Soest wint na 175 dagen weer eens SoVoCo kansloos in lokale derby Ron Daselaar in hemd gezet Red Stars geeft niet thuis in uitwedstrijd tegen Jump Stam/SoVoCo lijkt zeker van record: tweede plek Daniël Stellwagen vindt Waterloo in halve finale Strafcorner helpt Soest langs angstig Apeliotes Personeelsproblemen bij SEC PAGINA beiaard ij o.g. I Voor al uw Verzekeringen, Financiële Diensten, Hypotheken en Pensioenen BASKETBAL Loodgieterswerk WOENSDAG 27 MAART 2002 SOESTER COURANT PAGINA 21 Guy Dekker viert rentree met enige treffer van wedstrijd VOETBAL zondag VOETBAL zondag 2 AALVOETBAL VOLLEYBAL Jonge Soester nu naar NK voor jeugd SCHAKEN HOCKEY WATERPOLO Duinkikkers niet bij de les in de defensie: 6-12 Soesterbergs AGAVS ook in De Bunt te sterk: 0-4 VOLLEYBAL kost in slotfase Blunder leidsman Onvolwassen Hees gooit eigen glazen in ATLETIEK DVS overwinning oest. 035 -601 61 51 Hans Kleinekoort Elftalleider en trainer na rust het veld in SEC-zondag aast nog op deelname aan nacompetitie VOETBAL zaterdag iAGPRIJS: 369.000,- k.k. :ratermakelaardij.n| mand bij, dan trek ik mijn conclu sies. Als SEC er dan volgend sei zoen toch nog energie in wil ste ken, kunnen ze ook nog op zoek gaan naar een andere trainer', al dus Van Rouwendaal die te vaak moest teruggrijpen op spelers uit het derde of - zoals zaterdag - op zijn elftalleider en zichzelf. En het dieptepunt werd een week daar voor bereikt, toen de club de bond moest vertellen dat ze door blessu res en zieken geen elftal op de been kon brengen. Komend weekeinde wordt het weer lastig en dan speelt SEC zo waar een dubbel programma, za terdag thuis tegen Dalto en op tweede paasdag thuis tegen TOV. In dat laatste duel zullen weer en kele spelers uit het derde elftal van Schijn bedriegt. Niet Cobu Boys, maar SEC ging zaterdag door de knieën. Foto Bell ShL aan nu ,.ua moeten. Niet uitgesloten is dat Van Rouwendaal zelf eveneens in actie moet komen. Tegen Cobu Boys kwam hij een half uur voor tijd in het veld, na dat Bekir geblesseerd was uitgeval len. Het was toen al 0-3 voor de Amersfoorters die in de eerste mi nuut op voorsprong waren geko men en daarna een helft lang veel tegenstand kregen van SEC. Nadat het in de eerste minuut na de her vatting 0-2 was geworden, speelde SEC een verloren wedstrijd en kreeg Cobu Boys de ene na de an dere kans gepresenteerd. vr.vw.soesterondcrlinec.nl info@socstcronderlinge.nl Soesterbcrgsestraat 26, Soest. 035 - 6029060 Soester Onderlinge In IJsselstein beleefden de he ren van Red Stars weer eens een mindere dag. De basket ballers hadden, net als de eer ste ontmoeting in Soest, moe ten kunnen winnen van Jump, maar gaven in de uitwedstrijd niet thuis: 75-60. Het was niet best wat de ploeg van Dave Batts liet zien. Het schot van buiten viel niet goed en het zag ernaar uit dat de Soesters niet fit waren. Niettemin was het in de rust nog gelijk (40-40) en leidde Installatiebedrijf j. cornelisse bv. sL_p Telefoon (035) - 601 3014 Red Stars op driekwart van de wedstrijd met drie punten: 49-52. In de laatste periode zakte het team volledig door het ijs. Verder dan een driepunter, een reguliere score en drie vrije worpjes werden er niet meer benut. Voor de thuis ploeg was het daarom niet moeilijk om de overwinning binnen te sle pen. Dames In Mijdrecht boekten de dames een grote overwinning op Argon (47-86). Red Stars was dat aan zijn stand verplicht, maar na het eerste kwart zag het er nog niet naar uit. Na tien minuten was het 9-6 voor de gastvrouwen. 'We wa ren berenslecht, omdat we niet ge wend zijn om tegen een zonever dediging te spelen', verklaarde Robert Oosterhof de zwakke start. Hij stuurde zijn basketbalstcrs weer het veld in met de opdracht om over het hele veld een per soonlijke dekking toe te passen en daartegen was Argon niet bestand, zodat Red Stars alsnog over de te genstander heen walste. - AAGPRIJS'. 550.000,- v.o.rr RENSTRAAT 77 ze DRIVE-IN Wo- NG heeft een zonni- achtertuin op het idoosten, grenzend gemeentelij en. d.: entree, gang niet rderobe, inpandigs rage, zonnige tuinka- er. 1 e Verd.: woonka- open keuken, twee bal- uwe badkamer met lig- RIJS: 209.500,- k.k. iut, luxe keuken met inbouw- Devinden zich de badkamer ikamer, aan de achterzijde 2 pkamer, alle slaapkamers v.v. SOEST STEENHOFF- STRAAT 68 Aan de doorgaande weg in Soest ligt dit charmante VRIJ STAANDE WOON HUIS. Omdat het ob ject vroeger een win kel is geweest heeft de woning een zeer grote woonkamer. Het >r de zuidligging is de ach- iig. In de achtertuin staan blijven. kamer (ruim 60 m2) met open uur, kelder. Verd.: 3 slaapka- -/slaapkamer met kitchenet- AAGPRIJS: 533.000,- k.k. stische formaat van ruim de Soester Eng en beschikt tal) van 70 m2. De inhoud van w is inspraak mogelijk. Kort- zelden voordoet. -eatieve geest is in dit en (samen ca 60 m2), in- twee slaapkamers, bad- 16. Onderhoud binnen en (PRIJS: 332.500,- k.k. SOEST HONINGBIJ 23 Op een uniek plekje in Overhees ligt deze HALFVRIJSTAANDE VILLA met garage, blokhut en zonnige achtertuin (zo). Het ob ject is ideaal gelegen door het vrije uitzicht over de weilanden aan de zijkant en op met parketvloer en open slaapkamers, zolder mei GPRIJS: 359.000,- k.k. Op de kop af 175 dagen gele den was het dat Soest voor het laatst een competitiezege boekte, ook toen op vreemde bodem. Zondag waren de blauwwitten sterker dan West- landia (0-1) en nam de ontla ding bij de veelgeplaagde voet ballers grote proporties aan. 'Heel apart om weer eens mee te maken', zei Henk van Asch voor wie het de eerste overwinning als hoofdcoach was. Op 30 septem ber, toen Soest verrassend van de huidige koploper Tonegido won (2-3), zat Ruud Vork nog in de dug-out. Evenals toen was het Guy Dekker die zich tot matchwinner liet kro nen. De voormalige spits van on der meer SEC en 't Gooi beleef de daarmee een geweldige rentree, want hij was door een blessure sinds november aan de kant blijven staan. Overigens was Jeroen Dor- restein ook weer van de partij. Dekker durfde het nog niet aan om een hele wedstrijd met het tweede te spelen en ging daarom als bankzitter mee naar Naaldwijk. Twintig minuten voor tijd tikte Van Asch hem aan: 'invallen'. Peter Schrumpf was toen net we gens natrappen het veld uit ge stuurd. Omdat het toen nog 0-0 stond, was Van Asch al tevreden met een gelijkspel. In een poging dat binnen te slepen besloot hij om Dennis van der Horst te vervangen voor een frisse kracht. Zeven mi nuten voor tijd kwam de bal via een been van een tegenstander voor de voeten van Dekker die zo kon doorlopen en het enige doel punt van de wedstrijd maken. Kunst- en vliegwerk De scheidsrechter, over wie Van Asch niet was te spreken, liet ook nog eens zeven minuten doorspe len, zodat Soest 'em een kwartier tje zat te knijpen en met veel kunst- en vliegwerk (bal van de lijn en een geweldige redding Wessel Sennef die de voorkeur kreeg bo ven Olaf van der Grift die daar door bedankte voor de hoofd macht) de tweede overwinning van het seizoen over de streep trok. Soest had het duel al veel vroeger kunnen beslissen. 'In de eerste helft hebben we meer kansen ge had dan in de drie voorgaande wedstrijden bij elkaar', telde Van Asch die voor een 4-3-3-tactiek had gekozen. Om het teambelang te dienen moesten Stefan van Wijk en Paul Pashley aan de kant begin nen en werden John van Sliedrecht en Ramon Stofmeel in het centrum van de verdediging geposteerd. Zij kregen de opdracht om per toer beurt de aanval te ondersteunen om druk te zetten. Dat lukte en leidde tot kansen van Van der Horst (twee keer), Marco Lam (al leen voor de keeper) en Pascal Wissink die vijf meter voor het doel werd gevloerd. Tot verbazing van vriend en vijand kreeg Wis sink, die een dikke enkel aan de overtreding overhield, een gele kaart wegens een in de ogen van de scheidsrechter imitatie van de buiteling die Machlas tegen Fe- ijenoord een strafschop opleverde. Aan de andere kant was er soms ook paniek in de defensie van Soest. 'Het had ook 6-5 voor ons kunnen zijn,' gaf Van Asch de kansenverhoudingen aan. In de tweede helft waren Van der Horst, Wissink en Lam weer dichtbij een doelpunt, maar scoren lukte hen niet. De kleine zege was dan ook dik verdiend, vond Van Asch die nog zeven duels met Soest voor de boeg heeft en achterstanden van 11, 13 en 14 punten dient te over bruggen. Daar gelooft de trainer niet meer in, maar het succesje kan niemand hem en zijn ploeg meer afpakken. Van de acht punten haalde Soest er zeven op vreemde bodem. Het ligt dus voor de hand dat de selectie de trouwe aanhang ook op de Bosstraat-Oost nog wil gaan trakteren. 'Dubbel' Soest, dat gisteravond na het ter perse gaan van deze editie beker de tegen Amstelveen, speelt ko mend weekeinde een dubbel pro gramma. Zaterdag is om 17:00 uur Argon tegenstander op de Bos straat-Oost en maandag (Tweede Paasdag) treden de blauwwitten om 14:00 uur in Almere aan tegen Omniworld. VOETBAL zaterdag De dames van Stam/SoYo- Co gaan in april geschiede nis schrijven, want voor het eerst in de historie zullen ze als tweede eindigen in de eerste divisie. Tot dusver was - tot driemaal toe - de derde stek het beste resul taat. Het moet nu heel raar lopen, wil Stam/SoVoCo de huidige status van vice-kam- pioen nog uit handen geven. Dat de volleybalsters nu een plaats hoger staan dan vorig seizoen komt vooral doordat ze in uitwedstrijden beter scoren. Toen keerde de ploeg zesmaal met een nederlaag thuiswaarts, nu werd alleen bij Donitas en Flash verloren, terwijl - tussen twee thuisduels door - nog en kel het bezoek aan Sneek op het programma staat. Zaterdag maakte Stam/SoVo- Co een eind aan een reeks van vijf achtereenvolgende nederla gen tegen Alterno: 2-3. 'Het blijft iets bijzonders dat we het zo moeilijk hebben met een ploeg als Alterno, maar we zijn door een mentale barrière ge gaan', zei Gert Veldhuizen die het feit dat twee van de vijf wedstrijdpunten werden afge staan voor lief nam. Stam/SoVoCo begon goed door de eerste twee sets te win nen (22 en 19), maar pakte nooit gemakkelijke punten en won de rally's moeizaam. In de derde en vierde set was de ploeg nauwelijks te coachen. 'Toen hebben we heel slecht geserveerd, passend hadden we het de hele wedstrijd moeilijk en de wissels pakten niet goed uit. Deze sets waren een lijdens weg, maar we hebben de rug gen gerecht, omdat we heel graag wilden winnen. Het was een zware wedstrijd', aldus de coach. Veldhuizen hoopt dat zijn team de resterende drie wedstrijden meer ontspannen gaat spelen, want hoewel de komende te genstanders laag geklasseerd staan, zullen ze zich niet zonder slag of stoot gewonnen geven. Martinus, Sneek en Abcoude knokken alle tegen degradatie. het hol van de leeuw etaleerden én waarmaakten. Dat Maurice van Vliet, die zich dit seizoen profileerde als een speler die steeds belangrijker wordt, zich in de warming-up aan zijn enkel blesseerde en zich moest laten ver vangen door jeugdspeler Richard Zondervan, wilde Juijan van Slooten niet als excuus aanvoeren. Net zo min als dat zijn ploeg drie dagen eerder nog op haar tenen had gelopen in het bekerduel met AMVJ 2 dat tweede staat in de derde divisie. Stam/SoVoCo ver loor deze wedstrijd (25-18, 25-23, 25-23) zoals verwacht, maar speel de toen aanzienlijk beter aan zater dag tegen AGAVS. 'Misschien Marcel van 7 Veer heeft al door dat hij de bal in het net heeft gesla gen. Het lukte Stam/So VoCo in de lokale derby tegen AGAVS niet te vlammen. speelde onbewust mee, dal we bij Gemini en ODIS achterop zijn ge raakt, maar zelf wilde ik nog wel een keertje vlammen, zeker tegen AGAVS. Zij speelden echter veel beter dan wij,' aldus de volleybal trainer die van mening is dat zijn team na Pasen nog een fraai slot aan de competitie moet geven door klinkende zeges op Gemini 2 (uit) en Salvo (thuis). In de voorrondes van het Ne derlands kampioenschap voor senioren heeft Daniël Stellwa gen dan toch zijn Waterloo ge vonden. Na overwinningen op Erik van Haastert en Karei van de Weide, twee internationale meesters, moest de Soester het in de derde ronde opnemen te gen grootmeester Friso Nij- boer. Deze behoort tot de Nederlandse top en staat bekend als een aan- valskunstenaar, een speler met een scherpe stijl. Maar de grootmees ter kreeg Stellwagen er in de twee partijen met reguliere speeltijd niet onder. De jonge Soester verweer de zich uitstekend en tweemaal moest Nijboer berusten in remise, zodat de beslissing moest vallen in een barrage, partijen waarin de spelers steeds minder bedenktijd krijgen toegewezen. En hier viel dan de beslissing. Met een fraai stukoffcr wist Nijboer grote problemen op te roepen, die Stellwagen niet afdoende kon be antwoorden. Nijboer plaatste zich daarmee voor de finale evenals de grootmeesters John van de Wiel en Harm Jonkman en Ruud Jansen, ook al een internationale meester. Wat Stellwagen betreft: hij maak te grote indruk en ging, zoals dat heet, ten onder met vliegend vaandel en slaande trom. Hij kan zich nu gaan voorbereiden op het Nederlands Jeugdkampioenschap. Even naar Soest en proberen de schade zoveel mogelijk te beperken. Met die gedachten betrad Apeliotes zondagmid dag het hoofdveld van MHC Soest dat de wedstrijd met 3-0 won. Alle doelpunten kwamen voort uit een strafcorner. De elf bezoekers groeven zich in de eigen cirkel in om de Soester koploper het hockeyen onmogelijk te maken. Dat lukte, deels doordat Soest zich steeds moeilijker kan opladen om tegen de zwakke broe ders te spelen. 'Er was geen door komen aan en we kregen nauwe lijks kansen', aldus trainer/coach Matias Slagt. Toch werd in de dertiende minuut de ban gebroken door Wouter van Rensen die een strafcorner met een slecppush afrondde. Op slag van rust knalde Tim van Tol de tweede treffer binnen en een kwar tier voor tijd verzilverde Sietse Krijger een strafcorner. Het was bijna 70 minuten eenrich tingsverkeer aan de Bosstraat. Doelman Marlijn Schneider had gerust op de tribune plaats kunnen nemen, want hij kreeg slechts een keer een bal te verwerken. De ploeg van Slagt snakt dan ook naar de laatste reeks van drie thuiswedstrijden, waarin ze de nummers twee tot en met vier ont vangt. Daarvoor moet eerst Cu- lemborg opzij worden gezet. Dames Het damesteam staat al drie wed strijden droog. Zondag werd er op eigen veld weer niet gescoord, ter wijl het bezoekende Myra in de tweede helft tweemaal doel trof. De heren van de Duinkikkers wachten nog steeds op het eerste wedstrijdpunt en zullen hun ge duld waarschijnlijk tot volgend sei zoen moeten bewaren. Afgelopen zondag was WZPC te sterk voor de Soester waterpoloërs (6-12) en de verwachting is dat koploper De Amer en IJZPC dat in de resteren de duels ook zullen zijn. Reden tot optimisme was dat de Duinkikkers zondag zes van de negen overtalsituaties met een doelpunt uitbuitten. De tegenstan der uit Wormerveer kreeg vier keer een numerieke meerderheid, waar uit het tweemaal scoorde. Maar WZPC profiteerde er met name in het tweede en vierde kwart van dat de Soester verdedigers niet altijd bij de les waren. Wie had gehoopt op een boeiende en spannende volley balderby, werd zaterdag in sportzaal De Bunt teleurge steld. Stam/SoVoCo werd voor de tweede keer in dit seizoen door AGAVS aan de kant gezet en verloor kansloos met 0-4: 21-25,15-25,22-25,23-25. Op 8 december was in de Ban- ninghal het verschil in drie van de vijf sets niet meer dan twee pun ten, maar was de nipte 3-2-zege van AGAVS tegelijkertijd wel de eerste seizoensnederlaag voor de Soesters. Sindsdien verloor Stam/ SoVoCo wel vaker, waardoor de aansluiting met koploper Gemini en zelfs Odis (tweede) werd verlo ren. Odis verspeelde zaterdag twee punten en dus had Stam/SoVoCo, achteraf gezien, in principe dich terbij kunnen komen en de kans behouden om de plek in te nemen, die recht geeft op het spelen van promo tiewed strij den Het extra cachet van een lokale derby kon de spelers van Stam/ SoVoCo echter niet inspireren tot grote daden, dit in tegenstelling tot de Soesterbergers die veel meer de wil hadden om te winnen en dat in Na vier achtereenvolgende neder lagen, woensdag was 's Graveland met 1-0 de winnaar, heeft DVS maandagavond 3-3 gespeeld tegen Ter Haar Boys. Uitblinker bij de Soester eersteklasser was Ramon Heijnen die alle doelpunten voor zijn rekening nam. Halverwege de eerste helft open- jde hij de score door de bal vanaf de zijkant in het doel te mikken, veel tijd hiervan te genieten werd de thuisploeg niet gegund. Panny Kirakopaulus egaliseerde de stand. )p slag van rust vielen er nog twee loelpunten. Eerst zorgde Michel Joossens uit een vrije trap voor 2- vervolgens maakte Heijnen uit e draai gelijk. n de tweede helft beperkte DVS tich tot verdedigen en counteren, ie tactiek betaalde zich een kwar- ier voor tijd uit. Heijnen liet op langeven van Houkes 3-2 aante- enen. Even later belandde de bal [na een schot van Michel Vlaswin kel op de paal. In de slotfase werd een blunder van leidsman Henk de Soesters fataal. Hij stuurde doel man Michel Kok na een onschul dige overtreding naar de kant en 'kende de Utrechters een vrije trap toe. In tweede instantie werd de bal achter gelegenheidsdoelman Vlaswinkel geschoten: 3-3. In Barcelona heeft Hans Kleine koort zondag zijn 75° marathon volbracht. Onder (te) zware om standigheden legde hij de klassie ke afstand af in 4 uur en 14 minu ten. De Soester streeft ernaar om vóór zijn 65° verjaardag honderd marathons achter zijn naam te heb ben staan. In de rust moest leider Mark Schenderling zijn vlag afgeven aan iemand anders, omdat zijn aanwezigheid in het veld was vereist. Vijftien speelminuten later trok ook trainer Ruud van Rouwendaal zijn trainingspak uit, om het elftal van SEC-za- terdag te completeren. Ook in de thuiswedstrijd tegen Cobu Boys (0-5) verkeerde SEC in personele problemen. Van Rou wendaal had welgeteld elf voetbal lers tot zijn beschikking. Omdat er altijd wel enkelen zijn, die het geen 90 minuten volhouden, had de trainer al rekening gehouden met een invalbeurt. Toen hij halverwe ge een beroep deed op Scghendcr- ling, kleedde hij zichzelf ook maar vast om. De Soester oefenmeester zal vol gende weck besluiten of hij van plan is door te gaan bij de groen- witten. Enkele weken terug gaf hij de spelersgroep en de clubleiding te verstaan dat hij 1 april duidelijk heid wil hebben over de selectie van volgend seizoen. 'Komt er nie- alles opschrijven hoor, het is ge woon zo.' Na de (onnodige) 1-0-nederlaag bij SVMM volgde een anti-climax in de vorm van het gelijkspel tegen VOP. De Amersfoorters hadden nog geen punt gepakt, werden meestal met grote cijfers geklopt, maar profiteerden van de slechte spirit bij de Soesters die destijds in Amersfoort nog ternauwernood met 0-1 hadden gewonnen. Om dat de andere kanshebbers wel deden wat ze moesten doen, zak te Hees ineens naar de zesde plaats en is het uitzicht op het spe len van promotiewedstrijden sterk vervaagd, zo niet verdwenen. In de twee laatste speelronden moeten te veel andere teams een steek laten vallen, wil Hees nog een prijsje kunnen pakken. Zuur De druiven zijn zuur voor Daselaar die in de vier voorgaande seizoe nen tweemaal promoveerde met Hees en op weg leek om de club voor het eerst in de 52-jarige his torie naar de derde klasse te lood sen. Leek. Hees kon echter op eigen veld geen tempo maken en miste iede re vorm van scherpte, creativiteit en inzet. Hoewel het merendeel van het duel zich op de helft van VOP afspeelde, waren het de be zoekers die na een half uur de sco re openden. Een vrije trap op 20 meter van het doel eindigde in de bovenhoek. Weer incasseerde Hees een doelpunt bij een spelher vatting. Hees werd niet wakker geschud, maar ging alleen maar gehaast spe len wat nu niet bepaald gewenst was. In de tweede helft moest Wa len zelfs een tweede doelpunt voorkomen. Uiteindelijk werd het nog wel gelijk na een snelle uitval in de 70° minuut. Maar dat pleistertje was veel te klein om de gapende wond, waar uit het bloed gutste, te dichten. Volledig gefrustreerd verliet Dase laar na afloop het complex van Hees en was hij reeds om vijf voor vijf thuis. 'Normaal ben ik niet voor zeven uur thuis, maar ik heb mijn gezicht niet in de kantine la ten zien. Als trainer heb ik in die vijf jaar nooit vrienden gemaakt en dat ga ik in mijn laatste twee we ken ook niet doen. De mensen die mij in de steek hebben gelaten, staan er de volgende wedstrijden misschien wel naast. Dan komen andere jongens aan spelen toe en kan mijn opvolger (Jan Bos - red.) alvast een indruk krijgen.' Wat dat betreft zag de voetbaltrai ner toch nog een lichtpuntje. In de tweede helft bracht hij drie junio ren in, te beginnen met de broer tjes Bas en Rick Altena, van wie de laatste nog bijna 2-1 had ge scoord; later volgde Tim Baars. Alle drie voldeden ze, vond Dase laar. 'Dat is het positieve, er zit weer wat achter de selectie.' Vrede had Balthus Burgman met de 1-1 die Nieuwland en SEC zondag overeenkwamen. Hoewel de Amersfoorters pas een kwartier voor tijd gelijk maakten, was dat over de gehe le wedstrijd gezien terecht, stel de de Baarnaar. In de eerste helft was SEC veel agressiever dan Nieuwland en dat leverde een aantal situaties op, waarin de groenwitten net niet het laatste tikje tegen de bal konden geven. Het doelpunt kon niet uit blijven en de logica kreeg gestalte in de 20e minuut. Joost Kroeze, een week eerder matchwinnaar, speelde Sander van Veenendaal aan, die met een voorzet Jeffrey van den Hoed bereikte: 0-1. Nieuwland stelde er een mogelijk heid tegenover, maar Fred Kentie lag dwars. In het tweede deel bleek dat SEC voor rust veel energie had ver bruikt. Nu was het Nieuwland dat druk uitoefende. Af en toe waren er countermogelijkheden voor SEC, maar dc kracht ontbrak. Ook de 1-1 kon niet uitblijven. De libe ro mocht zomaar met de bal het veld oversteken en vlak voor het strafschopgebied een combinatie aangaan. De scheidsrechter paste na een overtreding de voordeelre- gel toe en daar lag de bal achter Kentie in het doel. In de slotfase had Michael van de Laan nog de winnende treffer op zijn schoen, maar het schot trof geen doel. Dat" zou ook te veel van het goede zijn geweest, erkende Burgman die er nog van uitgaat dat SEC bij de eer- I ste vier kan eindigen en dan mo gelijk aan de nacompetitie mag meedoen. Soms ongenuanceerd, maar niettemin weloverwogen spuw de Ron Daselaar zijn ongenoe gen uit over de wanprestatie van zijn ploeg. In één klap brak Hees een prima seizoen af en zijn de kansen op een unieke prestatie verkeken. Uitgere kend tegen het daarvoor nog puntloze VOP gooiden de roodwitten hun eigen glazen in: 1-1. Een 'drama' speelde zich zaterdag middag af aan de Verlengde Oude Utrechtscweg. 'De onvolwassen heid van de spelers, ik kan er nog steeds niet bij. Als je vier wedstrij den voor het eind nog een prijs kunt pakken, moet je een stap har der willen en kunnen lopen. Het is toch van den zotte dat Ed Knies die nota bene een gebroken neus heeft, je beste man is', klaagde Daselaar die ook een positieve uit zondering maakte voor een ande re verdediger Robert Schadee en doelman Mare Walen. 'De rest was hooguit een vier waard.' Daselaar voelde zich in zijn hemd gezet, in de steek gelaten. 'In twee weken tijd gooi je de hele competitie weg, onbegrijpelijk', aldus Daselaar die bepaalde dingen zei die niet op papier werden gezet. 'Je mag echt

Soester Courant | 2002 | | pagina 21