...op zondag 6 januari Welkom bij het zwem- en sportcomplex aan de Dalweg in Soest! Programma Op 6 januari is iedereen welkom om lekker te komen zwemmen in het zwem- en sportcomplex aan de Dalweg. Voor maar 1 euroTijdens een gezellige open middag wordt het nieuwe programma van zwem- en sportactiviteiten bekend gemaakt. Het wordt een spetterend feest. Wij staan voor u klaar met glühwein en warme chocolademelk. Voor de kinderen is er ranja en koude chocolademelk. En een clown die hilarische acts opvoert. Een oliebollenkraam zorgt voor wat lekkers, om het af te leren. Kunt u geen oliebol meer zien? In de gezellige horeca zijn ook andere versnaperingen te verkrijgen. Op deze feestelijke middag kunt u zich laten informeren over de zwemlessen voor het Zwem-ABC, waarmee uw kind als een vis leert zwemmen. U kunt uw kind meteen aanmelden. U krijgt meer informatie over Ouder Kind-zwemmen, Aqua Sportief en '50+, Bewegen dus'. Daarnaast wordt er informatie gegeven over Recreatief Zwemmen en over SRO. Ontvangst 13.00 tot 16.00 uur Recreatief zwemmen 12.00 tot 17.00 uur Presentaties, hapjes en sapjes en informatiestands Dalweg 181 Soest SRO verhuurt sportaccomodaties en stimuleert jong en oud om te bewegen met kennismakingsprogramma's en sportieve activiteiten. Op het veld, in de zaal, op straat en in het zwembad. SRO maakt sporten mogelijk. Vanaf dit jaar neemt SRO de exploitatie en het beheer van het zwem- en sportcomplex aan de Dalweg in Soest op zich. U kunt dus dit jaar bij ons terecht voor diverse binnensporten in het sportcomplex. ÜHBiWMJa

Soester Courant | 2002 | | pagina 14