i Heuvelweg ten einde raad Visser Eis: 15 maanden voor messteek Stopverboden bij 5 scholen Jongerenpanel aan het woord Vc^CE^C /V IESSE 29 700 PIEK 3.500 PIEK 1 ACTUEEL I Verkeer in Soest-Zuid ^GINA 2 5 WOENSDAG 10 OKTOBER 2001 SOESTER COURANT erberg ii» mg W Verdachte geeft schuld aan slachtoffer PAGINA 3 0* Van Den Brink SKygu Service voor alle merken Wethouder Bart Krol: 'weg is niet onveilig' Jfcs BRASSERIE KEUZEMENU Voor hogere veiligheid van kinderen Politiek wekt verwachtingen bij doelgroep Klaarwater en Smitsveen gaan praten met B&W Let op uw saeck! .99 nUCEC S3S «.00 n wij op n wij dat zij: utlook) ar dat wij jaar nstaand sn. graag berg iu-groep.nl 12 38 BLOEMEN BEPLANTING DECORATIE J INTERIEUR VVOORDEEL giersairbag tenspiegels JW VOORDEEL SA deurvergrendeling rische ramen dapbaar allic lak Het leek soms de omgekeerde wereld. De verdachte, een 22- jarige Amersfoorter, en zijn raadsman mr. A. Kloosterman deden woensdag in de Utrecht se rechtszaal hun uiterste best het slachtoffer van een steek partij in Soest in een kwaad daglicht te stellen. De man zou uiterst agressief zijn geweest en her en der mensen hebben mis handeld. Bovendien had het slachtoffer, een inwoner van Soest, zijn verwon ding eigenlijk aan zichzelf te dan ken, zo deed de verdachte voorko men. De Soester zou zelf op het mes zijn ingelopen toen hij de Amersfoorter wilde slaan. De ver dachte hield het wapen naar zijn zeggen stil in zijn hand om zijn I belager af te schrikken. Het mes raakte het slachtoffer in de buik. De steekpartij deed zich op 26 mei op de Heuvelweg voor. De Amersfoorter was daar de vriendin van het slachtoffer tegen het lijf gelopen. Zij zat na een ruzie met haar vriend boos op de stoep. Omdat hij haar kende, stelde de verdachte aan het meisje voor om iets te gaan drinken in een kroeg. Daarbij zou hij gezegd hebben dat TE KOOP Van Lenneplaan 54 te Soest Karakteristiek wonen met een royale diepe tuin? Wellicht is dit uw kans.' De royale achtertuin van deze karakteris tieke half vrijstaande villa biedt u veel tuinplezier. Oe woonkamer-en-suite is aan de achterzijde uitgebouwd en geeft toegang tot de naastgelegen garage/ hobbyruimte. Gelegen aan een rustige laan in het fraaie Soest-Zuid in de nabij heid van een winkelcentrum, scholen, weilanden, bossen en uitvalswegen. Belangrijke kenmerken uitgebouwde kamer-en-suite met parketvloer eenvoudige keuken zonder inbouwapparatuur provisiekelder 3 slaapkamers op le verdieping, waarvan 1 met toegang naar dakterras badkamer met ligbad/douche, toilet en vaste wastafel voorzotder met dakkapel en 1 slaapkamer op 2e verdieping garage/hobbyruimte (ca. 50 m2) bouwjaar circa 1933 deels isolerende beglazing, grotendeels voorzetramen CV-gas combiketel (bouwjaar 1999) perceelsgrootte 675 m2 Vraagprijs fl. 879.000,- k.k. Documentatie over deze karakteristieke woning kunt u vrijblijvend aanvragen. ft- t/rv Iwtó' De inzichten en ervaringen, die ik de afgelopen jaren op het gebied van aankopen en verkopen van onroerend goed en van taxaties heb opgedaan, vormen - samen met mijn intentie om dit soort werkzaamheden snel, zakelijk en met oog voor het menselijk aspect af te ronden - de basis voor menige succesvolle transactie. Caroline Jagtenberg, makelaar/taxateur o.g. Als u nader geïnformeerd wilt worden over de verkoop van uw woning, de aankoop van een andere woning of een taxatie van de betreffende woningen, dan neem ik graag de tijd voor u. Speenkruidstraat 55 3765 AB Soest Tel 035 6037490 Fax 035 6037491 c.jagtenberg@wxs.nl RVT de Soester, eveneens een kennis van hem, de tering kon krijgen. De Soester hoorde de opmerking en ging door het lint. Volgens de Amersfoorter, die naast het meis je op de stoep zat, werd hij tegen het hoofd geschopt, maar de Soes ter beweert enkel zachtjes tegen een been te hebben getrapt. Ter afschrikking trok de Amersfoorter zijn mes, maar zijn opponent zag dat niet. Toen hij nog een klap uit wilde delen, zou hij in het mes zijn gelopen. Het slachtoffer hanteert een andere versie. Hij zou pas heb ben geslagen nadat hij was gesto ken. Doodsbenauwd De Amersfoorter ontkende dat hij een zwaaiende beweging met het mes had gemaakt, zoals de vrien din van het slachtoffer verklaarde. Naar zijn zeggen hield hij het stil in zijn hand. De verdachte zei dat hij doodsbenauwd was geweest voor het slachtoffer. Hij zou de Soester als een gewelddadig per soon kennen, die ook zijn vriendin in het verleden geregeld zou heb ben mishandeld. De Amersfoorter ontkende dat hij een oogje had op het meisje. Officier van justitie J. van Spanje wilde best geloven dat het slacht offer niet uit was op een 'vriende lijk praatje', maar het ging er bij haar niet in dat de verdachte geen andere manier had gehad om zich te verdedigen dan het trekken van een mes. Volgens de officier waren er geen aanwijzingen dat het slachtoffer zelf op het mes was in gelopen. Wegens poging tot doodslag eiste ze vijftien maanden gevangenis straf, waarvan vijf maanden voor waardelijk. Ze nam het de Amers foorter kwalijk dat hij met een mes op zak liep om zichzelf te bescher men. Volgens de officier moest er een signaal aan de buitenwereld worden gegeven dat zoiets niet wordt getolereerd. Raadsman A. Kloosterman vroeg om vrijspraak omdat zijn cliënt niet de opzet had gehad om de Soester te verwonden, laat staan te doden. Uit angst voor de Soester had de verdachte enkel en alleen het mes getrokken om zijn belager af te schrikken. De Amersfoorter zou in het verleden al eens uit het niets een klap van de Soester heb ben gekregen. Kloosterman plaatste bovendien vraagtekens bij de ernst van de ver wonding. Volgens het slachtoffer was het mes vijftien centimeter diep in zijn lichaam gedrongen, maar dat leek de raadsman gezien het geringe bloedverlies 'een leu genachtige verklaring'. Het slacht offer zou enkele dagen na de steekpartij al weer zijn gezien ter wijl hij zijn wagen waste. De rechtbank doet woensdag 17 oktober uitspraak. EET-VILLA Restaurant "a la carte Riant terras in het bos Lunch Diner Receptie Vergaderingen en arrangementen Bruiloften en Partijen High tea en brunch Ruime parkeergelegenheid Voor meer informatie: Stephan Ott en Sebastian Ott, Peter Spier uw gastheren Soesterbergsestraat 122 3768 EL Soest Telefoon 035 - 601 27 06 Telefax 035 - 601 97 18 SOEST Eigen technische dienst met 24-uur service. Geen voorrijkosten. Gratis bruikleen app. Alle reparaties aan huis. Soesterbergsestraat 35a Tel. 035 - 602 93 60 Vervolg van voorpagina) Om de verkeersdruk op het zuidelijke deel van de Schou tenkampweg in te krimpen, zou de Braamweg weer moeten worden opengesteld. Boven dien oppert de klankbordgroep dat er in dit deel van de Schou tenkampweg maatregelen moe ten worden getroffen om de snelheid te beperken, bijvoor beeld door om-en-om parkeren en/of een drempel. De bewo ners zouden daarover hun voor keur mogen gaan uitspreken. Nog een suggestie behelst de verduidelijking van de wegmar kering en de bebording bij de kruising Ossendamweg en de Oude Utrechtsweg, zodat deze in het vervolg niet meer wordt geblokkeerd door wachtende auto's. Verder stelt de groep dat de veiligheid van de fiets routes en de naleving van de snelheid in de 30 kilometerge- bieden te wensen overlaten. Omdat de verkeersproblemen in zuid ook in relatie staan tot regionale ontwikkelingen, moet de gemeente in overleg met an dere gemeenten en de provincie nog dit jaar plannen gaan sme den en een tijdspad uitstippe len, aldus de klankbordgroep. In deze groep zitten onder an deren één of meer vertegen woordigers van de bewonérs- vereniging Soest-Zuid, het buurtcomité Buntweg e.o., de ondernemers, maar ook 'indivi duele' burgers uit deze wijk en Klein Engendaal en Klaarwater. Zoals vooraf als randvoorwaar de aan de klankbordgroep was gesteld, zullen eventuele maat regelen een tijdelijk karakter hebben. Op z'n vroegst pas over enkele jaren zal het ge meentebestuur pogen een structurele, ingrijpende oplos sing te bedenken voor de ver keersproblematiek in Soest- Zuid. De Burgerlijke Beleidsaanbeve lingen liggen tot en met woens dag 24 oktober ter inzage in het informatiecentrum in het ge meentehuis. Schriftelijke reac ties kunnen tot die tijd worden gestuurd naar het College van Burgemeester en Wethouders. Op basis van het ambtelijk ad vies zal het College vervolgens een standpunt innemen en een voorstel lanceren. Dat wordt woensdag 28 november in de raadscommissie SOW bespro ken. In de raadsvergadering van december volgt de besluitvor ming. De bewoners van de Heuvel weg zijn het zat. Hun straat kraakt aan alle kanten. Het wachten is tot de boel totaal in zakt en de rioleringen het bege ven. De gemeente lijkt doof te zijn voor de problemen, bewe ren de bewoners. Hoe zit dat nu precies? Afgelopen week viel in een inge zonden brief in deze krant te lezen hoe verbolgen de bewoners zijn over de situatie in de straat. Rap porten vol over de slechte staat waarin de Heuvelweg zich bevindt, maar geen enkele toenadering van de gemeente om wat aan de inzak kingen en de slechte riolering te doen, zo zeggen de bewoners. Ver schillende malen is gepoogd het asfalt her en der wat op te kalefa teren, maar dat had slechts een tij delijk effect. Zoals in de brief te lezen valt, vin den de wethouders Harry Witte en Bart Krol dat het onderhoud van de straat te wensen overlaat. Zij hebben de bewoners meege deeld dat er op korte termijn actie moet worden ondernomen. Dat is inmiddels zeven maanden geleden. De bewoners verliezen het geduld en kunnen niets anders dan de si tuatie met lede ogen aanzien. Want zolang de gemeente niets doet, zal de straat geen rigoureuze meta morfose ondergaan; zoveel is wel duidelijk. De bewoners hebben inmiddels gedreigd om naar de rechter en de ombudsman te stappen, maar zon der een besluit van de gemeente haalt dat weinig uit. Wethouder Bart Krol van ruimtelijke ordening en openbare werken zegt, dat er op dit moment geen sprake is van een onveilige situatie in de straat. Bovendien is hij aan handen en voeten gebonden, omdat de ge meente een laag onderhoudsbeleid voert. Dit betekent dat er niet snel hele straten worden vernieuwd. In 2003 staat de vernieuwing van de Heuvelweg op het programma en niet eerder. Tot die tijd wordt er alleen opgelapt. Bart Krol meldt dat er nog dit jaar een inspectie van het riool gaat plaatsvinden. Met een geavanceerd cameraatje wordt de riolering be keken en zullen de beelden moe ten uitwijzen wat de ernst van de situatie is. 'Als blijkt dat de riole ring er erg slecht aan toe is, dan zal deze al in 2002 vernieuwd wor den', aldus Krol. De bewoners kunnen de videobeelden bekijken om zich te vergewissen van de si tuatie. 'Op dit moment is er geen sprake van een onveilige situatie', meldt Krol. De veiligheid is volgens hem gewaarborgd, omdat in de straat niet harder dan 30 km per uur ge reden mag worden. De waterover last waar de bewoners eveneens over klagen, is iets waar de ge meente weinig aan kan doen. Vol gens Krol bevindt de Heuvelweg zich in een waterrijk gebied en bij hevige regenval is de kans op wa teroverlast dan groter. 'Dat zijn de wetten van de natuur.' De Heuvelweg, die volgens de bewoners dringend vernieuwd moet worden. Foto: Soester Courant ƒ39,9918,15 Spaanse salade met chorizo, tappenade en tomatendressing Gekookte verse mosselen met knoflook en room Lichtgebonden soep met padde stoelen van het seizoen Lasagne van zalm en geitenkaas Wahoosteak (stevige vissoort) gegrild met knoflook Gebakken eendenborst met bessensaus en crème fraïche Bladerdeeg gebak met amandelspijs, gepocheerde peer en gele room Sinaasappelijs met rijstepudding Koffie of thee met bonbon Op maandag menu inclusief wijn en koffie niet op feestdagen) iBrasserie 035 - 603 60 10 Van maandag t/m zalerdag www.soesterduinen.nl Om de verkeersveiligheid te verbeteren, zal de gemeente bij vijf basisscholen in Soest stop verboden invoeren. Nabij de ingangen wordt langs weerszij den van de rijbaan een gele streep getrokken, waarlangs stoppen en parkeren niet is toe gestaan. Met de toename van de mobiliteit maken steeds meer ouders gebruik van de auto om hun kind af te zet ten bij of op te halen van school. Natuurlijk willen ze allemaal zo dicht mogelijk bij de ingang staan. Daardoor ontstaan er volgens de gemeente onoverzichtelijke situa ties die de verkeersveiligheid niet ten goede komen. Door auto's te weren, wil de gemeente zorgdra gen voor veilige oversteekmoge- lijkheden. De nieuwe maatregel wordt toege past bij de Prins Willem Alexan- derschool aan de Beetzlaan, de Da Costasehool aan de Spoorstraat, De Achtbaan aan de Van Hamel straat, de Van der Huchtschool aan de Valeriaanstraat en de Ludger- usschool aan de Vosseveldlaan. Op sommige locaties worden ook ver keersborden geplaatst om het ver keer te wijzen op de regels. De stopverboden gelden op werkda gen van 8:00 tot 16:00 uur. De gemeente stelt dat in de nabijheid van de scholen voldoende parkeer gelegenheid is. Bij De Werveling aan de Oude Utrechtseweg werd bij wijze van experiment dit voorjaar al een stopverbod ingesteld. De politie lette regelmatig op de naleving, deelde eerst waarschuwingen uit, maar trok later ook pen en papier bij het betrappen van een overtre der. De 'Actie Schoolspits', zoals de proef werd genoemd, is goed bevallen, maar gebleken is, dat ver derop vaak dubbel wordt gepar keerd. Daarom zal de gele streep bij De Werveling met een lengte van 40 meter worden doorgetrok ken. De politie zal straks ook gaan con troleren bij de vijf scholen, waar de stopverboden worden ingevoerd. Dat verklaarde wethouder Harry Witte vorige week in de raadscom missie verkeer. Alle fracties zijn het eens met de voorgestelde De Prins Willem Alexander- schoot aan de Beetzlaan is een van de vijf basisscholen waar een stop verbod zal worden ingesteld. Foto: Soester Courant maatregelen, maar de meeste twij felden er aan of de .naleving ervan in de gaten wordt gehouden door de politie. Witte zei dat de wijka genten voortdurend nauw bij het voorstel betrokken zijn geweest en dat de politie het verkeersgedrag zal gaan observeren. Wim Roest (D66) kwam met een boodschap aan de ouders die naar zijn mening veel meer hun kinde ren zelf naar school moeten laten gaan. 'Zet ze eerst 100 meter voor de school af, daarna 200 meter, op dat terrein is een wereld te win nen.' Witte was het met hem eens. 'On derzoeken bevestigen dat kinderen die zelf naar school gaan, later vei liger deelnemen aan het verkeer.' Het project bij de vijf basisscholen zal zo snel mogelijk worden gerea liseerd. De gemeente trekt er 9000 gulden voor uit. De jeugd van Soest krijgt zeer binnenkort een spreekbuis in de vorm van een jongerenpa nel. Uit de klankbordgroep voor 12-18-jarigen moet dui delijk worden welke voorzie ningen en activiteiten er voor deze leeftijdsgroep in de ge meente zouden moeten wor den gerealiseerd. Het panel krijgt daarmee een adviseren de rol in het jeugdbeleid. Soest trekt 5.000 gulden uit voor het project dat wordt uitgevoerd door Stichting Balans die onder de jongeren ook de deelnemers gaat zoeken. Alle raadsfracties stemden er vorige week woensdag mee in. Van groot belang is, aldus de po litici, dat alle groepen jongeren in het panel vertegenwoordigd zijn, en dan met name de zogenoemde probleemjongeren die veel op straat hangen. De laatste maanden was er vooral in het winkelcentrum in Overhees sprake van overlast, maar volgens verschillende politi ci werd die mede veroorzaakt door tieners uit andere wijken van Soest. Uit de enquête die in het voorbije jaar werd gehouden, blijkt dat de jongeren het liefst een jeugdhonk, een bioscoop en een jongerencafé willen hebben. Een café (The Car dinal) voor schoolgaande jeugd is anderhalve week geleden door een particulier ondernemer geleden geopend aan de Stadhouderslaan. Een bioscoop is ook een voorzie ning die uit de ondernemerswereld moet komen, maar is in Soest hoogstwaarschijnlijk niet rendabel. Tegen een jeugdhonk zei de ge meente tot dusver 'nee'. Nu er met de jongeren gepraat gaat worden om hun wensen nauwgezet in kaart te brengen, moetje ze ook iets kunnen bieden, vinden de meeste fracties. Maar omdat overal een prijskaartje aan hangt en er op dit moment geen geld is gereserveerd, waagde nie mand zich eraan een concreet voorstel te doen. De jeugd moet eerst nog maar eens aan het woord gelaten worden, vinden de fracties, als het maar niet bij praten alleen blijft. 'Als er serieuze plannen uit komen, moeten we daar daad krachtig op ingaan', zei Chris van Vuuren van de ChristenUnie/ SGP. Jeugdhonk Wethouder Harry Witte (GGS) van welzijn suggereerde daarop voorzichtig dat de raad nu wellicht wel bereid is iets in de trant van een jeugdhonk te gaan realiseren. 'Komt u maar met een voorstel', zei Wil Stekelenburg van de PvdA, maar Witte vindt dat de fracties het initiatief moeten nemen, zodat het College het plan eventueel kan gaan uitwerken. Suggesties kwamen er ook uit de commissie welzijn, zoals een sa menwerking met Artishock die beschikt over een filmzaal, en de bowlingbaan en het horecagedeelte van C-drie. Ook de mogelijkheid om in de zomer activiteiten op de sportvelden te houden, werd geop perd, maar de velden zijn dan niet toegankelijk vanwege onderhoud. Het idee van Wim Roest (D66) om 's avonds op kosten van de ge meente een bus naar Amersfoort te laten rijden, zodat jongeren daar activiteiten kunnen bezoeken, ont lokte wethouder Witte de opmer king dat er jongeren zijn die daar voor uit eigen zak een taxi betalen. De VVD wil dat er een herbezin ning komt over de buurthuizen De Schoof aan de Molenstraat en De Praatpaal aan de Smitsweg, beide van Stichting Balans. In het verle den waren dat jongerenbolwerken, maar nu gebeurt er voor die doel groep niet veel meer. De liberaal Ellen Huberts merkte wel meteen op dat in een klein dorp als Soest niet alles op maat kan worden aan geboden. In gesprek gaan met de jeugd, vindt eigenlijk iedereen verstandig, al ziet GroenLinks er niet veel heil in. Ans Mann stemde niet tegen de invoering van het jongerenpanel, maar vreest dat er wordt gepraat, om te horen wat de gemeente al jaren hoort. Volgens haar is het nu tijd om de jongeren een plek in de samenleving te geven en tot actie over te gaan. Hoewel er allesbehalve een blanco cheque werd afgegeven en er geen concrete beloftes werden gedaan, wekte de commissie wel de ver wachting dat er op basis van de uitkomsten van het jongerenpanel (die over een maand of drie, vier bekend kunnen zijn) spijkers met koppen zullen worden geslagen. Om goed beslagen ten ijs te ko men, zouden verschillende fracties het liefst verschillende panels sa menstellen. Witte zei dat de 5 mil le die is gereserveerd toereikend is voor slechts één praatgroep. 'Als we het zo belangrijk vinden, moe ten we maar 15 duizend gulden ervoor uittrekken', reageerde Wil Stekelenburg. Niemand ging daar op in. Bewoners van de wijken Klaarwa ter en Smits veen krijgen dinsdag 23 oktober de gelegenheid in ge sprek te gaan met burgemeester en wethouders. Ze kunnen van ge dachten wisselen over alles wat in hun woonomgeving speelt, ideeën uiten of klachten spuien. Belang stellenden kunnen een persoonlijk gesprek aangaan met de burge meester en/of één van de wethou ders. De praatavond wordt gehou den in het restaurant van sporthal Beukendal aan de Beukenlaan en duurt van 20:00 tot 22:00 uur. De Federatie Midden en Klein Bedrijf (MKB) Soest wil een nieuw winkelcentrum bouwen bo ven op de Eng. Waar en wanneer heb ik die geluiden meer gehoord? Al veertig jaar lang lees ik stapels rapporten waarin steeds weer het kernwoord 'kooplek' opduikt. Dit fictieve verschijnsel wordt nooit onderbouwd, verdwijnt weer zo snel als het verschijnt en niemand kan er wat mee. Het betekent dat Soesters wel boodschappen doen in dit dorp, maar om te winkelen (zeg nooit shoppen) gaan ze naar Hilversum, Amersfoort en Utrecht. Of naar Baarn, Veenend- aal, Zeist en straks naar Eemnes. Niemand houdt me tegen. Tientallen onderzoekers en exter ne bureaus hebben in de vorige eeuw berekend dat het 'kooplek' gedicht moet worden om de Soes ter winkelkringen een belegde bo terham te laten verdienen. Dwei len met de kraan open, want in Soest is niemand in staat - zeker de politiek niet een 'Hansje van Wuijckhuijse' te vinden die met zijn eigenwijze vingertje het gaat je in de MKB-dijk weet te dichten. Morgenavond gooit secretaris Ruud Smit van de MKB op de TOSS 2015-avond in het gemeen tehuis over het thema 'Winkelen en bedrijvigheid' een spierinkje uit om een kabeljauw te vangen. Hij wil een nieuwe winkelcentrum creëren op de plek waar nu nog het dagziekenhuis staat aan de Dal- weg. Dromen zijn bedrog. 'Ondenkbaar,' zegt de heer J. Hur- kens, hoofd pr en voorlichting van Eemland/Molendael in de Amersfoortse Courant. 'Bij de bouw van het nieuwe ziekenhuis in Amersfoort zijn we voornemens rekening te houden met de ruimte die we in Soest en Baarn hebben.' 'Weinig realistisch,' laat Jan Wes- sels, de voorzitter van de MKB, weten in de Gooi en Eemlander. Ruud Smit vist achter het net en geeft ook toe 'dat zijn voorstel ge zien moet worden als een knuppel in het hoenderhok vanwege de TOSS-vergadering op 11 oktober.' Dat komt er nou van als de ge meente iedereen maar laat dro men en fantaseren voor een vouw fiets en een tasje bij Albert Heijn. De kriskras over Soest verspreide winkelcentra hebben nauwelijks een regionale functie, is de nacht merrie van het MKB. Nee, die po sitie zal het uitgerekte Soest langs de N221 ook nooit krijgen. Nu niet en in 2015 niet. Je moet er trouwens niet aan denken dat ie dereen uit de regio met de auto in Soest boodschappen komt doen. Op elke winkeldeur en etalageruit hangt een oproep om winkelper soneel. Hoe denkt mijnheer Smit dit op te lossen als het winkelare aal nog wordt uitgebreid? Met goede service, klantvriendelijk heid, goede waar, lage prijzen, aar dige reclameacties en regelmatig adverteren in de Soester Courant kan elke Soester winkelier een goede boterham verdienen. Ver der bepaalt het mondige publiek zelf wel waar het winkelt en waar het boodschappen doet. De Soester politiek (volgend jaar eindelijk onder curatele van een echte Rekenkamer) moet alleen maar trachten te voorkomen over vijftien jaar zelf failliet te gaan. Stop het geld maar in de verbete ring van de Heuvelweg in plaats van in de verbouwing van het ge meentehuis. Behaalde resultaten in het verle den bieden geen garantie voor de toekomst. 1 uur fotoservice óók voor APS en digitaal AUTOBEDRIJF compleet SUZUKI-onderhoud 50 goed gebruikte SUZUKI's grote showroom SUZUKI in Soest? Verkerk! VERHUUR - REPARATIES - KEURINGEN Verhuur van professioneel gereed schap voor bedrijf en particulier. Reparatie en onderhoud van uw tuinmachines {motormaaiers) en elektrisch gereedschap. Speciaal weekendtarief van vrijdag 16.00 tot maandag 9.00 uur. Deskundig advies en goed bereikbaar (ind.terrèin Nieuwegracht). Nieuwegracht JA, 3763 LP Soest Postbus 462,3760 AL Soest Tel. 035-6015566 - Fax 035-60Z6894 www.hooijervcs.nl-info@hooijervcs.nl Open: ma t/m vrij van 7.30 - 17.00 uur. BONI DAGAANBIEDINGEN VOLGENDE WEEK MAANDAG 15 OKTOBER DINSDAG 16 OKTOBER GROENTEDAG BROODDAG SESAMWIT OF SESAMBRUIN €0.68 €2.26 ELKE WOENSDAG ELKE DONDERDAG GEHAKTDAG PIEKENDAG SCHOUDERHAM GEBRADEN GEHAKT FIJNE SNIJWORST LEVERKAAS BLIK BOTERHAMWORST GEHAKT HALF OM HALF I ^,99 €3.17 W 11 m €0.45 SUPERMARKT ZIE OOK DE ADVERTENTIE IN DEZE KRANT!

Soester Courant | 2001 | | pagina 3