Knollenlied van Prins Chris de Eerste. sliet Kniezen, niet zeuren Hofchauffeur Marchel Klomp Hoffotograaf PeterFOTO ASTRA' Om over na te denken! jDFNSPAG 30 JANUARI 2002 KNOLLENKRANT PAGINA 23 In ons Knollen café, daar zingt iedereen mee Ja, ja in ons Knollencafeetje In ons Knollen café, daar is alles Oké Ja, ja, in ons Knollen café In ons Knollen café, daar zingt iedereen mee Ja, ja in ons Knollencafeetje In ons Knollen café, daar is alles Oké Ja, ja, in ons Knollen café Het feest kan beginnen dus sla maar op hol Ja La la la Café aan de bosstraat lang leve de lol Ja La la la De Narre Knollen die zijn nooit alleen Ja La la la Er wordt mee gezongen ja, door iedereen Ja La la la la refrein:Niet Kniezen niet zeuren Da's hartstikke fout Vergeet niet te leven Want straks ben je oud Niet Kniezen niet zeuren Da's hartstikke fout Vergeet niet te leven Want straks ben je oud 1Soms lijkt alles triestig Zwarter dan de nacht Maar het wordt weer helder Als ge weer een lacht Lachen is een wonder Alles komt terecht Weg verdriet en zorgen Het leven is niet slecht refrein:.. Niet Kniezen niet zeuren Da's hartstikke fout Vergeet niet te leven Want straks ben je oud Niet Kniezen niet zeuren Da's hartstikke fout Vergeet niet te leven Want straks ben je oud refrein:... Niet Kniezen niet zeuren Da's hartstikke fout Vergeet niet te leven Want straks ben je oud Niet Kniezen niet zeuren Da's hartstikke fout Vergeet niet te leven Want straks ben je oud Na een jarenlange staat van dienst bij de Narre Knollen heeft Marchel het een paar jaar rustig aan gedaan (huisje, boompje, beestje) maar is nu op speciaal verzoek van Prins Chris de Eerste inzetbaar als Chaut feur voor Speciale Aangelegenheden. Als beroepschauffeur weet hij de wegen te berijden en tijdens de gladde periode zor gen Marchel en zijn coHega s van de ASBO-groep uit Soest dat de Rijkswegen de re^io voor iedereen veilig bereidbaar blijven waarbij het niet uitmaakt of het nu dag nacht, Kerstmis of Oudejaarsavond is de veiligheid van de weggebruikers staat voorop. Hulde aan deze groep werkers. Marchel rijdt dit jaar voor de tweede maal de Prinsenwagen in de optocht en zal aUe nodige voorzorgen treffen om Prins Chris de Eerste, Adjudant Hans, de beide Ho dames Joke en Brenda, de Dansgarde en Raadsleden veilig door Knollendam te brengen vanaf de start bij Willem I aan de Koninginnelaan tot aan de Knollenburcht in Party-Centrum Bos en Duin aan de Bos straat. Na jaren achter de camera is het de Narre Knollen eindelijk gelukt om Peter 'Foto- Astra' vóór de camera te krijgen en zo doende de Hoffotograaf van de Narre knol len aan u voor te stellen. Vele Prinsen en een Prinses zijn onze Hoogheid Prins Chris de Eerste, Adjudant Hans en Hofdames Brenda en Joke voor gegaan in de fotostudio aan de Beuken laan 37 om daar, veelal in het holst van de nacht en in het diepste geheim, de statie foto's te laten nemen welke op de dag van de bekendmaking van de Hoogheid aan de gasten ten toon zal worden gesteld. Ook maakt Peter 'Foto-Astra' al jaren de statiefoto's van de Raadsleden welke zo treffend in de Knollenkrant afgedrukt wor den en waarbij hij de nodige moeite heeft om deze uitbundige groep feestvierders zodanig op te stellen dat de hele club op het plaatje komt. De grootste moeite echter heeft hij om alle portretten zodanig bij te werken (na een lange avond feestvieren ziet iedereen er een beetje verschrompeld uit) dat iedereen een beetje toonbaar op de gevoelige - en alle rimpels verradende - plaat komt te staan. Hulde daarom aan het vakmanschap van onze Hoffotograaf Peter 'Foto - Astra'. Als jongeren moe zijn, zijn ze aan vakantie toe. Als ouderen moe zijn zegt men: "Ze takelen wel af hè?" Als jongeren bezwaren maken zijn ze heel alert. Als ouderen dat doen hebben ze het niet goed begrepen. Als jongeren verliefd zijn voelen ze zich jong. Als ouderen verliefd zijn vindt men dat kinderachtig. Als bij jongeren iets mislukt zegt men: "Volgende keer beter, dan gaan ze er weer keihard tegenaan. Als dat bij ouderen gebeurt wordt gezegd: "Laat maar, dat heeft toch geen zin meer. Als jongeren iets vergeten zegt men: "Ze hebben het ook zó ontzet tend druk. Als ouderen iets vergeten zegt men: "Ze worden dement. Als jongeren depressief zijn hebben zé problemen. Als ouderen depressief zijn moeten ze niet zeuren. Zo maar opgevangen, gelezen en voor U onthouden. Rijk van Gardingen In ons Knollencafé, daar zingt iedereen mee Ja, ja, in ons Knollencafé Van 's avonds rond achten tot 's nachts zo rond twee Ja La la la Staan de deuren wijd open van ons Stamcafé Ja La la la Je kunt er ook dansen in rijen van twee Ja La la la Of je neemt er een pilsje en kleintje of groot Ja La la la la Wie kan mij vertellen Waar de hemel is Boven bij de vogels Onder bij de vis Ik zal het u vertellen De hemel die is hier Daarom beste mensen Maak toch veel plezier In ons Knollen café, daar zingt iedereen mee Ja, ja in ons Knollencafeetje In ons Knollen café, daar is alles Oké Ja, ja, in ons Knollen café En onze Raad zingt het allerhoogste lied En dat de Prins een rondje geeft dat hindert niet Hij staat te springen en te swingen, hij gaat maar door met zingen Ja hij houdt het lang vol, hij gaat uit zijn bol, hij gaat finaal uit zijn KNOL 2)

Soester Courant | 2002 | | pagina 59