Deelen Makelaars Schoeman Vorki TE KOOP NIEUWBOUW APPARTEMENTEN badminto Van Wijk Van Wijk Van Wijk Van Wijk Van Wijk WOENSDAG 17 Soest zakt PAGINA 1i WOENSDAG 17 OKTOBER 2001 SOESTER COURANT jyOETBAL Flink dringen geblazen in klasse Selby HUIS KOPEN? Neem je eigen makelaar mee. "Paduahof" Den Dolder (Gemeente Zeist) Nassau ATLETIEK Hemelse Vredt HUIS KOPEN? Neem je eigen makelaar mee. Met een NVM-makelaar koop je zonder zorgen Van Berkum Makelaars VOETBAL Soesterbergsestraat 43, Soest PUJ Telefoon: 035 - 601 53 60 nvm www.deelen.nl E-mail: makelaars@deelen.nl makelaars www.vanwijkmakelaars.nl nvm www.vanwijkmakelaars.nl nvm www.vanwijkmakelaars.nl nvm www.vanwijkmakelaars.nl nvm www.vanwijkmakelaars.nl nvm Van Goyenlaan Hofstedering Kerkpad NZ Rubenslaan Ereprijsstraat Gerrit v.d. Veenstraat buitenhuis Korte Melmweg ong. Ruud Vork weigert de ti gradatie' te uiten. Twin strijden voor het eind competitie is het nog vroeg om te piekeren, werd Soest na de 4-1-ne bij landskampioen Bar de ranglijst gepasseer ;VDO'20 en staat het ni de denkbeeldige 'rode f S.BOO,- p/mnd sxci. nuts Tehuunvoor 1 -3jaar Zeerroyaal halfvrijstaand herenhuis Ged. gestoffeerd en gemeubileerd Tataal maar liefst 3 kamers! Karakteristiek vrijstaand woonhi Met 1BO ma vrijstaande bedrijfsruii □e woning is volledig gerenoveerd Voorvale doeleinden geschikt! Fraai gelegen midden drive-in Achterzijde grenzend aan plantsoen Nabij winkels en N.S.-station □e woning is sober van afwerking NIEUWBOUW!! 3 monumentale berenhulzen Inhoud tot maar liefst 1 .OOOrn3! Unieke landelijke ligging De Bredase titelverdedigi amateurs maakte een slee door, maar is inmiddels tweede plaats gekropen. 1 heeft negen verliespunb meer dan koploper Krat wat na zeven speelronden dat alle hoofdklassers in laten liggen. te KOOP Spannend wordt het in d waarin Selby uitkomt. 1 puntloze Eemnes na stz ploegen nu op één zege nederlaag. Nadat de Soes openingsduel thuis verlo: vancheerden ze zich zoi Eemnes met een overwinr 2-6. Johan Meijer en Harold hadden genoeg aan twee terwijl Jolanda van Cleef 1 mes moest uitvechten om senstand op 0-3 te brenge Monique Visser moest eei game spelen en daarin trok het kortste eind. Herman Scheerhoom en ondervonden tegen het hei bel van Eemnes 2 weinig men: 15-4, 15-12. Daan legde het damesdubbel vai het af. Op 13-13 in de game konden Van Geef er net niet doordrukken. In de mixpartijen was Si sterk. Scheerhoom en Vai klaarden de klus met 15-9 13, Topper en Visser in 7- 15, 15-9. Op unieke woonstand nabij het N.S.-station, diverse wandelbossen, uitvalswegen en Golfbaan De Lage Vuursche, wordt binnenkort een aanvang gemaakt met de bouw van het luxe appartementencomplex "Paduahof". Het project bestaat uit 33 verschillende 3- en 4-kamerappartementen met een vloeroppervlakte variërend van 90 m2 tot 250 m2 met balkon of terras, berging alsmede een inpandige parkeerplaats in de afgesloten flBSjBB parkeerkelder. De appartementen worden afgewerkt met rookmelder, een huisdeurbel-installatie en belvideofoon en last but not least het hang- en sluitwerk van de ramen en deuren kunnen gekwalificeerd worden als zwaar inbraakwerend. Inmiddels is de verkoop van dit project gestart. Een aantal appartementen zijn dan ook verkocht, u heeft echter nog voldoende keus uit diverse appartementen. Schroom dus niet en neem snel contact op met één van de deskundige makelaars. Zij kunnen u over alle in- en outs van dit Verkoop en informatie: project informeren. Een uitgebreide kleurenbrochure ligt al voor u klaar of kijk op www.paduahof.nl. mmms Koopsommen: vanaf S95.O©0,= tot 1.950.000,= v.o.n. A.(incl. parkeerplaats) Realisatie: M JHH Telefoon 030 - 69.175.77 2- (voorheen 4) kamerappartement ('69), op de 3e woonlaag met zonnig balkon en ber ging in de onderbouw. Woonopp. ca 70m*. Ind.: ruime hal (plavuizen vloer), toilet, royale woonk. met houten vloerdelen, dichte keuken, bijkeuken, wasm.- en drogeraansl., royale slaapkamer (vh. 2 krs) en badk. met douche en wastafel. Ged. dubbel glas. Servicekosten 310,- p/m (incl. voorschot stookkst. en water). Vraagprijs f. 279.000,- k.k (h 126.604,68) Uitstekend onderhouden, luxueuze tussen woning met veel ruimte op de begane grond, tuin (z/w) en schuur. Ind.: entree, riante woon kamer met schouw, open keuken met fraai keukenblok met div. inbouwapp., modern toilet, berging. 1° verd.: 3 slaapkamers, schit terende badkamer met douche, toilet en wastafelmeubel. 28 verd.: vaste trap mog. voor 2 slaapkamers. Vraagprijs: f. 529.000,- k.k, (h 240.050) Met een NVM-makelaar koopje zonder zorgen BURGLAND ïP KOOY MAKELAARS BV Telefoon 030 - 22.913.79 Bezoek onze homepage: www.burgtand.nl Op Het Plein van de Hemel de startten Jaap van den E Paul van den Deijssel zond de marathon van Peking. 20.000 deelnemers en naai ting 2 miljoen toeschouwer: ten ze aanvankelijk aan eei tijd van 3 uur en 30 minute den Berg kreeg echter last darmen en zijn neef voeld benen, zodat ze de laatste 1 meter iets meer van de stac ten. Uiteindelijk finisht Soest(erberg)ers in 3 uur, nuten en 54 seconden. Projectontwikkeling Op loopafstand van de winkels en het openbaar vervoer gelegen volledig gerenoveerd, charmante helft van dubbel woonhuis (30) met garage en bestoten achtertuin op het ZW. Ind.: hal, toilet, ruime L-vormige woonk. met fraaie eiken paiketvl. Moderne keuken welke is v.v. div. inbouwapp. Verd.: over!., 3 slaapk., badk. v.v. toilet en douche. Vaste trap naar zolder, ruime zolderberg. De woning beschikt over div. originele stijlkenmerken en is mede door zijn ligging bij uitstek geschikt voor jonge gezinnen. Vraagprijs: f. 649.000,- tok. (H 249.503,-) Op de 3e woonlaag gelegen 3-kamerapparte- ment met balkon en berging in de onder bouw. Ind.: entree, toilet, woonkamer met toegang tot balkon. Twee slaapkamers, bad kamer met ligbad/douche en wastafel. De servicekosten bedragen 305,- p/m inclusief voorschot c.v. en water) Vraagprijs: f. 285.000,- k.k. (H 129.327,-) Soest Rubenslaan 146 Fraai op 3e woonlaag gelegen 3-kamer hoekappartement met vrij uitzicht. Het apparte ment verkeert in goede staat van onderhoud en is zeer gunstig gelegen ten opzichte van winkels, uitvalswegen e.d. en beschikt over een berging in de onderbouw, Volledig voor zien van isolerende beglazing en recent uitgevoerd buitenschilderwerk. Indeling: galerij, entree, gang, vernieuwde toiletruimte met zwevend toilet, hal. Vernieuwde, geheel betegel de badkamer met douche en wastafelmeubel. Lichte woonkamer met laminaatvloer, stucwanden en toegang tot balkon. Dichte ruime eetkeuken (voorheen keuken en bijkeu ken) met vernieuwde keuken, plavuizenvloer en aansluitingen voor de wasmachine/droger. Het appartement beschikt over 2 slaapkamers met toegang tot balkon. De servicekosten bedragen 375,- per maand inclusief voorschot C.V., water en erfpachtcanon. Marmeren vloer in zowel gang als hal. Inhoud 200 m3 en woonoppervlakte 75 m2. Aan rustige weg in woonwijk gelegen tussen-: woning met carport,schuur en diepe achter- tuin (oost). Ind.: hal, toilet, royale woonkamer met open haard, luxe recent geplaatste keu ken met div. inbouwapp, bijkeuken. Verd.: 4 slaapk., 2 badk. w.v. 1 met douche en wasta fel, de 2" badk. is v.v. een bad, toilet en was tafel. Bergzolder met mog. voor 5" slaapk. Vraagprijs: f. 655.000,- k.k. (H 297.226,04) Zeer goed onderhouden, drive-in woning met tuin op het ZW, aan de voor- en achterzijde vrij uitzicht Ind.: entree, ruime tuink., garage. 1° verd.: ruime lichte woonk. met een eigenzinnige indeling en een balkon. 2° verd.: 3 slaapk., mo derne grote badk. met douche. Inh.: 420m3, per- ceelsopp: 150m2, geschikt voor praktijk aan huis. Vraagprijs: f. 469.000,- k.k. (H 212.822,92) Vraagprijs 122.067,- k.k. Soest-Zuid Goudvink29 Tegenover park gelegen, uitstekend onderhouden driekamerappartement (bouwjaar 1992) over twee bouwlagen verdeeld, met berging in onderbouw en openbaar groen aan entreezij de. Nabij uitvalswegen, bossen en duinen, NS-station en winkelcentrum. Indeling: parterre voordeur met trapopgang en meterkast. Eerste bouwlaag: woonkamer voorzien van witte kurkvloer, open keuken met diverse inbouwapparatuur. Hal en toilet met fontein. Zonnig ruim balkon (ZO) aan de woonkamer zijde. Verdieping: twee slaapkamers waarvan één met schuifkast. Badkamer met ligbad, douchecabine en wastafel. Separaat toilet met fontein. Aparte ruimte met Veluxraam op de overloop voor wasmachine. Vlizotrap naar zolder met c.v.-combiketelopstelling en veel bergruimte. Servicekosten 70.- per maand. Goed geïso leerde degelijke bouw met onderhoudsvriendelijk afwerkingsnivo. Vraagprijs 211.008,- k.k. Aan de rand van Soest, nabij beschermd natuurge bied, op een uniek plekje gelegen rietgedekt, vrijstaand, charmant Soestdijk Dokter de Voslaan 32 Ruime middenwoning (1972) met garage en besloten tuin (Z). Perceelopp. 180m2, inh. ca. 380m3. Ind.: entree, hal, toilet, ruime woonk., halfopen keuken met div. inbouwapp. Verd.: overloop, 3 royale slaapk., grote badk. met douche en toilet en aansl. voor wasm./droger. Vaste trap naar zolderverd. met voorzolder met c.v.-opstelling, ruime zolderk. Vraagprijs: f. 494.000,- k.k. (H 224.167,-) Nabij Paleis Soestdijk, uitvalswegen, scholen en winkels gelegen riante halfvrijstaande villa '88 met luxe uitbouw (2000) aan achterzijde en vrijstaande garage in spouw. Indeling: parterre, entree, hal v.v. plavuizenvloer, toilet met fonteintje, meterkast. Trap naar eerste verdieping. Grote woonka- merv.v. Italiaanse plavuizen met vloerverwarming, verlaagd plafond en ingebouwde halogeenver- lichting. Open nieuwe keuken v.v. diverse apparatuur. Eerste verdieping: ruime overioop met in gebouwde verlichting. Royale badkamer met aparte douche met hardglazen wand en deur, groot ligbad, beide voorzien van thermostaatkranen, wastafel, toilet en designradiator. Zeer ruime achter slaapkamer v.v, ventilatoren aangebouwde kleedkamer. Directe toegang naar badkamer. Zeer rui me voorslaapkamer met balkon (voorheen twee slaapkamers). Vaste trap naar zolder. Tweede verdieping: overloop met daglichttoetreding d.m.v. zijgevelraam en een derde royale kamer v.v. airco, dakkapel en wastafel. Stookruimte met CV-combiketelopstelling en wasmachine- en droger- aansluiting. Velux dakraam en veel bergruimte. Vlizotrap naar bergvliering. Vrijstaande stenen garage met elektrische roldeur. Vraagprijs 542.267,36 k.K. f 1.1 95.000.-k k Ondanks het gelijkspel gen veld tegen BVY'31 blijft de zondagformati SEC bovenin meedr Koploper Rivierwijker op weg naar de eerste pe titel, maar de Soesters 3 op de voet, met VRC de stander van aanstaande dag. In de beginfase leek een aan lijk gedreven SEC op weg ni ruime voorsprong. In de minuut schoot topscorer van den Hoed zijn ploeg j deerd op 1-0. Het tweede witte doelpunt hing in de maar viel niet. Ineens liep 1 meer bij SEC, waardoor de Middelwijkstraat 54, Soest Telefoon 035 - 60 36 282 www.schoeman.nl Ook 's zaterdags geopend: van 9.30 - 13.00 uur. Tevens kantoren In Almere. Amersfoort, Arnhem, Hoofddorp. Houten, Lelystad, Leusden, Nljkerk, Tiel en Veenendaal NVM Nieuw Baarnstraat 93 3743 BP BaarP telefoon (035) 541 84 45 fax (035) 542 34 45

Soester Courant | 2001 | | pagina 16