i - ibjÉB I Offcieel tintje nieuwe weg Soest zet zich in voor plan uitbreiding De Paardenkamp MÉÉ'' PAGINA 4 2002 WOENSDAG 17 APRIL 2002 SOESTER COURANT PAGINA 5 Wethouder Bart Krol actief op Beek en Daalselaan Stichting moet nog even geduld uitoefenen Service bij Schoemaker mwi l\AT1919 -ti'r* Spelregels Meningen i van lezers I Dorresteinweg De gulle gever Dit wil ik even kwijt m? -yi jiM - est.nl altijd plaats op de eer- n 16.00 uur tot 18.00 r, 7 oktober, 4 novem- jntiemaanden is er /vordt 20 minuten gere- i van dit spreekuur, dan melden Bij de heer A. 39 36 84, de heer R. 53, of de heer A. Tem- JBEHEER) s maken bekend, gelet lilieubeheer (Wm) en :ht (Awb) dat zij de vol- i artikel 8.19 Wm heb- :he Bedrijven (Parallel- ft het plaatsen van een Imachine. Het betreft ting ten aanzien waarvan jangenomen dat er geen gevolgen bestaan voor lunnen gedurende de met 22 mei 2002 wor- ehuis, kamer 2.31 op 2.30 uur. Belanghebben- i na bekendmaking (12 n bezwaarschrift indie- thouders van Soest. Te- voorlopige voorziening oen Milieu, telefoon [•I# RUCTJECOMM1SSIE 2t gebied Gelderse Vallei gaat wat doen en wan de reconstructiecommis- Deze commissie is inge- aten van Gelderland en ir van de provincies. De heeft de opdracht gekre- oor de Gelderse Vallei en 3it plan moet leiden tot tuur van landbouw, na tie, water, milieu, woon-, astructuur. 2constructiecommissie i.o. vermeld. U bent van harte >mmissie Gelderse Vallei/ maal per 6 weken. ng van de reconstructie- )02 in kamer 551 van het inaf 14.00 uur kunt u de sluitend komt het bestuur ng Gelderse Vallei bijeen. eden dering 8 maart 2002 ve bijeenkomsten e provincies, kort project itonome ontwikkeling i' .■mland en Vallei is het achterliggende rap secretariaat van de SVGV. len svernieuwing 2 Vallei :onstructiecommissie strekt :ust in het noorden tot de i het oosten, de Rijn in het !t concentratiegebied in het EN OVER RUIMTE' 2l Campanile, De Brand 50 ur tot 22.00 uur (om 19.30 'indt een debat plaats over ig in de provincie Utrecht. <om om mee te discussië- itwikkeling in de eigen icie Utrecht organiseert dit :r van de ontwikkeling van '05-2015. ovincie-utrecht.nl ENDMAKINGEN NTE LEESVERDER IGINA 5 De burgemeester van Soest maakt bekend dat op grond van artikel 2.2.2 van de Algemene Plaatselijke Verordening Soest 2000 vergunning is verleend aan het bestuur van het Oranjecomité Soest voor het houden van de volgende activiteiten: - op maandag 29 april 2002 een lampionnenoptocht vanaf 21.00 uur - op dinsdag 30 april 2002 Koninginnedag: 1optocht met versierde fietsen 2. programma bij paardensport Eldorado 3. Oranje Vrijmarkt op de Engh 4. kinderspelen aan de Dorresteinweg 5. Oranjebal in partycentrum "Bos en Duin" 6. open dag en avondprogramma Artishock aan de Steenhoffstraat 7. avondprogramma op de Engh van 21.00 tot 23.00 uur. Ten aanzien van het avondprogramma op de Engh is ontheffing verleend als bedoeld in artikel 35, eer ste lid van de Drank- en Horecawet. Voor de activiteiten 2, 5, 6 en 7 is een geluidsvergunning afgege ven ingevolge artikel 4.1.5 van de Algemene Plaatselijke Verordening Soest 2000. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit bezwaar maken bij de burgemeester binnen zes weken na de datum van de bekendmaking. Het bezwaar dient te worden gericht aan de burgemeester van Soest, Postbus 2000, 3760 CA Soest. Hoofdstuk 6 (algemene bepalingen over bezwaar) en de afdelingen 7.1 en 7.2 (bijzondere bepalingen over bezwaar) van de Algemene wet bestuursrecht zijn van toepassing. Indien bezwaar is gemaakt, kan ook om een voorlopige voorziening worden gevraagd, als er tijdelijke maatregelen nodig zijn waarmee niet tot de beslissing op het bezwaarschrift kan worden gewacht. Het verzoek moet worden gedaan bij de president van de rechtbank te Utrecht, Postbus 16005, 3500 DA te Utrecht. Daarbij is een griffierecht verschuldigd van 102,10 voor een natuurlijk persoon of 204,20 voor een rechtspersoon. Titel 8.3 van de Algemene wet bestuursrecht is van toepassing. SOESTERBERG De burgemeester van Soest maakt bekend dat op grond van artikel 2.2.2 van de Algemene Plaatselijke Verordening Soest 2000 vergunning is verleend aan het bestuur van het Oranjecomité Soesterberg voor het houden van activiteiten op het Dorpsplein op maandag 30 april 2002, te weten Koninginnedag. Voor het ten gehore brengen van muziek tot 23.30 uur is een geluidsvergunning afgegeven ingevolge artikel 4.1.5 van de Algemene Plaatselijke Verordening Soest 2000. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit bezwaar maken bij de burgemeester binnen zes weken na de datum van de bekendmaking. Het bezwaar dient te worden gericht aan de burgemeester van Soest, Postbus 2000, 3760 CA Soest. Hoofdstuk 6 (algemene bepalingen over bezwaar) en de afdelingen 7.1 en 7.2 (bijzondere bepalingen over bezwaar) van de Algemene wet bestuursrecht zijn van toepassing. Indien bezwaar is gemaakt, kan ook om een voorlopige voorziening worden gevraagd, als er tijdelijke maatregelen nodig zijn waarmee niet tot de beslissing op het bezwaarschrift kan worden gewacht. Het verzoek moet worden gedaan bij de president van de rechtbank te Utrecht, Postbus 16005, 3500 DA te Utrecht. Daarbij is een griffierecht verschuldigd van 102,10 voor een natuurlijk persoon of 204,20 voor een rechtspersoon. Titel 8.3 van de Algemene wet bestuursrecht is van toepassing. PARKEERPLAATSEN MINDERVALIDEN Burgemeester en wethouders van Soest maken in verband met het bepaalde in artikel 26 van het Be sluit administratieve bepalingen inzake het wegverkeer (BABW) bekend, dat zij besloten hebben par keerplaatsen voor mindervalide aan te geven door plaatsing van borden E6 van bijlage I van het RW-90 met onderborden: o RJ-LG-81 nabij de woning Veenbesstraat 486 o JH-TN-79 nabij de woning Prof. Lorentzlaan 86; o 23-GK-HP nabij de woning Di Lassostraat 124; o T 648 CDY nabij de woning Minstreelpad 77; o PX-HD-74 nabij de woning Luytenaarpad 16; o SV-BB-77 nabij de woning Van Hamelstraat 17; o NB-BH-26 nabij de woning Joh. Poststraat 96; o RZ-BV-46 nabij de woning Dorsvlegel 83; o FN-42-HB nabij de woning Wilgenblik 50 o 't.b.v. invalidenvoertuig' nabij de woning Dalweg 52. N.B.: Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit bezwaar maken bij het college van burgemeester en wethouders binnen zes weken na de datum van de bekendmaking. Het bezwaar dient te worden ge richt aan het college van B&W van Soest, Postbus 2000, 3760 CA Soest. Hoofdstuk 6 (algemene bepalingen over bezwaar) en de afdelingen 7.1 en 7.2 (bijzondere bepalingen over bezwaar) van de Algemene wet bestuursrecht zijn van toepassing. Indien bezwaar is gemaakt kan ook om een voorlopige voorziening worden gevraagd, als er tijdelijke maatregelen nodig zijn waarmee niet tot de beslissing op het bezwaarschrift kafi worden gewacht. Het verzoek moet worden gedaan bij de president van de rechtbank te Utrecht, Postbus 16005, 3500 DA te Utrecht. Daarbij is een griffierecht verschuldigd van 109,- voor een natuurlijk persoon of 218,- voor een rechtspersoon. Titel 8.3 van de Algemene wet bestuursrecht is van toepassing. STRATEN LOOP Burgemeester en wethouders van Soest maken in verband met het bepaalde in artikel 26 van het Be sluit administratieve bepalingen inzake het wegverkeer (BABW) bekend, dat zij besloten hebben op donderdag 25 april 2002 van 18.00 uur tot ruim een half uur na afloop van de Hartje Zuid Stratenloop: a. door middel van bord Cl van bijlage I van het RW-90 gesloten te verklaren voor alle verkeer: o de Schoutenkampweg; o de Soesterbergsestraat, tussen de ingang van het parkeerterrein en de Korte Ossendam; o de Gallenkamp Pelsweg; o Plein van Zuid, vanaf de ingang tot de aansluiting met het Driftje. b. Tijdens de Stratenloop het éénrichtingverkeer op het Plein van Zuid opheffen. N.B.: Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit bezwaar maken bij het college van burgemeester en wethouders binnen zes weken na de datum van de bekendmaking. Het bezwaar dient te worden ge richt aan het college van B&W van Soest, Postbus 2000, 3760 CA Soest. Hoofdstuk 6 (algemene bepalingen over bezwaar) en de afdelingen 7.1 en 7.2 (bijzondere bepalingen over bezwaar) van de Algemene wet bestuursrecht zijn van toepassing. Indien bezwaar is gemaakt kan ook om een voorlopige voorziening worden gevraagd, als er tijdelijke maatregelen nodig zijn waarmee niet tot de beslissing op het bezwaarschrift kan worden gewacht. Het verzoek moet worden gedaan bij de president van de rechtbank te Utrecht, Postbus 16005, 3500 DA te Utrecht. Daarbij is een griffierecht verschuldigd van 109,- voor een natuurlijk persoon of 218,- voor een rechtspersoon. Titel 8.3 van de Algemene wet bestuursrecht is van toepassing. OUDE AMBACHTENMARKT Burgemeester en wethouders van Soest maken in verband met het bepaalde in artikel 26 van het Be sluit administratieve bepalingen inzake het wegverkeer (BABW) bekend, dat zij besloten hebben in ver band met de organisatie van de 26e Oude Ambachtenmarkt op woensdag 8 mei 2002 vanaf 18.00 uur tot 9 mei 2002 2 uur na de sluiting van de Oude Ambachtenmarkt: door middel van bord Cl van bijla ge I van het RVV-90 gesloten te verklaren voor alle bestuurders: o de Neerweg; o de Eemstraat; o de Kerkstraat, vanaf huisnummer 43 tot de aansluiting met de Middelwijkstraat; o de Ferd. Huycklaan, tussen de Peter v.d. Breemerweg en de Kerkdwarsstraat; o de Peter v.d. Breemerweg, tussen de Kerkstraat en de Hooiweg; o de Schans, tussen de L. Brinkweg en de Weideweg; o het Kerkpad 1.1. vanaf huisnummer 134 tot de aansluiting met de Kerkstraat. Op donderdag 9 mei 2002 vanaf 06.00 uur tot 18.00 uur o door middel van bord C2 en C3 van bijlage I van het RW-90 gesloten te verklaren in noordelijke richting, de Lange Brink-weg tussen de Korte Kerkstraat en de Eemweg; o door middel van bord C2 en C3 van bijlage I van het RW-90 gesloten te verklaren in westelijke richting, de Eemweg, tussen de Lange Brinkweg en het parkeerterrein van WZ; o door middel van bord E6 van bijlage I van het RW-90 de oostelijke zijde van de Torenstraat tus sen de Oude Kerk en de aansluiting met de Kerkstraat over een lengte van 50 meter aan te wijzen als invalidenparkeerplaats; o door middel van bord Cl van bijlage I van het RW-90 gesloten te verklaren voor alle bestuur ders uitgezonderd aanwonenden de Korte Middelwijkstraat en de Kruisweg; o door middel van bord El van bijlage I van het RW-90 instellen van een parkeerverbod aan de even zijde van de Veldweg; o opheffen geslotenverklaring op de A.P. Hilhorstweg. Op donderdag-9 mei 2002 vanaf 06.00 uur tot 18.00 uur door middel van bord E2 van bijlage I van het RW-90 instellen van een verbod tot stilstaan aan beide zijden van de weg op: o de Eemweg; o de Ferd. Huycklaan tussen de Kerkdwarsstraat enhuisnummer 2; o de Lange Brinkweg tussen de beide aansluitingen van de Schans. N.B.: Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit bezwaar maken bij het college van burgemeester en wethouders binnen zes weken na de datum van de bekendmaking. Het bezwaar dient te worden ge richt aan het college van B&W van Soest, Postbus 2000, 3760 CA Soest. Hoofdstuk 6 (algemene bepa lingen over bezwaar) en de afdelingen 7.1 en 7.2 bijzondere bepalingen over bezwaar) van de Alge mene wet bestuursrecht zijn van toepassing. Indien bezwaar is gemaakt kan ook om een voorlopige voorziening worden gevraagd, als er tijdelijke maatregelen nodig zijn waarmee niet tot de beslissing op het bezwaarschrift kan worden gewacht. Het verzoek moet worden gedaan bij de president van de recht bank te Utrecht, Postbus 16005, 3500 DA te Utrecht. Daarbij is een griffierecht verschuldigd van 109,- voor een natuurlijk persoon of 218,- voor een rechtspersoon. Titel 8.3 van de Algemene wet bestuurs recht is van toepassing. Hoewel reeds enkele weken in gebruik, is de door getrokken Beek en Daalselaan vrijdagmorgen officieel geopend. Wethouder Bart Krol verleende daarvoor as sistentie bij het plaatsen van een lichtmast die de voet gangersoversteekplaats markeert. Onder de belangstel lenden waren onder anderen bewoners van Residence Souverain en de woongroepen Insulinde en Gossen- burcht. 'Het was een symbolisch moment', zei Krol na zijn handeling. De vergunning voorde aanleg van de laan, waarvoor het bestemmingsplan moest worden aange past, kwam niet zonder slag of stoot tot stand. De laan heeft aansluiting op de Stadhouderslaan gekregen via een rotonde. Als het aan Krol en zijn partijgenoten van het CDA ligt, komt er op deze rotonde ook een vertak king naar een weg door de polder. Ook de VVD, de PvdA en Soest 2002 willen asfalt, maar zijn het nog niet eens met elkaar over de omvang van de route. Zo als afgesproken tijdens de College-onderhandelingen, komt er een verkeersjonderzoek naar de mogelijkhe den van een rondweg. Foto Bell Wethouder Bart Krol begrijpt niet waarom de Inspecteur voor de Ruimtelijke Ordening problemen heeft met de uit breidingvan De Paardenkamp. 'De bezwaren zijn vergezocht', meent de wethouder die er al les aan zal doen om de nieuw bouw van een extra stal aan de Birkstraat voor het rusthuis voor paarden door te laten gaan. Of dat lukt, hangt voor een deel af van de provincie die nog een ver klaring van geen bezwaar moet af geven voor de bouwvergunning die de gemeente heeft afgegeven. Deze goedkeuring is nodig, omdat de uitbreiding van De Paarden kamp niet in het bestemmingsplan past. In eerder stadium bleken de pro vinciale ambtenaren geen bezwa ren te hebben tegen het plan. Als het provinciebestuur gevoelig is voor het commentaar van de In specteur en niet meewerkt, zal de gemeente bij de provincie bezwaar aantekenen. De Paardenkamp kan Al meer dan 50 jaar repareert Schoemaker beeld, geluid en huishoudelijke apparatenten. Eigen monteurs verzorgen snelle en vakkundige reparatie. Nu ook op zaterdag! Kleurervtv, telefoon of I.S.D.N. defect?; wasauto maat stuk; koelkast ontdooit? Bel Schoemaker, wij staan voor u klaar! eKReri Schoemaker Burg. Grothestraat 9 Telefoon: 035 - 601 03 44 in dat geval hetzelfde doen. Krol verwacht de uitspraak van de pro vincie over een week of drie, maar zegt dat hij vóór die tijd in gesprek zal treden met de Utrechtse gede puteerde. indien de provincie wel een ver klaring van geen bezwaar afgeeft, kan de uitbreiding van De Paar denkamp gewoon doorgaan. Maar de Inspecteur heeft dan de moge lijkheid om op zijn beurt bezwaar aan te tekenen bij de gemeente, wat de procedure weer zal vertra gen. Krijgt de Inspecteur zijn zin niet en houdt hij zijn poot stijf, dan kan hij daarna bij hogere instanties bezwaar maken. Op de plek van een voormalige stoethoeve wil De Paardenkamp ruimte creëren voor ca. 50 paar den. Daarvoor heeft de stichting een perceel gekocht, waar voor heen een stoethoeve was geves tigd. 'Het is toch wonderlijk dat de Inspecteur verschil ziet tussen de stocthoeve en de Paardenkamp, want dat is marginaal', zegt Krol. Hij vindt het niet te snappen, dat de Inspecteur dwars gaat liggen. Weliswaar zal de stal (9 meter) hoger worden dan het huidige ge bouw (6 meter), maar dat is van af de weg niet eens te zien. Boven dien zal elders op het terrein een gebouw worden afgebroken. Volgens Krol is het belang van De Paardenkamp niet te beperken tot lokaal niveau. 'Het is een grens overschrijdende instelling van na tionaal belang. 'En wat past er nu beter in dat gebied? Een oude fok kerij of een Paardenkamp, dat is toch vrijwel hetzelfde? De functie is wat ons betreft uitstekend.' Burgemeester Koos Janssen gaf niet alleen het startsein voor het ju bileumjaar, maar stak De Paarden kamp ook een hart onder de riem. Foto Bell Jubileum De kwestie trekt een schaduw over het veertigjarig bestaan van de stichting, maar niettemin werd za terdag het startsein gegeven voor een serie jubileumactiviteiten. Bur gemeester Koos Janssen onthulde 's middags èen smeedwerk van Maarten de Bruin, een medewer ker van de stichting. Janssen liet de gelegenheid niet onbenut om even in de geschiedenis te duiken, maar vooral ook om de waardering van het gemeentehuis uit te spreken over het werk dat de stichting (zonder overheidsubsidies) ver richt. 'Soest, heel paardenminnend Ne derland is trots op De Paarden kamp. Het vurig idealisme en de lange wachtlijst zijn de drijfveer achter de uitbreidingsplannen. De gemeente Soest en de provincie hebben zich van harte hierachter geschaard. We zullen ons van har te echt actief inzetten om de plan nen mogelijk te maken. Het zou een mooie, maar ook verdiende bekroning van het jubileumjaar zijn.' De Paardenkamp houdt zaterdag 25 mei de halfjaarlijkse open dag. Dan wordt 'uitgebreider' stilge staan bij de verjaardag en worden natuurlijk ook yteer nieuwe bewo ners begroet. Bouwbedrijf Peter van Asch v.o.f. Grote Melmweg 7B - 3764 AZ Soest Telefoon: 035 - 6024060 - Fax: 035 - 6020640 Voor de beste merken op het gebied van beeld en geluid. Uw CD DVD specialist. Steenhoffstraat 15, 3764 BH Soest, Tel. 035-6012132 www.goudcnsnaar.nl Om in aanmerking te komen voor plaatsing moeten brieven voor de rubriek 'Meningen van lezen' zijn voorzien van de naam van de afzen der. Daarnaast is bet de bedoeling dat de inhoud betrekking heeftop activiteiten of ontwikkelingen die te maken hebben- met Soest. De maximale toegestane lengte is 300 woorden. v De redactie van de Soester Courant is verantwoordelijk, noch aanspra kelijk voor de inhoud van de brie ven. L'ite-raard behoudt de redactie zich het recht voor om van deze spelregels af te wijken, brieven in te korten of te weigeren. Vrijwel alle bewoners van het We teringpad, ook daar wonen men sen (volgens de bewoners van de Dorresteinweg niet) zijn het er mee eens dat, als je de Kostverlo- renweg en het Weteringpad open stelt voor alle verkeer, dan komt al het vracht- en personenverkeer uit de richting Amsterdam e.d. wéér dwars door het hart van Soest, met name de Koningin- nelaan-Nieuwstraat-Laanstraat- Beckeringhstraat. Voorjaren terug is juist daarom deze maatregel ge nomen. Op deze wegen wonen veel meer mensen met kinderen als op dat stukje Dorresteinweg. Als deze mensen toch op dat soort dingen als drukte letten, kunnen ze beter iets aan de onoverzichtelijke krui sing Dorresteinweg-Industrieweg en hoek Dorresteinweg-Laanstraat doen. Daar wordt constant tot op de hoeken geparkeerd voor laden en lossen. Gevaarlijk voor moe ders op de fiets met kleine kinde ren. Ook vinden de meeste mensen het een ramp om over de Dorrestein weg te rijden (dat is natuurlijk ook de bedoeling met al die drempels en inhammen), maar het is toch een woonstraat, dus iedereen moet er toch fatsoenlijk door heen kun nen rijden of is deze particulier ei gendom geworden? Deze mensen vergeten, denk ik, dat door het openen van deze twee doorgangen je al het verkeer op hun zelf aan trekt, of moet dat stukje Dorres teinweg doodlopend worden? Is dat de bedoeling soms? Het feit is gewoon, dat heel Soest veel te druk wordt en structureel totaal verkeerd is ingedeeld. Laat het bestuur van de gemeente hier eerst maar eens over studeren! Manus van Rouwendaal De verkiezingen zijn nog maar net achter de rug en de heer Krol be gint weer met geld uit te geven, omdat hij vindt dat wij als burgers wel een bijdrage kunnen missen om Van de Grift in het zadel te helpen. Van de Grift doet er ook iets bij (de heer Bodewes zegt het ook, het is geven en nemen), maar neem maar van mij aan dat het reeds is verwerkt in de bouw. Van de Grift moet dan snel gaan begin nen, want dan krijgen wij een mooi uitzicht op de ingang van de be graafplaats, als klap op de vuurpijl zegt Krol dan ook nog dat de mo numentale boerderij beter tot zijn recht komt. Ik weet niet door wat voor bril de heer Krol kijkt, maar als er iets is verknald, dan is dat juist een locatie die je beter niet als voorbeeld kan noemen, dan bor relt de ergernis gelijk weer om hoog. 600.000 Gulden heeft dat ons gekost, mijnheer Krol, of zal ik het in Euro's noemen, dan lijkt het wat minder. Ik krijg het vermoeden dat hier ook weer afspraken zijn gemaakt waar wij niet meer onderuit kun nen komen, tevens zou ik ook graag van u willen weten wat voor afspraken er reeds zijn gemaakt met de firma Hoogevest betreffen de Soestduinen. U maakt het Soest 2002 wel gemakkelijk om miljoe nen te besparen, want ik ga er van uit dat dit project 'de Poort van Soest' uw Waterloo gaat worden. Als de beslissing om Van de Grift een deel van onze belastinggeld te geven reeds vast staat, en ook niet meer terug is te draaien, moet er in ieder geval een onderzoek komen I of deze rotonde wel nodig is, dit in verband met de rondweg. Mis- I schien is het beter om het geld te I gebruiken voor een betere door stroming in Soest zuid. Hier ligt voor de Soester politiek de kans om een halt toe te roepen aan mensen die op deze manier hun minachting tonen van de nog niet zolang geleden verkiezingsuit slag. M.H. Bestman Nu vier jaar geleden las ik in de Soester krant, dat er bij de ROC Nederlandse les wordt gegeven aan mensen die moeilijk kunnen lezen en schrijven of helemaal niet. Nou, daar was ik er een van. Ik kon wel lezen en schrijven, maar vraag niet hoe, want ik ben vroe ger niet lang op school geweest. Na heel lang denken ben ik naar het ROC gegaan. Toen ik daar op de stoep stond, ben ik niet naar binnen gegaan. Want wat ik toen dacht, wil niemand weten. Drie weken later heb ik mijn stoute schoenen aan gedaan en ben over die drempel heen gestapt, want die drempel was mijlen hoog voor mij. Toen ik in de klas kwam trof ik meer mensen aan zoals ik en er was een hele leuke en lieve docent met veel geduld, dus dat viel alle maal mee. En je krijgt nog zoveel cadeau. Want ik ben voor veel din gen herboren. Ik was alles kwijt; bijvoorbeeld mijn vertrouwen in mezelf en in anderen en ik was heel onzeker, durfde bijna niets. Nu werk ik nog aan het voor mezelf opkomen en dat lukt al aardig. Nee, ik ben blij dat ik die stap heb genomen. Het schrijven en lezen gaat al stukken beter: nog niet helemaal foutloos, maar dat komt wel, daar ben ik niet bang voor: en weet je, ik ben zelfs nog iets geworden. En nu vind ik dat iedereen het mag lezen j en verder vertellen. Nu ga ik nog iets' vertellen waar ik trots op ben. 'Mijn pen is mijn tweede vriend. Want ik hou van schrijven'. Dus wat ik zeggen wil: Waar een I wil is, is een weg en je bent nooit te oud om te leren, want ik ben nu u' 46 jaar, dus... 'Mens, neem dien stap, net als ik'. M.P. Naam en adres bij de redactie be kend. Succesvol adverteren, het ligt voor de hand, dat doen ondernemen in de Soester Courant Soesterbergsestraat 32A, 3768 EJ Soest Tel. 035 -601 31 82

Soester Courant | 2002 | | pagina 5