VRIJDAG 30 NOV. HEROPENING: NATUURLIJK WONEN SOEST iNXIti 'Rmd Natu-raad introduceert opzienbarend afslankdieet en 'Power Plate' in Soest Prijzenfestival Winkelkring RESULTATEN WONINGAANBOD Ellen ten Berge dicht over station Soestdijk 'Pandora's Box' gaat per 1 december tijdelijk dicht alentijn is klaar voor de [erst en klaar voor 2002! Natuurlijk Wonen Soest, Burg. Grothestraat la, Soest. Tel.: 035 - 602 27 68, fax: 035 - 603 02 13 Binnen- en Buitenmeubelen - Woningtextiel Mandwerk - Lloyd Loom - Woonaccessoires De klus is geklaard, het resultaat spectaculair... Het mooiste op gebied van natuurlijk wonen vanaf vrijdag 30 november bij NATUURLIJK WONEN SOEST. U bent van harte welkom. WOENSDAG 28 NOVEMBER 2001 SOESTER COURANT PAGINA 9 expert schoemaker Antiquariaat zoekt nieuwe plek Muziek voor het oog nmer 24 Zaterdagmiddag open dag aan Kerkstraat Slank worden met veel calorieën! Kerkstraat 3-5 3764 CR Soest Tel.: 035-6030303 Fax: 035-6029995 Met een gedicht over het spoortraject Baarn-Soest- dijk én het station Soestdijk heeft Ellen ten Berge uit Soest de kolommen van Me tro gehaald, de krant die da gelijks gratis wordt aangebo den aan treinreizigers. In de rubriek 'Mijn traject' 'be zingt' ze wat ze onderweg ziet. Zoals inmiddels algemeen be kend kan zijn, komt er in het oude station een koffiehuis. Hieronder het gedicht van Ellen ten Berge, dat vorige week dinsdag werd afgedrukt in Me tro. Schokkend passeer ik de wissels En ga met een bocht richting Soest Ineens wordt het licht en ver schijnt Het Eemdal, die weidse vallei. Ver aan de horizon, blauwig, De rand van de Heuvelrug Dichtbij contouren van elzen Met kant-achtig silhouet Daar komt de heuvel van Soest aan, Door ijsbergen opgestuwd, En via de geul in de helling Bereik ik mijn mooie Soestdijk Ik zie veel stations op mijn rei zen Maar dit is mijn lievelingsplek: Soestdijk, in een kromming ge legen De bomen als een kraag er om heen. Oase van rust, ja dat ben je, Met sierlijk geboren perron, Waar koningin Emma graag thuiskwam. Oh, kon dit mijn eindpunt maar zijn. mland. loten periode van sdraagt uw enkele se* tel: loeve van een gehandi- j en behorende persoon reactie no. adres aant. kam. type woning netto huur pnt aantal reacties starter of leeftijd/woonduur/ doorstromer binding c.q. doorstromer 1.206 Citer 25 2 benedenwoning 737,- 70 14 starter 70/—/— 1.213 Schaepmanstraat 25 4 eengezinswon. 737,- 00 26/-/10 1.224 Spinet 88 3 benedenwoning 1132,- 36 9 starter 1.229 Alb. Cuyplaan 34 2 galerijwoning 682,- 41 6 starter 31/—/10 1.232 Smitsweg 43 4 galerijwoning 675,- 41 35 starter 32/-/09 1.238 Reigerpad 12 3 bovenwoning 742,- 74 83 starter 74/—/— 1.255 Weegbreestraat 117 4 galerijwoning 841,- 55 16 doorstromer 45/03/07 1.256 Wiardi Beckmanstraat 96 4 portiekwoning 842,- 70 55 doorstromer 53/10/07 2.040 Haverweerd 102 A 2 galerijwoning 505,- 33 20 starter 23/-/10 2.041 Haverweerd 36 3 galerijwoning 689,- 51 61 starter 41/—/10 2.042 Huis ten Halve 20 3 seniorenwon. 771.- 51 11 doorstromer /44/07 2.043 De Akkeren 67 2 galerijwoning 532,- 32 20 starter 22/-/10 2.044 Haverweerd 61 A 2 galerijwoning 607,- 39 39 starter 29/-/10 2.045 Haverweerd 2 A 2 galerijwoning 716,- 48 39 starter 38/—/10 2.046 Molenstraat 89 4 eengezinswon. 846,- 13 31 doorstromer /06/07 2.047 Molenstraat 103 4 eengezinswon. 778,- 14 41 doorstromer /07/07 3.085 Klarinet 173 2 seniorenwon. 944,- 55 2 starter 55/-/- 00 voorranggenietende RDS en een cd-speler. U kunt tevens met de BeoSound 3000 de gedownloade MP3 files van uw PC afspelen, gebruikmakend van de NET-music functie. De compacte actieve luidspreker BeoLab 4000 met ingebouwde versterker is overal op zijn plaats en verkrijgbaar in zes verschillende kleuren. Hier samen met de BeoSound 3000 afgebeeld op stand, die als accessoire verkrijgbaar is. Burg. Grothestraat 9, Soest. Telefoon 035 601 03 44 id door de desbe- jevulde bonnen of te verhuurder, strokken verhuurder. >.datum:_ >datum: onder de 18 jaar nr: lts: werk: ge woning:/. irtner/._ turn invullen) ^rstromer zie spelregels) BANG 6.0LUFSEN U Dromen zijn vervulde wensen, en hier is een droom voor u. Hij is gemaakt van klank, kleur en vorm. Beweeg uw hand; de deurtjes openen zich, de lichten gaan aan. Plaats een cd of zet de radio aan en luister aandachtig, het klinkt magisch, en zal u een leven lang bijblijven. De BeoSound 3000 is een combinatie van een AM/FM-radio met Nog tot en met komende zater dag - 1 december - kunnen Soesters terecht op het oude adres van Pandora's Box, To renstraat 21. Zaterdag is in elk geval de 'inpakdag', en alles wat er staat gaat - vanwege 't ongemak weg met 30 procent korting. Veel inwoners hebben in de afge lopen zestien jaar de weg gevon den naar het antiquariaat van Re- gina Overvest. Boeken en platen - de laatste jaren ook cd's - vonden daarvandaan nieuwe eigenaars. De collectie is inmiddels zo groot ge worden dat ze uit de'box' is ge groeid. Regina is dus op zoek naar meer ruimte en gaat de komende maanden dicht. Wanneer en waar de nieuwe Pan dora's Box zal opengaan is op dit moment nog niet bekend. Regina verwacht daarover in de loop van de komende weken meer duide lijkheid te kunnen geven. Ze is in elk geval van plan de kern van de collectie - 'aangevuld met leuke, nieuwe voorraad', zoals ze het omschrijft - mee te verhuizen. Ze heeft in de afgelopen maanden speciaal daarvoor al het nodige materiaal verzameld. Aan de boekencollectie heeft Re gina altijd veel aandacht besteed. Lang niet alles wat zich aandiende kwam in aanmerking. 'Geen school- en studieboeken,' bena drukt ze, 'en ook geen flutroman netjes, want het moet wel een beetje niveau hebben, of het nu gtoewijzing de woningtoewijzingen worden een overzicht. Daarbij wordt ael reacties er op een woning of de woning aan een starter ol gewezen. Ook wordt de leeftijd, 3ventuele maatschappelijke ol ing en het daarbij behorende leid. Op die manier kunt u eer van uw kansen op een dergelijk eventueel uw woonwensen oekenden Hen is het mogelijk om op^ :iale gronden een urgentie- <rijgen. Slechts in een zeer gevallen zal een dergelijke hts van toepassing is voor een i verstrekt. Informatie hierover bij de afdeling Publiekszaken onderdeel huisvesting. »pt een serieuze klacht mocht oningtoewijzing, dan kunt u die 3n bij de gemeente Soest Woonruimteverdeling, Postbus >EST. en heeft over het toewijzings- u daarvoor terecht bij Achtgoed en, bij SCW of de afdeling t de gemeente Soest. Ook zijn ers beschikbaar. natie kunt u ook vinden op jj 3st.nl, bouwen en wonen, ïling). Hand bestaat uit de gemeenten Bunschoten, Eemnes, Leus- Jdenberg. om een boek van een kwartje gaat of om een exemplaar van vijfen dertig gulden. De boeken die je op elke rommelmarkt aantreft mijd ik bewust. Alleen zo bouw je een doordachte collectie op.' Voor de platen en cd's geldt eigen lijk hetzelfde: Regina heeft zich al tijd toegelegd op wat ze noemt de 'verzamelwaardige' lp's - zeg maar: collector's items. Al met al heeft Pandora's Box een grote ver zameling klassieke lp's en op cd- gebied strekt de collectie zich uit van jazz en sfeermuziek tot Fran se chansons en klassiek. Sfeer Ze zal de vertrouwde plek aan de Torenstraat wel gaan missen. 'Er was hier al die zestien jaar volop sfeer en gezelligheid te vinden. Klanten kwamen uit de wijde om trek van Soest. Het was ook altijd een sociaal winkeltje, zou je kun nen zeggen. Je trekt hier nu een maal een ander publiek dan in de supermarkt. Dat karakter blijft. Absoluut.' Overigens gaat de in koop in de komende maanden ge woon door. Regina voert dan een 'gesloten antiquariaat' en werkt uitsluitend op telefonische af spraak (035-6012057). rden dan bent u een slarle ït uw woonbon juist ingevulde woonbon,. Bovendien wordt gec„n! He voorwaarden voldoet alles klopt, wordt in vol,2 ers geldt de leeftijd en jhappelijke of economta 10 Eemland. geldt de periode dat „e et huidig adres. teria bovenaan de kandidater w persoonlijke gegevens m enstelling en woonduur gecc^ jgevens uit de Gemeentelij Persoonsgegevens. Zijn n wordt de woning door dj er aangeboden. Accepteert i •ijgt u via de gemeente ee- ee u de leges ad 935; 1 huisvestingsvergunning kun d voor een woning, dan wordti na het verstrijken van d« ïaderd door de verhuurde; Jdingsbrief is het niet mogel ten te bekijken. Het heeft gee' formeren naar uw kansen ALS WERKING BENT GEKOMEN WNG ONTVANGT U GEEN Filip Baardman en Marion Schaatsbergen van Natu-raad. Foto: Soester Courant zoek naar in totaal zo'n 115 ver schillende voedingsmiddelen wordt vastgesteld wat die stoffen zijn. Gemiddeld zijn er zo'n 20 die een nadelig effect hebben. Voor de een zijn dat citroenen, sla of kaas, voor een ander misschien tarwe, haver, sperziebonen en nog zo het een en ander. Van iedereen kan worden vastgesteld welke stoffen nadelig zijn, de energie 'blokkeren' en als vet afzet in en op het lichaam. Als iemand zich strikt houdt aan de dieetlijst is succes vrijwel gegaran deerd, aldus Marion. Speciaal voor het bloedonderzoek komt er regelmatig een verpleeg kundige van het laboratorium naar Natu-raad, in opdracht van een arts. Het afnemen van bloed ge beurt uiteraard op afspraak. Natu- raad is het eerste centrum op het Europese vasteland dat deze op zienbarende afslankmethode intro duceert. In Engeland, Australië, Zuid-Amerika zijn er al tientallen centra die de methode met succes toepassen. Daar gebruiken ook veel topsporters de methode om hun prestaties te verhogen. Voor alle informatie over het dieet en de Power Plate kan men terecht bij Natu-raad aan de Kerkstraat 28 (hoek Veldweg). Filip Baardman en Marion Schaatsbergen zijn resp. financial en promotional director van Natu-raad. Het centrum is te lefonisch te bereiken via 82(035) 6668151 of via fax (035) 6668431. SOEST: VAN WEEDESTBAAT 46c SOEST-ZUID ZUIDPROMENADE 2 Voor de tweede achtereenvol gende week hebben de onder nemers van de Winkelkring Van Weedestraat prijzen uitge reikt aan deelnemers aan het prijzenfestival. In Boekhandel Jongerius aan de Van Weede straat werden zes geïllustreerde boeken weggegeven, drie over New York, drie over London. Ina Bertsch overhandigde ze na mens de winkel, daarbij geassis teerd door (een verkouden) win kelkring-preses Emile Wortmann. Op de foto werpt het tweetal over de schouders van drie prijswin naars een blik in de fraaie en kleur rijke boeken die verder boordevol informatie staan over deze metro polen. De prijswinnaars op de foto zijn de dames Van Rouwendaal en Van der Hulst en de heer Stoelenga. De drie anderen, de familie Nekkers, Helga Hasenbos en Hanny Boer- koel waren vrijdagmiddag verhin derd. Iedereen die een voordeelcoupon uit het chequeboekje van de win kelkring inlevert, maakt kans op een van de 36 prijzen. De komen de vier vrijdagen worden er weder om zes daarvan uitgereikt aan de winnaars die bepaald worden door trekking. Komende vrijdag kunnen zes mensen een zwaar verzilverd presenteerblad met een winkel waarde van 125 gulden ophalen bij DIMA. De gelukkigen krijgen be richt. Foto: Soester Courant j. Voor de kerst kan iedereen zijn j hart weer ophalen bij Valen- tijn! De winkel is al helemaal kerstklaar! 'Wij zijn niet alleen klaar voor de kerst, maar ook klaar voor het jaar 2002,' ver telt de enthousiaste eigenares se Antoinette Dorrestein. Naast de verkoop van bloemen, planten en accessoires zorgt Valen- n al geruime tijd voor het hele - en exterieur. Dat was nog niet de winkel waar te nemen, maar "'Zal straks na de verbouwingen, die in de maand januari op het pro- ggramma staan, duidelijk in de win kel zichtbaar zijn, aldus Antoinet te. ('Achterin de winkel realiseren wij o.a. een woonkeukenidee waar de [Klant, eventueel onder het genot van een drankje, diverse boeken i inzien. Ook kan men vanuit :e ruimte zo doorlopen naar lonze showtuin, die we de afgelo- L pen maand voor een groot gedeel- te hebben aangelegd.' De aanko- mende weken, tijdens de kerstbo- menverkoop, kunnen degenen die nieuwsgierig zijn geworden aivast een blik werpen op het afgeronde deel van de tuin. Het assortiment is reeds aangevuld met meubelen en de meer luxe in terieur-accessoires, waaronder lampen, verzilverde kandelaars, schalen, windlichten e.d. Valentijn biedt eigenlijk 'alles in één' op het gebied van in- en exterieur, van het kant en klare speciale bloemwerk tot een totale inrichting van goede kwaliteit. De huiselijke sfeer - die tot stand komt doör decoratie van bloemen en planten, de aankleding met di verse vloeren en raambekledingen en de te verkopen meubelen en accessoires - zorgt ervoor dat de klant zich erg op zijn gemak voelt, vertelt een Valentijnklant. 'Kijk - dat is nu precies de bedoeling!' besluit Antoinette. De openingstijden voor de laatste weken van het jaar: dinsdag t/m donderdag 10:00-17:00 uur; vrij dag 10:00-20:00 uur; zaterdag 10:00-19:00 uur, (zondag en maandag voor Kerst ook geo pend!). Valentijn is gevestigd aan de Koninginnelaan 29. 'Het is in feite krachttraining zon der blessurerisico,' legt Filip Baardman uit. Marion en Filip verwachten zater dagmiddag veel belangstelling voor de 'trilplaat', maar zeker ook voor het bijzondere afslankdieet dat ontwikkeld is door de Ierse arts/ biochemicus Ian Stoakes. Hij ont dekte dat overgewicht geen zaak is van te veel calorieën, maar het ge volg van een stofje (dat hij de TNF-alfa-factor noemde) in het bloed. De aanwezigheid van TNF- alfa maakt de mens overgevoelig voor bepaalde voedingsmiddelen, variërend van mens tot mens. Het dieet dat op deze ontdekking ge baseerd is, gaat er daarom niet van uit dat mensen zich moeten ont houden van voeding. Marion Schaatsbergen: 'Ik zie dagelijks de gevolgen van de reguliere afslank methodes die soms duizenden gul dens kosten, zoals liposuctie, maagballonnen, hongerdiëten en afslankpillen in allerlei vorm. Dat kan het natuurlijk evenwicht enorm verstoren. Jezelf uithonge ren hou je ook meestal maar een paar weken vol. Meestal zwelt het vet op andere plekken weer aan. Onderzoek TNF-alfa in het bloed bepaalt of iemand bepaalde voedingsstoffen goed kan verdragen. Uit onder- Regina Overvest blijft met Pan- dora 's Box nog tot en met zaterdag 1 december open aan de Toren straat 21. mende zaterdag 1 decem ber - gaan aan de Kerkstraat 28 om 13:00 uur de deuren jopen van Natu-raad, een nieuw èntrum waar de partners Ma rion Schaatsbergen en Filip "aardman in Soest een opzien barend afslankdieet en de 'Po er Plate' introduceren. Elk uur is er een Power-Plate-de- nonstratie en om 15:00 uur is er een lezing over het dieet. De 'Power Plate' staat inmiddels iationaal bekend als 'de trilplaat i Vanessa', want zij viel er spec- toculair van af, zoals in alle bladen lezen was. Ook bij Natu-raad baat zo'n modern apparaat (naast ander fitheidsinstrumentarium) en fVolgens Marion Schaatsbergen is het buiengewoon geschikt voor dames 'die willen trillen voor strakke billen'. De Power Plate is {vooral ook bedoeld om cellulitis te bestrijden. Het spant en ontspant spieren - afhankelijk van de stand die men op het apparaat in neemt - wel zo'n 30 keer per se- jconde. Omdat de spieren zich zo vaak in een seconde aanspannen staat 15 minuten trainen gelijk aan anderhalf uur 'gewone' training en wordt er minder moe van. Ook opsporters hebben het apparaat bntdekt en zijn er enthousiast over. Open dag van 13-00 tot 17.00 uur op zaterdag 1 december en volg de lezing om 15-00 uur. Elk heel uur Power Plate demonstratie. Kerkstraat 28 te Soest, tel.: 035 - 6668151

Soester Courant | 2001 | | pagina 9