Ongeïnspireerd Soest degradeert SEC trekt zaterdagelftal terug en Daselaar: vrede met situatie Shot houdt schade beperkt WIE ANDERS! IBBEUNG MC EN €5,- i Teun de Nooijer brengt MHC fijne kneepjes bij Tim Vaessen wint zilver op NK badminton jeugd PAGINA 1? ,iKS WereldM/inkel WOENSDAG 3 APRIL 2002 7 april el VLOER- bedekking snelle service i voorrijkosten nademaker SOESTER COURANT PAGINA 13 Interim-trainer Henk van Asch laakt inzet van aantal blauwwitten 5Scr VOETBAL zondag Sportprogramma Kas voor kleine voorzieningen sport bijna leeg Clinic op woensdag 10 april HOCKEY BADMINTON Selectie kan geen elftal meer op de been brengen ATLETIEK Dick Gooijert onder 3 uur in marathon ATLETIEK Fit-Start gaat zaterdag 6 april van start Eerste prijs voor Sepp op NK country&western Hees nog een keer voor spek en bonen VOETBAL zaterdag VTV ook zonder kopman te sterk in topduel TAFELTENNIS Finaleplaatsen de Springbokken vof H.G. *,=)ijkman en zonen M-CscJ. *4 s \£BV(}0£0£. Steenhoffstraat 9\ tel. 602 8132 Vorig jaar op zaterdag 7 april Werrt de nieuwe Wereldwinkel doorbu, gemeester Janssen en mevr. Va Bcrcum geopend. Sdita Wabibi eï een Boliviaanse muziekgroen brachten mooie wereldmuziek e ook voor de vele andere dingen bestond grote belangstelling. Het k verheugend te constateren dat die grote belangstelling het gehele iaa, door is gebleven. In het afgelopen jaar is veel ge beurd. Er waren veel activiteiten er kwam een nieuw kassa; de in' voering van de Euro vroeg veel en er was veel werk te doen om te voldoen aan de vraag naar nieuwe artikelen. Door de grotere moge lijkheid om meer producten te to nen en de vergroting van het win keloppervlak kon het assortiment uitgebreid worden. Verrassend was het dat de omzet verdubbelde; dat geeft de vrijwillige medewerkers wel wat meer werk, maar ook dub bele voldoening. En wat te denken van de mensen waar het allemaal om begonnen is. Fijn dat we, naast de vaste wereld winkelbezoekers, ook iedere keer weer nieuwe gezichten zien. Met vertrouwen gaan we door met het nog steeds zeer noodzakelijke werk van de alternatieve handel. De Wereldwinkel is geopend: maandag 13:00-17.30 uur, dinsdag t/m vrijdag 09:30-17:30 uur, za terdag 09:30-17:00 uur £86028132. ner 8,- jp) 92 BIJ WASIEL STEITNER WASIEL STEITNER S L A A P S r U D 1 TAPIJT LANGE B R I N K W E G 38 Soest. lo. REMU-Tel.: 035-6019600 ndel-Vrijdag bij de Boni 2981134/06-12097070 (verkoopwagen) Witgoed Service B. V. Ile merken witgoedapparaten. 85 24 bgg. Mobiel: 06 109 00560 E-mail: esc.info@zonnet.nl -koelen-vriezen-kóken-afwassen The Famous Puschkin Red Grouse Scotch whisky 0-7 liter ankenspeciaalzaak rat 44 Soest Tel 035-6012957 AUTO HILHORST -■JtSBPF-: Na 73 wedstrijden in de hoofd klasse weet Soest dat het vol gend seizoen niet terugkeert in het walhalla van het amateur voetbal. Het lot werd maandag op pijnlijke wijze bezegeld, want voor de tweede keer in 36 dagen werd met 8-0 verloren. FC Omniworld kwam daar door terecht in de linker rij en Soest hoeft geen valse hoop meer te koesteren. De conclusie is eenvoudig, vindt interim-trainer Henk van Asch. Te veel spelers kunnen het niveau van de hoofdklasse niet aan. Erger vindt hij het dat nogal wat spelers eergisteren in Almerc het bijltje erbij neergooiden. 'Ik neem het de groep kwalijk, dat ze niet het on derste uit de kan hebben gehaald. Waar we al weken, maanden bang voor zijn, heeft zich dit weekeinde geopenbaard: dat de kaars uit gaat, als het over is.' Met de 'logische nederlaag' tegen Argon (0-3), zaterdag op eigen veld, kon Van Asch leven. Argon behoort immers tot de kansheb bers voor de titel en is in de ogen van de Soester oefenmeester een maatje te groot voor de blauwwit ten. Twee dagen later volgde een af straffing tegen Omniworld dat de ambities dit seizoen niet kon waar maken, maar zich naar hartelust mocht uitleven tegen een ongeïn spireerd Soest. In de tweede helft tegen Argon was er al desinteres se in de ploeg geslopen, vond Van Asch. 'Noem het maar gebrek aan inzet en dat trok zich maandag door.' Omniworld kwam al in de eerste minuut op voorsprong en toen het tien minuten later 2-0 stond, vrees de Van Asch het ergste. En niet onterecht, zo zou blijken. In de vierde wedstrijd in acht dagen wa ren Jeroen Dorrestein en Raymon Stofmcel er niet meer bij. Ze zaten geblesseerd aan de kant. 'Als je beste voetballers wegvallen, ver wacht je van sommige anderen, dat ze het oppikken, maar dat gebeur de niet', zei Van Asch. Naweeën De gebeurtenissen in Almere wa ren volgens hem voor een deel de naweeën van de bekerwedstrijd van vorige week dinsdag. Van Asch was zelf allesbehalve geïnte resseerd in dit toernooi, maar zijn spelers wilden alles op alles zetten om de volgende ronde te halen ten koste van Amstelveen. Dat zou goed zijn voor het zelfvertrouwen, hielden ze hun trainer voor. De missie in het toernooi, dat volledig bijzaak is, slaagde, maar Soest be taalde tijdens het dubbele paaspro- gramma de tol. Omniworld, dat voor Pasen nog moest oppassen niet in de gevarenzone te belan den, vond in de reeds lang uitge brulde Blauwe Leeuwen een ge willige prooi. Over een aantal spelers was Van Asch helemaal niet te spreken. 'Sommigen hebben waarschijnlijk al een andere club voor volgend seizoen, ze zien maar. Maar ze hebben nu nog wel te maken met Soest. De club komt zijn financiële verplichtingen na, maar deze zoge naamde hoofdklasse-jongens ko men hun afspraken niet na qua in zet en strijdlust. Dat kan natuurlijk niet.' De trainer hoopt nu maar dat Soest in de resterende vijf duels een blamage bespaard blijft; dat de spelers niet denken laat maar gaan, zodra ze met 1-0 achter komen. 'Dat is de ellende, dat we nog vijf wedstrijden moeten spelen. We zullen proberen dat ze de koppies omhoog houden, maar wie mij kent, weet dat ik geen politieagent ben.' Kopzorgen Van Asch heeft extra kopzorgen, omdat de selectie inmiddels aardig is uitgedund. Behalve de gebless eerde Dorrestein, Stofmeel en Huizenga (de laatste is heel mis schien inzetbaar) ontbreken zon dag Pascal Wissink, Marco Lam en Peter Schrumpf wegens een schor- t sing. 'Voor de ploeg is dat mis- schicn zo slecht nog niet', aldus een getergde Van Asch die daar meteen aan toevoegde dat Wissink toch wel hard had gewerkt. John Sliedrecht probeert Argon de voet dwars te zetten, maar de kanshebber voor het kampioen schap boekte zaterdag een 'logi sche''0-3-zege op Soest. Twee dagen later blameerden de blauwwitten zichzelf in Almere door zich on geïnspireerd naar de slachtbank te laten leiden en voor de tweede maal in 36 dagen met 8-0 te verliezen. Foto Bell Veel alternatieven heeft de trainer niet voor de eerstvolgende wed strijd, zondag thuis tegen Kranen burg. Gistermorgen kwam Van Asch niet verder dan tien spelers. Het tweede elftal, dat in de reser ve hoofdklasse tegen degradatie knokt, wil hij gezien de belangen niet leegplukken. En het vierde kan zondag kampioen worden, dus dat feestje wil hij voor niemand verstoren. 'Ik hoop dat Jelle weer kan mee doen en verder zullen we er een uit het tweede en iemand uit het der de erbij halen en misschien een A- junior op de bank laten zitten.' VRIJDAG 5 APRIL 1 Volleybal 21:30 Gemini 2-Stam/SoVoCo H) (Hilversum) •Zaalvoetbal 20:50 Annour 2-DVS (Amcrs- oort) '0:50 Nieuwland 4-SEC Amersfoort) ZATERDAG 6 APRIL Basketbal 18:15 Red Stars (D)-Crackerjacks (Beukendal) 20:30 Red Stars (H)-Shooters (Beukendal) Tafeltennis 15:00 VTV 2-Shot (Nieuwegein) Voetbal 14:30 TOV-SEC (Baarn) Volleybal 17:00 Stam/SoVoCo (D)-Marti- nus 2 (De Bunt) ZONDAG 7 APRIL Hockey 12:45 Culemborg-MHC Soest (D) 14:30 Culemborg-MHC Soest (H) Voetbal 14:00 Soest-Kranenburg (Bos straat-Oost) 14:30 Ardahanspor-SEC (Utrecht) MAANDAG 8 APRIL Bowling 19:30 Competitie Soester Bow- ing Vereniging, ook op dinsdag Brede Bibliotheek) Zaalvoetbal 20:50 Ter Haar Boys-DVS (Utrecht) Ook dit jaar heeft de gemeente bijna 23 duizend euro gereser veerd om clubs tegemoet te ko men bij de aanschaf van kleine voorzieningen. Van dat budget is inmiddels het merendeel toegezegd, er zit nog maar 479 euro in kas. De Springbokken en TV Socst- Zuid krijgen het maximale bedrag dat per aanvraag kan worden uit gekeerd: 3.177 euro. Dc Spring bokken hebben het geld nodig voor een tumblingbaan. De gym nasten en turners hadden meer dan 4.500 euro gevraagd, maar dat overstijgt dus de limiet. Aan de Bosstraat kunnen de tennissers de euro's gebruiken voor een specia le jcugdbaan. Verder kan SV Ecmland nu een computer en een printer aanschaf fen cn krijgen dc bridgeclubs Eem- land, Schoon Slem cn ONI hard en software voor de verwerking van dc uitslagen. MHC Soest kan naar de winkel om een ballcnka- non te kopen. De Duinkikkers krijgt opbergmaterialen cn bij LTV Soesterbcrg worden dc zitbanken verbeterd. Spel- cn leermiddelen voor peuter- en kleutergym komen terecht bij Laetitia. Ook de voetbalvereniging 't Vlieg dorp i.o. krijgt een stuk uit dc taart. Soest maakt 1.620 euro over voor de aanschaf van trainingsdoe len en ballen. De verzoeken van Hees (vervan ging sanitaire voorzieningen), de Soester Vogelvrienden (nieuwe cv- kctel) en dc Knickerbockers (be- schcrmmatcriaal zonterras en be glazing clubhuis) werden niet ge honoreerd. Teun de Nooijer gaat woens dag 10 april ongeveer honderd jeugdleden van MHC Soest de fijne kneepjes van hockey pro beren bij te brengen. De ster van Oranje trekt daar 's avonds twee uur voor uit. MHC Soest had de goalgetter van het Nederlands elftal boven aan zijn verlanglijstje staan. De Nooijer krijgt gezelschap van nog een in ternational, maar wie dat wordt, was bij het ter perse gaan van deze krant nog niet bekend. De clinic is bestemd voor dc C-ju- nioren en D-pupiiien van de Soes ter vereniging die met tal van ac tiviteiten stil staat bij het vijftigja rig bestaan. Yt Broekhoven van de jubileumcommissie verwacht vol gende week honderd meisjes en jongens op het complex aan de Bosstraat. Om half zes wordt de jeugd ont vangen en krijgt ze een maaltijd aangeboden in het nieuwe club huis. Van half zeven tot half negen is de training door De Nooijer en dc andere international. De vecl- scorende hockeyer werd onlangs derde met Nederland op het WK in Maleisië. Daarvoor werd hij on der meer wereld- cn olympisch kampioen. Tim Vaessen heeft op de Ne derlandse kampioenschappen badminton voor jeugd een zil veren medaille gewonnen. De als eerste geplaatste Soester liet in de finale een voorsprong uit handen glippen tegen titelver dediger Dennis van Daalen de Jel en verloor in vijf games. Vaessen die al enkele jaren bij het gerenommeerde BC Amersfoort speelt, maar uit de jeugd van Scl- by afkomstig is, was zaterdag in de voorronden te machtig voor zijn eerste twee tegenstanders. Daarom mocht hij zondag terugkomen naar de vertrouwde Juliana van Stol berghal voor de halve finale, waar in hij aan vier games voldoende had om zijn favorietenrol waar te maken. Jn de eindstrijd kwam Vae ssen in games met 2-1 voor, maar Van Daalen de Jel forceerde een vijfde game en nam daarin pijlsnel een 6-0-voorsprong. Vaessen kwam nog wel terug, maar moest op 7-4 genoegen nemen met de tweede plaats. In het heren- cn gemengd dubbel speelde Vaessen met een gclegen- heidspartner cn werd hij in de eer ste ronde van de NK uitgescha keld. Hetzelfde overkwam zijn zus Ilse die in het enkelspel tot de kwartfinale doordrong, maar daar in in drie games verloor. VOETBAL zaterdag De zaterdag-selectie van SEC is een 'natuurlijke dood' ge storven, zoals trainer Ruud van Rouwendaal het omschreef. Omdat er geen elftal meer op de been kan worden gebracht, besloot het bestuur zaterdaga vond na lang overleg het eerste elftal uit de competitie terug te trekken. Of de groenwitten volgend seizoen met een selectie terugkeren in de vijfde klasse, hangt af van het feit of er spelers bijkomen, maar dat moeten er in de huidige situatie dan wel minimaal zes zijn. 'Anders heeft het geen zin, maar waar die spelers vandaan moeten komen, weet ik zo ook niet', zegt voorzit ter Wim Welleman. Voor de tweede keer binnen drie weken moest SEC afbellen. Op 17 maart ging het duel met Koeken- gen niet door, eergisteren werd SEC-TOV niet gespeeld. In de twee duels die tussendoor werden afgewerkt, moesten trainer Ruud van Rouwendaal en elftalleider Mark Schenderling meedoen'en daarvoor was de ploeg vaak afhan kelijk van de bereidwilligheid van 40-plussers uit het derde elftal. De zaterdag-tak heeft geen tweede elf tal, waaruit kan worden geput. Kunstgreep Zaterdag werd Van Rouwendaal onaangenaam verrast door het zo maar wegblijven van doelman Meshut en verdediger Bekir, zodat de trainer en elftallcider tegen Dal- to in de basis stonden. Schender ling verdedigde het doel, Van Rou- wendaal werd libero. In de rust (0- 2) moest Van Rouwendaal zijn zo veelste kunstgreep toepassen. Danny van der Heijden zei niet meer verder te kunnen en werd daarom in het doel geposteerd, zo dat Schenderling veldspeler werd. Een kwartier voor tijd (0-5) trok Van Rouwendaal het zelf niet meer en moest SEC met tien man verder om uiteindelijk met 0-7 te verliezen. Snel na de wedstrijd werd duide lijk dat de groenwitten op paasmaandag in de problemen zouden komen. Omdat sommige spelers geblesseerd zijn of verhin derd zouden zijn, kwam Van Rou wendaal na een korte optelsom niet verder dan negen spelers. Dat was inclusief zes veteranen uit het derde. 'Zelf kan ik geen twee wed strijden in een weekeinde spelen en op Meshut en Bekir rekende ik al helemaal niet meer. Die twee hebben afgedaan door zomaar weg te blijven. En met negen man ga ik niet aan een wedstrijd beginnen.' De trainer vind het 'heel triest' dat het zo is gelopen. 'Als ik geen ech te Secccr was geweest, was ik al lang weggeweest. Ik had gedacht dat we het zouden redden met wat hand- en spandiensten. Een paar weken geleden heb ik alle spelers een briefje gegeven met de vraag wat ze volgend seizoen gaan doen en of ze nog jongens weten die bij ons willen komen voetballen. Ik heb zegge en schrijven een briefje teruggekregen.' Het seizoen zou hij hebben afge maakt, maar nu het bestuur heeft besloten de selectie uit de compe titie terug te trekken, houdt Van Rouwendaal het voor gezien bij SEC. 'Lachertje Ook Welleman vindt het bijzonder jammer wat er gebeurt. 'Hoe triest het ook is, gezien de situatie cn de krapte die er lange tijd is, moet je de conclusie trekken. Het is voor de tegenstanders ook niet leuk op deze manier. Als er zicht op verbe tering was geweest, hadden we het nog geprobeerd. Maar zo heeft het geen zin, anders wordt het lacher tje.' De voorzitter zegt dat er minimaal zestien spelers moeten zijn, wil SEC volgend seizoen met een se lectie deelnemen aan dc competi tie. Lukt dat niet, dan zal de zater- dagtak alleen nog in recreatief ver band uitkomen. Op weg naar Lazarote, waar hij in mei meedoet aan de hele triathlon, liep Dick Gooijert de Leidsche Rijn Marathon. Onder goede om standigheden haalde de Soester een kwartier van zijn persoonlijk record af en dook hij voor het eerst onder de drie uur: 2.55. Drie clubgenoten van De Schieter deden ook mee. Frank de Groot liep soepeitjes naar een eindtijd van 3.15, terwijl Bert den Breejcn met 'zware benen' op 3.48 uit kwam. Hoewel hij zijn dag niet had, finishte Gijs van Korlaar in 3.59. Op dc halve marathon werd Ed van Renswouw geklokt in 1.32, zijn vrouw Plony volgde in 1.58. Wie geen of een slechte conditie heeft, kan deze opvijzelen tijdens Fit-Start, een speciaal trainings programma van 13 weken bij AV Pijnenburg. Vanaf 6 april kan elke zaterdag (8:45-9:45 uur) en dins dag (19:00-20:00) worden meege daan. Eerst wordt een fittest afge nomen, zodat de oefeningen en trainingen per deelnemer kunnen worden bepaald. Omdat Pijnen burg door de atletiekunie is aange wezen als officieel fittest-station, mag de club deze test zelf afne men. Iedereen kan in zijn eigen tempo meedoen onder leiding van Hans Afman en Anton Gebbink. Deelname kost 25 euro. Voor in formatie kan contact worden op genomen met Hans Afman, 6019743. Bij hem kan men zich ook opgeven, maar inschrijven kan ook zaterdag vanaf 8:30 uur in het clubgebouw van Pijnenburg aan de Wieksloterweg. Het Get Danced team van Dans centrum Sepp heeft vrijdag dc na tionale wedstrijd country western gewonnen. In Boxmeer werd daarmee de kroon gezet op een jaar hard werken. In 2001 had het team brons gewonnen, nu mag het zich Nederlands kampioen van de NADB noemen. Op het individuele vlak scoorden dansers van Sepp ook goed. In de leeftijdsgroep tot 12 jaar legde Georganne de Groot beslag op de tweede plaats cn werd Kaylotte Miltenburg vierde. In de kleine fi nale voor gevorderde dames kreeg Jody Mijts de derde plaatstoege- kend. Honderd procent tevreden was Ron Daselaar niet na de 2-2 bij Bloemenkwartier. 'Maar dat hoeft niet meer als je voor spek en bonen speelt', zei de trainer van Hees die in de voorafgaan de week had leren leven met de wetenschap dat zijn ploeg kans op promotie in acht dagen tijd had versmeten. 'Voor de competitie zei ik dat handhaven al mooi zou zijn, nu kun je ons terugvinden in het lin ker rijtje, dan mag je niet klagen', aldus Daselaar. Vorige week dins dag had hij besloten om de spelers die in de twee voorgaande wed strijden hadden verzaakt, niet te bestraffen. 'Ik heb hier zeseneen half mooie jaren gehad met vrijwel hetzelfde team. De jongens zijn altijd voor me door het vuur ge gaan, de club heeft me destijds de kans gegeven. Het was vorige week slikken, maar we hebben het toch goed gedaan', aldus de trainer die Hees voor het eerst in het be staan van de club naar de vierde klasse loodste. In het inhaalduel met Bloemen kwartier kwam Hees na tien minu ten op achterstand, nadat Bram de Vries een strafschop had veroor zaakt. De Soesters gingen echter met frisse moed verder en kwamen in de 29e minuut op gelijke hoog te via Danny Brandenburg. Vijf minuten daarna liet Sander Ranija van zich spreken. De voetballer was vorige zomer uit het vierde naar de selectie overgestapt, maar raakte uit de roulatie doordat de kruisbanden van zijn rechter knie moesten worden weggehaald. Een week eerder mocht de herstelde Ranija debuteren en nu scoorde hij. Op paaszondag liep er nog ie mand door Soest te juichen, die aan het signalement van hem vol doet. In de tweede helft verzuimden dc roodwitten de wedstrijd te beslis sen. De grootste kans kwam na 65 minuten voetbal voor Brandenburg die voor een leeg doel niet wist hoe hij de bal moest raken. Prompt in de counter kwamen de gasthe ren uit Hilversum op 2-2. Zij mochten in de fase daarna de meeste aanspraak maken op de overwinning, zodat Daselaar uit eindelijk vrede had met het gelijk spel. Bij de ouverture van de com petitie had Hees op eigen veld met 2-3 verloren van Bloemenkwartier. 'Het is een lastige tegenstander. Je denkt dat je beter bent, maar ze kunnen er gevaarlijk uitkomen.' Door adequaat vlaggen voorkwam de grensrechter in de slotminuten dat Hees verloor. 'Hij heeft dit sei zoen zeker een punt of dertien voor ons gepakt', telde Daselaar. Hees mag nu een week uitrusten en op 13 april nog op bezoek bij Argon dat vierde staat met een voorsprong van vijf punten op de promovendus uit Soest. 'We had den van Bloemenkwartier moeten winnen, dan hadden we nog langs zij kunnen komen, maar dat is al lemaal theorie', besefte Daselaar. Shot heeft de schade tegen VTV 2 beperkt kunnen hou den. Doordat de kopman van de lijstaanvoerder zich moest laten vervangen, kreeg Shot min of meer een cadeautje. In valler Marco Gruter was niet bestand tegen het spel van de Soesters: 4-6. Gruter speelt normaal twee klas sen lager. Het vierde punt kwam op naam van Hans van Gooi die tegen zijn vorige club het best op dreef was. Hij woont al 15 jaar in Soest, maar hij maakte pas vier jaar geleden de overstap naar Shot. De 38-jarige boekte een knappe zege op Neil de Goede, van wie Marcel Jansen nipt in de derde game verloor. Anders was er nog kans geweest op een gelijkspel en wellicht meer, want ook het dub belspel van Van Gooi cn Martin Fransen werd pas na drie games beslist in het voordeel van VTV 2. Shot had met ruim verschil moeten winnen om een kans te behouden op de titel. De hoop daarop was al vervlogen, nadat dc achterstand op de ranglijst tien punten was gewor- Romce van der Plaats cn Julia Bloem hebben zich gekwalificeerd voor dc rcgiofinale turnen voor meisjes. Van der Plaats (pupil 1) werd tijdens dc tweede voorronde tweede. Bloem (opstap) legde be slag op dc vierde plaats. Beide Springbokken mogen 13 april mfcedocn aan dc eindstrijd in Al- ELKE WEEK EEN SOESTElfSCOURANTj [N DE BUS? Neem eeu abonnement: 8,25 per half jaar! tel.(035)6014152 DANSEN Gerla NVAD-danswcdstrijd Duiven. Bcrry Wiencn en Karin Bredcwout: F dcb. 4 balhoorn: Frcd Zwicrs en Monique Oosthof; 4C dcb. 3 balhoorn en 6C deb. 3 l.a.; Harrie Herfst en Anita van dc Hoek: dcb. 2 balhoorn cn 3C dcb. 3 l.a.; Eltjo Kats en Marieke dc Gier: 6l dcb.2 balhoorn: Ronald Bcsamusca cn Ante Moerkerkc: 3l dcb. 3 balhoorn en 2' deb. 3 l.a. ANNEMiN&SBED» GECERTIFICEERD Plasweg 24 - Soest - Tel. 035 - 60 19666 Tegen zijn vorige club VTV was Hans van Gooi de beste speler bij Shot. De 38-jarige Soester sleepte twee van de vier punten in de wacht. Foto Bell den. Dat was voor dc dubbele con frontatie tussen de huidige en vo rige club van Van Gooi. In de eerste ontmoeting, Shot gaat zaterdag nog op bezoek in Nieu wegein, werd duidelijk dat VTV meer in zijn mars heeft. Patrick Eling van de gasten speelde fout loos in de zaal van het Orlandoge- bouw. En dan te bedenken dat de kopman van VTV 2 niet meedeed. Het ziet er twee wedstrijden voor het eind van de voorjaarscompeti tie dus naar uit, dat Shot voor de derde achtereenvolgende maal als tweede eindigt in de hoofdklasse. Installatiebedrijf j. cornelisse bv. Licht- en krachtinstallaties Telefoon (035) - 601 30 14

Soester Courant | 2002 | | pagina 13