R.OUD Verhuur, PROGRAMMA - OVERZICHT 11 CvVB J BOEKHANDEL JONGERIUS €14,95 1 PRIKBORDT IANDER tUIMING! DEUG V i Roland de Rooij SNS-Bank speler van het jaar 'Ol/'O2 PAGINA ^SDAG 29 MEI 2002 SOESTER COURANT PAGINA 19 *OHE :ls, acessoires, LO UTOVEN PIZZA'S »A0 )0DJES J5l INGEN EN GDE GROENTEN ÜCO Wie vergelijkt leest de Soester Courant vacatures Schuttingenbeleid gemeente Soest Dierenlief Dierenleed De lopers van de week Promotie Message start nieuw project MEDISCHE DIENST Volksdansinstuif Kinderbingo Tentoonstelling Taalstage ROC Epilepsiecollecte Bingo (55+) in o.c. Klaarwater KERKDIENSTEN WIE VAN SOEST HOUDT, LEEST DE INLICHTINGEN: 035 - 601 41 52 Van Weedestraat 227 - 3761 CD Soest fnr m A^eS °ver iS Digitale fotografie en beeldbewerking slechts Vrijwilliger 2002 1 Blues uit Artishock Teun Middelkoop Ontmoeting met Soest Klassiek Soesters en hun muziek Deze Week Operetteland chen met de Freehander. che met twee wendbare koppen ambinaties. Bovendien is hij :he te gebruiken. Met de ter zoveel doucheplezier in huis. tww.hetnieuwedouchen.nl. I N INSTALLATEURS Soesterberg >rse soorten stuk VERKOOP - VERHUUR - REPARATIE VAN GEREEDSCHAPPEN EN MACHINES VOOR DE VAKMAN EN DE DOE-HET-ZELVER. Water stofzuigers. Rioolontstoppers Parketschuurmachines. Behang-afstomers Hogedrukreinigers. Betonboormachines. Etc. GEOPEND: Ma. t/m Vr. 07.00 17.00 UUR Industrieweg 37b, 3762 EH Soest Tel: (035) 601 95 89 )mitsweg311, tel. 6012630 eze week vraagt de Vrijwilligers i'acature Bank Soest e.o. uw aan licht voor de volgende geselec- ïfde vacatures: 03-128: Kinderparadijs te Soest >ekt vrijwillig(st)ers voor de oorbereiding en uitvoering van anderactiviteiten, in samenwer- ing met anderen. 03-187: Scouting Nederland raagt vrijwillig(st)ers voor het indersteunen van initiatieven t.b.v. Ie integratie van allochtonen in ioest, door middel van participa- lie van allochtone vrijwilligers en jnderen bij scoutingactiviteiten. 'oornaamste werkzaamheden tón: contact leggen, voorlichting, netwerken, vrijwilligers motiveren. Mogelijkheid: vrijwilligers krijgen relevante cursussen en trainingen. 03-192: Stichting Alleenstaande Minderjarige Asielzoekers Hum- •mitas (SAMAH) zoekt vrijwil- srs voor het begeleiden van fjonge asielzoekers naar organisa ties die vrijwilligerswerk kunnen bieden. Van de medewerk(st)ers wordt verwacht dat zij openstaan voor andere culturen, enthousiast zijn om jonge asielzoekers een duwtje in de rug te geven bij hun verkenning van de Nederlandse maatschappij. 06-112: TheaterNETwerk zoekt een regionaal correspondent. Taak- en functieomschrijving: con tacten leggen met lokale theaterge zelschappen, theaters en media; het onder de aandacht brengen van verschillende faciliteiten van het theaterNETwerk, zoals de interac tieve agenda, de regionale mailing lijsten, de chatbox en de nog te ontwikkelen theatermakersdata bank; het meedenken over verde re uitbreiding theaterNETwerk. 07-128: Jongerencentrum te Baarn vraagt iemand voor het ma ken van een website en voor diver se PR-werkzaamheden. 09-110: Dienstverleningsinstel ling aan mensen met een handicap zoekt een 'sociaal maatje'. Iemand die het leuk vindt om bij een be woner van omstreeks veertig jaar op bezoek te komen en samen eens iets te ondernemen, (lx per maand op een middag, het liefst in het weekend). Informatie: Vrijwilligers Vacature Bank Soest, Smitsweg 311, 3765 CJ Soest, dinsdag t/m donderdag 9:00-12:00 uur, 886012630. Woongebieden worden steeds va ker ontsierd door schuttingen. Over het probleem van schuttin gen heeft de gemeente Soest in 1995 en 2000 beleidsnotities vast gesteld. Dit beleid werd in de praktijk echter geconfronteerd met een aantal problemen en is nu op een aantal punten aangepast. De aanpassingen hebben vooral be trekking op schuttingen met een (te begroeien) rasterwerk die ho ger zijn dan één meter en met een maximale hoogte van twee meter, gelegen tussen de achter- of zijtuin en het openbare gebied. Deze aanpassingen zijn verwerkt in de Schuttingennotitie april 2002. Belangstellenden kunnen een exemplaar van deze notitie afhalen bij de receptie in de centrale hal van het gemeentehuis. De notitie is ook te vinden op de website van de gemeente: www.soest.nl. Amivedi, @035-6012697; j.ruijssenaars@worldonline.nl VERMIST Kater, gec., grijs, witte bef, klein, halsband groenleer, 'Bons', 4 jaar, Ossendamweg. Poes, gest., zwart/wit/bruin ge streept, heeft een zwarte driehoek op zijn bekkie, 'Jipje', 4 jaar, Burg. Grothestraat. Kater, gec., zwart, wit tussen be nen en op borst, slank, halsband pantermotief koker, 'Bas', Toren straat. Konijn, bruin, klein hoofd en groot lichaam, 1 jaar, Nieuwstraat. Kater, gec., Cypers, beige bij hoofd, witte onderkant en is ten ger, K. Onneslaan Soesterberg. Poes, gest., Cypers, grijs, bruine gloed over de volle vacht, dikke staart, witte onderbek doorlopend naar buik, zwarte staartpunt van uit ooghoek naar beneden een donkere streep, 'Tijger', 3 jaar, Postweg Soesterberg. Kater, gec., Perzische, Cypers, wit te sokken en bef, 'Olivier', 7 jaar, is van Soesterberg naar Dr. Jacob- straat verhuisd. GEVONDEN 26 mei - kat, Cypers, grijs, heeft achter het oor roodbruine kleur en vier witte sokken, Van Straelen- laan. 19 mei - kater, rood, Pijperpad. 14 mei - kater, rood, heeft een fik se borstwond, wit aan borst en hoofd, Parklaan. Voor informatie: José Ruijsse- naars, AMIVEDI Soest Baarn, tel/fax 601 2697. "Dat mag in de krant," hoor je de mensen wel eens zeggen als iemand een mooie prestatie heeft geleverd. Dat vinden wij ook en daarom zwaaien we hier graag lof toe aan "de lopers van de week". Dat zijn de jongens en meisjes die de krant rondbrengen en daarbij een tijd lang - twee maanden - geen enkele klacht hebben gekregen. Ze krijgen een extraatje (voor het goede voorbeeld) én een eervolle ver melding. Deze week zijn het: Judith Verhoeks Willem Rip Hanneke Bosloper Arend Jan Nieuwland Op 16 mei is aan de Universiteit van Utrecht onze plaatsgenoot E.G. Arnold (Soesterberg) gepro moveerd tot doctor in de letteren. Velen kennen hem als docent ge schiedenis aan het Griftland Col lege. Zijn proefschrift, getiteld: 'Kriskras - het godsdienstig ge nootschap Christo Sacrum (Delft, 1797-1838)', is een studie naar privatisering van de godsdienst omstreeks 1800. Er zal t.z.t. ook een handelseditie van verschijnen. Op zondag 9 juni om 17:00 uur zal christelijk jongerenkoor Message zijn pinksterproject met geheel nieuw repertoire uitvoeren in de Paaskerk te Baarn. Iedereen is van harte welkom bij dit circa een uur durende stuk en de entree is gra tis. Om de kosten te dekken wordt wel een collecte gehouden. Het project, waarin tekst, spel en muziek één geheel vormen, heeft als titel 'Mooi van binnen'. Het gaat over een zakenvrouw die in haar drukke leven weinig tijd heeft voor anderen. Dan krijgt ze het aanbod een vakantiereis door de tijd te maken en ze komt hierbij in aanraking met de bijbelfiguren Es- ther, de barmhartige Samaritaan en ook Jezus. Ze leert anders kij ken naar zichzelf en naar anderen en maakt een ommekeer in haar leven mee. Message heeft dit pro ject geoefend en ook opgevoerd in Nieuwland en Amersfoort. Vanaf juni oefent Message weer in het Brandpunt in Baarn. Wie het leuk vindt om mee te zingen is welkom op de repetities: maan dagavond van 20:00 tot 22:00 uur. Message is ook met spoed op zoek naar iemand die het koor wil be geleiden op piano of keyboard. Informatie en reacties: Rianne Zevering, 886031434. Het adres voor al uw ik Kraampakketten ft Kraamkado's ft Ontbijtpakketten ft Sarahpakketten ft Abrahampakketten ft Opkikkerpakketten U kunt nu in onze professionele showroom uw kerstpakketten zelf samenstellen De Tromsiager Steenhoffstraat 58 - Soest Tel. 035-602 28 71 www.tromslager.nl Zaterdag 1 juni zondag 2 juni Huisarts groep A, zaterdag 08:00 - zondag 24:00 uur: P.H. Walter, Weegbreestraat 56, 886012064. Huisarts groep B, zaterdag 08:00 - zondag 08:00 uur: E.J. Oudshoorn, Lange Brinkweg 63A, 886090423. Huisarts groep B, zondag 08:00 - maandag 08:00 uur: M. Smits-Schaffels, Lange Brinkweg 43A, 886090424. Groep A: Bavinck, Van Dorssen, Van Kranenburg/ten Berge, Krijger, Mout, Spelberg, Vrijmoet, Walter. Groep B: Von Bartheld, De Haan, V.d. Gccst/Ver- berne/Weusten ('De Linde'), Huitema, Oudshoorn, Overbeek, Smits-Schaffels. Het is aan te raden niet direct naar de dienstdoende arts te gaan. Eerst opbel len! Apotheek, vanaf vrijdag 17:30 uur: Apotheek Bierhaalder (Baarn), Nieuwstraat 40, 885412137. Apotheek, extra dienst zaterdag 10:00-13:00 uur: Wolverlei Apotheek, Weegbreestraat 56, 886019646. Nachtdienst apotheek na 21:00 uur: 88033-4328500. Tandarts, zaterdag en zondag 13:00-13:30 uur: E.J. Klein Onstenk, Albert Cuyplaan 98A, @6015968. Thuiszorg, 24 uur per dag: Stichting Thuiszorg Eemland: verpleegkundige hulpverlening, @033-4220500 (van 's avonds 17:00 tot 's ochtends 08:00 uur en in de weekeinden alleen voor spoedeisende situaties). Dierenarts, vrijdag 20:00 - zondag 24:00 uur: J.H.J. Meursing. Van Mecklenburglaan 13-15, 886015215. Dierenambulance, 24 uur per dag: Dierenambulance Amersfoort e.o., 8806-54337407. o Vorige week zaterdag vjerd tijdens de afsluiting van het seizoen van de selectie van VVZ'49 in Bar/Eetcafe d'Oude Enghe de winnaar bekend gemaakt van de SNS-bank Speler van het jaar; De afscheid nemende Ronald de Rooij krijgt op de foto de bijbehorende cheque overhandigd van voorzitter Aart Bosman. De 'ouwe sluwe vosheeft dit jaar vaak laten zien dat hij nog van grote waarde was voor VVZ'49, al kon ook hij de degra datie niet afwenden. Ronald gaat volgend jaar afbouwen bij de Zebra's in Hilversum. Bij deze wil Stichting Eemmoties al haar sponsors en donateurs weder om hartelijk danken voor hun bijdrage en iedereen een super vakantie toewensen. Tot volgend seizoen waar wij weer om de bovenste plaatsen van de 2' klasse willen meedoen! Op vrijdag 31 mei organiseert volksdansvereniging Terpsichoré de laatste volksdansinstuif van dit seizoen. Deze instuif wordt gehou den in de gymzaal aan het Spinet pad te Zielhorst Noord, Amers foort, en duurt van 20:00 tot 23:00 uur. De dansleiding is in handen van Hanneke Rommens. Zaalschoenen zijn verplicht. De toegangsprijs bedraagt 4,50 voor niet-leden. Informatie: Henny Kentie, @0346-352637. Wijkvereniging Overhees houdt woensdag 5 juni een bingo. Kinde ren van 6 tot en met 12 jaar kun nen er in ontmoetingscentrum De Klarinet aan deelnemen. De zaal gaat om 13:30 uur open en een half uur later wordt begonnen. Deelname kost 1,20 voor kinde ren van leden en donateurs en 2,40 voor andere kinderen. Op dinsdag 4 juni is van 10:30 tot 12:00 uur bij ROC De Amerlan- den, Di Lassostraat 65, de ten toonstelling van de Taalstage te zien. In het cursusjaar 2001-2002 is een aantal cursisten, die bij het ROC De Amerlanden Nederland se taallessen volgen, op taalstage geweest. De stagiairs hebben ge werkt bij peuterspeelzalen, win kels, de bibliotheek, verpleeg- en verzorgingshuizen enz. Tijdens deze taaistages hebben de cursisten geleerd de Nederlandse taal buiten de school in werksitua ties te gebruiken. De meeste sta giairs hebben hun stage met veel enthousiasme gedaan en als waar devol ervaren. De cursisten zijn zelfverzekerder geworden om Ne derlands te spreken. Tijdens de tentoonstelling zullen de stagiairs alle belangstellenden over hun er varingen vertellen. In de week van maandag 3 juni tot en met zaterdag 8 juni gaan 45.000 vrijwilligers op pad om huis-aan- huis te collecteren voor het Natio naal Epilepsie Fonds. Het thema tijdens de nationale collecteweek is: 'Laat haar niet vallen'. De op brengst van de collecte is bestemd voor wetenschappelijk onderzoek, voorlichtingsactiviteiten, het orga niseren van begeleide vakanties voor mensen met epilepsie en in dividuele hulp. Epilepsie is een tijdelijke functie stoornis in de hersenen. Het thema 'Laat haar niet vallen' is een op roep om mensen met epilepsie te steunen. Die steun is nodig omdat mensen met epilepsie problemen kunnen hebben op hun werk, bij het vinden van een baan, in het onderwijs of bij sport en spel. Het is belangrijk dat iedereen weet wat epilepsie is. Zodat iedereen goed kan reageren wanneer hij of zij te maken krijgt met iemand die epi lepsie heeft. Het Nationaal Epilepsie Fonds helpt mensen met epilepsie op vele terreinen. Om dit te kunnen blij ven doen is geld nodig. Daarom komen de collectanten de eerste week van juni om een vrijwillige bijdrage aan de deur. In ontmoetingscentrum 'Klaarwa ter', Wiardi Beckmanstraat 475, wordt op vrijdag 7 juni een bingo met leuke prijzen gehouden. Kaar ten kosten 3,50, inclusief een kopje koffie. De zaal is open van af 19:00 uur. Zaterdag 1 juni Rooms-katholiek, Petrus en Pauluskerk, Kerkplein 2 19:00 pr. H. v.d. Schepop; eucharistieviering; mannenkoor Zondag 2 juni Rooms-katholiek, Petrus en Pauluskerk, Kerkplein 2 09:30 communieviering (werkgroep); mannenkoor Rooms-katholiek, Mariakerk, Burg. Grothestraat 82 11:00 pr. H. v.d. Schepop; familieviering; kinderkoor Rooms-katholiek, H. Familiekerk, Willibrordusstraat 19 11:00 communieviering (werkgroep); Co'ro Medi'ante Rooms-katholiek, Joanneskerk, Willaertstraaf 51 09:30 pr. H. v.d. Schepop; eucharistieviering; samenzang Samen op Weg, Cabrio-openluchttheater, Soesterbergsestraat 140 10:30 ds. J.W. Huisman; 'Het verhaal van Job' Samen op Weg, De Open Hof, Veenbesstraat 2 10:00 ds. G.H. Olsman Nederlands-hervormd, Ichthuskerk, Albert Cuyplaan 2 10:00 en 17:00 ds. R. van Kooten Christelijk-gereformeerd, Julianalaan 90 09:30 ds. D. v.d. Zwaag, Veenendaal; 16:30 ds. P.D.J. Buijs, Veenendaal Gereformeerd-vrijgemaakt, Parallelweg 1 10:00 en 17:00 dr. A.N. Hendriks, Amersfoort; 17:00 Gereformeerde gemeente, Rehobothkerk, Dalweg 44 09:30 en 15:00 ds. W. Visscher; avondmaal (dinsdag 4 juni, 19:30 ds. P. Mulder) Vrijz. geloofsgemeenschap NPB, Rembrandtlaan 20 10:15 M.H. Rougoor, Bennekom Evangeliegemeente, Julianakerk, Julianalaan 19A 15:30 A. v.d. Bijl; avondmaal Christengemeente, Griftland College, Noorderweg 79 geen opgave Jehovah's Getuigen, St. Theresiastraat 18 dinsdag 19:25 uur; zaterdag 18:00 uur Apostolisch Genootschap, Talmalaan 44 09:30 dienst Baarn Doopsgezind, Eemnesserweg 63B 10:30 ds. H. Cuperus, Eindhoven Nederlands-gereformeerd, Waldheim Mavo, Vondellaan 2 10:00 ds. M. Janssens M,C. Molendael, Molenweg 2 10:00 ds. C. Kruiswijk Jansen Leger des Heils, Acacialaan 6 09:30 bidstond; 10:00 samenkomst Amersfoort Evangelisch-luthers, Lutherse kerk, Langestraat 61 10:30 ds. K. v.d. Horst Orthodox, H. Cornelius de Honderdman, Stadsring 137 woensdag 19:00 vespers; zaterdag 19:00 vespers; zondag 09:00 metten; zondag 10:30 goddelijke liturgie Nieuw-apostolisch, Utrechtseweg 73-1 zondag 10:00 uur; woensdag 20:00 uur Amersfoorts Christelijk Centrum, Natriumweg 6 zondag 10:00 G.J. Goldschmeding (translation in English); 19:00 enezingsdienst (le zondag van de maand); vrijdag 19:30 Victory Life Jeugd Evangeliegemeente De Tabernakel, 'De RoeP, Assenraadstraat 2 10:30 G.A. Anthony Tiny en Piet Jongerius Van Weedestraat 29 3761 CB Soest tel (035) 588 01 22 fax (035) 588 01 21 boekhandeljongerius@wxs.nl FM 107.9 (stereo); ether: FM 105.9. Tekst TV Stem uw televisietoestel ook eens af op kanaal 29 en u komt waar schijnlijk tot uw verrassing oog in oog met de Tekst TV die Radio Soest en Omroep Amersfoort in samenwerking met elkaar 24 uur per dag presenteren. Van 's mid dags 5 uur tot 's nachts 1 uur en 's morgens van 8 tot 10 uur wordt de Tekst TV uitgebreid met een echt tv-jouraal, waarin elke dag het lokale en regionale nieuws in beeld wordt gebracht. De Tekst TV en het tv journaal, elk ongeveer een kwartier, worden continue her haald. Tekst TV wordt dagelijks ververst en waar nodig aangevuld met actueel nieuws. Wilt u meer informatie vinden over Radio Soest kijkt u dan op teletekstpagi na 540 voor de uitgebreide pro gramma-informatie van onze eigen lokale omroep. Deze teletekstpagi na's kunnen door de kijker op elk moment worden geraadpleegd. Op zondag 2 juni om 12:00 uur ontvangt Nel Pelzer in haar programma i René van Hal en Harry Broekhui zen. Broekhui zen is vrijwilliger 1 bij de Zonne bloem en het Rode Kruis. Hij be handelt veel hulpvragen die bin nenkomen bij het Centraal Meld punt Vrijwilligershulp. Van Hal is Jiet boegbeeld van het Groot J 4 Gaesbeeker Gilde. Met zijn onge kende organisatietalent regelt hij Gildefeesten en pelgrimages. Daarnaast is hij actief als bestuurs lid van Zorgcentrum Soest en zet hij zich in voor het Museum Oud Soest. Dat beide heren naast hun vrijwilligerskwaliteiten ook een goed verhaal hebben kan men zon dag beluisteren op Radio Soest. Elke laatste vrijdag van de maand, van 18:00 tot 19:00 uur, is het Bluestime op Radio Soest. Samen steller en presentator Ab van Schaik houdt u op de hoogte van alles wat er op blues-gebied gaan de is. Niet alleen de maandelijkse avonden in Artishock, maar ook alles wat in de regio gebeurt. In zijn programma kunt u alle voor komende stijlen beluisteren. Piano, mondharmonica, vocale en niet tc vergeten de gitaarblues, met of zonder swingende blazerssectie. Voor vrijdag 31 mei heeft Ab reeds een keuze gemaakt. Achter eenvolgens kunt u luisteren naar Lucky Peterson, Buddy Guy, Tino Gonzales en een nog zeer jonge Eric Clapton. Vragen en verzoek nummers: radio@soest.nl. Rik van Drie. Uitzending: vrijdag 31 mei om 13:00 uur; herhaling: dinsdag 4 juni om 10:00 uur. In het program ma 'Raad Daad - uit het dagboek van een raadslid' is Teun Middelkoop, fractievoorzitter van Soest 2002 te gast bij Wer- ner Paans en Jan Visser. Beide medewerkers van Radio Soest in terviewen het 'nieuwe' gerefor meerde raadslid op zondag 2 juni om 16:00 uur. Hij is 60 jaar, heeft twee kinderen en woont sinds 1974 in Soest. Als oud-directeur van de Nederlandse Export Com binatie, ex-bestuursvoorzitter van de Rabobank Soest-Baarn en ooit CDA-gemeenteraadslid in ons dorp heeft hij veel bestuurlijke en politieke ervaring. Hij is o.m. voor zitter van de raadscommissie Fi nanciën. 'Raad Daad' wordt herhaald op maandag 3 juni, 11:00 uur. Techniek: Jaap Gankema en Kemal Sahingoz. Augusta Pfann uit Baarn was aan wezig op de Oude Ambachtmarkt op hemelvaartsdag. Zij geeft cur sussen over Glas in Lood en Tif- fany. In zo'n cursus leren de deel nemers omgaan met het materiaal, het bewerken ervan en het maken van leuke voorwerpen. Kortom, een creatieve cursus en voor de liefhebbers zeker de moeite waard. Lonneke Meijer praat met Augus ta; de techfiiek is in handen van Op zondag 2 juni is het eerste uur van Soest Klassiek gewijd aan een Amerikaanse zangeres, die haar debuut maakte met de Koningin van de Nacht van Mozart. Dat is de hoogste aria die ooit geschreven is. Zij zong die zo mooi dat zij nooit meer is weg te branden uit de meeste operahuizen van stan ding. Ze had een stem die moeite loos hoog en zuiver was in de zachte en de forte-passages. Ar- leen Auger zingt Love Songs: de hele rij van de klassieke componis ten, van Mahler tot en met Schu- bert. Ze is een aantal jaren overle den in de kracht van haar leven. Arleen Auger wordt op de vleugel begeleid door Dalton Baldwin. In het tweede uur draait het om Carel Kraayenhof. Wie herinnert zich hoe prinses Maxima op haar bruiloft ontroerd was door de Tan go die hij speelde. Al lang voor die gedenkwaardige dag was hij in 1987 uitgenodigd door Piazzolla om in een van diens kwartetten zitting te nemen. Hij trad op met vermaarde artiesten en grote or kesten en stichtte in 1993 de Vak groep Argentijnse Tango aan het Rotterdams Conservatorium. Tot op de dag van vandaag is dit de enige plek ter wereld waar op con servatoriumniveau tangolessen worden gegeven. Tijdens Het Hu welijk trad Kraayenhof op met zijn sextet, het Concertgebouw Kamer orkest en het Nederlands Kamer koor o.l.v. Ed Spanjaard. Zo ont stond een nieuw idee om een cd op te nemen, 'De Tango Royale', met exact dezelfde bezetting. Het spreekt vanzelf dat ook het num mer 'Adios Nonino' niet ont breekt. Deze keer aandacht aan het AJO- jongerenorkest dat veertig jaar be staat. In 1962 werd dit orkest op gericht als particulier initiatief door een groep jongeren die oefende in de aula van een school op de Amersfoortse Berg. Dit jongeren- symfonieorkest kreeg als dirigent Qui van Woerdekom, die het or kest dirigeerde tot 1987. Daarna werd de dirigeerstok overgenomen door Peter Vinken. In 1989 won het orkest de eerste prijs van het Concours voor Jeugdsymfonieor- kesten. Vorig jaar is het orkest voor een tournee naar Italië ge- weest. Voor dit jaar staat er o.a. een speciaal concert op het pro gramma op 29 juni in het Dieren park Amersfoort en zij brengen dan het muziekwerk "The Bringer of Life', gecomponeerd door één van de AJO leden, Joey Roekens. Inske den Duik praat o.a. met de pr-man van het orkest, Jan Zwart, en diverse leden. Het programma wordt uitgezonden op donderdag 30 mei om 17:00 uur; herhaling: maandag 3 juni om 10:00 uur. Luisteraars die op werkdagen niet in de gele genheid zijn om af te stemmen op 'Soest Actu eel' kunnen toch op de hoogte blijven van de actuele ontwik kelingen in Soest en Soesterberg. Eef van der Horst selecteert elke vrijdagmiddag de hoogtepunten van de afgelopen week. In zijn programma 'Deze Week' kunt u in een korte samen vatting luisteren naar reportages en interviews. 'Deze Week': elke zon dagmiddag, 13:00-14:00 uur. Het is al een tijdje geleden dat u iets te lezen kreeg over het Operet- teland-team van Radio Soest. Wat Ben Verschoor (techniek) en Paul Sparnaaij (presentatie) steeds pro- I beren is een zo gevarieerd moge lijk programma te maken, waarin tevens de nodige achtergrondinfor matie wordt aangeboden. Luiste raars van Radio Soest kunnen daaraan een positieve bijdrage le veren door per brief(kaart) verzoe ken kenbaar te maken: een melo die die u nog eens graag wilde ho ren, maar ook een operette of een musical. Stuur uw reactie naar postbus 3062, 3760 DB Soest, t.a.v. Operetteland. Ook via e-mail kunt u verzoeken indienen: radio@soest.nl t.a.v. Operetteland. Op deze manier hoort u uw favo riete muziek iedere donderdag van 14:00 tot 15:00 uur; herhaling: dinsdag 14:00-15:00 uur. Elke dag nieuws op de hele uren DONDERDAG 30 MEI 08:00 Goedemorgen Soest 09:00 Soest Actueel 10:00 Cultuur in de regio (h) 11:00 Even uitblazen 12:00 Lunchroom 13:00 Kleinkunst en cabaret 14:00 Operetteland Gouden operettestemmen 15:00 Soest Actueel (h) 16:00 Poëzieconcert (h) 17:00 Soesters en hun muziek AJO-jongerenorkest 18:00 Radio M VRIJDAG 31 MEI 08:00 Goedemorgen Soest 09:00 Soest Actueel 10:00 Radio Soest non-stop 11:00 Soest 55-plus 12:00 Lunchroom 13:00 Ontmoeting met... Augusta Pfann. 14:00 Jazzy Listening 15:00 Soest Actueel (h) 16:00 Lunchroom (h) 17:00 Sportcafé 18:00 Blues uit Artishock 19:00 Radio M ZATERDAG 1 JUNI 08:00 Goedemorgen Soest 09:00 Oud Goud 12:00 Cocktail 15:00 Radio M ZONDAG 2 JUNI 08:00 Goedemorgen Soest 09:00 Religie en poëzie 10:00 Ommetje in de natuur (h) 11:00 Van 't Raadhuisplein (h) 12:00 Vrijwilliger 2002 13:00 Dit was de week 14:00 Soest Klassiek 16:00 Raad Daad 17:00 Musica A eterna 18:00 Kerkdienst Open Hof (SoW) 19:00 Christelijke muziek 20:00 Het boek open 21:00 Radio M MAANDAG 3 JUNI 08:00 Goedemorgen Soest 09:00 Soest Actueel 10:00 Soesters en hun muziek (h) 11:00 Raad Daad (h) 12:00 Lunchroom 13:00 Muziekpalet klassiek en opera 14:00 The Beatles 16:00 Lunchroom (h) 17:00 Sportmagazine 18:00 Radio M DINSDAG 4 JUNI 08:00 Goedemorgen Soest 09:00 Soest Actueel 10:00 Ontmoeting met... (h) 11:00 Senioren vragen 12:00 Lunchroom 13:00 A Country Song 14:00 Operetteland (h) 15:00 Soest Actueel (h) 16:00 Lunchroom (h) 17:00 Radio Soest non-stop 18:00 Van psalm tot pop 18:30 Weg met hobbels 19:00 De verrekijker chr. kinderprogramma 19:30 Het kompas chr. jongerenprogramma 20:00 Boek binnenstebuiten 21:00 Zingen maakt blij 21:30 Bijbelverzen 22:00 Radio M WOENSDAG 5 JUNI 08:00 Goedemorgen Soest 09:00 Soest Actueel 10:00 Ommetje in de natuur 11:00 Van 't Raadhuisplein gemecntevoorlichting, met de column van burgemeester Janssen 12:00 Lunchroom 13:00 Over het voetlicht musical en cabaret 14:00 Soest 55-plus (h) 16:00 Lunchroom (b) 17:00 Cultuur in de regio 18:00 Radio M In dit programma-overzicht van Radio Soest vindt men elke week de gegevens over de uitzendingen van donderdag tot en met woens dag, die 's morgens vanaf acht uur tot in de namiddag (op een enke le uitzondering na) worden uitge zonden via de kabel en de ether. Na deze lokale uitzendingen wordt overgeschakeld naar de re gionale zender Radio M tot 's morgens acht uur. Kopij van buitenstaanders (inge zonden brieven, tips, ideeën en reacties) voor deze rubriek moet uiterlijk donderdagmorgen in de studio worden ingeleverd. Het adres van Radio Soest is: Raadhuisplein 1, Postbus 3062, 3760 DB Soest, ffi 035- 6093851; fax: 035-6093860; e- mail: radio@soest.nl. Ook voor programma-ideeën, persberich ten, aankondigingen, verenigings- nieuws, clubbladen, etc.

Soester Courant | 2002 | | pagina 19