Groene zone route ra Wisse Arjan PETERS Makelaardij u. Zaterdag 16 februari a.s. zonder afspraak kunt u tussen 12.00 en 14.00 uur de afgebeelde woningen bezichtigen voor wonen in de groene zone Bezoek ook onze vernieuwde internetsite www.petersmakelaardij.nl WOENSDAG 13 FEBRUARI 2002 PAGINA 16 WOENSDAG 1 Birkstraat 87, 3768 HD Soest. Tel. 035 - 601 62 51 SOESTER COURANT Montfoort J"'VOETBAL za 'Lang wach: Een zeer belc HANDBAL nB^Mnsfjf>| Soest, Torenstraat 2a Het lijkt haast onmogelijk: wonen aan de rand van de zeer geliefde historische Kerkebuurt, aan de voet van de Soes- ter Eng, tegenover de Oude Kerk (rijksmonument) en naast het Koningin Emmamonument! Toch biedt deze half- vrijstaande woning uit de twintiger jaren u deze unieke mogelijkheid. Alleen al voor de locatie een absolute topper. Maar er is meer: de woning is volledig aangepast aan de eisen van deze tijd, beschikt over een besloten tuin op het westen en een garage van riant formaat. Een kijkje aan de binnenzijde: hal, kelder (stahoogte) en vernieuwd toilet. Knusse, moderne half-open keuken grenzend aan de sfeer volle woonkamer met allesbrander en erker. Bijkeuken en eenvoudige doucheruimte. Op de verdieping treft u een 4- tal slaapkamers waarvan 2 met vide en 2 v.v. dakkapel. De woning is geheel v.v. isolatieglas, dakisolatie en alle vloe ren zijn voorzien van laminaat. Kortom: zeker de moeite waard om eens een blik achter de voordeur te werpen. Vraagprijs: 317.500,= k.k. Soestdijk, Anna Paulownalaan 12 Centraal in Soestdijk gelegen royale, vrijstaande villa (730 m3) met garage en sfeervolle tuin met veel privacy (464 m2). Pannendak in 1999 geheel vernieuwd. Vanuit de ruime hal met toilet en garderobe komt u in de royale woonkamer met serre (50 m2) voorzien van parket vloer: ruime woonkeuken voorzien van diverse inbouw- apparatuur en plavuizenvloer en bijkeuken met a.s. was machine/droger. 16 Verdieping: overloop, 3 slaapkamers waarvan 2 met toegang naar het balkon. Nieuwe badka mer (1997) v.v. ligbad, toilet en wastafelmeubel. 28 Verdie ping: vaste trap naar 2 ruime slaapkamers, overloop met CV-opstelling (1997). Beide verdiepingen zijn voorzien van laminaatvloer. Kortom, een geweldige gezinshuis dat u ze ker van binnen moet zien. Vraagprijs: 679.000,= k.k. Soest, Nieuwstraat 58 Dit roy., halfvr. woonhuis met praktijkruimte (ca. 18 m2) is grondig gerenov. en uitgeb. a/d achterzijde. De ruime, moderne woonkeuken (1999) metdiv. inbouwapp., luxe badk. met duo-bad en sfeerv. woonk. met openhaard zorgen voor een optimaal woongenot. Dit gecombineerd met de ruime achtertuin van maar liefst 18 meter diep, met 2 terrassen, tuinhuisje en achteruitgang die uitkomt op een woonwijk met speelweide, maakt dit huis een geliefd ob ject, waar men zo in kan trekken. De binnenzijde biedt u nog meer dan de buitenzijde doet vermoeden! Kantoorruimte c.q. speelkamer met eigen entree. De voormalige garage is zeer eenvoudig terug te brengen. Inh. ca. 435 m3/318 m2. Vraagprijs: 294.000,= k.k. Soest, Veenbesstraat 612 Dit 4-kamer appartement gelegen op de 7e etage biedt u licht, ruimte en een magnifiek uitzicht. Het appartementen complex, waarvan dit appartement deel uitmaakt, is vlakbij winkels, openbaar vervoer en het Soester bos- en duin gebied gesitueerd. Ind.: ruime entree met garderobekast, royale L-vormige woonkamer met toegang tot het zonnige balkon (z.w.-ligging), dichte keuken, 2 slaapkamers, bad kamer met douchecabine, ligbad, vaste wastafel, aanslui ting wasmachine en separaat toilet. Het appartement is met lift te bereiken en heeft een berging in de onderbouw. Servicekosten ca. 149,75 per maand. Vraagprijs: 168.000,= k.k. Soest, Koningsweg 5 Deze idyllische, luxe afgewerkte villa biedt u werkelijk alle mogelijke comfort; ook kunt u van de buitenzijde niet ver moeden hoeveel ruimte deze woning u biedt! De naast gelegen dubbele garage/berging is volledig geïsoleerd, v.v. verwarming en beschikt over een multifunctionele verd. Het geheel wordt omsloten door een fraaie tuin; het perceel meet maar liefst 1054 m2. Ind.: Royale lichte woonkamer met sierlijke allesbrander, openslaande deuren naar de tuin. Zeer complete, luxe woonkeuken v.v. inb.app. Masterbed- room (ca. 21 m2) aan de voorzijde met vaste kastenwand en toegang naar luxueuze complete badkamer. Hal met trapopgang, toilet en m.k. Verd.: overloop met vide, 2 ruime slaapkamers aan de voorzijde, badkamer met douche cabine, toilet en wastafelmeubel, cv-ruimte, wasruimte, 4e slaapkamer aan de achterzijde. De vrijstaande dubbele garage met aansluitend berging is uitgerust met elektri sche gelede deuren. Vraagprijs: 710.000,= k.k. Soest, Koningsweg 5a Moderne woongenot in een stijlvol jasje: deze half- vrijstaande villa (1996) met garage neemt u mee terug in de tijd waarin fraaie dakvormen, grote dakoverstekken en erkers nog volop werden gebouwd. Absoluut een turn-key woning! Ind.: royale, L-vormige woonkamer uitmondend aan de achterzijde in de eetkamer met openslaande deuren naar de tuin. Luxe Allmilmö keuken v.v. Siemens apparatuur. Ook vanuit de keuken is de tuin, gelegen op het zuidwesten en voorzien van sierbestrating, bereikbaar. Hal, toilet, meter kast. Verdieping: overloop, royale ouderslaapkamer (ca. 16 m2) en 29slaapkamer (ca. 8.5 m2) aan de voorzijde, 3eslaap kamer aan de achterzijde (ca 9.5 m2). Moderne complete badkamer afgewerkt met hoogwaardige materialen. Vaste trap naar 2e verdieping met mogelijkheid voor royale ka mer. Vraagprijs: 407.950,= k.k. Soest, Stadhouderslaan 31 Op zeer goede locatie gelegen sfeervol, vrijstaand woon huis (inhoud ca 425 m3)met ruime garage en berging. Vanaf de beschutte veranda kijkt u schitterend uit over de zon nige achtertuin (z.w.-ligging) en een landelijk weidegebied. Ind.: entree, toilet, lichte woonkamer met parketvloer en er ker, luxe keuken met inbouwapparatuur en bijkeuken met as. wasmachine en droger. 10 Verdieping: overloop, ruime bergkast, 2 slaapkamers, moderne badkamer met ligbad, vaste wastafel en 2e toilet. 2e Verdieping: vaste trap naar zolder met mogelijkheid tot kamer. Het woonhuis is geheel eigentijds en perfect onderhouden. Opp. 445 m2. Vraagprijs: 585.000,= k.k. Soestdijk, Inspecteur Schreuderlaan 74 In het fraaie Residence Souveraine gelegen zeer luxe af gewerkt 4-k. app. (ca. 156 m2) op de 1e verd. met privé parkeerplaats en berging. Residence Souveraine hanteert het a la carte concept, iedereen geeft individueel aan hoe veel zorg er gewenst is (va. 218,72 p.m.) Ind.: ruime hal, toilet, roy. living (ca. 47 m2) met toegang tot balkon, welke een schitt. uitzicht biedt over de binnentuin en de weilan den. Werkkamer, luxe keuken. Complete, moderne badk. en 2e toilet, 2 sl.kmrs. Het appartement is zeer smaakvol afge werkt. Het complex is opgeleverd in 2000 en is bestemd voor 55-plussers. Servicekosten: 147,33 p/m. Vraagprijs: 585.000,= k.k. Soest, Valeriaanstraat 72 Op mooi, centraal plekje gelegen woonhuis met garage (type drive-in). De woning biedt u een heerlijk uitzicht over véél groen en een speelweide. Ind.: entree, garage en tuinkamer met keukenblok, bergkast, openslaande deur naar de gezellig aangelegde achtertuin. 18 Verd.: ruime overloop, toilet, bergkast, lichte woonkamer met balkon en open keuken, met toegang naar 28 balkon. 28 Verd.: overloop, 2 slaapkamers (voorheen 3) en badka mer met ligbad, vaste wastafel en 28 toilet. Inhoud woon huis ca. 400 m3. Perceelsoppervlak 155 m3. Vraagprijs: 215.500,= k.k. Soesterberg, Apollo 68 Vriendelijk, eigentijds ingericht woonhuis met berging, carport en een schitterend aangelegde diepe, zonnige ach tertuin die u veel privacy biedt. Het woonhuis heeft een rus tige ligging en ligt op een steenworp afstand van een bos gebied. En... tegelijkertijd zijn de A28 en de A1 binnen en kele autominuten voor u bereikbaar. Ind.: b.g.: entree, toilet, ruime woon/eetkeuken, lichte tuingerichte woonkamer v.v. plavuizenvloer. 18 verd.: overloop, 2 ruime slaapkamers, waarvan één met inbouwkasten, badkamer met ligbad, vaste wastafel en 28 toilet. Bergkamer en bergruimte met opst. c.v.-combiketel. Met enige aanpassingen biedt deze bergkamer mogelijkheid voor een 3B kamer. 28 verd.: vlie ring te bereiken via vlizotrap. Het pand is goed onderhou den. Perceelsgrootte 232 m2! Vraagprijs: 197.500,= k.k. Soestdijk, Colenso 60 Dit drie-kamer appartement (voorheen 4) met royaal, zon nig balkon, kijkt uit over het groene Colensopark. Het ap partement is bovendien gelegen in de directe nabijheid van uitvalswegen, fraaie natuurgebieden, winkels en openbaar vervoer. Ind.: ruime entree met inbouwkast en voorzien van moderne plavuizenvloer, lichte woonkamer (ca. 38 m2) met spachtelputzwanden en laminaat vloer, dichte keuken met deur naar balkon (zuidligging), 2 slaapkamers, badkamer met douche en vaste wastafel en separaat toilet. Het ge hele appartement is voorzien van kunststof kozijnen met dubbel glas. Servicekosten 146,85 per maand. Vraagprijs: 147.500,= k.k. Soest, Rubenslaan 62 In bosrijke omgeving gelegen, drie-kamer hoek- appartement (woonoppervlak ca. 75 m2) met zonnig bal kon op de 18 verdieping, vlakbij winkels en openbaar ver voer. Indeling: entree, toilet, badkamer met douche en vaste wastafel, riante hal, lichte woonkamer met deur naar bal kon, 2 slaapkamers, moderne keuken en bijkeuken met aan sluiting wasmachine. Het appartement is gedeeltelijk voor zien van dubbel glas. Maandservicekosten 185,=, inclu sief voorschot verwarming, groot onderhoud en erfpachts canon. Vraagprijs: 112.500,= k.k. Soest, Schitterend geleg^K hoekappartement op de 58 verdieping. Vani/>^ >f$partement heeft u een fraai uit zicht over de vV. /voederplaatsen van de eenden en natuurlijk in de verWae groene oase van het Pijnenburger- bos. Via een afgesloten portiek is de lift en het trappenhuis toegankelijk. Ind.: hal, m.k., garderobekast, cv-ruimte, american kitchen, royale L-vormige woonkamer met ruim balkon op het zuid westen, 2 slaapkamers, toilet en eenvoudige badkamer. Berging in de onderbouw. C.v. -ketel uit ca. 1998. De servicekosten bedragen 154,29 (f 340,=) per maand. Vraagprijs: 167500,= k.k. Soest-Zuid, Plein van Zuid 5 In Soest-Zuid gelegen luxe appartement (bouwjr. 1998) met maar liefst 2 balkons, biedt u een levendig uitzicht over win kelcentrum "Hartje Zuid". Het voormalig 3-kamer apparte ment met lift is gelegen op de 1 e verdieping en heeft een riant woonoppervlak van ca. 100 m2. Ind.: entree, toilet, ruime living (ca. 45 m2) met parketvloer en deur naar balkon aan de voorzijde (z.w.-ligging), half open, moderne keuken met inbouwapparatuur, royale slaap kamer met vaste kasten en toegang tot 28 balkon (zuidligging) met zeer veel privacy, eigentijdse badkamer met douche cabine en vaste wastafel. Het appartement met berging maakt deel uit van een kleinschalig appartementencomplex wat letterlijk op steenworp afstand ligt van winkels, bus- en treinstation. Servicekosten 114,81 per maand. Vraagprijs: 242.772,= k.k. Soest, Reespoor 21 In verkeersluwe straat, waar kinderen nog ongestoord op straat kunnen spelen, treft u deze goed onderhouden, ruime hoekwoning (1987) aan met fraai aangelegde achtertuin en vrijstaande berging. Ind.: entree, toilet, tuingerichte woonkamer afgewerkt met spachtelputzwanden en fraaie parketvloer, schuifpui naar tuin. Open moderne keuken in lichte kleurstelling v.v. inbouw apparatuur; gaskookplaat, rvs afzuigkap, combi-magnetron, afwasmachine en koel-vrieskast. Eerste verdieping: overloop, 2 slaapkamers aan de achter zijde waarvan één voorzien van kastenwand, 39 slaapka mer aan de voorzijde. Badkamer met ligbad, dubbele was tafel en 2® toilet. Vaste trap naar tweede verdieping met a.s. wasmachine, droger, mogelijkheid voor royale zolderkamer. Vraagprijs: 245.000,= k.k. Soestdijk, Vredehofstraat 24 Ruimte, ruimte, ruimte... én wonen in de Groene Zone! Dit statige, onder architectuur gebouwde, vrijstaande he renhuis (1937) met een perceel van maar liefst 1375 m2 en een inhoud van ruim 800 m3 biedt u bovendien niet alleen maar ruimte. De originele stijlkenmerken (glas in lood, paneeldeuren e.d.) zijn compleet in harmonie met de ei gentijdse afwerking. Aan de achterzijde is de woning zeer stijlvol uitgebouwd. Bovendien biedt de fraai aangelegde tuin (v.v. beregeningsinstallatie) met zeer fraaie vijverpartij u een optimale privacy. Naast een sfeervolle L-vormige woonkamer (ruim 65 m2) met open haard, eeh woonkeu ken, wijnkelder, badkamer, 5 slaapkamers en een dubbele garage biedt deze woning u te veel om op te noemen. Laat u overtuigen en plan een bezoek! Vraagprijs: 885.000,= k.k. De wisselvalligheid h< weer toegeslagen bij en bovendien op ei slecht moment. De hadden de voorsprong tegenstander kunnen wen naar zes punten, plaats daarvan werd voor de thuisclub die o| hoogte kwam met maar nog een wedstrii voor de boeg heeft. In vergelijking met de tw gaande duels was WZ'4 kenbaar. De vechtlust i eerder dit jaar Ajax op gehouden en VRC met geklopt, ontbrak zaterdag Het zelfvertrouwen was zeld, de stemming in de was goed, maar zoals al v seizoen, gleden spelers van Soest, Turfstreek 205 "Ongekend vrij wonen met een "weids" uitzicht en op loop afstand van het bos; deze halfvrijstaande woning met ga rage en carport is puur en alleen om de ligging al een be zichtiging waard! Ind.: zij-entree, hal met trapopgang, m.k., vernieuwde keu ken aan de voorzijde met inb.app. Vanuit de woonkamer toegang naar de fraaie achtertuin met zuidwest ligging en schitterend uitzicht over de weilanden. Verd.: overloop, 2 slaapkamers aan de achterzijde v.v. dak kapel, 1 slaapkamer aan de voorzijde. Vernieuwde badka mer in moderne kleurstelling, v.v. douchecabine, ligbad, 2 fonteintjes en handdoekradiator. Vaste trap naar 28verd.; voorzolder met a.s. voor wasmachine/droger en opstelling c.v.-combiketel. Royale zolderkamer met dakraam. Diver sen: bouwjaar 1985, inhoud ca. 420 m5', perceelsopp. 243 m2, volledig geïsoleerd, vergunning aanwezig voor uitbouw aan de achterzijde (b.g.). Vraagprijs: 359.000,= k.k. Soest-Zuid, Van Lenneplaan 7b Op zoek naar rust, ruimte en toch centraal wonen? vrijstaande woning biedt u in alle opzichten een aan wooncomfort; naast de stijlvolle uitbouw aan terzijde waardoor u op de begane grond over maar een woonruimte beschikt van ruim 60 m2 is deze schitterend gelegen met vrij uitzicht over de landerijen op loopafstand van de bossen. Aan comfort ontbreekt u aan niets; de design keuken heeft mede door de aan gebouwde serre het formaat van -met recht- een woon keuken, de badkamer (2001) is o.a. uitgerust met vloer verwarming, een Whirlpool, inloopdouche en zwevend toi let. Eigenlijk biedt deze woning u teveel om op te noemen; overtuig -u zelf en maak een afspraak voor een bezichti ging. Vraagprijs: 475.000,= k.k. Wat is het geheim achter h men van een strafworp? 'I geval lang wachten en de l de eerste beweging laten n Gaat hij de ene kant op, da andere hoek vrij, maar je mo ven kijken. Als ik mis, meestal omdat ik niet ben 1 kijken of omdat ik van tevc de hoek gekozen had en de 1 op de goede hoek gokte.' Beschikt de tegenstander ov grote doelverdediger die vei zijn domein gaat staan, dar Roest een paar stappen naa teren om meer ruimte te ci voor de bal die hoog, Iaa kniehoogte, via een stuiter c boogje tussen de palen verd' Uitgerekend tegen lijstaanvc Kolping, op 16 februari, kan de ononderbroken reeks va wellicht volmaken. Of het ec cord is, weet hij niet. 'Maar op het EK handbal zag je da mand over 7, 8 wedstrijden score van 100 procent haalde, Roest die bezig is aan zijn achi de seizoen in de hoofdmachi de Soester club. In de beginjaren nam hij de worpen niet, daarna behoorc tot een groepje van vijf spelei beurtelings mochten aanlej maar alras was hij de man or vonnis te vellen. Eigenlijk a behalve als hij er daarvoor zeep heeft geholpen of zelf hi dend voorwerp is geweest. '7 zelf gepakt wordt, kan het zij je even last hebt van je arm o boos bent. Dat verstoort je centratie, daarom laat ik 'eir meestal door iemand ander: men. Nee, dat is geen bijgelo Dit seizoen wilde trainer/c Paul van den Deijssel eigenlijl ploeggenoten van Roest vertrc maken met de speciale discif 'Maar omdat ik ze er blee gooien, mocht ik ze blijven men.' 1700 Hoeveel competitiedoelpuntc in zijn carrière maakte Smeeing/BDC 1 is niet hele duidelijk. Het aantal zal ei Zaterdag 16 februari a.s. Soest-Zuid, Hildebrandlaan 15 Halfvrijstaande villa met garage gelegen op uitmuntende locatie in Soest-Zuid. De rustig gelegen, karakteristieke villa is omgeven door groen en heeft een grandioze, diepe ach tertuin. En... binnen enkele minuten loopafstand kunt u al vertoeven in het Soester bos- en duingebied. Ind.: entree, toilet, vriendelijke woonkamer met open haard- partij, moderne half-open keuken met natuurstenen aanrechtblad en inbouwapparatuur. 16 Verd.: overloop, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, vaste wastafel en 2C toilet. 2® Verd.: vaste trap naar zolderverdieping met vierde kamer. Perceelsgrootte is 563 m2. Vraagprijs: 521.850,= k.k. Baarn, Borneostraat 1 Op leuke locatie gelegen halfvrijstaand, karakteristiek woonhuis met garage, omringd door een sierlijke tuin met zonneterras en veel groen. Zeker niet onbelangrijk is, dat u vanuit dit charmant-ogende woonhuis binnen enkele mi nuten het centrum van Baarn en het Baarnse bos kunt be reiken. Ind.: entree, gezellig L-vormige woonkamer met hou ten vloer, grote wijnkelder, dichte keuken die een authen tieke sfeer uitstraalt, bijkeuken en toilet. 18 Verd.: 2 slaapka mers, moderne badkamer. 28 verd.: bevloerde bergzolder.. Inh. ca. 335 m3. Perceel 238 m2. Vraagprijs 272.000,= k.k. De linker voet voor, ds stap met de rechter voel val naar voren en tot s drukken met de rechter Handballer Arjan Roes in zijn leven duizenden worpen en is bezig aan c tlrukwekkende serie. D zoen schoot hij er 61 van in, de laatste 46 keer mi niet meer vanaf zeven m< De wedstrijdbal HOOIJER B Hc Bosma Soest, Wiardi Beckmanstraat 507 Dit woonhuis met beschutte, zonnige tuin (z.o.) ligt aan de rand van een aantrekkelijke woonwijk, vlakbij de bossen, winkels en openbaar vervoer. Zodra u de woning binnen komt, vallen u gelijk een aantal zaken op: - de rustige, maar zeker ook- kindvriendelijke ligging - vanuit de woonkamer heeft u vrij uitzicht - het interieur is in neutrale, lichte tinten uitgevoerd - het pand biedt u absoluut veel ruimte - goed onderhouden en v.v. dubbel glas Indeling: entree, trapkast, toilet, woonkamer (ca. 35 m2) ine' grote raampartijen en dichte, lichte keuken. 18 Verd.: over loop, 3 royale slaapkamers, moderne badkamer met douchecabine, v.w. en 2e toilet. 28 Verd.: vaste trap naar ruime zolder, die als kamer is ingericht. Perceel 149 m2. Inh. ca. 435 m3! Vraagprijs: 221.900,= k.k. Bar Eetca Bar Ee Bouwbedr Overige selectie ASBO Groep B.V. Bakker Bedrijfswagen Grc Becker Int. Transport Boutique des Fleurs Scholierenpub The Cardina - Deelen B.V. Makelaars - Esso Servicecenter Zaal Harrie Toonen Assurantiën Linden Bedrijfskleding B.V.

Soester Courant | 2002 | | pagina 16