ju Schoeman Een publicatie van de Soester NVM-makelaars Soesterbergsestraat 79, Soest. 035 -601 61 51 Verrips Makelaardij o.g. Verrips Makelaardij o.g. B AGINA 30' WOENSDAG 12 DECEMBFR onn-j SOESTER COURANT PAGINA 31 wil OlCrl Makelaardij o.g www.verrips- HUIS KOPEN? Neem je eigen makelaar mee, Met een NVM-makelaar koop je zonder zorgen O LI Cliwl Makelaardij o.g. www.verrips.nl Soesterbergsestraat 79, Soest. 035 -601 61 51 SOEST LAANSTRAAT Dertiger jaren kantoorvilla (ca. 150 m2) met aangebouwde bedrijfshal (ca. 450 m2). VRAAGPRIJS: f 1.295.000,- k.k. 587.645,-) SOEST IE HEESERLAANTJE Kantoorpand met een totale vloeroppervlakte van ca. 740 m2, perceels-oppervlakte 1.850 m2. VRAAGPRIJS: f 2.280.840,- k.k 1.035.000,-) SOEST MIDDELWIJK STRAAT Centraal gelegen zeer representatieve vrijstaan de kantoorvilla. Bouwjaar 1907. Perceelsgroot te ca. 1.000 m2. Totale oppervlakte ca. 450 m2 BVO (evt. ook te huur). VRAAGPRIJS: f 2.575.000,- k.k. 1.168.484,-) fictioneel bjjge- an drie zijden rte Duinen". VRAAGPRIJS: I.395.000,- k.k. 633.023-) SOEST NIEUWEGRACHT Te koop 6 units in nieuw te bouwen be drijfsverzamelgebouw. Vanaf ca. 130 m2 BVO, optioneel uit te breiden tot ca. 242 m2 bvo. mersfoort naar lla op een ruim t mooie bomen, VRAAGPRIJS: 1.801.533,- k.k: 817.500,-) PRIJZEN VANAF: f 342.500,- v.o.n. 155.420,-) excl. BTW SOEST INDUSTRIEWEG Te koop grote bedrijfs hal met kantoorruimte in het industriegebied van Soest (totaal ca. 610 m2). VRAAGPRIJS: f 829.000,- k.k. 376.184,-) info@stratermakelaardij.nl - www.stratermakelaardij.nl ^oest Prins Hendriklaan Op de derde en tevens bovenste woon laag gelegen goed 2-kamerservice- appartement met riant balkon op het zuiden en berging in de onderbouw. Gunstige ligging t.a.v. winkels en openbaar vervoer en voorzien van lift. Indeling: entree, hal, toilet, woon kamer, keuken, balkon, slaapkamer en badkamer met vaste wastafel en douche. Servicekosten bedragen fl. 4.328,- per kwartaal inclusief warme maaltijden. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 110.000,-/ 49.900,- k.k. Aan doorgaande weg gelegen vrij- staand woonhuis (430 m3) met kan- f toor (66 m3) en bedrijfsruimte (500 m3). ij Indeling woonhuis: entree, kamer en flt'ïjr j s |i suite, met erker en open haard, toiiet, ij 1 kelder, keuken met inbouwapp. en 00? - wasmachine opstelling, bergkast met CV ('94), toegang tot kantoor. Het B kantoor is ook buitenaf via een eigen nHHjl I Lt entree te bereiken. Verdieping: ruime overloop met veel bergruimte, 2 slaap- kamers van ca. 10 m2, ouderslaapkamer $kC 1§||1M van ca. 15 m2, badkamer met ligbad, v 1 douche, vaste wastafel en toilet, toe gang tot dakterras. Indeling bedrijfsruimte: oprit geschikt voor vrachtverkeer, carport, grote werkplaats/opslagruimte, kantine met entresol, toilet en eigen verwarming. Be drijfsruimte is in '98 in gebruik genomen en verkeert in uitstekende staat van on derhoud. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 895.000,- 406.133,- k.k. Rubenslaan ikt voor Op de vierde -tevens bovenste- woon laag gelegen driekamer- (voorheen vier) appartement met afzonderlijke berging in de onderbouw. Indeling: entree, hal, toilet, ruime woonkamer met schuifpui naar balkon op het zuidwesten, keuken, bijkeuken, slaapkamer, studeerkamer, badkamer met douche en vaste wastafel. Service kosten 353,- per maand inclusief voorschot c.v. en erfpacht. Aanvaar ding in overleg. Hartmanlaan Dit vrijstaande woonhuis uit de der tiger jaren ligt aan een rustige laan in Soest-Zuid en heeft nog diverse stijl kenmerken uit deze periode. De onder architectuur aangelegde tuin (met be- regeningsinstallatie) heeft diverse ter rassen en ligt gunstig ten opzichte van de zon. Indeling: entree, hal, toilet, luxe com pacte keuken met apparatuur (Bosch), zitkamer en eetkamer met parketvloer en glas-in-lood ramen, studeerkamer met openslaande deuren naar de tuin. Verdieping: ruime ouderslaapkamer, badkamer met douche, v.w. en zwevend toilet, tweede ruime slaapkamer, vaste trap naar voorzolder met c.v. opstelling en aansluiting wasmachine/droger, derde slaapkamer met veluxraam. Alle ka mers zijn voorzien van v.w., caitelevisie- en telefoonaansluiting. De vrijstaande garage heeft veel bergruimte en is voorzien van elektra. Aanvaarding in overleg. Koopsom f 945.000,-/ 429.000,- k.k. NOG GEEN FOTO BESCHIKBAAR Koopsom f 265.000,-/ 120.252,-k.k. Van Goyenlaan Op eerste woonlaag gelegen perfect onderhouden 2-kamerappartement derbouw. Servicekosten 280,- per Vernieuwde keuken met Bosch-appara- - V - - 21 tuur, bijkeuken met aansluiting was machine/droger en 1 ruime slaapka mer. Het appartement is gedeeltelijk v.v. dubbele beglazing en heeft vrij uitzicht aan achterzijde over grasveld. Aanvaarding in overleg. Vraagprijsf 278.000,-/ €126.151,-k.k. Waldeck Pyrmontlaan Op een aantrekkelijke en rustige loca- r tie gelegen karakteristiek vrijstaand woonhuis met garage en carport en een vrije besloten achtertuin. Bouw jaar 1931Oppervlakte 365 m2. Inhoud 1 500 m3. i Indeling: vestibule, hal, provisiekei- Li der, toilet, ruime woonkamer met par- II ketvloer, open haard en serre totaal Fj ca. 50 m2, dichte woonkeuken. Verdie- I ping: twee ruime slaapkamers, badka- p mer met ligbad, douche en toilet, vaste P trap naar zolder met twee kamers. Voorzien van gas c.v. en gedeeltelijk dubbele beglazing. Aanvaarding in overleg. Walraven van Hallhof In een rustige woonwijk gelegen uit- I stekend onderhouden patiowoning metstenen berging. Indeling: entree, hal met plavuizen vloer, toilet, woonkamer met parket- ■•■•,^3- vloer, open keuken met inbouwappa- ratuur en schuifpui naar patio, ruime ouderslaapkamer (met toegang tot pa- aS tio) met luxe badkamer (2000) voor- zien van douchecabine, wastafelcombi- ||j natie en design radiator. Verdieping: overloop, slaapkamer met dakkapel, p jESS** 33 Werkkamer met bergruimte, bergruim- te met c.v.-opstelling en aansluiting wasmachine en droger. Het is mogelijk om boven in plaats van de bergruimte een badkamer te maken. De woning is voorzien van dubbele beglazing. Aan vaarding in overleg. Vraagprijsf 478.000,-/€216.907,-k.k. Vraagprijs f 1.095.000,- 496.889,- k.k. Soest ChoristenpadS8 Op aantrekkelijke locatie in kindvriendelijke buurt en nabij winkelcentrum Overhees, scho len en voorzieningen gelegen ruime midden-eengezinswoning met berging in voortuin en achtertuin met zuidwestligging. Indeling: entree, hal en toilet. Ruime tuingerichte woonkamer met open haard en trapkast. Halfopen fraaie designkeuken in hoekopsteffing met diverse inbouwapparatuur en voorzien van plavuizen vloer. Verdieping: drie (voor heen 4) slaapkamers variërend in formaat. Luxe badkamer voorzien van douchecabine, lig bad, 2e toilet, wastafelmeubel en designradiator. Vaste trap naar zolder. Zolder: voorzolder met c.v.-combiketel en wasmachine-opstelling en veel bergruimte. Een 4e ruime slaapka mer. Algemeen: inhoud circa 380 m3. De keuken en de hal zijn voorzien van een plavui zen vloer. ELAAR Burg. Grothestraat 15, 3761 CK Soest, Tel. 035 - 6030025 E-mail: info@verrips.nl SwH-i Kindvriendelijk -nabij winkels, scholen en bossen- gelegen moderne midden- y. I T"' woning met schuur en een fraai aan- gelegde vrije tuin op het zuidwesten. V Bouwjaar 1976. Indeling: entree, gang, toilet, meter- kast, toegang tot inpandige berging, Ky tuingerichte woonkamer met schuifpui naarterras, open keuken. Verdieping: overloop, drie slaapkamers, zeer luxe r' - badkamer met hoek -whirJpool- bad, j douche, wéstafelcombinatie en toilet, vaste trap naar zolder met slaapkamer en studeerkamertje). Voorzien van gas c.v. en geïsoleerd. Aanvaarding in over leg. Vraagprijsf 495.000,-/ 225.000,-k.k. Soest Beckeringhstmt12 Aan doorgaande weg gelegen uitstekend onderhouden vooroorlogse helft van dubbel woonhuis met ruime garage en royaal perceel van ca. 300 m2. Indeling: zij-entree, hal met bordestrap, ruim toilet met fonteintje, trapkast met vernieuwde meterkast (5 gr. aardlekschakelaar). Lichte woonkamer met erker aan straatzijde, open haard, laminaatvloeren balkenplatond. Vernieuwde open keuken in lichte kleurstelling en voorzien van diverse inbouwapparatuur, travertinvloer en schuifpui naar riante achter tuin. De gehele parterre is voorzien van spachelputzwanden Verdieping: ruime overloop met toegang tot dakterras, 2 slaapkamers en badkamer met toilet, wastafelmeubel en douchecabine. Bergvlie- ring: vanaf overloop te bereiken door middel van vlizotrap. Algemeen: het gehele woonhuis is voor zien van dubbel glas, recentelijk is de kap van buitenaf geïsoleerd en voorzien van nieuwe dakpan nen. De mogelijkheid is aanwezig tot het realiseren van een extra kamer boven de uitbouw aan de achterzijde van de woning. De garage is voorzien van elektra, water en verwarming en is enkele jaren geleden vanaf de buitenkant nieuw opgetrokken. Parkeergelegenheid op eigen terrein aanwezig voor meercteraauto's. irenelaan Aantrekkelijk nabij winkels en open baar vervoer rustig gelegen uitge bouwde middenwoning met schuur en een vrije diepe tuin op het zuiden. Indeling: entree, gang, trapkast, toi let, keuken, uitgebouwde L-vormige woonkamer met parketvloer. Verdie ping: overloop, drie slaapkamers waarvan één met groot balkon, badka mer, vaste trap naar zolder met kamer voorzien van dubbele dakkapel. De woning is tevens voorzien van gas c.v. en gedeeltelijk dubbele beglazing. Soest Kerkstraat57 info@stratermakelaardij.nl - www.stratermakelaardij.nl Halfvrijstaand woonhuis met voortuin, kastanjeboom, achtergelegen berging; plaatse lijk bekend als de Kerkdwarsstraat 3. Indeling: Woning voorzijde: entree, meterkast. Woonkamer voorzien van laminaatvloer, met gashaard, originele plafonds en vaste kast, Dichte vernieuwde inbouwkeuken (1997) voorzien van diverse apparatuur. Kelder, portaal met achteruitgang. Parterre badkamer met douche, wastafel en toilet. Verdieping: drie slaapkamers en vliering. Gedeelte isolerend beglaasd. Inhoud circa 270 m3. Woonopper- vlak circa 90 m2. Bergruimte achterzijde: Bouwjaar 1992. Achterplaats met aansluitend Kerkdwarsstraat 3: vrijstaande bergruimte, volledig onderkelderd. Indeling: eigen entree, hal, twee kamers, douche en open keuken. Ruim souterrain met kamer, kitchenette, opslag en openslaande deuren. Inhoud circa 240 m3. Gebruiksoppervlak circa 80 m2 Perceelsop pervlak circa 310 m2 totaal. Vraagprijs f 545.000,-/ 247.310,-k.k. Mercury - Aantrekkelijk en zonnig gelegen mo derne royale bungalow -verkeert in perfecte staat van onderhoud-.met dubbele schuur en een besloten tuin op het zuiden met optimale privacy. Indeling: entree, ruime hal, toilet, tuingerichte woonkamer ca. 32 m2 met schuifpui naar terras, luxe open keu ken met allerlei inbouwapparatuur, drie slaapkamers met kastenwanden, badkamer met douche en wastafel. Voorzien van gas c.v. en optimaal gei2 soleerd. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 665.000,-/ 301.764,-k.k. Soest Burgemeester Grothestraat 4b Zeer centraal in het centrum gelegen riant luxe appartement van circa 165 m2 (bouwjaar 1997) met lift, garage (aan de overzijde) en berging in onderbouw en fraai uitzicht op winkel straat Van Weedestraat. Indeling: entree naast Hema met video-intercom, trapopgang en lift Toegang tot dakterras van circa 60 m2 en entreedeur. Gang, toilet met fontein en twee ruime slaapkamers. Luxe royale badkamer voorzien van ligbad, afzonderlijke douchegele genheid en badkamermeubel met hoog afwerkingsniveau. Inpandige berging. Luxe open in bouwkeuken voorzien van diverse apparatuur. L-vormige living met loggia aan de Burge meester Grothestraat. Optimaal geïsoleerd, hoog afwerkingsniveau en vrije ligging. Servicekosten 200,- per maand. Burg. Grothestraat 15, 3761 CK Soest, Tel. 035 - 6030025 E-mail: info@verrips.nl Middelwijkstraat 54, Soest Telefoon 035 - 60 36 282 www.schoeman.nl Tevens kantoren in Almere, Amersfoort, Arnhem, Hoofddorp. Houten. Lelystad, Leusden, Nljkerk, Tiel en Veenendaal

Soester Courant | 2001 | | pagina 31