SOESTER COURANT-SPECIAL Eurokarnaval 2002 Beste Karnavalsvrienden Speciale uitgave van de SOESTER COURANT en DE NARRE KNOLLEN WOENSDAG 30 JANUARI 2002 27e JAARGANG NO. 1 Prins Chris De Eerste Beste Narren en Narrinnen, Wij hebben er weer keihard naar toe ge werkt. HetKarnavalsseizoen 200112002 is alweer in volle gang. Ik, Prins Chris de Eerste en ntijn Adjudant Hans en onze Hofdames Brenda en Joke hebben er dan ook weer heel veel zin in om er met jullie tegenaan te gaan. Ik vind het een hele eer om weer Prins van de Soester Karnavalsvereniging De Narre Knollen te mogen zijn en zal dan ook weer met grote trots de scepter dragen. Na de overhandiging van de gemeentesleutel door de Burgemeester zal ik vanaf zaterdag 9 tot en met dinsdag 12 februari 2002 mo gen regeren over Knollendam. Wij Knollendammmers halen die dagen dan ook allemaal onze neus uit de kast en gaan er vol tegenaan met jong en oud, maar ook de gehandicapten worden niet vergeten. Met z'n allen willen we weer een grandioos Karnaval beleven onder het motto van Prins Chris de Eerste: Niets Te Mal Met Karnaval Alaaf Alaaf Alaaf. Prins Chris de Eerste (Chris Kenter) Nog even en dan verspreidt de Karaavalskoorts zich weer over Nederland. Ook wij in Soest - Knollendam - zullen ons graag door dit virus laten besmetten. In een tijd van oorlogen, aanslagen en an dere sombere geluiden is het goed eens een paar dagen uit te dollen, je te laten mee voeren met de feestende massa. Zo maar mensen bij elkaar, zonder verschil in rang of stand. Aan de voorbereidingen zal het niet lig gen, gezien de activiteit van alle mensen binnen de vereniging.* Het 'grote' Karnaval, het kinder-, jeugd- en seniorenkarnaval, het is allemaal tot in de puntjes geregeld. Ik wens u allen een uitbundig en plezierig Karnaval. Tot ziens in de Knollenburcht, Alaaf Berend Sieben. Voorzitter S.K.V. De Narre Knollen. 'Niets is te mal' is het motto van De Narre Knollen. Als ik het programma van de karaavalsfeesten zie, is u ook niets te mal. Een Kleintje Karnaval als warmlopertje, een Disco Karnaval voor de jeugd, de Optocht, het Knollenbal, Kindercarnaval, het Hol lands Karnaval, het Seniorenbal en de Slot- avond. En dat allemaal in enkele dagen. Tus sendoor gaat u nog naar onder meer Eemeroord/Sherpa, een stichting voor gees telijk en lichamelijk gehandicapten in Baarn en de verzor-gingshuizen Daelhoven, Mariënburg en Molenschot. De Narre Knollen zijn onvermoeibaar en dat al voor het 27c seizoen. Ik heb er diep respect en warme gevoelens voor. Soest kan trots zijn op zo'n karnavalsvereniging. Prins Chris de Eerste, adjudant Hans, de hofdames Brenda en Joke en alle andere kar-navalvierders wens ik een hele fijne en gezellige tijd. Ik groet u met een driewerf: Alaaf, Alaaf, Alaaf. De burgemeester van Soest, drs. J.J.L.M. Janssen

Soester Courant | 2002 | | pagina 37