ral r te koop .jii Schoeman NVM akkel Een publicatie van de Soester NVM-makelaars. Woningen, bedrijfpanden, taxaties, hypotheken, verzekeringen H Qfl HUIS KOPEN? NVM Neem je eigen makelaar mee. Met een NVM-makelaar koop je zonder zorgen PETERS Makelaardij Pruis I makelaars! faorjaars [otet- en Meditatie Spirituele Overzichts van Ineke Mhuis kopen? WOENSDAG 10 APRIL 2002 SOESTER COURANT NVM pagina v woensdag 1( eels herboi Soest Laanstraat 89 319.000.-k.k. Kastanjelaan 19A 359.000.- k.k. 405.000.- k.k. Soest Molenstraat 57 Soest Nieuweweg49b Ï25Ö449.000.-k.k. 495.000.-k.k. Soest Middelwijkstraat 59 680.000.- k.k. HUIS KOPEN? Neem je eigen makelaar mee. Met een NVM-makelaar koopje zonder zorgen NVM Exclusief bij Peters Makelaardij! Bezoek onze nieuwe internetsite: www.petersmakelaardij.nl MÜ voor wonen inde groene zone Van Berkum SOEST GEMODERNISEERDE 3-KAMERFLAT Eyckendal" 975.650,- k.k. Zondagmiddag ondag 21 apr Neem je eigen NVM makelaar mee. Met een NVM-makelaar koop je zonder zorgen a Goed onderhouden halfvrijstaande woning mei aangebouwde dubbele garage. De woning beschikt over een zeer royale besloten achtertuin. Tevens biedt deze woning onverwacht veel ruimte, waardoor een optimaal gezinshuis ontstaat. Indeling: voorentree, gang, ruime woonkamer met houten vloer en open haard. Royale v/oonkeuken v. v. diverse inbouwappa- ratuur en kelderruimte. Gang naar uitbouw, was-/drogerruimte met c.v. combiketelopstelling en badkamer v.v. wastafel met meubel en ruime douchecabine. Achterkamer thans in gebruik als kantoor. Verdieping: overloop, 2 slaapkamers en één ruime ouderslaapkamer, 2e toilet met fonteintje. Bergvliering met beperkte stahoogte, toegang middels vlizotrap. De woning bevindt zich in goede staat van onderhoud en biedt veel meer ruimte dan verwacht. Groot 5.21 are. Vraagprijs Ruime hoekwoning bouwjaar circa 1968 met garage, voor- en achtertuin met optimale pri vacy en bezonning. Overdekt terras en schuur. Indeling: vooringang, hal, toilet en trapkel- derkast met meterkast (5 groepen). Woonkamer voorzien van open haard met nieuw haard- kanaal. Dichte keuken voorzien van diverse inbouwapparatuuren close-in boiler. Bijkeuken met wasmachineaansluiting. Verdieping: 3 royale slaapkamers, waarvan 1 met balkon Badkamer in witte kleurstelling voorzien van ligbad, douche, wastafel en 2e toilet. Zolder: bereikbaar middels vaste trap. C.v. ketelopstelling, veluxraam en veel bergruimte. Aantrek kelijk gezinshuis nabij winkels, NS-station, scholen, bossen en uitvalswegen gelegen. In houd circa 450 m3. Perceeloppervlak circa 381 m2. Oplevering in overleg. Vraagprijs Soest Birkstraat14 Tegenover handbalveld gelegen vrijstaand herenhuis (1990) met aangebouwde garage (hobbyruimte) met ruimte voor 2 auto's en vrije achtertuin met gunstige bezonning. Inde ling: voorentree, hal, toilet, meterkast (10 groepen). L-vormige woonkamer met open nieuwe luxe inbouwkeuken. Schuifpui en verlaagd schuurwerk plafond (1998) voorzien van inbouw- spots. Bijkeuken met wasmachine- en drogeraansluiting en buitendeur naar achtertuin en garage. Verdieping: royale overloop met twee slaapkamers en mogelijkheid voor 3e kamer. Ruime badkamer voorzien van ligbad, afzonderlijke douche, 2e toilet en wastafel. Vlizotrap naar ruime bergzolder. Goed gebouwd, geïsoleerd en degelijk afgewerkt gezinshuis. De parterre en de badkamer zijn voorzien van witte plavuizen met vloerverwarming. Inhoud ca. 400 m3. Groot 3.42 are. Oplevering in overleg. Vraagprijs Schitterende vrijstaande karaktervolle villa met unieke ligging in directe nabijheid van de Engh. De villa beschikt over een royale achtertuin met optimale privacy. Garage ingericht als berging. Indeling: zij-entree, toilet met fonteintje, ruime hal met trapopgang en kelder. Originele functionele keuken met c.v. opstelling en bijkeuken. Royale woonkamer met erker en serre met openslaande deuren naar achtertuin. Verdieping: overloop, werk-/slaapkamer en 2 slaapkamers waarvan één met openslaande deuren. Originele badkamer met wastafel, ligbad en bidet. Zolder: vaste trap naar overloop en voorzien van twee zolderkamers met dakkapel. De villa verkeert in uitstekende staat van onderhoud. Tevens zijn zeer veel origi nele stijlkenmerken aanwezig. Vanwege de unieke ligging is deze villa absoluut een be zichtiging waard. Inhoud circa 600 m3. Groot 7.30 are. Oplevering in overleg. Aan de voet van de Engh gelegen vrijstaand woonhuis met achteraanbouw, romneyloods, dubbele garage en grotendeels bestraat buitenterrein. Vrije ligging met optimale privacy en diverse gebruiksmogelijkheden. Nabij winkelcentrum, scholen, uitvalswegen en bossen, Ideale combinatie van landelijk wonen en beschikbaarheid van voorzieningen. Indeling: vooringang met hal, toilet en kelder. Doorzonwoonkamer met open haard en eetkeuken, met badgeiseropstelling en doorgang bijkeuken en badkamer. Badkamer voorzien van ligbad en wastafel. Schuur met c.v. (HR) Nefit-ketelopstelling (bouwjaar 1990). Vaste trap naar verdie ping. Verdieping: royale voor- en achterslaapkamer met wastafel. Twee zijslaapkamers en balkon aan achterzijde. Onderhoud aan voorgevel, buitenraam, kozijnen, dakkapel en inte rieuraanpassing. Unieke gelegenheid voor de liefhebber. Inhoud circa 430 m3. Groot 8.49 are. Oplevering in overleg. Vraagprijs Royaal vrijstaand herenhuis met extra grote garage, carport en aangelegde tuin met terras sen en royale bestrating. Indeling: zij-ingang, hal, vernieuwd toilet, meterkast, living (circa 58 m2) met open haard en geheel vernieuwde interieurafwerking. Open trap naar souterrain met luxe eetkeuken voorzien van diverse apparatuur en met puien naar de achtertuin. Kan toorkamer met buitenraam. Bijkeuken met boiler en wasmachineaansluiting. Provisiekamer. Portaal met tweede trap naar parterre en verdieping. Verdieping: overloop, drie slaapkamers waarvan een met balkon. Royale vernieuwde badkamer met luxe douche, ligbad, 2e toilet en wastafel. Vlizotrap naar 2e verdieping met c.v. ketelopstelling (1987). Met mogelijkheid tot het plaatsen van dakkapellen en een vaste trap. Inhoud 900 m3. Woonoppervlakte circa 350 m2. Groot 7.29 are. Oplevering in overleg. Middelwijkstraat 54, Soest Telefoon 035 - 60 36 282 www.schoeman.nl Makelaars Tevens kantoren in Almere, Amersfoort, Arnhem, Hoofddorp, Houten, Lelystad, Leusden, NIJkerk, Tiel en Veenendaal ra Ook voor uw huis staat de unieke Peters Internet Site (www.petersmakelaardij.nl) beschikbaar met actuele bjjzonderheden en fotoreportage. Met dagelijkse informatie over de laatste aanbiedingen. Samen met de gratis kleurenbrochure die uw huis extra in de schijnwerpers zet, biedt Peters Makelaardij alle ingrediënten voor een succesvolle verkoop! Bel voor een vrijblijvende verkooptaxatie 035-6016251 Soest, Weegbreestraat 137 KWil Wilt u op een plek wonen waar u de winkels en het openbaar vervoer makkelijk kunt bereiken? Dan is dit 2- (v.h. 3) kamerappartement wellicht iets voor u! Het appartement is gelegen op de 1e verdieping en het complex is voorzien van intercom- en liftinstallatie. Een berging treft u in de onder bouw. Indeling: ruime hal, toilet, provisie- en garderobekast. Royale woonkamer (ca. 35 m2) met toegangsdeur naar het balkon met perfecte zonligging. Dichte keuken welke bereik baar is vanuit de hal en de woonkamer. Royale slaapkamer (ca. 15 m2). Badkamer met ligbad, vaste wastafel en opstel ling (huur)boiler en aansluiting wasmachine/droger. Bijzon derheden: Het appartement is geheel v.v. dubbel glas en kunststof kozijnen. Servicekosten 135,- per maand (incl. voorschot stookkosten. Vraagprijs 126.500,- k.k. Soest, Veenbesstraat 626 T<8TSl Vanuit dit 4-kamerappartement (ca. 100 m2) gele gen op de 10e etage heeft u een adembenemend, bijna pano ramisch uitzicht over vijverpartijen, Hees en bosgebied van Soest. Uniek is dat dit appartement u wordt aangeboden met een garagebox en natuurlijk berging in de onderbouw. Inde ling: riante hal met garderobe, vanuit de royale woonkamer met (elektrische) haardpartij en grote raampartijen en naast liggende kamer is het zonnige balkon (z.w.-ligging) bereik baar, 2 slaapkamers, dichte keuken met hoekopstelling en inbouwapparatuur. Eigentijdse, moderne badkamer met vaste wastafel, ligbad, aansluiting wasmachine en separaat toilet. Maandservicekosten 149,75. De Vereniging van Eigena ren heeft een groots renovatieplan, dat binnenkort uitgevoerd gaat worden. Vraagprijs 192.500,- k.k. Soest, Koningsweg 5a MKéTffi Modern woongenot in een stijlvol jasje: deze half vrijstaande villa (1996) met garage neemt u mee terug in de tijd waarin fraaie dakvormen, grote dakoverstekken en erkers nog volop werden gebouwd. Absoluut een turn-key woning! Ind.: royale, L-vormige woonkamer uitmondend aan de achter zijde in de eetkamer met openslaande deuren naar de tuin. Luxe Allmilmö keuken v.v. Siemens apparatuur; gaskookplaat, afzuigkap, afwasmachine, combi-magnetron en koelkast. Ook vanuit de keuken is de tuin, gelegen op het zuidwesten voor zien van sierbestrating, bereikbaar. Hal met trapopgang, toilet en meterkast. Verdieping: overloop, royale ouderslaapkamer (ca. 16 mz) en 2e slaapkamer (ca. 8,5 m2) aan de voorzijde, 3e slaapkamer aan de achterzijde (ca. 9,5 m2). Moderne badka mer afgewerkt met hoogwaardige materialen uitgerust met bad, douchecabine, wastafel, 2e toilet en handdoekradiator. Vaste trap naar tweede verdieping met opst. cv-ketel en a.s. voor wasmachine en droger. Velux dakraam in het achterdakvlak, mogelijkheid voor royale kamer. De garage (ca. 24 m2) is voor zien van een elektrische deur. Inhoud woning ca. 445 m3, ga rage ca. 75 m3. Vraagprijs nu 385.000,- k.k. Soest-Zuid, Aagje Dekenlaan 2 Schilderachtig, vrijstaand woonhuis met garage ge legen op een mooie en rustige locatie in Soest. Vanaf dit plekje kunt u de winkels, het Soester bos- en duingebied en openbaar vervoer binnen een mum van tijd bereiken. Indeling: B.g.: entree, lichte, sfeervolle woonkamer en-suite met open haardpartij, berg- kast en erker, gezellige keuken en toilet. 1e Verd.: overloop, 2 slaapkamers en badkamer met vaste wastafel en ligbad. 2e Verd.: vaste trap naar zolderverdieping met 2 kamertjes. De rondom het huis gelegen pittoreske tuin is voorzien van een sproei-installatie. Het pand biedt u nog heerlijk veel karakteris tieke eigenschappen zoals paneeldeuren en glas-in-lood ramen etc. Inhoud woonhuis ca. 450 m3. Perceelsoppervlakte 355 m2. Vraagprijs 499.000,- k.k. Soest, Stadhouderslaan 31 Sfeervol, vrijstaand woonhuis met ruime garage en berging op grandioze locatie! Vanaf de beschutte veranda kijkt u schitterend uit over de zonnige achtertuin (zuidwest- ligging) en een landelijk weidegebied. Binnen no-time bent u in het winkelcentrum van Soest én in dat van Baarn. Indeling: entree, toilet, lichte, royale living met parketvloer en erker, luxe keuken met inbouwapparatuur en bijkeuken met aansluiting wasmachine en droger. 1e verdieping: overloop, ruime berg- kast, twee slaapkamers, moderne badkamer met ligbad, vaste wastafel en 2e toilet. 2e verdieping: vaste trap naar zolder met 3e kamer. Het woonhuis is enige jaren geleden volledig gere noveerd, perfect onderhouden en voorzien van alle eigentijdse snufjes. Inhoud woonhuis ca. 425 m3. Perceelsoppervlakte 445 Birkstraat87,376BHD Soes,Tel. .033) 601 EN NOG MEERHUIZEN IN DE WONINGGIDS REGIO SOEST BEL NU VOOR EEN GRATIS EXEMPLAAR U BENT OOK VAN HARTE WELKOM OP ZATERDAG VAN 10.00 TOT 14.00 UUR Makelaars met meerw aarde! Soest - Weteringpad 88 Op modern bedrijventerrein en zichtlokaüe gelegen moderne bednjfsunit parterre circa 66 m" 2 verdieping circa 60 ra gas c.v. installatie keukenblok en toilet overbeaddeur NVM geschikt voor vele branches aanvaarding: spoedig te koop of te huur Vraagprijs 193.000,- Ic.k. Huurprijs 1.101,- per maand excl btw. Makelaars Lid Beurs k Eemnesserweg 55, Baarn Telefoon (035) 54120Q{ Gooise tÊk www.prinsmakelaars.nl E-mail: info (ajprinsmakelaars. nl Via een fraaie oprijlaan met oude beuken komt men bij deze uniek aan de rand van Soestdijk en de Vuursche bossen gelegen woonboerderij "Eyckendal". "Eyckendal" is een markant gelegen boerderij op een L-vormige plattegrond. Blijkens een gevelsteen dateert het pand uit 1640. De boerderij is in 1992 geheel gerestaureerd en is thans een Rijksmonument. De woning is voorzien van gas c.v., muur-, glas- en dakisolatie. Op het bijbehorende perceel staat een stal van ca. 180 m2 en een kapschuur. Deze woonboerderij biedt een zee aan ruimte en heeft ideale uitrij- mogelijkheden voor de paardenliefhebber. Indeling parterre: entree, toilet, garderobe, zitkamer met terrassen, woonkeuken, bijkeuken, logeerkamer, badkamer, grote slaapkamer, vaste trap naar de 1 e verdieping met 2 grote ruimten waar de mogelijkheid aanwezig is voor kamers. De stal dient te worden gerenoveerd. Totaal perceeloppervlak: ca 4.150 m2. Eventueel is het mogelijk om ca. 4 hectare aangrenzend weiland te huren. Voorbehoud gunning. Perceeloppervlak: ca 4.150 m2 JjJJ Aanvaarding in overleg. NVM Nieuw Baarnstraat 93 3743 BP Baarn telefoon (035) 541 84 45 fax (035) 542 34 45 Nabij winkels en openbaar vervoer gelegen in goede staat van onderhoud verkerende en onlangs gelegen op de 2e verd. De flat heeft 2 balkons en een berging onder het flatgebouw, is voor zien van kunststof kozijnen met dubbel glas en centrale verwarming (blokverwarming). Ind.: entree, gang, garderobekast, royale woon- eetkamer met balkon (hardhouten vlonders), open moderne keuken met bar, royale slaapka mer met klein balkon, badkamer met ligbad en v.w., aansl. wasmachine, elektrische boiler (huur). Nagenoeg gehele flat is voorzien van parket m.u.v. slaapkamer. Koopsom 135.000,- k.k. Inl.: NIENABER MAKELAARS B.V. www.nienaber.nl Jachthuislaan 68 te Soestdijk J Onder grote belangstellii trdagmorgen hel deels ven Subhuis van De Fakkeldr iopend. Aan de Den B, Xmmen alle meisjesscouts fpeuwsgierigen een kijkje ij de feestelijke bijeenkom s twee jaar nadat een gi Komende zondagmidd; april) voert het Nede Motet- en Madrigaalko loorjaarsconcert uit in tl van de Heilige Familie int Willibrordusstraat. lp het programma staan in Francis Poulenc, I\ (uruflé, Igor Strawinsky, 1 ndriessen, Gabriël Fauré Op zondagmiddag 21 houdt Sjaan Abel voor cl rituele Kring Soest een over 'Meditatie en sterve bijeenkomst vindt om uur plaats in De Deel, straat 11B. 'Wij hebben niet meer gelee met sterven en dood om te In onze maatschappij is de altijd zo ver mogelijk van o gehouden. Dientengevolge h wc er weinig ervaring mee c ben er weinig bewustzijn op een persoonlijke ervaring ii vroege jeugd is mijn nieuws hcid naar de dood altijd erg gebleven. Later ben ik in i ondheidszorg gaan werk aakte steeds meer bij het s >etrokken. In mijn lessen ovi ensbegeleiding aan geri: verpleegkundigen, merkte jrote weerstand van de werl de gezondheidszorg om ovei ;cn sterfelijkheid te praten, ijaan Abel. Ic vertelt hoe in de Tibe boeddhistische traditie he 'ensproces bekeken worc lood meer in samenhang iet leven. Wanneer men 1 het sterven geconfronteerd net het wegvallen van de u kc steun, komt het er op aa veel innerlijke steun we in I ven ervaren hebben. 'Meditt oefening ieert ons deze inn De ook in Soest bekende deres Ineke de Vroed» Baarn is tot 7 mei presen een overzichtstentoonsh van haar werk in de Speel in Baarn (Rembrandtlaar Het gaat om portretten, still en reisimpressies uit de laats jaar, o.a. uit Indonesië (Bi Lombok), Brazilië, Guatem; Mexico. Haar meest recente ken zijn geïnspireerd door ec naar Jalisco en Nayarit in M waar op dat moment de jaai festiviteiten rond dc ovu Mexico vereerde Maagd van dalupe plaatsvonden. Daaroj

Soester Courant | 2002 | | pagina 18