Soest 2002: 'programma vaag' Driesprong zwaait directeur uit Café Pnkhamer Wethouders hebben er zin in 'Heel snel' rijbewijs halen V GRATIS Verkeersbrigadiers in de ochtend bij Driesprong Op zoek naar de mens achter de politicus Indeling raadscommissies 50 jaar? WOENSDAG 3 APRIL 2002 SOESTER COURANT PAGINA 5 april 2002 Raad heeft mond vol van bestuurlijke vernieuwing Viergangenmenu (en wijn) voor Pieter Wilhelmus ent koopt ïescentrum Service bij Schoemaker Pandora'§ Box Nog 2 weken!! Voor al uw Verzekeringen, Financiële Diensten, Hypotheken en Pensioenen Nieuwe serie Soester Courant Werk aan de weg en aan fietspaden Origineel Amsterdams café uit de jaren '50. Verdeling, van portefeuilles PROFIL €450,-WINNEN? TAPIJTTEGELS PIET VAN HEUGTEN Soester College in recordtempo gevormd Vriendin Marloes regelt Ferrari voor Raymond Veldkamp i y Playstation I Playstation II Nintendo 64 e Soest licatie >9 34 55 I00@soest.nl ist.nl APVERGUNNINGEN )2 tot en met 28 maart 2002 :n voor een kapvergunningaj, Dmen I els erk )m - 2 coniferen 1 boom 19 - 1 lariks in hun belangen te worden ge ituele vergunning kunnen dit lijk binnen 4 weken na deze lar maken bij de afdeling Groei ïeente Soest, Postbus.2000, )onnummer 035-6093643. RGUNNINGEN )02 tot en met 28 maart 2002 maart 2002 jeuken 1 Amerikaanse eik 3 esdoorns -1 boom spar 2 naaldbomen aaldbomen 145 - i blauwe spar aaldboom est verleende kapvergunningea t (Openluchttheater) - 2 loof- terhoogt - 30 Amerikaanse ei- iren tegen het genomen besluit <en na verzending van het be- ïn ingediend bij het college van thouders van de gemeente 3760 CA Soest. Tijdens de eerste de beste gele genheid heeft Soest 2002 zich meteen ontpopt als een oppo sitiepartij. Fractievoorzitter Teun Middelkoop veegde zijn nieuwe plek in de raadzaal schoon met het beleidspro gramma. 'Het is zo vaag gefor muleerd, dat je er alle kanten mee uit kunt.' Dat past misschien de Collegepar tijen, zei Middelkoop, maar zijn fractie kan er zich niet in vinden. Dat [het nu alleen door GGS, WD, CDA, ChristenUnie/SGP en onder voorwaarden door PvdA isr ondertekend, betekent volgens hem dat er sprake is van een afne mend draagvlak. Het Collegepro gramma van 1998-2002 werd - met hiitzondcring van Wim Roest (D66) door iedereen onderschre ven. Middelkoop zei dat zijn partij zal blijven vasthouden aan een rond weg langs de spoorlijn in de polder en dat in de 30-kilometerzones eerst de infrastructuur moet wor den teruggebracht, voordat er ge let gaat worden op de snelheid van het verkeer. Wat dc planontwikkeling voor het Soestcrveen betreft, zei Middel koop voorstander te zijn van een oplossing voor het waterprobleem, maar dat zijn fractie niets ziet in een miljoenen verslindend project met onder meer een recreatievij ver. Ook als het om de uitbreiding van Soesterberg gaat, vindt Mid delkoop dat het programma te vaag blijft. Zijn fractie is van me ning, dat er concrete plannen voor dc bouw van woningen moeten komen, zodat het inwonersaantal tot 8000 kan groeien. In het pro gramma ziet hij daar te weinig van terug. De kersverse wethouder Bert Krij ger (VVD) reageerde door te stel len, dat bijvoorbeeld de passage over het verkeer met opzet open is gelaten, omdat er geen een partij of groepering is, die de oplossing heeft. Zelfs Eric Bervoets (PvdA) verdedigde het programma: 'in dualisme hoort het geen dichtge timmerd stuk te zijn. Je moet de uitvoering kritisch kunnen blijven volgen.' Vernieuwing Verder beperkten dc fracties zich bij de vaststelling van het beleids programma voornamelijk tot op merkingen over de bestuurlijke vernieuwing, waarbij de burger een grotere rol moet krijgen dan voor heen het geval was. De deelwerkgroep Het Fundament van de burgerwerkgroep Bestuur lijke Vernieuwing is nog niet tevreden over de gang van zaken, zo bleek uit het lid Van den Burg dat gebruik maakte van het spreekrecht. De deelwerkgroep heeft behoefte aan een duidelijk en geloofwaardig signaal, zei hij, en wil het liefst niet-raadsleden in de nieuwe raadscommissie Bestuurlij ke Vernieuwing vertegenwoordigd zien, iets waarin de raad niets ziet zitten, omdat raadscommissies er nu eenmaal zijn voor raadsleden. Hans van Wuijckhuijse, fractie voorzitter van de grootste partij (GGS) en voorzitter van de nieu we commissie, zei dat hij dc leden van Het Fundament heeft uitgeno digd voor een open dialoog, zon der dat vooraf is vastgelegd hoe de structuur van dat overleg zal zijn. 'We hebben bewust gekozen voor een speciale raadscommissie. Het gaat er niet alleen om de structuur, maar ook de cultuur te verande ren, dat kunnen we niet op een middag. Als gekeken moet worden naar een andere vorm van open dialoog voeren, zal de raad zo ver standig zijn, dat te doen.' Zijn coalitiepartners hielden het bij mooie woorden. Bart Krol (CDA): 'Als wc ons best doen ons niet te verschansen in dit witte paleis, maar contact zoeken met de burgers, dan is dat goed. Bert Krijger (VVD): 'Met open vi zier wil ik alle werkgroepen en an dere gesprekspartners tegemoet treden.' Ans Mann (GrocnLinks) en Wim Roest (D66) kwamen de burgers verder tegemoet. Mann: 'Ramen open en weg met de vergadercultuur. Nu komt er zelfs een commissie bij (Bestuurlij ke Vernieuwing - red.). Cultuur verandering blijkt er niet uit, het monisme wordt feitelijk voortge zet.' Roest: 'Cultuurverandering is no dig. Het is een gemiste kans om niet meteen kleur te bekennen. Jammer dat de nieuwe commissie geen burgers toelaat. Het is koud watervrees voor het opnemen van deskundige burgers in een com missie.' 7) voor het wijzigen van een aar ^vergunning op het perceel Ublas 2 g verlenen. eld Groep 2001 en begroting rag verdubbelen met een be- 7,80 (f 10.000,00). ot aanstellen verkeersbrigadierr De Driesprong mededelen verkeersbrigadiers wordt in- -in Beek en Daalselaan 7 blauwe zone op het parkeer- t Hein in overeenstemming 'nd op de bestaande blauwe el gebied Van Weedestraat. Vet milieubeheer voor W.W., men, Grote Melmweg 10 te i'ing publiceren en - vervol- iegen geen bedenkingen wor de gevraagde vergunning ver stellen van voorschriften ter i het milieü. '02. Het bouwen van een kan- >rte Brinkweg 37b •nen met toepassing van arti- Procedure ex artikel 19a, lid ubliceren. Indien geen ziens- "j gediend, verklaring van geen ien bij CS. Na afgifte van deze stelling ex artikel 19, lid 1 WRO en voor het vestigen van een Soestdijk - :king voor kennisgeving aan- 1 Een ontbijtje, vervolgens een grote beschuit niet allerlei lek kers, een fruitsalade en tot slot ook nog eens pannenkoeken. ♦Pieter Wilhelmus en zijn vrouw werden woensdagmor gen volgestopt in het speello kaal van De Driesprong. Het 'iergangenmenu werd hem oorgeschoteld door de ver schillende groepen van de Dal- tonschool, waarvan de direc teur na zes jaar afscheid nam. Het echtpaar werd 's morgens in zijn woning in Hilversum opge haald met een 2CV, omdat hij een liefhebber van Frankrijk is. Op het schoolplein aan dc St. There- nastraat stonden de ruim 200 kin- ijeren, het schoolteam en tientallen auders hun directeur en diens trouw op te wachten eri werd op de melodie van 'Kom van dat- dak af' (van Peter Koelewijn) en spe ciale tekst ('Hé meester Pieter) gezongen. Reinier Sijpkens, een van de vaders, zorgde met zijn ver rijdbare orgel ook voor muzikaal onthaal. Binnen, in het tot restaurant om- pbouwde en met beschilderde akdoeken opgevrolijkte specllo- aal, mocht het echtpaar Wilhel mus plaatsnemen achter een grote gfefel, waarop de leerlingen per perbeurt allerlei lekkernijen ser- cerdcn. Terwijl er werd gepeu zeld, kon er worden gekeken en geluisterd naar liedjes en sketches. Toen alles op was, was de koek nog niet op, want Wilhelmus werd getroond naar het dak dat was ver sierd met slingers. Inmiddels stond iedereen alweer op het plein om nogmaals het lied te zingen, maar ditmaal begonnen ze met 'Kom van dat dak af. Het programma werd afgesloten met een receptie, waar ouders en kinderen afscheid konden nemen van hun directeur. Wilhelmus mag graag - met mate - een wijntje drinken en tenminste honderd vaders en moeders had den de cadeautip goed in hun oren geknoopt. De flessen waren voor zien van een etiket dat door de gevers was ingekleurd. Alsof dat allemaal nog niet genoeg was, kreeg Wilhelmus bovendien 250 rozen mee naar huis, die waren 'Kom van dat dak af', zongen de leerlingen bij het afscheid van hun directeur Pieter Wilhelmus. Foto: Herman van Dam aangeschaft van de vrijwillige bij dragen die de kinderen van huis hadden meegenomen. Kortom, het werd een onvergetelijke dag voor hem. Wilhelmus nam zes jaar geleden de plaats in van de toenmalige direc teur Henk Krops. Hij nam afscheid omdat hij een baan heeft aanvaard bij het Educatief Dienstverlenend Instituut in Maartensdijk, te verge lijken met de Onderwijsbegelei dingscommissie in Soest. Geert- Jan Wijgergangs is nu waarnemend, directeur van De Driesprong. TOT 14.00 UUR. idig advies valiteit Tiendelijk Al meer dan 50 jaar repareert Schoemaker beeld, geluid en huishoudelijke 1 apparatenten. Eigen monteurs verzorgen snelle en vakkundige reparatie. Nu ook op, zaterdag! Kleurervtv, telefoon of I.S.D.N. defect?; wasauto maat stuk; koelkast ontdooit? Bel Schoemaker, wij staan voor u klaar! eMpert Schoemaker Burg. Grothestraat 9 Telefoon: 035 - 601 03 44 Ook De Driesprong krijgt ver keersbrigadiers die de basis- scholieren gaan helpen hij het oversteken. Tenminste vijftien ouders hebben zich vrijwillig aangemeld en zullen worden opgeleid door de politie. Ze zullen alleen in de ochtend worden ingezet en gaan dan staan op de kruising van de St. Thcre- siastraat en de Bectzlaan. Daar is het 's morgens behoorlijk druk en veel kinderen moeten de rijbaan oversteken. Omdat de Dalton- school geen middagpauze houdt, zijn de verkeersbrigadiers dan overbodig. Bij het uitgaan van de school, om half drie, is het even min nodig om de kinderen over te zetten, omdat er dan nauwelijks verkeer is. Het College heeft ingestemd met het verzoek van de basisschool, ook omdat de politic een positief advies heeft gegeven. De gemeente zal de kosten voor de aanschaf van de materialen en de verzekering op zich nemen. www.socslcmndcrlinge.nl info@socstcrondcr!irige.nl Soestcrbcrgscstraat 26, Soest. 035 - 6029060 Tussen politici en burgers gaapt een kloof. Hoor je steeds vaker en luider roepen. In een poging de afstand te verkleinen, stelt de Soester Courant vanaf 10 april in een wekelijkse serie een van de 27 raadsleden en drie wethouders voor. Nu eens niet door een politiek onderwerp aan te snijden, maar door op zoek te gaan naar de mens ach ter de politicus; eenvoudigweg aan de hand van huis-, tuin- en keukenvragen. Waar houden ze van? Wat doen ze in hun vrije tijd? Wanneer zijn ze in hun element? Waar door of door wie worden ze ge prikkeld? Welke voorkeuren hebben ze? Wie is de politicus achter dc schermen? Vanaf volgende weck komt ie dere woensdag iemand aan de beurt. Tenminste, als ze de vra genlijst op tijd retourneren (ui terlijk morgen), anders moet de nieuwe serie helaas, maar on herroepelijk worden ingekort. Soester Onderlinge De vijf raadscommissies zijn vast- en samengesteld. Hieron der de indeling van de verschil lende commissies die voortaan niet meer door een van de wet houders, maar door een raads lid zal worden voorgezeten. De wethouders (GGS-er Harry Witte, VVD-er Bert Krijger en CDA-er Bart Krol) maken volgens het duale systeem geen deel meer uit van de raad. Nieuw is de com missie Bestuurlijke Vernieuwing die in de gaten moet gaan houden of het contact tussen gemeente en politiek enerzijds en de burgers an derzijds daadwerkelijk verbeterd wordt. De politiek wil immers, meer dan ooit de burgers bij de beleidsvorming betrekken. Het betreft een tijdelijke commissie, maar wanneer ze wordt opgehe ven, hangt af van de ontwikkelin gen en vorderingen. Commissie Algemene Bestuurszaken (ABZ) Voorzitter Karei van Geet (WD), Gerard van den Deijssel, fractieas sistent René Corbeij (beiden GGS), Ellen Huberts, Reinier Bordewijk (beiden WD), Henk Koning, fractieassistent B. Kurt (beiden CDA), Teun Middelkoop (Soest 2002), Ans Mann (GL), Eric Bervoets (PvdA), Chris van Vuuren (CU/SGP) en Wim Roest (D66). Commissie Financiën en Openbare Werken (FOW) Voorzitter Teun Middelkoop (Soest 2002), Gerard van den De ijssel, fractieassistent René Corbeij (beiden GGS), Karei van Geet, Pieter van der Torre (beiden VVD), Margreet van Roomen, fractieassistent Martin Oosterveen (beiden CDA), Tijmen Koelewijn (Soest 2002), Ans Mgnn (GL), Paul Lemmen (PvdA), Chris van Vuuren (CU/SGP), Wim Roest (D66). Commissie Ruimtelijke Orde ning, Verkeer en Milieu (RVM) Voorzitter Bert van 't Holt, Yolan- de Gastelaars, Ingrid Koomen (allen GGS), Reinier Bordewijk, Pieter Hoebée (beiden VVD), Margreet van Roomen, Max van Buiten (beiden CDA), Gert Nij- hoff (Soest 2002), fractieassistent Guus Kruis (GL), fractieassistent Jan de Gruyl (PvdA), fractieassis tent Just van Toor (CU/SGP), fractieassistent Rolf-Jan Sielcke (D66). Fietsers in de Bosstraat moeten vanaf 8 april drie weken lang ge bruik maken van de rijbaan. Aan beide zijden worden de fietspaden in die periode gedeeltelijk herbes- traat. Op de kruising van het Kerkpad ZZ en de Kruisweg is gisteren be gonnen met werkzaamheden die tot en met vrijdag in beslag nemen. De gasleiding zal worden vervan gen, zodat de kruising in elk geval twee dagen is afgesloten voor alle verkeer. Tot en met vrijdag kan er niet wor den geparkeerd aan de zijde van restaurant 't Hoogje aan de Van Weerden Poelman weg. Er worden zeven bomen gekapt die midden op het parkeerterrein staan, daar na worden de ontstane gaten ge vuld. Vanaf vrijdagavond kan er weer worden geparkeerd. Waar schijnlijk in mei wordt het parkeer terrein opnieuw geasfalteerd. Reserveer de hele avond uw eigen bruin café en nodig al uw vrienden en kennissen uit voor een onvergetelijk feest. Diverse arrangementen beschikbaar. Soesterbergsestraat 188 Soest 035 - 603 60 10 Commissie Sport, Onderwijs en Welzijnszaken (SOW) Voorzitter Henk Koning (CDA), Roder van Arkel, Ingrid Koomen (beiden GGS), Ellen Huberts, Joke Mulder (beiden WD), Els de Waard, Annet Oostrom (beiden CDA), Valeska Kjcczewski (Soest 2002), Hüseyin Önal (GL), Paul Lemmen (PvdA), Chris van Vuur en (CU/SGP), fractieassistent Ja- ques Honkoop (D66). Commissie Bestuurlijke Vernieuwing Voorzitter Hans van Wuijckhuijse, Yolande Gastelaars, Roder van Arkel (allen GGS), Karei van Geet, Pieter van der Torre (beiden VVD), Els de Waard, Max van Buiten (beiden CDA), Tijmen Koelewijn (Soest 2002), Hüseyin Önal (GL), Eric Bervoets (PvdA), Chris van Vuuren (CU/SGP), Wim Ropst (D66). Het College van burgemeester en wethouders is de volgende portefeuilleverdeling overeen gekomen. Burgemeester Koos Janssen Algemene bestuurszaken, openbare orde en veiligheid, coördinatie veiligheidszorg, volksgezondheid, reiniging (RMN) en vluchtelingenwerk. Wethouder Harry Witte Milieu, verkeer en vervoer, wijk- en buurtbeheer, sport en recreatie, onderwijs- en volwas seneneducatie, jeugd-en jonge renwerk, cultuur, integratiebe leid. Witte is tevens eerste loco burgemeester. Wethouder Bert Krijger Personeel en organisatie, finan ciën, grondzaken, economische zaken, sociale zaken, ouderen beleid, wet voorzieningen ge handicapten, maatschappelijke dienstverlening, aantal welzijns zaken, waaronder vrijwilligers werk. Wethouder Bart Krol Ruimtelijke ordening, volks huisvesting, stedelijke vernieu wing, monumenten en archeo logie, openbare werken, infor matie- en automatiseringsbe leid, communicatie. Nieuweweg 97 - Soest Telefoon 035 - 58 804 72 upanlngatljden dinsdag Urn vrijdag Doe mee met de Soe'ster Logo Puzzel 2002 (Soester Courant 27 februari 2002) Bezint eer u aan kamerbreed tapijt begint! Fabriekswinkel KELA Rechtstreeks van fabriek naar COnsument- Voordeliger kan niet!!! S80 kleuren en designs. 5 jaarTabrieksgarantie VOORBEELD: Slaapkamer 3,5 x 3 mtr. Nodig 42 tapijttegels. Slechts €120,- llw iflflegpnjs graiii. Onze legprijr €l.- pt. SOxSOcm DE Z00NVAN DE UITVINDER VAN HEUCA TEGELTAPIJT. Tapijttegels sinds 1956 Utrechtseweg 4. RENSW0UDE Zondags gesloten Ba 0318-571225 VOOR GRATIS TAPIJTKLEURENINFO www.vanheugten.com Burgemeester en wethouders hebben snel overeenstemming bereikt over de verdeling van de portefeuilles. Harry Witte (GGS) en Bart Krol (CDA) be houden het merendeel van de zaken, waarvoor ze de afgelo pen jaren al verantwoordelijk voor waren. Bert Krijger (WD) neemt voo» het grootste deel de portefeuille over van zijn partijgenoot Neks Blommers die afscheid nam. Om dat Krijger naar eigen zeggen niet veel affiniteit heeft met cultuur, krijgt Witte dit tamelijk zwaar op de maag liggende stuk taart op zijn bord. Burgemeester Koos Janssen krijgt de reiniging erbij. Dat betekent dat hij namens Soest voorzitter wordt van het Reinigingsbedrijf Midden- Nederland, dat twee jaar geleden ontstond na een fusie tussen de reinigingsdiensten van Soest en Zeist. Nadat Zeist de pioniersjaren het voorzitterschap op zich nam, komt de hamer nu vier jaar in Soest, bij Janssen, te liggen. In de komende jaren wordt bekeken of reinigingsdiensten van andere ge meenten zich ook bij het RMN kunnen aansluiten. De burgemeester krijgt tevens te maken met onder meer de ontwik kelingen rond Medisch Centrum Molendael. Hij meldde dat bin nenkort op initiatief van interim- ziekenhuisdirecteur J.W. Brinkman overleg zal worden gepleegd met alle belanghebbende instanties en verenigingen, het zogenoemde sta- keholdcrsoverleg. Motto 'Communicatie is contact' is het motto, waarmee het College van burgemeester en wethouders de komende jaren aan de slag wil gaan. De vier hebben er zin in, lie ten ze vorige week woensdagmid dag tijdens een ontmoeting met de pers weten. Janssen noemde het 'stimulerend', dat alledrie wethou ders unaniem door de raadsleden zijn benoemd. 'Dat is niet vanzelf sprekend. Het is ook wel eens voorgekomen dat er bijvoorbeeld tien onthoudingen waren.' Zeer content is Janssen met het feit dat de wethouders reeds twintig dagen na de verkiezingen konden worden benoemd. Dat is een record voor Soest dat hiermee de meeste ande ren gemeenten voor is. Ter vergelijking: in Amersfoort werden de stemmen verdeeld over elf partijen, zodat het in de keistad bijzonder lastig is snel een Colle ge te vormen. In Soest was bekend dat de coalitiepartners GGS, WD en CDA met elkaar verder wilden. De uitslag op 6 maart (samen 17 van de 27 zetels) legde hen geen strobreed in de weg. Spannend Krol vindt het spannend om verder te werken aan de ontwikkeling van Spoordal, waar bedrijven en vere nigingen moeten wijken voor wo ningbouw, en de stedelijke ver nieuwing in Soesterberg. Dat laat ste punt komt volgende week al aan de orde in de commissie Ruimtelijke Ordening. Ook zal Krol zich nadrukkelijk gaan be moeien met de communicatie met burgers. Wat dat betreft zal de communicatie op het digitale vlak worden geoptimaliseerd. Krijger vindt zijn persoonlijke be leving en voorkeuren terug in zijn portefeuille. Hij is vooral in zijn sas met sociale zaken cn werkgelegen heid, waarmee hij in zijn maat schappelijke functies altijd te ma- Het nieuwe College v.l.n.r. Bert Krijger (VVD), Bart Krol (CDA), burgemeester Koos Janssen en Harry Witte (GGS). Foto: Soester Courant ken heett gehad. Vorige week be loofde de nieuwe wethouder dat hij zijn best zal doen om het per soneel en de organisatie van de gemeente een kwaliteitsimpuls te geven. En wat betreft financiën zei hij: 'lk ben niet de man voor crea tieve boekhouding, het zal strak en open zijn.' De zwaarste portefeuille is die van Witte die naast cultuur met onder meer verkeer en vervoer (wel/ geen rondweg), onderwijs (Breed Educatief Centrum) en sport te doen krijgt en ook nog eens oplos singen moet vinden voor dc jonge- renproblematiek. Agenda In de oude situatie bepaalde het College dc agenda van de commis sie- en raadsvergaderingen. Vol gens het duale stelsel moet het nu maandelijks overleggen met de commissievoorzitters over welke punten er op de agenda worden gezet. Iedere maand komen de vijf commissies en de gemeenteraad bijeen. Afhankelijk van de onder werpen zullen de wethouders de beraadslagingen van de commis sies bijwonen om desgevraagd te kunnen reageren. Voor zowel burgemeester Janssen als de drie wethouders enerzijds en de raadsleden anderzijds zal het even wennen zijn, maar ze hebben er vertrouwen in, dat het goed komt. 'Het zal met vallen en op staan gebeuren, maar dat kan niet anders', aldus Janssen. Raymond Veldkamp wil letter lijk en figuurlijk 'heel snel' zijn rijbewijs halen. Als het aan zijn vriendin Marloes Grift ligt, ge beurt dat ook. Daarom had ze met de wederzijdse vrienden kring een Ferrari geregeld voor haar vrijdag achttien jaar ge worden liefde. Terwijl hij thuis een groot feest vanwege zijn volwassen leeftijd wilde gaan houden, zag Raymond op een pleintje aan dc Gcrrit van 9 Net volwassen, maar nog zo blij als een kind stapt de volslagen ver raste Raymond Veldkamp in de rode Ferrari 328 GTS. Bouwbedrijf Peter van Asch v.o.f. Grote Melmweg 7B - 3764 AZ Soest Telefoon: 035 - 6024060 - Fax: 035 - 6020640 de Veenstraat zijn vrienden aanko men lopen, met in hun kielzog een rode Ferrari 328 GTS. Achter het stuur zat Marloes die de claxon uitbundig bediende. Met alle liefde maakte ze plaats voor de volslagen overdonderde Raymond die meteen aan zijn eer ste officiële rijles kon beginnen en onder luide toejuichingen van zijn vrienden en nieuwsgierige blikken van de door het romantische spek takel naar buiten gelokte buurtge noten de straat uitreed. Later keer de de Soester 'Schumi' schadevrij terug hij zijn ouderlijke woning. Het spreekt voor zich dat het lu dieke cadeau tijdens het verjaar dagsfeest voor voldoende ge spreksstof zorgde. Raymond, net volwassen - maar nog zo blij als een kind - zal zich het cadeau on getwijfeld zijn hele leven heugen. Tegen inlevering van deze advertentie Bij huur van een spel* de huur van het 2e spel NATUURLIJK BIJ: TEL: 035-6012340 WWW.VOORBIJ.NL

Soester Courant | 2002 | | pagina 5