rg Bedrijfsleven Soest: 'rondweg moet' Soest bestrijdt 'scharrigheid' Visser 3n/iï3XJ3 Postagentschap verdwijnt toch ffedbol MIDWINTERSALES 10 puntenprogramma Soester Zakenkring Gemeentebode uitgeluid PAGINA 2 WOENSDAG 23 JANUARI 2002 SOESTER COURANT PAGINA 3 M/V) NDIGE Zonnehemel te huur BRASSERIE KEUZEMENU *°esttr 'P^ Hét huwelijk op beeldscherm in OC Klarinet Zakenkring wil totaal nieuw verkeersplan Oppositie ziet haast achter opknappen rotondes niet in Kunst in Soest Politie zoekt getuigen van aanrijding Gordelcontrole GEVRAAGD VASTE BEZORGERS SOESTERjieoURAIVrr www.groenlinkssoest.nl Teus van Gent na ruim 22 jaar weg Wel Servicepunt en geldautomaat bij De Beer Primera 2- Witgoed specialis Service voor alle merken Nel Koster EU 00 gram O.79 100 gram O.79 100 gram O.69 O 99 TAPIJT e en Soest is i hoogwaardig jer de merknamen t. rek naar een aan de productie arationele afdelin- ledewerkers. nt manager rollen tapijt i afnemers 3n het complex enerzijds de externe transporteur. ilangrijke inbreng ganisatie en de s logistieke nds-on manager ofiel: ke richting ing rische eigen- 10- werkomgeving iet het belang van uitmaken van de staande functie in rodigen wij u uit uw ien capaciteit van 66 gen. ;ers is een (tijdelijke) t en affiniteit heeft met arbeidsvoorwaarden n toepassing. Salaris- O. u uw schriftelijke of nburg, Burg. Grothe- A.J.W. Bedrijfshygiëne Ongediertebestrijding HOUTWORM/BOKTOR Bel. 033-2462248/ 06-53446804 met geziditsbruiner 3 Weken f 195,- 6 weken f 325,- (ook voor de koop TROPICAL (035) 542 23 92 18,IS Aardappelkoekjes met zalm en saus van zure room Oesterzwammen a l'escargot Roomsoep van groene erwten Elzasser zuurkoolschotel met worstje, spek en speenvarken Gegrilde ribeye met peperboter Gepocheerde zeewolffilet met een preisaus Petit grand dessert Warme peer in rode wijn sabayon Koffie of thee met bonbon Op maandag menu inclusief wijn en koffie (niet op feestdagen) 'Brasserie 035 - 603 60 10 Van maandag t/m zaterdag www.soesterduinen.nl Het huwelijk van kroonprins Willem-Alexander en Maxima zal op een grootbeeldscherm worden vertoond in OC De Klarinet. Speciaal voor 5 5-plus sers maakt het ontmoetingscen trum er een feestelijke bijeen komst van. Er wordt koffie en gebak geserveerd, maar ook een lunch met een drankje. Soester ouderen die de uitzen ding van hét huwelijk op het beeldscherm willen volgen, kunnen zich tot en met zaterdag 26 januari opgeven. De entree bedraagt 4,50, inclusief de consumpties en de lunch. DE GROOTSTE SORTERING IN SOEST EN OMSTREKEN IN A I UUKLIJK Bij: DILLENBURG LAAN 12. SOEST TEL: 0ÏS-6012340 WWW.VOORBIJ.NL De voorzitter van de Soester Zakenkring, oud-PvdA-politi- cus Kees Boerkoel, heeft de nieuwjaarsbijeenkomst van de bedrijvenclub aangegrepen voor een nieuw pleidooi voor de aanleg van een rondweg door de polder noordelijk van Soest. Nu de Beek en Daalsè- laan wordt doorgetrokken naar de Stadhouderslaan wordt het tijd voor een aansluiting van de 'Buitenbrink' op de Dalweg, bij de brandweer. Boerkoel wees erop dat er bij de nieuwbouw van de brandweerka zerne al een beetje rekening met zo'n aansluiting ('Verlengde Bui tenbrink', in zijn woordkeus) is gehouden. 'Een fluitje van een cent dus,' aldus Boerkoel, die al 'brainstormend' vond dat de weg een eerste stap zou kunnen zijn naar een betere verbinding met Amersfoort. 'Want filerijden is nu ook in Soest aan de orde van de dag.' Hij dacht dat er na de ko mende verkiezingen in de gemeen teraad misschien wel ruime meer derheden te halen waren voor de aanleg van zo'n weg, evenwijdig met de spoorbaan en niet te ver de polder in, maar toch ook weer ver genoeg zodat de mensen aan de rand van Soest er geen last van hebben. Een busbaan naast de Birkstraat was volgens hem 'struis vogelpolitiek'. Een rondweg wilde hij de nieuwe weg overigens niet noemen -'daar komt maar bonje van' - maar hij dacht aan een 'kernontsluitings- weg' in de richting van de rotonde die t.z.t. in de buurt van Birkhoven moet komen. En dan gelijk maar mét een busbaan ernaast. Langs de nieuwe weg ontstaan er mogelijk heden voor woningbouw (voor starters) en bedrijven, waarmee de weg trouwens ook betaald moet worden. Op die manier zal Soest geen slaapdorp worden, profeteer de Boerkoel. Nieuw verkeersplan Hij pleitte voor een totaal nieuw verkeersplan voor Soest, inclusief een betere aansluiting Konings- weg-Biltseweg (nu mogelijk door aankoop van de boerderij op de hoek). Ook wilde hij dat het ge meentebestuur op zoek gaat naar nieuwe locaties voor bedrijven, nu het beoogde industrieterrein aan de Richelleweg ('dat het bedrijfs leven als een worst is voorgehou den') steeds meer een luchtkasteel lijkt te worden door tegenwerking van Domeinen. 'Met die mensen zijn geen concrete afspraken te maken,' aldus Boerkoel. Voorts vroeg hij aandacht voor de ontwik keling van Soesterberg -'zorg dat Soestcrberg niet afsterft' - en de revitalisering van het industrieter rein Soestdijk, waarvan hij niet wil zien dat de 2,5 miljoen gulden sub sidie door de gemeente wordt ge bruikt om gaatjes in de begroting op te vullen. Geen connecties Boerkoel was overigens vol lof over de samenwerking met het ge meentebestuur, waarvoor hij met name WD-wethouder Neks Blommers (Economische Zaken, Financiën en nog een heleboel meer) bedankte, die na 24 jaar de actieve politiek gaat verlaten. 'We moeten maar afwachten of haar opvolger het net zo goed gaat doen...' Boerkoel onderstreepte nog eens nadrukkelijk dat de Za kenkring geen connecties heeft met politieke partijen, ook niet met 'Soest 2002', maar hij riep zijn achterban wel op om te gaan stem men. De Zakenkring gaat zich in de nabije toekomst ook zelf buigen over de verkeersproblematiek in Soest. Op 27 februari wordt er een lunchbijeenkomst georganiseerd, waarvoor ook alle lijsttrekkers worden uitgenodigd om aan te ge ven wat zij met het verkeer willen. Boerkoel verzocht ten slotte bur gemeester Janssen om het 'Tien Punten Programma' voor de perio de 2002-2006 van de Zakenkring voor te lezen, waarin de wensen van de ondernemers in de richting van de politiek (met name na de komende raadsverkiezingen) zijn verwoord, (zie het kader.) Ontwikkelingen Eerder had wethouder Blommers de gebruikelijke speech namens het gemeentebestuur gehouden, waarin ze de ondernemers o.a. voorzichtig kapittelde over het feit dat ze zich zo weinig op de tribu ne van de gemeenteraad vertoon den. Met genoegen keek ze terug op een aantal belangrijke ontwik kelingen, zoals de realisering van De Grachten op basis van het 'fan tastische' plan van Henk van Asch, en ze onderstreepte de noodzaak van een lange-termijnvisie op de verwerving en uitgifte van bedrijf sterrein, dat binnenkort immers op is in Soest. Ze wees daarbij op het toenemende belang van 'schone dienstverlening', maar ook op an dere vormen van bedrijvigheid, zoals de agrarische en de recreatie ve. Ze kondigde aan dat de func tie van de (ambtelijke) bedrijfscori- tactfunctionaris (BCF) ook na het vertrek van Wim Hulsbergen zal blijven bestaan. Ook vroeg ze aan dacht voor het nieuwe arbeidsplat- form (o.a. met het CWI en de Ka mer van Koophandel) in het ge meentehuis, dat volgens haar zo langzamerhand een 'bedrijfsverza melgebouw' liikt te worden. Ze was blij met de doortrekking van de Beek en Daalselaan, maar hield zich wat het 'vervolg' betreft op de vlakte. Optimistisch was ze over de opknap van het industrie terrein Soestdijk, waarvoor de ge meente het bedrijfsperceel van Branson heeft aangekocht, zodat er straks wat te schuiven valt. Blommers eindigde met een op- Iedere Soester schaamt zich een Soester te zijn als hij de ro tonde in Soest-Zuid, in Soest dijk of de Koningsweg ziet of over de kruising van de Soes- terbergsestraat-Ossendamweg rijdt, waar hij overigens meest al stil staat. De 'scharrigheid' druipt er van af, schandalig! Tussen het zandkleurig split op de rotondes groeit onkruid. En dat op zogenaamde A-locaties! 'Het gaat om het aanzien van de gemeente, waarvoor de overheid verantwoor delijk is, en het ziet er op dit mo ment niet goed uit', preekte wet houder Bart Krol donderdagavond in de gemeenteraad. Hoewel er in de gemeentelijke begroting geen geld is gereserveerd, gaat Krol 154.509 gulden en 47 cent uitge ven om deze 'doornen in het oog' te bestrijden. Van dat bedrag, on geveer een tiende procent van wat Soest jaarlijks uitgeeft, kunnen de rotondes ook nog twee jaar wor den onderhouden. Haast is geboden, want het voor jaar is in aantocht, het plantseizoen staat voor de deur, het onkruid moet in de kiem worden ge smoord. Met z'n allen moeten we er toch niet aan denken, dat deze markante plekken zouden worden ontsierd door groen dat er niet thuishoort, wat zou het doorgaand verkeer er wel niet van denken? Vandaar dat Krol het benodigde geld uit het overschot van 2001 plukt. Hij mag het doen van zijn lokale regeringsmaatjes van CDA, WD en GGS, van wie de laatste fractie enkele weken geleden de indruk wekte tegen te zijn. Bij de besluitvorming in de raad gunde woordvoerder Bert van 't Holt van 4 r—r: GGS Krol ineens wel zijn bloe men. 'Het schijnt dat hier wat gras sprietjes en plantjes groeien en dat schijnt een groot problbem te zijn. De wethouder wil om de een of andere reden roosjes, nou al la(h)\ hield Van 't Holt het bolwerk van de coalitie overeind. Adoptie De oppositiepartijen (10 van de 27 zetels) stemden tegen. Zo vond Wim Roest (D66) dat er weliswaar iets moet gebeuren, maar dat de INTERNATIONALE HEDENDAAGSE KUNST vrijdag 25 januari t/m zondag 3 februari hoge korting op schilderijen, grafiek, binnen- en buitenbeelden van abstract tot figuratief Galerie Wind, Anna Paulownahuis, Steenhoffstraat 6, Soest Burg. Grothestraat 51. Soest (035) 603 13 00 (035) 602 19 83 OPEN: IEDERE MIDDAG VAN 13.00 - 17.00 UUR kosten voor twee rotondes moeten worden verhaald op de hoveniers bedrijven die in het recente verle den de verkeerspleinen op de Birkstraat en de Burgemeester Grothestraat voor twee jaar adop teerden en destijds zouden hebben gegarandeerd, dat er geen onkruid zou groeien. Krol gaat overigens kijken of er een bedrijf te porren valt voor de adoptie van de nog aan te leggen rotonde op de krui sing van de Dalweg en de Beuken laan. Wiebe Meilof (ChristenUnie/ SGP) zag het belang er niet van in De beplanting op enkele roton des, zoals deze op de Burgemeester Grothestraat, moet volgens wet houder Bart Krol dringend worden aangepast, zodat onkruid straks geen vrij spel krijgt. Op zaterdag 12 januari, nu alweer ruim anderhalve week geleden, vond op de kruising van de Stad houderslaan en de Van Weede- straat een aanrijding plaats tussen een auto en een fiets. De politie is nu op zoek naar getuigen, omdat het onderzoek,is vastgelopen. De eigenares van de auto, een 67- jarige vrouw uit Nijmegen, zegt niets af te weten van het ongeval. De automobilist was na de botsing doorgereden, maar de fietsster had het kentekennummer genoteerd, zodat de politie de vermoedelijke veroorzaakster later kon traceren. De politie wil nu graag mensen spreken die iets afweten van het ongeluk, waarbij geen persoonlijk letsel werd opgelopen, maar wel de fiets zwaar werd beschadigd. De politic is bereikbaar onder nummer 0900-8844. om deze uitgave buiten de begro ting om te doen, Ans Mann van GrocnLinks evenmin: 'de rotondes storen me honderd keer minder dan de troep die op zondagmorgen in de Van Weedestraat ligt.' Even als Wil Stekelenburg (PvdA) meende ze dat deze winkelstraat straks nog schriller zal afsteken te gen de perkjes met kleurrijke bloe men. Stekelenburg had liever ge zien dat het zwerfvuil in de woon wijken wordt aangepakt. 'Je moet ergens beginnen,' reageer de Krol die aankondigde dat Soest de komende jaren meer geld zal gaan uitgeven aan vegen, borstelen en onderhoud van het stedelijk gebied. Krol vindt dat Soest tot dusver heel zuinig is geweest als het gaat om de 'buitcnkwaliteit'. De oorlog is dus verklaard aan de 'scharrigheid', een term die er ooit door Stekelenburg ingebracht was en die door het College in het voorstel is overgenomen, ook al heeft Van Dale er nooit van ge hoord. Scharrig kun je uitleggen als 'gammel' of 'labiel' en heeft dan betrekking op personen, maar dat terzijde. Op de Torenstraat zijn vrijdagmid dag tussen half vier en half vijf zes automobilisten bekeurd. Zc droe-^ gen geen veiligheidsgordel. Boerkoel bedankte Blommers namens de Zakenkring met een boeket voor de hartelijke samen werking. Foto: Soester Courant roep aan de ondernemers om, in navolging van de gemeente, groot moedig de beurs te trekken voor de modernisering van het Cabrio- openluchtfneater, dat een overkap ping krijgt en ook voor andere voorzieningen nog geld nodig heeft. Ook burgemeester Janssen liet ten slotte nog woorden van waardering aan het adres van de ondernemers horen. Hij benadrukte het belang van een goede verstandhouding en samenwerking en beloofde Boer koel dat het College en de raad serieus kennis zullen nemen van de Tien Punten van de Zakenkring. 'We willen geen goedkope praatjes verkopen, maar bij dure zaken zijn we altijd extra alert,' waarschuwde hij alvast. 'Maar je hoeft het elkaar ook niet altijd naar de zin te ma ken. Zonder wrijving is er immers ook geen glans...' in Soest voor de Aanmelden: tel. 6014152 1. Het overleg met B en W van de gemeente Soest uitbouwen en afspraken maken voor de volgende periode van vier jaar. 2. Het kruispunt Biltseweg Koningsweg op korte termijn ver beteren. 3. De revitalisering van Soestdijk binnen de gestelde tijd afron den, waarbij een heldere wegenstructuur, een goede beveili ging en een economisch aantrekkelijk bedrijventerrein het re sultaat zal zijn. 4. Een vernieuwend verkeersplan maken voor dc gehele gemeente Soest/Soesterberg. 5. De wijziging van de huidige bestemming van het Kamp van Zeist ook voor het Soester bedrijfsleven aantrekkelijk maken. 6. Een ontsluitingsweg van de Buitenbrink tot aan de rotonde Birkhoven-Amersfoort aanleggen met aansluitingen op de Stadhouderslaan, Dalweg en Soest-Zuid. 7. Langs deze ontsluitingsweg een bedrijventerrein voor de volu mineuze detailhandel en kantorenbouw bestemmen en realise ren. De opbrengst van de grond gebruiken voor de aanleg van deze ontsluitingsweg. 8. De kleinschalige woonwijk bij deze ontsluitingsweg in handen van de gemeente laten en bestemmen voor starters op de wo ningmarkt. 9. Als de Richelleweg wordt gerealiseerd voor arbeidsextensieve bedrijven, dan tevens ruimte maken voor de verplaatsing van de bedrijven uit Soest. In het algemeen: Indien om moveren de redenen bedrijfslocaties anders bestemd worden, elders in de gemeente in een zelfde aantal m2 voorzien. 10. Soesterberg uitbreiden met voldoende woningen en bedrijfster rein om als dorp te kunnen blijven functioneren. Ans Mann (foto), lijsttrekker van Groen Links Soest/Soesterberg: 'Jeugdgezondheidszorg moet signa len van problemen bij heel jonge kinderen sneller oppakken.1 En: 'Voldoende netwerken zijn nodig om jongeren van 12 jaar en ouder, indien nodig, meer sturing en houvast te geven.' Zie het verkiezingsprogramma van GroenLinks op de website De raadsvergadering was don derdagavond afgelopen, toen burgemeester Koos Janssen een stoel Het plaatsen in het middelpunt van de 27 zetels. De extra zitplek was bestemd voor Teus van Gent die na ruim 22 jaar afscheid nam als bode van de gemeente Soest. Zijn werkzaamheden bestonden voor een substantieel deel uit het voorbereiden van raadsvergaderin gen en het bijstaan van de raad. Hij zorgde ervoor dat de techniek werkte, zodat de duidelijke of on duidelijke betogen van de dames en heren politici in elk geval ver staanbaar waren. Als er een motie of een amendement werd inge diend, kopieerde Van Gent ze'ra zendsnel voor de raadsleden en de pers. Bij stemmingen kwam hij in actie, hij schonk de koffie- en thee kopjes vol en serveerde koekjes (een stukje banket in december) en soms, als er sprake was van lan ge zittingen, kwam hij met warme kroketten de raadzaal binnenstap pen. Hij luidde de bel ten teken dat de schorsing van een vergade ring voorbij was en zo waren er nog meer taken die hij uitvoerde. Gistermiddag werd officieel af scheid van hem genomen (meer daarover in de Soester Courant van volgende week), maar donder dagavond nam de raad alvast een voorschotje en sprak Janssen hem toe. 'U zit erbij alsof u niet luistert', zei de burgemeester. 'Ik pas me een beetje aan', ant woordde Van Gent, wijzend naar de raadsleden. Het postagentschap in Primera aan de Tamboerijn gaat ver dwijnen. Een schrale troost voor met name oudere klanten van het agentschap is dat er - vermoedelijk per 1 april - in de winkel een pinautomaat zal komen. Andere geldhandelin gen zijn vanaf medio februari niet meer mogelijk. Postkantoren bv sluit overal in het land agentschappen, omdat het aantal geldhandelingen drastisch is teruggelopen sinds de geldautoma ten steeds meer worden benut. Bij de tabakszaak in winkelcentrum O verhees valt dat reuze mee. Joke De Beer zegt dat het agentschap jaarlijks zo'n 50 tot 60 duizend geldhandelingen te verwerken kreeg. Daarbij ging het in veel ge vallen om stortingen en betalingen, maar dat kan straks niet meer aan de Tamboerijn en de familie De Beer betreurt dat. Het zijn vooral de ouderen, hoofd zakelijk afkomstig van De Vijver hof, die de weg naar het agent schap weten te vinden. Zij gaan voor geen goud buiten bij een au tomaat pinnen en voelen zich vei liger als ze dat binnen kunnen doen. Vandaar dat Bert de Beer er veel waarde aan hecht, dat de geldautomaat in de winkel en niet buiten worden geplaatst. 'Dan kunnen we de mensen ook helpen, als ze dat op prijs stellen.' Weliswaar is de automaat dan al leen bruikbaar tijdens de ope ningstijden van de zaak, maar de ouderen maken er toch alleen op die uren gebruik van. 'Jongeren kunnen makkelijker ergens anders heen. In hetzelfde winkelcentrum is al een geldautomaat, maar die schijnt vaak buiten bedrijf te zijn. De volgende dichtstbijzijnde auto maat is in de Smitshof, terwijl het in de winkelcentra Soest-Zuid en Soest-Noord 'barst' van de auto maten. Het postagentschap aan de Tam boerijn wordt omgetoverd tot een Servicepunt, waarvan er in het hele land zo'n 900 moeten komen. De afstand naar een Servicepunt mag voor een burger, aldus Postkanto ren bv, maximaal 7 kilometer be dragen. Maar behalve dat er post zegels kunnen worden gekocht en postpakketten voor het binnenland kunnen worden afgegeven, zijn er bij De Beer binnenkort verder geen functies meer van het post kantoor. Daarvoor kan men in Soest alleen nog aan de Steenhoff straat en in beperkte mate aan de Nijverheidsweg terecht. Dat er een geldautomaat en een Servicepunt komt, is volgens Bert de Beer te danken aan de gemeen te. Die diende een klemmend ver zoek in bij Postkantoren bv om af te zien van sluiting. Uit dc bus is een compromis gekomen, dat voor met name de ouderen toch bete kent dat ze voor bepaalde hande lingen verder van huis moeten. De Beer grijpt de verandering aan om de winkel intern te verbouwen. De verkoop van postzegels en strippenkaarten zal straks vanach ter de reguliere toonbank worden gedaan, naast de balie voor de lo terijen en de kansspelen. De fami lie De Beer wacht inmiddels ech ter al bijna twee weken op actie van Postkantoren bv, de overkoe pelende organisatie van Postbank en PTT. Bert de Beer en zijn dochter Mi randa (op de foto ontbreken Joke de Beer en Nancy van Benthem) kunnen de dagen van hun Post agentschap aftellen. In het Service punt met geldautomaat, wat er voor in de plaats komt, zijn veel minder (geld)handelingen mogelijk. postkantoor ..iSiFjk. ..ë£3_ ~4P— 1 SOEST Eigen technische dienst met 24-uur service. Geen voorrijkosten. Gratis bruikleen app. Allé reparaties aan huis. Soesterbergsestraat35a Tel. 035 - 602 93 60 Dankzij bemiddeling van Teun Middelkoop, die één van mijn co lumns over Nel Koster had gele zen, heeft de Rotaryclub Soest/ Baarn (community service) vorig jaar 2500 gulden overgemaakt op de girorekening van het oud raadslid. In haar vijfde rondzend brief, van december 2001, schrijft ze dan ook: 'Heel hartelijk dank voor het vele geld dat is gestort. Ik heb niet alleen genoeg voor 2 jaar Thobwa, maar ook de klaslokaal tjes worden nu opgeknapt. Hart stikke bedankt namens de kids'. Drie keer in de week loopt ze om half zeven 's morgens een rondje van een uur. De lessen met de mei den van haar communityschool vindt ze nog altijd dikke pret en ze houdt leuke discussies. Haar seks- voorlichting wordt thuis niet ver teld aan moeder en aan vader al helemaal niet. Taboe. Alleen 'arn- buye' (grootmoeder) deelt in de geheimen van de puberteit en licht ook de meiden voor. Er zijn er, zelfs die nog een soort initiatie krijgen, schrijft Nel: als de eerste; menstruatie verschijnt worden ze weken of soms maanden afgezon derd en krijgen zij uitgebreid voor lichting over hun toekomstig leven als echtgenote, want nu zijn ze 'echt vrouw'. 'Ja, ook ik leer van deze lessen. Met prachtige, zinnelijke dansen wordt de initiatie uitgebeeld. De lessen met de meer volwassen meiden van de beroepsopleiding lopen natuurlijk heel anders en gaan veel meer over het zelf sterk staan in de machowereld en hoe voorkom ik een STD of Hl V'. Nel Koster verhaalt in haar brief van een schrijnend bezoek aan de Orde van Mother Teresa, die ook in Lusaka werkzaam is voor de al lerarmsten. Iedereen die aan de deur klopt wordt door hen opge nomen: vondelingen, mensen niet terminale AIDS, baby's, kleuters en kinderen met AIDS, die nie mand meer kan of wil verzorgen. 'Het resultaat: tientallen peuters krioelen als insecten om me heen, ze klampen zich aan mij vast. Ba by's in overvolle zaaltjes, die liggen te sterven of misschien nog een aantal weken leven. Dit beeld blijft me bij en grijpt me aan, voor mij als Nederlandse. Het uitzichtloze, de almaar voortdurende verzor ging van stervende mensen, vaak meer dan één per dag... Met de hulp van God, zegt de zuster la chend en ze weigert op de foto te gaan, want zij is niet belangrijk...' Beste Nel. Ik moest laatst heel onver wacht aan je denken, toen ik hier in Klaarwater op het dak van je huis aan de Van Hamelstraat een reiger zag zit ten. Is ze terug? Het duurde kort. Net als de tien maanden dat je nu weg bent. Houd je het vol? Laten de zittende raadsleden, je oud-collega's, wel eens iets van zich horen? In de laatste zin van je brief wens je alle politieke vrien den een goed verkiezingsjaar toe. Na 6 maart wordt hun raadsvergocding aan zienlijk verhoogd. Wist je dat? Voor dat geld hoeven ze niet eens meer te besturen, alleen maar te controleren, in het nieuwe dualistische systeem. Ik houd je op dc hoogte. Veel liefs. Nel Koster City of Hope P.O. Box 31151 Lusaka, Zambia E-mail: afmmak@zamnet.zm Gironummer 5608662 o.v.v. Melk voor Ncl(k). P.C.H. Koster, Van Broeckhuijsenstraat 15, Bennekom. Ook voor dc rondzendbrief en even tuele vragen: 0318-415655. Verhuur van professioneel gereed schap voor bedrijf en particulier. Reparatie en onderhoud van uw tuinmachines (motormaaiers) en elektrisch gereedschap. Speciaal weekendtarief van vrijdag 16.00 tot maandag 9.00 uur. Deskundig advies en goed bereikbaar (ind.terrein Nieuwegracht). m Open: ma t/m vrn van 7.30 - 17.00 uur.

Soester Courant | 2002 | | pagina 3