Wensei 'Ridder' l0 Startersdag op 3 november Gemeenterad WOENSDAG 17 OKTOBER 2001 SOESTER COURANT Meningen 8 van lezers Afsluitingen Heuvelweg specialist in All Wheel Drive AWD Ossendamweg Boswandelingen Staatsbosbeheer en Nijhof Baarn Infomarkt, workshops, persoonlijk advies PAGINAT WOENSDAG 17 O Vrouwenraad geeft sociale training SCHRAVEMADE B.V. WOENSDAG 17 OKTOBER 2001 ACTUEEL OFFICIËLE BEKENDMAKING VAN DE GEMEENTE SOEST Soester lokaal, Met volledige instemming heb ik de aanbevelingen van de klank bordgroep betreffende de verkeer sproblematiek rond de Ossendam- weg gelezen. De adviezen getuigen van gezond verstand. Het is vol strekt logisch dat, indien iedere ontsluiting vanuit Soest richting Amersfoort wordt afgesloten (be halve de route via de Koningsweg/ Ossendamweg/Vondellaan), er daar een verkeerscongestie ont staat. Het is een heuse prestatie, dat een dorp als Soest een verkeersinfarct heeft kunnen creëren... Het door de klankbordgroep geop perde idee om een 'groene golf te introduceren is uitstekend. Echter, het verandert niets aan de totale hoeveelheid verkeer die zich door de Ossendamweg moet persen. Alleen de golfbeweging in de af handeling wijzigt. Het wordt een soort 'Russisch roulette'. Sta je als automobilist voor 'groen' dan heb je geluk. Staan de verkeerslichten op rood, dan zal een nog grotere file ontstaan dan nu het geval is. Wat ik heb gemist in de beschou wing is het milieuaspect. Vele hon derden auto's staan momenteel optrekkend en afremmend langer dan noodzakelijk dagelijks in de file. Ik zou niet graag een huis op de Ossendamweg willen bewonen! Voorts heb ik me verwonderd over de vanzelfsprekende invoering in Soest van de term 'sluipverkeer'. Een uitdrukking die is ontstaan doordat automobilisten op een snelweg de file willen vermijden door via een aanliggend dorp (denk bijvoorbeeld aan Vianen) om de rij stilstaand blik heen te rij den. Dat is uiteraard in Soest niet het geval. Als bewoner van de Den Blieklaan is voor mij de meest rechtstreekse route naar Amers foort die via de Foekenlaan. Dat is geen sluipverkeer, maar simpelweg het benutten van wegen die be doeld zijn om te gebruiken. Ik waag het overigens om te be twijfelen of de bewoners van de Den Blieklaan het eens zijn met de afsluiting van de overgang van hun straat naar de Foekenlaan. Een zeer kleine minderheid van de be wonerscommissie (en dat waren volgens mij geen bewoners van de Den Blieklaan) heeft tijdens de besluitvorming haar zin weten door te drijven. De bedoeling van de meerderheid was indertijd om de rijsnelheid in de straat terug te brengen, hetgeen overigens door het aanbrengen van snelheids drempels uitstekend is gelukt. Maar zeker niet het afsluiten van de overgang den Blieklaan/Foe- kenlaan! Hans Hamaker Volgens de heer Krol is de Heuvel- weg een 'laag gebied'. De straat zakt niet alleen in maar nu ook nog af! Volgens geruchten die op waarheid blijken te berusten komt er op zeer korte termijn een por- no/sex/video shop met attributen, op de hoek van de Heuvelweg naast de Chinees China. Nu iedereen in Soest heeft gelezen wat voor een beleid de gemeente voert met betrekking tot het ach terstallig onderhoud van onze straat, zijn wij als bewoners niet op de hoogte gesteld van deze ingrij pende verandering. De afdeling verkeer van de ge meente heeft na lange tijd 'paaltjes' laten plaatsen vanwege het par keerprobleem in onze straat. En dan moet je niet vragen hoe! Dat moest voornamelijk voor het af- haalcentrum voor spareribs en de (afhaal)chinees. Nu wij dus hebben vernomen dat er ook nog eens zo'n sex-video afhaalcentrum bij komt, wordt het wel erg druk in onze straat. Wij hebben hier te maken met eenrichtingsverkeer. Dus iedereen die boven aan een lekkere babi- pangang met 'video' (en attribu ten) heeft gehaald, wil graag snel naar huis om dit nog 'warm' te kunnen nuttigen. Zij moeten dan wel door onze straat heen rijden Zeg meneer Krol, zou u graag in onze straat willen wonen met uw gezin en met dit soort verkeer, dat zo snel mogelijk naar huis wil? Leuk voor onze kinderen! Wij zijn het spuugzat. De heer Krol heeft toch gelijk als je de krant van vorige week hebt gele zen, dat de Heuvelweg in een 'na tuurlijk laag gebied' ligt. Maar we hoeven het gebied toch niet 'lager' te maken dan het al is? Dat zou tegennatuurlijk zijn. Gemeente Soest, hierbij willen wij uw aandacht voor het alsmaar zak kende niveau van de Heuvelweg. Hoe 'laag' kan een straat worden en hoe leggen wij dit uit aan onze kinderen? Heeft de gemeente Soest daar soms een "bijsluiter" voor? Hoe zit het met onze leefomgeving? Wij bewoners hebben er niet voor niets voor gekozen om op Soest- dijk te gaan wonen in een rustige kindvriendelijke wijk! Laten we dit alsjeblieft zo houden! Waar zijn we toch mee bezig? Heeft de gemeente een hekel aan ons? Zelfs in de Kalverstraat in Amsterdam worden de sexshops geweerd voor het winkelend pu bliek met kleine kinderen! Moeten wij nu onze kinderen ver bieden om buiten te gaan spelen? Gebr. van der Pouw Kraan bv Middelwijkstraat 40-42 Soest Automobielbedrijf Tel. 035 - 601 42 89 - Fax 035 - 60234 31 Je kunt de tv niet aanzetten of er is sex, maar daar zit een knop op maar niet op het beeldbepalende hoekje van de Heuvelweg. Ach, als iemand op visite bij ons komt, is het niet bij de Chinees rechtsaf, maar bij de dildo's rechts af! Wij zullen ons met hand en tand verzetten!!! Namens de Heuvelweg bewoners, Mevrouw K. Bomhof, mevrouw J. Muis, de heer W. Otte, familie De Jong, familie Verhoeff, familie Seldenrijk, Henk Schaik, Elly Geijtenbeek, familie Van de Bent, familie J. van Dijk, de heer P. Hoogenboom, familie Brons. Je wordt toch zo langzamerhand doodziek van dat gezeur over de Ossendamweg, terwijl de oplossing zo simpel is. Afsluitingen op de Foekenlaan- Den Blieklaan en Bartolottilaan opheffen (de overlast is sowieso beperkt, omdat het een 30 kilome- tergebied is), de verkeerslichten op de Soesterbergsestraat, de Kastan jelaan en de Eikenlaan afstellen (die enkele auto en lege bus kan best twee tellen wachten) en won der, o wonder, we hebben een goe de doorstroming. J.V. ten Haaf In samenwerking met Staatsbosbe heer houdt het Baarnse woonwa- renhuis Nijhof in de komende win termaanden op vier koopzondagen een boswandeling. Dit gebeurt op het landgoed van 'buurman' Kas teel Groeneveld. Een ervaren bos wachter van Staatsbosbeheer ver zorgt de rondleiding over het land goed dat ongeveer 300 jaar oud is en in verschillende periodes is aan gelegd. Aansluitend krijgt men in het res taurant van Nijhof een buffet ger serveerd. Het arrangement kost 30 gulden, waarvan 5 gulden ten goede komt aan Staatsbosbeheer. Kinderen tot 12 jaar betalen een tientje. De data van de wandelingen zijn zondag 28 oktober, 25 november, 27 januari en 31 maart. Elke keer wordt om 10:00 uur begonnen met een kop koffie bij Nijhof, vanwaar een half uur later de wandelingen beginnen. Ze hebben telkens een thema. De eerste keer is dat 'de vogeltrek'. Voor meer informatie en inschrij ving, 88 5486197. Op 3 november houdt de Ka mer van Koophandel (KvK) in Amersfoort de jaarlijkse Star tersdag. Op deze bijeenkomst, die van 10:00 tot 15:30 uur duurt, kunnen startende on dernemers zich laten informe ren over diverse aspecten van het ondernemen. De Kamer van Koophandel, die het evenement in samenwerking met de Rabobank organiseert, ver wacht net als voorgaande jaren zon 400 starters te ontvangen. In de regio Gooi- en Eemland starten iedere maand zo'n 500 mensen een eigen bedrijf. Met veel nieuwe plannen, ideeën en toe komstverwachtingen. Toch zijn er nog veel ondernemers die na een paar jaar moeten afhaken. De praktijk leert dat de ondernemer die zich goed voorbereidt een gro tere kans van slagen heeft. Om de startende ondernemer te helpen bij deze voorbereiding - en beginfase - van de onderneming is de Star tersdag opgezet. Op de infomarkt kan men vragen en ideeën voorleggen aan de di verse organisaties die met een stand op de startersdag aanwezig zijn, waaronder een accountants- en notariskantoor, diverse onder nemersverenigingen, de belasting dienst en vele anderen. Als een starter dieper in wil gaan over een bepaald onderwerp dan kan hij een gesprek onder vier ogen voeren tijdens een van de spreekuren. De belastingdienst, een accountant, advocaat en nota ris kunnen een persoonlijk advies geven. Inschrijven kan op de dag zelf, wees er op tijd bij want: wie het eerst komt, wie het eerst maalt. Daarnaast is het mogelijk om deel te nemen aan drie workshops. Tij dens de workshop 'Rijk worden of niet' vertelt Rob Schippers van Aksept hoe de markt kan worden onderzocht en hoe je kunt achter halen of er daadwerkelijk vraag is naar je product of dienst. Fred de Boer van Terzake leert op een zeer actieve wijze hoe iemand zichzelf en zijn product of dienst kan pre senteren naar potentiële klanten. De workshop 'Startpunt Eigen Bedrijf behandelt onder andere welke stappen men moet zetten om tot het ondernemerschap te komen en hoe de bank omgaat met het ondernemingsplan. Deze workshop wordt gegeven door een bedrijfsvoorlichter van de Kamer van Koophandel en de Rabobank. Voor meer informatie: 88 6721212 of 033 4535700, of internet: www.startersdagen.nl De Vrouwenraad Soest organiseert twee trainingsavonden onder de titel 'Het leggen van nieuwe con tacten, gemakkelijker dan u denkt!'. De bijeenkomsten vinden op donderdagavond 8 en 15 no vember plaats, van 19:30 tot 22:00 uur in het EHBO-gebouw aan de Parallelweg 7a in Soest. In de training ligt de nadruk op het ontwikkelen van sociale vaardighe den en het overwinnen van belem meringen. Deelneemsters leren zich bewust te worden van hun kwaliteiten en deze te benutten. Assertiviteit en conflicthanteringen komen ook aan bod. Speciale aan dacht is er voor het omgaan met mensen uit andere culturen. De Vrouwenraad Soest wil met het aanbieden van deze training een handreiking geven aan vrouwen die willen werken aan doorgaande zelfontplooiing en vorming. De trainingen worden door een des kundig bureau verzorgd. De twee trainingsavonden kosten fl. 10,00 inclusief koffie en de syl labus. Belangstellenden kunnen bellen met A. Bijl-Roest, 6014641 (tussen 18:00 en 19:00 uur). tandtechnisch laboratorium Voor al uw reparaties en adviezen. CE gecertificeerd. Torenstraat 13 Soest - Telefoon 035 - 602 02 49 HOOGT Uitgave: Gemeente Soest/Afdeling Communicatie Raadhuisplein 1 - 3762 AV Soest Telefoon 035-609 34 55 Internet: www.soest.nl E-mail: info@soest.nl OPENBARE COMMISSIEVERGADERINGEN BESLUITEN 9 OKTOBER 2001 Maandag 29 oktober Aanvang 20.00 uur! Agenda o.a.: commissie algemene bestuurszaken ca Externe organen: Dinsdag 30 oktober Agenda o.a.: Woensdag 31 oktober Agenda o.a.: Donderdag 1 november Agenda o.a.: Raadsvoorstel: tussentijds bericht 2001-11 (RV 01-108). (Vanaf ca 21.00 uur) Gesprek met dhr. Brinkman overziekenhuis ontwikkeling. a. Gewest(raad); b. (Reg.) Brandweer (Eemland); c. Politie (regio/district); d. Bestuurscommissie GGD Eemland. - commissie ruimtelijke ordening, volkshuisvesting en openbare werken Resultaten Intomart-enquête. Welstandscriteria Objectgebonden en Gebiedsgericht. Tussentijds Bericht 2001-11. Uitvoeringskrediet doortrekking Beek en Daalselaan. Bouwplan Noorderweg 12. Plan van aanpak Streekplan. commissie sport, onderwijs en welzijn, milieu c.a. Tussentijds Bericht 2001-11 Herinrichting/reconstructie traject Nieuweweg-Beckeringstraat 2C deel Voorlopige vaststelling uitgaven/inkomsten openbare basisschool Soest over 2000 Voorlopige vaststelling uitgaven/inkomsten openbare basisschool Soest over 1996/2000 commissie financiën c.a. Tussentijds bericht 2001-11 Voteren krediet ten behoeve van revitalisering bedrijventerrein Soestdijk Alle vergadering worden gehouden in het gemeentehuis en beginnen om 19.30 uur, behalve de commissie algemene bestuurszaken, hiervan is de aanvang 20.00 uur Agenda's en bijbehorende stukken liggen ter inzage in het INFOrmatiecentrum (hal gemeen tehuis) PUBLIEK KAN MEEPRATEN SPREEKRECHT Vanaf een kwartier voor en tot aanvang van een commissievergadering kunnen sprekers uit het publiek zich bij de voorzitter of secretaris melden voor het stellen van vragen of het ge ven van een toelichting bij een bepaald agendapunt. Voor de behandeling van de agenda geeft de voorzitter de sprekers uit het publiek de gele genheid hun opmerkingen kort en bondig aan de commissie kenbaar te maken. De spreektijd is beperkt tot 5 minuten per persoon en duurt in totaal niet langer dan 30 mi nuten. RECHT VAN REACTIE 1. Sprekers kunnen voorafgaand aan de commissievergadering spreken over alle onderwer pen het gemeentelijk beleid betreffende. 2. Sprekers kunnen zich voorafgaand aan de vergadering bij de voorzitter of secretaris aan melden. 3. De spreektijd voor alle sprekers gezamenlijk duurt in totaal niet langer dan 30 minuten. 4. Tijdens de vergadering zal de commissie indien mogelijk reageren op het door de spreker behandelde; is dit niet mogelijk dan zal zo spoedig mogelijk na de vergadering een reactie aan de inspreker gegeven worden. N.B.: Om zeker te weten of een bepaald onderwerp zal behandeld worden in een van bo vengenoemde commissies, is het verstandig om eerst het gemeentelijk INFOrmatiecen trum te bellen (tel. 035 - 60 93 728). VERKEERSBESLUIT Burgemeester en wethouders maken in verband met het bepaalde in artikel 26 van het Besluit administratieve bepalingen inzake het wegverkeer (BABW) bekend, dat zij besloten hebben: Door het verwijderen van bord C2 'Eénrichtingsweg, in deze richting gesloten bestuurders en C3 'Eénrichtingsweg van bijlage I van het RW-90 éénrichtingsverkeer opheffen op de In dustrieweg; N.B.: Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit bezwaar maken bij het college van burgemeester en wethouders binnen zes weken na de datum van de bekendmaking. Het bezwaar dient te worden gericht aan het college van B&W van Soest, Postbus 2000, 3760 CA Soest. Hoofdstuk 6 (algemene bepalingen over bezwaar) en de afdelingen 7.1 en 7.2 (bijzondere be palingen over bezwaar) van de Algemene wet bestuursrecht zijn van toepassing. Indien bezwaar is gemaakt kan ook om een voorlopige voorziening worden gevraagd, als er tij delijke maatregelen nodig zijn waarmee niet tot de beslissing op het bezwaarschrift kan wor den gewacht. Het verzoek moet worden gedaan bij de president van de rechtbank te Utrecht, Postbus 16005, 3500 DA te Utrecht. Daarbij is een griffierecht verschuldigd van 225,- (€102,10) voor een natuurlijk persoon of 450,- (€204,20) voor een rechtspersoon. Titel 8.3 van de Algemene wet bestuursrecht is van toepassing. ONDERWERP Gemeentelijke Interne Milieuzorg en Duurzaam inkopen. Bijlagen: 1. VNG brief aan de leden, van 6 augustus 2001, nummer Lbr. 01/ 125 2. Het concept uitvoeringsprogram ma "met preventie naar duur zaam ondernemen". Bouwaanvraag (10331) voor het bouwen van winkels en 3 apparte menten op het perceel Burgemeester Grothestraat 6 Voorstel wethouder RVO inzake het ingediende bezwaarschrift tegen de op 26 juni 2001 geweigerde bouw vergunning voor het bouwen van een hooiberg/schuur op het perceel Ferd. Huycklaan 18a, registratienummer 010298 Aangepast plan voor twee woningen op het perceel aan de Wielewaal 42 Principe-aanvraag voor het verbou wen/uitbreiden van een kantoor Veld. Montgomeryweg 23-25 BESLISSING Uitvoering geven aan de genoemde uitvoerings- punten. Het programma ter inzage leggen voor de OR en agenderen voor het strategisch kaderover- leg van 10 oktober 2001. Medewerking verlenen aan het ingediende bouw plan met toepassing van vrijstelling ex artikel 19 WRO. Het college heeft daarbij kennisgenomen van advies brandweer dat toegang appartementen uit een oogpunt van veiligheid geen bezwaren ont moet. 1. Het bezwaarschrift van de heer Plekkepoel on gegrond te verklaren, maar onder de voorwaar den die genoemd zijn in het voorstel van de wethouder alsnog medewerking verlenen aan artikel 19 lid 3 WRO vrijstellingsprocedure voor het bouwen van een hooiberg/schuur aan de Ferd. Huycklaan 18a. 2. De heer Plekkepoel berichten. - Medewerking verlenen aan het schetsplan, mits de zijuitbouw van woning 1 op 3 meter van de zijdelingse perceelsgrens wordt gesitueerd. - Schetsplan voorbespreken met welstand. Principe-medeWerking verleend. In de gelegenheid stellen een bouwaanvraag in te dienen. Verslag van de bijeenkomst d.d. 14 september 2001 toezenden. AANGEVRAAGDE KAPVERGUNNINGEN Periode: 5 oktober 2001 tot en met 11 oktober 2001 De volgende aanvragen voor een kapvergunning zijn ontvangen: Perceel: 't Zwartewegje (hoek Kampweg) Hellingweg 6 Gen. Winkelmanstraat 39 Reigerpad 27 Larixlaan 10 Vredehofstraat 20 Kerkpad zz 97 Stadhouderslaan 144 N 413 (Provincialeweg) N 234 (Provincialeweg) Julianalaan 82 Wieksloterweg o.z. 97 Kerkpad zz 41 Achter stallen 2e Heezerlaantje le Heezerlaantje 26 Betreft: 8 vliegdennen en 1 eik 1 berk 1 kastanjeboom 1 iep 3 berken en 8 sparren 3 coniferen 1 abeel 1 spar 9 eiken en 1 fagus 6 beuken 1 pinus strobus 1 amerikaanse eik 1 berk en 2 esdoorns 3 eiken 1 eik Door de gemeente Soest aangevraagde kapvergunningen: Isaacstraat t.o. nr. 20 Begraafplaats Veldweg Soest vak 10 1 berk 1 beuk SMITSVEEN EN KLAARWATER PRATEN MET B&W - DINSDAG 23 OKTOBER - SPORTHAL BEUKENDAL - AANVANG 20.00 UUR In het kader van het 'spreekuur van burgemeester en wethouders in de wijk', worden de inwo ners van de wijken Smitsveen en Klaarwater, maar ook andere belangstellenden, uitgenodigd om op dinsdag 23 oktober aanstaande samen met de burgemeester en wethouders van gedachten te wisselen over de wijk. Iedereen krijgt de gelegenheid om tijdens deze avond persoonlijk met de leden van het college te spreken over ideeën en aandachtspunten voor de wijk en kan eventuele problemen aan hen voorleggen. De bijeenkomst wordt van 20.00 tot 22.00 uur gehouden in sporthal Beukendal aan de Beukenlaan 47. Tijdens deze uren zijn minstens twee leden van het College van B&W aanwezig om vragen te beantwoorden. Mocht dat niet lukken, dan wordt eventueel een a voor een vervolggesprek of een schriftelijk antwoord t AANGEVRAAGDE VERGUNNINGEN VOOR HET MAKEN EN VERANDEREN VAN EEN UITWEG De volgende aanvraag voor het maken van een uitweg (inrit) is ontvangen: Generaal Spoorstraat 21b Degenen dié menen in hun belangen te worden geschaad door een eventuele vergunning kun nen dit schriftelijk binnen vier weken na deze bekendmaking schriftelijk kenbaar maken bij bur gemeester en wethouders VERLEENDE KAPVERGUNNINGEN Periode: 5 oktober 2001 tot en met 11 oktober 2001 Datum verzending: 12 oktober 2001 Perceel: Steenhoffstraat 77a Ereprijsstraat 22 Van Lenneplaan 66 Ossendamweg 45 Vliegtuiglaan 47 Koninginnelaan 32a Molenstraat 29 Kolonieweg 5 Schoutenkampweg 32 Betreft: 1 berk 1 spar 1 berk 1 cedrus deodara en 1 pinus nigra 2 coniferen en 2 berken 1 berk 1 abeel en 1 eik 2 esdoorns en 1 berk 1 spar Boekweitland 32 Duinweg 24-26 Koperwiek 73 Molenstraat 59-59a Peter van den Breemerweg 9 Peter van den Breemerweg 11 010569 010447 010451 010356 010188 010548 Aan de gemeente Soest verleende kapvergunningen: Gemeenteplantsoen t.o. politiebureau 1 prunus Gemotiveerde bezwaren tegen het genomen besluit kunnen binnen 6 weken na verzending van het besluit schriftelijk worden ingediend bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Soest, Postbus 2000, 3760 CA Soest Vijftig mille boven op de 2 extra onderhoudssubsidie vi C-drie, 30 duizend gulden v een lift in het St. Joseph bouw, 3.000 piek voor zom activiteiten op de ijsbaan Soesterberg en een jeugdvc ziening in Overhees. De raadsfracties hebben hun v senlijstjes alweer klaar liggen, zijn korter dan in voorgaande ren, omdat er nauwelijks geld i te delen. Dankzij een meevalle het gemeentefonds (de subsi kraan die het rijk opendraait i gemeenten) is het verwachte te van 2,9 miljoen voor dit jaar in< omgebogen in een overschot vj ton, maar daarmee kun je Soes ook weer niet op zijn kop zett De WD vindt dat een deel het overschot kan worden b< om nabij winkelcentrum Overl een blokhut voor de jeugd te liseren. In Utrecht staat er al en de WD stelt voor daar me doelgroep een kijkje te gaan men. Dat werd maandagavond duidt Tweeënhalve week gele was de Soester Frits van W mael nog directeur consun tenzaken en milieu van ninklijke Vendex KBB nv. is hij gepensioneerd, n heeft hij, net als twee jaar den zijn voormalige werkg< een royaal tintje gekregen, dens zijn afscheidsrece werd hij namelijk geridder Om Van Wesemael de versiers van de onderscheiding te over digen, was burgemeester I Janssen bij die gelegenheid z dagavond naar Bomenceni Nederland in Baarn getogen. De kersverse Ridder in de van Oranje Nassau bouwde i afgelopen veertig jaar een 1 staat van dienst op; niet allee Vroom Dreesmann die hij decennia trouw bleef en waa de laatste elf jaar het genoe directeurschap uitoefende, scala van instanties, instellinge verenigingen profiteerde van betrokkenheid, deskundighei tomeloze inzet én voortrekke die hij menigmaal vervulde. Voortvloeiend uit zijn functi Vendex was Van Wesemael c meer lid van de Raad voor d« derlandse Detailhandel, ver: lende VNO-commissies en 1 zitter van de CW-Werkgroej lieukeur. Op Europees niveai te de Soester zich in voor de b gen van de detailhandel en v op het gebied van consument' ken staat hij natuurlijk nog s bekend als iemand met kenn gezag. Sinds 1984 is Van Wesemai van de Lions Soest. In die hc nigheid zet hij zich al jarenla Diegenen die menen in hun belangen te worden geschaad door een eventuele vergunning kun nen dit mondeling of schriftelijk binnen 4 weken na deze bekendmaking kenbaar maken bij de afdeling groen milieu van de gemeente Soest, Postbus 2000, 3760 CA Soest, telefoonnum mer 035-6093643. BOUWZAKEN De burgemeester maakt bekend dat burgemeester en wethouders van plan zijn de volgende melding te accepteren en vergunningen te verlenen met toepassing van de daarbij genoemde voorschriften: 1. het bouwen van een vrijstaand woonhuis met aangebouwde garage, Beukenlaan 64a; (artikel 19 lid 2 Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50 lid 4 van de Woningwet) 2. het verbouwen/uitbreiden van een woonhuis en een garage/berging, Den Blieklaan 62; (artikel 19 lid 2 Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50 lid 4 van de Woningwet) 3. het bouwen van een berging, Hildebrandlaan 16; (artikel 19 lid 3 Wet op de Ruimtelijke Ordening) 4. het verbouwen/uitbreiden van een woonhuis, Klaarwaterweg 45; (artikel 19 lid 3 Wet op de Ruimtelijke Ordening) 5. het bouwen van een dubbele garage, Nieuweweg 22b. (artikel 19 lid 3 Wet op de Ruimtelijke Ordening) Alvorens een definitieve beslissing zal worden genomen, is een ieder bevoegd binnen een ter mijn van vier weken, derhalve van donderdag 18 oktober tot en met woensdag 14 november 2001 eventuele zienswijzen schriftelijk bij burgemeester en wethouders in te dienen. De op deze bouwplannen betrekking hebbende stukken liggen gedurende diezelfde termijn, dagelijks van 8.30 - 12.30 uur, in het gemeentehuis, afdeling planologie en bouwen (balie bouwzaken), Raadhuisplein 1, ter inzage. BOUWAANVRAGEN/MELDINGEN INGEDIEND Kerkpad Z.Z. 80 010653 verbouwen/uitbreiden van een woonhuis 2-10-2001 Kerkstraat 17 010662 bouwen van een schuurtje 5-10-2001 Nieuwstraat 29a 010654 veranderen van een carport in een garage 2-10-2001 Prof. Lorentzlaan 30 010660 bouwen van een schuurtje 5-10-2001 Schoutenkampweg 39 010650 aanbouwen van een serre 2-10-2001 Smitsweg 23 010655 uitbreiden van een woonhuis 2-10-2001 Valeriaanstraat 64 010659 bouwen van een tuinhuisje 4-10-2001 Van Hamelstraat 48 010661 bouwen van een tuinhuisje 5-10-2001 Deze aanvragen kunt u inzien in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1, afdeling planologie en bouwen (balie bouwzaken), geopend elke werkdag van 8.30-12.30 uur. VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN/MELDINGEN bouwen van een blokhut 3-10-2001 bouwen van een garage/berging (26) en het ver bouwen/uitbreiden van een woonhuis (24) 3-10-2001 uitbreiden van een woonhuis 3-10-2001 bouwen van een dubbel woonhuis 5-10-2001 aanbouwen van een erker 4-10-2001 verbouwen van een woonboerderij 3-10-2001 Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden een gemotiveerd be- zwaarschrift indienen. Als u een bezwaarschrift wilt indienen, dan moet dat bezwaarschrift worden gericht aan Bur gemeester en Wethouders van Soest, Postbus 2000, 3760 CA Soest. Het bezwaarschrift moet BINNEN 6 WEKEN na de VERZENDDATUM worden ingediend. De stukken kunt u inzien in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1, Afdeling Planologie en Bou wen (balie bouwzaken), geopend eike werkdag van 8.30-12.30 uur. Zuidprc Tel. 035 -601

Soester Courant | 2001 | | pagina 4