Nieuw elan versterkt activiteiten Lijst 8 Bölkow officieel van museum Monument De Vleugel beschadigd Kandidaat-raadsleden Pallas Trio in Cenakel BEZORGERS/-STERS [kerkdiensten Slagen Koninginnedag afhankelijk van meedoen inwoners Beurs kinderkleding en speelgoed bij Abrona HULPVERLENING Viering Cenakel op televisie Annet Oostrom: Verantwoord voortbouwen MEDISCHE DIENST Soesterbergers! Kom a.s. maandagavond, 4 maart, naar 'De Vredekerk' in de Gen.Winkelmanstr. en praat met ons over uw dorp. Maak kennis met Valeska Kleczewski (nr.5) en Gert Nijhoff (nr.2) en uw Nieuwe Partij! De koffie staat vanaf 8 uur voor u klaar! Vastenactie Maaltijd in pastorie van de r.k. Caroluskerk Huisarts, vrijdag 18:00 - maandag 08:00 uur: eigen huisarts bellen, dan wordt men doorverbonden Apotheek (lange dienst), vanaf vrijdag 17:30 uur: Kromme Rijn Apotheek, Bunnik, 88030-6563376. Apotheek (korte dienst), zaterdag 10:00-18:00 uur; zondag 12:00- 17:00 uur; maandag t/m vrijdag 17:30-20:00 uur: Noorder Apotheek, Bilthoven, 88030-2283491. Tandarts, spreekuren 13:00 en 19:00 uur: eigen tandarts bellen; dan hoort men wie er dienst heeft. Dierenarts, weekenddienst na afspraak; H.J.M. Tonino en RB.E. Tonino-van Schieveen, Kampweg 50, 88352467; in andere gevallen hoort men via het antwoordapparaat wie er dienst heeft. Thuiszorg Stichting Thuiszorg Eemland, 24 uur per dag, 88033-4220500; van 's avonds 17:00 tot 's morgens 08:00 uur en in de weekeinden alleen voor spoedeisende situaties. Politie (Kon. Marechaussee) Veldm. Montgomeryweg 2; werkdagen 12:00-13:00 uur; centrale meldkamer: 880900-8844; alarmnummer: 881.1.2. Vrijwilligershulp Centraal Meldpunt Vrijwilligershulp; werkdagen 09:30-11:00 uur, 88035-6031119. Hulpdienst Stichting Hulpdienst Soesterberg, aanvragen dagelijks 09:00-10:00 uur, 88351940, b.g.g. 351658. gevraagd voor ochtendblad De Telegraaf. In Soesterberg en Soest. Min. leeftijd 15 jr. Diverse wijken. Startpremie 68,07 150,- Verdiensten 56,72 125,- per week, exd. bonussen. Ook seniorbezorgers zijn welkom. Aanmelden: v. Barneveld, Soest Dagblad De Telegraaf. 035 - 602 18 41b.g.g. 06 - 22 90 93 90 Op zondag 3 maart is er om 10:00 uur weer een eucharistieviering in het Cenakel te Soesterberg, die wordt uitgezonden op Nederland 1. Voorgangers zijn de mediapas- tores Peter Denneman, Joke Lit- jens en Ben Verberne. De zang wordt verzorgd door het Cecilia- koor uit Barneveld o.l.v. Cees Ae- lbers. LJ e voor Soesterberg Reparaties en onderhoud volgens dealerspecificaties APK-keuring 40,- (incl.) Rademakerstraat 31a Soesterberg-Tel.:0346-351530 Een aantal politieke partijen die meedoen aan de gemeente raadsverkiezingen op woens dag 6 maart, heeft kandidaten uit Soesterberg op de lijst staan. Enkelen van hen zijn nieuw op het politieke podium. Zij hebben zelf het initiatief ge nomen zich voor te stellen aan de bevolking, met name de in woners van Soesterberg. Bij de vorige week in De Rank voorgestelde kandidaat-raadsleden van de nieuwe partij Soest 2002 zijn twee inwoners van Soester berg, Valeska Kleczewski en Gert Nijhoff. Nijhoff staat op nummer twee, achter oud-CDA-raadslid Teun Middelkoop, nu lijsttrekker van Soest 2002, Kleczewski neemt de vijfde plaats in. Nijhoff, ambtenaar bij het Ministe rie van Defensie, en Kleczewski, werkzaam in een leidinggevende functie bij de politie in de regio Utrecht, tevens initiatiefneemster van de 'Ontwikkelingsvisie Soes- terberg-Noord', staan te trappelen van ongeduld om de politieke handschoen in de gemeenteraad op te nemen. De nieuwe partij heeft de proble men die zich in Soesterberg voor doen prominent op haar program ma staan. Ze wil bevorderen dat er beter naar de Soesterbergse burger wordt geluisterd. Dat moet al op korte termijn zeker het geval zijn als het gaat om het bouwen van 800 betaalbare woningen, ook voor jonge mensen. Dat betekent dan 2.000 nieuwe inwoners erbij, die het inwoneraantal naar 8.000 tillen. Dit bevordert het leefkli maat op tal van sociaal-maat schappelijke gebieden. Het is niet alleen goed voor de sport en het culturele leven, vooral de midden stand heeft baat bij een dergelijke ontwikkeling. Deze zal onder meer omzetverhogend werken. Daar door kan een halt worden toege roepen aan de uitholling van het winkelbestand, onder andere in de Rademakerstraat. Een vervelende ontwikkeling die het aanzien en de gezelligheid van het dorp bepaald niet ten goede komen. Ook zal Soest 2002 trachten vaart te zetten achter de te nemen maat regelen met betrekking tot de ge luidsoverlast die de A28 nog steeds veroorzaakt. Verder zou een Het gemeentebestuur heeft er geen gras over laten groeien en direct maatregelen genomen om het beschadigde monu ment De Vleugel op de hoek Banningstraat-Kampweg in Soesterberg te herstellen. Het heeft dit schriftelijk meege deeld aan het comité Herinne ringsmonument De Vleugel, dat burgemeester en wethou ders over de toestand van het monument had geïnformeerd en om herstel had gevraagd. De blikvanger aan de rand van de bebouwde kom van Soesterberg blijft de gemoederen bezighouden. Ook nu is dat het geval, al is de aanleiding zeer ongewenst: het kunstwerk is beschadigd. Het co mité Herinneringsmonument stel de het college hiervan r-.gc v-cck op de hoogte en verzocht tevens de schade te laten herstellen om verder verval van het monument te voorkomen. Van het monument, dat op een grote sokkel staat, was een zijplaat volledig losgeraakt. Daarnaast za ten zeker nog vijf platen los. Ver der zijn moedwillig met scherpe voorwerpen namen in de voet van het monument en de metalen vleu gel zelf gekrast. Met betrekking tot de losse platen heeft de gemeente niet alleen direct de kunstenaar op de hoogte gesteld, maar ook een gespecialiseerd bedrijf ingescha keld. Bij onderzoek is komen vast te staan dat bij de hechting van de platen op de sokkel een construc tiefout is gemaakt. De losse platen zijn inmiddels verwijderd. Binnen vier weken zal de schade zijn her steld. Zowel de sokkel als het monu ment De Vleugel zelf zijn bescha digd doordat onbekenden ze heb ben bekrast. Foto: Eemland Pers Het comité heeft het gemeentebe stuur tevens verzocht bij de politie aangifte te doen van vernieling (door het bekrassen) om bij op sporing van de daders de schade op hen te kunnen verhalen. Het opvallende kunstwerk, dat een teken is van de verbondenheid van Soesterberg met de vliegbasis, zou naar het oordeel van velen ook 's avonds goed tot z'n recht komen en letterlijk in de schijnwerpers staan als het van verlichting zou worden voorzien. De gemeente is tot nu toe niet op dit verzoek in- Valeska Kleczewski, 'denktan- ker' mr. Koos Spee en Gert Nijhoff (v.l.n.r.); het Soesterbergse drietal van de nieuwe partij Soest 2002 heeft de belangen van Soesterberg hoog in het vaandel. eigen inleverplaats voor grof vuil een uitkomst zijn. Bij alle punten die in de gemeen teraad aan de orde komen, weten het bestuur van Soest 2002 en de (nu nog kandidaat)raadsleden zich deskundig ondersteund door een zogeheten denktank, die wordt aangevoerd door de landelijk be kende mr. Koos Spee uit Soester berg. Op de kandidatenlijst van het CDA staat een Soesterbergse, An net Oostrom, zesde. Ze is 41 jaar oud, getrouwd en moeder van twee dochters. Ze woont sinds 1994 in Soesterberg. Jarenlang is ze werkzaam geweest in het Diakonessenhuis in Utrecht als cytologisch analiste. In Soester berg is ze actief in het vrijwilligers werk, met name voor de Vrede- kerk als leiding van de kinderne- vendienst en de jeugdclub, iets wat haar veel voldoening geeft. 'Het is fijn om met kinderen op een crea tieve manier bezig te zijn, en ze op hun niveau de verhalen uit de Bij bel te vertellen'. 'Vorig jaar werd mij gevraagd of ik op de kandidatenlijst van het CDA wilde komen, een uitdaging die ik na kennismaking met de fractiele den en het bestuur graag wil aan gaan. De keuze voor het CDA is een b'ewuste. Je geloof bepaalt je maatschappelijke opvattingen. Vanuit de inspiratiebron van het christelijk geloof wil het CDA zich inzetten om op een realistische manier de maatschappij een stuk je beter te maken. Het CDA kiest voor een samenleving waarin niet iedereen op zichzelf gericht is, maar voor een samenleving waar in op grond van gedeelde waarden en normen iedereen telt'. Ze hoopt dat het CDA een goede verkiezingsuitslag krijgt. Voor Soesterberg is het van belang dat er wat gedaan wordt aan de toene mende geluidsoverlast van de A28. Een snelheidsbeperking zou al tot verbetering kunnen leiden. Het CDA gaat zich daarvoor inzet ten. Ook moet er worden gekeken of er beschikbare bouwlokaties in Soesterberg zijn ten behoeve van de uitbreiding van de woningen voor starters, jonge gezinnen en ouderen die kleiner willen gaan wonen. Bij nieuwbouw of recon structie van woningen is ook aan dacht nodig voor aanpasbaar bou wen, vooral om rekening te hou den met de specifieke behoeften van gehandicapten. 'We moeten er wel voor waken dat het 'groene karakter' van Soesterberg behou den blijft.' 'Het CDA steunt activiteiten die vereenzaming bij ouderen tegen gaan, het zou goed zijn om ver schillende generaties met elkaar in contact te brengen om wederzijds begrip te creëren. Door burgers te betrekken bij de veiligheid en leefbaarheid van hun wijk, wordt de kwaliteit van wonen en leven vergroot. We moeten stre ven naar een samenleving die zich richt op verbondenheid tussen mensen, voor vrijheid, eigen ver antwoordelijkheid, zorg en respect Met mensen verantwoord voort bouwen aan onze mooie gemeen- SOESTERBERGSEÜtCOURANT WOENSDAG 27 FEBRUARI 2002 Redactie-adres: Jan van Steendelaar, tel. 06-22450173. Klachten bezorging: C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest tel. 035 - 602 18 41 Zaterdag 2 maart zondag 3 maart Rooms-katholiek, Caroluskerk, Rademakerstraat 75 Vrijdag 14:30 viering in de Heijbergh Zondag 10:30 pr. P. van Hooijdonk; gemengd kóor Samen op Weg, Vredekerk, Gen. Winkelmanstraat 101 10:00 ds. M.A.A. Nawijn Sterrenberg, 't Lichtpunt, Huis ter Heide 10:30 mevr. drs. T. Zijlstra World Outreach Church (info locatie: 88 0346-350458) 10:30 Mark Six 'Soesterberg kan ook voor de toekomst een fantastische Ko ninginnedag beleven als veel inwoners hun schouders er on der willen zetten. Een kleine groep heeft het voortouw geno men; het is nu wachten op reac tie.' Nog bijkomend van een fikse griep, kijkt een oude bekende van het plaatselijk Oranje Comité, Piet Taai, zowel terug als vooruit. Van 1970 tot 1995 was hij lid van Oranje Comité Soesterberg en zag zijn bekroning in - zoals hij dat noemt - de tiendaagse veldtocht in 1995: het 50-jarig bevrijdingsfeest. Samen met Jan Lucassen zette hij destijds de nu zo bekende jaar markt op, eerst op een stukje Kampweg, daarna een paar jaar op de Buijs Ballotlaan en het Dorps plein om daarna voorgoed te ver kassen naar de Banningstraat. Taai: 'Soesterberg was toen één van de weinige plaatsen die een jaarmarkt op Koninginnedag hiel den. Wij trokken veel aandacht door de Amerikanen die massaal hieraan meededen. Soms kwam ik thuis en lagen er op de deurmat briefjes waarop stond: 'Peet, please one marktkraam' met daarbij het benodigde geld. Intussen hebben veel dorpen en steden dit voorbeeld gevólgd en vertrokken de Amerikanen uit Soesterberg. Twee elementen die de waarde van de jaarmarkt sterk devalueerden. 'Je kunt nu spreken van een moordende concurrentie met vooral Zeist. Daar staan een paar grote winkeliersverenigingen financieel garant voor veel extra's. Soesterberg kent de Verenigde Ondernemers Soesterberg (VOS) die de jaarmarkt nu vele jaren or ganiseert. Daarin is enkel sprake van het kostenplaatje dekkend maken door de inkomsten van ver huur marktkramen, dus zonder winst. Het is niet de bedoeling en ook niet mogelijk dat de jaarlijkse donaties van de leden van de VOS hiervoor worden gebruikt. Daar voor is het budget veel te klein; dat mag ook wel eens gezegd worden'. Taai: 'Het was een verrassing toen ineens enkele mensen uit het plaatselijk bedrijfsleven te kennen gaven dat zij Koninginnedag meer impuls wilden geven. Direct werd dit met het nieuwe bestuur van het Oranje Comité besproken. Een spontane activiteit is vooral voor dit comité heel belangrijk. Het gaat immers om het gezamenlijk feest vieren op die dag. Er zijn goede onderlinge afspraken gemaakt en men kan de extra activiteiten zien als een verlengstuk van die van het Oranje Comité. Medio 2000 werd de gemeente gevraagd of ook de Rademaker straat voor de jaarmarkt mocht worden gebruikt, waarvoor het groene licht werd ontvangen. De nieuwe groep benaderde bijna alle plaatselijke ondernemers voor een sponsoring c.q. financiële onder steuning en dat had succes. Op grond daarvan konden extra acti viteiten worden aangetrokken. Af hankelijk van aanmeldingen van marktkooplui en particulieren is de jaarmarkt nu vastgelegd vanaf de Banninghal tot café De Gouden Leeuw. Een uitnodiging aan de winkels aan de Rademakerstraat om mee te doen, heeft tot op he den redelijk succes. Op twee po diumwagens kan men die dag op tredens zien van zang- en muziek gezelschappen, zoals een optreden van het Wijker Mannenkoor en een Tropische Band. Voor de kleintjes is er ponyrijden en zijn gesprekken gaande met een kind erkennis met suikerspin enz. Cir cus Renz komt met een clown en verder worden de extra activiteiten afgewisseld met marktkooplui en particulieren. De jeugd van de plaatselijke EHBO geeft demon straties. Ook andere verenigingen zijn benaderd mee te doen. Dc korfbalvereniging Oranje (KVO) en de pas opgerichte voetbalvere niging Het Vliegdorp hebben po sitief gereageerd. Particulieren hebben gereageerd om eigen spulletjes te koop aan te bieden dan wel een demonstratie te geven van eigen huisvlijt. 'Dat is juist de opzet van deze nieuwe jaarmarkt; gezamenlijk als inwo ners er iets moois en feestelijks van te maken. De Cavalarie van de Bernhardkazerne komt met de nieuwste Leopardtank met beman ning ên nog enkele gepantserde voertuigen, die op het Van Odijk- plein een show geeft. Ook de vliegbasis geeft een show met voer tuigen tussen het monument De Vleugel en het kermisterrein. Ver der zal de vliegbasisbrandweer een korte demonstratie geven en laat de Luchtmacht Beveiliging zien hoe zij met hun honden voor hun beveiligingstaak is opgeleid. En dan is er nog de veldkeuken die 's middags op het Dorpsplein staat. Aan de Banningstraat en voor het eigen gebouw staat de Koninklijke Marechaussee met diverse voertui gen, waaronder het bekende blau we YPR-pantservoertuig. Op de Rademakerstraat wordt een stand van het Militaire Luchtvaart Mu seum ingericht en mogelijk ook nog de banenwinkel van de Ko ninklijke Luchtmacht.' Waarschijnlijk wordt ook de ijs baan in het geheel betrokken met eigen activiteiten. De uitbater van de kermis heeft toegezegd dat hij er dan ook weer is met 's avonds uiteraard vuurwerk. Kortom, het kan een prachtig feest worden, mits ook Soesterberg een steentje daarin wil bijdragen. Bijvoorbeeld door verkoop van eigen spulletjes, dus een soort vlooienmarkt. Dat kan door het huren van een markt kraam voor een hele dag voor 18 euro via telefoon 352917 of 351252. 'Een kraam kost 15 euro; de 3 euro extra is voor betaling van de vergunningen, het opruimen van afval, huren afvalbakken, kos ten muziek en alle andere extra activiteiten. Als klapper komt spe ciaal voor de jeugd (en ouderen die daarvan houden) de bekende 'bungy jumper' op het kermister rein. Het is nog maar een opsom ming van tot op heden bereikte mogelijkheden. Indien Soesterberg spontaan en uiteraard positief rea geert, dan wordt het een spetteren de Koninginnedag. De intentie van de vroegere jaarmarkt wordt gewij zigd in een meer eigen plaatselijk optreden. Tevens wordt het dit jaar als proef geprobeerd. Slaagt het, dan staat het programma vast voor het volgend jaar', aldus Taai. In de succesvolle concertserie van de Stichting Cenakel Cul tuur verzorgt het Pallas Trio op zaterdag 2 maart in het kloos ter Cenakel aan de Amers- foortsestraat 20 een concert. Het bestaat uit werken van Mo- zart, Rudolf Escher, Max Bruch en Schumann. De aan vang is 20:15 uur. Het Pallas Trio bestaat sinds 1999. Drie musici, Daan Kuiper, Mieke Honingh en Ernst Paul Fuchs, zochten elkaar op om een keer Mozarts Kegelstatt-trio te spelen. De overeenkomsten- in muzikale opvattingen en de vriendschappe lijke sfeer leidden ertoe dat zij be sloten als vast trio verder te gaan. Het Pallas Trio was geboren. Daan Kuiper is klarinettist. Tijdens zijn studie aan het Utrechts Con servatorium maakte hij deel uit van het Nationaal Jeugd Harmonieor kest. Hij is nu verbonden aan de Marinierskapel van de Koninklijke Marine, het blaaskwintet van deze kapel en het Pallas Trio. Daarnaast is hij docent aan de Biltse Muziek school. Altvioliste Mieke Honingh, opge groeid in een muzikaal gezin, kreeg haar opleiding aan het Amster dams Conservatorium. In 1988 studeerde zij af op het Utrechts Conservatorium. Zij is tweede solo-altist bij het Metropole Orkest en speelt in het Gustav Klimt Strijkkwartet. Ook maakt zij deel uit van het altvioolkwartet Alt-tijd en Esther Apituley. Ernst Paul Fuchs is de pianist van het Pallas Trio. Hij slaagde met een negen voor zijn examen aan het Utrechts Conservatorium. Hij heeft zijn sporen in de muziek ruimschoots verdiend. Fuchs heeft een lespraktijk en verleent, naast zijn rol in het Pallas Trio, mede werking aan orkest-, directie-, zang- en kamermuziekprojecten in wisselende bezetting. Op zaterdag 9 maart wordt in zalencentrum 't Lichtpunt van Abrona, locatie Sterrenberg aan de Amersfoortseweg in Huis ter Heide de voorjaars/ zomerspeelgoed- en kinderkle- dingbeurs gehouden. Iedereen is welkom van 9:30 tot 11:30 Het inbrengen van zowel kleding als speelgoed is op vrijdag 8 maart tussen 18.3 en 20.00 uur in 't Lichtpunt. Kleding dient van deze tijd, schoon en heel te zijn. De kle ding graag voorzien van een plak sticker met daarop het verkoop nummer, maat en prijs. Per ver koopnummer kan maximaal 30 stuks worden ingeleverd, vanaf maat 74. Voor wat betreft het speelgoed: schoon, heel en compleet speel goed inbrengen. Graag voorzien van plaksticker met daarop het verkoopnummer en de prijs. Knuf fels worden niet geaccepteerd. De inbreng is maximaal 30 stuks per verkoopnummer. Losse onder delen graag bij elkaar bundelen. Verkoopnummers zijn aan te vra gen bij Jannie Lindeboom 030- 6920397; Mattie Schreuder 03Ö- 2890076 en Hannah Wezelman 0346-353071. Tien procent van de opbrengst van zowel koper als ver koper is bestemd voor speelgoed- aanschaf voor de crèche De Klei ne Beer van Abrona, locatie Ster renberg. Het afhalen van niet-ver- kochte kleding en het speelgoed, kan op zaterdag 9 maart aanstaan de tussen 15:00 en 15:30 uur. Sinds vorige week heeft het Mi litaire Luchtvaart Museum (MLM) in Soesterberg officieel de beschikking over een Böl- kow-helikopter 105CB-4 B 37. Het toestel werd tijdens een door tal van militaire autoritei ten bijgewoonde plechtigheid in de Vreeburghal aan mu seumdirecteur dr. J.A.M.M. Janssen overgedragen door ge- neraal-majoor P.M.A. Vorder- man. Overigens is de Bölkow nog steeds (op Gilze-Rijen) in gebruik bij de Koninklijke Luchtmacht. in zijn toespraak wees dr. Janssen op de strategische plek waar de overdracht plaatsvond: het hart van de Vreeburghal waar de na oorlogse militaire luchtvaart cen traal staat. Het museum beschikt al over een aantal helikopters en neemt op korte termijn ook een Agusta Bell 204B in de collectie op. De nieuwste aanwinst, de Bölkow, heeft in de laatste jaren dienst ge daan in tal van internationale brandhaarden, o.a. de Balkan. Het nu in Soesterberg geplaatste toestel was tijdens een missie boven Kos- ovo ingezet om illegale houtkap in kaart te brengen en verborgen wa pendepots op te sporen. Door de laagstaande zon zag de gezagvoer der drie niet op kaart aangegeven hoogspanningskabels van 10.000 volt over het hoofd. Het toestel kwam ermee in aanraking en hoe wel het zwaar was beschadigd, slaagde de gezagvoerder erin een noodlanding te maken. De beman ning bleef ongedeerd. Het geha- De Bölkow heeft een vaste plaats gekregen in het hart van de Vree burghal van het Militaire Lucht vaart Museum in Soesterberg. Foto: Koninklijke Luchtmacht. vende toestel werd hangend onder een helikopter naar Skopje ver voerd. Daar werd besloten het toe stel niet meer vliegwaardig te repa reren, maar het per vrachtwagen naar Nederland terug te brengen. Hier werd het in zoverre opge knapt dat het een plaats kon krij gen in de collectie van het MLM. Directeur Janssen zei bijzonder in genomen te zijn met de B 37. 'En daar is ook alle reden voor. Het is een toestel dat door zijn specifie ke levensloop bij uitstek symbool kan staan voor de veranderingen in het operationele takenpakket van de Koninklijke Luchtmacht sedert de Val van de Muur. Daarmee is het museaal gesproken een object van de eerste orde.' De M.O.V-groep (Missie, Ontwik keling- en Vredesvraagstukken) van de r.k. Carolus Borromeuskerk aan de Rademakerstraat 75 in Soesterberg heeft voor vrijdag 8 maart om 18:30 uur in de pastorie een bijzondere maaltijd georgani seerd, de Vastenactie Maaltijd. Dit is een maaltijd die meer is dan alleen samen eten. Het is een mo ment om elkaar te ontmoeten, te praten en ervaringen te delen. Om zich te bezinnen, te luisteren naar verhalen en muziek, om te bidden en te zingen. Op tafel staan geen exclusieve, chique gerechten, maar staat eenvoudig, voedzaam eten. De Vastenaktie Maaltijd geeft een idee hoe een maaltijd er uitziet in de Derde Wereld. Veel mensen daar hebben maar geld voor een maaltijd per dag. Anderen eten wel vaker, maar dan te eenzijdig, zodat ook zij niet voldoende voe dingsstoffen binnenkrijgen om een gezond en actief leven te leiden. Vasten wordt in veel culturen ge daan. In de christelijke traditie is het een periode van inkeer en be zinning. Deelname aan de maaltijd is gra tis, maar een gift is van harte wel kom. Deze is bestemd voor het project in Peru waar stadsbewo ners werken aan een beter milieu in de stad Lima. Men kan zich tot woensdag 6 maart telefonisch op geven bij mevrouw C. Sebek (0346-352862) of mevrouw J. Barlo (0346-352475).

Soester Courant | 2002 | | pagina 29