ïSOE Buijs Regiomakelaars, uw makelaar in de regio te koop ■jii Schoeman Mi Schoeman SS CB CB CB CB Arie Rof Dartskan dames lol Een publicatie van de Soester NVM-makelaars. Woningen, bedrijfpanden, taxaties, hypotheken, verzekeringen. Deelen NVM WOENSDAG 24 OKTOBER 2001 SOESTER COURANT PAGINA 12 fitoifi na 298.000.- k.k. 825.000.-k.k. 459.000.-k I 1.750.000.-k. Van brigade So NVM NVM NVM NVM NVM Geslaagde 'Eersl NVM SOESTERBERG, Amersfoortsesfraat 83B SOEST, Maafweg 4 SOEST, Merelweg 1 Karakteristieke vrijst. villa uit '27 met vrijst. kantoorruimte c.q. guesf- house, verwarmd zwembad en atelier, op perceel van 1.460 m2. Ind.: entree, hal, toilet, wijnkelder, werkkamer, living met plavuizenvloer en open haard, halfopen woonkeuken met inb.app. Ie Verd.: overloop, balkon, 3 slaapkmrs, badkamer. 2e Verd.: 2 kamers waarvan 1 met Frans balkon, c.v.-opst., bergruimte. Ind. guesthouse: hal, keuken, douche, toilet en 2 kamers. Bijz.: dak- en glasisolatie. Vraagprijs 1.450.000,- k.k. 657.981,- k.k. Aan een rustige weg met uniek vrij uitzicht ligt deze helft v/e dubbel woonhuis met garage. Bouwjaar omstreeks 1960. Ind.: entree/hal, ver nieuwd toilet, trapopgang. Doorzonwoonk. met schuifpui en uitzicht over weilanden. Moderne open keuken met inbouwapp. Verd.: 3 slaap kamers en badkamer met douche, ligbad en 2e toilet. Vlizotrap naar zolder. Het grondoppervlak is maar liefst 450 m2. De geïsoleerde schuur met gaskachel is voor meerdere doeleinden geschikt. Geheel v.v. dubbel glas en dakisolatie. Vraagprijs 795.000,- k.k. 360.755,- k.k. Helft v/e dubbel woonhuis met garage. Bwj. 1971Voortuin met ruime oprit naar de garage en een achtertuin op het zuidwesten. De totale kavelopp. is circa 260 m2. Ind.: entree/hal, toilet, trapkast en trapop gang. L-vormige woonkamer en een open keuken aan de achterzijde (samen 36 m2). De parterre is v.v. een parketvloer. Verd. 1: 2 ruime slaapkamers (1 met balkon), 1 kleinere slaapkamer. Eenvoudige badka mer met douche en 2e toilet. Verd. 2: voorzolder met dakkapel en c.v.- opst. Flinke kamer mer dakkapel. Vraagprijs 569.000,- k.k. 258.201,- k.k. Als ik de eerste ben die belt voor een bezichtiging, als ik de eerste ben die de woning bezichtigd of als ik de eerste ben die een bod uitbrengt, moet de makelaar in deze gevallen ook het eerste met mij in onderhandeling gaan? Op deze drie vragen is het u serieus belangstelling heeft de antwoord, nee. De verkopende makelaar te vragen wat uw positie makelaar bepaalt samen met de is. Dat kan veel teleurstelling verkoper de verkoopprocedure. voorkomen. Doet de makelaar u De verkopende makelaar heeft een toezegging, dan dient hij deze wel de verplichting u daarover te na te komen, informeren. Het is verstandig als SOEST, Vedelaarpad 12 In wijk Overhees gelegen hoekwoning met tuin en vrijst. stenen berging. Ind. begane grond: entree/hal, hangend toilet (luxe), lichte tuingerichte woonkamer met schuifpui, open haard, convector, trapkast en extra bergruimte. Open keuken met inbouwapp. De gehele begane grond is v.v. een laminaatvloer. Ie Verd.: overloop, bergkasten, 2 slaapkmrs, keurige badkamer. Besloten achtertuin op het z.o. In '92 is de woning v.v. nieuwe dakbedekking. Een ideale woning voor starters en/of een klein gezin. Vraagprijs 369.000,- k.k. 167.445,- k.k. REGIOMAKELAARS Burg. Grothestraat 13, 3761 CJ SOEST Telefoon 035 603 27 37, Fax 035 603 27 38 BuijsRegiomakeiaars.nl Soest@Buijsregiomakelaars.nl Vrijst. woonhuis met daar achter gelegen vrijst. kantoor-, opslag- en garageruimte van ca. 140 m2. Het woonhuis is 5 jaar terug smaakvol gerenoveerd en aan de achterzijde uitgebouwd. Ind. woonhuis: zeer ruime living met dubb. schuifpui naar het terras. Open luxe keuken. Parterre is geheel v.v. plavuizenvloer met vloerverw. Verd.: 3 ruime slaapkmrs. Luxe badkamer met vloerverw. Ind. bedrijfsruimte: 2 kan- toorkmrs, kitchenette. Verder 3 garages en een magazijn. Vraagprijs 1.250.000,- k.k. 567.225,- k.k. SOEST, Steenhoffstraat 42 en 42A Aan de doorgaande weg van het dorp wordt door bouwbedrijf Van de Grift een twee-onder-een-kap villa met garagè gebouwd. Aan de archi tectuur is veel aandacht besteed. Ind.: entree/hal, toilet en trapopgang. Tuingerichte living met study aan de voorzijde. Halfopen woonkeuken met uitzicht op de tuin (ZW). Bijkeuken en garage. Verd.: overloop, 3 slaapk. waarvan 1 masterbedroom, badk. met toilet, ligbad, douche en dubb. wastafel. Verder een bergvliering. Bijz.: GlW-garantie, voll. geï soleerd, inh. 800 m\ Vraagprijs 1.305.000,- v.o.n. 592.183,- v.o.n. REGIOMAKELAARS Arnhemseweg 13,3811 NN AMERSFOORT Telefoon 033 422 80 50, Fax 033 422 80 51 BuijsRegiomakelaars.nl Amersfoort@Buijsregiomakelaars.nl Soest Vermeerlaa, Op derde verdieping gelegen 3-kamer (voorheen 4) appartement met berging in de on derbouw. Gunstige vrije ligging met voor- en achterbalkon. Indeling: entree met intercom, trapopgang, voordeur, gang, meterkast, vernieuwd toilet en douche met wastafelmeubel en vloerverwarming. Doorzonwoonkamer met gaskachel en eiken parketvloer. Twee slaapka mers. Vernieuwde keuken met geiser en diverse apparatuur en afzuigkap. Uitstekend onder houden appartement voor de liefhebber. Servicekosten 200,- per maand. Oplevering in overleg. Vraagprijs 135.227,- k.k. Soest Pijperpad 85 GEEN FOTO BESCHIKBAAR Royale eengezinswoning met voortuin, achtertuin met gunstige zuidligging, schuur, ach terom en veel openbaar groen aan de voorzijde. Er is voldoende openbare parkeergelegen heid aanwezig. De woning ligt in een zeer kindvriendelijke woonwijk met kinderboerderij, winkels, scholen en bibliotheek op loopafstand. Indeling: hal, toilet met fonteintje, meter kast. Z-vormige woonkamer met open trap. Dichte keuken vernieuwd in 1995. Verdieping: 3 slaapkamers variërend in formaat. Originele badkamer voorzien van wastafel, douche en 2e toilet. Vaste trap naar zolder. Zolder: voorzolder met wasmachineaansluiting en C.V.- combiketelopstelling (type HR1995). 4e slaapkamer. De parterre is voorzien van dubbele beglazing. Ideaal gezinshuis met veel leefruimte. Groot 1.55 are. Oplevering in overleg. Vraagprijs €212-e;2'92k-k- 469.000.-k.k. jSoesf Vedelaarpad 17 Schitterend nabij vijver, kinderboerderij en plantsoen gelegen schakelwoning met opti male privacy en zonnige achtertuin met sierbestrating. Oe woning is gesitueerd in de wijk Overhees oo loopafstand van winkels, scholen en openbaar vervoer. Indeling: meterkast i portiek, entree, nal. toilet met fonteintje. Woonkamer met inbcuwkast. plavuizen vloer en schuifpui naar besloten achtertuin. Op afstand bedienbaar zonnescherm. Halfopen keuken m Ixhfe kleurstelling Verdieping: overloop, bergkast met opstelling CV-ketel (Radson 1998) en aansluiting wasmachine. Originele badkamer met granieten vloer, wastafel en douchehoek. 2 ruime slaapkamers. Algemeen: parterre dubbel beglaasd, dakbedekking vernieuwd in 1996 (inclusief isolatie). Ideale woning voor klein gezin en/of starters. Ople vering in overleg. Vraagprijs 162-907'-k-k- 359.000.-k.k. Soest OranjehofS Nabij paleis en uitvalswegen zeer centraal gelegen royaal 4-kamerappartement op de 2e verdieping gelegen met lift, parkeerplaats, souterrain en balkon met zuidwest ligging. In deling: centrale entree met video, voordeur, gang, toilet, douchecombinatie, bergkast, stookruimte met wasmachineaansluiting. L-vormige living 45 m2 met balkon en schuifpui. Dichte keuken met diverse apparatuur en ramen naar woonkamer. Drie slaapkamers, bad kamer met ligbad, 2e toilet en dubbele wastafel. Complete stoffering en hoog afwerkingsni- vo. Servicekosten 350,- per maand. Oplevering in overleg. Vraagprijs 374.368,- k.k. Soest-Zuid Goudvink33 Zeer goed onderhouden driekamerappartement (bouwjaar 1992) met vrij uitzicht op park, over twee bouwlagen verdeeld, met berging in onderbouw en openbaar groen aan entreezij de. Nabij uitvalswegen, bossen en duinen, NS-sfation en winkelcentrum. Indeling; parter re: voordeur met trapopgang, meterkast. Eerste bouwlaag: woonkamer voorzien van ker sen laminaatvloer, open keuken met diverse inbouwapparatuur. Hal en toilet met fontein. Zonnig ruim balkon (z.o.) aan de woonkamerzijde. Verdieping: twee slaapkamers waarvan één met kastenwand. Badkamer met ligbad/douche en wastafel. Royale overloop met werk hoek, bergkast en veluxraam. Vlizotrap naar zolder met c.v.-combiketelopstelling en veel bergruimte. Servicekosten 70,- per maand. Goed geïsoleerde degelijke bouw met onder- houdsvriendelijk afwerkingsniveau. Oplevering in overleg. Vraagprijs 208.285,12 k.k. VanStraelenlaan13b Middelwijkstraat 54, Soest Telefoon 035 - 60 36 282 www.schoeman.nl Makelaars Tevens kantoren In Almere, Amersfoort, Arnhem, Hoofddorp, Houten, Lelystad, Leusden, Nijkerk, Tiel en Veenendaal Nabij Paleis Soestdijk gelegen vrijstaande villa (1985) met carport, terrassen, souterrain en fraai aangelegde tuin rondom met optimale privacy en bezonning. Indeling: zij-entree, hal, toilet, meterkast. Living 50 m2 met haardkanaal, t.v. kamer en open inbouwkeuken aan tuinzijde gelegen. Souterrain ingericht met 4 slaap-/studeerkamers, 2 badkamers en 2e toilet. Berging onder terras met c.v., water en elektra en buiteningang. Carport met 2e berging aan tuinzijde. Optimaal geïsoleerde Zweedse bouw met lage stookkosten en in een uitstekende staat van onderhoud. Ideaal gezinshuis met veel leefruimte. Groot 7.55 are. Oplevering in overleg. Vraagprijs 794.115,- k.k. BOWLINGCENTRUM C3, Willaertstraat 49, SOEST Volledig geoutilleerd, modern en goed onderhouden bowlingcentrum met 6 banen, een café-restaurant met 80 zitplaatsen en voldoende (vrije) parkeermogelijk- heden. BIJZONDERHEDEN Kunststof bowlingbanen met Schmidt touwtjes machine met computerscore. Volledig ingerichte bar. In 1998 volledig vernieuwde keuken met onder meer combisteamer, gekoelde werkbank, spoelkeuken met prof. vaatwasmachine, airco, afzuiginstallatie en koelcellen. Voldoet volledig aan de Arbo- en HACCP-eisen. Er wordt voor de bowlingbaan een aparte ingang gerealiseerd. Huursom fl. 110.000,- per jaar. Soest Telefoon: 035 - 601 53 60 Ook 's zaterdags geopend: van 9.30 - 13.00 uur. www.deeleri.nl E-mail: makelaars@deelen.nl Middelwijkstraat 54, Soest Telefoon 035 - 60 36 282 www.schoeman.nl Makelaars Tevens kantoren In Almere, Amersfoort, Arnhem. Hoofddorp, Houten, Lelystad. Leusden, Nijkerk, Tiel en Veenendaal HUIS KOPEN? Neem je eigen makelaar mee. Met een NVM-makelaar koop je zonder zorgen HUIS KOPEN? Neem je eigen makelaar mee. Met een NVM-makelaar koop je zonder zorgen HUIS KOPEN? Neem je eigen makelaar mee. Met een NVM-makelaar koop je zonder zorgen De brigade Soesterberg van het Wapen der Koninklijke Mare chaussee (KMar) heeft een nieuwe commandant. Kapitein Arie Rosema heeft de leiding overgenomen van de eerste lui tenant Anton Gakes; hij is per 1 november benoemd tot bri gadecommandant in Den Hel der. Rosema hecht vooral aan samen werking met de regiopolitie, 'want waarom zullen we niet over en weer van elkaar gebruik maken? Je moet je eigen identiteit niet verloo chenen, daar sta je nu eenmaal voor, maar waarom zou je geen gebruik maken van de mogelijkhe den die er zijn. We hebben alle maal hetzelfde doel. Daarom kun nen we in het kader samenwer king, ook naar buiten toe, dingen samen oppakken.' De nieuwe commandant is pas sinds 1994 verbonden aan de Ko ninklijke Marechaussee. Voor die tijd was hij vanaf 1972 in verschil lende standplaatsen werkzaam bij het Korps Rijkspolitie. Zijn laatste functie vervulde hij sinds 1989 bij de beveiliging van de burgerlucht vaart op Schiphol. Toen deze taak door de KMar werd overgenomen, kreeg Rosema het verzoek de overstap naar het Wapen te maker om te voorkomen dat door de overname van de bewaking de kennis en ervaring die de rijkspo litie in al die jaren had vergaard in een keer zou verdwijnen. Hij be sloot die stap te maken en de ad judant bij de rijkspolitie werd ad judant-onderofficier bij de KMar, Vorig jaar volgde zijn benoeming tot commandant van de brigade Hilversum. Al kort daarna viel, ir het kader van een nieuwe bedrijfs voering, het besluit deze brigadi op te heffen omdat het aantal mi Iitairen in het bewakingsgebiei beneden de limiet was gedaald. Hi solliciteerde vervolgens met succe naar dezelfde functie in Soester berg. Daar volgt hij luitenant Ga kes op, die in september 2001 waarnemend commandant wer na het plotseling overlijden va Het staat wel vast dat volgen jaar opnieuw het open dart? kampioenschap van Soestei berg wordt georganiseerd. D eerste editie van dit even< ment, afgelopen weekend i café Het Wapen van Soestei berg gehouden, was zo'n su« ces, dat er voor organisati Jan-Willem Hovestad gec twijfel bestaat over een vervo van dit toernooi niet de plaa selijke titel als inzet. Hoewel geen van de twintig Soe terbergse deelnemers erin slaag een titel te behalen, waren hun i sultaten in het sterke deelnemei veld niettemin goed. Het twe Idaagse toernooi, waarvoor het c« niet medewerking van de gemee te met twee grote tenten was u gebreid, werd op tien banen afj werkt. Er hadden zich 53 du voor het koppeltoernooi aanj roeld en 71 darters voor het in viduele toernooi. Zij speelden loting volgens het poulesyste* °m een prijzengeld van in tot 5.000 gulden. Drie wedstrijd! ders zagen erop toe dat het tc nooi vlekkeloos verliep. Wedstr leider Hans Senders, die zond avond de prijsuitreiking voor rekening nam, stelde dan ook i voldoening vast dat er sprake 1 geweest van niet alleen een ge: lig, maar ook een sportief dus slaagd evenement. Met een don rend applaus werd organisator J WijJem Hovestad van Het Wa van Soesterberg bedankt voor initiatief. Het was dan ook een bijzone gebeurtenis geweest. Met een 1 se 'master caller', bekend van v strijden op televisie, werden scores van de wedstrijd aan d

Soester Courant | 2001 | | pagina 12