v AcwËa l 'De burger centraal in 2002' Zuinig groen licht voor aanpak brandveiligheid in Soest WAANZINNIGE AMerzf°orP uumSmi Visser i - r/.M V0 10.057,00 275,00 12.357,' 275,01 iiersfoort Olga Duijm lager op kieslijst GroenLinks utreen# ealers Wegenkrant van provincie informeert aanwonenden Woningbouw Nachtegaalweg WOENSDAG 9 JANUARI 2002 SOESTER COURANT PAGINA 3 ■M LAND 00 BRASSERIE KEUZEMENU Referendum Burgemeester Janssen in nieuwjaarsspeech: specialist in AU Wheel Drive AWD Gladheidbestrijding uitgebreid Politiek doet geen uitspraak over uitruk Op eigen verzoek 'lijstduwer' Voor De Amerpoort en particuliere markt SCHRAVEMADE B.V. Baantraject krijgt subsidie provincie Onverzekerd en geen rijbewijs socstekScowrant Afscheid dr. Jens van Molendael PLAYSTATION 2 Jongens moeten vuurwerk afstaan 'Ruime bocht' Qïïl SOEST Service voor olie merken Nieuwe heiligen zie rekenvoorbeelden fordka installatie op achterruit i neerklapbare achterbank 'toevoerbeveiliging t tussen zonnekleppen snuit verstelbare buiten- ossenegarantie j Assistance redienbare buitenspiegels nëkleur en op achterbank erstelb bestuurdersstoel 3n a<=hterzijde voorstoeien n verstelb. achterbankleun IS«000N,radlo/c(, ET EEN GROTE KA werk (zeefdruk) van kun- Verkade 1 1 14.009,5 °°rt. Tel.; 0334670511 035-7501820 18,15 y Aardappelkoekjes met zalm en saus van zure room Oesterzwammen a l'escargot Roomsoep van groene erwten Elzasser zuurkoolschotel met f «worstje, spek en speenvarken Gegrilde ribeye met peperboter Gepocheerde doradefilet met een preisaus Petit grand dessert Warme peer in rode wijn sabayon Koffie of thee met bonbon Op maandag menu inclusief wijn en koffie (niet op feestdagen) [Brasserie °2ste.r 035 - 603 60 10 Van maandag t/m zaterdag L www.soesterduinen.nl D> Vervolg van pagina 1 hoge mate beschikt. Niettemin ver klaarde Meilof aan het slot van de discussie dat hij vóór het college voorstel zou stemmen. Burgemeester Janssen onder streepte dat de gemeenteraad zelf maar de beste variant moet kiezen. Het College heeft geen uitgespro ken voorkeur, maar vindt wel dat het initiatief bij de samenleving moet liggen. 'Vandaar dat we ge kozen hebben voor een raad- gévend, en niet voor een raadplé- gend referendum.' Dat B. en W. ook de belastingen buiten schot willen houden is vanwege het ge vaar van 'eigenbelang' dat daarbij op de loer ligt. Janssen waar schuwde ook tegen te veel ruim hartigheid bij de keuze van refe- rendabele onderwerpen en wees op de 'bestuurlijke last' die een re ferendum met zich meebrengt. 'De vraag is of dat het democratische gehalte van de besluitvorming nog wel verbetert...' Omdat nog niet helemaal duidelijk is welke variant er in de gemeenteraad (17 janua ri) uiteindelijk gekozen wordt voorspelde hij een 'interessante raadsvergadering', ook omdat de wethouders dan een nadere voor keur moeten uitspreken. De inzichten en ervaringen, die ik de afgelopen jaren op het gebied van aankopen en verkopen van onroerend goed en van taxaties heb opgedaan, vormen - samen met mijn intentie om dit soort werkzaamheden snel, zakelijk en met oog voor het menselijk aspect af te ronden - de basis voor menige succesvolle transactie. Caroline Jagtenberg, makelaar/taxateur o.g. Als u nader geïnformeerd wilt worden over de verkoop van uw woning, de aankoop van een andere woning of een taxatie van de betreffende woningen, dan neem ik graag de tijd voor u. Speenkruidstraat 55 3765 AB Soest Tel 035 6037490 Fax 035 6037491 c.jagtenberg@wxs.nl RVT Enkele honderden Soesters hebben vorige week woensdag avond de nieuwjaarsreceptie van de gemeente Soest be zocht. Ze wisselden de gebrui kelijke goede wensen uit met het College van Burgemeester en Wethouders, dat zich daar voor in een rijtje had opgesteld, en hoorden de speech van de burgemeester aan. Daarna werden ze vermaakt met een cabaretachtig programma, ver zorgd door een aantal vrouwe lijke ambtenaren. In zijn toespraak stond de burge meester nog even stil bij gebeurte nissen uit het afgelopen jaar, waar bij o.m. de aanslagen van 11 sep tember de revue passeerden. Vol gens Janssen een bewijs van de kwetsbaarheid van onze samenle ving, evenals 'Volendam', waaruit lessen geleerd moeten worden, zo wel door de burgers als door de overheid. Iedereen moet zijn eigen bijdrage leveren aan de veiligheid, vond hij. Gezien de 'te ver door geschoten bureaucratie' waarmee de afwikkeling van de rampen ge paard gaat pleitte hij in dat ver band voor 'Geen woorden maar daden'. Janssen roemde ook de vrijwilligers en hun inzet nog eens. Voor het komende jaar staat er volgens hem gemeentelijk weer het nodige op de rol, met als uitgangs punt: 'de burger centraal', zoals de invoering van het dualisme in het gemeentebestuur na de komende raadsverkiezingen. Volgens Jans sen wordt dat nog een heel leer proces. Ook de aanbevelingen van de TOSS-discussie moeten hun plaats gaan krijgen in de politieke programmering. 'De burger cen traal' vereist ook wederkerigheid; inwoners moeten hun inbreng le veren en open staan voor andere opvattingen, maar met een roept- u-maar-democratie is niemand ge diend, aldus Janssen. 'De burger centraal' komt dit jaar dichterbij door 'één loket' in het raadhuis, een 'werkwinkel', wijk gericht werken in Smitsveen en de Eng, subsidie om het gebruik van internet te bevorderen, digitale be stemmingsplannen, de ontwikke ling van het Breed Educatief Cen trum (dat - ambitieus! - op 1 au- Het College neemt de gelukwen sen van het volk in ontvangst. Foto: Soester Courant. Gebr. van der Pouw Kraan bv Middelwijkstraat 40-42 Soest Automobielbedrijf Tel. 035 - 601 42 89 - Fax 035 - 60234 31 gustus 2003 van start moet gaan), en uitbreiding van het groen-voor- rood'-beleid, waar Soest zo trots op is. Janssen noemde verder ook het prinselijk huwelijk, waarvoor een groep Soesters op 1 februari naar het feest in de Airena mag, en de verkiezingen van 6 maart (ge meenteraad) en 15 mei (Tweede Kamer), waarvoor hij de toehoor ders opriep te gaan stommen. Ver der wees hij op het 50-jarig be staan van de spori'.uitwisseling Soest-Soest in juni. 'Zo lijkt 2002 vaste vorm te krij gen. Toch blijft dat de vraag. Het leven is met onzekerheden en on voorspelbare gebeurtenissen om geven,' aldus de burgemeester, die in dat verband o.a. de MKZ-crisis noemde. Als voorbeeld van het aangenaam onvoorspelbare noem de hij de kunst, meer i n het bijzon der de tentoonstelling die in het voorjaar ter gelegenheid van het afscheid van wethouder Neks Blommers wordt gehouden, met o.a. werk van Jacques van Looy uit het Frans Halsmuseum. 1 uur fotoservice óók voor APS en digitaal Normaal wordt gladheid alleen bestreden op doorgaande routes. Omdat het wenselijk was is de ge meente vorige week ook begonnen met gladheidbestrijding nabij de bejaardencentra en andere instel lingen tot de hoofdingang van het gebouw. Het gaat om Hoog Soest- dijk, Molendael, Molenschot, Daelhoven, Oranje Parkflat, Ma- riënburg,Résidence Souveraine, Groot Engendaal, De Vijverhof en De Soester Duinen. Vanwege het aanhoudende winterse weer heeft de gemeente vorige week besloten om, in afwijking van het vastgestel de strooischema, op alle wegen in Soest te strooien. Met een wat zuinig gezicht geeft politiek Soest de brand weer het groene licht voor een nieuwe aanpak van de brand veiligheid. Dat betekent dat er met enige voortvarendheid ge werkt kan gaan worden aan preventie, dit jaar met name voor de 87 gebouwen (van een totale lijst van ca. 200), die het eerst in aanmerking komen voor controle in verband met nieuwe en bestaande gebruiks vergunningen en 'risico-objec ten' vanwege gevaarlijke stof fen. Er is de laatste jaren nogal wat achterstand opgelopen. De raadscommissie Algemene Be stuurszaken boog zich maandag avond over het plan. De uitvoeri ge discussie nam al met al wel zo'n twee uur in beslag voordat burge meester Janssen kon vaststellen dat de fracties zich ermee konden ver enigen. De gemeenteraad had bij de begrotingsbehandeling in okto ber gevraagd om de notitie, die nu werd gepresenteerd door brand weercommandant R. Lettinga. De bedenkingen bij de politiek zitten vooral in het 'personeelsplaatje' dat eruit komt rollen, want voor een goede uitvoering van de noti tie heeft de brandweer eigenlijk veel meer (beroepspersoneel) no dig. Het 'streefbeeld' voor 2002 is 11,8 fte, maar op dit moment zijn er 6 fte. In het komende jaar mag er niet meer dan 1,5 fte bijkomen, vindt het gemeentebestuur. De commissie maakte duidelijk dat de schrik - na 'Enschede' en 'Volendam' - haar nog in de be nen zit en dat ze zich ongerust maakte over de situatie in Soest, die door sommigen werd omschre ven als Verre van rooskleurig', ook al hebben zich nog geen ernstige incidenten voorgedaan. Er is vol gens vrijwel alle fracties nog een veel te grote achterstand in de ver gunningverlening en de controle laat ook veel te wensen over. Dat het nieuwe plan in november op de rol staat voor een 'evaluatie' was volgens Henk Koning (CDA) te laat, want dan zou er pas na de begrotingsbehandeling over aan vullende of nieuwe maatregelen gesproken kunnen worden. De commissie eiste van brandweer commandant Lettinga overigens meer concrete 'rekenarij' met be trekking tot de personele bezet ting. Burgemeester Janssen wees erop dat de 90 brandweervrijwilligers vrijwel uitsluitend worden ingezet bij de 'repressie' (het eigenlijke bluswerk en andere hulpverle ning). De laatste twintig jaar heeft Soest zich volgens hem sterk ont wikkeld: er zijn veel meer bedrij ven bijgekomen en er worden veel meer gevaarlijke stoffen gebruikt dan vroeger, zodat het zo gek niet was om aan professionele uitbrei ding te denken. 'De risico's zijn grotendeels verschoven.' Volgens Janssen slaat Soest bij de rest van de Utrechtse gemeenten bepaald geen slecht fiiguur met het 'brandweerprogramma'. Hij wilde dan ook geen 'doembeeld' uitdra gen of naar de Soes ter samenle ving en bedrijfsleven de indruk wekken dat de brandweer met een 'verloren strijd' bezig zou zijn. 'Nog niet alle risico's zijn uitgeban nen, maar binnen de beperkte mogelijkheden die we hebben doen we het maximale', aldus de burgemeester. 'Niet alles kan nu eenmaal in een handomdraai'. Aan uitspraken over de gewenste uitrukmethode, waarover in brand weerkring inmiddels het nodige te doen is geweest, waagde de com missie zich (nog) niet. 'Daar heb ben wij helemaal geen verstand van,' vond Hans van Wuijckhuijse (GGS). Wel klonk uit alle fracties de wens om toch vooral goed te overleggen met de brandweervrij willigers - die overigens niets voe len voor de door nagenoeg alle of ficials en instanties bepleite 'cen trale' uitruk. De brantdweerleiding heeft daarom voorlopig gekozen voor een tussenoplossing: bij ge wone brandjes nog decentraal, bij grotere branden centraal uitruk ken, maar dan vanaf een 'virtuele' kazerne (opstapplaats), zodat er in elk geval sprake is van 'centraal aankomen' bij de brand. De com missie verklaarde zich akkoord met de uitgestippelde route. 'We wach ten het wel af.' Burgemeester Janssen stelde vast dat de decentrale uitruk in Soest altijd goed heeft gewerkt, maar hij vond het feit dat er in het verleden geen ernstige incidenten hebben plaatsgevonden geen goed argu ment om niet na te denken over een andere aanpak. Hij betreurde het dat het onderzoeksrapport van 'brandweergoeroe' Van Dijke (die de centrale uitruk heeft aanbevo len) bij de vrijwilligers zoveel kwaad bloed heeft gezet. Volgens hem werden de deelnemers tijdens de gesprekken 'gebruskeerd'. Vol gens Lettinga was in het onder zoek inderdaad voorbijgegaan aan de kennelijke voordelen die de de centrale uitruk volgens het Soest- ere korps heeft. AUTOBEDRIJF compleet SUZUKI-onderhoud 50 goed gebruikte SUZUKI's grote showroom SUZUKI in Soest? Verkerk! UITVERKOOP! Koninginnelaan22 3762 DE Soestdijk telefoon 035 - 602 59 96 Deze week start de versprei ding van de nieuwe provinciale Wegenkrant. De provincie Utrecht brengt eems in de twee jaar zo'n krant uit. Alle aanwo nenden van de Utrechtse pro vinciale wegen krijgen een exemplaar van de krant in de bus. Daarnaast verspreidt de provincie de krant onder de mede-overhe den en andere organisaties en per sonen waarmee de provinciale dienst Wegen, Verkeer en Vervoer een werkrelatie heeft. Doel van de krant is het leveren van een bijdra ge aan een goede communicatie tussen wegbeheerdfir (provincie) en aanwonenden, belanghebben den en belangstellen den. De krant geeft infor matie over al lerhande zaken die op en om de Utrechtse provinciale wegen spe len. Verkeersveiligheid, groot en klein onderhoud, reconstructies, vergunningen en ontheffingen en projecten in studie en in uitvoering vormen een greep uit de inhoud. Daarnaast bevat de krant een pro- vinciekaart met daarop alle provin ciale wegen. Op de kaart is aangegeven de nieuwe kantonindëling per janua ri 2002. Op die manier kun je zien bij welke van de drie onderhouds- steunpunten je moet zijn met een vraag of een klacht rond een spe cifieke locatie. Namen, adressen en telefooonnummers wijzen de weg naar de juiste man of vrouw. Gratis exemplaren van de Wegen krant zijn aan te vragen bij de af deling verkoop van de provincie Utrecht, 88030-2582228, e-mail: verkoop@provincie-utrecht.nl. Aanvragen via de provinciale web site kan ook: www.provincie- utrecht.nl (informatiebalie/publi caties). Olga Duijm, zittend raadslid van GroenLinks/Progressief Soest en eind november door de leden unaniem gekozen voor plaats 2 voor de komende verkiezingen op 6 maart, is op eigen verzoek lager op de lijst geplaatst. Zij wordt nu een van de lijstduwers. De nog lopende termijn maakt zij gewoon af. De 46-jarige juriste en alleenstaan de moeder van drie jonge kinderen werkt in deeltijd als juridisch advi seur voor de Vereniging Eigen Huis in Amersfoort. Kortgeleden is haar forse uitbreiding van die werkzaamheden aangeboden en dat heeft zij na rijp beraad geac cepteerd. Dat ook combineren met het intensieve raadswerk zoals zij dat gewend is, is zeer moeilijk, te meer daar het raadswerk steeds vaker moet worden verricht in de gangbare kantooruren. Vandaar deze beslissing, die haar niet licht is gevallen. Op de website groenlinkssoest.nl zegt zij onder meer: 'Ik vind dat Soest een groene gemeente moet blijven. Als er toch gebouwd wordt, moeten we rekening hou den met de woonwensen van jon geren, ouderen en mensen met een niet al te dikke portemonnee. Wat Olga Duijm GroenLim betreft 'sociale zaken': ik vind dat niemand buiten de boot mag val len. GroenLinks betekent voor mij solidariteit, niet alleen in Soest, maar wereldwijd.' Door deze wijziging ziet de lijst van GroenLinks Soest/Soester- berg er nu zo uit: 1. Ans Mann, 2. J[os Tak, 3. Guus Kruis, 4. Hüseyin Önal, 5. Anna Wagemakers, 6. Rosan Coppes, 7. Jan Nuijten, 8. Maarten Schaafsma, 9. Elly van Ziel, 10. John van der Drift, 11. Ammy Langenbach, 12. Rob van Es, 13. Hilda van der Wal, 14. Jan- ny Westdijk, 15. Bam von Bartheld, 16. Olga Duijm, 17. Ge- rard Snijdelaar, 18. Eit Algra. Op perceel 8a aan de Nachte gaalweg komen woningen te staan voor de zorgorganisatie De Amerpoort. De bouw wordt gerealiseerd door Van Hoogevest Ontwikkeling bv. Het Amersfoortse bedrijf heeft de grond reeds in eigendom. Daar naast wil Van Hoogevest nog eens zes woningen voor de particuliere markt neerzetten. Deze grond is evenwel in het bezit van de ge meente die bereid is tot verkoop. Op het terrein aan de Nachtegaal- weg staat nu overigens onder meer een peuterspeelzaal. De bedoeling is dat het huidige gebouw wordt vervangen door nieuwbouw. Ook daaraan wil de gemeente meewer ken, maar de grond waarop de peuterspeelzaal staat, blijft eigen dom van Soest. Voordat Van Hoogevest gaat bou wen op zijn eigen grond, zal het een nieuw bodemonderzoek laten doen. Uit het vorige onderzoek bleek dat er geen risico's voor de volksgezondheid of het milieu te verwachten waren, maar het is ver ouderd. Bovendien waren in het verleden in het grondwater ver hoogde gehalten aangetroffen. De grond van de gemeente is in elk geval niet vervuild en geschikt ge acht voor woningbouw. Overigens zal Van Hoogevest de gemeente niet alleen voor de grond moeten betalen, maar is het ook een bedrag verschuldigd in de exploitatiekosten. Soest moet im mers kosten maken voor de aanleg van openbare voorzieningen. Met Van Hoogevest zal daarom een exploitatieovereenkomst worden gesloten. tandtechnisch laboratorium Voor al uw reparaties en adviezen. CE gecertificeerd. Torenstraat 13 - Soest - Telefoon 035 - 602 02 49 Baantraject, een provinciale bege leidingsorganisatie die mensen met een arbeidshandicap begeleidt naar en in werk, ontvangt een subsidie van 68.000 euro (f 150.000,00) als startbijdrage van de provincie Utrecht. Deze subsidie wordt gebruikt om de dienstverlening aan mensen met een grote afstand tot de arbeids markt verder vorm te geven. Baantraject is ruim een jaar gele den opgezet door een aantal zorg instellingen in de regio Utrecht. Een van de doelstellingen van het project is cliënten die gebruik ma ken van dagactiviteitencentra een alternatief te bieden door hen te begefeiden naar en in een betaal de baan. De eerste resultaten zijn bemoedigend, maar er dient nog veel te gebeuren om mensen een passende baan te bieden op de re guliere arbeidsmarkt. De subsidie van de Provincie Utrecht betekent een belangrijke steun in de rug om dit doel te bereiken. Baantraject begeleidt ook mensen met een arbeidshandicap van bui ten de participerende instellingen. Verder verlenen de jobcoaches van Baantraject ondersteuning aan mensen met een betaalde baan die dreigen uit het arbeidsproces te vallen. Extra informatie over Baantraject, brochure of aanmelding bij de coördinator van het project, Carlos Bruma, 88030-2428185 of email: info@baantraiect.nl. De politie heeft zaterdagavond een onverzekerde auto van de weg ge haald. De bestuurder, een 25-jari- ge Nijkerker, moest zijn identiteit kenbaar maken, maar gaf het rijbe wijs van zijn mede-passagier. Daarop werden beide mannen meegenomen naar het politiebu reau voor verhoor. Zodra de be stuurder een geldig rijbewijs en verzekeringspapieren kan laten zien, mag hij de auto ophalen. GEVRAAGD VASTE BEZORGERS in Soest voor de Aanmelden; teL 6014152 Internist dr. H.W. Jens beëindigt zijn werkzaamheden als internist in Medisch Centrum Molendael te Baarn/Soest. Ruim 29 jaar heeft hij zich ingezet voor zijn patiënten en het ziekenhuis. Hij gaat met pensioen. De Raad van Bestuur wil de patiënten van dokter Jens graag in de gelegenheid stellen hem de hand te drukken. De af scheidsreceptie wordt gehouden op vrijdag 11 januari van 14:30 tot 15:30 uur in de artsenkamer van het ziekenhuis in Baarn. Geïnte resseerden zijn van harte welkom. Zij kunnen meteen kennis maken met dr. M.O. den Duik, die de werkzaamheden van dr. Jens over neemt. NATUURLIJK BIJ. DILLENBURGLAAN 12. SOEST TEL: 035-6012340 WWW.VOORBIJ.NL Zeven jongens zijn er vrijdagmid dag met een waarschuwing van af gekomen, maar ze moesten wel tientallen stuks knal- en siervuur werk afstaan aan de politie. Die had tijdens een surveillance gezien dat ze vuurwerk afstaken. De jon gens werden aangesproken, maar niet duidelijk werd wie de lonten had aangestoken. Omdat hij vanaf de Middel wijk straat de bocht nogal ruim nam, toen hij de Molenstraat inreed, moest een 61-jarige Soester stop pen. De politie had zijn manoeu vre, zaterdagnacht, gezien en liet hem de ademanalysetest doen. Daarbij bleek dat hij bijna twee maal zo veel alcohol in zijn bloed had als is toegestaan. De man kreeg een rijverbod en een proces verbaal. Bewaar de Soester Couranten! 27 febr. 2002 komt er weer een Logo puzzel in deze krant Eigen technische dienst met 24-uur service. Geen voorrijkosten. Gratis bruikleen app. Alle reparaties aan huis. Soesterbergsestraat 35a Tel. 035 - 602 93 60 De meest gelukkige organisatie van het jaar 2001 is ongetwijfeld de Stichting Cabrio. Het open luchttheater aan de Soesterberg- sestraat kreeg zomaar alle schuld van enkele tienduizenden guldens, die het gemaakt had voor een nieuw kleedgebouw, kwijtgeschol den. Dit dankzij een motie van D66 om daadwerkelijke steun, waarop het gemeentebestuur aan vankelijk 'mysterieus' (letterlijk citaat) reageerde, zoals het Colle ge van B W achteraf bekende. Daar bovenop besloot de gemeen teraad op 20 december uit de ker mispot ook nog een ton beschik baar te stellen voor een demonta bele overkapping van het podium van het prachtige openluchtthea ter en de kosten daarvan voor haar rekening te nemen. Fantastisch.' Santa Berna, de zingende motor van Cabrio, die vorig jaar terecht de Cultuurprijs 2000 van de ge meente Soest ontving, verdient het. Tel bij al dat geld op de halve ton die de bevolking nog te goed houdt uit de kermispot voor een groot volksfeest in het voorjaar 2002 'Soest lang en gelukkig' - en u mag raden hoeveel oud goud in dat fonds zit... Kunt u zich nog herinneren wat een moeite u als penningmeester moest doen om uit diezelfde kermispot in aanmer king te komen voor een nieuw typemachinelint van vijfentwintig gulden voorde vogelclub? De particuliere Stichting Coördi natie Kermissen, zoals de kermis pot officieel heet, betaalt ook het ontwerp voor de overkapping en kreeg de opdracht fondsen te wer ven voor de ontbrekende midde len van Cabrio. Tel uit je winst. Het hele Cultuurbeleid van de ge meente Soest is al jarenlang een mysterieus gebeuren. Hoe verwar rend deze situatie is en hoe on doorzichtig blijkt wel uit de tekst van het raadsvoorstel, waarin ge sproken wordt 'van een garantie van gemeentewege'Letterlijk schrijft het College: 'Dit past bij het beleid om datgene wat we aan culturele en recreatieve voorzie ningen hebben waar mogelijk tot hun recht te laten komen'. Kermispottenbeleid.' De sport komt een stuk beter tot zijn recht. Gewoon helder en de mocratisch onder controle. Ton nen werden klip en klaar beschik baar gesteld uit de gemeentekas voor de verbouwing en verplaat sing van sportaccommodaties, voor een Sportplatform (kosten 40.000 gulden) en voor een eigen, ambtelijke sportcoördinator. In deze sector bevindt zich de meest onfortuinlijke organisatie van het jaar 2001: S.O.Soest, die vorig jaar onder leiding van Sint Paul haar 75-jarig jubileum vier de. De bouwkosten gleden niet van een leien dakje en het eerste elftal staat bij de winterstop onder aan in de competitie van de Hoofdklasse Zondagamateurs. Onlangs werd de club geteisterd door een groepje balorige jonge ren, die vernielingen aanrichtten aan het sportcomplex op de Bos straat. De daders werden zonder hulp van de politie opgespoord. Na een goed gesprek betaalden ze de schade en kregen een taakstraf. Vorige maand is er ingebroken. Een respectabele organisatie, die zoveel jeugdwerk en ontspanning in zijn blauwe vaandel draagt, ver dient betere tijden in 2002. Veel heil en zegen in het nieuwe jaar. VERHUUR - REPARATIES - KEURINGEN Verhuur van professioneel gereed schap voor bedrijf en particulier. Reparatie en onderhoud van uwtuinmachines (motormaaiers) en elektrisch gereedschap. Speciaal weekendtarief van vrijdag 16.00 tot maandag 9.00 uur. Deskundig advies en goed bereikbaar (ind.terrein Nieuwegracht). Nieuwegracht IA, 3763 LP Soest Postbus 462,3760 AL Soest Tel. 035-6015566 - Fax 035-6026894 www.hooijervcs.nl-info@hooijervcs.nl Open: ma t/m vrij van 7.30 - 17.00 uur.

Soester Courant | 2002 | | pagina 3