OUJt Hollands karnaval ier meer, ede viing zorgt. nbva Zondag 10 februari 2002 KINDERKARNAVAL Het Karnavals- kind 2001 F - 602 08 24 )EST 84 PAGINA fi adviesgroep '66 AG Soest 601 32 60 adviesgroep@wxs.nl negris.nl rOVERHUUR ERINGCARS van het "'óh-de w.sfeerverwarming.nl WOENSDAG 30 JANUARI 2002KNOLLENKRANT PAGINA 7 Zondag 9 februari 2002 van 14.00 tot 17.00 uur (zaal open vanaf 13.30 uur) Voor onze jongste Karnavallisten wordt ook nu weer de Knollenburcht omgebouwd tot een feestzaal waar deze junioren Karnaval kunnen vieren. Vanaf 13.30 uur kunnen zij terecht in de Knollenburcht waar om 14.00 uur onder leiding van Prins Chris de Eerste met Ad judant Hans en de Hofdames Brenda en Joke een Karnavalsfeest zal losbarsten met daarin diverse optredens, veel muziek, po lonaise en natuurlijk de optredens van de Dansmariekes. Van al dat springen, hossen en zingen krijg je natuurlijk een reuze dorst, daarom heeft de Commissie Kinderkarnaval van onder andere Slijterij Ben v/d Linden, Broodfa briek P.A. Schat en De Jongs Roggebrood en Snoep en van nog meer bedrijven en sponsors limonade en ander lekkers gekre gen om dat aan de kinderen uit te delen. Net als vorige jaren kun je aan het begin van de middag de kleurplaat uit de Knol- lenkrant inleveren welke door een deskun dige jury bekeken zal worden en de mooi ste kleurplaten worden weer beloond met een prijsje. Als je de krant heel wilt houden kun je ook de kleurplaat gebruiken die op de scho len is uitgereikt. Natuurlijk is er een eigen bijdrage nodig om aan dit feest mee te mogen doen. De prijs van de kaarten voor dit Kinderkar naval hebben wij ook dit jaar, dank zij de giften van sponsors kunnen houden op 3,- per kaart voor leden en niet leden, waarbij 1,- ten goede komt aan de aktie 'Een brug voor Bitoutouck, Kameroen. Kaarten alléén aan de zaal verkrijgbaar. Maar denk erom: Vol is Vol. Lever deze kleurplaat in, tijdens het Kinderkarnaval.op 10 februari 2002 Naam Adres leeftijd Jongen/Meisje Traditiegetrouw wordt door de Prins der Narre Knollen met Karnaval de jongst- geborene bezocht en voorzien van een Karnavalesk cadeau. Dit seizoen heeft Prins Chris de wens geuit om dit te laten gebeuren direct na zijn in stallatie en als Karnavalskind de boreling te bezoeken die op de dag van zijn instal latie geboren is. Dus toog het Prinselijk gezelschap op naar Sem van Vriesland, geboren op zaterdag 10 november 2001 om daar zijn Prinse lijke opwachting te maken. Aldaar aangekomen werd het Prinselijk ge zelschap feestelijk onthaald en na de ge bruikelijke Ah's en Oh's werden de cadeau tjes overhandigd waarbij ook Luke, het broertje van Sem, niet werd vergeten. Na nog enige plaatjes te hebben geschoten heeft het Prinselijk gezelschap zich weer teruggetrokken om moeder en kind(eren) te laten bijkomen van de voorbije drukte. Al met al een zeer geslaagd bezoek waarop allen met vreugde terug kunnen kijken. In vroegere jaren was de zondagavond dé avond bij uitstek voor de ietwat rijpere jeugd maar om de een of an dere reden is de belang stelling uit deze hoek ietwat tanend, reden waarom wij op door middel van het Hol lands Karnaval met uit sluitend Hollands mu ziek deze groep weer bij het Karnaval willen be trekken. U kunt natuurlijk ook aan de zaal kaarten kopen maar dan betalen leden en niet le den de vastgestelde prijs van 6,00. Aangezien het ook nu om een Karnavals feest gaat zal ook nu aan de best verkleedde gast dóór Prins Chris de Eerste een prijsje uitgereikt worden. Vanaf 20.30 uur zal de zaal van onze Knollenburcht geopend zijn waarna om streeks 21.00 uur prins Chris de Eerste met zijn Adjudant Hans en Hofdames Brenda en Joke hun intrede zullen doen om het feest in alle hevigheid los te laten barsten. Voor dit doel hebben wij Disco Sunway be naderd die een keur aan muziek van Hol landse artiesten de re vue zal laten passeren zodat aan het einde van de avond iedereen met een schorre stem van het meezingen vol daan de Knollenburcht zal verlaten. Zoals gebruikelijk hopen wij ook dit jaar weer enige gastverenigingen in onze Knollenburcht te mogen begroeten. De entreeprijzen hebben weinig hinder on dervonden van de overgang naar de Euro en hebben wij kunnen vaststellen op 6,00. Leden betalen in de voorverkoop, en dan nog alleen op het voorverkoopadres voor leden, 3,50.

Soester Courant | 2002 | | pagina 43