'49 slaat weer goede weg in SoVoCo laat Donitas ontsnappen Hoop Soest daalt naar nulpunt Bloemen b.v. imurfit Koploper overstuur bij Hees BDC thuis op vreemde bodem Basketbalsters dingen mee Foodmaster 5W BOUWADVIES B.V. 'technische keuringen o.g. 'begeleiding Daselaar naar Greenstars PAGlN/\ nink en Dijsse!b.v. r Linden r S t u d i 0 E e m a n d hal VOETBAL zondag Roodwitten eisen alleenrecht op derde plaats op VOETBAL zaterdag putten moed uit gelijkspel tegen Ajax VARODA Onnodige nederlaag tegen koploper: 3-1 VOETBAL VOLLEYBAL Stam/SoVoCo in finale regiobeker VOETBAL zaterdag SEC blijft op jacht gaan naar eerste zege ATLETIEK Podiumplaatsen AV Pijnenburgers Hekkensluiter geen partij voor Soesters HANDBAL Ruime zege houdt Red Stars in zadel BASKETBAL ZAALVOETBAL Indrukwekkende serie van zeven zeges van DVS IWOENSDAG 23 JANÏJARr20Ö2 SOESTER COURANT PAGINA 19 Zonder versterking lijkt handhaving in hoofdklasse utopie Asbestverwijdering Sloopwerken Afvalbewerking Grond-, weg- en waterbOUw Milieutechniek Terreinbeplanting 035 - 609 90 00 www.asbogroep.n| veringswerk id Nieuweweg 66. Soest 14 Tel.: 035-609 06 90 INSTALLATEUR centrale verwarming iniscbe installatie "elefoon 035 - 601 24 72 UW TECHNIEK B.V. Telefoon 035 - 601 11 37 ihestraat 2A ïoest 035 - 601 26 32 1.s0est@vbw-gr0enplein.nl JNEN) Birkstraat 93 - Soest a Tel. 601 23 54 I rT) Beukenlaan 46 - Soest Tel. 601 20 65 ■CKERIJ Van VVeedestraat 46A Soest - Tel. 601 38 77 f Burg. Grothestraat 35 - Soest L Tel. (035) 601 60 33 Fax (035) 601 37 05 E E-mail: x info@dejongaccountants.nl www.dejongaccountants.nl [rol Witgoed Service reparaties van alle merken reparaties onder garantie uurs service 6 dagen in de week Telefoon 035 - 602 49 61 'emshoorn 35 - 3766EK Soest ;uweweg 70-3765 GG Soest Telefoon (035) 601 60 30 35a- Telefoon 035 - 602 93 60 3//sf, voor de beste keuze! del or al uw dranken! el: 035 - 601 24 90 verheidsweg Noord 65 12 PK Amersfoort 1.033 - 464 34 24 ïrysler/Jeep dealer 'or Eemland en Vallei ERKEND ELEKTROTECHNISCH IV WAARBORGINSTALLATEUR 68 HX Soest. Tel. 035 - 602 45 20 loest - Tel. 035 - 602 31 13 •bureau voor telecommunicatie •uwstation voor mobiele communicatie Nieuweweg 27-29a, Soest '91000 - Telefax 035 - 6091009 nfo@vanhaltelecom.nl ercurius Golfkarton ningsweg 26 - 3762 EC Soest efoon 035 - 609 53 00 efax 035 - 609 53 11 VOUWKARTON I DISPLAYS N Amersfoort - Tel, 033-4643fl60 -Fax 033-44561683 Familiebedrijf sinds 1938 J. Otten (3e generatie) zorging en op het gebied van of verzekeringen belt u ons gerust. 59 BV Socsterberg Dag cn nacht bereikbaar "vaart.nl QT46-T51223_ Het was niet eens een degrada tiewedstrijd. Er vielen geen kaarten bij Soest-ADO, wel doelpunten (0-3), waardoor de Soesters nog steviger op de laatste plaats in de hoofdklasse werden gedrukt. Interim-trai ner Henk van Asch probeerde fiet met een behoudende tac tiek (4-4-2), maar dat zette dus evenmin zoden aan de dijk. Dc gewijzigde strategie had hij be paald in samenspraak met enkele pelbepalende voetballers uit zijn electie. 'Mijn visie verloochen ik naar om één reden en dat is als we unten nodig hebben en die heb- en we nodig. Maar ik denk dat crschillende spelers nu gezien hebben dat dit het ook niet is. We hebben twee kansen gehad, eentje gekregen van ADO en een ver dwaalde', analyseerde Van Asch zelf die liever naar voren speelt. De grootste kans viel te noteren in de eerste helft, toen de doelman van ADO de bal in de voeten van Peter Schrumpf legde. De spits stond helemaal vrij voor het doel, maar scoorde niet. Twee minuten later deden de gasten dat wel na en organisaticfout bij Soest. Kort na rust vielen de 0-2 en 0-3 en was iet over en sluiten. Dc weg naar het eind van de com- Ipctitie is nog lang, theoretisch kan Soest dc middenmoot ontstijgen, maar de hoop is bij velen naar een nulpunt gedaald. Van Asch zal de handdoek niet in de ring gooien, aar is wel kritischer op de spe lersgroep geworden en neemt het lichzelf kwalijk dat hij na ruim twee maanden de trein nog niet op Ie rails heeft gekregen. In de oe fenperiode kon Soest zelfs tegen teams uit lagere klassen geen vuist laken. De 'generale' voor ADO, onderdagavond tegen Hoogland, ;ing verloren en drie dagen later ;ing het niet beter. Voor rust zag 'an Asch twee 'schijtploegen' aan iet werk, zoals hij het zelf noem- le. Daarna vond hij dat Soest 'oetballend iets beter voor de dag :wam, maar daarmee was alles ;ezegd. Lichtpuntje Lichtpuntje was de rentree van le lie Huizenga die weer bij de selec tie is gevoegd en een half uur voor tijd inviel. De verdediger gaat nu echter eerst op een al langer ge plande wintersportvakantie en is voorlopig dus niet inzetbaar. 'Hij speelde foutloos, Jelle heeft de kwaliteit, dat zie je bij het knijpen, de rugdekking en hij wint duels.' Wie diep in het hart van Van Asch kijkt, kan de conclusie trekken dat de trainer meer spelers erbij zou willen halen.,Maar omdat hij tus senpaus is, wil hij die beslissing niet in zijn eentje nemen en eerst overleg plegen met andere verant woordelijken. Van Asch wil geen schepen achter zich verbranden. In het tweede elftal lopen talenten rond, maar aanleg alleen is volgens Van Asch niet voldoende in de hoofdklasse, waarin ook op het mentale vlak veel gevergd wordt. Zelfs in het derde van Soest spe len jongens die in de eerste klasse ('als het zover komt') niet zouden misstaan, weet de trainer. Zijn selectie is uitgedund door blessures en een drietal spelers zal dit seizoen hoogstwaarschijnlijk niet meer aan spelen toekomen. Na doelman Robert Hagen (ver vangen door Olaf van de Grift) zijn ook Pascal Wissink (botsplin ter in enkel) en Martijn Schonewil- le (buik/lies) uitgeschakeld. Het lijkt alsof het alleen nog maar beter kan gaan met Soest. 'Dat zei iedereen tegen me, toen ik instap- Weer niet. De doelman van ADO brengt redding. Soest slaagde er in het 'degradatieduel niet in te scoren. Foto: Herman van Dam te, maar het is alleen nog maar slechter gegaan, dus daar geloof ik niet in. De beer is nog niet geschoten, meent Van Asch die er alles aan zal doen om handhaving te be werkstelligen. 'Als over een maand blijkt, dat het er niet in zit, dan'ga ik meteen aan volgend seizoen werken, zodat mijn opvolger (Hans de Wit-red.) er mee verder kan.' Verdiend was het misschien niet helemaal, maar de sport is nu eenmaal niet altijd recht vaardig. Feit is dat Hees met de 3-1-zege op koploper SVM uit stekende zaken deed, te meer daar SVL en SVMM verras send verloren, waardoor de Soesters het alleenrecht op de derde plaats hebben. In de eerste helft bood Hees, dat de laatste seizoenen altijd de mees te punten veroverde in de tweede competitiehelft, de aanhang goed voetbal. Daselaar had zijn huis werk weer gedaan en zijn spelers opgedragen de drie gevaarlijkste tegenstanders niet aan voetballen toe te laten komen. De linies ston den kort achter elkaar opgesteld en in plaats van in de zone verdedig de Hees man tegen man. ,SVM raakte ervan overstuur en Hees had het beste van het spel, wat in de 22e minuut resulteerde in een voorsprong. Peter de Jong, wie anders, gaf voor en Jeffrey Dorres- tein kopte bij de eerste paal bin nen. Ruim een kwartier later was De Jong wederom de aangever en Ed Knies de afmaker. In het tweede deel moest Hees de tol betalen voor de tomeloze inzet. Na een periode, waarin weinig kon worden getraind, begon de condi tie te haperen en liet Hees steek jes vallen. Krampverschijnselen volgden elkaar op en in de 65e minuut halveerde SVM de marge. Hees stond met samengeknepen billen met de rug tegen de muur, maar had het voordeel dat Mare Walen in bloedvorm verkeerde. De doelman hield zijn ploeg op de been, anders was het binnen een mum van tijd zomaar 2-5 voor SVM geworden. Nu bleef het 2-1, tot de 88e minuut. Toen mocht Danny Brandenburg de diepte in sprinten en het duel met de keeper van de gasten winnen. Ron Daselaar wordt volgend seizoen trainer van Greenstars. De Soester verruilt na zeven jaar Hees voor de Baarnse zon dag vierdeklasser. 'Een club met ambitie', zegt Daselaar over zijn toekomstige vereni ging- Het is tijd om op te stappen, vindt Daselaar. Twee jaar trainde hij de jeugd van Hees, voordat hij in 1997 de leiding op zich nam van het eerste elftal, waarmee hij twee maal promoveerde en inmiddels de derde plaats in de vierde klas se inneemt. 'Voor beide partijen is het beter dat er een nieuwe trainer komt. Omdat de spelersgroep nauwelijks verandert, kijken de jongens jaar in, jaar uit tegen hetzelfde gezicht aan. Ik kreeg al de bijnaam 'Fop- pe' (De Haan, trainer van SC Hee renveen - red.). Het gaat weliswaar weer boven verwachting, maar je moet niet wachten tot het slechter gaat. Je merkt nu al dat het twee de terugvalt, omdat de spelers denken dat ze toch niet in het eer ste komen. Met een nieuwe trainer zullen zij zich weer willen bewijzen en laten zien dat Ron Daselaar het bij het verkeerde eind had.' Voorlopig is er niets aan te merken op de prestaties van de jonge trai ner en de roodwitten. Mede door de zege op koploper SVM staat de ploeg nu alleen op de derde plaats en gloort de derde klasse in de ver te. Niettemin ziet Daselaar Greenstars voor hem zelf als een stapje hoger. Tot dusver maakte hij er nooit een geheim van, dat hij het liefst bij een grote club als hoofd jeugdtrai ner aan de slag zou gaan. Hij was in gesprek met een club (S.O. Soest-red.), maar kreeg daar geen uitsluitsel. De ambitieuze Daselaar, die al had besloten Hees te verla ten, koos daarom voor een functie als hoofdtrainer bij Greenstars. 0ETBAL zaterdag V packag/ng KVZ'49 heeft zichzelf moed figesproken door Ajax op 1-1 houden. Veel was er de Jroenwitten aan gelegen om de Kmateurs van de profclub niet Kan voetballen toe te laten ko- }en en dat lukte bijzonder loed. Het-gelijkspel biedt hoop joor wat betreft het verblijf in |e eerste klasse. et ontmoetingen tegen de lager Éeklasseerde tegenstanders VRC ^aterdag uit) en Montfoort (dc Leek erna uit) voor de boeg kan ie Soester ploeg een voorschot lemen op handhaving. Het is de lest denkbare erfenis die Steef van fer Oosterkamp zijn opvolger Ro- Kald Heerschop kan nalaten. Het is jfwachten of WZ'49 de komen- |c weken constanter voor de dag Kan komen en niet goede resulta- pn blijft afwisselen met nederia- jcn. Legen Ajax kon Van der Ooster- Jcamp niet beschikken over de geb lesseerde Ronald de Rooij, Joep Akkermans en Stcphan de Koning. De noodzakelijke omzettingen vie- Ken niet verkeerd uit. VVZ'49 Kaagde fel op de bal en de man, feodat de Amsterdammers niet hun |o Gijs Schaap beeldt de vechtlust \uit, waarmee VVZ'49 favoriet Ajax op een gelijkspel hield. De vraag is of de Soesters die lijn nu \eens kunnen doortrekken. op techniek en snelheid gebaseer de spelletje konden ontwikkelen. 'De strijd die wij leverden, kunnen zij niet geven en wij haalden het voetbal er bij hen uit', aldus elftal- leider Mare Brouwer. Het verschil met de uitwedstrijd tegen dezelfde opponent was dan ook hemelsbreed. In september kreeg WZ'49 in de hoofdstad een voetballesje van de balvaardige spelers, dat eindigde in een 4-0- nederlaag. De fellere tegenstand van WZ'49 wekte irritaties op bij Ajax dat driemaal tegen een kaart opliep. WZ'49, dat verschoond bleef van kaarten, kreeg prima kansen om de score te openen, maar liep tien minuten voor rust in de val. Bal verlies op het middenveld bood de bezoekers de gelegenheid de bal snel door te tikken en te scoren. De koppies gingen hangen, maar kwamen opgeheven de kleedka mer uit. De felheid was weer terug en werd in de 59c minuut beloond. Alenbar Kurt, die vanwege de omzettingen als centrale midden velder fungeerde, deed iets wat hij weinig doet en nog op fraaie wij ze ook: scoren. Het had nog mooier kunnen wor den als Bas van Doorn wat meer geluk had gehad. De verdediger is natuurlijk geen afmaker, maar kwam na een scrimmage ineens vrij voor de keeper. Zijn schot werd gesmoord door de doelman van Ajax dat daarmee goed weg kwam. 'Man van de wedstrijd' bij WZ'49 werd libero Gerrit van der Roest. Bijna was hij er schreeuwend van wakker geworden. De ma nier waarop Stam/SoVoCo za terdag koploper Donitas liet ontsnappen had een slecht ge voel bij Gert Veldhuizen ach tergelaten. Niet minder teleur gesteld was de spelersgroep na de, achteraf gezien, onnodige 3-1-nederIaag. Het puntje dat de volleybalsters uit Groningen mochten meenemen, was een schrale troost na een op treden dat lange tijd leek uit te monden in een verrassende zege. Ondanks een 10-5-achterstand trok Stam/SoVoCo de eerste set naar zich toe door sterk te serve ren, aan het net uitstekend aan te vallen en de gevaarlijkste aanval- ster van de gastvrouwen lam te leggen: 22-25. Daarna kwam de ploeg van Veld huizen een 12-5-achterstand bijna te boven, maar op 21-19 stokte de inhaalrace (25-19). Dat gaf op zich niets, want via 12-18 werd het in de derde set 18-21 voor de Soes ter club. Een stunt hing in de lucht, maar het schier onaantastbare Do nitas - dat zich allesbehalve ner veus liet maken - sloeg alsnog toe. Drie foute services van Stam/ SoVoCo braken de ploeg op: 25- 23. In de laatste set ging het tot 17- 17 gelijk op, maar toen doofde de Soester kaars vliegensvlug: 25-18. 'Ik heb er gigantisch de schurft over in. Dit mag gewoon niet ge beuren. Tactisch was het een van onze beste wedstrijden. Op tactiek en techniek gaan we toch al voor uit, maar mentaal hebben we een stapje terug gedaan. Van te voren kun je met deze uitslag leven, maar na de wedstrijd niet. Het was een cadeautje, we hebben ze laten ont snappen. We waren goed geprepa reerd, wilden heel graag de 0-4- nederlaag van in De Bunt rechtzet ten. Jammer', aldus Veldhuizen. Zijn team staat zaterdag een nieu we krachtproef te wachten. Om 17:00 uur staat Lycurgus klaar in De Bunt. Op het spel staat de tweede plaats in de eerste divisie. Die wordt nu ingenomen door Ly curgus, eveneens afkomstig uit Groningen. De achterstand van Stam/SoVoCo bedraagt twee pun ten en kan in een duel. teniet wor den gedaan. De kloof met de ge doodverfde kampioen Donitas be draagt voor beide teams respectie velijk 14 en 16 punten. Heren Na een ijzersterke competitiestart zijn de heren van Stam/SoVoCo de weg kwijt. Voor de winterstop moesten de volleyballers de kop positie reeds prijsgeven aan Gemi- ni, inmiddels is ook Odis de Soes ters gepasseerd. Stam/SoVoCo verloor zaterdag met 1-3 van Uni- cornus. 'We hebben ontzettend slecht ge speeld, niemand haalde zijn ni veau. Er was geen beleving, niets lukte, het zat er geen moment in', verklaarde Jurjan van Slooten het negatieve resultaat tegen de Bun- schoters. De eerste set leek nergens op (15- 22), in de tweede verspeelde Stam/SoVoCo telkens een kleine voorsprong door fouten te maken in vooral de passing (24-26). Een opleving in de derde set (25-21) en een voorsprong van 6 punten in de vierde set ten spijt, viel de thuisploeg van zijn voetstuk. Van opgeven wil Van Slooten niets weten, daarvoor zijn de verschillen nog te gering. Bovendien geeft de tweede plek aan het eind waar schijnlijk recht op het spelen van promotiewedstrijden. Maar om die herkansing te krijgen, mag de ploeg niet meer zo vaak punten morsen tegen de minder sterke te genstanders. De heren van Stam/SoVoCo hebben zich geplaatst voor de finale om de regiobeker. In De Bunt hadden ze eergisteren slechts drie kwartier nodig om over het struikelblok Oberon te stappen: 25-13, 25-11, 25-18. In de eindstrijd, vermoedelijk begin maart, komen de volley ballers te staan tegenover Odis of Unicornus, net als Oberon ingedeeld in dezelfde competi tie als de Soesters. De regiobeker is pure bijzaak voor Stam/SoVoCo dat aast op de titel in de reguliere wedstrij denreeks die vrijdag wordt her vat met een uitwedstrijd tegen Keistad. Leuke bijkomstigheid van de bekersuccessen is dat Stam/SoVoCo vanaf februari mag meedoen met de 'grote jongens'. Dan begint het beker toernooi voor de ploegen tot en met de tweede divisie, zodat de ploeg van Juijan van Slooten vast kan ruiken aan dat niveau. SEC blijft op jacht gaan naar de eerste overwinning van het sei zoen. Ruud van Rouwendaal zag zaterdag een reeks kansen aan zijn neus voorbij gaan, maar de groen- witten wisten er geen raad mee. Gebrek aan oplettendheid en scherpte leidden daarentegen voor rust wel twee tegentreffers in, waarmee de 3-1-nederlaag tegen Allen Weerbaar was verklaard. Een week na het trainingskamp in Leeuwarden waren het dc Soesters die de toon zetten, maar het leek wel alsof ze niet wilden scoren, meende Van Rouwendaal. Een handvol mogelijkheden bleef on benut, terwijl AW tweemaal bal verlies afstrafte. Na rust pakte SEC de draad op, maar het duurde tot de 70c mi nuut, alvorens Dave Leijenhorst de achterstand verkleinde. Een inzet van Maarten Smedema telde Van Rouwendaal reeds als doelpunt, maar er kwam toch weer een voet tussen de bal en de doellijn. SEC gooide vervolgens alles op alles, maar moest in de slotfase aan de noodrem trekken bij een uitval van AW. De strafschop, die mocht worden overgenomen, betekende 3-1. Tijdens de derde en laatste 10 ki lometerloop van de BAV Winter- cup verschenen twaalf atleten van AV Pijnenburg aan de start. In het klassement werd veterane Mart van Hal eerste in haar categorie; Adri van Zon behaalde de derde plaats, net als veteraan Ad van de Kar. De uitslagen van de derde loop in volgorde van binnenkomst: Ad van de Kar 37.39, Berend Drenth 37.53, Hans de Goede 39.14; Mar cel de Boer 40.33, Jan van de Lee 40.38, Peter de Groot 41.07, Ge- rard lUifman 41.18, Edgar Cukier 42.05, Harrie van Brummelen 44.11, Mart van Hal 46.55, Adri van der Zon 48.16, Ruud Ambags 47.45. Op vreemde bodem zet Smeeing/BDC dit seizoen een opmerkelijke score neer. Van de acht uitwedstrijden werden er tot dusver vijf gewonnen. In Klazienaveen was zondag hek kensluiter Actief het slachtof fer: 24-28. De handballers van de Soester club kwamen in het noorden eigenlijk niet in de problemen. In aanval lend opzicht beleefde de ploeg een uitstekende middag. Smeeing/ BDC toverde spelvariaties uit de hoge hoed en telkens kwam een handballer in scoringspositie. Ac tief kon niets anders doen dan veelvuldig fysiek geweld toepas sen, zodat de scheidsrechters bin nen elf minuten vijf strafworpen toekenden aan Smeeing/BDC. Die zijn normaliter weggelegd voor Arjan Roest die een week eerder vanaf de zeven meterlijn zes uit zes scoorde en zondag evenmin faalde. Het gevolg was een 4-9-voor- sprong voor het team van Paul van den Deijssel die tevreden vaststel de dat de combinaties uit de verf kwamen. Alexander Heidinga van de thuis ploeg vond het daarentegen maar niets en begon min of meer in zijn eentje tegengas te geven. De rech ter hoekspeler, die tien keer de roos zou treffen, kwam herhaalde lijk door en verkleinde de achter stand, zodat het halverwege 12-14 was voor de Soester vereniging en Actief nog wat te zeggen had. Secuur Dat was van korte duur, want Smeeing/BDC pakte de draad op. Het ene na het andere systeempje werd door Roest ingezet en de bal ging vlot en secuur rond. Vijftien minuten voor tijd was de marge weer zes doelpunten: 17-23. Nu zegt dat niet veel bij Smeeing/ BDC dat dit seizoen regelmatig kwistig omsprong met voorspron gen, maar ditmaal liet het zich niet meer de kaas van het brood eten, mede doordat de teruggehaalde Berton Kemp een antwoord had gevonden op de pegels van Hei dinga. Opvallend in de tweede helft was dat er geen tijdstraffen vielen en Smeeing/BDC geen strafworpen kreeg. Niettemin werd de aanvoer der topscorer met zes treffers. Ri- chard van den Hoef die weer con currentie gaat krijgen van Olaf van Heusden (zondag geschorst, nadat hij een week eerder enkele minu ten na zijn rentree direct rood kreeg) liet Van den Deijssel zien, dat met hem rekening moet wor den gehouden. Hij scoorde vier maal, evenals Charles van Kordel- aar en Koen Smeeing die in de slotfase op dreef was. De tien ove rige treffers werden verdeeld over vijf spelers. Smeeing/BDC blijft de zesde plaats innemen, maar kan zondag op gelijke hoogte komen als het in Beukendal Quintus 2 verslaat. De eredivisieclub kreeg zaterdag een pak slaag van UDSV dat de kop positie overnam van Kolping dat verloor van Aalsmeer. De Soesters hebben nog wat recht te zetten. Het damesteam van Red Stars blijft meedingen naar de hoofdprijs in de eerste kern klasse die recht geeft op een plek in de tweede klasse van rayon west. In Beukendal Heten de basketbalsters niets aan dui delijkheid te wensen over in het duel met SBU: 79-42. Acht minuten lang mocht de Utrechtse studentenploeg de illu sie koesteren, dat het een rol van betekenis zou kunnen spelen (14- 9), maar in de zes daaropvolgen de speelminuten zetten de gast vrouwen de jonge tegenstanders op hun plaats: 34-9. Tot de rust ging het gelijk op (44-22) en in de tweede helft speelden de Soester- sen wisselvallig. Ze liepen uit naar 60-32, lieten SBU terugkomen tot 60-42, maar namen alsnog het laatste woord door in de laatste zeven minuten 19 punten te maken en de boel achterin dicht tc hou den. Bij Red Stars werd Suzanne Visser topscorer met 20 punten, Tessa dc Bruin maakte er 14, An- toinette van Eéten 12. Red Stars staat nu tweede met slechts twee punten achterstand op koploper Crackcrjacks uit Amers foort, dc vorige ploeg van Visser waarvan de laatste seizoenen vrij wel nooit kon worden gewonnen. Heren Dave Batts deed niet moeilijk over het derde achtereenvolgende ver lies van zijn herenplocg. Punch staat onbedreigd bovenaan en is minimaal een klasse beter dan de overige teams van deze competitie, maar bedankte de vorige seizoe nen voor de eer en wilde niet pro moveren. De wedstrijd met het voorspelbare resultaat eindigde in 69-94. 'Die jongens zijn gewoon beter en ze misten nog spelers ook. Ze heb ben lengte en schieten van buiten alles raak', aldus Batts over de door oud-international Sikking gecoachte formatie uit Delft. Te gen de uitgebalanceerde opponent speelde Red Stars een kansloze wedstrijd. 'De jongens hebben hun best gedaan, meer konden ze niet doen. In principe ben ik tevreden', aldus Batts. In het derde kwart had de stand nog een vriendelijk aangezicht. Punch, dat gemiddeld met meer dan 30 punten verschil wint, leid de met 50-63 toen er nog een kwartier te spelen was. Op dat moment kreeg Red Stars, waarbij Manfred Dikkers geblesseerd aan de kant zat, een inzinking en werd het zomaar 50-80. Belangrijker voor de Soesters is de ontmoeting van komende zater- Monique den Uijl-De Bruin (links) en Vanessa Vis brengen de overmacht van Red Stars in beeld. dag, wanneer Binnenland op be zoek komt. De wedstrijd in Beu kendal is niet 's avonds, zoals ge bruikelijk voor de heren, maar be gint reeds om 15:00 uur. Na de 2-6-winst op Sint Boys van vorige week, behaalde DVS maan dagavond de zevende overwinning in successie. In Beukendal werd BZW uit Breukelcn aan dc zege kar gebonden. Tot aan de rust (3-1) konden de gasten het aardig bijbenen, daarna liepen de Soester zaal voetballers uit naar 7-2. De doelpunten kwa men op naam van Marcel van Es sen (3), Ramon Heijnen (2), Luits Houkes en Marco Martens. In de eerste klasse is DVS dus be zig aan een indrukwekkende serie. Het Bunschotense Vebo'78 is ko mende maandag in Beukendal de volgende opponent. DORRESTEINwiG7jb 3763 LL SOEST Telefoon: 03S-60Ja8S3 Fax: 035-60136o6

Soester Courant | 2002 | | pagina 19