BDC overeind in handbalbolwerk Stam/SoVoCo dicht bij laatste 8 SPIERZIEKTE? BB Red Stars komt lengte te kort mvsN HANDBAL DERBY o.g. Galerij der kampioenen |v0ETBALzonda9 Ronald Heerschop nieuwe oefenmeester van VVZ'49 AV Pijnenburg officieel fitteststation atletiekunie Vereniging Spierziekten Nederland Eindelijk weer zege Badso SOESTER COURANT PAGINA 15 Soesters hoeven zich geen zorgen te maken om degradatie HANDBAL ZWEMMEN Zwemsuccessen van Soesters op titelstrijd kring Sportprogramma Center Dikkers node gemist tegen BC Utrecht: 107-77 BASKETBAL Robert Hagen rest seizoen uitgeschakeld IN BEUKENDAL Smeeing BDC - UDSV Zondagmiddag 13 januari Aanvang: 14.10 uur Sponsors Klachten bezorging Volleybalsters vanavond niet kansloos tegen Martinus VOLLEYBAL ATLETIEK oF r/ Sterk spel tegen Iduna 2: 3-5 BADMINTON TAFELTENNIS Tafeltennissen om Soester titel zaterdag bij Shot FIETSSPORT Veldtoertocht Tempo over 30 en 45 kilometer I WANDELSPORT Olympia houdt zaterdag tweede winterwandeling SCHAATSEN Bert Koelewijn en Henriëtte Kuijt marathonkampioen Ucklé^f Laanstraat gelegen vrij- m3) met kan- jimte (500 m3). tree, kamer en haard, toilet, uwapp. en Dergkast met ntoor. Het via een eigen dieping: ruime uimte, 2 slaap- jderslaapkamer >r met ligbad, en toilet, toe- >ort, grote erwarming. Be de staat van on- 405.000,- k,k. Hartmanlaan ïrslaapkamer, slaapkamer, vaste hine/droger, der- w., caitelevisie- uimte en is voor- ,m€ 429.000.- k.k. :k Pyrmontlaan jke en rustige loca- ristiek vrijstaand age en carport en chtertuin. Bouw- ikte 365 m2. Inhoud hal, provisiekel- oonkamer met par- rd en serre totaal oonkeuken. Verdie slaapkamers, badka- )uche en toilet, vaste iet twee kamers. :.v. en gedeeltelijk iprijs 497.000,- k.k. Je moet heel ver terug in de ar chieven bladeren om een sei zoen te vinden, waarin Smeeing/BDC tweemaal te sterk was voor Aalsmeer. AI- l thans, tot zondag toen de Soes- 1 ter handballers wederom het I tweede team van het handbal- I bolwerk van ons land meester I was. En dat nota bene in de tus- I sen de bloemkassen opgetrok- ken sporthal, waar Smeeing/ BDC misschien nog wel nooit |won. r>oor de 20-24-overwinning groei- |de het gat tussen Smeeing/BDC en de rode streep tot zeven wed- strijdpunten, maar handhaving in Cde eerste divisie blijft vooralsnog jde enige doelstelling van Paul van Jden Deijssel en co. 'We hebben een aardige slag geslagen, maar na 'JDSV thuis, Actief uit en Olym- jpia thuis kijken we wel weer ver- Ber', aldus de trainer/coach die jioopt dat zijn ploeg ook aan ver trouwen heeft gewonnen na het Succes in Aalsmeer. 'Dit is een hele goede opsteker voor de twee- He competitiehelft.' j^an den Deijssel was zo eerlijk toe te geven dat het ontbreken van Routinier René Pie bij Aalsmeer pen 'slok op een borrel' scheelde. daar dat neemt niet weg dat Aal- Smeer dan nog een getalenteerde ploeg overhoudt.' ansen In de openingswedstrijd van het Seizoen hfd een gemotiveerd Bmeeing/BDC in Beukendal met Koed spel Aalsmeer van zich af geschud. Nu leek het dezelfde kant fop te gaan, maar na 1-4 en 3-6 haperde het en mochten de Soes- Paul van den Deijssel wil de doelstelling van Smeeing/BDC nog niet opschroeven, maar verwacht wel dat zijn team in staat is voor verrassin gen te gaan zorgen. ters blij zijn dat ze in de rust niet achter stonden (10-10). Van den Deijssel vond het onbegrijpelijk dat zijn team zo loom voor de dag kwam, want ze had de afgelopen weken gewoon doorgetraind. Van af de kant rook hij de kansen en tijdens de onderbreking vertelde zijn spelers in duidelijke taal waar het op stond. De boodschap leek even verkeerd begrepen, maar van 13-11 sprong het Soester team naar 14-17 en 18- 21, vooral doordat Bas de Pijper het initiatief naar zich toe trok, aan de productieband ging staan en ook anderen liet scoren. Aalsmeer perste er nog één offensief uit (20- 21), maar in de slotfase hield Smeeing/BDC het hoofd koel. 'Eigenlijk hebben we slecht ge speeld en toch gewonnen. Zulke overwinningen tellen dubbel'. Binnen de groep leven inmiddels sportieve revanchegevoelens je gens de virtuele koploper UDSV, de ploeg met de minste verliespun- ten die zondagmiddag naar Beu kendal komt en waarvan de heen wedstrijd werd verloren, omdat Smeeing/BDC toen allesbehalve alles uit de kast haalde. Van den Deijssel speelde overigens in het verleden een jaar bij de Utrechtse club die toen in de eredivisie uit kwam. Daarna zou de Soesterber- ger terugkeren naar zijn club, alvo rens hij zijn actieve handbalperio de afsloot bij ESCA, toentertijd eveneens een eredivisieclub, waar mee Van den Deijssel de halve fi nale van de nationale beker bereik te, maar toen sneuvelde inAal smeer. Los van de goede resultaten is Van den Deijssel te spreken over de huidige gang van zaken. Tijdens de korte winterstop trainde het me rendeel van de selectie zelfs op maandag 24 december en stapten ze ook op de zondagen de hal in om te oefenen. Vanaf volgende week wordt de trainingsintensiteit voor de jongere spelers opge schroefd naar drie sessies per week. 'In de eerste competitiehelft heb ben we al een paar keer tegen een verrassing aangezeten en ik denk dat onze trainingsarbeid straks nog meer wordt uitbetaald', aldus Van den Deijssel die deze week een minder populaire maatregel moet treffen. Cirkelloper Olaf van Heusden, in de zomer overgeko men van Nijenrodes, is hersteld van een langdurige blessure en zal zeker zijn opwachting gaan maken in de selectie. Dat betekent dat één ..peier uit het eerste team zijn plaats zal moeten afstaan. Statistieken Scores Smeeing/BDC: Arjan Roest 6, Charles van Kordelaar 5, Dave de Jong 3, Jos Lans 2, Bas de Pijper 2, Richard van de Hoef 2, Koen Smeeing 2, Robert Wijnen 1 en Justin Haleber'1. Stand eerste divisie A: 1. Kolping 12-20, 2. UDSV 11-19, 3. Swift Arnhem 12-17, 4. Quintus 2 12- 17, 5. Aalsmeer 12-14, 6. Smeeing/BDC 12-14, 7. CSV 12- 12, 8. E en O 2 12-7, 9. Volendam 2 11-6, 10. Olympia Hengelo 12- 6, 11. Hurry Up 12-6, 12. Actief 12-4. 035 - 6030025 erzorgen NVM Jurgen van Nimwegen heeft op :ijn voorlopig laatste titelstrijd ee eerste en twee tweede •taatsen behaald. De zwem mer die voor een (werkvakan tie naar Australië vertrekt, deed dat tijdens de kringkam- pioenschappen van Utrecht. De Soester, zwemmend voor éAZ&PC, won de 50 en 100 meter jÈugslag en werd tweede op de 50 en 100 meter vrije slag. »e Duinkikkers was met meer dan podiumplaatsen bijzonder iccesvol tijdens deze wedstrijden in Utrecht. De elfjarige Jos Schim- tel won, ondanks een griepje, Jermaal brons en twee keer zilver. De evenoude Eline Schoenmaker digde als tweede op de 100 ieter schoolslag en als derde op |Ie 50 meter vlinderslag, tp verschillende afstanden be- "den Stephanie Epskamp, Niels lug, Remko Hooft en Robbin lokpoel zilver en/of brons. Tij- _jns de kringkampioenschappen kon De Duinkikkers 17 persoonlij- re en acht clubrecords noteren. Ie woonlaag gelegen 4-ka- litzicht op het park Colenso; itraal gelegen en in de direc- n, uitvalswegen en winkels: odern toilet, badkamer met laapkamer aan voorzijde, amers achterzijde, keuken voor- en achterzijde. legen (529 m2) gelegen balf- ek woonhuis met uitzicht irage/berging/werkplaats, ge- o's; rkamer, open keuken; amers; i (leef)zolder met mogelijk- ;rboven een bergzolder. ;alow met garage en fraaie ca. 62 m2; ken met inbouwapparatuur; met kastenwand, badkamer en 2e toilet bijkeuken, kelder; uche en 3e toilet; timaal beveiligd, alarminstalla- v. politiekeurmerk, /OENSDAG 9 JANUARI •^Volleybal IIOO Stam/SoVoCo (D)-Marti- nus, return achtste finale beker (De Bunt) VRIJDAG 11 JANUARI Zaalvoetbal po SEB-DVS (Amersfoort) ATERDAG12 JANUARI ^bdminton 09:15 De Bever-Badso (Rijen) |L2:30 Selby-Irene (C-drie) «Basketbal E1:00 Niels Stensen 3-Red Stars (D) (Utrecht) Fietssport 09:00 Veldtoertocht Tempo, 30 en 45 km (Industrieweg) Volleybal «7:00 Stam/SoVoCo (D)-Sneck 2 (De Bunt) il6:45 Salvo'67-Stam/SoVoCo ;(H) (Maartensdijk) f Wandelsport ■10:00 Winterserie Olympia, 5-10- '15-20 km (atletiekbaan Wiek- sloterweg) «Tafeltennis «0:00 Open Soester tafeltennis- kampioenschap, alle categorieën i (Orlandogcbouw) ZONDAG 13 JANUARI «•Basketbal 17:00 New Stars-Red Stars (H) (Nieuwcgein) jÜx «Handbal nvai.lid 14:10 Smeeing/BDC (H)-UDSV (Beukendal) owling 30 Competitie Soester Bow- g Vereniging, ook op dinsdag drie) Zonder de zieke Manfred Dik kers speelde Red Stars een ver loren wedstrijd tegen BC Utrecht 2. Uitgerekend tegen de nummer twee van de rang lijst had coach Dave Batts zijn center nodig gehad, want de Domstedelingen gooiden za terdagavond veel lengte in de strijd. Zo gebeurde het dat verschillende Soesters een man moesten verde digen, die één of twee koppen gro ter was. Dat en het feit dat de Utrechters beter van buiten scho ten, waren de reden dat Red Stars met 107-77 de bietenbrug opging. De uitslag was wellicht enigszins geflatteerd, want halverwege het derde kwart was het verschil nog maar zes punten. Enkele fases van balverlies en gemiste kansen deden Red Stars de das om. 'Ik vond het niet zo erg. We speel den niet eens slecht, maar ze had den lange spelers en goede schut ters. Manfred heb je nodig tegen zo'n team. Ze waren gewoon te groot, dat was het probleem', zei Batts na afloop. Hoewel BC Utrecht ook een per soonlijke verdediging uit de kast had gehaald, konden de lange en minder beweeglijke spelers van de thuisclub het zich permitteren in de buurt van de eigen basket te blijven. Het lukte Red Stars niet hen naar buiten te lokken, daar voor was het afstandsschot onvol doende verzorgd en ontbrak dus elke dreiging. Te klein waren de Soesters om de tegenstanders on der het bord te verontrusten. Christaan Glerum beschikt welis waar over de lengte, maar de jon geling komt op het fysieke vlak kracht te kort om zich te meten met geroutineerde senioren van een meter of twee. Meer dan de helft van de wedstrijd bleven de Sóesters redelijk dient in de buurt van de ploeg die in de twaalf voorgaande duels tienmaal als winnaar van het veld was ge stapt. Halverwege was het 48-39 en mocht Red Stars zich nog niet kansloos achten. Daar kwam in het derde kwart verandering in en daarna was de wedstrijd een gelo pen koers, waarin de Utrechters de grens van honderd punten moch ten overschrijden. De combinatie Altenaar/Reijer- se is winnaar geworden van de ten toonstelling van De Vriendschap. Ze had de schoonste duif van het geheel afgevaardigd. Natuurlijk waren er winnaars in diverse cate gorieën. Oude doffer: B. van Gor dingen, oude duivin: combinatie Altenaar/Reijerse, jaarling doffer: W. Veenedaal, jaarling duivin: H. Rauch, jonge doffer D. Krol, jonge duivin: B. van Gordingen. Op de foto van links naar rechts: D. Krol, VV. Veenedaal, G. Reijerse, B. van Gordingen en H. Rauch. Robert Hagen komt dit seizoen niet meer in actie voor S.O. Soest. De doelman van de hoofdklasser liep een dubbele beenbreuk op tij dens het Koude Tenen Toernooi bij WZ'49 en is inmiddels geope reerd. Het herstel zal maanden in beslag nemen. Behalve voor de speler in kwestie is het een fikse tegenvaller voor Soest dat de laatste plaats in de hoofdklasse inneemt. Deze week hoopt de clubleiding een overeenkomst af te sluiten met een nieuwe hoofdtrainer. Als het goed is worden de gesprekken een dezer dagen afgerond. De nieuwe man lost in de zomer Henk van Asch af, die - na het noodge dwongen afscheid van Ruud Vork - als tussenpaus werd aangesteld. EERSTE DIVISIE HEREN ENTREE GRATIS Auto Smeeing Soest Bouwbedrijf van den Hengel Ed v.d. Bergen Meesterschilders Loodgietersbedrijf Reijerse Rolette Reklame Letters Indien u op woensdag om 18:00 uur de Soester Cou rant nog niet in uw bezit hebt, kunt u tot 18:30 uur naar ons kantoor bellen (SS 6014152). De krant wordt dan nog dezelfde avond na bezorgd. Belt u woensdag na 18:30 uur, dan kunt u uw naam en adres op de band van het antwoordapparaat inspreken. De krant wordt dan echter pas donderdag middag nabezorgd. Soesterberg Voor de abonnees in Soesterberg is het klachten nummer 035-6021841 (C. van Barneveid). Dat num mer kan op woensdag tus sen 18:30 en 19:30 uur wor den gebeld voor nabezor- ging op dezelfde dag. Belt u later, dan wordt de Soester Courant op donder dag nabezorgd. De kwartfinale van het natio nale bekertoernooi is nog niet uit zicht voor de dames van Stam/SoVoCo. Ze verloren za terdag weliswaar met 3-2 van Martinus, maar vanavond moet de eredivisieploeg uit Amstelveen eerst maar eens opnieuw zien af te rekenen met de Soester volleybalploeg. Om 19:00 uur begint de return in sportzaal De Bunt. Trainer/coach Gert Veldhuizen verwacht veel publiek, want het duel met de nummer tien uit de eredivisie be looft een spektakel te worden. Za terdag knokten beide teams een sportief gevecht uit dat twee uur in beslag nam. Aan een 4-0- of 3-1- zege zou Stam/SoVoCo genoeg hebben, wordt het 3-2 dan gaan de setstanden een rol spelen. Die wa ren zaterdag 22-25, 25-19, 25-16, 24-26 en 15-12 (doelsaldo: -13 voor Stam/SoVoCo). Bij elk ander resultaat is het bekeravontuur voor de Soesters ten einde. Veldhuizen was tevreden over de prestatie van zijn formatie. 'Tegen zo'n ploeg krijg je meestal één kans om te stunten en die kregen we zaterdag, al was het niet van harte.' Martinus verspeelde zelf één set op knullige wijze, dat was in de vierde set, waarin het van 24- 22 ineens 24-26 werd. Onderschatting en onbekendheid met het spel van Stam/SoVoCo aan de zijde van Martinus waren volgens Veldhuizen factoren die vier dagen geleden een rol speel den. 'Ze zullen vanavond beter geprepareerd zijn. Ik denk wel dat wij er een tandje bij kunnen doen, maar dat hangt ervan af of zij ons de ruimte geven. Puur op kwaliteit hebben zij meer hoogte en power, maar het is ook een jong team en dus kwetsbaar. We zijn niet kans loos.' Wat het resultaat ook zal zijn, de dubbel tegen de Amstelveners is voor Veldhuizen meer waard dan welke oefenwedstrijden dan ook. 'Er werd gespeeld op het scherpst van de snede. Zij wilden niet ver liezen, wij knokten voor wat we waard waren. Ik zie het als een goede voorbereiding op Sneek.' Met Sneek 2 is de volgende tegen stander in de reguliere competitie genoemd (zaterdag om 17:00 uur in De Bunt) en die is voor Stam/ SoVoCo van meer belang dan de bekercyclus. De beker is leuk, maar blijft bijzaak en trekt boven dien een zware wissel op de volley balsters, van wie sommigen nog niet honderd procent zijn hersteld. Albertine de Haan en Monique Wismeijer konden de afgelopen maanden niet vier keer per week voluit gaan, maar waren in de uit wedstrijd tegen Martinus wel van de partij. Het was gisteren en van daag afwachten of ze last zouden hebben van een terugslag van die inspanningen. 'Blijft die de ko mende weken uit, dan zijn ze er doorheen', aldus Veldhuizen. Daarnaast was gisteren nog niet zeker of Floortjc Kok vanavond inzetbaar is. Ze moest de maan dagtraining wegens koorts laten schieten. Mocht Stam/SoVoCo zich vanavond ten koste van Mar tinus plaatsen voor de kwartfina les, dan is Longa'59 (eveneens ere divisie) het volgende struikelblok. WZ'49 gaat komend sei zoen in zee met Ronald Heerschop. De 44-jarige Bussummer wordt de nieu we trainer van de zaterdag eersteklasser. Maandag avond werden de club en de oefenmeester het met elkaar eens. In december had WZ'49 mee- getjeeld dat de samenwerking met Steef van de Oosterkamp na dit voetbaljaar niet zou wor den verlengd. Na twee gesprek ken met Heerschop werd de knoop deze week doorgehakt voor wat betreft de opvolging van de Veenendaler die vorig seizoen kampioen werd met WZ'49. Heerschop is momenteel bezig aan zijn tweede seizoen bij AFC Quick dat uitkomt in de tweede klasse. Bekend was dat hij daar in mei gaat stoppen. Voorheen stond Heerschop vier jaar aan het roer bij SDO, de club uit zijn woonplaats. Ook was hij trainer van WZA, Limvio en Loosdrecht. Zoals gebruikelijk heeft WZ'49 de nieuwe trainer een contract voor een jaar aangebo den. Beide partijen hebben de intentie uitgesproken de verbin tenis te verlengen. Soest S.O. Soest hoopt het deze week eens te worden met een nieuwe hoofdtrainer. De onderhande lingen zijn in een vergevorderd stadium en worden mogelijk vandaag nog afgerond. Het be stuur wil nog geen naam prijs geven, maar naar verluidt zou Cor van Garderen de voor naamste kandidaat zijn om aan het eind van dit seizoen inte rim-trainer Henk van Asch af te lossen. AV Pijnenburg is officieel fit teststation van de KNAU ge worden. Komende zaterdag al kunnen belangstellende spor ters vanaf 11:00 uur een fittest laten afnemen op de atletiek baan aan de Wieksloterweg. Deze test zal ongeveer twee uur duren. De lengte en het gewicht worden gemeten om de Quetelet index te kunnen bepalen, evenals de lichaamssamenstelling door huidplooimeting. Vervolgens me ten de opgeleide fittestleiders ook de spierkracht, het spieruithou- dingsvermogeri, de coördinatie, de lenigheid en de aërobe fitheid van de deelnemer. Daarna behoort een evaluatiegesprek met de leider tot de mogelijkheden. Uitgangspunt van de atletiekunie is dat de meest verantwoorde ma nier van lopen plaatsvindt bij atle tiekverenigingen. Zij beschikken over gediplomeerde looptrainers voor beginners en vergevorderde recreatie- en wedstrijdlopers. De KNAU heeft een aantal clubs aan gewezen als officieel fitteststation en voor Midden-Nederland is dat de Soester vereniging geworden. De uitkomst van de test geeft de sporter inzicht in zijn fitheid en op basis daarvan kunnen algemene adviezen ter verbetering van de fi theid en het conditieniveau wor den gegeven. Deelname aan een test kost 14 euro (voor leden van de KNAU of Loopsport Neder land 10.50 euro). Informatie over de test is verkrijgbaar bij Jan Veen, SS 6017313. Bij hem kan men zich ook opgeven. A.L.S. Duchenne HMSN SMA myasthenie metabole spierziekten FSHD ziekte van Steinert mitochondriële my Er zijn honderden spierziekten. Er is één vereniging. Bel voor informatie, sfeun of advies de Spierziekten Infolijn 0900 5480480 op werkdagen van 10.00 tot 16.00 uur (10cp/m) VSN Lt.Gen. van Heutszlaan 6 3743 JN Baarn Postbank 1422400 Internet: www.vsn.nl Tegen het tweede team van Iduna heeft Badso eindelijk weer eens een overwinning kunnen boeken: 3-5. De Soes- terbergers kwamen in Utrecht sterk voor de dag en beslisten de wedstrijd in de mix-partijen. Peter Lensselink had wat startpro blemen (1-7), maar pakte de vol gende drie sets. Omgekeerd was het bij Henny Vernooy die met 7- 2 en 7-1 de zege bijna te pakken had, maar vervolgens drie sets in leverde. Claudia Schüssler had vijf sets no dig om haar tegenstandster te ver slaan. Dat gebeurde na een grillig scoreverloop (2-7, 7-0, 7-3, 2-7, 0-7, 2-7). Sneller was de partij van Myriam de Lange voorbij. Zij leg de het af in drie sets, maar niet zonder slag of stoot: 5-7, 3-7, 7-8. Na de dubbels was de stand nog steeds in evenwicht. De heren ver loren, omdat ze te veel persoonlij ke fouten maakten, de dames van Badso wonnen daarentegen sim pel. Het werd spannender en Schüssler en Lensselink namen een optie op de eindzege door in vier sets af te rekenen met hun opponenten. In een zeer boeiende en kwalitatief hoogstaande partij hadden Ver nooy en De Lange het zwaarder. Ze pakten de eerste twee sets met 7-5, lieten Iduna terugkomen (2-7, 3-7), maar trokken uiteindelijk aan het langste eind: 7-5. Beginner of gevorderd, maakt niet uit, iedereen kan meedoen aan de open Soester tafeltenniskampioen schappen die Shot zaterdag 12 ja nuari houdt. Topspinspecialisten, back- of forehanders, thuisspelers Of campingtafeltennissers, voor elk niveau is er zowel bij de volwasse nen als de jeugd een klasse waar in gestreden kan worden om de lokale titel. Het toernooi vindt plaats in de gymzaal van het Orlandogebouw aan de Di Lassostraat, sinds ruim vijfjaar het onderkomen van Shot. De zaal is vanaf 10:00 uur open en om 11:00 beginnen de eerste par tijen. De derde veldtoertocht van Tem po Toer in dit winterseizoen vindt zaterdag 12 januari plaats. Geko zen kan worden uit routes van 30 en 45 kilometer door de natuurge bieden tussen Soest en Hilversum. De start is tussen 9:00 en 10:00 uur bij het clubhuis van Tempo aan de Industrieweg. Deelname kost 2 euro voor leden van de NTFU en KNWU, voor anderen 3 euro. Be talen in guldens is mogelijk, zij het dat maximaal 25 gulden wordt ge accepteerd. De tweede tocht in een serie van drie winterwandelingen wordt za terdag 12 januari gehouden door Olympia. De organisatoren heb ben vier routes uitgestippeld, van 5,10,15 en 20 kilometer. Gestart kan wor den tussen 10:00 en 13:00 uur, voor de deelnemers aan de 20 ki lometer geldt dat ze voor 12:00 uur onderweg moeten zijn. Start en finish zijn wederom bij de atle tiekbaan van Pijnenburg aan de Wieksloterweg. Deelname kost 1,50 euro (met herinnering) Voor meer intormatie: mevrouw M. Visser, SS 6024490, of W. van Steendelaar, SS 6020005 (na 19:00 uur). Bert Koelewijn en Henriëtte Kuijt zijn marathonkampioen geworden van SV Eemland. Voor Kuijt was het de vierde clubtitel in successie. Ze bleef met overmacht onder an deren Eefje van de Bor (tweede) en Marjanne Lam (derde) voor. Ook de junioren Anke Fekkes (vierde) en Rosella Berghuis (vijf de) leverden echter een goede prestatie. De zege van Koelewijn was even eens overtuigend. Hij finishte met een ronde voorsprong op zijn broer Klaas Roel en twee ronden op Vincent Verburg die als derde eindigde. Het peloton had een achterstand van drie ronden, wat geen schande was, want de win naar reed de 40 rondjes allemaal tussen de 34 en 35 seconden. Tijdens een pupillenwedstrijd in het gewest eindigde Madeion Fad- degon als negende van de 32, net niet genoeg voor een plek in de kwartfinales. Overige uitslagen. 500 meter: Maarten Faddegon 48.52, Klaas Roel Koelewijn 44.20, Sanne Delf- gou 45.94; 1000 meter: Maarten Faddegon 1.42.02; 1500 meter: Sanne Delfgou 2.24.44. Installatiebedrijf j. cornelisse bv. Licht- en krachtinstallaties Telefoon (035) - 601 30 14 CentKuJ. Tel. 601 33 37 Voor uw heerlijke lunch en diner; geopend van woe. t/mza. vanaf 11.30 uur, op zondag vanaf 16.00 uur UMtlOOMie Tel. 603 33 33 Cafetaria open: woe. t/m zo. van 16.00 tot 20.00 uur. Catering verzorgen wij altijd; salades, luxe hapjes, broodjes en warme buffetten etc. Birkstraat 7

Soester Courant | 2002 | | pagina 15