slof€5/5 Vellicht vandaag witte rook SoYoCo Em ÉHK SOK Ienie-mienie bij Soest-Zuid n botter amóhocK SwZ^r^c^Mountainbikers rijden 251 ^@K™5"|uro bijeen voor 't Hart Twee lekke banden tijdens Luik-Bastenaken-Luik in BOX- GOR SPRING DIJNEN Galerij der kampioenen I ub hoopt rond te komen met nieuwe damestrainer OLLEYBAL Bluesnight met 'Kingsnakes' OUNTAINBIKE »t98(Bmrrrantójk/ Leningen j van lezers! Snelheidsduivel R.WESTRA Zonnehemel te huur Klusjesdienst voor ouderen VISSEN Sjouk Rijksen Molenstraat VISSEN Viswedstrijd voor de jeugd Werk aan de weg Bromfietser aan been gewond Koningsweg Mannen steken vuurpijlen af Vertelochtend Seniorenbingo VOETBAL Soester jeugd mikt op lokale strafschoptitel VOETBAL Opvolgers van Kluivert spelen bij S.O. Soest Loodgieterswerk Tennisclub opent eigen minibaan voor kinderen TENNIS TAFELTENNIS Shot organiseert kampioenschap Midden-Nederland Aanvragen van 'lintje' kan tot maandag 15 juli A.S. ZONDAG GEOPEND DE MOOISTE COLLECTIE DE GROOTSTE COLLECTIE Landsfinale Sportprogramma Duivenberichtenjj PAGINA ld met schijfjes)^ 5Q DENSDAG 22 MEI 2002 SOESTER COURANT PAGINA 11 lavond moet er bij Stam/ foCo witte rook uit de oorsteen komen ten teken de club overeenstemming •ft bereikt met een nieuwe ner voor het eerste dames- Als het klikt tussen de ididaat en de spelersgroep inen de handtekeningen on- het contract worden gezet. aantal volleybalsters maakte ilopen weekeinde reeds kennis de potentiële opvolger van Gert Veldhuizen. Tijdens het jaar lijks grastoernooi in St. Anthonis, dat Stam/SoVoCo overigens won, voerde hij met enkele dames kor te individuele gesprekken. Manager Jacques Hardenberg van Stam/SoVoCo hoopt dat het van daag tot een afronding komt, zei hij gistermorgen desgevraagd. Haakt de kandidaat af, dan moet Hardenberg weer van voor af aan beginnen en is het de vraag of de huidige speelsters langer hun ge duld kunnen bewaren. Tot nu toe doen ze dat voorbeeldig, vindt de manager. Immers, niemand heeft nog aange geven te zullen vertrekken, dit on danks het feit dat sommige speel- ANKETBAKKERIJ >est - Tel. 601 23 54 •oest-Tel. 601 20 65 V- Soest -Tel. 601 38 77 Steenhoffstraat 46, tel. 60195 77 Zaterdag 25 mei Kingsnakes bluesband. Gemeen rockende bluesband uitj ZaJtbommei die meedogenloos doordringt tot de kern van de har de en rauwe Chicagoblues uit de jaren vijftig. Agressief, onheilspel lend en geladen klinkt de Chicago blues, met als belangrijkste ken merken de striemende gitaar en de-— .*1*1 De oorspronkelijke kern: Erie La- badie, Andre Dieterman en Rob Lumeij, zet de groep eind '87 op. Met de toenmalige Hammond-or ganist/ pianist Roel Spanjers (heeft o.a. gespeeld bij Magie Frankie en Dierenopvang 't Hart is 251 nu spelend bij J.W. Roy) zette de euro rijker geworden dankzij an menig festival op z'n kop. je open Soester kampioen- ta7 schappen van de mountainbi- unJïetndBe?„tZalrmmel "«club Midden-Nederland uuuwi aeoand een stevige live-re- putatie op. The Kingsnakes spelen Het inschrijfgeld van blues in de stijl van Little Walter, <wwm*rc Qfof. The Fabulous Thunderbirds, Les- ter Butler en T-bone Walker. Het materiaal bestaat uit eigen num mers en covers. Aanvang: 22:00 uur. Entree: 10,00; leden 6,50. Maandag 27 mei 'No man's land' Ergens in de puinhoop die ooit Joegoslavië heette zijn de Bosniër Ciki en de Serviër Nino, beiden uit Sarajevo, vastgeraakt in een loop- ®ra^' Het enige dat ze ervan weer houdt elkaar overhoop te schieten, is hun overlevingsdrang. Want een derde man, de Bosniër Cera, ligt in dezelfde loopgraaf op een mijn. Een verkeerde beweging van zijn kant en de boobytrap ontploft. Franse blauwhelmen treffen de drie mannen in de loopgraaf aan. van hogerhand wordt echter bevo len niet in te grijpen - want stel dat de neutraliteit van de VN in gevaar zou komen. Als ook nog een am bitieuze internationale tv-verslag- geefster zich ermee gaat bemoeien, verandert het niemandsland nog meer van een slagveld in een mor bide circusvoorstelling. De oor logsjaren in Joegoslavië kun je on mogelijk hilarisch noemen, en 'No st Land' speelt zich af in het n?n- ï*n de striJd- Toch is bij !s Tanovic' film een scheve glimlach soms moeilijk te onder- druc^ke"-Op wonderbaarlijke wij- w aagL ViC (32> erin om oorlogsfilm als een subtiele tragi- ™me 'c neer te zetten, waarin alle ?^je" parti'en te worden - en oorlogsfilm zonder gro- e actiescènes en helden, maar wel iert )ant scenano, heel terk acteerwerk, veel zwarte hu- nor en suspense van begin tot u° s ^d' kreeg vorig aar op het filmfestival van Cannes LpV)s wer het beste scenario, -nkele maanden en vele prijzen ilmrer T?"0™' debuutfilm op ilmfestival Rotterdam met ruime oorsprong de publieksenquête, en nlangs werd de film bekroond 'e de. °^ar voor de beste bui- f™* 20:30 uur. Entree 5,00; CJP/65+ 3,50. Reserve- „maandag t/m vrijdag 9:00- >:00 uur, 886019577. Scène uit'No Man's Land'. Ie 50 deelnemers werd afge- taan aan deze instelling. De wedstrijd vond vorige week woensdagavond plaats op De Bergjes, nabij het Soester Hoogt, "e mountainbikers zaten 60 minu- :n op hun fiets. De organisatie ield rekening met verschillende itegorieën, zoals heren, dames, Teranen en het feit of ze wel of geen licentiehouder zijn. Winnaar van het overall klassement werd Johan van Gils uit Oosterhout, de rapste dame was Bea Winters uit Wijk bij Duurstede. De beste loka le deelnemer was Koen Valken- hoef uit Soesterberg, die normaal internationale 'downhill' wedstrij den rijdt. Gezien het succes van de eerste open wedstrijd denkt de MBC er stevig aan om in de toekomst weer een wedstrijd te organiseren, waar van het inschrijfgeld wordt ge schonken aan een goed doel. Van wege de beperkte vergunning van de gemeente mochten vorige week maximaal 50 fietsers starten. De MBC hoopt in het vervolg op een soepeler toelatingsbeleid van de gemeente, zodat de opbrengst ho ger kan uitvallen. Graag wil ik op deze plaats mijn ank en waardering uitspreken oor de aandacht, toewijding en lichtsbetrachting waarmee onze olitie zich inzet voor onze veilig- eid. Eén van de factoren die onze eiligheid bedreigt, zijn automobi- sten die het motorgeweld van hun acemonsters niet weten te beteu- elen, en die door hun gevaarlijke n roekeloze rijstijl de inwoners an Soest voortdurend belagen, c ben, ik geef het eerlijk toe, één an die roekeloze rijders die de rute krachten van zijn vervaarlij- e Ford Ka niet altijd in bedwang eeft. Op plaatsen waar de maxi- naal toegestane snelheid 50 km edraagt, wil ik een enkele keer vel eens 51 of zelfs 52 km per uur ijden. Fout natuurlijk, ik weet het, elemaal fout! Maar ja, 'het is een riend die mij mijn feilen toont', lietwaar? En gelukkig is de poli- ie in dat opzicht mijn beste vriend, lie dan ook voortdurend mijn fei- en toont. Twee weken geleden nog werd ik ergens in Soest geattendeerd op overschrijding van de toegestane maximum snelheid van 50 km. Blijkens de brief die ik ontving had k, ik durf het slechts fluisterend te oekennen, met wel 54 km per uur over de weg gescheurd! Er waren, oh wonder, gelukkig geen slachtof fers gevallen, maar wel werd ik vriendelijk (nou ja, vriendelijk) verzocht het lesgeld voor deze cur sus heropvoeding ad 28,- over te maken. 3at bedrag, dat ik natuurlijk met veel genoegen heb voldaan, is ronduit een schijntje voor zo'n waardevolle les. Nee, ik vind dat wij in Soest heel blij mogen zijn net al die wakkere politiemannen :n -vrouwen, die ons zo belange- oos en onbaatzuchtig beschermen :egen niets en niemand ontziende snelheidsduivels zoals ik. Vandaar dat ik mijn waardering voor hun «oene en doortastende optreden nu graag ook eens op deze plek wil uiten. Ernst Jawetz Dorresteinweg 60 Soest Telefoon 601 32 88 koopt LOMPEN, IJZER, PAPIER en METALEN Zaterdag na 12.00 uur GESLOTEN. metgeziditsbruiner 3 Weken 89,- 6 weken 148,- (ook voor de koop) TROPICAL (035) 542 23 92 De klusjesdienst vpor ouderen is ontstaan om oudere mensen in huis bij te staan. De vrijwil ligers komen op verzoek kleine klusjes doen. Daarbij kan worden gedacht aan het ophangen van een schil derij, de cv-ketel vullen, tl-bui- zen en lampen vervangen, stop contacten herstellen, rolgordij nen gangbaar maken en lekken de kranen repareren. Voor een klusje wordt 2,50 gul den in rekening gebracht. Voor twee klusjes moet dus vijf gul den worden betaald. Ook eventuele bijkomende ma teriaalkosten worden in reke ning van de aanvrager gebracht. De medewerkers verwijzen de ouderen desgewenst ook door naar hulpverleningsadressen. De Klusjesdienst is een initiatief van de drie ouderenbonden in Soest. Het centrale meldpunt van de Klusjesdienst is de SWOS, 286023681. sters een aanbieding van een ere divisieclub op zak hebben. 'Ze wil len de weg die we zijn ingeslagen, voortzetten', aldus Hardenberg over de speelsters die dit seizoen op de tweede plaats in de eerste divisie eindigden, iets wat de club nooit eerder lukte. De ambitie van het team is dan ook om de eredivisie te bereiken. Als de plannen doorgaan, wordt het eerste damesteam zelfs in een stichting ondergebracht, zodat de financiële zaken kunnen worden losgekoppeld van de vereniging. Hardenberg hoopt dat iedereen daadwerkelijk blijft, zodra vandaag of een van de komende dagen de nieuwe trainer wordt vastgelegd. Daarnaast is het van belang dat de selectie wordt uitgebreid met enke le speelsters. De huidige kandidaat zou mogelijk enkele volleybalsters kunnen 'meenemen' naar Soest. De trainer met wie vandaag weder om wordt gesproken, was afgelo pen seizoen ook al trainer van een damesteam in de eerste divisie. Daarmee was hij actief in de ande re poule en 'aardig succesvol', zo als Hardenberg het omschrijft. Vorige week had de volleybalma nager nog een onderhoud met een nationale 'toptrainer' over een mogelijke komst naar Soest, maar deze optie bleek financieel onhaal baar voor de Soester volleybalver eniging. Allemaal hebben ze de finish bereikt van Luik-Bastenaken- Luik. De negen Soesters die zondag de recreatieve uitvoe ring van de 215 kilometer lan ge voorjaarsklassieker vol brachten, keerden eergisteren heelhuids weer terug. Zover bekend bleef de materiaal- pech beperkt tot twee lekke ban den, het klimaat zorgde af en toe voor wat tegenwind en trakteerde de toerrijders eenmaal op een gra tis douche. Om zes uur 's morgens was de groep van start gegaan. Na tien uur en dertig minuten was Johan Schmidt de eerste van de fietsen de vriendenclub die de eindstreep onder zich zag verdwijnen. Even als Gerard van Logtenstein en Evert Posthuma deed hij voor het eerst mee aan Luik-Bastenaken- Luik. Anderen hadden de tocht in de jaren tachtig al een keer of meerdere malen (uit)gereden. Toen Schmidt in de Belgische in dustriestad zijn benen strekte, had Eric Toonen nog twee uur te gaan. Hij kwam om half zeven als laat ste van het selecte Soester gezel schap binnen, nadat hij tijdens wat klimmetjes zijn fiets had moeten verruilen voor de benenwagen. 'Maar we hebben het allemaal ge haald, zonder noemenswaardige problemen, dus we hebben er daar nog een feestje van gemaakt', zei Wout van Logtenstein de volgen de dag, na terugkeer in Soest. Voor, tijdens en na de klassieker werden de rijders bijgestaan door ploegleider Nico Toonen en ver zorger Ben Burgman. De laatste verving ter elfder ure John Leber die vanwege omstandigheden moest afzeggen. De derde wedstrijd van de zomer competitie van de Snoekbaars is een prooi geworden voor Sjouk Rijksen. Met 6.49 meter behaalde hij aan de Eem een afgetekende winst. Kik van de Hoef (5.15) werd tweede, gevolgd door onder anderen Maarten Mosk (4.85) en Kees Bruining (3.72). Vanwege het paaien wordt er in deze tijd van het jaar meestal niet zo veel gevangen. Vanuit dat oog punt mochten de deelnemers van de Snoekbaars in het algemeen niet klagen over de resultaten die ze zaterdag boekten. In de Molenstraat is 30 kilometer de snelheidslimiet, maar een man reed er donderdag met 78 door heen. Hij liep tegen de lamp, om dat de politie een controle uitvoer de. Van de 93 voertuigen die wer den gecontroleerd op hun snel heid, reden er 34 te hard. Aan de vijver van het Hazepad wordt zaterdag 25 mei een jeugd- viswedstrijd gehouden. Daarbij mag alleen een vaste hengel wor den gebruikt. Hengelsportvereni ging de Snoekbaars zorgt voor hapjes en drankjes en dekt tevens een tafel met prijzen die na afloop worden uitgereikt. Er wordt be gonnen om 9:30 uur en de wed strijd duurt tot 12:00 uur. Vóór meer informatie: W. van de Kraats, 6016895, of E. van de Kraats, 88 6019955. Volgende week worden enkele wegen in Soest geasfalteerd en dat kan hier en daar hinder teweeg brengen voor het verkeer. Maan dag 27 en dinsdag 28 mei zal er een omleiding zijn tussen de Dor resteinweg en de Nieuwegracht. Dinsdag 28 mei zijn er ook een omleidingen op het Nieuwerhoek- plein en de Dalweg (tussen de Weegbreestraat en de Beuken laan). Met beenletsel is een achttienjari ge Soester naar Ziekenhuis Eem- land gebracht. Hij raakte gewond bij een aanrijding op de Birkstraat, vorige week dinsdagmiddag. Daar reed hij op zijn bromfiets in de richting van Amersfoort. Ter hoogte van een uitrit werd hij aan gereden door een auto die werd bestuurd door een 73-jarige Nij- kerker die hem over het hoofd had gezien. De automobilist bleef on gedeerd. Met behulp van een lasergun zijn donderdag 15 automobilisten be trapt op te hard rijden. De politie controleerde er tussen kwart voor vier en kwart voor vijf. Er mag 50 worden gereden, maar een auto mobilist scheurde met een snelheid van 88 kilometer per uur voorbij. En passant bekeurde de politie twee bromfietsers die op het fiets pad reden in plaats van op de rij- Als in een heuse Hollywood-film met veel speciale effecten, zagen surveillerende agenten donderdag nacht ineens dat de hemel werd verlicht. Ze gingen op onderzoek uit en kwamen erachter dat op de Van Weedestraat vuurpijlen wer den afgestoken vanuit een woning. De twee mannen die hiervoor ver antwoordelijk waren, werden ge sommeerd de straat schoon te ve gen. Als blijk van dank werd hen daarna een bekeuring overhan- digd. De Klarinet Er is morgen wéér een verteloch tend, waar mensen hun verhaal over de Tweede Wereldoorlog kwijt kunnen. De eerste bijeen komst met dit thema vond afgelo pen donderdag plaats, maar op verzoek van de aanwezigen komt er morgen een vervolg. De gasten kregen vorige week de gelegenheid hun belevenissen tij dens de oorlog uit de doeken te doen. Ze vertelden nare, maar ook leuke herinneringen en waren na anderhalf uur nog niet uitgepraat. Vandaar dat ze morgen om 10:00 uur in ontmoetingscentrum De Klarinet elkaar opnieuw opzoeken. Mensen van 55 jaar en ouder, die er vorige week niet bij waren, zijn ook welkom. Het centrum is te vinden aan de Klarinet in Over- hees, 88 6023139. De laatste seniorenbingo van dit seizoen staat voor de deur. Vrijdag 24 mei zal deze worden gehouden in De Klarinet. De zaal van het ontmoetingscentrum gaat om on geveer kwart voor twee open en om 14:15 uur wordt begonnen met de eerste ronde. Alle 55-plussers kunnen meedoen. In juni, juli, au gustus en september is er geen se niorenbingo, maar in oktober pak ken de organisatoren de draad op. Tot ongeveer 21:45 uur vanavond worden er aan de lopende band strafschoppen afgevuurd op tal van doelmannen, onder wie Gentenaar van NEC. Niet minder dan 120 jongens en meisjes van de vier Soester clubs mikken namelijk op het lokaal penaltykampioenschap. Dat gebeurt voor de derde achter eenvolgende keer. Vorig jaar stond S.O. Soest garant voor de organi satie tijdens het 75-jarig bestaan. In 2000 had Hees het initiatief ge nomen, toen het de vijftigste ver jaardag vierde. De deelnemers variëren in leeftijd van 6 tot en met 18 jaar. Om 17:30 werd/wordt er begonnen. De reeks wordt afgesloten met de finale in verschillende leeftijdgroepen. Dan staat NEC-doelman Bert Genten aar tussen de palen. In de voor gaande edities probeerde Harald Wapenaar van FC Utrecht de Soester jeugd het scoren te belet ten. Toen ze nog onbekend waren, speelden Patrick Kluivert, Claren- ce Seedorf en Jordy Cruyff una niem in de relatieve anonimiteit op de Bosstraat-Oost. Hun opvolgers staan reeds te trappelen en komen zaterdag en zondag naar het sport park van Soest om mee te doen aan het jaarlijkse D- en E-toer- nooi. Sinds jaar en dag is Ajax daar de meest prominente deelnemer. UEFA-Cup winnaar Feyenoord ontbreekt dit jaar, maar Soest heeft zes andere profclubs vastgelegd. Uit de vaderlandse competitie ko men Heerenveen, ADO Den Haag en FC VW naar Soest. De bui tenlandse inbreng is van het Deen se Lyngby en de Belgische eerste klassers Beerschot en KV Meche- len, de club van Aad de Mos. AFC en natuurlijk Soest completeren het deelnemersveld. Het internationale voetbaltoernooi met toppers in spe begint beide dagen om 10:30 uur. Installatiebedrijf ^^*2 j. cornelisse bv. I II Telefoon (035) - 601 30 14 Sinds vrijdag beschikt TV Soest-Zuid over een minibaan, speciaal bestemd voor kinde ren tot 10 jaar. Of er uiteinde lijk Grand Slam winnaars uit ben zullen voortkomen, is nog de vraag; spelplezier kunnen ze in elk geval voldoende op doen. Onder het mom 'maak kennis met tennis' heeft Soest-Zuid twee jaar lang een wervingsactie gehouden onder de jeugd. Het resultaat is overweldigend. Er moest zelfs een wachtlijst worden ingesteld, want ongeveer 100 kinderen, van wie de meesten onder de 10 jaar, slaan nu geregeld tegen een balletje. Dat doen ze onder leiding van de trai ners Danny Egter en Ilona Sluis. Om de kinderen tevens te laten wennen aan wedstrijdsport, werd besloten een speciale minibaan aan te leggen. T\vee jaar geleden keur de de ledenvergadering het voor stel goed en werd bijna 50.000 gulden uit de algemene reserve gehaald. De gemeente deed ook een duit in het zakje door circa drieduizend euro beschikbaar te stellen uit het fonds kleine sport- voorzieningen. De mini-tennisbaan is zojuist geopend. De jeugd van TV Soest- Zuid kijkt de ballonnen na. Foto: Herman van Dam Parkcommissaris Boudewijn van Empelen mocht vrijdagavond de openingshandeling verrichten. Hij werd daarbij gadegeslagen door tientallen kinderen en veel nieuws gierige ouderen, onder wie ook jeugdvoorzitter Kees-Jan van Ha meren én Connie Diemers. Zij or ganiseert de interne ienie-miene competitie die de jonge tennissers op de minibaan gaan afwerken. In samenwerking met de NTTB houdt Shot op zondag 26 mei de Meerkampioenschappen van Mid den-Nederland. Aan dit evene ment voor individuele spelers doen de sterkste tafeltennissers van deze afdeling mee. Spectaculaire balwisselingen zijn dus gegarandeerd en iedereen is welkom om te komen kijken in de speelzaal van Shot in het Orlando- gebouw aan de Di Lassostraat. Er wordt begonnen om 11:00 uur en de ontknoping is rond de klok van zes uur. Voor informatie kan contact worden opgenomen met Martin Briët, tel. 6035595 of e-mail: m.briët@planet.nl Tot 15 juli kunnen aanvragen wor den ingediend voor koninklijke onderscheidingen voor volgend jaar. Dat meldt de gemeente, waar de verzoeken dienen te worden gedeponeerd. De gemeente raadt aan eerst contact te zoeken met de secretaresse van burgemeester Koos Janssen, die te bereiken is via telefoonnummer 6093443. Zij ver telt dan welke gegevens moeten worden verstrekt en aan welke voorwaarden moet worden vol daan om een kans van slagen te hebben. Alle aanvragen zullen worden be handeld, waarna volgend jaar rond Koninginnedag de onderscheiden mensen de versierselen krijgen uit gereikt. Dat gebeurt ieder jaar, uit zonderingen daargelaten, in de raadzaal van het gemeentehuis. (VAN 11.00 TOT 16.00 UUR) MET KEUS UIT 100 OCCASIONS BOVAG GEKEURD EN INRUIL MOGELIJK. KEUS UIT 70 SHOWMODELLEN HOBBY: DE MEEST VERKOCHTE KNAUS: DE NUMMER 2 FENDT: DE SNELST GROEIENDE Oe Cannenburg Caravans De Steiger 13-16 Industrieterrein De Steiger 1351 AA Almere-Haven S (036)531 34 70 fax ^036^531 25_~" BIJ WASIEL STEITNER BIJ WASIEL STEITNER WASIEL STEITNER SLAAP8TUDIO T A P U T WASIEL STEITNER SLAAPSTU.DIO T A P IJ T BR 1 N K W E O 3 S Soest.t.o.REMU-Tel 035-6019600 B R N K W E G 3 8 Soest. t .o. REMU - Tel.: 035 - 601 96 00 I i.l* Mf.ifui Diiviv.'x (Irwtamten Kk-»o uKrc SïwtWfliï» Skr Het tweede team van biljartvereniging Soestdijk is gewestelijk kampioen geworden in de C4 klasse. Het team dat Eemland vertegenwoordigde, be staat uit Jan van den Brink, Rien van Geerenstein, Frank van Burgste den en Henk Brons. Het viertal mag op vrijdag 14 juni meedoen aan de landelijke finale. DONDERDAG 23 MEI Bedrijfssporl 19:00 Volleybaltoernooi (Beu kendal) ZATERDAG 25 MEI Vissen 09:30 Jeugdviswedstrijd (Haze- pad) ZONDAG 26 MEI Tennis 10:00 Be Quick-LTC Soestdijk 10:00 Dicke Rijst-TV Soest-Zuid 10:00 LTV Soesterberg-Strokel 4 MAANDAG 27 MEI Bedrijfssporf 19:00 Zaal voetbaltoernooi (Beu kendal) DINSDAG 28 MEI Bedrijfssporf 19:00 Voetbaltoernooi (Ecm- weg) Soester Courant overal thuis is Soest en Soesterberg Wedvlucht: Pont St. Maxence; afstand: 371 kilometer; wind: zuidwest. De Zwaluw R.v. Hornsveld 1; Comb. van Egdom 2; Patrick Ingrid 3; gebr. de Bruin 4; P. Kanters 5; J. v.d. Brakel Zonen 10; H. Huisman 11; G.M. Schimmel 14; R.W. Grift 16; v. Ginkel Kanters 17; J. van Dijk 19; Comb. de Bes-de Bree 21; C. Kamphorst 25; V. Es Rijksen 28; S. v.d. Heiden 30; H. Wolfsen 31; W. van Dorrestein 35; R. v. 't Net 36; R. Eimers 37; A. Rook- huizen 38; H. Vos 44; E. v.d. Brakel «Sc Znn 48; Th. Wigtman 57; R. Voskui len 63; H. Vonk 73; H. Toonen Zn. 85; A. Hooijcr 88; De Vriendschap G. Rietveld 1; Vaessen/Vecnendaal 2; Altenaar/Reijerse 3; R. v. Groencs- tein/zn 4; J.C. Wijnands 5; B.G. Schimmel 6; A. Dijkstra 7; Comb. Zijt- veld/Krol 8; H.H. v.d. Veen 9; J. Kort land zn 13; B. van Gardingen 18; Comb. Westerveld 37; Z.K.H. pr. Bernhard 40; H.C. Rauch 44; Holdijk /v.d. Linden 49; L. Lamers 56. Kinder- en jongerentelefoon 0800 - 0432 Elke dag en nacht bereikbaar

Soester Courant | 2002 | | pagina 11