R.0UD Verhuur 1 PROGRAMMA - OVERZICHT Da Costaschool maakt eigen cd zorg RADIO ie 1 PRIKBORD Welfare-verkoop Zonnebloem GINA 24 WOENSDAG 14 NOVEMBER 2001 rs, gio ra 'unstig n SOESTER COURANT PAGINA 25 U GO CO Vrijmetselaars Eerste 'Hinkel de pinkel' voor de meester Dierenlief Dierenleed Nederlandse Vereniging van Huisvrouwen Astrologie Kinderparadijs I De Vrije Teugel Zwarte Pieten Concertkoor Baarn brengt 'Messiah' Colenso Consort opent seizoen in St. Aegtenkapel KERKDIENSTEN Vrijdag in Mariënburg MEDISCHE DIENST Thuishulpcentrale Eemland tPlf Thuishulpcentrale samen met VHA Rode Kruis-verkoop in Hoog Soestdijk Bingo voor 55+ Helpt U mee? DONOR RODE KRUIS Soest/Soesterberg Tel. (035) 601 39 57 Bloedbank Midden Nederland Hilversum Tel. (035) 624 50 27 De lopers van de week Julianakoor Soest Klassiek 'Ontmoeting met...' Zin-On-Zin pand ;rsfoort MAKELAAR tandarts dige praktijk huis 'De Furs'l gemeenten artensdijk, lan tandheel- ;llen en. 7 00 uur 3.00 uur ÏO.OO uur 78 70 VERKOOP - VERHUUR - REPARATIE VAN gereedschappen en machines voor DE VAKMAN EN DE DOE-HET-ZELVER. Waler stofzuigers. Rioolontstoppers. Parketschuurmachines. Behang-afstomers. Hogedrukreinigers. Betonboormachines Etc. GEOPEND: Ma. t/m Vr. 07.00 -17.00 UUR Industrieweg 37b, 3762 EH Soest Tel: (035) 601 95 89 Loge Eemland, opgericht in 1932, is één van de 145 loges die samen' de Nederlandse Orde van Vrijmet selaren vormen. Op maandag avond 19 november houdt de loge een openbare bijeenkomst in de Louisa State, Gerrit van der Veen- laan 16 te Baarn. H. van der Mark verzorgt een inleiding over de ont staansgeschiedenis en historische ontwikkeling van de vrijmetselarij. Hij zal aantonen dat de vrijmetse larij ondanks haar eeuwenoude traditie toch eigentijds is gebleven en ook in de huidige maatschappij voor haar leden van grote beteke nis is. De inleider zal een beeld schetsen van wat de vrijmetselaar beroert en bezielt, waarna over deze thema's gediscussieerd kan worden. Aanvang: 20:00 uur. Toe gang vrij. Informatie: SB6668576 of 5421681. Een beetje trots zijn ze natuur lijk wel, de kinderen van de Da Costaschool in Soest. Niet elke school maakt immers zomaar een eigen cd! "Hinkel de pin kel' heet-ie, en hij is voor twin tig gulden te koop. Afgelopen vrijdag was de cd klaar en kon hij officieel worden 'gepre senteerd', zoals dat heet. Daarvoor was onderwijs-wethouder Harry Witte naar de school gekomen. Hij kreeg het eerste schijfje van de uit geefster en gaf het vervolgens door Amivedi Telefoon 60134 87, bgg 06-5196 38 73 VERMIST: Kater, gecast., zwart, witte sokken en borst beetje wit op snuit, één van de oren beschadigd, flinke ka ter, open wond en kale plek wang door behandeld abces, 5 jaar. P. Potterlaan (Baarn). Kater, gecast., grijs/wit gevlekt, forse kater, 4 jaar, Valeriaanstraat (Soest). Poes, ongester., gestreept, kruising siamees, 3 poten, 4jaar, 'Nanouk' Zuidereind (Baarn). GEVONDEN: Kater, gecast., langhaar zwart/wit, borst en buik wit Bloemheuvel (Soesterberg). Kater, gecast., rood/wit, witte po ten, bef, en borst Hartweg (Soest). Poes, Cypers, witte snoet, borst, rechter voorpoot, linker voorvoet en achtervoet Beckeringhstraat (Soest). aan meester Jan de Vlaming - 'meestér Jan' - die in de vooraf gaande maanden met de groepen 2, 4 en 6 had geoefend en tijdens de opnamen (onder leiding van Jean van Vugt, die ook de arran gementen schreef en de synthesi zer bespeelde) ook als dirigent was opgetreden. De héle school was er natuurlijk bij, en enkele topnum- mers van de cd werden uit volle borst meegezongen. 'Hinkel de pinkel' bevat een groot aantal 'ouderwetse' spelliedjes, va riërend van Joepie Joepie is geko men en Jan Huigen in de ton tot De zevensprong, Schipper mag ik overvaren, Papegaaitje leef je nog, Zakdoekje leggen en nog heel wat meer. Bijna alle liedjes staan er ook alleen 'instrumentaal' op, zo- Meester Jan zong met de Da Costa-kinderen nog een paar top- nummers van de cd. Foto Soester Courant. dat de c<i als begeleiding kan die nen. Het aardige van 'Hinkel de pinkel' is dat de liedjes gewoon op school zijn opgenomen en niet in de stu dio. Het geluid is dan ook niet 'ge likt', maar er wordt - dat kun je goed horen - vol overtuiging en enthousiasme meegezongen. Bij de cd hoort ook een boekje met de zelfde titel; daarin staat de mu zieknotatie en de spelbeschrijving van alle liedjes. De cd en het boek je zijn verschenen bij Trude van Waarden Produkties b.v. in Bus- sum. Secretariaat, tel. 601 52 83 Wie belangstelling heeft voor as trologie, doet er goed aan op dins dag 20 november naar ontmoe tingscentrum Klaarwater aan de Wiardi Beckmanstraat te komen. Daar begint om 14:00 uur een le zing over dat onderwerp. Me vrouw A. Schouten gaat in op on der meer de oorsprong van de as trologie, waarvoor zij de aanwezi gen mee terugneemt naar de pre historie. Ze zal vertellen hoe vrij wel alle volken uit de oudheid be kend waren met de leer van de sterren en uitleggen hoe een en ander in de hedendaagse astrolo gie werkt. Vedelaarpad 53, tel. 6018136 Woensdag 28 november houdt kinderparadijs De Vrije Teugel een zwartepietenmiddag. Ruim een week voor de verjaardag van de Sint kunnen kinderen van 4 tot en met 10 jaar proberen een zwarte- pietendiploma te halen. Ze worden eerst omgetoverd tot deze knecht en krijgen dan allerlei opdrachten te vervullen. Het programma be gint om 14:00 uur en duurt tot 16:00 uur. Deelname kost 5 gul den. Vanwege de verbouwing van het hoofdgebouw van het kinder paradijs is er ruimte voor maxi maal 25 kinderen. SOEST: VAN WEEDESTRAAT 46c SOEST-ZUID ZUIDPROMENADE 2 Dr. Thijs Kramer. Het Concertkoor Baarn geeft op vrijdag 16 november een uitvoe ring van Handels meesterwerk de 'Messiah' in de Nicolaaskerk aan de Kerkstraat in Baarn. Medewer king wordt verleend door de vol gende solisten: Elma van den Dool, sopraan; Coosje Schouten, alt; Alex Vermeulen, tenor; Frans Fiselier, bas; Jan Jansen, clavecim- bel; Wybe Kooijmans, orgel. Voor deze uitvoering heeft het Concertkoor Baarn zich weten te verzekeren van de professionele begeleiding van het Randstedelijk Begeleidings Orkest. Dit ensemble is gespecialiseerd in het begeleiden van koren en heeft een uitsteken de naam. Algehele leiding: dr. Thijs Kramer. Aanvang 19:30 uur. De toegangs prijs is 35,00; CJP/Pas 65+ 30,00 (prijzen inclusief uitge breid tekstboekje). Kaarten zijn in Soest o.a. verkrijgbaar bij De Gou den Snaar, Steenhoffstraat; VW- Soest, Steenhoffstraat, bij D.J.M. Toet, SS60158 23 en voor zover nog voorradig 's avonds aan de kerk. Maarten Jansen. Colenso Consort opent het seizoen met een concert in de St. Aegten kapel en speelt daarin samen met de solist Maarten Jansen. Deze jonge cellist zal een uitvoering ge ven van het celloconcert van Tar- tini en van de 'Pièces en concert' voor cello en strijkorkest van Couperin. Verder zijn te horen de ouverture en dansen uit de opera Ariodante van Handel, een con cert voor twee hobo's van Albino- ni, een symfonie van Scarlatti en een concert van Heinichen. Maarten Jansen trad regelmatig op met verschillende orkesten, met onder anderen zijn zus Janine, volgde masterclasses bij Janos Star- ker en Peter Wiley en won diver se prijzen op nationale en interna tionale concoursen. Het concert in de St. Aegtenkapel (aan 't Zand in Amersfoort) vindt plaats op zondag 18 november en begint om 15:00 uur. Een plaats bewijs kost 17,50 (cjp 15) en is verkrijgbaar aan de zaal. Voor re servering, 82 6017698. Zaterdag 17 november Rooms-katholiek, Petrus en Pauluskerk, Kerkplein 2 19:00 pr. S. Nijland; communieviering; samenzang Zondag 18 november Rooms-katholiek, Petrus en Pauluskerk, Kerkplein 2 09:30 pr. W. Veldhuis; eucharistieviering; gemengd koor Rooms-katholiek, Mariakerk, Burg. Grothestraat 82 11:00 pr. J. Kodden; jongerenviering: 'Wat wil je?' Rooms-katholiek, H. Familiekerk, Willibrordusstraat 19 11:00 pr. W. Veldhuis; familieviering; jeugdkoor Rooms-katholiek, Joanneskerk, Willaertstraat 51 09:30 pr. J. Kodden; communieviering Samen op Weg, Julianakerk, Julianalaan 19 10:00 ds. R.J.K. Veenstra, Maartensdijk Samen op Weg, De Open Hof, Veenbesstraat 2 10:00 ds. H. van Heil; schrift en tafel Samen op Weg, Oude Kerk, Torenstraat 1 10:00 ds. J.L. van der Eijk, Amersfoort Samen op Weg, Wilhelminakerk, Soesterbergsestraat 18 10:00 ds. J.W. Huisman; schrift en tafel Nederlands-hervormd, Ichthuskerk, Albert Cuyplaan 2 10:00 en 17:00 ds. R. van Kooten Christelijk-gereformeerd, Julianalaan 90 09:30 en 16:30 student H.P. Keuter, Apeldoorn Gereformeerd-vrijgemaakt, Parallelweg 1 10:00 ds. M. Tel, Bunschoten; 17:00 ds. H. Hidding, Bunschoten Gereformeerde gemeente, Rehobothkerk, Dalweg 44 09:30 leesdienst; 15:00 ds. L. Blok Vrijz. geloofsgemeenschap NPB, Rembrandtlaan 20 10:15 A. Rot, Amersfoort Evangeliegemeente, Julianakerk, Julianalaan 19 15:30 B. Sijtsma Christengemeente, Griftland College, Noorderweg 79 geen dienst Jehovah's Getuigen, St. Theresiastraat 18 dinsdag 19:25 uur; zaterdag 18:00 uur Baarn Doopsgezind, Eemnesserweg 63B 10:30 prof. J. Reiling, De Bilt Nederlands-gereformeerd, Waldheim Mavo, Vondellaan 2 10:00 ds. M. Janssens; H.A. M.C. Molendael, Molenweg 2 10:00 drs. C. Geraets Leger des Heils, Acacialaan 6 09:30 bidstond; 10:00 samenkomst Amersfoort Evangelisch-luthers, Lutherse kerk, Langestraat 61 10:30 ds. K. v.d. Horst Orthodox, H. Cornelius de Honderdman, Stadsring 137 woensdag 19:00 vespers; zaterdag 19:00 vespers; zondag 09:00 metten; zondag 10:30 goddelijke liturgie Nieuw-apostolisch, Utrechtseweg 73-1 zondag 10:00 uur; woensdag 20:00 uur Amersfoorts Christelijk Centrum, Natriumweg 6 zondag 10:00 G.J. Goldschmeding (translation in English); 19:00 genezingsdienst (le zondag van de maand); vrijdag 19:30 Victory Life Jeugd Evangeliegemeente De Tabernakel, 'De RoeF, Assenraadstraat 2 10:30 G.A. Anthony In Mariënburg vindt komende vrijdag (16 september) van 10:00 tot 16:00 uur de Wel fare-verkoping plaats van De Zonnebloem, afdeling Soest. De bewoners van Mariënburg, Molenschot en Honsbergen hebben het hele jaar hard ge werkt tijdens de welfare-mid dagen. Ook dit jaar zijn er weer bijzonder mooie handwerken te verkrijgen. Voor de komende feestdagen zal iedereen zeker iets van zijn of haar gading vinden; er zijn o.a. knuffel beesten, kussens, truien, tafelkle den en schortjes. Evenals voor- Handwerken tijdens een Zonne bloem-welfaremiddag in Mariën burg. Foto Ankie Siddré. gaande jaren is er ook weer een loterij met vele leuke prijzen. De opbrengst van de verkoop van de artikelen en van de loterij wordt gebruikt om nieuw handwerkma- teriaal aan te schaffen, zodat De Zonnebloem ook volgend jaar in staat is de bewoners van de Zorg centra in Soest een aangename tijdsbesteding te bieden. Iedereen is welkom op vrijdag 16 november in de koffiezaal van Mariënburg. Zaterdag 17 november zondag 18 november Huisarts groep A, zaterdag 08:00 - zondag 24:00 uur: K. Vrijmoet, Schoutenkampweg 4, 886012305. Huisarts groep B, zaterdag 08:00 - zondag 08:00 uur: R. von Bartheld, Prins Hendriklaan 3, 826013322. Huisarts groep B, zondag 08:00 - maandag 08:00 uur: M. Smits-Schaffels, Lange Brinkweg 63A, 826090424. Groep A: Bavinck, Van Dorssen, Van Kranenburg, Krijger, Mout, Spelberg, Vrijmoet, Walter. Groep B: Von Bartheld, De Haan, V.d. Geest/Verbeme/Weus- ten ('De Linde'), Huitema, Oudshoorn, Overbeek, Smits-Schaffels. Het is aan te raden niet direct naar de dienstdoende arts te gaan. Eerst opbellen! Apotheek, vanaf vrijdag 17:30 uur: Apotheek Soestdijk, Van Weedestraat 183, 826012487. Tandarts, zaterdag en zondag 13:00-13:30 uur: S. Loos/I. Gertsch, Nassauplantsoen 27, 826015970. Thuiszorg, 24 uur per dag: Stichting Thuiszorg Eemland: verpleegkundige hulpverlening, 82033-4220500 (van 's avonds 17:00 tot 's ochtends 08:00 uur en in de weekeinden alleen voor spoedeisende situaties). Dierenarts, vrijdag 20:00 - zondag 24:00 uur: G. Boersma (Baarn), Bremstraat 56, SS5422111. Dierenambulance, 24 uur per dag: Dierenambulance Amersfoort e.o., 8206-54337407. UIL Tel. 033-4220500 Na bijna een jaar van voorberei dende gesprekken hebben me vrouw A.E. van Betten, bestuurs voorzitter van de Stichting Vrijwil lige Hulpdiensten Amersfoort (VHA), en de heer J.G. van der Molen, interim-directeur bij Stich ting Thuiszorg Eemland, vorige week het voorgenomen besluit ge tekend om per 1 januari 2002 de Thuishulpcentrale (THC) onder te brengen bij de VHA. Dit geldt ook voor het aan de THC gelieerde Steunpunt Mantelzorg. Centraal staat het streven om een laagdrempelig, voor ieder vrij be schikbaar ondersteuningsaanbod te creëren voor mensen die mantel zorg en vrijwilligerszorg bieden in de regio Eemland. Verder zal hier door een goed bereikbare en her kenbare organisatie ontstaan met professionele coördinatoren en deskundige (vrijwillige) medewer kers. Een organisatie waar vrijwil ligers zich zullen thuisvoelen, met een eigen coördinator, eigen bij eenkomsten en kleinschalig van opzet. De werkzaamheden van de THC en VHA sluiten goed op elkaar aan. Er ontstaat daardoor een be ter en completer aanbod voor mantelzorgers en zorgvragers in regio Eemland. De nieuwe organi satie, die per 1 januari 2002 zal ontstaan en waarvoor overigens nog een passende naam bedacht moet worden, komt onder leiding te staan van Willemien Meershoek, de huidige directeur van de VHA. De nieuwe stichting zal op een nieuwe locatie gehuisvest gaan worden. Tot de verhuizing zijn de THC, het Steunpunt Mantelzorg en de VHA bereikbaar op hun huidige adressen. In de serviceflat Hoog Soestdijk (Prins Hendriklaan) vindt op dins dagmiddag 20 november de jaar lijkse verkoping plaats van het Rode Kruis Soest/Soesterberg. Van 14:00 tot 16:00 uur kan men er terecht voor allerlei artikelen, die het afgelopen jaar gemaakt zijn door de deelnemers aan de weke lijkse ochtenden: zelfgemaakt werk, o.a. schorten, tafelkleden, gebreide artikelen, etc. De op brengst wordt deels gebruikt om nieuw materiaal te kopen, deels voor de vakantieprojecten voor ernstig zieke mensen. Het Rode Kruis verwelkomt ook graag nieu we vrijwilligers. Meer informatie: Jackie van Soest, 826013235, of Nel Pelzer, ^6020538. Komende vrijdagmiddag - 16 no vember - is er weer een senioren- bingo in 'De Klarinet', Klarinet 39. Aanvang 14:00 uur. "Dat mag in de krant," hoor je de mensen wel eens zeggen als iemand een mooie prestatie heeft geleverd. Dat vinden wij ook en daarom zwaaien we hier graag lof toe aan "de lopers van de week". Dat zijn de jongens en meisjes die de krant rondbrengen en daarbij een tijd lang - twee maanden - geen enkele klacht hebben gekregen. Ze krijgen een extraatje (voor het goede voorbeeld) én een eervolle ver melding. Deze week zijn het: Maikel Fagel Tom van Hees Patrick Tammer Arjan Wiggelinkhuizen Tekst TV Stem uw televisietoestel ook eens af op kanaal 29 en u komt waar schijnlijk tot uw verrassing oog in oog met de Tekst TV die Radio Soest en Omroep Amersfoort in samenwerking met elkaar 24 uur per dag presenteren. Van 's mid dags 5 uur tot 's nachts 1 uur en 's morgens van 8 tot 10 uur wordt de Tekst TV uitgebreid met een echt tv-jouraal, waarin elke dag het lo kale en regionale nieuws in beeld wordt gebracht. De Tekst TV en het tv journaal, elk ongeveer een kwartier, worden continue her haald. Tekst TV wordt dagelijks ververst en waar nodig aangevuld met actueel nieuws. Wilt u meer in formatie vinden over Radio Soest kijkt u dan op teletekstpagina 540 voor de uitgebreide programma- informatie van onze eigen lokale omroep. Deze teletekstpagina's kunnen door de kijker op elk mo ment worden geraadpleegd. Het Julianakoor bestaat 70 jaar. Reden voor Radio Soest daar extra aandacht aan te besteden. Vrijdag avond geeft het koor een speciaal concert in de Julianakerk. Uitge voerd worden liederen van Bach, Brahms, Mendelssohn en Schu- bert. In het programma 'Soesters en hun muziek' praat Lonneke Meijer met voorzitter Nel van Kemp en secretaris Kees Klomp. Dit programma wordt uitgezonden op donderdag 15 november om 17:00 uur en herhaald op maandag 19 november om 10:00 uur. Zondag 18 november om twee uur beluisteren we het eerste en twee de vioolconcert van Nicolo Paga- nini. De violiste is Ilya Graber. Pa- ganini werd in zijn jeugd door zijn vader hardhandig gedwongen overmatig viool te studeren. Over zijn leven weten wij maar weinig. Zijn wonderlijk uiterlijk, zijn gro te handen, zijn slanke gestalte en expressieve gezicht alsmede zijn verbluffende techniek schiepen tal van legendes, o.a. dat hij met de duivel heulde. Die zorgde voor het spel dat niemand kon overtreffen in ruil voor Paganini's ziel. Hij stierf aan keel tering en werd in Parma onder overweldigende be langstelling begraven. Een uur later die zondagmiddag herhaalt Jacques van de Griendt op verzoek de Balletsuites van Tsjaikowsky: het Zwanenmeer, de Notenkrakersuite en Doornroosje. In de laatste vijf jaren van zijn le ven ontstonden enkele van zijn beste werken. Hij dronk op 6 no vember 1893 een besmet glas wa ter en stierf waarschijnlijk aan de cholera. De presentatie van Soest Klassiek is in handen van Berna Kousemaker. Taal is een won derlijk iets. Ooit bedachten men sen tekens en symbolen die we letters noemen. Met die letters componeren we woorden en die woorden vormen weer de bouw- Met die zinnen kunnen we onze gedachten, onze denkbeelden, maar ook onze emo ties en verlangens uiten. Taal is het instrument waarmee we in contact met de buitenwereld treden: zon der taal geen verhaal. Volgende week woensdag 21 no vember, wordt alweer voor de zes de keer in de raadzaal van het ge meentehuis het Groot Soester Dic tee gehouden. De samensteller van dat Groot Soester Dictee dit jaar, Bert Jansen uit Bussum (vorig jaar één van de beide winnaars), is komende vrijdag te gast in het pro gramma 'Ontmoeting met...'. Ernst Jawetz gaat daarin met hem in gesprek over allerlei zaken die met onze taal te maken hebben. Waarom moesten we bijvoorbeeld een paar jaar geleden onze panne koeken en ruggegraten opeens pannenkoeken en ruggengraten gaan noemen? En waarom is de chef een 'manager' geworden, een doelstelling veranderd in een 'tar get' en uitverkoop tegenwoordig 'sale' gaan heten? Gaat ons Neder lands op termijn verdwijnen om plaats te maken voor, uiteindelijk, één wereldtaal? En zo ja, moeten we dat dan betreuren? Als u dus wilt weten waaróm u de dingen zegt juist zoals u ze zegt, laat dan deze gelegenheid niet voorbijgaan en luister komende vrijdag om 13:00 uur naar 'Ont moeting met...'. En mocht u niet in de gelegenheid zijn, dan krijgt u nog een herkansing op dinsdag 20 november, want dan wordt de uit zending om 10:00 uur herhaald. In het discussieprogramma Zin- On-Zin' (u weet wel, elke derde vrijdag van de maand) volgen we een goede traditie door zo af en toe een boek als gespreksonder werp te kiezen. Zo ook dit keer: de Franse schrijver Michel Houel- lebecq zorgde in 1999 alom voor beroering met zijn roman 'Elemen taire deeltjes'. Het is het verhaal van Bruno en Michel, twee half broers; de één een zieke aan seks verslaafde genotzoeker, de ander een briljante moleculair bioloog. En dat alles tegen de achtergrond van de maatschappelijke ontwik kelingen in de tweede helft van de vorige eeuw. Het boek lijkt de lezers in twee kampen te verdelen: aan de ene kant de vurigste bewonderaars die lovende woorden te kort komen om het boek te prijzen, en in het andere kamp de felste critici die er juist geen goed woord voor over hebben. De eersten noemen de auteur een 'bovenmatig intelligente literair provocateur, schrijver van een fascinerende roman', terwijl het andere kamp de schrijver uit maakt voor 'seksist, antifeminist, homohater, racist, stalinist, porno graaf en pleitbezorger van rassen- zuivering'. Hoe denkt het discussiepanel er over? Zullen tijdens de gedachte wisseling eveneens twee strijdbare kampen ontstaan? Als u nieuws gierig bent is er maar één moge lijkheid daar achter te komen: stem komende vrijdag af om 10:00 uur af op Radio Soest en luister naar wat Gerda Masselink, Ellen van den Herik, Pieter van Winden en gespreksleider Ernst Jawetz hierover te zeggen hebben. De uit zending wordt herhaald op dins dag 20 november om 17:00 uur. Elke dag nieuws op de hele uren DONDERDAG 15 NOVEMBER 08:00 Goedemorgen Soest 09:00 Soest Actueel 10:00 Cultuur in de regio (h) 11:00 Even uitblazen 12:00 Lunchroom 13:00 Kleinkunst en Cabaret 14:00 Operetteland Gouden operettestemmen 1 15:00 Soest Actueel (h) 16:00 Lunchroom (h) 17:00 Soesters en hun muziek Julianakoor (70 jaar) 18:00 Radio Soest non-stop 19:00 Gemeenteraad VRIJDAG 16 NOVEMBER 08:00 Goedemorgen Soest 09:00 Soest Actueel 10:00 Zin-On-Zin 11:00 Soest 55-pIus 12:00 Lunchroom 13:00 Ontmoeting met... Bert Jansen (Soester Dictee) 14:00 Jazzy Listening 15:00 Soest Actueel (h) 16:00 Lunchroom (h) 17:00 Sportcafé 18:00 Jazz uit Artishock 19:00 Radio M ZATERDAG 17 NOVEMBER 08:00 Goedemorgen Soest 09:00 Oud Goud 12:00 Cocktail 15:00 Radio M ZONDAG 18 NOVEMBER 08:00 Goedemorgen Soest 09:00 Religie en poëzie 10:00 Ommetje in de natuur (h) 11:00 Van 't Raadhuisplein (h) 12:00 Vrijwilliger 2001 13:00 Dit was de week 14:00 Soest Klassiek 16:00 Kleinkunst Cabaret 17:00 Musica Aeterna 18:00 Kerkdienst Jehovah's Getuigen 19:00 Christelijke muziek 20:00 Het boek open 21:00 Radio M MAANDAG 19 NOVEMBER 08:00 Goedemorgen Soest 09:00 Soest Actueel 10:00 Soesters en hun muziek (h) 11:00 Muziek voor bedrijven 12:00 Lunchroom 13:00 Muziekpalet 14:00 Radio Soest non-stop 15:00 Soest Actueel (h) 16:00 Lunchroom (h) 17:00 De derde helft sportmagazine 18:00 Radio M DINSDAG 20 NOVEMBER 08:00 Goedemorgen Soest 09:00 Soest Actueel 10:00 Ontmoeting met... (h) 11:00 Senioren vragen 12:00 Lunchroom 13:00 A Country Song 14:00 Operetteland (li) 15:00 Soest Actueel (h) 16:00 Lunchroom (h) 17:00 Zin-On-Zin (h) 18:00 Van psalm tot pop 18:30 Weg met hobbels 19:00 De verrekijker chr. kinderprogramma 19:30 Het kompas chr. jongerenprogramma 20:00 Boek binnenstebuiten 21:00 Zingen maakt blij 21:30 Bijbelverzen 22:00 Radio M WOENSDAG 21 NOVEMBER 08:00 Goedemorgen Soest 09:00 Soest Actueel 10:00 Ommetje in de natuur 11:00 Van 't Raadhuisplein gemeentevoorlichting, met de column van burgemeester Janssen 12:00 Lunchroom 13:00 Over het voetlicht musical en cabaret 14:00 Soest 55-plus (h) 15:00 Soest Actueel (h) 16:00 Lunchroom (h) 17:00 Cultuur in de regio 18:00 Radio M 20:00 Groot Soester Dictee In dit programma-overzicht van Ra dio Soest vindt men elke week de gegevens over de uitzendingen van donderdag tot en met woensdag, die 's morgens vanaf acht uur tot in de namiddag (op een enkele uit zondering na) worden uitgezonden via de kabel en de ether. Na deze lokale uitzendingen wordt overge schakeld naar de regionale zender Radio M tot 's morgens acht uur. Kopij van buitenstaanders (inge zonden brieven, tips, ideeën en reacties) voor deze rubriek moet uiterlijk donderdagmorgen in de studio worden ingeleverd. Het adres van Radio Soest is: Raadhuis plein 1, Postbus 3062, 3760 DB Soest, SB035-6093851; fax: 035- 6093860; e-mail: radio@soest.nl. Ook voor programma-ideeën, pers berichten, aankondigingen, vereni- gingsnieuws, clubbladen, etc.

Soester Courant | 2001 | | pagina 25