Actie op Nationale Straatspeeldag Bauersl Inloopavond healing/reading nom wis Luchtige kijk op vliegbedrijf Soesterbergs squadron adopteert weeshuis ANDERSI Turen naar rally-deelnemers Excursie naar Kozakkenput Kunstveiling op chr. basis school Oud Zandbergen Wijk kMHWSh Vandaag op kruising Kampweg-Mercury in Soesterberg Bauersx Kwintet 26,25 ryDestauranl. i )p 5 juni in dorpshuis Burgstede bedekking I bijwasielsteitner] ■■■■■■■■lil WASIEL STEITNEj totaalinstallateur in den DIJSSEL bv UTEIT SERVICE uw installatiewerk ,f 0800 - 0432 TAPIJTTEGELS PIET VAN HEUGTEN Commando 330 DS/AS Herstelcie Shantykoor Ahoy Schapen scheren boerderij Abrona Cartoons in Militaire Luchtvaart Museum Meningen f van lezers I Aangekleder ISËIIr WOENSDAG 29 MEI 2002 MEDISCHE DIENST KERKDIENSTEN FIETSSPECIALIST Nieuweweg 97 - Soest Telefoon 035.- 58 804 72 Openlngitljdan: dinsdag t/m vrijdag n 3.00 uur lol 19.00 uur \g van 9.00 uur tot 17.00 uur irgsescraat €25.QOO,- V per jaar ca 'l O"7 msvloeropp, gelegen ng/horeca 3vt. mogelijk AJ.W. Bedrijfshygiënel Ongediertebestrijdinil HOUTWORM/BOKTOll Cocktail van asperg en boerenham Runderbouillon Sushi van tonijn Lamsbiefstuk met thijmsaus Frambozenijs BURG. GROTHESTRAAT - SOEST - TELEFOON 035 - 601 2515] E-mail: restaurant@bauersJ website: www.bauers.nl I Ook verkoop dinerbonnenj t'andaag is het weer Nationale itraatspeeldag. Behalve voor illerlei feestelijke activiteiten ond het spelen op straat is eze dag ook bedoeld als een ctiedag voor veilig en kind- riendelijk verkeer in de stra- :n. In Soesterberg hebben de erkeersouders van de drie ba- isscholen besloten om met de inderen een ludieke actie te rganiseren op het kruispunt [ampweg-Mercury (Soester- ierg Oost), vlak voor het via- luct over de A28. oor deze kindonvriendelijke ekplaats en de daarop aan- uitende te smalle Kampweg Zeist :agen ouders met fietsende :hoolkinderen en de buurtbewo- ;rs van de Kampweg Zeist-Zwar- Wegje al twaalf jaar aandacht en sbben ze verzocht om een opios- ng voor deze verkeersgevaarlijke tuatie in met name de uren dat e scholen aan en uit gaan. )e grond waarop deze wegen ge- jtueerd zijn valt onder de gemeen- Zeist. In de afgelopen jaren zijn meer dan eens verzoeken naar |e gemeente Soest en de gemeen- Zeist gegaan met het verzoek een verbetering in deze druk- fietsroute. Volgens de verkeer- souders was telkens weer het argu ment dat er pas maatregelen ge troffen konden worden als Soest wegbeheerder en eigenaar was ge worden. In de zomer van 2001 is er nog een verzoek tot verbetering met hon derden handtekeningen van ouders uit de wijken Mercury, Hermes, Gemini en een gedeelte van Apol- Io aan de wethouder en verkeers kundigen van Soest gericht, maar nog steeds zonder resultaat. Maar volgens de ouders gloort er hoop aan de horizon nu volgens toezegging de overdracht van de grond van Zeist naar Soest nog dit jaar zijn beslag zal krijgen. Soest heeft al sinds november 2001 het wegbeheer overgenomen en onder andere de borden met de dorps- grens (50 km. zone) verplaatst. Dat vinden de aan- en omwonen den echter niet voldoende. Om te voorkomen dat eventuele aanpas singen helemaal onder aan de lijst belanden van verkeerspunten die aandacht binnen de gemeente ver dienen, werd vandaag opnieuw actie gevoerd in Soesterberg. Wensenlijst De dringende wensen van de ver- keersouders zijn: a. maatregelen waardoor de over steek Kampweg-Mercury veili ger wordt, bijvoorbeeld: - oversteekverkeerslicht met druk knop voor de fietsers aan weers zijden van de Kampweg; - breng tussen fietspad en Kamp weg Zeist een vluchtheuvel aan; werkt snelheidsbeperkend en vormt 'veilige' tussenhaven voor overstekende fietsers en voet gangers; - verhoog het hele kruispunt (Mercury, fietspad, Kampweg en Kampweg Zeist) waardoor van af alle kanten een verkeersdrem pel ontstaat en de snelheid wordt beperkt; b. sluit de Kampweg (Zeist) af voor doorgaand gemotoriseerd verkeer aan het einde van de Gen. Winkelmanstraat zodat de Kampweg Zeist alleen nog voor bestemmingsverkeer bereikbaar is; de weg is te smal voor auto verkeer in beide richtingen; c. pas de T-kruising van het Zwar te Wegje-Kampweg Zeist aan; snelheidsbeperkende functie van huidige wegconstructie werkt niet; d. verbeter het wegdek op de krui sing Zwarte Wegje-Kampweg Zeist; e. voorzie ook het eerste stuk van de Kampweg Zeist van een trot toir; voetgangers moeten nu op (smalle) rijbaan lopen en wor den door de auto's in de wilde berm gedrongen; Bel. 033-2462248/1 06-53446804 S L A A P S TJ ÜiOVtil sinaagft'piKESBSJ IIBA'n WBE1S1 B R I N K W G Soest to. REMU-TeL 035-601 96^ SpeenkruidstraatS 3765 AB Soe Telefoon 06 53 89 60j Fax/Tel. 035 60 13' - er Centrale verwarming Elektra irhoud Verhuur gastoestellen aanstraat 34a - Soest 601 24 72 - Fax 035 - 601 11 87 fie min of meer regelmatig te- jgkerende lichamelijke klach- ;n heeft zoals pijn in onderrug schouders, of last heeft van ;ss of concentratieproble- ïen, hoeft niet altijd een be- >ep op de huisarts te doen. tak zijn die klachten het ge lig van een energieblokkade het lichaam. Dan is er de ïaler/reader die probeert in :n healing de energiestromen ier op gang te brengen, waar- )or rust ontstaat in stresssi- laties en het genezingsproces in lichamelijke klachten »rdt ondersteund. Bovendien irkt een healing stimulerend In activerend om juist dat zetje i krijgen om ergens doorheen komen. ■ie geïnteresseerd is in wat een taling/reading precies inhoudt, pan op woensdag 5 juni in dorps nis Burgstede aan het Dorpsplein Recht. Daar geven heaier/reader ■ui Klein uit Soesterberg en en- lle collega's die hun opleiding Ébben gehad aan het centrum lens en Intuïtie in Amersfoort i inloopavond, aanvang 20:00 |ir. Het eerste kwartier wordt uit- j gegeven over het energiesys- jem in ons lichaam: het energie- 6d (aura) en de energiecentra nakra's). Daarna kunnen de be kkers een reading of healing van tot 20 minuten krijgen om te iren wat deze precies inhoudt. Üe belangstelling hiervoor groter i de healers/readers aan kun- jh, dan wordt twee weken later hieuw een bijeenkomst gehou- ïl Klein legt uit dat de energie- itra in ons lichaam elk een eigen jctie hebben, maar onderling bonden zijn langs energiekana- Rond ons lichaam bevindt zich veld waar onze energie door- [n stroomt. In die energiestro- kan echter door verschillende :aken een blokkade optreden, kan van invloed zijn op je :tioneren op een bepaald ge- het zich ergens thuisvoelen, lomgaan met emoties, je wil en :negenheid, op het communi- ;n en op je kijk op de wereld, e energiecentra zit hierover in- latie. Klein kan tal van voorbeelden ïn over oorzaken van blokka- Een scholier was van het uit ten van een nare helderziende >m zo in de war geraakt dat hij 'iet ware uit z'n lichaam was len. Dit uitte zich doordat hij terugtrok op z'n kamer en zich meer kon concentreren op »ol. Klein behandelde hem met [resultaat dat de scholier het tact met z'n lichaam herstelde trdoor weer normaal kon functioneren, ffi ander voorbeeld is de patiënt net regelmaat aan huisarts een 'ijzing naar de fysiotherapeut |g op momenten dat z'n nek sr compleet vastzat. Die werd smaakt, waardoor de patiënt gedurende een half jaar weer irima voelde. Daarna begonnen KFklachten opnieuw. Dan is dui- lefijk dat er een diepere oorzaak Klein ging aan het werk om de flokkade die de spanningen in de lelt veroorzaakte, weg te halen, in ieder geval te verminderen. 'Wer- sn in energiestromen is werken in le[ emotionele, psychische sfeer', pgt Klein. 'Door bepaalde blok- les in het energieveld ging de jjtiënt om met bepaalde situaties een manier waardoor hij vast- !p in de nek. Door hem inzicht te geven in wat de oorzaak was en de blokkade los te maken, gaat de patiënt voortaan anders om met bijvoorbeeld de situatie thuis of op het werk'. Het is vaak een kwestie van oude gewoontes afleren en in gesleten patronen veranderen. 'Het is geen kwestie van moeten veran deren, maar wij willen bij iemand die vastgelopen is blokkades vrij maken zodat hij de Mijheid voelt en dan opnieuw kan kiezen.' Het is niet zo dat de mensen altijd herkennen wat de healer/reader benoemt, 'want het zijn blinde vlekken, waarbij er ook wat angst zit en een deel weggestopt. Het ligt eraan waar je het over hebt, maar sommige dingen wil je eigenlijk niet weten. Die zijn voor de healer/reader ook niet bereikbaar als informatie. Als mensen dingen achterhouden of wegstoppen, lo pen ze vast door een blokkade en krijgen ze op den duur emotione le of lichamelijke problemen', zegt Klein. Als je er op een goede manier mee omgaat, breng je de mensen naar het vrijkomen van de blokkade. Dat moet wel stapje voor stapje gebeuren: 'Als je alles in een keer los zou maken, wordt de wereld Healer/reader Paul Klein in Soesterberg: 'Misschien is de nieuwsgierigheid geprikkeld dat er meer is. Foto: Eemland Pers. erg verwarrend voor de mensen. Daarom moet je altijd respecteren hoe ver de ander vanuit z'n inner lijk wil gaan om het scherm dat hij om welke reden ook om zich heen heeft gebouwd stukje voor stukje weg te halen.' Wie er op 5 juni in dorpshuis Burgstede komen? 'Mensen bij wie de nieuwsgierigheid al geprikkeld is dat er meer is en daar wat van willen weten. Mensen ook die voe len of ervaren hebben dat ze er niet helemaal uit komen bij de huisarts en de reguliere weg, cn mensen die niet het traject van bij voorbeeld het Riagg in willen om dat ze zich daar niet thuisvoelen, maar wel voelen dat ze iets hebben waar ze in vastlopen.' Kinder- en ic «X i xjongerentelefoon Elke dag en nacht bereikbaar f. zorg voor parkeergelegenheid langs de Kampweg Zeist tussen het Zwarte Wegje en de Gen. Winkelmanstraat het begin van de Boslaan zodat de parkeersi tuatie geen aanleiding meer geeft voor onoverzichtelijke toe standen; fietsers duiken nu zo maar achter een op de weg ge parkeerde auto op en worden dan bijna door een gemotori seerde tegenligger geschept om dat de weg te smal is voor meer dere weggebruikers. In de wijken Mercury, Hermes, Gemini en een gedeelte van Apol- lo staan 500 woningen met nage noeg alleen jonge gezinnen. Als de plannen op het gebied van wo ningbouw voor Soesterberg achter het Kontakt der Kontinenten ge realiseerd worden vindt hier nog een uitbreiding met 800 woningen plaatsvinden. Dan kan de enige route die de kinderen moeten lo pen en fietsen naar de drie basis scholen niet zo onveilig blijven. De verkeersouders en basisschool kinderen stonden vanmorgen op de kruising Kampweg-Mercury om belangstellenden ervan te overtui gen dat het argument 'maar er is nog nooit een ongeluk gebeurd' een verkeerd beeld geeft van de gevaren die de kinderen elke keer lopen als ze van en naar school gaan! Bezint eer u aan kamerbreed tapijt begint! rx. Tevens hoogpolig en zuiver scheerwol .tapijttegels Kom naar ome toonzalen bij de tapijtfabriek van DE Z00NVAH DE UITVINDER VAN HEUGA TEGELTAPIJT. Utrechtseweg 4, RENSWOUDE Tel.0318-571225, www.vanheugten.com voor gratis tapijtkleureninfo! Bezoek onze afdeling speciale aanbiedingen tapijttegels, Altijd 200.000 tapijttegels in voorraad! reeds v.a. 1= I,10 p.t. jOxSO cm Vandaag (29 mei) neemt luite nant-kolonel W.G. Nijhout het commando van 330 DS/AS Her stelcompagnie over van majoor H. Corstens. De officiële plechtigheid zal plaatsvinden op de Du Moulin- kazerne te Soesterberg. De 330 DS/AS Herstelcompagnie is on derdeel van de Divisie Logistiek Commando, die verantwoordelijk is voor de logistieke steun aan di verse eenheden van de Landmacht op het gebied van bevoorradings- en transportdiensten. De 330 Her stelcompagnie zelf verleent direc te steun op het gebied van onder houd, bevoorrading, beheer en opleg van militair materieel. De staf van de eenheid is gevestigd in Ede; onderliggende eenheden zijn gevestigd op de Veluwe en ook in Zuid-Nederland. Diensten Centrum 'De Drie Eiken' Dorpsplein 18, Soesterberg Telefoon 0346 - 35 14 02 Op vrijdag 31 mei treedt het Shan tykoor Ahoy van het Van Rand wijkcentrum uit Amersfoort op in het ontmoetingscentrum De Drie Eiken. Het programma bestaat uit zeemansliederen en aanverwante muziek. De avond wordt aangebo den door het ontmoetingscentrum, dus de toegang is gratis. Het ontmoetingscentrum is in de maanden juni, juli en augustus ge sloten i.v.m. renovatie. Het was zaterdag een drukte van belang op de spottersplaats langs de Van Weerden Poelmanweg bij de vliegbasis Soesterberg. Tienlallen vlieg tuigspotters beoefenden daar hun hobby, het registreren en/of fotografe ren van de vliegtuigen die er landden. Ze hadden er de handen vol aan, wantzo'n 120 merendeels sportvliegtuigjes, maar ook kleine militaire en burgervliegtuigen deden Soesterberg aan in het kader van de Inter Servi ce And Ci vil Air Rally (lsacar). Een gmte teleurstelling was dat de aan gekondigde komst van een bijzondere bezoeker, de historische DC-4 Sky- master, niet kon doorgaan. Op de foto kijken de spotters uit naar de bin nenkomst van weer een deelnemer aan de rally. Foto: Eemland Pers Op zondag 2 juni is er op boerde rij Abrona, locatie Sterrenberg aan de Amersfoortseweg, weer het j aarlijkse schaapscheerdersfeest. Van 12:30 tot 16:00 uur is iedere belangstellende welkom om dit festijn mee te vieren. Er is van al les te doen: een ritje met de huif kar, een fietsdiploma halen op een hobbel- of zwabberfiets. Verder kan men meedoen aan een cavia race, een kat- en muisspel, een bibberspiraal, of genieten van een pannenkoek, drankje of een ijsje op het terras. In de kassen worden planten verkocht. De boerderij ligt achter op het terrein van locatie Sterrenberg. Redactie-adres: Jan van Steendelaar, tel. 06-22450173. Klachten bezorging: C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest tel. 035 - 602 18 41 Het hoe en waarom van de Ko zakkenput op de grens van Soesterberg en Zeist komt aan de orde tijdens de excursie die op initiatief van de Stichting Het Utrechts Landschap op za terdag 8 juni onder de titel 'Ko zakken in Utrecht' wordt ge houden. De start is om 14:00 uur bij de parkeerplaats langs het Laantje zonder Eind in Zeist, tegenover de Krakelin- genweg. Deelname aan de ex cursie is gratis en men hoeft zich hiervoor ook niet aan te melden. De Kozakkenput is een wonderlij ke naam voor een mooi bosrijk ter rein. De dichte bossen en de door oude bomen omzoomde akkerlan den maken de Kozakkenput tot een aangenaam wandelgebied. Dit is het leefgebied van de ransuil en vele andere vogelsoorten. Midden in het bos stuit men op een diepe kuil, de naamgever van het gebied. Deze is in het begin van de negen tiende eeuw gegraven als waterput om de op de Leusderhei geleger de Franse en Bataafse militairen van water te voorzien. Hij was on- Op deze foto zijn de restanten van het amfitheater in de Kozakkenput nog duidelijk te zien. Bron: Eemland Pers. 'geveer veertien meter diep. Deze en andere wetenswaardigheden, zoals de oorsprong van de naam van deze 'put' wordt tijdens de excursie duidelijk gemaakt. De Kozakkenput was vroeger een attractief doel voor wandelaars uit Soesterberg en ook wel voor dag jesmensen. Nog na de Tweede We reldoorlog werd in de put een een voudig amfitheater aangelegd waar openluchtvoorstellingen gegeven konden worden. Er is echter niet vaak gebruik gemaakt van dit prachtige theater op deze unieke locatie. Begin jaren vijftig was het theater al niet meer in gebruik. Het raakte steeds meer in verval, maar de restanten geven nog wel een beeld van hoe het theater er vroe ger heeft uitgezien. Voor de Ko zakkenput is de belangstelling de laatste tientallen jaren bijna tot ni hil gereduceerd. Wie iets te weten wil komen over de ontstaansge schiedenis, heeft daarvoor nu de kans door volgende week zaterdag deel te nemen aan de excursie. Onder de titel 'Bergen kunst op Oud Zandbergen' heeft de Ouderraad van christelijke ba sisschool Oud Zandbergen te Huis ter Heide, waar ook tal van leerlingen uit Soesterberg schoolgaan, voor donderdag 6 juni om 19:30 uur een kunst veiling georganiseerd. Tijdens de kijkdagen op 4 en 5 juni van 19:00 tot 22:00 uur zijn de werken van verschillende ama teur, semi-professionele en professionele beeldend kun stenaars te bezichtigen. De kijkdagen en de veiling worden gehouden op Landgoed Oud Zandbergen, Amersfoortseweg 18 te Huis ter Heide. Veilingmeester is mevrouw Anneliese Bergman, hoofdredactrice van weekblad Margriet. De budgetten van basis scholen in Nederland zijn niet toe reikend voor zaken als het grondig onderhoud van de faciliteiten (school en schooltuin) en aanvul lend (educatief) spelmateriaal. Het doel van de veiling is dan ook een opbrengst te realiseren waarmee CBS Oud Zandbergen deze extra zaken mogelijk wil maken. Hiermee samenhangend krijgt het thema 'kunst' de komende tijd in alle groepen de nodige aandacht om de belangstelling voor beelden de kunsten te vergroten. Binnen de school hangt bijvoorbeeld momen teel een klein formaat Nachtwacht en onlangs is er een project rond Picasso afgerond. Groep 8 begint onder leiding van een bekend beel dend kunstenaar te Zeist een spe ciaal project rond hun afscheid van de school. Basisschool Oud Zandbergen is in 1985 ontstaan vanuit een kleuter school die al sinds 195/ op het ter- Het affiche van de chr. basis school Oud Zandbergen dat de Zeister kunstenaar Hans Pruijn heeft gemaakt voorde kunstveiling 'Bergen kunst op Oud Zandber gen op donderdag 6 juni. rein aanwezig was. De school is ge sticht door de Zevendedags Ad ventisten, een protestants christe lijk kerkgenootschap dat de bijbel centraal stelt in zijn denken en doen. De christelijke identiteit brengen de leerkrachten tot uiting in de omgang met elkaar, kinde ren, ouders en andere betrokke nen, in godsdienstonderwijs en in de sfeer op Oud Zandbergen. Hoewel de school is opgericht door de Zevendedags Adventisten, is iedereen die zich thuis voelt bij deze manier van leven en lesgeven welkom. Aan 'Bergen kunst op Oud Zand bergen' werken onder anderen mee: Jacqueline den Engelsman, kleisculpturen; Tineke Hopstaken, beelden; Wies van den Hoven, modelstudies; Ineke Koman, beel den en aquarelschilderijen; Lies- beth Kranenburg, modelschetsen; Gabriëlle Marquenie, aquarelschil derijen; Dini Nijland, aquarel- en olieverfschilderijen; Ati Poortman, aquarelschilderijen; Cees Romeijn, aquarel en olieverfschilderijen; Annelies van der Valk, aquarel schilderijen; Gemma Vermey, emaillekunst; familie Van Vliet, Indonesische olieverfschilderijen; Carla de Vries, abstracte olieverf schilderijen; Annemarie Willem- sen, houten, bronzen en stenen beelden; André Verdonk, klei sculpturen, en Marie-Anne Ver donk, schilderijen. Verschillende kunstenaars zijn werkzaam voor de stichting Kunstuitleen Abrona. Volgende week woensdag 5 juni, donderdag 6 en vrijdag 7 juni zijn in het Militaire Lucht vaart Museum op het Kamp van Zeist schilderijen te zien die op maandag 10 juni tijdens een veiling die 's avonds om half acht begint bij opbod ver kocht zullen worden. De opbrengst ervan is bestemd voor het door het helikopterdeta chement SFOR 3 van de Konink lijke Luchtmacht geadopteerde weeshuis Miljenko e Dobrila in Kastela (Kroatië). Dit detache ment is normaal als 298 squadron gestationeerd op de vliegbasis Soesterberg. Het is uitgerust met de Chinook. De 166 schilderijen, vervaardigd en beschikbaar gesteld door ver- Naast de collectie historische vliegtuigen toont het Militaire Luchtvaart Museum (MLM) op het Kamp van Zeist in Soesterberg van 30 mei tot april 2003 cartoons van de il lustrator Ton van Andel. On der het motto 'Een luchtige kijk op het vliegbedrijf, expo seert hij een selectie uit het om vangrijke werk dat hij sinds de jaren vijftig heeft vervaardigd. In zijn cartoons brengt Ton van Andel het vliegbedrijf op karakte ristieke en humoristische wijze in beeld. Speelsheid en een grondige kennis van het metier gaan daarbij hand in hand. AI op jonge leeftijd bleek Van Andel (71) aanleg te hebben voor tekenen. Ook voelde hij zich van jongs af aan sterk aan- gCUUKivdl lUl UC ilij KOOS dan ook voor een loopbaan in de luchtvaart. Van 1949 tot 1986 was hij in verschillende functies werk zaam bij de Koninklijke Lucht macht. Daar bleef zijn tekentalent niet onopgemerkt. Nog steeds vormt zijn periode bij de lucht macht een onuitputtelijke bron van inspiratie voor zijn tekenwerk. Voor de tentoonstelling is een keu ze gemaakt uit de cartoons die Ton van Andel eerder publiceerde in bladen als De Vliegende Hollan der, De Peeljager en Veilig Vlie gen. Ook omvat de expositie ma teriaal uit zijn bedrijfsveiligheids- kalenders van de Koninklijke Luchtmacht en uit de boeken Say Again?, Say no more, Say When, Say How en Say Coffee or Tea. Deze uitgaven, waarvan het eerste deel in 1982 het licht zag, vervaar digde Van Andel samen met Mar tin Leeuwis die de cartoons van teksten voorzag. Volgens kenners slaagt Van Andel erin de luchtvaart met een knipoog naar de werkelijkheid scherp en herkenbaar neer te zetten. Zijn humoristische en soms absurde cartoons bieden de bezoekers een uitgelezen kans om de luchtvaart wereld eens door een andere bril te bekijken. De openingshandeling van de tentoonstelling wordt op woensdag 28 mei verricht door de commandant Tactische Lucht macht, generaal-majoor F.W. Olie mans. De expositie 'Een luchtige kijk op het vliegbedrijf is op werkdagen te bezichtigen van 10:00 tot 16:30 uur en in het weekend op zondag van 12:00 tot 16:30 uur. De toe gang is gratis. schillende kunstenaars, hebben in het weeshuis gehangen. Ze zijn nu voor de veiling ter beschikking ge steld van de commandant van de vliegbasis Soesterberg. Er is een comité van aanbeveling gevormd, waarin onder anderen burgemeester drs. J.J.L.M. Janssen van Soest zitting heeft. Het orga niserend veilingcomite wordt ge vormd door medewerkers van de vliegbasis Soesterberg en de Rota ry Soest-Baarn. Vrijdagavond 24 mei 1.1. gaf de winnaar van het 6e Internationale 'Franz Liszt pianoconcours 2002', Jean Dubé, een overweldigend re cital in de kapel-concertzaal van het Cenakel in Soesterberg. We hebben bijzonder genoten van het grandioze spel van deze virtuoos. En dat in eigen dorp! Jammer voor het bestuur van de Stichting Cenakel Cultuur dat de te ver wachten opkomst van concertgan gers tegenviel. Wat teleurstellend was en ons in ziens afbreuk deed aan de ambian ce: géén presentatrice/presentator die de solist, zijn te spelen werken en de pauze aankondigde. Het had deze avond meer af - 'aangekle der' - gemaakt. 'n Tip voor de toekomst, geachte heer Peter Ensdorf? Die wij hier bij hartelijk danken voor alle moei te welke hij zich getroost moet hebben om Jean Dubé naar Soesterberg te krijgen. Met dank voor plaatsing, Fam. B. Bruggink Mevr. Nel Majoor-Versteeg OESTERBERGSEM^COURANT Zaterdagl juni zondag 2 juni Rooms-katholiek, Caroluskerk, Rademakerstraat 75 Zondag 10:30 pr. José Kodden; communieviering; dameskoor Samen op Weg, Vredekerk, Gen. Winkelmanstraat 101 09:30 ds. R. Zandstra Sterrenberg, 't Lichtpunt, Huis ter Heide 10:30 (voorganger niet bekend) World Outreach Church (info locatie: S80346-350458) 10:30 Mark Six Huisarts, vrijdag 18:00 - maandag 08:00 uur: eigen huisarts bellen, dan wordt men doorverbonden Apotheek (lange dienst), vanaf vrijdag 17:30 uur: Apotheek Van Zanten (Zeist), ©030-5916956. Apotheek (korte dienst), zaterdag 10:00-18:00 uur; zondag 12:00 17:00 uur; maandag t/m vrijdag 17:30-20:00 uur: Bilthovense Apotheek (Bilthoven), ©030-2282950. Tandarts, spreekuren 13:00 en 19:00 uur: eigen tandarts bellen; dan hoort men wie er dienst heeft. Dierenarts, weekenddienst na afspraak; H.J.M. Tonino en P.B.E. Tonino-van Schieveen, Kampweg 50, ©352467in andere gevallen hoort men via het antwoordapparaat wie er dienst heeft. Thuiszorg Stichting Thuiszorg Eemland, 24 uur per dag, ©033-4220500; van 's avonds 17:00 tot 's morgens 08:00 uur en in de weekeinden alleen voor spoedeisende situaties.

Soester Courant | 2002 | | pagina 15