PRINS BIJ DE NARRE KNOLLEN an Narre Knol tot Draaksteker; Prinses Loes tot Stadsprinses Joris XXVI sAmen KARNAVALSDATA 2002 2012 ÉÉN MET CARNAVAL fauteuils, Klein aarden, Bedden, is, Verlichting en lunicatie 5men sluitingen Soest 02 48 61 ^de-vries.nl de overige Oud-Stadsprinsen en Oud- Stadsadjudanten. Samen met onze eigen Narre Knollen zul len wij er één groot feest van maken. Ook nu dank ik natuurlijk weer mijn per soonlijke sponsors voor hun bijdragen. Komt U allen naar een of meerdere fees ten van de Narre Knollen en wij zullen el kaar vast en zeker ontmoeten. Met Carnavalsgroeten van ex-Prinses Loes, nu Stadsprinses Joris XXVI. PAGINA 18 035-6023608 rel: 035 - 60 30 734 rax: 035 - 60 30 796 1oenmakerij Overhees a, Soest KNOLLENKRANT PAGINA 19 ENSDAG 30 JANUARI 2002 Hoe word ik Prins bij de Narre Knollen? Op de onderstaande wijze en door u te houden aan het reglement! 1 De Prins der Narre Knollen wordt na uitgebreid overleg gekozen door de Prinsencommissie uit de door de commissieleden inge brachte kandidaten. De Prinsencommissie bestaat minimaal uit drie leden, zijnde: Voorzitter: President der Narre Knollen Lid Oud-Prins der Narre Knollen Lid Erelid der Narre Knollen. 2 Kandidaten kunnen zich ook persoonlijk, tot uiterlijk zeven dagen na de Algemene Ledenvergadering, aanmelden bij de voorzitter van de Prinsencommissie. 3 De aanstelling tot Prins der Narre Knollen geldt in principe voor één seizoen. 4 Na te zijn afgetreden heeft de Prins het recht om toe te treden tot het Vorstengilde der Narre Knollen en kan zich, indien hij dit wenst, in een later stadium wederom kandidaat stellen. 6 De Prins kiest zelf zijn Adjudanten), Prinses en Hofdame(s). De Prinsencommissie dient aan deze keuze haar goedkeuring te verle nen. 7 De Prins is persoonlijk verantwoordelijk voor de gedragingen van zijn Adjudant(en), Prinses en Hofdame(s). 8 De Prins, zijn Adjudanten), Prinses en Hofdame(s) dienen zich te onthouden van zaken die de vereniging in diskrediet brengen of zouden kunnen brengen. 9 De Prins, zijn Adjudant(en), Prinses en Hofdame(s) dienen zich niet te mengen in (mondelinge) onenigheden, strubbelingen en of vechtpartijen. 10 De Prins dient ten alle tijden vergezeld te zijn van ten minste één Adjudant. 11 Ingeval van overlijden binnen 14 (veertien) dagen voor het Prinsenbal van een naast (le graad) familielid van de Prins zal het Prinsenbal naar een latere datum worden verzet. 12 Ingeval van overlijden binnen 14 dagen voor het Kleintje Karnaval van een naast (le graad) familielid van de Prins zal het Kleintje Karnaval zonder de Prins plaatsvinden. Voor de representatieve taken zal door het Bestuur een vervanger worden aangewezen. 13 Ingeval van overlijden binnen 14 dagen voor het Karnavalsweekend van een naast (le graad) familielid van de Prins dient de Prins zich terstond te laten vervangen door een door het bestuur aan te wijzen vervanger. 14 Artikel 11 t/m 13 is eveneens van toepassing op de Adjudant(en), Prinses en Hofdames. Draakste-kersland (Regio). Wij zijn er in onze functie voor om het Carnaval in zijn algemeenheid te promoten, niet alleen in onze eigen omgeving maar tot ver buiten de regiogrenzen, overal waar wij maar komen. Mijn motto is dan ook: "Samen Een Met Carnaval", maar dan ook echt samen, jong, oud, arm, rijk of gehandicapt. Samen is voor ons erg belangrijk. Alle verenigingen zouden veel meer samen kunnen doen, dat hoop ik over te brengen aan iedereen, samen met mijn Adjudanten Frans en Nico en Hofdame Elize. Maar ook samen met onze begeleiding vanuit Groot stad St. Joris, Willem en Geertje van de Bedem, Huub en Annemie van Berkel en vond het toch een hele eer want het bete kent toch dat zij vonden dat ik het afgelo pen seizoen goed voor de dag gekomen ben. Na enig overleg met de Voorzitter, Secre taris en Penningmeester van de Narre Knol len heb ik besloten Stadsprinses Joris XXVI te worden met mijn man Frans en Nico van den Berg als mijn Adjudanten en Elize van den Berg als mijn Hofdame, wetende dat dit natuurlijk een erg druk seizoen gaat worden want wij zijn Narre Knollen, en op de achtergrond doen wij nog de nodige werkzaamheden voor de Narre Knollen. Frans en Nico werken mee aan de Prinsen wagen voor Prins Chris de Eerste, Elize zit met diverse dames in de commissie voor het Seniorenbal, zelf zit ik met enige leden in de akten commissie, Nico zit nog in de commissie Kinderkarnaval, samen met Henk Renes vormen wij met z'n vijven de Evenementencommissie terwijl Frans als bestuurslid verantwoordelijk is voor o.a. de Dansgarde; genoeg te doen dus. Grootstad St. Joris is een overkoepelend orgaan voor Trekkersgat (Amersfoort) en jaar zaterdag zondag maandag dinsdag maand 2002 09 10 11 12 februari 2003 01 02 03 04 maart 2004 21 22 23 24 februari 2005 05 06 07 08 maart 2006 25 26 27 28 februari 2007 17 18 19 20 februari 2008 02 03 04 05 februari 2009 21 22 23 24 februari 2010 13 14 15 16 februari 2011 05 06 07 08 maart 2012 18 19 20 21 februari it seizoen ben ik Vorstin van de Narre ollen geworden. Ten teken hiervan heb een prachtige zilveren broche met gou- opdruk gekregen in plaats van de orstensteek. Zelf zie ik het niet zo zitten met een steek op te lopen, maar de orstenbroche zal ik in ere dragen. rg verrast was ik toen op 11 juni 2001 de tinsencommissie van Grootstad St. Joris mij officieel kwam vragen of ik de éérste Stadsprinses van Grootstad St. Joris zou willen worden. In eerste instantie dacht ik: Qjee, dat kan ik helemaal niet", maar ik wil ik van de gelegenheid gebruik iedereen te bedanken voor het af- seizoen. Samen met mijn Adju- ant Frans en Hofdame Elize hebben wij fantastisch seizoen gehad. In het bij onder dank ik natuurlijk mijn persoon- sponsors voor hun bijdragen. s herinnering zijn er veel foto's en een tukje film, gemaakt door Nico van den erg, en daar kunnen wij leuk op terugkij- en. De reacties van de kranten waren ook leuk, ook dat hoort bij mijn verzame-

Soester Courant | 2002 | | pagina 55