J s R.0UD Verhuur, J ISCH PROGRAMMA - OVERZICHT Kerst-inn VOS weer groot succes ETZ [PMBdRD] 111:2?° te KORTINGEN VAN arua-ocK I RADIO g en slim m/v 2.00 Wie vergelijkt leest de Soester Courant VERHUIZINGSOPRUIMING PAGINAle WOENSDAG 9 JANUARI 2002 worst SOESTER COURANT PAGINA 17 BETALEN! BETALEN! VLADE BETALEN! 1 05 BETALEN! y co 'Antiek en kitsch' bij Vrouwen van Nu Tot ziens bij Cocoon! LINNEN- EN WOONACCESSOIRES Dierenlief Dierenleed Senioren bridgen om Soester kampioenschap KERKDIENSTEN Borstvoeding Inloopochtend bijstandsvrouwen Muziek in Utrecht Vaste planten VRIJWILUGERSHULP NODIG? 603 1119 MEDISCHE DIENST De loper van de week Pakketten voor Polen 1 Thuiszorg Gesprekken over lichaam en geloof QLJE F OKJES TEL.6012372 Soest Klassiek Erna van Hees Ko Uijland vertelt r, communicatief ingesteld en is aan, dan leren wij je ons vak. Hilversum, Soest, Veenendaal aangevend bedrijf in de mode. ed bekend, dat werken bij ons volgen van 'n goede opleiding, id voor je C.V. en je carrière om len. Daarnaast kun je bij ons ik verdienen, en zijn de andere lorwaarden koninklijk. iresseerd? Bel dan voor meer ■6973209, Margot Bresser, postbus 187,3700 AD Zeist ;n C.V. en pasfoto mee. MET heerlijk nvlees, alleen sN, MET GRATIS JUS! VERKOOP - VERHUUR - REPARATIE VAN GEREEDSCHAPPEN EN MACHINES VOOR DE VAKMAN EN DE DOE-HET-ZELVER. Water stofzuigers. Rioolontstoppers Parketschuurmachines. Behang-afstomers. Hogedrukreinigers. Betonboormachines Etc. GEOPEND: Ma. t/m Vr. 07.00-17.00 UUR Industrieweg 37b, 3762 EH Soest Tel: (035) 601 95 89 De afdeling Soest van de Ned. Bond van Plattelandsvrouwen/ Vrouwen van Nu organiseert op woensdag 9 januari de maandelijk se bijeenkomst, waar drs. J.D. de Kruijff uit Landsmeer komt spre ken over 'antiek en kitsch' en de waarde van antieke voorwerpen. De Kruijf is afkomstig uit een kunstzinnige familie en, naast ex- Pert in de kunstgeschiedenis, ook beëdigd taxateur, speciaal op het gebied van kunst en antiek. Be zoeksters kunnen één a twee voor werpen meenemen, die na de pau ze door dhr. De Kruijff getaxeerd worden. De bijeenkomst wordt gehouden in De Deel, Kerkstraat 11B, aanvang 20:00 uur. Vanaf 19:30 uur is er koffie. De door de VOS georganiseerde Kerst-inn was een groot succes! 125 Soester en Soesterbergse senioren hebben op eerste kerstdag gezamenlijk Kerstmis ge vierd in restaurant Eemland in Eemnes. Alle gasten konden genieten van een voortreffelijk kerstdiner vier gangen!). Van de kant van de gemeente was de heer B. Krijger aanwezig, de nestor van de gemeenteraad. Het vervoer van de gasten was volledig geregeld. Acht vrij willigers hebben hun medewerking verleend om deze dag tot een succes te maken. Voor de vierde keer in successie werd alles gefinancierd door dezelfde anonie me Soester sponsor, die dat ook in voorgaande jaren heeft gedaan. 20 - 50% COCOON Van Weedestraat 88 {naast Mets) - SB 035 - 603 26 75 Amivedi, ©035-6012697; j.ruijssenaars@worldonHiie.nl VERMIST X-mcchelse Herder, reu, Zevenlin- denweg (Lage Vuursche). Kater, gec., cypers rood, lichter staartpuntje, tatoeage, "Oskar" Plesmanstraat (Soesterberg). GEVONDEN Mechelse Herder, teef, rode stof fen halsband, Rangeerterrein Bok- kenduinen (Amersfoort). Kater, licht cypers rood, voor wit te tenen, achter witte sokken, Het Vooruitzicht (Amersfoort). Kater, cypers grijs, rode gloed over de vacht, vier witte sokken, witte bef, wit streepje naast neus, liep in de zomer al op de Meentweg (Eemnes). Kater, cypers rood, groot hoofd 2 jaar Govert Flincklaan (Baarn). Kater, gec., grijs, geen staart, slechte vacht, witte bef en pootjes, witte streep op neus, groene ogen, van Neslaan (Baarn). Poes, zwart, vier witte pootjes, bef en bekje, jongAmersfoortsestraat (Soesterberg). Voor informatie: Jose Ruijsse- naars, 88 6012697. Steenhnffstraat 46, tel. 60195 77 I Zaterdag 12 januari Jazzconcert met Carolyn Breuer In haar toer langs de Nederlandse podia komt Carolyn Breuer op za terdag 12 januari in Artishock. Hiervoor toerde ze met haar quar- tet over de hele wereld. De van oorsprong Duitse saxofoniste heeft, sinds zij zich in Nederland vestigde in 1989, vele harten van jazzliefhebbers veroverd. Centraal in dit concert staan de eigen com posities van Carolyn. Haar oor sprong vindt zij in de jazztraditie maar er zijn vele hedendaagse in vloeden herkenbaar. De muziek van het quartet laat zich het beste omschrijven als 'contemporary jazz'. Carolyn Breuer speelt zelf alt- en sopraansaxofoon en is afgestu deerd aan het Hilversums conser vatorium. Pianist Rob van Bavel deed dat cum laude aan het Rot terdams conservatorium. Hij won vele prijzen, waaronder een Edison voor één van zijn trio-cd's. Marius Beets neemt de contrabas voor zijn rekening. Hij geniet groeiende be kendheid door de vele concerten over de hele wereld met bekende groepen als het Rein de Graaff- trio. Het quartet wordt voltooid door Joost Patocka niet drums. Deze oprichter van de groep Five Up High won al eens de Europe- an Jazz Competition van de Lever- kusener Jazztage. Hij studeerde aan het Koninklijk Conservato rium in Den Haag. Opnieuw een jazzconcert in Artis hock om likkebaardend naar uit te kijken. Het concert begint om 21:00 uur. De entree is 7,00; voor leden 6,00. Carolyn Breuer. Paren die samen tenminste 100 jaar oud zijn, kunnen zondag 20 januari meedoen aan het Soester seniorenkampioenschap bridge. De jaarlijkse titelstrijd is opnieuw georganiseerd door de KBO en vindt plaats in ontmoetingscen trum De Klarinet in Overhees. Er wordt topintegraal gespeeld over zes ronden van vier spellen. Begonnen wordt om 13:00 uur en rond 5 uur 's middags volgt de prijsuitreiking. Naast de wisselbe ker voor het winnende paar zijn er verschillende prijzen te verdienen. Deelname kost 5 euro per paar. Om mee te doen aan de bridgedri ve hoeft men geen lid te zijn van een bridgeclub. Inschrijven kan uiterlijk tot 18 ja nuari zowel schriftelijk als telefo nisch bij M.J.H. Elissen, Eikenlaan 3, 3768 ES Soest, 88 6025755. De inschrijving sluit bij 60 paren. Zaterdag 12 januari Rooms-katholiek, Petrus en Pauluskerk, Kerkplein 2 19:00 communieviering; samenzang Zondag 13 januari Rooms-katholiek, Petrus en Pauluskerk, Kerkplein 2 10:00 alle pastores (afscheid Sabine Nijland); eucharistieviering; gemengd koor Rooms-katholiek, Mariakerk, Burg. Grothestraat 82 11:00 pr. H. Goddijn; eucharistieviering; Rooms-katholiek, H, Familiekerk, Willibrordusstraat 19 11:00 pr. K. van Schadewijk; eucharistieviering; cantores Rooms-katholiek, Joanneskerk, Willaertstraat 51 09:30 pr. K. v. Schadewijk; eucharistieviering Samen op Weg, Emmakerk, Regentesselaan 2 10:00 ds. A. de Zwart 14:30 ds. P. Goedendorp Samen op Weg, De Open Hof, Veenbesstraat 2 10:00 drs. H.M. Addink-van Dijk Samen op Weg, Oude Kerk, Torenstraat 1 10:00 ds. J. Dubbink, Zeist Samen op Weg, Wilhelminakerk, Soesterbergsestraat 18 10:00 ds, J.W. Huisman Nederlands-hervormd, Ichthuskerk, Albert Cuyplaan 2 10:00 ds. D. v.d. Berg, Veenendaal; 17:00 kand. A. Stijf, Wapenveld Christelijk-gereformeerd, Julianalaan 90 09:30 en 16:30 prof. dr. W. van 't Spijker, Apeldoorn Gereformeerd-vrijgemaakt, Parallelweg 1 10:00 ds. A.P. van Dijk, Tiel; 17:00 ds. J.J. Schreuder, Spakenburg Gereformeerde gemeente, Rehobothkerk, Dalweg 44 09:30 en 15:00 A. Verschure Vrijz. geloofsgemeenschap NPB, Rembrandtlaan 20 10:15 drs. R.M. Nepveu, Naarden Evangeliegemeente, Julianakerk, Julianalaan 19 geen opgave Christengemeente, Griftland College, Noorderweg 79 10:00 Marius van Leeuwen Jehovah's Getuigen, St. Theresiastraat 18 dinsdag 19:25 uur; zaterdag 18:00 uur Baarn Doopsgezind, Eemnesserweg 63B 10:30 ds. A.A. van Daalen Nederlands-gereformeerd, Waldheim Mavo, Vondellaan 2 10:00 ds. M. Janssens; H.A. M.C. Molendael, Molenweg 2 10:00 ds. W. Zoutman (zkh. Eemland) Leger des Heils, Acacialaan 6 09:30 bidstond; 10:00 samenkomst Amersfoort Evangelisch-luthers, Lutherse kerk, Langestraat 61 10:30 dr. A. van Haarlem Orthodox, H. Cornelius de Honderdman, Stadsring 137 woensdag 19:00 vespers; zaterdag 19:00 vespers; zondag 09:00 metten; zondag 10:30 goddelijke liturgie Nieuw-apostolisch, Utrechtseweg 73-1 zondag 10:00 uur; woensdag 20:00 uur Amersfoorts Christelijk Centrum, Natriumweg 6 zondag 10:00 G.J. Goldschmeding (translation in English); 19:00 genezingsdienst (le zondag van de maand); vrijdag 19:30 Victory Life Jeugd Evangeliegemeente De Tabernakel, 'De Roef, Assenraadstraat 2 10:30 G.A. Anthony De Vereniging Borstvoeding Na tuurlijk houdt weer verschillende informatiebijeenkomsten. Op woensdag 16, 23 en 30 januari zijn deze speciaal bedoeld voor (zwan gere) vrouwen die meer willen weten over natuurlijke en kunst matige voeding. Op 11 februari is er één voor voedende moeders en in maart volgt weer een serie van drie informatieavonden. Behandeld worden de voor- en nadelen van borstvoeding en kunstmatige zuigelingvoeding, hoe dat gaat in de praktijk en wat moe ders kunnen verwachten als ze weer willen gaan werken. Voor informatie over en opgave voor de informatiebijeenkomsten kan contact worden opgenomen met Regina Hubbeling van de ver eniging, 88 6037877. Het comité 'Vrouwen en de Bij stand' Soest/Soesterberg organi seert op vrijdag 11 januari een in loopochtend in het Internationaal Vrouwencentrum, Smitsweg 313, van 10:00 tot 12:00 uur. Informatie: 886023549. Zaterdag 12 januari, Domkerk: Concerto Grossi en Orgelconcer ten van Georg Friedrich Handel door het orkest van de Domcanto rij o.l.v. Remco de Graas. Aanvang 15:30 uur. Toegang vrij. BLOEI Maatschappij Afd. SOEST Arno Heykamp is een goede beken de van Groei en Bloei. De kweker uit De Bilt komt woensdag 16 ja nuari weer naar Soest, ditmaal om te spreken over vaste planten in de praktijk. Hij stelt de voornaam ste problemen aan de orde, die veroorzaakt worden door ziektes en plagen en legt uit hoe deze ver holpen kunnen worden. Meestal gaat het daarbij om het principe 'de juiste plant op de juiste plaats'. De lezing begint om 20:00 uur en vindt plaats in het EHBO-gebouw aan de Parallelweg. Voor niet-le- den bedraagt de entree 2,25 euro. Centraal Meldpunt Vrijwilligershulp Soest - Soesterberg Zaterdag 12 januari zondag 13 januari Huisarts groep A, zaterdag 08:00 - zondag 24:00 uur: W.G. Bavinck, Klarinet 37, ©6012566. Huisarts groep B, zaterdag 08:00 - zondag 08:00 uur: R. von Bartheld, Prins Hendriklaan 3, ©6013322. Huisarts groep B, zondag 08:00 - maandag 08:00 uur: M. Smits-Schaffels, Lange Brinkweg 63A, ©6090424. Groep A: Bavinck, Van Dorssen, Van Kranenburg/ten Berge, Krijger, Mout, Spelberg, Vrijmoct, Walter. Groep B: Von Bartheld, De Haan, V.d. Geest/Ver- berne/Weusten ('De Linde'), Huitema, Oudshoorn, Overbeek, Smits-Schaffels. Het is aan te raden niet direct naar de dienstdoende arts te gaan. Eerst opbel len.' Apotheek, vanaf vrijdag 17:30 uur: Apotheek Soestdijk, Van Weedestraat 183, ©6012487. Nachtdienst apotheek na 21:00 uur: ©033-4328500. Tandarts, zaterdag en zondag 13:00-13:30 uur: J.B.M. Eggink, Speenkruidstraat 41, ©6013517. Thuiszorg, 24 uur per dag: Stichting Thuiszorg Eemland: verpleegkundige hulpverlening, ©033-4220500 (van 's avonds 17:00 tot 's ochtends 08:00 uur en in de weekeinden alleen voor spoedeisende situaties). Dierenarts, vrijdag 20:00 - zondag 24:00 uur: H. Boersma (BAARN), Tromplaan 3, ©5415632. Dierenambulance, 24 uur per dag: Dierenambulance Amersfoort e.o., ©06-54337407. "Dat mag in de krant," hoor je de mensen wel eens zeggen als iemand een mooie prestatie heeft geleverd. Dat vinden wij ook en daarom zwaaien we hier graag lof toe aan "de lopers van de week". Dat zijn de jongens en meisjes die de krant rondbrengen en daarbij een tijd lang - twee maanden - geen enkele klacht hebben gekregen. Ze krijgen een extraatje (voor het goede voorbeeld) én een eervolle ver melding. Deze week is het: Sebastiaan Blom Op zaterdag 19 januari is er van 09:00 tot 12:00 uur weer gelegen heid om pakketten voor familie en kennissen in Polen in te leveren bij de fam. De Groot, Di Lassostraat 40. Informatie: ©6024377. Stichting Thuiszorg Eemland, veelzijdig in zorg; hoofdkantoor: Van Asch van Wijkstraat 1-9, Amersfoort, ©033-4220500. Voor: verzorging en begeleiding verpleging maatschappelijk werk vrijwilligershulpverlening bellen: ©033-4220500. Voor: voedingsvoorlichting en dieet- advisering ouder- en kindzorg (consultatie bureaus) aanvullende diensten en lid maatschap (Gezondheidsservice Eemland) bellen: ©033-4600046. Voor: het uitlenen van hulpmiddelen en verpleeg-artikelen (Uitleenser vice/ Thuiszorgwinkel) bellen: ©033-4619191. Het dekenaat 't Sticht organiseert in de komende maanden vijf inlei dingen en gesprekken over lichaam, gezondheid, politiek en geloven. Dat gebeurt onder het motto 'Is dit mijn lichaam?' op Dijnselburg, Amersfoortseweg 10 te Zeist, telkens vanaf 19:45 uur tot 22:00 uur. Data en onderwerpen zijn: op 10 januari 'sport en religie'; op 24 ja nuari 'huisartspraktijk: recht op leven; op 7 februari 'politiek en gezondheid', op 21 februari 'wer ken met een lichaam', en op 7 maart 'kerk en lichaam'. De bij eenkomsten zijn bedoeld voor ie der die belang bij het onderwerp hebben en zich met de inleiders en elkaar in het thema willen verdie pen. Kosten: 3,00 per avond. De theologen Henk Brussel en Piet van de Hoven hebben een boek geschreven over sport en re ligie voor de katholieke sportfede ratie. Sport, juist geen concurren tie voor zondagsvieringen! 10 ja nuari 2002 openen zij de serie. Huisarts Jeannette van Andel ver telt op 24 januari vanuit haar prak tijk. Wanneer zijn vragen over le ven of dood terecht? Hoe ga je daar als arts of familielid mee om? Op 7 februari zullen van de Twee de Kamer onder andere Otto Vos (WD) en Ab Harrewijn (Groen- Links) het gesprek over politiek, gezondheidszorg en medische ethiek inleiden. Op 21 februari vertelt pastor Cor Arends, werk zaam bij de psychiatrische instel ling Zon en Schild/Symforagroep, over hoe daar mensen met eikaars lichaam werken. Hoe respecteer je het lichaam van een ander waar je mee werkt? En op 7 maart sluit theoloog Anne-Claire Mulder de serie met een verhaal over kerk en lichamelijkheid. Meer informatie vindt men op de website http:// members.tripodnet.nl/isditmiinli- chaam. Dekenaat 't Sticht organiseert deze gesprekken ten dienste van diege nen in de provincie die zich bij een van de onderwerpen betrokken weten en zich erin willen verdie pen. Het dekenaat levert met deze serie lezingen een bijdrage aan de discussie over maatschappelijk-le- vensbeschouwelijke vragen, in dit geval gericht op vragen aangaande gezondheid, medische ethiek, be leving van lichamelijkheid en ster felijkheid. Dekenaat 't Sticht is een dienstverlenende instelling voor alle r.k. gemeenschappen in de oostelijke helft van de provincie Utrecht en een van de negen de kenaten van het Aartsbisdom Utrecht. Opgave en meer informatie: Edward Skubisz, katecheet deke naat 't Sticht, Daam Fockemalaan 22, 3818 KG Amersfoort,©033- 4617223, fax 033-4618350, e-mail deksticht@ut.rkk.nl. jF- magnetron- e of gesneden) erdag 20 januari Tekst TV Stem uw televisietoestel ook eens af op kanaal 29 en u komt waar schijnlijk tot uw verrassing oog in oog met de Tekst TV die Radio Soest en Omroep Amersfoort in samenwerking met elkaar 24 uur per dag presenteren. Van 's mid dags 5 uur tot 's nachts 1 uur en 's morgens van 8 tot 10 uur wordt de Tekst TV uitgebreid met een echt tv-jouraal, waarin elke dag het lo kale en regionale nieuws in beeld wordt gebracht. De Tekst TV en het tv journaal, elk ongeveer een kwartier, worden continue her haald. Tekst TV wordt dagelijks ververst en waar nodig aangevuld met actueel nieuws. Wilt u meer informatie vinden over Radio Soest kijkt u dan op teletekstpagi na 540 voor de uitgebreide pro gramma-informatie van onze eigen lokale omroep. Deze teletekstpagi na's kunnen door de kijker op elk moment worden geraadpleegd. Het leven van Henry Litolff was avontuurlijk: vier echtscheidingen, voor het laatst in 1872 met een Seisje van vijftien, een verblijf in gevangenis in Engeland wegens betalingsmoeilijkheden en de vlucht naar Nederland en het asiel hier. Het waren gebeurtenissen die het leven van een gevierd compo nist, dirigent en pianist danig beïn vloed hebben. Als componist was hij een uitgesproken romanticus. Zonder twijfel nemen de vier kla- vierconcertsymfonieën een bijzon dere plaats in. In de symfonie nr. 3 Es groot zit in het laatste deel het complete volkslied 'Wien Neer- lands bloed door d'aderen vloeit'. Hij uitte zijn dankbaarheid aan Nederland wegens zijn vlucht en verblijf alhier. Verder in dit uurtje op zondag 13 januari van twee tot drie de ro manticus Joseph Gabriël von Reinsberger, een Duits componist, organist en pedagoog. Veel van zijn werken zijn vergeten, maar zijn orgelwerken zijn bewaard geble ven. Zijn enige pianoconcert in As groot toont Von Reinsberger ais een meester in het contrapunt. Om drie uur die middag aandacht voor de vioolconcerten van Johann Sebastian Bach. In ieder deel van zijn vioolconcerten zit in de bege leiding een vast model waar hij niet van af wijkt. Aan de vele be perkingen die Bach kende is er nog een toegevoegd. Misschien dat daar die enorme rust vandaan komt. Twintig jaar na zijn dood haalde zijn zoon Carl Emanuel nog eens herinneringen op aan z'n vader: 'Hij hoorde de kleinste val se toon, ook bij de grootste bezet ting.' Vanaf zijn jeugd tot op hoge leeftijd bespeelde bij de altviool. Hij hield met dat instrument het orkest beter in de hand dan met het clavecimbel. Hij kende de mo gelijkheden van alle snaarinstru menten volledig. Daarvan getuigen zijn solowerken voor viool en cel lo, met en zonder begeleiding. Productie: Jacques van de Griendt. Presentatie: Thari Schröder. was sinds de oprichting in 1980 fluitiste bij de folkgroep Knijn, sa men met haar man Hans. Al tien jaar speelt zij klassiek in het trio SHE, dat bestaat uit twee fluitisten en een'celliste. Verleden jaar speel de dit trio bij Jacques van de Griendt tijdens een huisconcert. Ook speelt Erna in een begelei dingscombo bij het Soester Kinder koor. Presentatie: Lonneke Meijer. Herhaling: maandag 14 januari om 10:00 uur. Op zondag 13 januari, van 13:00 tot 14:00 uur, vindt de vijfde uitzen ding plaats van het programma 'Waar blijft de tijd?' Dat is een programma in het kader van het project .mondelinge geschiedenis Soest/ Soesterberg. Ditmaal vertelt Ko Uijland (80 jaar) van de Ferdinand Huycklaan zijn levensverhaal. De interviewer is Jan Menne. Uijland vertelt van het kattenkwaad dat hij als kleine jongen uithaalde bij de bewoners van de armenhuisjes aan de Kolonieweg (Zwarte Hanna, Hendrik Dropje, Mie Keu en an deren). De vakanties werden door gebracht in de Lange Duinen. Daar werd o.a. gespeeld in het vloeiwatcr van de Dalcofabrick, dat uit de vijvers in de duinen liep. Dat water was verontreinigd met zilver, maar daar had men toen nog geen weet van en volgens Uij land is er niemand dood van ge gaan. Uitgebreid gaat hij ook in op de periode dat hij bij Zonnegloren heeft gewerkt (46 jaar!). Tijdens de oorlog sliep hij er ook en was er min of meer ondergedoken. Als de Duitsers kwamen ging hij tussen de patiënten liggen, want de Duit sers waren bang voor besmetting. Gevoetbald heeft hij op het terrein rond de vijver van het Berkenbos waar WZ is ontstaan. Op die vij ver heeft hij ook geschaatst. Toen hij door het ijs zakte stonk hij een uur in de wind want de vijver was sterk verontreinigd. Na de oorlog leerde hij zijn vrouw kennen; die werkte bij de kunste naar Stokhof de Jong. De kunste naar was op dat moment bezig met het wandschilderij in de Heilige Familiekerk in Soest Zuid. Met dit interview hoort u opnieuw een boeiend stukje mondelinge geschiedenis van Soest! Elke dag nieuws op de hele uren DONDERDAG 10 JANUARI 08:00 Goedemorgen Soest 09:00 Soest Actueel 10:00 Cultuur in de regio (h) 11:00 Muziek centraal 12:00 Lunchroom 13:00 Kleinkunst en cabaret 14:00 Operetteland Muziek van weleer 2 15:00 Soest Actueel (h) 16:00 Lunchroom (h) 17:00 Soesters en hun muziek gast: Erna van Hees 18:00 Radio M VRIJDAG 11 JANUARI 08:00 Goedemorgen Soest 09:00 Soest Actueel 10:00 Radio Soest non-stop 11:00 Soest 55-pIus 12:00 Lunchroom 13:00 Ontmoeting met... 14:00 Jazzy Listening 15:00 Soest Actueel (h) 16:00 Lunchroom (h) 17:00 Sportcafé 18:00 Jazz uit Artishock 19:00 Radio M ZATERDAG 12 JANUARI 08:00 Goedemorgen Soest 09:00 Oud Goud 12:00 Cocktail 15:00 Radio M ZONDAG 13 JANUARI 08:00 Goedemorgen Soest 09:00 Religie en poëzie 10:00 Ommetje in de natuur (h) 11:00 Van 't Raadhuisplein (h) 12:00 Radio Soest non-stop 13:00 Historische Vereniging 14:00 Soest klassiek 16:00 Dit was de week 17:00 Musica Aeterna 18:00 Kerkdienst Vredekerk Soesterberg (SoW) 19:00 Christelijke muziek 20:00 Samen bijbel lezen 21:00 Radio M MAANDAG 14 JANUARI 08:00 Goedemorgen Soest 09:00 Soest Actueel 10:00 Soesters en hun muziek (h) 11:00 Muziek voor bedrijven 12:00 Lunchroom 13:00 Muziekpalet klassiek en opera 14:00 Radio Soest non-stop 15:00 Soest Actueel (h) 16:00 Lunchroom (h) 17:00 De derde helft sportmagazine 18:00 Radio M DINSDAG 15 JANUARI 08:00 Goedemorgen Soest 09:00 Soest Actueel 10:00 Ontmoeting met... (h) 11:00 Senioren vragen 12:00 Lunchroom 13:00 A Country Song 14:00 Operetteland (h) 15:00 Soest Actueel (h) 16:00 Lunchroom (h) 17:00 Radio Soest non-stop 18:00 Van psalm tot pop 18:30 Weg met hobbels 19:00 De verrekijker chr. kinderprogramma 19:30 Het kompas chr. jongerenprogramma 20:00 Boek binnenstebuiten 21:00 Zingen maakt blij 21:30 Bijbelverzen 22:00 Radio M WOENSDAG 16 JANUARI 08:00 Goedemorgen Soest 09:00 Soest Actueel 10:00 Ommetje in de natuur 11:00 Van 't Raadhuisplein gemeentevoorlichting, met de column van burgemeester Janssen 12:00 Lunchroom 13:00 Over het voetlicht musical en cabaret 14:00 Soest 55-pIus (h) 15:00 Soest Actueel (h) 16:00 Lunchroom (h) 17:00 Cultuur in de regio 18:00 Radio M In dit programma-overzicht van Radio Soest vindt men elke week de gegevens over de uitzendingen van donderdag tot en met woens dag, die 's morgens vanaf acht uur tot in de namiddag (op een enke le uitzondering na) worden uitge zonden via de kabel en de ether. Na deze lokale uitzendingen wordt overgeschakeld naar de regionale zender Radio M tot 's morgens acht uur. Kopij van buitenstaanders (inge zonden brieven, tips, ideeën en reacties) voor deze rubriek moet uiterlijk donderdagmorgen in de studio worden ingeleverd. Het adres van Radio Soest is: Raadhuisplein 1, Postbus 3062, 3760 DB Soest, SB035-6093851; fax: 035-6093860; e-mail: radio@soest.nl. Ook voor pro gramma-ideeën, persberichten, aankondigingen, verenigings- nieuws, clubbladen, etc. I

Soester Courant | 2002 | | pagina 17