Het zit SEC nu eventjes tegen Vogelvrienden verdelen titel Trajectbureau ontfermt zich over schoolverlaters RADIO ISPORTI Red Stars botst in slotfase tegen scheidsrechters op Wedstrijd voor MTB'ers Zieke] Radio Soe Prijswinnaars De Zwaluw in de schijnwerpers gezet WOENSDAG 21 NOVEMBER 2001 SOESTER COURANT DVS boekt 4e opeenvolgende overwinning De Zebra's van René Ribberink zetten opmars voort pagïnaI «oensdag^ SCHAKEN Schaaksimultaan tegen jeugdtalent Daniël Stellwagen ZWEMMEN Mattijs Wijnmalen SKIËN Inschrijfdagen op skibaan aan Kerklaan ATLETIEK Jeugdcross VOETBAL zondag Sportprogramm Goudvink van J. Termaat mooiste vogel Brinks: 'We redeneren vanuit jongeren' ATLETIEK Pijnenburgers in Wintercup Vogelruilbeurs Vogelvrienden op 25 november JUDO Zwarte band drie judoka's FIETSSPORT Veldtoertocht Tempo Toer TAPIJTTEGELS PIET VAN HEUGTEN BASKETBAL 25 November bij Stichting Duursport Soest MOUNTAINBIKE Gouden speld voor jubilarissen DUIVENSPORT Sanitair Sportuitslagen I bij de polit Puzzelwinnaars DVS won maandagavond voor de vierde achtereenvolgende maal in de competitie. Ditmaal was het Amersfoortse GS'76 het slachtof fer: 6-2. Omdat de Soesters het zelfde tempo als de gasten aanhiel den, was er sprake van een rom melige openingsfase. De zwakke re tegenstander kwam zelfs op voorsprong, maar 60 tellen later zorgde Marcel van Essen voor de 1-1, waarin in de eerste helft geen verandering meer zou komen. Daarna zette DVS de opponent meer onder druk. Van Essen maakte er 2-1 van, maar door een droge knal van GS'76 werd het weer gelijk. Nadat Luits Houkes en Van Essen de stand op 4-2 brachten, was het gedaan met het verzet van GS'76. Via doelpunten van Wilbert van Dorresteijn en Mike van de Broek liep DVS ver der uit. Een week eerder had DVS een las tige klip omzeild door te winnen van 's Graveland. In het duel in Beukendal werd slechts driemaal gescoord: 2-1. De ploegen waren aan elkaar gewaagd. Na vijf minu ten werd het 0-1 toen de spits van de gasten zich handig had vrijge- speeld om te kunnen uithalen. Vijf minuten voor de rust onder schepte Houkes de bal, speelde die door naar Marco Martens die het viertje onder de keeper schoof. Nog voor de pauze werd de eind stand gerealiseerd door Van de Broek. Daniël Stellwagen geeft dinsdag 27 november een schaaksimultaan seance in de kantine van het ge meentehuis. Hij neemt het op te gen leden van het gemeentebe stuur en een aantal ambtenaren. Soesters die mee willen doen aan de simultaanwedstrijd, kunnen zich opgeven bij Lida van der Ma- rel van de gemeente Soest, 6093443. Aanmelden kan tot vrij dag 23 november, 12:00 uur. Stellwagen is lid van de Soester Schaakclub, werd enkele jaren te rug vice-wereldkampioen bij de jeugd en staat momenteel in de halve finale van het Nederlands kampioenschap schaken. Met een scherpe tijd van 56.56 heeft Mattijs Wijnmalen zich ge kwalificeerd voor de nationale winterkampioenschappen voor se nioren, in december. Hij maakt dan deel uit van de estafetteploeg van AZ&PC. Hoewel hij met zijn tijd ook onder de limiet voor de individuele kampioenschappen dook, mag hij niet aan de strijd deelnemen. De Soester is daarvoor nog te jong. Wel neemt hij in ja nuari deel aan de persoonlijke nummers op de NK junioren in Maastricht. Hij plaatste zich met persoonlijke records op de 200 meter rugslag (2.26.56) en 200 meter wisselslag (2.29.85). De tweede reeks van cursussen van de Ski- en snowboardclub Soesterberg begint in de tweede helft van december. Dat is wat vroeger dan gewoonlijk, maar komt doordat de krokusvakantie volgend jaar ook vroeg valt. Op de skibaan aan de Kerklaan in Soesterberg zijn daarom inschrijf dagen op zaterdag 24 en zondag 25 november, beide keren vanaf 10:00 uur. Volgens Stephan Zoe telief staat een uurtje lessen op de kunstskibaan gelijk aan een dag lessen in de sneeuw In het afgelopen jaar is er op de skibaan een afdaling bijgekomen. Voor kleine kinderen is er een krabbelheuvel aangelegd. Het wedstrijdteam van de club be haalde weer enkele successen. Tij dens een landelijke wedstrijd leg den Sanne Vermeulen en Lois Bruggeman beslag op de tweede plaats. Pauline Koch en Noëlle Pouw werden vijfde, Jolanda Koch achtste en Brigit Klever 13e. In het kader van de regionale jeugdcompetitie houdt AV Pijnen burg zaterdag 24 november een crosswedstrijd. Verwacht worden ruim 800 deelnemers van 21 ver enigingen. De jonge atleten varië ren in leeftijd van 7 tot 18 jaar. De oudste jeugd wordt om 12:00 uur weggeschoten, de jongste groepen gaan om 15:45 uur op pad. Het wil even niet meer bij SEC- zondag. Slecht speelde de ploeg van Balthus Burgman niet eens, maar omdat het in het eerste half uur niet fel ge noeg was, ging De Zebra's er met de winst vandoor. De gasten worden getraind door René Ribberink, de Soester die ja renlang bij SEC voetbalde, later het tweede elftal onder zijn hoede nam en enkele jaren terug het eer ste elftal leidde. Zijn elftal kwam na 23 minuten op voorsprong. Acht minuten nadat een treffer van SEC was afgekeurd wegens bui tenspel, kreeg de doelman een schot niet onder controle en was de spits van De Zebra's het meest attent in de rebound. Het was te kenend voor deze fase, waarin SEC minder fanatiek was dan de Hilversummers. Het doelpunt schudde SEC wak ker en in het laatste kwartier voor rust was duidelijk voor de Soesters die pech hadden dat een schot van Jeffrey van den Hoed via Bennay- si Albay op de paal stierf. In de tweede helft speelde SEC vrijwel de gehele tijd op de helft van De Zebra's, maar de bezoe kers bleken er een meester in hun verdediging dicht te spijkeren. Uit gespeelde kansen kreeg SEC daar om niet. De zege van De Zebra's had voor Ribberink natuurlijk een extra tint je. Zijn ploeg stond twee weken geleden nog onderaan, maar door twee overwinningen klom ze om hoog. Het verhaal van SEC is het tegenovergestelde. Waar de groen- witten begin deze maand nog fier op de tweede plaats stonden, moesten ze door de derde achter eenvolgende nederlaag twee stap pen terug doen. 'We zijn de competitie hartstikke goed gestart, maar nu zit het even tegen. Tegen De Zebra's zijn we niet fanatiek genoeg begonnen en dan zie je achteraf dat je het in het eerste half uur hebt laten liggen', aldus Burgman die morgenavond om 20:00 uur met zijn ploeg op de Bosstraat-West oefent tegen Ams- vorde. In het weekeinde is de ploeg vrij. Foto: Herman van Dam Namens SEC probeert Mike van de Laan iets moois te doen. De Ze bra's is goed vertegenwoordigd in deze spelsituatie en timmerde de verdediging en het doel na rust dicht. vrijdag 23 november Zaalvoetbal 19:55 Roda'23-Firtina'93 20:50 PVDV-SEC (Utrecht Zaterdag 24 november 'V:' A. Verhagen is clubkampioen geworden van de Soester Vo gelvrienden. Hij was vorige week een van de vogelliefheb bers die werd gehuldigd. Bo vendien werd een van zijn ka naries stammen kampioen. In gebouw Vogelzang aan de Pa rallelweg werden meer leden in de schijnwerpers gezet. Dat gebeurde donderdagavond, kort na de ope ning van de jaarlijkse tentoonstel ling waar tot en met zondag meer dan 500 vogels te zien waren, die dan ook veel bekijks trokken. Het bondskruis voor de mooiste kanarie van de tentoonstelling werd toegekend aan S. de Vries, terwijl Stefanie de Ruiter werd uit geroepen tot jeugdkampioen kana ries. Jeugdkampioen tropen werd Tjerk Egtberts. In de open klasse was, zo bepaalden de deskundige keurmeesters, de mooiste vogel afkomstig van M. Hartman. Succesvol was ook J. Termaat. Hij werd niet alleen stammen kam- J. Termaat met links van hem zijn goudvink die met 93 punten tot de mooiste vogel van de tentoon stelling van de Soester Vogelvrien den werd uitgeroepen. Foto: Herman van Dam pioen cultuurvogels, maar bleek bovenal de mooiste vogel van de gehele tentoonstelling te hebben ingezonden. Een van zijn goudvin ken kreeg bij de beoordeling 93 punten toegekend. Bijna veertig procent van alle jongeren die een mbo-oplei- ding volgen verlaten de school voortijdig. Met de komst van het trajectbureau Onderwijs Eemland moet dat percentage teruggedrongen worden. Een gesprek met Gert Brinks, pro jectleider van het bureau voor schoolverlaters. Vorig jaar januari is een begin ge maakt met de opzet van het bu reau. Vanuit verschillende hoeken klonken geluiden op om een in stelling in het leven te roepen die jongeren begeleidt van school naar werk. Het is bedoeld om het aan tal jongeren, dat voortijdig de school verlaat, terug te dringen. Participanten in het project zijn onder andere Bureau Jeugdzorg, gemeente Amersfoort en ROC de Amerlanden. Jongeren uit de ge meenten Amersfoort, Baarn. Soest, Bunschoten, Leusden, Nij- kerk en Woudenberg kunnen bij het bureau terecht. Het gaat om jongeren vanaf 16 jaar die de school hebben verlaten zondei over een startkwalificatie (havo vwo of niveau 2 middelbaar onder wijs) te beschikken. 'De schoolverlaters krijgen het ge voel dat ze in de gaten worden ge houden. Vanaf zeventien jaar zijn ze niet meer leerplichtig en wij kunnen ze niet dwingen om een opleiding af te maken, maar we kunnen ze wel begeleiden en alter natieven bedenken door een traject voor ze uit te stippelen', aldus Gert Brinks. Twee weken geleden is hij begonnen met het verspreiden van folders om ruchtbaarheid te geven aan het project. Er worden afspra ken gemaakt met scholen en ge meenten om het aantal uitvallers snel te melden, zodat er gelijk ac tie kan worden ondernomen. 'Dat vergt een lange adem. We hopen binnen een half jaar een duidelijk beeld te hebben van het aantal schoolverlaters in de regio en het waarom. 'We moeten niet de illu sie hebben dat een probleem van veertig jaar binnen twee jaar opge lost kan worden', vertelt Brinks. Intake en testen Naast het onderhouden van con tacten met scholen en gemeenten geeft het bureau ook voorlichting en advies aan schoolverlaters. Wanneer een schoolverlater komt en nadere ondersteuning nodig heeft, vindt een intake gesprek plaats. Aan de hand daarvan wordt bepaald of verdere afspraken nodig zijn. Brinks: 'We bieden ze be- roepstesten, maar ook testen op roicctburcau nderwiis taal, rekenen en capaciteit. Soms blijkt dat het niveau van de oplei ding te hoog of te laag is.' De laat ste fase is de trajectbegeleiding waarbij afspraken worden gemaakt met scholen of bedrijven. 'Het is duidelijk dat ook een stukje psy chologie om de hoek komt kijken. Daarom gaan we diensten inko pen, zoals een psycholoog die. de testen kan beoordelen. Dat geldt zeker voor een test over de capa citeit van een jongere. Daar heb ben wij de kennis niet voor.' Bedreiging Volgens Brinks voelen scholen zich bedreigd door een intermediair. 'Zij hebben dan het gevoel dat ze iets niet goed doen. Het tegendeel is waar, we nemen geen werk over. Het is belangrijk dat de verant woordelijkheid gescheiden wordt. De school werkt binnen een eigen specifiek gebied.' Brinks put uit eigen ervaring wanneer hij zegt dat ouders het belangrijk vinden dat hun kinderen op school blijven. Meer dan de helft van de uitvallers geeft als reden dat het aan de school ligt. Slechts negen procent is van school gegaan omdat de ar beidsmarkt van invloed op hen is. 'Exemplarisch is een jongen of meisje dat een vmbo-opleiding volgt, er niets meer aan vindt, ver volgens ermee stopt en dan een negen maanden later nog geen steek verder is gekomen. Inmid dels is hij of zij dan bij een aantal ROC-instellingen geweest, heeft bij het arbeidsbureau aangeklopt en zich bij een banenplan aange meld. Alle instellingen hebben hun best gedaan voor de schoolverla ter, maar er was niemand om het proces in de gaten te houden.' Jongeren die erover denken te stoppen met hun opleiding en niet weten wat ze willen kunnen terecht bij het trajectbureau aan de Lien- dertseweg 112-11 in Amersfoort. Jongeren kunnen kosteloos ge bruik maken van het bureau. Ope ningstijden zijn op maandag en dinsdag tussen 13:00 en 17:00 uur. Op woensdag van 09:00 tot 17:00 uur en op donderdag en vrijdag tussen 09:00 en 13:00 uur. Projectleider Gert Brinks van Trajectbureau Onderwijs Eemland. Tijdens de 27e editie van de Win tercup, georganiseerd door de Baarnse Atletiek Vereniging BAV, verschenen 15 leden van AV Pij nenburg aan de start voor de cross over 3,5 kilometer. Koos van Buuren liep met zijn eindtijd van 11.57.60 goed mee in de kop groep. Ilona Valkenberg eindigde bij de dames voorin met een tijd van 14.56.78, op de voet gevolgd door Marlies Swart in 15.17.87. De overige resultaten van de Pij nenburgers: Berend Drenth 36.36, Hans de Goede 38.37, Marcel de Boer 40.37, Peter Maier 40.48, Jan van de Lee 40.54, Harry van Brummelen 41.03, Peter de Groot 42.13, Louis den Exter 42.33, Bri gitte Heusschen 44.16, Mart van Hal 46.03, Adri van der Zon 49.00, Ruud Ambags 49.30. Aan de Parallelweg wordt zaterdag 25 november een vogelruilbeurs gehouden. Leden van verenigingen uit Soest en omgeving komen daar met vogels die ze willen ruilen of verkopen, maar ook andere be langstellenden, die wellicht een vogel willen aanschaffen, kunnen er terecht. De organisatie is in handen van de Soester Vogelvrienden. De ruil beurs begint om 10:00 uur en duurt tot 13:30 uur. De toegang is gratis. Drie leden van sportschool Budo Ryu hebben zaterdag de zwarte band in judo behaald. De zeven tienjarige Mark Workum, Mike Nupoort en Eline van Luyn (bei den 16) legden in Ede met succes het examen af. De tweede veldtoertocht die Tem po Toer dit winterseizoen houdt, vindt plaats op zaterdag 1 decem ber. Net als eerder deze maand kunnen de deelnemers kiezen of ze de route van 30 of die van 45 ki lometer afleggen. Gestart wordt er vanaf het clubgebouw van de wie lervereniging aan de Industrieweg. Dat is mogelijk tussen 9:00 en 10:00 uur. ELKE WEEK EEN kSOESTEHSCÖURANT) IN DE BUS? Neem een abonnement: fl7,50/€ 7,94 per halfjaar! tel. (035) 6014152 Bezint eer u aan kamerbreed tapijt begint! Tevens hoogpolig IP ^tk en zuiver scheerwol tapijttegels Kom naar onze toonzalen bij de tapijtfabriek van DE ZOON VAN DE UITVINDER VAN HEUGA TEGELTAPIJT. Utrechtseweg 4, RENSWOUDE Tel.0318-571225, www.vanheugtcn.com Bezoek onze afdeling speciale aanbiedingen tapijttegels. Altijd 200.000 tapijttegels in voorraad! reeds v.a. 3,7S p.t. 50*50 cm Bel s.v.p. voor gratis kleureninfo'. Met zes uit zes deelden Red Stars en Goba de zesde plaats op de ranglijst. Na zaterdag moeten de Soesters de Gorin- chemmers voor zich dulden, want het onderlinge duel ein digde in een 71-63-nederlaag. Trainer/coach Dave Batts, die nog steeds niet kan beschikken over Marco van Maanen en Thomas Kok, had zijn spelers vrijdagavond op scherp gezet tijdens een ge sprek. Tot zijn genoegen stelde hij een dag later vast dat zijn ploeg er alles aan deed, keihard knokte en zelfs bij tijd en wijle goed speelde. De beloning was er in de vorm van een voorsprong in de rust: 25-27. In de tweede helft koos Batts aan vankelijk voor een zoneverdedi ging, maar Red Stars kwam toen fors achter te staan. Het verschil werd tien punten, dan weer drie en toen gingen de scheidsrechters hun invloed uitoefenen, vond de bas- ketbalcoach van de Soesters. Een van de tegenstanders, een ex-ere divisiespeler, kreeg bij vrijwel iede re actie vrije worpen mee en mocht voortdurend vrij aanleggen. Batts probeerde de sterkste schakel door steeds iemand anders aan banden te leggen, maar de scheidsrechters floten steeds voor een overtreding. Zo gebeurde het dat Goba de winst vanachter de vrije worplijn zeker stelde. Basketbal 18:30 Red Stars (D)-a3 (Beukendal) 20:30 Red Stars (H)-Jump (B kendal) Handbal 20:30 Swift-Smeeing/BDC (Arnhem) Korfbal 15:55 Eemvogels-DVO 8 (v Indoor) Tafeltennis 15:00 Shot-UTTC (Orlandof bouw) Volleybal 17:00 Stam/SoVoCo (H)-G« ni (De Bunt) 18:00 Flash-Stam/SoVo] (Veendam) Zondag 25 november Badminton 13:00 Badso-Shot (Banninghq) Hockey 12:45 WV-MHC Soest (D) 1 14:30 Amersfoort-MHC Soj (H) Mountainbike 10:00 Cyclo Cross Stichl Duursport Soest (vanaf Physië Dalweg) Voetbal 14:00 KDS-SEC (Utrecht) Maandag 26 november Bowling 19:30 Competitie Soester Bo] ling Vereniging, ook op dinsf (C-drie) Zaalvoetbal 20:50 SEC-Nieuwland 4 (Bei kendal) j|.C. Molendael Bezoekadres Soest: Dalpl ,«2911, maandag-dom 08:00-17:00 uur, vrijdag t 16-30 uur. Bezoekadres Baarn: Mol 2 Baaru. 5482511. jaoektijden: tlle afdelingen dagelijks 15:00-16:30 en 1 1 20:00 uur; op zondag ook 111:30 uur. Uitzonderingen: Kinderafdeling doorlopend bezoek voor f; overig bezoek: 15:00-16:31 l Special Care dagelijks 11:00-11:30, 1 15:30 en 19:30-20:00 uur. ISpoedeisende Hulp jeven dagen per week, 24 u jdag, in m.c. Molendael I Molenweg 2, Baarn, 54825 l patiënten Service Bureau voor algemene informatie ov Inekten; geopend: maanda, (donderdag 09:30-13:00 13:00—16:30 uur; vrijdag 0 12:30 uur. Tijdens schoolvak is het PSB alleen 's morgen pend. Ziekenhuis Eemland postadres: Postbus 1502,38C Amersfoort. Algemeen tele I nummer: 033-4222345. A kenbureaü (poliklinieken): 4214444; Bezoekadres locatie St. beth: Ringweg Randenbroel .Amersfoort; i Bezoekadres locatie De Lii berg: Utrechtseweg 160, A'l Ziekenhuis Eemland heel meeste medische specialisme i concentreerd op één van de locaties. Verzeker u ervan naar de juiste locatie gaat! '•Spoedeisende Hulp De afdeling Spoedeisende H gevestigd op locatie De Lic Het Pijnenburgbos vormt zon dag het decor voor de eerste MTB cyclo van de Stichting Duursport Soest. Een moun tainbike, een helm en een rede lijk goede conditie zijn nodig om te kunnen deelnemen. Er wordt gestart om 10:00 uur vanaf de parkeerplaats bij sport school Physical aan de Dalweg. Vandaar worden de eerste kilome ters (geneutraliseerd) afgelegd on der leiding van de politie. Vervol gens ligt er een afwisselend par koers van 16 kilometer voor de voeten van de mountainbikers die dat driemaal moeten afleggen. De finish is in het bos, waarna de deelnemers hun stuurbord bij Phy sical aan de Dalweg moeten inle veren. Daar kunnen ze zich op knappen en enkele weken later krijgen ze een diploma toegestuurd met daarop hun resultaat tijdens de wedstrijd. Deelname aan de MTB cyclo kost 30 gulden per persoon, leden van de NTFU krijgen 5 gulden korting. De borg voor het stuurbord be draagt 25 gulden. Opgeven kan vooraf via hlschaak@planet.nl 6025627) of huub@cvclusconsult.nl (SÜ 06- 22410654) of op de wedstrijddag tussen 8:00 en 9:40 uur aan de start. Het dragen van een harde schaalhelm is verplicht. De combinatie Altenaar/Re- ijerse heeft zijn clubtitel van 2000 geprolongeerd. De twee postduivenhouders werden za terdag voor de tweede achter eenvolgende maal kampioen van De Zwaluw. Met een kleine achterstand werd B. Schimmel net als vorig jaar tweede in de A-groep. Hij bleef onder anderen de combinaties Vaessen/Veenendaal (derde) en Zijtveld/Krol voor. De vijfde plaats was dit seizoen voor J.C. Wijnands. In de B-groep werd H.C. Rauch eerste, gevolgd door A. Dijkstra en J. van Groningen. Niet alleen de prijswinnaars wer den zaterdagavond in het clubge bouw aan de Koningsweg naar vo ren geroepen. Uitgebreid aandacht was er tevens voor Cor Vaessen en Gerrit Reijerse die sinds 1961 lid zijn van De Zwaluw. Het tweetal werd daarom onderscheiden en ontving de gouden speld die be hoort bij het veertigjarig lidmaat schap. Vervolgens maakten de postdui venhouders en hun sponsors er nog een gezellige avond van onder muziekklanken van dj Kees van Amersfoort. De prijswinnaars staand v.l.n.r. B. Schimmel, W. Veenendaal, J. C. Wijnands, G. Reijerse en mevrouw Altenaar; zittend v.l.n.r. Dennis Krol en Arend Zijtveld. De twee jubilarissen Cor Vaessen (links) en Gerrit Reijerse. Installatiebedrijf j. cornelisse bv. 'jLJI Telefoon (035) - 601 30 14 Sepp Danswedstrijd Hilversum. Eric I Charlotte Voorn: le hoofdklasse sta daard; Hans en Colette Alma: 2ej klasse standaard. SCHAATSEN SV Eemland 300 meter: Anke Fekkes 35.70, Rol la Berghuis 31.12 pr, Sonny Bergq 37.40, Yorick Delfgou 38.02 pr. 500 meter: Saskia Baltus 50.76, Anf lique van de Berg 50.83, Rosella Bq huis 50.09 pr -2e 49.66, Eefje van Bor 50.53, Saskia Eichholz 54.44, f ne Delfgou 45.87, Anke Fekkes 59 pr (met val), Sonny Berghuis l.Olj Yorick Delfgou 58.76 pr - 2e l.KT (met val), Maarten Faddegon 47.5| Jort Fekkes 44.66, Daan van Rhj 1.04.44 (met val). 700 meter: Yorick Delfgou 1.30.2^ Wouter Lips 50.11, Daan van 1.23.52 pr, Vincent Verburg 44| Bert van de Weert 43.15. 1000 meter: Saskia Baltus 1.42fl Saskia Eichholz 1.48.90 pr, Saq Delfgou 1.30.67 pr. 1500 meter: Eefje van de Bor 2.351 Angelique van de Berg 2.38.08, Ma ten Faddegon 2.33.23 pr, Jort Fekf 2.18.74, Wouter Lips 2.35.16, Vind Verburg 2.11.86, Bert van de Wa 2.09.55. VOETBAL Hees YFC 2 - Hees 2 4-1; WZ'49 - F 3 10-2; Hees 4 - Woudenberg 7 ll Hees Al - Roda'46 A4 3-1; Heesl - U'vogels C4 17-1; Hees Dl| WZA D2 0-13; Hees E2 - E8 0-15; Nieuwland E3 - Hees ElI 1; BW Bengels - Hees Kabouter| Soest A-junioren: Purmersteyn Al Soest Al 3-3; SO Soest A2 - Koel gen Al 2-1; B-junioren: SO Soest] - Quick BI 0-2; Hilversum BI - 1 Soest B2 8-1; SO Soest B3 - Ach veld BI 0-4; Roda'46 B4 - SO Sc B4 9-0; SO Soest B5 - Hoogland 4-2; C-junioren: SO Soest Cl - DS Ultraj. Cl 5-0; SO Soest C2 - Val vogels Cl 1-1; SO Soest C3 - KV Cl 0-15; SO Soest C4 - Quick C4 4; D-pupillen: DOVO Dl - SO Sc Dl 1-1; Eemdijk Dl - SO Soest 3-2; Eemboys Dl - SO Soest D3 i SO Soest D4 - APWC D3 i Roda'46 D8 - SO Soest D5 Hoogland D10 - SO Soest D6 2-1; pupillen: SO Soest El - U'vogels 1-0; CJW E2 - SO Soest E2 1 Roda'46 E3 - SO Soest E3 9 Greenstars E2 - SO Soest E4 1-4: Soest E5 - Greenstars E3 11-0; Soest E6 - WZA E6 10-2; SO Sc E7 - Nieuwland E6 0-10; Nieuwk E7 - SO Soest E8 2-5; SO Soest E Quick El 4-2; WZA E10 - SO Sc E10 2-0; SO Soest Ell - WZA 5-11; F-pupilen: WZ'49 F1 - Soest F1 3-2; U'vogels F3 - SO S< F2 1-4; Quick F3 - SO Soest F3 WZ'49 Houten A2 - WZ'49 Al 2-2; dia'66 BI - WZ'49 BI 3-1; CDW| - WZ'49 Cl 2-4; Quick C2| WZ'49 C2 9-1; WZ'49 Dlf Roda'46 D2 9-0; CJW D2 - D2 5-3; WZ'49 D3 - KWA D2| 1; WZ'49 D4 - Nieuwland D3 1 CJW D6 - WZ'49 D5 2-4; WZ' El - KWA El 4-1; WZ'49 F" Quick E5 4-3; Usselmeervogels E WZ'49 E4 3-4; WZ'49 F1 Soest F1 3-2; WZ'49 F2 - TO 0-5; WZ'49 F3 - WZA F5 WZ'49 F4 - Spakenburg F3 lfl Hoogland F10 - WZ'49 F5 0| VVZ' 49 F8 - Greenstars F5 0j| CJW F5 - WZ'49 F9 4-0. Radio Soest gaat in de ko de weken op bezoek bi meenteraadsleden die vie geleden op een lijst sto van een politieke partij, rechtstreekse radio-uitzei vanuit bet huis van de gas In 1998 zijn ze gekozen in leden tellende Soester gemt raad. Heeft dat hun leven derd, heeft dat hun houding de politiek veranderd? De I raars kunnen de richting va prek mede bepalen doe bruik te maken van een sp lelefoonnummer en een eks e-mailadres. Op zo middag 2 december is de uitzending tussen 12:00 en uur te horen bij Radio Soest Over ruim vier maanden zi gemeenteraadsverkiezingen. 1 stemgerechtigde Soester krijg de gelegenheid om samen me 34.800 kiezers, een nieuwe r; fezen. Op dit moment word lijsten voor de politieke pa samengesteld. Wat beweegt sen toch om zich kandidaat te 'en als gemeenteraadslid voo van de politieke partijen d Soest deelnemen aan de verk gen? Wellicht wordt dat duii tijdens de gesprekken met de ten van het programma 'O] zoek bij de politiek'. Wie is dat raadslid? Radio Soest gaat niet op be Jtij de fractievoorzitters, daa n en lezen we al genoeg, ze gaan op bezoek bij een ge1 zaadslid thuis. In zijn of haar °®geving wordt geprobeerd aantal vragen beantwoord te "-n, zoals: Wat waren hun Tekst TV Stem uw televisietoestel ook e op kanaal 29 en u komt w; Aflijn lijk tot uw verrassing ooj °°g met de Tekst TV die Ra °est en Omroep Amersfoort Menwerking met elkaar 24 Per dag presenteren. Van 's n ags 5 uur tot 's nachts 1 uur e Mgens van 8 tot 10 uur wordi ekst TV uitgebreid met een c "jouraal, waarin elke dag het e en regionale nieuws in bc wordt gebracht. De Tekst TV £et tv journaal, elk ongeveer wartier, worden continue 1 Jaald. Tekst TV wordt dagel erverst en waar nodig aangev et actueel nieuws. Wilt u meei o.nnatie vinden over Radio Sc «JKt u dan op teletekstpagina f* de uitgebreide programi ormatie van onze eigen lo) toroep. Deze teletekstpagii Mnen door de kijker op elk r ent worden geraadpleegd. u"d5 septembereditie van ,'°N AIR' stond een k dinp' e' waarop veel in gek en °plossingen zijn bin hp De juiste oplossing ren n Was: 'Radio en ,n de wereld'. De negen

Soester Courant | 2001 | | pagina 20