SENIORENBAL nnr^ Een rijklaar Karnaval door Lubberse autoservice SLUITINGSAYOND Prins Chris bij de 'oudste' inwoner van Soest VERKLEED Jan Beijer Frans Bosman Hans van Breukelen Gert van der Broek Toon Butzelaar Wim Butzelaar f Gerard van 't Klooster f Wil Meijer Wim Schut Berend Sieben Henk Steusel Jeroen Vis Sjaak de Vries Maandag 11 februari 2002 Dinsdag 12 februari 2002 Busroute Seniorenbal oser»ice WOENSDAG 30 JANUARI 2002 KNOLLENKRANT PAGINA 9 kwam, werd het gebruikelijk cadeau over handigd waarna de meegekomen Dans- garde speciaal voor de heer Burgsteden hun showdans opvoerden. Ook dit jaar worden onze senioren met het Karnaval niet vergeten wamt voor deze oudere Karnavallisten hebben de Narre Knollen weer een wervelend programma in elkaar gedraaid. Zo kunnen de gasten genieten van enige acts die door de Raadsleden van de Narre Knollen zullen worden opgevoerd, en ge zien de pret bij de repetities zal dat ook nu wel lukken; het Convent van Oud Stads- prinsen en Stadsadjudanten zal weer zijn show opvoeren en tussendoor zal het wel bekend accordeonduo van Boeijen weer een ruime medley van bekende melodiën. Ook zal de Hofzanger, meegekomen met onze eigen Stadsprinses Joris XXVI, weer enige nummers ten gehore brengen en na tuurlijk zal Prins Chris De Eerste met as sistentie van zijn Adjudant Hans de Soes- ter karnavalsliederen laten horen. Als we dan ook nog vertellen dat de in wendige mens gevuld gaat worden met koekjes en gebak van Bakkerij Dogterom en Bakkerij Verkley, Slagerij van Asch weer garant staan voor de salade en Bos en Duin voor de koffie terwijl onze dames voor de nodige 'natjes' zorgen weten de vaste gas ten dat dit weer een gezellige middag gaat worden. Bent u slecht ter been, heeft u geen ver voer? Geen nood, want Taxi Klomp heeft weer belangeloos een bus ter beschikking gesteld die de senioren op vaste opstappunten op haalt en aan het einde van de middag weer terug brengt. Het busschema vindt u hier naast op deze pagina. 12.30 uur Huize Santvoorde 12.38 uur Zorgcentrum Schoonoord 12.45 uur De Leuning 12.53 uur Zorgcentrum Brandsen 13.05 uur Mariënburg 13.10 uur Postkantoor 13.20 uur Groot Engendaal 13.25 uur Molenschot 13.30 uur Honsbergen 13.35 uur De Vijverhof De gasten uit de De Drie Eiken in Soester- berg zullen om 13.00 uur met een busje opgehaald worden. Senioren die gebruik moeten maken van een rolstoel dienen dit door te geven aan bestuurslid Reizen: Chris Kenter, tel: 035-6011791. Het vervoer wordt wederom geheel gratis verzorgd door: Op de dinsdagavond houden de Narre Knollen weer hun gebruikelijke Sluitings avond in hun Knollenburcht in Party-Cen trum Bos en Duin. Alvorens zich daar in het feestgewoel te storten wordt nog eerst een bezoek gebracht aan Zorgcentrum Molenschot aan het Dal plein waarna de hele groep zich naar de Knollenburcht begeeft om met de daar aan wezige gastverenigjngen en overige Karna vallisten het einde van Karnavalsseizoen 2001 2002 mee te maken. Opvallende verandering met voorgaande jaren is dat deze avond dit jaar door verve lende gebeurtenissen in het verleden NIET voor iedereen vrij toegankelijk is. Leden krijgen een op naam gestelde toe gangskaart terwijl de overige genodigden en Niet-leden deze toegangskaarten via het Bestuur van de Narre Knollen en de direc tie van Party-Centrum Bos en Duin zullen bekomen. Als dan, even voor 24.00 uur de Dans- garde hun laatste showdans hebben uitge voerd en Prins Chris de Eerste met zijn Adjudant Hans en Hofdames Brenda en Joke de Laatste Narreknolexpress heeft la ten horen is het aan Burgemeester Janssen of diens plaatsvervang(st)er om de sleutel van de gemeente Soest weer terug in ont vangst te nemen, de Prins te ontmantelen en is Knollendam voor een heel jaar weer Soest. Evenals voorgaande jaren is ook nu een bezoek gebracht aan de 'oudste' inwoner van Soest en daarom toog het Prinselijk gezelschap naar Molenschot om daar de heer Roel Burgsteden te bezoeken die af gelopen maand de respectabele leeftijd van 100 jaar heeft bereikt. Bij hun binnenkomst werd het gezelschap op luide Karnavalsmuziek onthaald hetgeen spontaan, met de aanwezige verpleegsters, uitmondde in een daverende polonaise. Tijdens een genoeglijk onderonsje, waar bij de eeuwehng nog zeer scherp uit de hoek Job Lubbersen, eigenaar van Lubbersen Autoservice verrichtte is begonnen in 1997 met een 'mobiele garage'. De werkzaam heden die hij toen berichten bestonden vooral uit kleinere reparaties en onderhoud, die gewoon aan huis werden verricht. Na 2 jaar langs de weg te hebben gewerkt, kreeg Job de kans om een bedrijfshal aan het Weteringpad 76 in Soest te kopen en heeft dit toen met beide handen aangepakt. Vanaf deze locatie kon hij nog meer ser vice bieden zoals APK-keuringen, grotere reparaties, en de verkoop van 2' hands auto's. Nu na ruim 2 jaar in het nieuwe pand zijn de werkzaamheden behoorlijk uitgebreid. Elke week kunt u profiteren van de nieuwe weekaanbieding, en zelfs in de gehele carnavalsperiode heeft Job een unieke aanbieding: GROTE ONDER HOUDSBEURT (4 cil.) 113,45 Verder kunt u bij Lubbersen Autoservice terecht voor: verlagen en tuning van uw Wees jezelf of een ander. Karnaval is bij uitstek hét feest om eens lekker uit je dak te gaan. Ook kun je op dit feest eindelijk eens je masker afeetten zodat iedereen kan zien wie je werkelijk van binnenuit bent. Om dat aan te tonen kun je met enige hulpmidde len, de een wat meer en de ander wat min der, je uiterlijk aanpassen aan datgene wat je eigenlijk zou willen zijn. Om de personen die het aandurven zich zelf aan een ander te tonen zoals ze echt zijn te belonen zal Prins Chris de Eerste met een prijsje. Daarvoor zal een speciale jury de gasten beoordelen en uit de personen die de hele avond of middag hun uitbeelding trouw blijven zal per avond een winnaar bekend gemaakt worden. Het loont dus de moeite om jezelf te ver sieren, en win je niet dan heb je toch schik met de voorbereiding en de wetenschap dat men zal blijven raden wie je bent tot aan het demascé. Na beloofd te hebben om bij zijn 110e ver jaardag weer van de partij te zijn vertrok Prins Qiris de Eerste met zijn Hofhoude- lijk gezelschap. auto vervan ging van auto ruiten, repara tie en onder houd van alle merken, APK- keuringen, ban den - uitlaten - schokbrekers tegen zeer con currerende prij zen! Tevens inbouw van: autoradio's, auto telefoons, navigatiesystemen en autoalarm. Er is een gratis leenauto beschikbaar tij den reparatie van uw auto. Lubbersen Autoservice is binnenkort ook via internet te volgen op onze website www.lubbersenautoservice.nl Aan de site wordt nu nog volop gewerkt, op deze site komt ook het actuele aanbod van de ge bruikte auto's en zeer interessante links.

Soester Courant | 2002 | | pagina 45