Danscentrum Geria t TING De mens achter de politicus (1) Tijmen Koelewijn Kantoor aan huis toegestaan Zorgen in de Dorresteinweg Soester wil alle (klein)kinderen van de oorlog samenbrengen ■"Dssp?zm$ CURSUS SALSA COUNTRY LINE-DANCE 251 05 PAGINA 4 WOENSDAG 10 APRIL 2002 SOESTER COURANT PAGINA 5 rraad Buurman vangt bot bij rechtbank Service bij Schoemaker Sdeldteettd&frï&U/ I I VLEE Spelregels Meningen van lezers Bouwplan Noorderweg Indeling van commissies raadsleden mm Wink Abbink: 'taboes en vooroordelen doorbreken' Albert Cuyplaan 198b Soest voor beginners INFORMATIE-INSCHRIJVING TAPIJTTEGELS PIET VAN HEUGTEN De Engh kan wensen nog kenbaar maken m i nr~! Tussen politici en burgers gaapt een kloof. Hoor je steeds vaker en luider roepen. In een poging de afstand tussen hen te ver kleinen, stelt de Soester Cou rant in een wekelijkse serie een van de 27 raadsleden of 3 wet houders voor. Nu eens niet door een politiek onderwerp aan te snijden, maar door op zoek te gaan naar de mens ach ter de politicus; eenvoudig aan de hand van enkele huis-, tuin en keukenvragen. Deze week: Tijmen Koelewijn van Soest 2002 (landelijk CDA), raadslid sinds 12 maart 2002 en lid van de raadscom missies algemene bestuursza ken (ABZ), financiën en open bare werken (FOW) en bestuur lijke vernieuwing. Leeftijd: 63 jaar. Burgerlijke staat: gehuwd, 4 kin deren, 8 kleinkinderen. Huisdier: geen. Beroep: voorheen algemeen direc teur Drukkerij Atlas te Soest; sinds 2 jaar maak ik gebruik van de VUT. Andere activiteiten: kerkelijk werkzaam als wijkouderling. Re centelijk afgetreden als voorzitter Kerkenraad Algemene Zaken van De Gereformeerde Kerk te Soest. Verder actief met sport, hardlopen, tennis. Vroeger wilde ik: (10 jaar oud) boer worden. Ontbijt: cracker met kaas, be schuitje met zoet en kopje thee (als ik haast heb alleen een schaaltje yoghurt). Krant/tijdschrift: regionaal blad (wisselend) A.D., Elseviers week blad etc. Tv/radioprogramma: Journaal, Netwerk, Buitenhof, Engelse de tectiveseries, voetbal, tennis, schaatsen. Boodschappen: doet mijn vrouw het liefst zelf, zonder mij (ik heb teveel haast en loop in de weg). Hobby: lopen, fietsen, tennis, kam peren met de caravan. Humor: is heel belangrijk voor mij, ik kan ook goed om mijzelf lachen. Vakantieland: Zwitserland, Duits land. Favoriete plekje van Soest: Pijnen burg, Soester duinen (iedere mor gen loop ik daar). Na een drukke dag behoefte aan: Lekker op de bank, leuk program ma op tv, biertje, hapje. Ze kunnen me wakker maken voor: Een lekker toetje, maar liever heb ik dat ze me gewoon laten slapen. Mijn haren staan overeind als: Men met veel omhaal van woor den en vaag taalgebruik om de zaak heen draait. Dikdoenerij heeft op mij hetzelfde effect (doe maar gewoon dan doe jeis mijn de vies. Ik blijf thuis voor: Als het even kan een belangrijke voetbalwedstrijd. Ik verplaats me bij voorkeur per: Hangt er van af wanneer of waar naar toe, dus: te voet, per fiets of per auto, liever niet per openbaar vervoer, ik hou absoluut niet van wachten of in de rij staan (alhoe wel met files kan dat ook gebeu ren). Feyenoord bereikt morgenavond ten koste van Inter Miian de fi nale van de UEFA Cup. Dat denkt Tijmen Koelewijn. En hij hoopt het ook, ook al is hij geen fan van de Rotterdamse club. Tn de competitie heb ik een voorkeur voor Ajax, maar bij internatio nale wedstrijden mag je best chauvinistisch zijn', zegt de Soester die vandaag de aftrap verricht voor de nieuwe rubriek 'De mens achter de politicus'. Koelewijn zal de rechtstreekse uitzending van de halve finale moeten missen, omdat politieke verplichtingen hem naar de raadzaal roepen. Zoon Eduard - die bij SEC, VVZ'49 en het Baarnse TOV keepte zal als 'rasechte' Feyenoorder vast en ze ker kijken. Vader en zoon dollen elkaar regelmatig als voetbal onderwerp van gesprek is. In Europees verband zitten ze nu op één lijn, maar in de vaderlandse competitie zitten hun clubs el kaar op de hielen. Tijdens vakanties mag Tijmen Koelewijn graag wandeltochten maken in de bergen. Ik hou me op de achtergrond als: Ik niets te melden heb, of bij din gen die mij niets aan gaan. Ik zou niet op een onbewoond ei land willen aanspoelen met: Heel veel mensen niet, namen noemen lijkt mij niet erg aardig. In ieder geval niet met mensen die allemaal hetzelfde denken. Geen discussies meer, lijkt mij saai. Ik denk het liefst terug aan: De tijd dat wij pas getrouwd wa ren, hoe weinig we toen hadden en hoe tevreden en gelukkig we wa ren als we in het weekend konden genieten van een extraatje. Een nacht lang kan ik door bomen over: Geloofsbeleving, normen en waar den etc. over de veranderingen in deze tijd en hoe het gekomen is en waar we naar terug zouden moe ten etc. Inspiratie krijg ik van: Enthousiaste mensen die ik ont moet, die samen met mij zich er gens voor willen inzetten. Oerdom van mij was: Hoeveel ruimte en tijd heeft U be schikbaar? ....stil van: reportages, verhalen van en over mensen die kunnen om gaan en doorgaan met hun leven in de meest verschrikkelijke omstan digheden en gebeurtenissen. ....emotioneel van: lijdende kinde ren (Volendam bijvoorbeeld). ....romantisch van: kijken naar oude films (Sound of Music, Sis- si), langs het strand wandelen met mijn vrouw op een mooie avond bij zonsondergang. SOEST OVER 4 JAAR.. ....heeft een beslissing genomen over een goede, afdoende oplos sing voor de verkeersproblematiek, ook voor de komende jaren, al thans als het van ons afhangt en naar ons geluisterd wordt. Ook hoop ik te bereiken dat men dan het gevoel heeft gehoord te wor den als men wat te vragen of mee te delen heeft. Ondanks het protest van zijn buurman, mag Soester J. Poni- pe een kantoor aanbouwen aan zijn woning aan de Oude Utrechtseweg. Dat besloot de Utrechtse bestuursrechter vrij dag in de zaak die buurman B. Lenarduzzi had aangespan nen. Lenarduzzi had de rechter woens dag gevraagd om de bouwvergun ning, die de gemeente Soest afgaf voor de aanbouw aan de woning van Pompe, te schorsen. Hij voelt weinig voor de in zijn ogen 'mas sieve uitbouw' die zijn directe buurman achter diens huis wil zet ten. M. Bruinsma, die woensdag na mens Lenarduzzi het woord voer de, stelde dat de nieuwbouw een inbreuk zou maken op de open en ruimtelijke sfeer van de wijk. Bo vendien voerde Bruinsma aan dat Al meer dan 50 jaar repareert Schoemaker beeld, geluid en huishoudelijke apparatenten. Eigen monteurs verzorgen snelle en vakkundige reparatie. Nu ook op zaterdag! Kleuremtv, telefoon of I.S.D.N. defect?; wasauto maat stuk; koelkast ontdooit? Bel Schoemaker, wij staan voor u klaar! expert Schoemaker Burg. Grothestraat 9 Telefoon: 035 - 601 03 44 de plannen van Pompe in strijd waren met het bestemmingsplan. Volgens hem was er sprake van een 'uitbouw', waarover in het be stemmingsplan is bepaald dat deze niet dichter dan drie meter bij de perceelsgrens mogen worden ge bouwd. De geplande nieuwbouw zou deze limiet ruimschoots over schrijden, voerde Bruinsma aan. Daarnaast vond hij dat de gemeen te meer rekening had moeten hou den met de belangen van zijn cliënt. Lenarduzzi meende dat Pompe geen nieuwe ruimte voor zijn kan toor aan huis nodig heeft, omdat diens zaak ook elders al een kan toor heeft. Maar Pompe zelf voer de aan dat de nieuwe ruimte wel degelijk nodig is. Hij houdt al ja ren kantoor aan huis, vertelde hij. Dit was tot nu toe gevestigd op de eerste verdieping, maar door fami lie-omstandigheden heeft hij die ruimte nu nodig voor logeerka mers. Pompe's vertegenwoordiger, W. Visser, ontkende dat de plannen van zijn cliënt strijdig zijn met het bestemmingsplan. In tegenstelling tot wat Bruinsma stelde, was er geen sprake van een 'uitbouw' maar van een 'aangebouwd bijge bouw', aldus Visser. Daarover staat in het bestem mingsplan dat deze tot op de per ceelsgrens mogen worden ge bouwd. De geplande nieuwbouw valt ruimschoots binnen die marge, voerde Visser aan. Gemeenteme dewerker J. Schutte sloot zich bij deze zienswijze aan. Hij voegde daar aan toe dat de welstandscommissie akkoord was gegaan met de plannen van Pom pe, waardoor het argument van een te compacte bouw was onder vangen, aldus Schutte. De enige reden waarom Pompe een vrijstel ling had moeten aanvragen, was omdat hij het bijgebouw als kan toor wilde gebruiken. Omdat de gemeente daarmee geen problemen voorzag, en bovendien aan alle overige voorschriften was voldaan, had de gemeente de ver gunning terecht verleend, stelde Schutte. Dc rechter bleek het vrij dag met die conclusie eens. eigen collectie gouden sieraden met edelsteen en brillant zilveren sieraden met edelsteen en colliers reparaties, colliers knopen etc. eigen slijperij Lange Brinkweg 66 - Soest - 035 - 60130 42 i1 I ScZtoott oatucvwZeej. I vent eiq&t iettj Exclusief vlees per pakket vari 12.5-25 kg of meer (voor uw vriezer) i 3 B.S.E. vrij 11 I GERDA TUPKER i TEL. 035-6023765 J Om in aanmerking te komen voor plaatsing moeten brieven voor de rubriek 'Meningen van lezers' zijn voorzien van de naam van de afzen der. Daarnaast is het de bedoeling dat de inhoud betrekking heeft op activiteiten of ontwikkelingen die te maken hebben met Soest De maximale toegestane lengte is 300 woorden. De redactie van de Soester Courant is verantwoordelijk, noch aanspra kelijk voor de inhoud van de brie ven. Uite-raard behoudt de redactie zich het recht voor om van deze spelregels af te wijken, brieven in te korten of te weigeren. In de Soester Courant van 27 maart stond op de voorpagina een artikel over een nicuwbouwplan aan de Noorderweg. De suggestie werd gewekt dat het CDA, door negatief te adviseren, schuldig is aan de verloedering en wederom bewoning door krakers van het pand. Helaas zijn wij niet benaderd voor een inhoudelijke reactie waar door ik op deze wijze reageer. Even een stukje historie. De vori ge eigenaren zijn jaren in gesprek geweest met de gemeente Soest om nieuwbouw te mogen plegen. Hiervoor is toestemming gegeven door in het bestemmingsplan .de mogelijkheid voor de bouw van een zgn. twee onder een kap wo ning op te nemen. Echter, de toen malige eigenaar wenste deze wo ning anders te situeren. Hiervoor hebben ze nooit toestemming ge kregen. De eigenaren hebben het perceel een tijdje geleden gekocht mét deze historie over de situering. Dit betekent dat de mogelijkheid voor de bouw van een twee onder een kap woning nog steeds van kracht is op het perceel. De eige naren kunnen dus gewoon aan het bouwen gaan! De reden dat ze hiermee wachten, is dat zij een andere situering van de bebouwing wensen. In de com missievergadering van 30 oktober jl. heeft het CDA aangegeven moeite te hebben het massale front van het door hen gewenste bouw plan en nog eens goed naar het plan te willen kijken. We hebben geenszins de indruk gewekt voor het plan te zijn. Na intern beraad zijn we tot de slotsom gekomen dat het ingediende bouwplan onze goedkeuring niet kreeg. De ge meenteraad van Soest bestaat ech ter uit 27 leden en de suggestie dat alleen het CDA plannen kan goed- of afkeuren is iets te veel van het goede. Vanaf dat moment hebben we niets meer vernomen van de eige naren tot het bewuste artikel in de krant. Het bevreemdt mij dat we nu ineens op deze wijze, na lange stilte, hiermee geconfronteerd wor den. Margreet van Roonien Raadslid namens het CDA De Hypotheker Steenhoffstraat 66 - Soest Telefoon (035) 6036000 Het overzicht van de indeling van de raadscommissies, dat vorige week in deze krant stond afge drukt, was juist, met uitzondering van de vermeldingen van de raads leden van Soest 2002. Deze nieu we, vier man sterke fractie mag namelijk toch naar elke commissie twee leden afvaardigen. De verde ling is als volgt. Commissie algemene bestuursza ken: fractieleider Teun Middel koop en Tijmen Koelewijn. Commissie financiën en openbare werken: Teun Middelkoop (voor zitter), Tijmen Koelewijn cn frac tieassistent Frans van der Lugt. Commissie ruimtelijke ordening, verkeer en milieu: Gert Nijhoff cn Valeska Klcczewski. Commissie sport, onderwijs en welzijn: Gert Nijhoff cn fracticas- sistent Y. de Jong. Commissie bestuurlijke vernieu wing: Tijmen Koelewijn cn Teun Middelkoop. Vrijwel alle bewoners van de Dorresteinweg (tussen de Laanstraat en de Industrieweg) willen dat de verkeersdruk in hun straat wordt aangepakt. Want die is de laatste jaren enorm toegenomen, schrijven ze in een brief aan het College. Dat leidt tot onveilige situaties voor met name het grote aantal kinderen dat er woont en speelt. Van de 60 huishoudens hebben zich er 54 aangesloten bij de bewo- nersgroep Dorresteinweg. De groep heeft Burgemeester en Wet houders om een gesprek gevraagd. Daarin wil ze onder meer het vrachtverkeer in de woonstraat aan de orde stellen. Het vrachtverbod (met uitzondering van bestem mingsverkeer) wordt namelijk re gelmatig aan de laars gelapt door chauffeurs, beweren de bewoners. Ze zouden graag zien dat de poli tie toeziet op handhaving van deze verkeersregel. Ook vraagt de groep aandacht voor een afname van de verkeers druk, het verhogen van de ver keersveiligheid en een oplossing voor de parkeerproblematiek. Dat steeds meer auto's door dc Dor resteinweg rijden, komt volgens de bewoners doordat hun woonstraat de meest directe verbinding vormt tussen de Boerenstreek en 't Hart én het daarachter gelegen winkel gebied in Soest-Noord. Ook be zoekers van en naar de Bouw markt aan het Weteringpad kiezen nu vaak voor de Dorresteinweg. Dat komt deels doordat het Wete ringpad nu nog is afgesloten tussen de Beckeringhstraat en de Indus trieweg. Dit deel moet, wat de be- wonersgroep Dorresteinweg be treft, worden opengesteld. Een woordvoerder: 'Je hebt daar alleen maar bedrijven. Het is toch raar dat de bezoekers dan eerst door een woonstraat moeten rijden?' Om dezelfde reden zou de Kost- verlorenweg weer vanaf beide zij den toegankelijk moeten worden. Nu mag het verkeer er alleen van af de Industrieweg inrijden, al ge beurt het kennelijk ook daar vaak dat bestuurders vanaf de Becke ringhstraat voor de kortste weg kiezen. Volgens de woordvoerder van de groep kan dat best worden gelegaliseerd, omdat er aan de Kostverlorcnweg hoofdzakelijk bedrijven zijn gevestigd en slechts enkele woningen staan. Door de problemen in kaart te brengen voor het College hopen de Dorrestein-bcwoners met Bur gemeester en Wethouders in ge sprek te komen over oplossingen van de verkeersproblemen. In de straat is volgens hen veel onrust ontstaan door de toenemende ver keersstromen, te meer daar het aantal kinderen de laatste jaren is gestegen. Ouders vinden het be paald niet veilig om hun kinderen buiten te laten spelen. Een poosje geleden nam een aan tal bewoners het initiatief om een belangengroep op te richten. Ze benaderden alle huishoudens en kregen van bijna iedereen een po sitieve reactie. Daarna vonden ze de tijd rijp om het College op de hoogte te stellen van hun vrees en bezwaren. Dc brief werd vrijdag aan het dagelijks bestuur van de gemeente overhandigd. Bijgevoegd werd de brief die eerder in de straat was verspreid en de reacties van de bewoners daarop. Foto: Soester Courant Zo betrekkelijk rustig als op deze foto is het vaak niet in de Dorres teinweg. De bewoners willen dat de gemeente verkeersmaatregelen gaat treffen. Wmii 'Ik hoop dat de avond in een polonaise zal eindigen. Daar ben ik altijd voor weggelopen, maar het zou nu symbolische waarde hebben.' Dat zegt Soes ter Wink Abbink die zondag 5 mei een feestavond wil houden voor (klein)kinderen van ouders met een oorlogsverle den. Zijn eigen vader zat tijdens de Tweede Wereldoorlog in het verzet en bracht een tijd door in een con centratiekamp. Maar ook kinderen van NSB-ers zijn welkom, net als Joden, Japanners of wie dan ook door het verleden van zijn vader en/of moeder is getekend door de oorlog. Het is beslist niet de bedoeling van Abbink om zware discussies te voeren. Integendeel. 'Deze avond gaat niet over goed of fout en niet over gelijk of ongelijk. We gaan samen in beweging komen, samen genieten van cabaret, muziek en dans', staat er in zijn uitnodiging die verspreid is via onder meer de verschillende belangenverenigin gen. Deze reageerden over het al gemeen enthousiast, maar er was ook iemand die zei: en u denkt dat dit een gezellige avond kan wor den?' Abbink heeft zelf vrienden en ken nissen, wier ouders bij de NSB waren. Soms hoorde hij het pas na jaren, soms tussen neus en lippen door, maar ook laatst nog, toen hij vrienden verwittigde van zijn pro ject. In het verleden wist hij zelf niet hoe hij moest reageren, nu wil hij het liefst iedereen bij elkaar brengen. Het motto van de feestavond is 'Bevrijding 2002'. 'Dat staat voor het doorbreken van taboes, voor oordelen, haatgevoelens en angst en voor in vrijheid kunnen zeggen wat er is', legt Abbink uit. 'En ik hoop dat we er humor in kunnen brengen.' Dc oorlogservaringen van zijn va der drukte een stempel op het ge zin Abbink. 'Mijn vader had altijd hoofdpijn, we moesten steeds re kening met hem houden. Toen ik acht was, schoten we met een buks op Duitse blaadjes, zo zat het er bij ons in, maar pas op mijn veertien de heb ik voor het eerst van mijn vader een verhaal over de oorlog gehoord', aldus de 55-jarige Soes ter die een eigen architectenbureau heeft. Dat begon hij anderhalf jaar gele den, nadat hij cursussen had ge volgd bij Landmarks Education, veel over zichzelf had geleerd en ontdekte dat je wel degelijk iets kunt, als je maar wilt en durft. Nu volgt hij weer een cursus bij de instelling en een van de opdrach ten is om in samenwerking met anderen een project op te zetten. 'Ik denk dat ik een pittig plan heb, maar het is heel belangrijk voor me geworden. Ik weet dat het geen oplossing is, maar hoop ertoe bij te dragen, dat deze mensen meer met eikaar in contact komen. Geen idee of het aanslaat en of er een vervolg komt. Als er maar vijf mensen komen? Dan ga ik mis schien met hen bespreken hoe we 6 lessen vanaf vrijdag 24 mei 9 lessen vanaf woensdag 1 mei dagelijks (behalve op zondag). Tel. 035 - 602 28 11 602 03 04 het volgend jaar breder kunnen aanpakken', aldus Abbink die nu nog maar net gestart is met de voorbereidingen voor het speciale feest dat over ruim drie weken moet plaatsvinden. 'Iemand zei me: over een paar jaar heeft het zichzelf opgelost, omdat iedereen dan is overleden. Dat was voor mij alleen maar een stimulans om door te zetten. Bovendien heb ik het idee dat dc tweede genera tie nu ook al de derde generatie aan het beïnvloeden is. Kinderen worden bij oorlogsfilms gesleept en krijgen te horen: kijk eens hoe slecht de Duitsers voor opa waren.' Abbink hoopt bij veel mensen de schroom weg te nemen; met me dewerking, maar tevens onafhan kelijk van alle verenigingen die er zijn. 'Ik weet niet hoe het er bij bij eenkomsten van deze verenigingen aan toe gaat, maar ik stel me voor dat de mensen daar vooral op een stoel zitten cn met elkaar over het verleden praten. Natuurlijk kun nen er straks hier ook discussies ontstaan, maar dat is niet de be doeling. Het gaat erom dat je met elkaar kunt lachen en in beweging komt. Laat er maar moppen ver teld worden.' 'Bevrijding 2002' op 5 mei zal worden gehouden in Artishock aan de Steenhoffstraat, tenzij de belangstelling zo groot is, dat Ab bink moet uitwijken naar een gro tere locatie. Op 20 april hoopt hij voldoende duidelijkheid daarover te hebben. De toegang is gratis, maar de be zoekers wordt verzocht een vrijwil lige bijdrage te doneren. Aan wet houder Harry Witte heeft Abbink gevraagd of een eventueel tekort uit de gemeentekas kan worden gedekt. Voor informatie en/of opgave kan contact worden opgenomen met Wink Abbink, 88 6032944 of e- mail: abbinkarch@planct.nl Bezint eer u aan kamerbreed tapi|t begint! Fabriekswinkel KELA {L." Rechtstreeks van r.. iilft. fabriek naar consument... Voordeliger kan niet!!! 580 kleuren en designs, 5 |aar fabrieksgarantie VOORBEELD: Slaapkamer 3,5 x 3 mtr. Nodig 42 tapijttegels. Slechts €120,- Uw zillUgpnji grans Onze legpnjs: €l,- pt SOxSOcm DE ZOON VAN DE UITVINDER VAN HEUCA TEGELTAPIJT Tapijttegels sinds 19S6 Utrechtseweg 4. RENSWOUDE Zondags gesloten BEL 0318-57122S VOOR GRATIS TAPI/TKUURENINFO www.vanheugten.com Gisteravond was er een zoge noemde voorschouw in de Engh, waarbij bewoners van de wijk hun wensen en problemen kenbaar konden maken. Die worden door Balans doorgesluisd naar vertegen woordigers van dc gemeente die dinsdag 23 april een ronde maken door de Engh. Wie gisteren niet in de gelegenheid was mee te komen, kan alsnog zijn ei kwijt bij het wijkbeheerteam. Aanspreekpcrsoon is hiervoor Jo- landa Dijkman van de Stichting Balans. Zij is te bereiken in het buurthuis aan de Albert Cuyplaan, SI 6021987, en zal aangebrachte punten van de bewoners onder de aandacht van de gemeente bren gen. {/cttsvo m TE KOOP Gemshoorn 33, te Soest Zoekt u een rustig en gunstig ge legen hoekwoning met veel ruimte en in een uitstekende staat van onderhoud? Dan is dit het huis waarnaar u wellicht op zoek bent! Moderne hoekwoning gelegen aan zeer rustig woonerf met zowel aan de voor als achterzijde een vrij uitzicht over een plantsoen. Alle dagelijkse voorzie ningen in de directe nabijheid en slechts een tiental minuten lopen naar het bos. Bijzonder fraaie serre met dubbele toegang tot besloten tuin met gunstige zonligging, waardoor u ook in de winter heerlijk in uw eigen 'wintertuin' kunt zitten. Belangrijke kenmerken gelegen aan rustig woonerf langs 'houtwal' met veel bomen woonkamer met ruime lichte serre moderne open eetkeuken met inbouwapparatuur 3 slaapkamers op le verdieping luxe badkamer met ligbad/douche, toilet, wastafelmeubel en designradiator bergruimte, wasruimte en 1 ruime slaapkamer op 2e verdieping vrijstaande berging bouwjaar circa 1978 geheel voorzien van kunststof kozijnen en isolerende beglazing zonneboiler in cornb. met CV-gas HR combiketel perceelsgrootte 151 m2 vraagprijs 244.588,- k.k Documentatie over deze zeer fraaie hoekwoning kunt u vrijblijvend bij mij aanvragen. troot/ TE KOOP Albert Cuyplaan 25, te Soest Starters of kleine gezinnen opgelet! Dit is het appartement dat u zoekt. Een heerlijk vrij uitzicht over midden Soest aan de buitenrand van een woonwijk met appartementen. Dit goed onderhouden 3-kamer (voorheen 4) appartement ligt op de 3e ver dieping en heeft een berging op de begane grond. Belangrijke kenmerken woon- eetkamer met kurkparketvloer balkon op het zuidwesten nette keuken met plavuizenvloer en voorraadkast 2 slaapkamers met toegang naar balkon verbouwde moderne badkamer met ligbad/douche en wastafel bijkeuken met wasmachine aansluiting bouwjaar circa 1964 servicekosten 198,40 per maand inclusief erfpachtscanon en voor schot verwarming Vraagprijs 126.000,- k.k. Documentatie over deze woning kunt u vrijblijvend bij mij aanvragen. Speenkruidstraat 55 3 7 6 5 AB Soest lfl RVT Tel 035 6037490 Fax 035 6037491 4

Soester Courant | 2002 | | pagina 5