SPOED Wanden als kasten, kasten als wanden BEZORGERS 'Van heidehut tot residence' Alva kleedt 'schamele bevolking' financieel uit Zon, zitten en zorgeloos genieten. Ongein: aruóhocK Uit de historie van Soest(erberg) ^w.sanitiem.ï^ «ia VLOER- bedekking WIE ANDERS! KIBBELING 2 HARINGEN €5,- supersnelle service 12?5 VirgiPs 11J E2ffiS3E2fflB WOENSDAG 3 APRIL 2002 SOESTER COURANT PAGINA 12 Brede Bibliotheek Soest I Meditatief beeldhouwen in De Bereklauw Kindertekeningen Film: 'Magonia' Klaverjassen om Soester titel op vrijdag 3 mei Natuur (©Nabij IVN-wandeling in de Eempolder Groene ruilbeurs Groei Bloei V&reldM/nkel 7 april Pfimwlfaé bvy Sanitiem Jetten Zonnehemel te Huur E.S.C. geen voorrijkosten Jim Beam www.gildeslijter.nl {^SCHIPPER Bacardi Limón 1440 Jameson i oss Drankenspeciaalzaak Henkes Jaya Den RcicJemciker VVOENSDAG3 AP F jnterim-traine VOETBAL zondai Sportprogramma Willaertstraat 49 B 6095829 I Zaterdag en woensdag Extra vertoningen film 'Minoes' Wegens de grote belangstelling wordt in het theater van de Brede Bibliotheek Soest op zaterdagmid dag 13 april en woensdagmiddag 17 april de bekende film 'Minoes' herhaald. Beide voorstellingen be ginnen om 14:00 uur. Tibbe, beginnend journalist bij de Killendoornse Courant, staat op het punt ontslagen te worden. Ei genlijk is hij te verlegen om een goede journalist te zijn, maar de hoofdredactrice geeft hem nog één kans. Terwijl Tibbe tobt waar hij een goed verhaal over kan schrij ven, ontmoet hij de merkwaardige juffrouw Minoes. Zij is, naar eigen zeggen, vroeger een kat geweest en ze gedraagt zich inderdaad nogal kats: ze spint, ze geeft kopjes, ze slaapt bij voorkeur opgerold in een doos en kan met katten communi ceren. Tibbe heeft eerst zo zijn twijfels over juffrouw Minoes, maar als zij hem, dankzij haar kat- tencontacten, aan het exclusieve nieuws helpt waarmee hij zijn baan kan behouden, besluit Tibbe haar als assistenté aan te nemen. Als tegenprestatie krijgt zij gratis kost en inwoning. Een fantasievol avontuur ontspint zich tegen de achtergrond van het oer-Hollandse stadje Killendoorn, waar iedereen elkaar kent en ieder een zich ook met alles bemoeit. De talloze poezen en katten in het stadje Killendoorn slaan het men senvolk gade en voorzien Minoes, en dus Tibbe, van alle laatste nieuwtjes. Op een dag ontdekken de katten dat meneer Ellemeet, fabrieksdirecteur en zeer geliefde plaatselijke weldoener, vooral een boosdoener blijkt te zijn. Als juf frouw Minoes ervoor zorgt dat Tibbe de duistere zaakjes van me neer Ellemeet publiceert, keert de gehele bevolking van Killendoorn zich tegen Tibbe. Tibbe weigert echter zijn bericht te rectificeren en wordt op staande vier ontslagen. Dat laten juffrouw Minoes en haar 'kattenpersdienst' niet op zich zit ten... Hoofdrollen: Tibbe - Theo Maas- sen; Minoes - Carice van Houten; Burgemeester - Jack Wouterse; Harrie de Haringman - Hans Kes- ting; mevrouw Van Dam - Olga Zuiderhoek; meneer Ellemeet - Pierre Bokma. Kattenstemmen: Jakkepoes - Annet Malherbe; Si- mon de Schoolkat - Wim T. Schip pers; Zus Minoes - Katja Schuur man; mevrouw Pastoor - Paul Haenen; Joop - Frits Lambrechts; tante Moortje - Loes Luca; Tinus - Hans Teeuwen. Aanvang 14:00 uur. Lengte: 92 minuten. Filmkeuring: AL. Toe gang: 3,50/4,50 (volwassenen). Reserveren bij de Theaterkassa: ©6095829, Willaertstraat 49, ma t/m vr 10:00-12:30 uur en 13:30- 18:00 uur. In het kunstwinkeltje De Bere klauw (Steenhoffstraat) kan men op zaterdag 6 april van 10:00 tot 16:30 uur meditatief een beeld maken. Vanuit de innerlijke stilte maken de deelnemers een beeld uit speksteen, een zachte steen die gemakkelijk te bewerken is. Men hoeft niet kunstzinnig te zijn, al leen nieuwsgierig naar het eigen rustpunt. Ook de steen helpt hier bij. Muziek wordt gebruikt ter in spiratie. Er wordt in een kleine groep gewerkt, waardoor persoon lijke aandacht gegarandeerd is. De kosten van deze eendaagse work shop bedragen 40,00, inclusief materiaal, koffie, thee en lichte lunch. Voor inlichtingen en opga ve kan men bellen met de bege leidster, ©6216607, of met De Bereklauw, 886019176. Steenhoffstraat 46, tel. 601 95 77 J Zaterdag 6 april: Artishock bestaat dit jaar 35 jaar. Daarvoor zijn, naast de 'gewone' evenementen, enkele speciale acti viteiten georganiseerd. Het jubi leumjaar start op 6 april met een expositie van tekeningen van kin deren van de 'burenscholen' van Artishock. De groepen 3 en 4 van de Montessorischool aan de Steen hoffstraat, de Van der Huchtschool aan de Paulus Potterlaan en de Desmond Tutuschool aan de Mo lenstraat maken kunstwerken op A3-formaat, met als thema: Je fa voriete feestmuziek. Alle tekenin gen, waarbij gebruik wordt ge maakt van technieken als collages, aquarel, wasco, verf en houtskool, zullen worden opgehangen. Deze avond is georganiseerd door de werkgroepen expositie, klassiek, jazz en de kunstenares Marian van Zandvoort. De opening van de tentoonstelling op 6 april is om 19:30 uur. Om 20:00 uur speelt het jazz-huisor- kest van Artishock, Perron 5B, speciaal aangepaste muziek voor de jeugd. Vanaf 21:00 uur ver zorgt Perron 5B het maandelijkse jazzconcert met de gegarandeerde Artishock sfeer. De tentoonstelling blijft te zien tot en met 21 april. Belangstellenden kunnen in die periode komen kijken. Wel graag even bellen met Artishock voor de openingstijden: §86019577. De toegang is gratis. Maandag 8 april Dit drieluik is gebaseerd op Mago- nische Verhalen, een bundel van Arthur Japin, en op een idee van regisseur Smits zelf. Eerder teken de zij voor 'Hoerenpreek' en 'De wolkenfabriek'; het poëtische 'Ma gonia' is haar eerste lange speel film. Aan drie 'liedjes van verlan gen' geeft zij niet zo zeer taal als wel beeld. Daaraan draagt het ge passioneerde camerawerk van Piotr Kukla sterk bij. De verhalen zijn gefilmd op uit eenlopende plekken als een stadje en een quasi-Afrikaanse woestijn in Georgië, Schiermonnikoog en de Frans-Atlantische kust. 's Zon dags zijn een v^der en zijn zoon tje (Dirk Roofthooft en Willem Voogd) bezig met de constructie van een soort luchtschip. Daarmee denkt de vader, een psychiatrische patiënt, ooit af te reizen naar sprookjesland Magonia. Over dat land vertelt hij zijn zoon, tijdens dat karwei en wat proefvluchten, verhalen vol van hoop, liefde en teleurstellingen: over een moëzzin en zijn hulpje (Ramsey Nasr), over rijke toeristen in een woestijn (Lin- da van Dyck en Peter Bolhuis), over een bardame in een klein café aan de haven (Antje de Boeck). Het verlangen van die personages naar een ander, een beter leven, is één bindend element in deze raamvertelling, de levenslessen van de verhalen een ander. Regie Ine ke Smits. Acteurs Dirk Roofthooft, Willem Voogd, Ramsey Nasr, Nato Mur- vanidze, Nodar Mgaloblishvili, Linda van Dyck, Peter Bolhuis e.a. (Nederland 2001, 112 min.) Aanvang 20:30 uur. Entree 5,00; CJP/65+ 3,50. Reserve ren: maandag t/m vrijdag 9:00- 13:00 uur, §86019577. Scène uit 'Magonia'. De Soester Courant zoekt met spoed voor diverse wijken. Heb je op woensdagmiddag wat tijd over om een krantenwijk te lopen? Bel snel 035-6014152 voor meer informatie. Ook invalbezorgers zijn van harte welkom. fNog iets gemerkt van 1 april, de datum waarop al sinds men senheugenis grappen worden uitgehaald? De kans dat u er niets meer van merkt wordt steeds groter, want de 1 april grap boet in aan populariteit. Dat zal niets te maken hebben met de man aan wie hij wordt toegeschreven, Alva. (Op 1 april verloor Alva z?n bril, zo heet het dan). Het is overigens zeer onwaar schijnlijk dat hij de oorsprong van de gedateerde grap is. De man zelf was eerder het tegendeel van een grap. Vooral door zijn toedoen moest eeuwen geleden de bevol king, vaak letterlijk, krom liggen om aan de financiële verplichtin gen te voldoen. Dit wordt duide lijk uit oude oorkonden in het wel- voorziene gemeentearchief van Soest. Eén ervan geeft een bijzon der interessante kijk in het toen malige dorpsleven. Soest bestond (citaat) 'uit een schamele bevolking, die meest allen hun brood met de handen moeten winnen; zij wonen veel op gehuurde hofsteden of in huur huisjes; zij moeten van de turf be staan, de eene die ze graaft en de ander die ze dagelijks ter markt brengt, zoowel in de stad Amers foort als naar Utrecht, op kleine wagentjes. Ook hebben de ingezetenen van Soest heel geen inkomsten uit ee- nige gemeentelijke goederen of landerijen. Ze bezitten alleen een kalen brink (een gemeenschappe lijk stuk land), waar nauwelijks de ganzen hun kost kunnen vinden. Verder hebben de ingezetenen van Soest een gemeenschappelijk bezit, namelijk de Heiberg (Soesterberg) met de heidevelden daaromheen, waar zij hun heidekruid halen om dat onder hun koeien, paarden en varkens te strooien of ook om er bezems van te maken en dagelijks hun schapen er te laten weiden, zooals dat van ouds gebruikelijk is'. Pit is te lezen in een verslag naar aanleiding van het verzoek (lees: bevel) van de hertog van Alva om hem over de dorpstoestanden en zovoorts in te lichten. Dit naar aanleiding van het feit dat hij geld nodig had, vooral voor het voeren van veldslagen. Daarom wilde hij weten hoe het met, de financiële draagkracht van de dorpen stond. Soest voldeed aan het 'verzoek' op. 'Bamisse 1569', dit is Sint Bavo of 1 oktober. De kopie van het door 't dorpsbestuur opgestelde verslag is in het gemeentearchief bewaard en staat bekend als 'de Soester costumen', wat 'gewoonten, ge bruiken' betekent. 'Er zijn in ons dorp van Soest drie leenmannen die elk een gedeelte bezitten, 't Eerste leen is het Gae- sbeecksleen genoemd, het tweede Frankenhoeff dat door den Schout van Leusden beheerd wordt, het geen zeer onrechtvaardig is, en ten derde heeft de Abt van de St. Pau lus te Utrecht ook een deel van ons gebied waarover hij de administra tie (het bestuur) heeft. De Schout van Soest ontvangt de boeten en keuren op de overtredingen, zoo als dat geregeld is door Keizer Karei V, hoogloffelijker gedachte- nisse', aldus een passage uit het verslag. 'Schout en Schepenen houden jaarlijks twee schouwen over de wegen en de watergangen. Wegen die overloopen moeten binnen een etmaal gerepareert worden op een boete van veertien Brabantsche stuivers. Het is hier de gewoonte dat ieder die op zijn land ander mans beesten vindt loopen, die dieren mag opvangen en naar den stal van de gemeente ('schutbank') brengen; de eigenaar kan ze alleen tegen betaling der boete van an derhalf Brabantsche stuiver terug krijgen. Ook mag degen die aan zijn koren door dergelijke losge broken beesten schade lijdt, die dieren naar de gemeentestal bren gen en door twee buren de schade laten schatten. De eigenaar der beesten zal dan die schade moeten vergoeden. Ook met de schapen mag dit gebeuren. Elke kudde die naar de schutbank wordt gebracht, kan alleen tegen de somma van zeven Brabantsche stuivers inge lost worden; de eene helft voor In ontmoetingscentrum De Klari net staat vrijdag 3 mei de Soester klaverjastitel op het spel. Inwoners van Soest en Soesterberg van 16 jaar en ouder kunnen er aan mee doen. Behalve de titel staat er voor de winnaar een videorecorder klaar. Tussen de bedrijven door wordt een loterij gehouden. De zaal aan de Klarinet gaat om 19:00 uur open en inschrijven is mogelijk tot 19:45 uur. De organi satoren van de wijkvereniging Ovcrhccs hebben echter het liefst dat men zich vooraf telefonisch aanmeldt bij Koos Frans, 88 6033244. Deelnemen kost 3,50 voor leden en donateurs van de vereniging, terwijl anderen een euro meer moeten neertellen. den eigenaar van 't land, de ande re helft voor den schout. Ook is er in het dorp van Soest nog een boogschuttersgild, ge noemd 'Gaesbeecksschutterije'. Dit gild heeft van den Keizer 't recht ontvangen tijdens het gilde- feest boetes op te leggen, bijvoor beeld aan rustverstoorders. Van alle tienden in het dorp Soest ont vangt de Abt van St. Paulus te Utrecht het tweederde deel en het overblijvende derde deel de Pas toor van Lqusden. Deze pastorie ontvangt jaarlijks meer dan 400 gulden en de Pastoor van Soest niet eens 40 gulden. Daarom moe ten deze tienden aan de kerk van Soest komen, die noodlijdend is. Immers, het gcheele dak der kerk is bouwvallig en overal lek, zoodat alles in de kerk bederft'. 'Nog heeft het dorp van Soest een hoogen Eng (bouwland) waarop zij koren verbouwen, over welke Eng een weg gaat die 32 voeten (tien meter) breed moet zijn en de Baren weg genoemd wordt. Ook is er nog een andere weg, de Dood weg geheeten (de weg voor de Oude Kerk langs, nu de Toren- straat), die 60 voeten breed moet zijn. Nog hebben zij een voetpad, het pad (Kerkpad) geheten, dat acht voeten breed behoort te zijn. Maar daarop mag men niet met wagens, karren of paarden rijden anders zal de Schout ze beboeten. Ook betalen de inwoners van al hun land.de verschuldigde belas ting (het 'oudeschildgeld'). Verder geven zij accijns van elk vat bier, drie stuivers, welke accijns elk jaar door een gevolmachtigde der Re kenkamer uit Den Haag verpacht wordt. Ook wordt elke drie jaar het ambt van Schout door denzelf den gevolmachtigde verpacht. Nog hebben de inwoners van Soest een Oude Gracht, waarop de venen afwateren. Maar op dit ogenblik wordt deze oude gracht en water gang door een schut verstopt van wege zekeren Johan Boll, burge meester van Utrecht. Over deze watergang ligt een hooge brug waarover men moeilijk met paard en wagen kan rijden. Bovendien is er nog een hoge slagboom (tol hek), daar niemand zonder toe stemming van hem (Johan Boll) door mag, hetwelk indruischt te gen het welvaren en de gewoente van den dorpe van Soest. Op St. Het is bepaald geen rooskleurig beeld dat het gerecht van Soest over de financiën schetst, al zal het er alles aan hebben gedaan om Alva zo min mogelijk geld te hoe ven afstaan. Maar uit niets blijkt dat dit sombere verslag over Soest de 'ijzeren hertog' tot toegevend heid heeft gestemd, wat trouwens wel te voorzien was gezien de re putatie van de man die in alle lan den waar hij als veldheer of staats man optrad als een monster werd beschouwd. Hij was niet zozeer een bloeddorstig mens, maar ken de geen medelijden en voerde de bevelen van zijn meesters (eerst Karei V, later Philips II) getrouw uit, hoe streng die ook waren. De Soester bevolking heeft er destijds zeer onder geleden, want ook zij ontkwam niet aan de in 1569 door Alva ingestelde belastingen: de tiende penning van alle koopwaren en de twintigste penning van alle onroerende goederen die verhan deld werden. Daarmee joeg hij het hele land tegen zich in 't harnas. De haat jegens Alva werd nog ver sterkt door het feit dat hij zich erop beroemde 18.000 Nederlan ders door beulshanden de dood te hebben ingejaagd. Alva was dus niet bepaald iemand aan wie een grap kan worden toegeschreven. Daarom is het misschien wel goed dat dit oude gebruik verdwijnt ten einde de herinnering aan zijn on verbiddelijke strengheid uit te wis- Tekening van Ferdinand Alvarez de Toledo, hertog van Alva (1508- 1582). Aan hem is het verslag te danken, dat een beeld geeft van de situatie in Soest in het jaar 1569. Bron: Eemland Pers. Geïnteresseerden in verhalen en gegevens over oud-Soest ontvan gen door lid te worden van de Historische Vereniging Soest- Soesterberg ieder kwartaal het maandblad 'Van Zoys tot Soest', vol wetenswaardigheden over Soest-toen. Informatie: Juul van de Poll, 886017065. Wie vergelijkt leest de Soester Courant IV IV» IVN-Eemland organiseer! op zon dagmiddag 14 april in Soest een natuurwandeling in de Eempolder, met als beginpunt het parkeerter rein achter de Oude Kerk. Om 14:00 uur staan natuurgidsen klaar. De route is geheel geschikt voor rolstoel en kinderwagen. De Eempolder is een uniek land schap, waar men veel weidevogels aantreft, o.a. kievit, grutto, tureluur en scholekster. Hier en daar type ren houtwallen het landschap. De bloeitijd van elzen, wilgen en ber ken is ook te bewonderen, evenals de variatie van oever-, water- en bermplanten. Vergeet ook niet in de Kerkebuurt rond te kijken; het is een van de mooiste dorpsgezichten van Soest. Informatie: ©6018565. Op zaterdag 6 april, van 10:00 tot 12:00 uur, houdt Groei Bloei Soest - sa men met Groei Bloei Baarn - een 'groene ruilbeurs' op het terrein van de Kwekerij, Mo lenstraat 157. Iedereen die planten, bollen, zaden en kamer- en kuip- planten over heeft, waaraan een ander ook weer plezier kan bele ven, mag die komen brengen, graag voorzien van naam en liefst ook bloemkleur en hoogte. Uiter aard gaan de bezoekers daarna even kijken of er in de kramen iets van hun gading te vinden is, en zo is de cirkel rond. Planten en advies (van de aanwezige Groei Bloei- leden) zijn gratis! Ook nog bruik bare potten, schotels, beeldjes e.d. zijn welkom. Ze worden tegen een zacht prijsje verkocht (opbrengst BLOEI l-* w O os Koninklijk! MoaiicAappij Afd. SOEST voor Groen Bloei). A»Vv ££AI <pEO£ ZMK Steenhoffstraat 9\ tel. 602 8132 Vorig jaar op zaterdag 7 april werd de nieuwe Wereldwinkel door bur gemeester Janssen en mevr. Van Bcrcum geopend. Sdita Wabibi en een Boliviaanse muziekgroep brachten mooie wereldmuziek en ook voor de vele andere dingen bestond grote belangstelling. Het i& verheugend te constateren dat die grote belangstelling het gehele jaar door is gebleven. In het afgelopen jaar is veel ge beurd. Er waren veel activiteiten; er kwam een nieuw kassa; de in voering van de Euro vroeg veel en er was veel werk te doen om te voldoen aan de vraag naar nieuwe artikelen. Door de grotere moge lijkheid om meer producten te to nen en de vergroting van het win keloppervlak kon het assortiment uitgebreid worden. Verrassend was het dat de omzet verdubbelde; geeft de vrijwillige medewerkers wel wat meer werk, maar ook dub bele voldoening. En wat te denken van de mensen waar het allemaal om begonnen is. Fijn dat we, naast de vaste wereld- win keibezoekers, ook iedere keer weer nieuwe gezichten zien. Met vertrouwen gaan we door met het nog steeds zeer noodzakelijke werk van de alternatieve handel. De Wereldwinkel is geopend: maandag 13:00-17.30 uur, dinsdag t/m vrijdag 09:30-17:30 uur, za terdag 09:30-17:00 uur; ©6028132. r --J baakamcrmcubcien OP ZOEK NAAR WAT RUIMTE? Ga naar uw Sanitiem totaalinstallateur. Keuze uit allerlei stijlen, van modern tot klassiek. Kleur combinatie: u zegt het maar Veel of weinig bergruimte: wat u maar wilt Handgreep of modieuze knoppen: wat u het makkelijkst vindt. Kwaliteit: Sorry, alleen maar van hoge kwaliteit Prijs: Tsja, dat bepaalt u dus eigenlijk zelf Stationsweg-Oost 279, 3931 ER Woudenberg Tel.: 033-286 17 84 Fax: 033-286 16 75 info@jettenbv.nl KEUKENINBOUWAPPARATUUR Kom kijken in ome Showroom van meer dan 1000 m met gezictitsbrwiner 3 Weken 89,- 6 weken 148,- (ook voor de koop) TROPICAL (035) 542 23 92 BIJ WASIEL STEITNER WAS IEL STEITNER SLAAPSTUDIO T A P IJ T LANGE B R I N K W E G 3 8 SoesUo.REMU-Tel.: 035-6019600 Arie's Vishandel - Vrijdag bij de Boni 300 gram samen met Inl. of bestellingen 033-2981134/06-12097070 (verkoopwagen) Witgoed Service B. V. Reparatie van alle merken witgoedapparaten. Telefoon: (033) 298 85 24 bgg. Mobiel: 06 109 00560 Fax: (033) 299 51 69 E-mail: esc.info@zonnet.nl wassen-drogen-koelen-vriezen-köken-afwassen Een hele wand exact op maat voorzien van vakken, laden, korven, stelt u eens voor wat u daarin allemaal kwij: kunt! Terwijl zo'n wand ook nog eens fraai is om te zien. Hiervoor zorgen vooral de perfect afgewerkte schuifdeuren Deze kunt u met uw pink openen, zo vederlicht lopen ze. Of j zoekt een wandmeubel voor in de woonkamer, ook dan moet u zeker b'j Bax Interieur komen kijken U zult zien dat u ogen te kort komt. Terwijl we u ook nog een hoop te vertellen hebben. Hartevelt jonge jenever Drop Shot N likeur The Famous Grouse Scotch whisky Kijk voor uitgebreide info op: www.schipper-soest.nl Hij LI bourbon 0.7 liter Bax Interieur Mensenwerk Maatwerk Vakwerk Industrieweg 12 (Ind. terrein), 3762 EK Soest Tel: 035-60 29 468, Fax: 035-60 29 057 Openingstijden: Maandag gesloten. Dinsdag t/m vrijdag 08.30 tot 17.30 uur, zaterdag 09.00 tot 16.00 uur rum 0.7 liter Irish whiskey 0.7 liter Tarnt vieux 1 liter likeur 0.7 liter 10 Paleiswijn 075 een echte aanrader! 5 1 w. Tamboenin 29 Soest tel 035 - 6031557 Drankenspeciaalzaak Laanstraat 44 Soest Tel 035-6012957 Na 73 wedstrijden in de hoo klasse weet Soest dat het gend seizoen niet terugkeer het walhalla van het amate voetbal. Het lot werd maant op pijnlijke wijze bezege want voor de tweede keer in dagen werd met 8-0 verlor FC Omniworld kwam da door terecht in de linker rij Soest hoeft geen valse hc meer te koesteren. De conclusie is eenvoudig, v interim-trainer Henk van Ascl veel spelers kunnen het niveau de hoofdklasse niet aan. E vindt hij het dat nogal wat spi eergisteren in Almcre het b erbij neergooiden. 'Ik neem h< groep kwalijk, dat ze niet het derste uit de kan hebben geh; Waar wc ai weken, maanden I voor zijn, heeft zich dit weeke geopenbaard: dat de kaars uit als het over is.' Met de 'logische nederlaag' t Argon (0-3), zaterdag op c veld, kon Van Asch leven. A behoort immers tot de kans bers voor de titel en is in de van de Soester oefenmeester maatje te groot voor de blauv ten. Twee dagen later volgde eet straffing tegen Omniworld d; ambities dit seizoen niet kon maken, maar zich naar hart mocht uitleven tegen een on; spireerd Soest. In de tweede tegen Argon was er al desint se in de ploeg geslopen, vond Üi.iin.Mw.niaüJ •Volleybal 21:30 Gemini 2-Stam/SoVi (H) (Hilversum) •Zaalvoetbal 20:50 Annour 2-DVS (Am foort) 20:50 Nieuwland 4-J (Amersfoort) •Basketbal 18:15 Red Stars (D)-Cracker (Beukendal) 20:30 Red Stars (H)-Shoi (Beukendal) •Tafeltennis 15:00 VTV 2-Shot (Nieuwe, •Voetbal 14:30 TOV-SEC (Baarn) •Volleybal 17:00 Stam/SoVoCo (D)-N "us 2 (De Bunt) Hockey U'45 Cuiemborg-MHC 14:30 Culemborg-MHC (H) Voetbal '4:00 Soest-Kranenburg straat-Oost) 14:30 Ardahanspor- (Utrecht) Bowling 19:30 Competitie Soester J'ng Vereniging, ook op di) (Brede Bibliotheek) Zaalvoetbal 20:50 Ter Haar Boys (Utrecht)

Soester Courant | 2002 | | pagina 12