I Café KlinkhamQy T)ogtetom Krol ziet al een meerderheid voor de rondweg groeien Driesprong met de schrik vrij Knotsen vieren Carnaval Van Breukelen Vastgoed biedt te koop aan Groen de rode draad van GGS W SPOED Zomaar zin in een feestje? AiiiiÜUJiMÊÊ Noorderweg vraagt weer om verkeersmaatregelen Van Breukelen Vast-goed Assurantiën a PAGINA 4 WOENSDAG 6 FEBRUARI 2002 SOESTER COURANT PAGINA 5 uari 2002 WD organiseert lijsttrekkersdebat Raadscommissie vergadert niet I CDA-campagne start in Soesterberg Klein brandje; gebouw snel ontruimd; schade valt mee Open brief (ingekort) aan gemeente Natuur O Nabij I Natuurwandeling Service bij Schoemaker voor verkoopinformatie: "1% Geen rondweg; wel o.m. woningen voor ouderen en jongeren Proam Prinsen van de partij -AT*. soesterScoürant Makelaars die uw visie respecteren De Soester Courant zoekt met spoed NIEUWE BEZORGERS Heb je op woensdag tijd om een wijk te lopen? Ook invalbezorgers zijn welkom. ast.nl Reserveer de hele avond uw eigen bruin cafe en nodig al uw vrienden en kennissen uit voor een onvergetelijk feest. Diverse arrangementen beschikbaar. Amsterdams café uit de jaren'50. Soesterbergsestraat 188 Soest 035 - 603 60 10 toSSP r van de gemeente. de hoogste baas van de een plan bedenken dat d vergader je ook met je lissie worden bepaalde voorstel in de raad wordt n een advies aan de ge en bekendgemaakt. Als u raadscommissie mag u u verhinderd maar wilt u raad kan het plan goed- ook de beleidskaders vast wórdt namelijk duidelijk fractie kenbaar wat zij (oor de verschillen in gemeester en Wethouders laar leden van veel mark- ssievergaderingen. ;uren in het bestuur van en neemt besluiten over jssieerd. Elke wethouder ;rs door en uit de gemeen- i de gemeenteraad verko- Dinsdag 26 februari, C-drie Op 26 februari organiseert het bestuur van de WD-Soest/ Soesterberg, vooruitlopend op de gemeenteraadsverkiezingen van 6 maart, een lijsttrekkersdebat in C- drie. Het debat zal rechtstreeks door Radio Soest worden uitge zonden. Op dit moment hebben zich de volgende politieke partijen aange meld als deelnemer: CDA (Bart Krol), PvdA (Eric Bervoets), Soest 2002 (Teun Middelkoop), GroenLinks (Ans Mann), D66 (Wim Roest), Gemeentebelangen Groen Soest (Harry Witte) en ui teraard de VVD zelf (Bert Krij ger). De bijeenkomst begint om 20:00 uur (de zaal is open om 19:00 uur). Het debat staat onder leiding van Jaap Lodewijks. Vragen uit de zaai worden niet geschuwd. De bij eenkomst is gratis toegankelijk voor het publiek. In de hal van C- drie kan men aan de tafels van de verschillende politieke partijen in formatie over de partijen meekrij gen. De februarizitting van de raads- commissie ruimtelijke ordening, verkeer en openbare werken gaat niet door. De vergadering was ge pland voor dinsdag 26 februari. Voor eventuele belangrijke agen dapunten komen de commissiele den een dag later naar de raadzaal, waar dan om 19:30 uur de verga dering van de commissie sport, onderwijs, welzijn en milieu begint. zijn 'portefeuille' ge- zen moeten de maatrege- ding hebben met zijn/haar gemeester is. Hij of zij is vinden echter dat ook de veranderen, al zal bij de gin of de burgemeester ïerst naar de commissaris eft hij/zij net als de wet- meente. Hij of zij staat aan regio waar uw gemeente Iers maken bekend, dat bij l is besloten over te gaan re eisen ingevolge het Be- •edrijven milieubeheer ceel Ferd. Huycklaan 22 te en aanzien van geluid. e eisen en de andere daar- jtukken liggen ter inzage i met 20 maart 2002. camer2.3l op werkdagen ie Willaertstraat 49b te ingsuren; tan BEROEP worden inge- aantonen dat zij redelijker- eweest tegen de ontwerp- jen in te brengen, igen hebben tegen wijzigin- van de beschikking ten op- daarvan zijn aangebracht; igen hebben ingebracht te- kking. orden gericht aan de Afde- an de Raad van State, post- avenhage. .innen een verzoek doen tot LOPIGE VOORZIENING, ns binnen de genoemde in de voorzitter van de bier- l van de Raad van State, oep/verzoek om voorlopige iten verschuldigd. werking na afloop van de be- die datum een verzoek is ge en voorlopige voorziening. i niet in werking voordat op afdeling groen en milieu, BANKETBAKKERIJ Voor u zelf of mor een onder feef 't gebak met liefde ton elkander Soesterbergsestraat 53, Soest Telefoon 035-6012050 Nog een maand, en dan wor den de gemeenteraadsverkie zingen gehouden. De politieke partijen in Soest zijn zich aan het warm lopen. Zo ook het CDA. Afgelopen maandag vond tijdens een informele bij eenkomst de start plaats in de Vredekerk te Soesterberg. An- net Oostrom presenteerde zich als de Soesterbergse kandidate van het CDA. Zij staat op plaats 6 van de CDA-lijst en zal naar alle waarschijnlijkheid de komende vier jaar zitting ne men in de Raad van Soest. In haar toespraak liet zij duidelijk blijken dat zij de belangen van de bewoners van Soesterberg hoog in het vaandel heeft. 'Ik wil graag voor de Soesterbergers het aan spreekpunt zijn en als contactper soon tussen de inwoners van Soesterberg en de gemeente fun geren'. Zij is van mening dat de leefbaarheid en vitaliteit van Soesterberg bevorderd moeten worden door Soesterberg uit te breiden met ca. 2000 inwoners. Vooral voor 'starters' en jonge ge zinnen moeten er meer woningen komen. De plannen m.b.t. Soester- berg-Noord hebben haar steun. Het groene karakter moet ver sterkt worden door laanbeplanting en er moet meer beveiliging ko men. De herindeling van het Dorpsplein moet leiden tot meer kwaliteit. De geluidsoverlast van de A28 blijft de aandacht vragen. Op korte termijn moet het toch mogelijk zijn via snelheidsbeper king tot een vermindering van de geluidsoverlast te komen. Annet Oostrom is werkzaam ge weest in de gezondheidszorg. Zij is dus goed op de hoogte van de knelpunten. De zorg voor ouderen kreeg ruime aandacht in haar toe spraak. 'Er moet echt iets gedaan worden aan de wachtlijsten'. An net woont met haar gezin sinds 1994 in Soesterberg; zij verricht daar veel vrijwilligerswerk. Ook lijsttrekker Bart Krol kwam aan het woord. Een aantal CDA- items liet hij de revue passeren. Ook hij sprak over de uitbreiding van Soesterberg. Uit het overleg met de provincie concludeerde hij dat het nieuwe streekplan daar voor de mogelijkheden zal bieden. De locatiekeuze zal natuurlijk nog een stevig onderwerp zijn. Een verantwoorde afweging tussen de natuur van de Utrechtse Heuvel rug en de bebouwing moet plaats vinden. De bedrijvigheid in Soes terberg moet gestimuleerd worden. Het is zeer onwaarschijnlijk dat de Richelleweg daarvoor een oplos sing biedt. Het defensieterrein is niet te koop, bovendien blijken er nogal wat bezwaren aan te kleven. Dat bleek ook duidelijk via de reacties uit de zaal. Er moet ge zocht worden naar een andere lo catie, dat is wel duidelijk. Een brandweerman maakt op het schoolplein een praatje met leerlingen. Leerlingen en het schoolteam van De Driesprong kwamen donderdagmorgen met de schrik vrij bij een brandje. Met twee brandblusapparaten werd het vuur gedoofd door leer krachten van wie er eentje daarbij rook inhaleerde, maar na behandeling door de GGD weer helemaal in orde was. Hoe de brand in een ingebouwde kast in het lokaal van groep 4 ont stond, is een raadsel. Er lagen al- De brandweer hoefde niet meer te blussen, maar maakte het lokaal met behulp van de Stichting Salvage schoon. Foto: Brandweer Soest 3 Als Platform Noorderweg brengen I we reeds lange tijd de enorme toe name van met name het sluipver- I, keer op de Noorderweg onder de I aandacht van het College. Tot op I heden zonder enig resultaat. In 1 maart 2001 werd toegezegd, dat de I verkeerstellingen direct zouden gaan plaatsvinden. De apparatuur i werd in werkelijkheid pas tegen het einde van het jaar geplaatst. I Een zeer vlotte actie! Op 6 oktober werd op een door de bewoners goed bezochte bijeen- komst over de 30 km zones met veel emotie het ongenoegen geuit I over het verkeersbeleid van de ge- !meente. Daarbij werd op niet mis te verstane wijze door de burgers aangegeven welke maatregelen er getroffen moeten worden. De ge meente koos echter wederom voor een van tevoren ingenomen stel- Jingname en geplande informatie campagne. Zo wil de politiek blijk baar met zijn burgers omgaan! Als dan blijkt dat de 30 km zone geen enkele prioriteit bij de politie heeft en er zelfs landelijk geen pro ces-verbaal wordt opgemaakt, dan staan deze hele regelgeving en na leving daarvan ter discussie. Dat het de bewoners van de Noor derweg ernst is, moge blijken uit de resultaten van de tellingen die op twee punten op de Noorderweg zijn verricht. In eerste instantie leek het er op dat er naar onze schatting zo'n 20% meer verkeers aanbod was ten opzichte van de vorige telling in mei 1998. Na ver gelijking met de laatste tellingen van de gemeente komen we tot de schrikbarende conclusie dat er sprake is van een toename van ca. 300 Deze explosieve groei kan niet ontstaan zijn door alleen wijk gericht verkeer. Er is duidelijk sprake van sluipverkeer. De her komst van de huidige verkeersbe wegingen hebben we door middel van stroomschema's op 14 januari j.1. laten zien. Door de gemeente werd erkend dat onze beweringen juist waren. Ook blijkt dat in toe nemende mate busjes, bestelauto's, lichte en zwaardere vrachtwagens de Noorderweg hebben gevonden. Het doel is om de Stadhouderslaan of de Vredehofstraat te bereiken. De Praamgracht is verboden ter rein voor vrachtauto's. Dat alles bevestigt onze visie dat de Noorderweg wel degelijk als sluipweg wordt gebruikt, wat niet past bij een 30 km zone en woon straat waar nota bene het Griftland College aan is gevestigd. Via de rector van het Griftland College is ons ter ore gekomen, dat het leer lingenaantal zal doorgroeien van 1300 naar 1400. De verkeersover last en veiligheid zullen hierdoor meer onder druk komen te staan. U zult begrijpen, dat het aspect 'geen letselongelukken', waar de gemeente voortdurend mee schermt, niet de enige factor is die telt. Het aantasten van het woon genot, gevaren voor en onrust on der de meer dan 60 huishoudens aan de Noorderweg zijn tevens factoren die het welzijn behoorlijk op de proef stellen. De afgelopen jaren is u de tijd ge geven met verkeersluw makende oplossingen te komen voor de Noorderweg. U heeft echter tot groot ongenoegen van de bewo ners kans gezien dit probleem steeds te omzeilen met vooruit zichten die nergens toe leiden. Ook de nieuw aan te leggen Beek en Daalselaan wordt nu weer als cases gebruikt om volgend jaar opnieuw tellingen te houden. Het zoveelste zoethoudertje. Wij doen dan ook een dringend beroep op u te komen met struc turele maatregelen die getuigen van visie en deskundigheid met oor voor de belangen van de bur ger, nu deze feiten onomstotelijk zijn bewezen. Namens het platform Noorderweg, J.H. de Geus en J.C. Hakker lerlei spullen in, voornamelijk pa pierwerk. In of achter de kast zou ook eén verwarmingsbuis zijn. De brandweer doet nog onderzoek naar de oorzaak. Het vuur aan de St. Theresiastraat werd ontdekt door twee kinderen^ uit groep 4 die - net als twee an dere groepen - pauze had en op het schoolplein vertoefde. Een van hen had een knikker in zijn oog gehad en was met een vriendje naar boven gelopen. Daar zag het tweetal kleine vlammen uit de kast komen. Ze sloegen meteen alarm. Op hetzelfde moment nam een onderwijzeres poolshoogte, die in het naastgelegen lokaal les gaf en rooklucht had waargenomen. Terwijl de blusapparaten hun werk deden, werd het schoolgebouw binnen twee minuten ontruimd. Volgens een leerkracht was er op dat moment geen sprake van pa niek. 'We hadden pas nog geoe fend, alles verliep zeer geordend, maar toen de brandweer en alle wagens arriveerden, werd het som mige kinderen toch even te veel.' De brandweer, die rond tien voor elf 's ochtends werd gewaar schuwd, zoog de rook af en verwij derde de smeulende resten. Terwijl de brandweer en medewerkers van de Stichting Salvage orde op zaken stelden, werden de leerlingen uit groep 4 door hun ouders opge haald en meegenomen naar huis. De kinderen die bij het uitbreken van de brand in het naastgelegen lokaal bezig waren aan een CITO- toets vervolgden later in een ander lokaal hun werkzaamheden, de overige groepen konden in hun ei gen ruimte verder gaan. 'Het viel, achteraf gezien, gelukkig allemaal mee, maar als je ziet hoe een klein brandje voor zoveel op hef kan zorgen, dan schrik je daar van', aldus een woordvoerder van de rooms-katholieke Daltonschool. Na anderhalf uur kon de brand weer inrukken. Groep 4 kreeg de rest van de dag dus vrijaf, maar kon vrijdagmorgen de lessen her vatten. Op de agenda Het was Krol ook opgevallen dat andere partijen de goede ideeën van het CDA aan het overnemen zijn. Het project Vereenzaming Ouderen is zo'n voorbeeld. Niet eens zo lang geleden zagen de meeste andere partijen daar niets in. Nu wordt het project door ie dereen 'omarmd'. Het autoluw maken van de Van Weedestraat en de verkeersproblemen in Soest oplossen is ook zo'n onderwerp. Het CDA kwam acht jaar geleden al met het voorstel om een rond weg aan te leggen. Vier jaar gele den werd dat herhaald. Andere partijen voelden hier toen niets voor. Nu lijkt zich daarvoor toch een meerderheid te gaan vormen. Natuurlijk moet nauwkeurig het traject bepaald worden, maar het staat gelukkig op de agenda, aldus Krol. Het opknappen van de rotondes, zoals de Raad onlangs besloten heeft, blijkt opeens ook vele 'va ders' te hebben. Zelfs een partij die niets aan dit beleid en uitein delijk besluit heeft bijgedragen, claimt dit onderwerp... Toch is Bart Krol in het algemeen ver heugd over deze ontwikkelingen. 'De realisatie van sommige onder werpen komt nu dichterbij, en daar gaat het natuurlijk om. In Soest kun je alleen maar iets berei ken als ook andere partijen er ach ter staan. Het verkrijgen van meer derheden kost soms tijd.' VN Ecmbnd vwaniging tar bavcttMtng vsn twl natuur- en mffleubaeet I AWefing van het tanóet|X Instituut voor NatiArrtttchermtngserfcjcate IVN I Natuurgebied De Stulp en het Pluismeer in Lage Vuursche zijn de bestemmingen van de natuur wandeling die IVN Eemland op zondag 10 februari houdt. Gestart wordt om 14:00 uur vanaf de par keerplaats bij dagrecreatieterrein Drakensteyn. Daar staan gidsen klaar die de deelnemers meene men door een afwisselend gebied van loof-naaldbos en heide. Ver schillende facetten van de natuur worden besproken. De Stulp vormt een onderdeel van de boswachte- rij 'Lage Yuursche' van Staatsbos beheer. De laatste jaren is veel werk gemaakt van het terugdrin gen van de vergrassing. Het heide gebied werd verschoond van den nen- en berkenopslag en percelen werden afgeplagd. Voor meer informatie, SS 5418774. Al meer dan 50 jaar repareert Schoemaker beeld, geluid en huishoudelijke apparatenten. Eigen monteurs verzorgen snelle en vakkundige reparatie. Nu ook op zaterdag! Kleurerv-tv, telefoon of I.S.D.N. defect?; wasauto maat stuk; koelkast ontdooit? Bel Schoemaker, wij staan voor u klaar! expert (ft) Schoemaker Burg. Grothestraat 9 Telefoon: 035 - 601 03 44 Aanstaand weekend barst het carnaval in Knollendam weer in alle hevigheid los. Zodra de optocht is afgelopen is het de beurt aan de feesten die op za terdagavond gehouden wor den. 'De Plattelandsgenots- knotsen' vieren het feest die avond in de feestzaal aan de Eemweg. Vanaf 20:41 uur is iedereen die het carnaval een warm hart toe draagt en in het bezit is van een entree- kaart daar van harte welkom. De kaarten zijn te verkrijgen bij Vee- voerhandel Eemland aan de Birk- straat voor slechts 6,00 per stuk. Het thema van de avond zal naar verluidt een boers tintje hebben. De tekst op de entreekaart zal meer onthullen, waarna dc praal wagen van de Knotsen, die deel neemt aan de optocht, het geheel zal completeren. Het zou leuk zijn als de gasten rekening houden met Prins Bas I en zijn adjudanten. het thema als ze de outfit voor deze avond kiezen. Onder aanvoering van prins Bas I zal de polonaise haar weg zeker vinden die avond. De dag erna zal de praalwagen van de (jubile rende) Knotsen zijn opwachting maken in Hoogland, om daar een gooi te doen naar de hoofdprijs. Het zou leuk zijn als de vereniging daarbij steun krijgt van meereizen de Socsters. Huurprijs 975,- per maand Gevraagde koopsom 317.000,- k.k. Koninginnelaan SOEST TE HUUR Winkel/kantoorruimte met keuken, toilet, en kelder. Vzv c.v. en eigen energiemeters. Opp. ca 45 m2. Schoutenkampweg SOEST-ZUID Kindvr., nabij winkels, scholen en bossen gelegen, helft v.e. dubb. woning met kantoorruimte, berging en tuin. Ind.: entr., toil., rm woonkm met parketvl., gr. luxe eetkeuken met plav. vloer (met vl.verw.), inb.app. (o.a. koelk., vriesk., gask.pl., afwasm., afz.kap, combi-magn.) en opensl. deuren naar tuin. Luxe douchecel met wast.meubel en designradia tor. Verd.: oudersl.km met vaste schuifdeurkast, c.v.-ruimte en 2 kl. slaapkm. Zolder: vlizotr. naar 4e sl.km mét dakkapel. Alg.: deze woning verk. in uitst. st. v. onderh. en is o.a. v.z.v. cai-en telef.aansl. in de geh. woning en kant.ruimte, combi- c.v., dubb. glas, ged. isol. Perceelsopp. 255 m2. Weteringpad SOEST Op modern bedr.terrein, nabij uitvalswegen, gel. bedr.hal v. ca. 240 m2 (beg. grond ca. 120 m2 en verdieping ca. 120 m2) en 2 parkeerplaatsen. De bedr.hal is o.a. v.z.v. krachtstr. irv stall., toil.groep met keuken, verlichtingsapp. en alarminstall. Perceeloppervl. 234 m2. Gevraagde koopsom 225.000.- k.k. Gevraagde koopsom 220.000.- k.k. Korte Brinkweg 1Midden in het verd. gel. (ca.115 beg. gr. Voor meer informatie: kijk op: www.huisplein.nl OEST Top de te imermaisonnette 37 m2) en berging op de VBO MAKELAAR Koninginnelaan 40 Soest Te).: (035) 601 79 62 Fax. (035) 602 60 61 vbreukdf®wor)dojiJine.n) Groen, groen en nog eens groen. Behoud, versterking en uitbreiding van het natuurge bied van Soest vormen de rode draad van het verkiezingspro gramma van Gemeentebelan gen Groen Soest (GGS). Ze wil het natuurbezit overdragen aan de Vereniging Natuurmonu menten. Deze beschikt over meer financiële middelen, omdat het subsidies krijgt van rijk en provincie, en heeft meer deskundigheid in huis. Om die reden zou Soest onder meer de Lange en de Korte Dui nen móeten afstoten, vindt GGS. Het gaat hier om recreatiegebie den. Daarentegen wil de partij in bijvoorbeeld de Eempolder de na druk leggen op natuurontwikkeling en -beheer. GGS is afgestapt van de zwemplas in het Soesterveen, vier jaar gele den nog een van de zwaarste wa pens die het in de verkiezingsstrijd gooide. Ditmaal houdt GGS (dat kennelijk akkoord gaat met een kleinschalig buitenbadje aan de Dalweg voor kinderen) het op de ontwikkeling van 'natte natuur'. Tussen de Insingerstraat, de Wiek- sloterweg, de Biltseweg en de be bouwde kom zouden natuurlijke plassen, moerasbosjes, rietkragen en bloemrijke graslanden moeten worden gerealiseerd. De groene plekken binnen de be bouwde kom moeten beschermd worden. Als voornaamste voor beeld noemt GGS het akkerland van de Zuidelijke Eng, waar het ingezette beleid met de verbouw van onder meer rogge een vervolg dient te krijgen. Ook De Wind hond (de gelijknamige stichting zet zich in voor herbouw van deze ko renmolen aan de Molenweg) zou een functie moeten krijgen. Verder steunt GGS de plannen voor aan leg van twee ecoducten over de A28 bij Soesterberg. Verkeer Wat het verkeer betreft, moet Soest zich volgens GGS sterk ma ken, dat de verkeersproblemen van Amersfoort regionaal worden op gelost, want nu heeft Soest-Zuid veel hinder van het spitsverkeer Amersfoort-Soesterberg. GGS verzet zich daarnaast heftig tegen een rondweg, want die trekt alleen maar meer doorgaand ver keer aan, zou miljoenen guldens kosten én het poldergebied aantas ten. Op dat punt wijkt GGS af van de twee andere huidige College partijen WD en CDA die wél een rondweg, of hoe die dan ook moet heten, in hun programma hebben opgenomen. GGS pleit wel voor verbetering van de fietspaden (er moet een fietsbeleid komen) en een fietsbrug over de Eem, zodat de fietsverbin- ding met Amersfoort wordt verbe terd. Verkeersveilige routes naar de scholen is een ander punt van GGS. GGS wil een onderzoek naar de mogelijkheid om eengezinswonin gen in buurten te vervangen door ouderenwoningen en pleit ervoor dat een deel van de woningvoor raad van woningcorporaties wordt gereserveerd voor jongeren. Voor de iets jongere jongeren wil GGS kleine voorzieningen treffen, ai naar gelang de wensen van deze doelgroep. Ook de bouw van een jongerencentrum moet serieus be keken worden, als blijkt dat daar behoefte aan is. Nog vóór de zo mer dienen er alternatieven te zijn gevonden voor de hangplekken aan de Tamboerijn, de Weegbree straat en bij Honsbergen, zodal een einde komt aan de jarenlange overlast, aldus GGS. Tegen verdere uitbreiding van be drijventerreinen zegt de partij glas hard 'nee'. Op de bestaande terrei nen moet daarom op termijn ruim te komen voor milieuhinderlijke bedrijven die nu nog in een woon wijk zijn gevestigd. Om ongewens te bebouwing tegen te gaan, moe ten de bestemmingsplannen wor den geactualiseerd. Bij bouwplan nen dient meer gekeken te worden of het ontwerp in de omgeving past dan het aantal vierkante me ters dat mag worden bebouwd. Andere noten uit de verkiezings zang van GGS zijn onder meer behoud van Medisch Centrum Molendael in Baarn en de polikli niek aan het Dalplein, een 24-uurs beschikbaarheid van de eerste lijn- zorg en deelname aan een project voor duurzame energie. Het (Soester) carnaval krijgt dit jaar een nieuwe dimensie door de oprichting van de Proam Prinsen. Deze (derde) carnavalsvereniging van Soest zal zich komend week einde ongetwijfeld laten zien en in elk geval in Hoogland verschijnen voor de jaarlijkse optocht. Deze dagen wordt de laatste hand ge legd aan de praalwagen van de jonge club met acht jonge raadsle-l den. De wagenbouwers hebben zich volledig laten inspireren door het thema 'met carnaval de wereld rond'. De vereniging ontstond vorig jaar op initiatief van Bart van Doorn, Robert van Asch en Toon van Doorn. 'Het leek ons moeilijk een leuke groep mensen bij elkaar te krijgen, maar al snel bleek dat er veel mensen warm te krijgen wa ren', aldus voorzitter Bart van Doorn. DE CROOT5TE SORTERING IN SOEST EN OMSTREKEN NATUURLIJK BIJ: DILLENBURG LAAN 12, SOEST TEL: 035-6012340 WWW.VOORBIJ.NL i^l DIERENSPECIAALZAAK OOFDSTAD B.V. Soesterbergsestraat 59, Soest Telefoon 035 - 601 80 80 ELKE WEEK EEN IN DE BUS? Neem een abonnement: 8,25 per halfjaar! tel.(035)6014152 Bouwbedrijf Peter van Asch v.o.f. Grote Melmweg 7B - 3764 AZ Soest Telefoon: 035 - 6024060 - Fax: 035 - 6020640 Piel Hoor en Nicolette Versloot - Makelaars/Taxateurs 0.6. Van Weedestraat 3 - Soest - Telefoon (035) &016 824 www.devtijtmakelaardij.nl - devlijtmakelaardij@hetnet Bel snel 035-6014152 voor meer informatie.

Soester Courant | 2002 | | pagina 5