Dankzij VOS spetterend feest verwacht 'omputercursussen voor 5 5-plussers ^Bt) Door opbrengst rommelmarkt meer geld voor activiteiten Zonnestudio Ayant-Soleil viert eerste lustrum op Dorpsplein Uitbreiding woning in deel bos toegestaan Courant I BEZORGERS/-STERS pagina 10 cin-y Slee e? l ^nddouche 3 Wasnetfen W3 stuks K. 69 Speelgoed» auto's WOENSDAG 30 JANUARI 2002 Heimwee naar een Koninginnedag van toen KERKDIENSTEN MEDISCHE DIENST [et hoeven geen bejaarde wizz-kids te worden' Lampionnenoptocht op huwelijksdag Nieuwe cursussen in dorpshuis Voor 55-plussers in Soesterberg Brandende vrachtwagen bedreigt drie bedrijven in Soesterberg 035 - 602 18 41, b.g.g. 06 - 22 90 93 90 Cenakel-viering op televisie K®IM(Q)(SS et Vleescentrum els met o.a. div. salades - eengrill en fondue svriendelijk •iging en afbraak is n bet Surinaamse mg. igenootschap helpt. voorbeeld. SOESTERBERGSEmCOURANT l.v. ZZg, Zeist. stelbare spofs. 5x12 Volt iele band 180 cm. 5 Sproeifunclies: sauna, massage, normaal, normaal sauna en fj normaal massage roe/functies Voor de bescherming van uw was 4 Verschillende soorten jr Volumeknop Rietzangerstraat I >ersveldseweg 22 destraat 141 lenweg 151-153 Adv./05_gr J 'De:e orfikelen verkopen wij lijdelijk. Mochten tij ondanks zorgvuldige planning Ie wel lijn uitverkocht, don vrogen wij hiervoor begrip. De vwpoMmj m jt clqtlxtMi orfHe len kunnen ofwi"|ken. Zet- en drokfoirten zijn voorhehovden Redactie-adres: Jan van Steendelaar, tel. 06-22450173. Klachten bezorging: C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest tel. 035 - 602 18 41 Zeister Zendingsgenootschap 'Wat wij graag willen is een Oranjefeest zoals we dat des tijds hier kenden. Een feesten de Rademakerstraat door en voor ons als Soesterbergers. Spontaan besloten we dit aan het Jaarmarkt-team van de Verenigde Ondernemers Soesterberg (VOS) voor te leg gen, om zo samen er iets moois van te maken. En het begint een daverend feest te worden.' Een beetje overdonderd door zo- yeel belangstelling, enthousiasme eii instemming zaten Joke Tammer en Ankie van Santen achter een stapeltje papier. Op de vraag hoe het is begonnen, keken ze elkaar end aan. 'Ik geloof tijdens een itje', reageerde Ankie wat door 'oke werd beaamd. Ze wisten dat [iet Taai bezig was met de tradi- inele Koninginnejaarmarkt en |jden hem hun plan voor. Snel :rd daarop een groep gevormd bi het plan handen en voeten te *ivcn. Het Oranje Comité werd m het plan in kennis gesteld. Het comité organiseert z'n eigen acti viteiten en de VOS-groep richt zich op de Banningstraat én de Rademakerstraat. Elke week wordt een paar uur vrij gemaakt om de vorderingen door te nemen. Naast de Banningstraat werd ook ver gunning bij de gemeente Soest aangevraagd voor de Rademaker straat, vanaf de Kampweg tot de Prof. Lorentzlaan. De bedoeling is om vooral de winkels aan de Rademakerstraat te activeren om juist op die dag met een stand of kraam voor hun bedrijven te gaan staan, aangevuld met eigenaren van winkels elders in het dorp. Daaromheen worden activiteiten aangetrokken waardoor het één groot feestelijk gebeuren gaat wor den. Deze activiteit kost veel geld. Vooral Ankie van Santen en Joke Tammer bezochten de bedrijven in Soesterberg en vonden bij veel er van gehoor op hun verzoek. De VOS-groep werd uitgebreid met Arjan en Frank de Ridder en Leontien. Samen met Astrid Geer- dink en Piet Taai van het VOS- bestuur, werd een enthousiast ze vental geboren. Over de feitelijke activiteiten willen de dames nog niets kwijt. 'Dat is een verrassing die we graag een volgende keer vertellen', reageren ze. Jaarmarkt De jaarmarkt op de Banningstraat begint inmiddels vaste vormen aan te nemen. De aanvragen komen langzaam maar zeker binnen, al is de concurrentie van de directe omgeving vrij sterk. Jaren geleden was Soesterberg nagenoeg de eni ge met een Koninginnejaarmarkt, met daarin een niet te onderschat ten inbreng van de Amerikanen. Dat waren echte aantrekkingspo len voor velen en soms van heel ver. Vorig jaar had de markt veel last van de toen heersende 'mond- en-klauwzeer'. Nu heeft de VOS-groep zo haar eigen gedachten over de toekomst van de jaarmarkt. Dit jaar wordt als proef de Rademakerstraat erbij betrokken. Wordt dit een succes, dan wordt de jaarmarkt van de Banningstraat mogelijk in zijn ge heel naar de Rademakerstraat ver plaatst. 'Wie weet kunnen we het zelf wel; alleen als Soesterbergers en uiteraard Soesters. Samen er een prachtige dag van maken, dat moet toch kunnen!', aldus de da mes. Zeker is nu al dat de vier krijgs machtdelen hun medewerking zul len verlenen met stands en een sta tic show. Ook heeft de VOS-groep gesprekken gevoerd met de uitba ter van de kermis en met de ge meente Soest. Daardoor wordt Koninginnedag opgeluisterd met een kermis en afgesloten met vuur werk. Met het Oranje Comité is afgesproken dat de VOS-groep de organisatie en het drukken van het Oranjeboekje voor haar rekening neemt. Het Oranje Comité, krijgt het begin april kant en klaar afge leverd, waarna het de boekjes huis- aan-huis bezorgt en tegelijk een collecte houdt. Soesterberg staat op Koninginne dag een daverend feest te wachten, dat is nu al zeker! Zaterdag 2 februari zondag 3 februari Rooms-katholiek, Caroluskerk, Rademakerstraat 75 Vrijdag 14:30 pr. G. Claassens (de Heybergh) Vrijdag 16:00 pr. P. van Hooijdonk; afscheid Co Kagenaar Zondag 10:30 aalm. R. v.d. Vring; gemengd koor Samen op Weg, Vredekerk, Gen. Winkelmanstraat 101 10:00 ds. R. Zandstra; ZWO- en doopdienst Sterrenberg, 't Lichtpunt, Huis ter Heide 10:30 drs. T. Zijlstra World Outreach Church (info locatie: 1B0346-350458) 10:30 Mark Six Huisarts, vrijdag 18:00 - maandag 08:00 uur: eigen huisarts bellen, dan wordt men doorverbonden Apotheek (lange dienst), vanaf vrijdag 17:30 uur: Hessen Apotheek (De Bilt), 88030-2200383. Apotheek (korte dienst), zaterdag 10:00-18:00 uur; zondag 12:00- 17:00 uur; maandag t/m vrijdag 17:30-20:00 uur: Hessen Apotheek (De Bilt), 88030-2200383. Tandarts, spreekuren 13:00 en 19:00 uur: eigen tandarts bellen; dan hoort men wie er dienst heeft. Dierenarts, weekenddienst na afspraak; H.J.M. Tonino en P.B.E. Tonino-van Schieveen, Kampweg 50, 88352467; in andere gevallen hoort men via het antwoordapparaat wie er dienst heeft. Thuiszorg Stichting Thuiszorg Eemland, 24 uur per dag, 88033-4220500; van 's avonds 17:00 tot 's morgens 08:00 uur en in de weekeinden alleen voor spoedeisende situaties. e moet je niet voorstellen dat iet straks allemaal een soort tejaarde wizz-kids worden, 'at lijkt me ook niet goed, aar ze krijgen wel een beetje ip op het medium. De men- ien zijn heel erg nieuwsgierig in geïnteresseerd in de gang n zaken. Er zitten mensen bij 'ie er niet genoeg van kunnen ijgen. Ze worden er helemaal lebberig van als ze eenmaal chter de computer zitten en lerken hoe ver ze over de we reld kunnen zeilen.' Henny ten Hulscher is vandaag in De Drie Eiken begonnen aan een nieuwe computercursus voor alle 55-plussers in Soesterberg, en eventueel ook uit Soest. Zij leidt de twee beginnerscursussen van acht lessen nu het voor het twee de jaar, zowel in De Drie Eiken als in De Klarinet in Soest. Daarnaast geeft ze een internetcursus en een vervolgcursus van elk vier lessen voor mensen die al wat handiger zijn. 'Het is erg leuk om te doen,' zegt ze. 'Ik heb een heel gemengd gezelschap. Er zijn mensen bij die nog geen zestig zijn, maar ook mensen die al een stuk over de tachtig zijn. Ik heb in Soesterberg een meneer van 86 gehad, dat was m'n oudste "klant".' Wat de ouderen beweegt om aan zo'n cursus te beginnen? 'Het stoort deze mensen dat ze eigenlijk niets van computers waren. Dat vinden ze zelf heel vervelend. Oudere mensen komen toch veel in contact met jongere mensen, die hen dan op een goed moment de baas zijn met dat soort zaken. Dat is natuurlijk niet erg, dat gebeurt uiteindelijk toch, maar in dit stuk je van de technische ontwikkeling willen ze wel graag meedoen. Er zijn ook veel mensen die e-mailen met hun kinderen en kleinkinde ren. Ze horen van elkaar dat het leuk en gemakkelijk is en er zijn een heleboel mensen gewoon nieuws gierig naar het gebruik van zoiets "nieuws". Ze zien het om hen heen. Als je er niets vanaf weet en je verstand "draait" nog gewoon, Henny ten Hulscher geeft aanwij zingen aan deelnemers van de com putercursus in De Drie Eiken in Soesterberg. Foto: Eemland Pers. dan kan ik me heel goed voorstel len dat ze denken: daar wil ik toch minstens iets van weten. Ze zijn niet allemaal in eerste instantie van plan om meteen een computer te gaan kopen. Er zijn erbij die zeg gen: ik wil eerst eens kijken of ik het wel leuk vind. Het gebeurt zel den dat dat niet het geval is. En dan merk je dat heel veel ouderen toch een computer aanschaffen, zelfs al tijdens de cursus.' Henny ten Hulscher geeft drie ver schillende cursussen. Er zijn geïn teresseerden bij die aan al die cur sussen meedoen: 'Zij pakken alles wat ze krijgen kunnen. Ze kunnen er niet genoeg van krijgen, zo en thousiast zijn ze.' In het begin wor den er nogal wat spelletjes ge speeld omdat dit het gemakkelijkst is, zegt de uit Soest afkomstige cursusleidster, 'maar zodra ze iets meer van de computer weten en niet meer schrikken van elk vreemd schermpje dat opduikt, willen ze zo snel mogelijk verder. Ze krijgen bij mij niet alleen vaar digheid in het gewone gebruik, maar we kijken ook "achter de computer": hoe je die op orde houdt en allerlei dingen naar je ei gen zin kunt veranderen, zodat ze niet meer het gevoel hebben: dat ding gaat er met mij vandoor, maar dat ze er zelf de baas over zijn.' Henny ten Hulscher heeft de be ginnerscursus de naam gegeven 'Computer? Aangenaam.' 'Het is een kennismaking met iets wat de cursisten nog niet kennen. Handig worden ze niet bij mij. Maar ze verliezen wel een heleboel angst en ze zijn over een drempel heen. Dat merkje steeds weer. Ik heb bijzon der ijverige leerlingen.' Het inter net is voor vrijwel alle cursisten het meest aantrekkelijk. Het e-mailen komt dan vanzelf. Veel mensen denken dat dit het moeilijkst is, terwijl het juist het allergemakke lijkst is. Verder leren ze een beet je rommelen met een tekstverwer ker.' Kortom, de mensen ontdekken dankzij het internetten dat ze alles tevoorschijn kunnen halen wat ze willen. 'Dat is natuurlijk heel span nend als je het nooit gedaan hebt,' zegt Henny ten Hulscher. Zij is zelf afkomstig uit het onderwijs. Vorig jaar kwam ze erachter dat de door de Stichting Welzijn Ouderen Soest georganiseerde computercur sus overvol was, terwijl er boven dien een lange wachtlijst was. Ze vond het verschrikkelijk dat men sen zolang moesten wachten. 'Als je al zo oud bent, zoveel interesse hebt en dan zolang moet wachten, dat vond ik sneu. Toen zei ik: les geven kan ik ook. Toen was het gebeurd. Binnen veertien dagen had ik volgeboekte cursussen.' Ze heeft zelf een cursusboek gemaakt ('bestaande boeken zijn vaak moeilijk en ingewikkeld') en ge bruikte haar echtgenoot ('omdat hij weinig van computers wist') als proefkonijn om te voorkomen dat zij door haar kennis een stapje in het leerproces zou overslaan. Om dat het volgens haar 'een erva- ringsboek' is, werkt ze het in de loop van de lessen bij en vult het aan. Het is voor de cursisten een onmisbaar hulpmiddel om het computeren zover onder de knie te krijgen dat ze er plezier aan bele ven. En dat is de mooiste beloning die Henny ten Hulscher voor haar werk kan krijgen! Soester Courant overal thuis is Soest en Soesterberg Het Oranje Comité Soesterberg heeft voor zaterdag 2 februari, de dag van het huwelijk van prins Willem-Alexander en Maxima, een lampionnenoptocht op touw gezet. De start is op het Dorps plein, waar de Soesterbergse jeugd in groten getale wordt verwacht. De start is om 18:30 uur. De mu ziekvereniging Voorwaarts gaat aan de verlichte stoet vooraf. De route loopt door het dorp en men is ongeveer een half uur onderweg. Na afloop is er dankzij de mede werkers van Abrona (De Sterren- berg) voor iedereen warme choco lademelk. Vandaag starten twee cursussen in dorpshuis Burgstede aan het Dorpsplein. Om 19:30 uur begint de eerste van 12 lessen Tai Chi, een Chinese bewegingsvorm, gege ven door drievoudig Nederlands kampioen Edwin Sorff. Elke les duurt anderhalf uur. Deelname aan de cursus kost 75. Eveneens om half acht begint de cursus bloemschikken voor gevor derden, die bestaat uit zes lessen en wordt gegeven door Matthijs Verbruggen. Kosten: 30. Aanmelden voor de cursussen kan telefonisch vanaf 18:00 uur bij de heer Appeldoorn, §8 0346- 351975 of anders per e-mail: dorpshuis@burgstede.nl De rommelmarkt die zaterdag in het dienstencentrum van De Drie Eiken werd gehouden is een groot succes geworden. Aan het slot kon een bedrag van 1.487 euro (3.200 gulden) worden toegevoegd aan het be drag dat voor activiteiten ten behoeve van alle 55-plussers in Soesterberg beschikbaar is. 'Het is een welkome aanvulling op de subsidie', zei activiteiten begeleidster Tosca van Bussel na afloop. De rommelmarkt is een initiatief van de vrijwilligerswerkgroep van De Drie Eiken. Twee keer per jaar wordt de ontmoetingsruimte inge richt als een markt waar de meest uiteenlopende dingen te koop zijn; van boeken en platen tot glaswerk, van speelgoed tot elektrische ap paraten en van handenarbeid tot elektronica. De spulletjes komen in een periode van een half jaar bin nen. Inwoners van Soesterberg die ze niet ir.eer nodig hebben, staan ze af aan De Drie Eiken. De vrij willigers slaan de spullen op. Als er voldoende voorraad is, organi seren ze weer een rommelmarkt. Het was vooral in het begin een drukte van belang. Al bij de ope ning om tien uur ontstond er een file in de paden langs de tafels. De belangstelling ging vooral uit naar boeken en platen en verzamelob jecten. Ook bij de afdeling curio sa was het soms dringen, misschien wel in de hoop bij toeval in het bezit te komen van een echt kunst werk. Dat was zaterdag in Soester berg echter niet het geval. De be zoekers namen de tijd om alles rustig te bekijken. Zo was cr ie mand, vertelde Tosca van Bussel, die twee uur lang op z'n knieën tussen de boeken en platen heeft zitten snuffelen... De vijftien tafels in de ontmoe tingsruimte werden bemand door vrijwilligers van de werkgroep van De belangstelling voor het geva rieerde aanbod op de rommelmarkt in De Drie Eiken was groot. De opbrengst is bestemd voor activitei ten ten behoeve van 55-plussers in Soesterberg. Foto: Eemland Pers. De Drie Eiken. Net als de bezoe kers hebben ze een paar plezieri ge uren beleefd, temeer daar de opbrengst ruim 180 euro (400 gul den) hoger was dan de vorige rom melmarkt. Dit was mede te danken aan de opbrengst (187 euro) van de verlotingen. Een enkele win naar, bijvoorbeeld van de brood- bakmachinc, deed z'n prijs direct van de hand. De overgebleven spullen werden opgehaald door vrijwilligers die deze op een andere plaats te koop zullen aanbieden. Ook dan is de opbrengst bestemd voor een goed doel. Ze zit met haar zonnestudio Avant-Soleil op het Dorps plein al vijfjaar op een perfec te locatie en dit eerste lustrum moet gevierd worden. Brenda Bongers uit Nieuwegein houdt vrijdag dan ook open huis van 10.00 tot 22.00 uur. Op deze dag kunnen de bezoekers voor de helft van de prijs gebruik maken van een van de zes zon- necabines. Verder kan men de hele maand februari profiteren van de aanbie ding '12 x zonnen 10 x betalen'. De grootste klapper van het feest is de verloting van een zonnehemel ter waarde van 570 euro. Hiervoor komt iedereen in aanmerking die in februari of maart een abonne ment heeft gekocht. Daarnaast zijn er nog enkele feestelijke aanbie dingen die in de loop van de vol gende twee maanden bekend ge maakt worden. Samen met een vriendin, die in middels een andere baan heeft aangenomen, nam Brenda Bon gers in 1997 de toen anderhalfjaar bestaande zonnestudio over van de oprichters. 'Ik wilde altijd al voor mezelf beginnen, maar het was me eigenlijk niet duidelijk wat precies. Toen deze studio werd aangebo den, wilde ik kijken of me dat zou gaan lukken. Voor haar betekende dat een flinke omschakeling, want tot dan toe had ze een kantoor baan. Door zelfstudie en de in- werkperiode door haar voorgan gers die haar de kneepjes bijbrach ten en introduceerden bij leveran ciers, was ze ervan overtuigd dat het haar zou lukken. 'Het is vaak ook een kwestie van ervaring en die heb ik langzaamaan opge bouwd.' Als ze niet zelf in de stu dio kan zijn, is Debbie Jansen uit Soesterberg er gastvrouw. Badmode Behalve voor de zonnestudio, die hoofdzakelijk cliënten trekt uit Soesterberg en in mindere mate ook uit Zeist en Amersfoort, kan rnen bij Avant-Soleil ook terecht als men voor thuis een zonnehemel wil aanschaften. L»ie verkoop is regionaal gericht, 'echt alle kanten op,' zegt ze. Sinds vorig jaar doet ze ook in badmode. 'Dat is heel erg aangeslagen en dit jaar ga ik dat wat breder aanpakken,' zegt Brenda Bongers. Naast de vaste- klantendagcn ('want voor vaste klanten doe ik steeds iets spe ciaals') die ze regelmatig organi seert, informeert ze haar cliënten regelmatig schriftelijk over nieuwe activiteiten en trends. Ze zit op het Dorpsplein op een perfecte locatie, zegt Brenda Bon gers. 'Het is hier gratis parkeren. Dat is de grote kracht. Iedereen kan hier altijd z'n auto voor de deur kwijt. Ik heb mensen die hier werken en in Utrecht wonen en die hier komen zonnen om de file te ontwijken. Het is ook plezierig dat we net even buiten het centrum zitten en ook nog naast een restau rant. Van die combinatie wordt ook wel eens gebruik gemaakt.' Brenda Bongërs in haar zonne studio Avant-Soleil '...graag nog vijf jaar op deze perfecte locatie op het Dorpsplein... Foto: Eemland Pers Plannen Brenda Bongers hoopt nog heel lang op deze plek te kunnen blij ven, maar ze weet ook dat dit mede afhankelijk is van de moge lijke uitvoering van de herinrich tingsplannen die voor het Dorps plein en omgeving in voorberei ding zijn. 'Ik wil hier niet weg, ik zit hier ideaal. Als ik weg moet, krijg ik vier muren en moet ik op nieuw beginnen terwijl het hier nu net allemaal zo lekker gaat. Maar ik heb geen keus, want ik huur dit pand en ben dus afhankelijk van wat de verhuurder beslist.' Daar wil 2e nu nog niet op vooruitlopen. Het is immërs feest ter gelegen heid van het eerste lustrum en wat haar betreft viert ze het tienjarig bestaan op dezelfde locatie! Burgemeester en Wethouders zijn bereid vrijstelling te verle nen van de voorschriften bij het bestemmingsplan Soesterberg- Kom, waardoor de uitbreiding en verbouwing mogelijk wordt van de woning Chr. Huygen- slaan 20. Het door de heer Putman inge diende plan betreft de uitbreiding aan de zijgevel over een breedte van ongeveer zeven meter over twee lagen. Dit plan is in strijd met de voorschriften van het bestem mingsplan omdat de uitbreiding door de bouwgrens heen gaat en daardoor in het gedeelte komt dat de bestemming bos heeft. Daarom kunnen Burgemeester en Wethou ders alleen medewerking verlenen aan het realiseren van het plan door een vrijstellingsprocedure toe te passen. Ze zijn daartoe bereid omdat van uit stedenbouwkundig oogpunt, gelet op de ligging van de woning en de specifieke situatie, in dit ge val geen bezwaren bestaan om vrij stelling van de voorschriften te ver lenen. Wel zijn hieraan twee voor waarden verbonden: de welstands commissie moet een positief oor deel over het plan geven en de aanvrager moet een planschade- overeenkomst ondertekenen. Door snel ingrijpen heeft de brandweer van Soesterberg zondagmiddag een grote brand kunnen voorkomen die voor drie bedrijven aan de Amers- foortsestraat-Richelleweg rampzalige gevolgen had kun nen hebben. Een in een inham tussen de bedrijven geparkeer de vrachtwagen was door on bekende oorzaak in brand ge raakt en brandde bij aankomst van de brandweer als een fak kel. Door zich eerst op de gebouwen te concentreren, slaagde de brand weer erin overslag te voorkomen. Alleen de buitenzijde van het pand van Kwantum werd enigszins ge blakerd. De rookschade binnen bleef beperkt. Hoewel de oorzaak van de brand nog niet bekend is, wordt brandstichting waarschijnlijk geacht. De vrachtwagen stond al sinds za terdagmiddag tussen de gebouwen geparkeerd. Tegen half vijf zon dagmiddag ontdekte surveilleren de politie-rookontwikkeling bij de bedrijfspanden. Bij onderzoek stuitte men op de brandende vrachtwagen. De rookontwikkeling was zo hevig dat ook buurtbewo ners het alarmnummer belden in de veronderstelling dat een van de gebouwen in brand stond. Omdat de hitte te groot was om dicht bij de vrachtwagen te komen, kon de politie geen pogingen doen om het vuur, dat aanvankelijk vooral in de cabine woedde maar De vrachtwagen brandde als een fakkel. De brandweer zette drie stralen in, ook vanaf het dak van een naastgelegen gebouw. Foto: Brandweer Soest zich snel uitbreidde, binnen de per ken te houden. De brandweer zette direct drie stralen in, waarvan één met schuim en één vanaf het dak van een naastgelegen gebouw. Men slaagde erin te voorkomen dat de hoog oplaaiende vlammen oversloegen naar de bedrijfspan den. Het duurde geruime tijd voor dat het sein 'brand meester' kon worden gegeven. De vrachtwagen was toen al volledig uitgebrand. Om ook in het meest bedreigde gebouw van Kwantum een onder zoek te kunnen instellen naar eventuele brand- en rookschade moest de brandweer een toegang forceren. Dat kostte enige moeite, maar met inzet van zwaar gereed schap lukte het uiteindelijk de ach teringang open te krijgen. Eenmaal binnen kon de brandweer met vol doening vaststellen dat het vuur zich tot de vrachtwagen had be perkt. Binnen hing slechts een ge ringe hoeveelheid rook. De politie stelt een onderzoek in naar de oorzaak van de brand. Deze ging gepaard met een zware rookontwikkeling die tot ver in de omgeving was te zien. Door de plaats waar de vrachtwagen stond geparkeerd, leek het net of één van de bedrijfspanden in brand stond. Was dat het geval geweest, dan had de brandweer niet al na een uur kunnen inrukken. gevraagd voor ochtendblad De Telegraaf. In Soesterberg en Soest. Min. leeftijd 15 jr. Diverse wijken. Startpremie 68,07 150,- Verdiensten 56,72 125,- per week, excl. bonussen. Ook seniorbezorgers zijn welkom. Aanmelden: v. Barneveld, Soest Dagblad De Telegraaf. Op zondag 3 februari is er om 10:00 uur weer een eucharistievie ring in het Cenakel, die door de televisie wordt uitgezonden (Ne derland 1). Voorgangers zijn de mediapastores Peter Denneman en Ben Verberne. De zang wordt ver zorgd door het koor 'Face to face' o.l.v. Tom van Ginkel. Wilt u erbij zijn, bel dan met het Mediapasto- raat, 880346-332555. U Uautobedrijf J de vakgarage voor Soesterberg Reparaties en onderhoud volgens dealerspecificaties APK-keuring 40,- (incf.) Rademakerstraat 31a Soesterberg - Tel.: 0346 - 35153f

Soester Courant | 2002 | | pagina 11