kSTE-EN ORGERS PETERS "Groene zone route' Gevraagd voor wonen in de groene zone ►ierenpark Amersfoort >eschermt roofdieren in Uganda or de Zaterdag 8 juni a.s. zonder afspraak kunt u tussen 12.00 en 14.00 uur de afgebeelde woningen bezichtigen NVM De 'Derde Kamer' zetelt in Soest J ÜH Birkstraat 87, 3768 HD Soest. Tel. 035 - 601 62 51 Bezoek ook onze internetsite www.petersmakelaardij.nl Dinsdag 18 juni bij Fusions PAGINA 14 WOENSDAG 5 JUNI 2002 SOESTER COURANT PAGINA 15 OPEN HUIS PRIJS: 600.000,= k.k. 4 >nd na het haringworm-inci- nt dat toen werd aangesneden, erkeerd gekaakt' en de uitzen- ag over die schoonmaakfou! ed de haringverkoop in één ap volkomen stagneren of: de ïrilisatie van de man - 'daar rak je toen toch zeker niet 'er...'? Maar Koos wel en het irrassende gevolg was dat niet man direct dokterwaarts trok, aar de discussie aanging met oeder de vrouw of zij niet be1 rMacht van de media? Na- urlijk wel. Een beetje jammer as het dat de causerie zich wat ïperkte tot die gevallen die de. umalistiek als insteek hadden,- e vraag lijkt toch niet zo moeilijk beantwoorden of (mede) dank* j de media er op tal van gebie- en ontzettend veel is veranderd? lag het dan zo zijn dat er vaak wake is van kortstondige, com- lunicatieve schokeffecten, vol- ens de spreker, de positieve of egatieve uitwerking op lange :rmijn kan in veel gevallen toch iet worden ontkend. Zonder de ïedia, of anders: zonder de mo- eme, razendsnelle communica- emiddelen, zoals tv en radio, ïaar ook internet, zou onze he- endaagse wereld er vast heel nders uitzien? Dus toch twijfels? loe dan ook, de zaal smulde van 'ostema en toen 'ie vond dat er ïaar eens vragen moesten wor- en gesteld, daalde hij van zijnl •lek achter het spreekgestoelte af ichting zaal en begaf hij zich slen- erend en zich ouderwets op zijn| ;emak voelend tussen het vraag- rage Rabobankleger. Toen her-| enden we de oude meester veer... Het onderwerp zou mi rebben kunnen dienen voor er •reder opgezet forum, want de Tagen waren lang niet mals: 'Wal 'indt u van de invloed die er van le manier van berichtgeving ui' ;an gaan?' en 'Wordt er door de ournalisten wel eens stevig geê-j 'alueerd over wat er allemaal ge*; >eurt na vreselijke zaken als bij- 'oorbeeld 11 september en de; )nlangs vermoorde politicus?' en' Hoe ügt het met het verantwoor lelijkheidsgevoel van de makei /an..„?' Koos Postema wist et neestal wel raad mee, grapte ziel ïr wel eens uit, maar kon ooi nenig vragensteller of -stelstei echt vanuit zijn hart met toege sneden antwoorden en meningen :evreden stellen. De duur van he. uur U' na de pauze dreigde uit t( open naar de kleine uurtjes ei dat is misschien voor bank voor Postema een groot compli' ment. Goeie keus, goeie vergade ring. Bijna een gezellig avondjf uit... Soestdijk, F C Kuyperstraat 9 Carakteristieke helft van een dubbel woonhuis (begin 900) met uitgebouwde keuken en parkeermogelijkheid op iigen terrein. Heerlijk besloten tuin op het zuidwesten. Rus- ige ligging aan doodlopend straatje in het centrum van ioestdijk. nd.: Royale woonk. (ca. 45 m2) met openhaard, kelder en nb.kasten. Keuken aan de achterzijde met deur naar de onnige tuin. Open trap naar de 1e verd: 2 ruime slaapka- ners met inbouwkasten, badkamer met dubbele wastafel, louche en 2e toilet. Vlizotrap naar vliering. Grotendeels v.v. lubb. glas. Inhoud: ca. 315 m3, perceelsoppervlakte 160 m2. fraagprijs 226.000,= k.k. Boest, Nieuwstraat 58 Dit royale, halfvrijstaande woonhuis met praktijkruimte |ca. 18 m2) is grondig gerenoveerd en uitgebouwd aan de achterzijde. De moderne woonkeuken (99) met div. inb.app., jbxe badkamer en sfeervolle woonkamer met openhaard zorgen voor een optimaal woongenot.Tuin met achterom jlie uitkomt op een speelweide. nd.: hal, toilet, L-vormige woonkamer, woonkeuken, bijkeu ken. Kantoor- c.q. speelkamer, berging. 16 verd.: 3 slaapka- ners, luxe badkamer met ligbad, vaste wastafel en 2® toilet, Iparte wasruimte met a.s. wasmachine/droger.Vlizotrap paar zolder. Inh. ca. 435 m3, perceelsoppervlakte 318 m2. /raagprijs 294.000,= k.k. na best, Stadhouderslaan 31 Keervolle, vrijstaande villa met ruime garage op grandio- je locatie! Vanaf de beschutte veranda kijkt u schitterend uit Jter de zonnige achtertuin en een landelijk weidegebied. Innen no-time bent u in het winkelcentrum van Soest én in it van Baarn. ld.: entree, toilet, royale living met parketvloer en erker, pee keuken v.v. inbouwapparatuur en aparte bijkeuken. 1® terd.: overloop, ruime bergkast, 2 slaapkamers en moder- badkamer. 2e Verd.: vaste trap naar zolder met 3e ka- fer. Het woonhuis is recent volledig gerenoveerd en voor- ten van alle eigentijdse snufjes! Perceelsoppervl. 445 m2. [raagprijs 544.000,= k.k. Soestdijk, Anna Paulownalaan 12 Deze riante, vrijstaande villa (bj 1927) met garage, is gele gen op één van de meest charmante plekjes van Soestdijk. Wat u misschien niet vermoedt als u voor het pand staat, is dat het woonhuis u ongelooflijk veel licht én ruimte (maar liefst ca. 730m3 inhoud) biedt. Vanuit de royale woonkamer en de woon-eetkeuken, kijkt u in de zonnige tuin met optimale privacy. De villa is zeer geschikt voor een gezin en beschikt over 5 ruime slaapkamers. Het pand verkeert in tip top conditie. Perceelsoppervlakte 464 m2. Vraagprijs 642.000,= k.k. Soestdijk, Verzetsplein 5 Markante halfvrijstaande villa met garage. Gelegen op een schitterende locatie in Soestdijk, waarachtig een paradijs voor kinderen: alleen bestemmingsverkeer in de straat zelf, een heerlijk groot(speel-)veld voor de woning en aan de overzijde het "Slangenbosje": een waanzinnig stukje (haast) ongerepte natuur. Bovendien mogelijkheid tot kantoor aan huis vanwege de studeerkamer op de begane grond. De woning is in 1997 onder architectuur gebouwd en biedt u zeer veel leefruimte; inhoud ca. 675 m3 en een oppervlak te van maar liefst 625 m2! Een variëteit aan winkels bevin den zich op loopafstand. Vraagprijs 815.000,= k.k. Soestdijk, Vredehofstraat 24 Ruimte, ruimte, ruimteén wonen in de Groene Zone! Dit statige, onder arch. gebouwde, vrijstaande herenhuis (1937) met een perceel van maar liefst 1375 m2 en een in houd van 800 m3 biedt u nog veel meer. De originele stijl kenmerken zijn compleet in harmonie met de eigentijdse afwerking. Aan de achterzijde is de woning stijlvol uitge bouwd. Bovendien biedt de fraai aangelegde tuin met vijver u optimale privacy. Naast een sfeervolle L-vormige woonkamer 65m2) met open haard, een woonkeuken, wijnkelder, 5 slaapkamers en dubbele garage biedt deze woning u te veel om op noemen. Vraagprijs 840.000,= k.k. Soest, Sloothaak 47 Zeer royale halfvrijstaande woning ('97) met inpandige ga rage, fraai aangelegde tuin en riant dakterras (z). De woning is energiezuinig en volledig geïsoleerd. Ind.: entree, hal met toegang tot garage, ruime woonkamer (ca. 52 m2) met opensl. deuren naar de tuin, moderne keu ken met inbouwapparatuur. 1e verd.: overloop, 2 royale slaapkamers, aparte ruimte voor wasm/droger, luxe badka mer met douche, Whirlpool, wastafelmeubel en 2e toilet. De woning verkeert in uitstekende staat van onderhoud. Moge lijkheid tot extra bad- en/of slaapkamer op de begane grond. Inh ca. 485 m3 perceelsopp. 267 m2. Vraagprijs 350.000,= k.k. Soest-Zuid, Aagje Dekenlaan 2 Schilderachtig, vrijstaand woonhuis met garage gelegen op een mooie en rustige locatie in Soest-Zuid. Vanaf dit plekje kunt u de winkels, het Soester bos- en duingebied en openb. verv. binnen een mum van tijd bereiken. Ind.: lichte, sfeervolle woonkamer en suite met open haard, bergkast en erker, gezellige keuken en toilet. 1e Verd.: 2 slaapkamers en badkamer met v.w. en ligbad. 2® Verd.: vas te trap naar de zolder met 2 kamertjes. De rondom het huis gelegen pittoreske tuin is v.v. een sproei-installatie. Het pand biedt u nog heerlijk veel karakteristieke eigenschappen zoals paneeldeuren en glas-in-lood ramen. Vraagprijs 499.000,= k.k. Soest-Zuid, Foekenlaan 18 Oogverblindendmooi! Deze riante vrijstaande bunga low met dubbele garage is een natuurlijke schoonheid met een frisse uitstraling en komt volledig tot haar recht in een unieke, bosrijke omgeving. Het pand biedt u heerlijk veel leefruimte in en om het huis (inh. 1050m3 en perceelsopp. 2570m2), is zeer recent gerenoveerd en is absoluut v.v. alle denkbare luxe en comfort. Ind.: royale hal, living 60m2 met imposante schouw en schuifpui naar tuin. Luxe, moderne woonkeuken, studeer kamer, 2 sl.kmrs met toegang naar badkamer, ouderslaap kamer met garderobekamer en badkamer. Groot souterrain. Vraagprijs 1.360.000,= k.k. Na anderhalf jaar intensieve ïorbereiding is het zover. Die- inpark Amersfoort organi- kert op 29 juni 2002 een fan- istische fundraiser ten behoe- ye van de bescherming van gro te roofdieren in Uganda. Tij dens deze exclusieve avond openstelling is er een groot penluchtconcert, uitgevoerd jor de 150 leden van het AJO pugd Symfonie Orkest. [aast de instandhouding van be- reigde diersoorten op Europees iveau door middel van program- la's als het European Endangered roedes Program (EEP) en het hiropean Studbook (ESB), onder- Jeunt Dierenpark Amersfoort na- Burbeschermingsprojecten in de ptuurlijke leefomgeving van be- Ireigde diersoorten. Deze zoge- pamde In-situ projecten (op loca le), zijn erop gericht om de leef- Angeving van bedreigde diersoor- In te beschermen. In-situ projec- Kn hebben daarnaast tot doel om Keren terug te plaatsen in het oor- roronkelijke leefgebied mits moge- fik. 'The Planets' Om dit project met specifieke mid delen te ondersteunen zamelt Die renpark Amersfoort geld in. Op zaterdag 29 juni is er een exclusie ve avondopenstelling. Deze specia le avondopenstelling wordt omlijst door speciale Afrikaanse activitei ten zoals indrukwekkend slagwer ken gespeeld door Abu Ali Swaleh en Audio Quattro, uitbundige dan sen en exotische hapjes. Om 21:00 uur begint het concert op de Sa vanne van Dierenpark Amers foort. Hier speelt het AJO Jeugd Symfonie Orkest het muziekstuk 'The Planets' van Gustav Holst (1874 -1934), aangevuld met 'The Earth'. Een suite die speciaal voor deze gelegenheid is gecomponeerd door de talentvolle 19-jarige Joey Roukens. Op bijzondere wijze worden de karakteristieken van de verschillende planeten weergege ven en vertelt Anniko van Santen, van het tv-programma 'Alle dieren tellen mee', over de aarde en haar bedreigingen. 'Hef Grote Roofdieren Project' In deze periode komen vier Ugan- dese leden van het onderzoeks team naar Nederland om deze bij zondere avond bij te wonen. Dr. Christine Dranzoa, hoofd van het onderzoeksteam en zoöloog zal op deze avond de opbrengst in ont vangst nemen. Het project, dat is verbonden aan de Makarere uni versiteit van Kampala, inventari seert de grootte en samenstelling van roofdieren zoals leeuwen, hye na's en cheeta's in het wild. Een veterinair onderzoek verbetert bo vendien het beeld van het aantal virusziekten dat voorkomt onder deze roofdieren. Naast kennis en financiële middelen krijgen de mensen in Uganda ook een steun tje in de rug door de aandacht die op hun project wordt gevestigd. Steun De medewerkers van Dierenpark Amersfoort en de leden van het AJO Jeugd Symfonie Orkest zijn al maandenlang, op vrijwillige ba sis bezig met de voorbereidingen voor deze avond. Echter zonder de hulp van anderen heeft het evene ment geen kans van slagen. Deze onvergetelijke, eenmalige avond is voor 39,50 per persoon te bele ven. Een kaart voor Africa at the Zoo' geeft toegang tot de exclusie ve avondopenstelling, een ontmoe ting met de verschillende slag werkgroepen en een plaatsbewijs voor het concert. Daarnaast ont vangen gasten een exfra entreebe wijs om overdag een bezoek te brengen aan Dierenpark Amers foort, inwisselbaar tot 31 augustus 2002. De voorverkoop is gestart, bel voor kaarten 033 4227 144. Bladen zijn er zat... maar er is slechts één Soester Courant Op dinsdag 18 juni a.s. om 20:00 uur zal de 'Derde Ka mer' opnieuw haar deuren openen in de politieke arena van restaurant 'Fusions' aan de Burg. Grothestraat 37. De 'Derde Kamer' is hét discussie platform bij uitstek voor alle burgers en politici uit Soest en Soesterberg, maar ook daar buiten. De recente verkiezingen voor de gemeenteraden en de Tweede Ka mer hebben grote politieke ver schuivingen teweeggebracht die burgers en politici zeker tot aan de volgende verkiezingen zullen blij ven bezighouden. De politiek is de laatste tijd weliswaar een stuk ver levendigd, maar men kan zich af vragen of het polarisende, demo- niserende en ongenuanceerde ge krakeel tijdens de laatste verkie zingscampagnes nou wel zo bij draagt aan de z.g. politieke ver nieuwingsdrang. De 'Derde Kamer' is een initiatief van de plaatselijke WD om bur gers en politieke vertegenwoordi gers op informele wijze nader tot elkaar te brengen en aan te zetten tot levendige discussies over zowel lokale als landelijke onderwerpen. Iedereen is dus van harte welkom en zal bij binnenkomst worden be groet met een drankje. De 'Derde Kamer' houdt minimaal vier keer zitting per jaar en wordt geopend met 'een openingsstelling van de avond'. Op 18 juni is de stelling: 'Na de grote politieke verschuivin gen in de gemeenteraden en de Tweede Kamer is de toekomst van de politiek in handen gelegd van de politici van de toekomst'. Het is de bedoeling dat elke keer een nieuwe stelling naar voren wordt gebracht, die burgers en po litici zullen moeten prikkelen om hierover met elkaar in discussie te gaan. De discussie van deze avond staat onder leiding van Jan Jacobs en zal eindigen rond de klok van 23:00 Succesvol adverteren, het ligt voor de hand, dat doen ondernemers in de Soester Courant Soest, Valeriaanstraat 72 Op mooi, centraal plekje gelegen woonhuis met garage (type drive-in). De woning biedt u een heerlijk uitzicht over veel groen en een speelweide. Ind.: entree, garage en tuinkamer met keukenblok, berg kast, openslaande deur naar de gezellig aangelegde achter tuin. 1e Verd.: ruime overloop, toilet, bergkast, lichte woon kamer met balkon en open keuken, waar toegang mogelijk is naar 2e balkon. 2e Verd.: overloop, 2 slaapkamers (voor heen 3), badkamer met ligbad, vaste wastafel en 2e toilet Inhoud: ca. 400 m3. Perceelsopp.: 155m2. Het pand is gedeeltelijk v.v. dubbel glas. Vraagprijs 210.000 k.k. Soestdijk, Inspecteur Schreuderlaan 74 In het fraaie Residence Souveraine gelegen zeer luxe afge werkt 4-k.app. (ca. 156 m2) op de 1 e verdieping met privé parkeerplaats en berging. Residence Souveraine hanteert het a la carte concept; een ieder geeft indiv. de zorg aan (v.a. 218,72 per mnd/per app.) Ind.: royale living ca. 47 m2, luxe keuken met inbouwappa ratuur, bijkeuken, moderne badkamer met ligbad, sep. douche, vwt en 2e toilet, werkkamer en 2 zeer ruime slaapk, zonnig balkon met vrij uitzicht Het gehele appartment is zeer smaakvol afgewerkt. Serv.kst. 147,33 per maand. Vraagprijs 565.000,= k.k. i V ,'w w Soestdijk, F C Kuyperstraat 18 Dit luxe afgewerkte 3-k.app. (ca. 65 m2) is in 1999 voll. ge renoveerd. Door een perfecte afstemming op elkaar van de gebruikte kleuren, materialen en accessoires is er absoluut sprake van een modern, eigentijds app.. Het app. ligt op de 2*etage boven de winkels van de belangrijkste winkelstraat van Soest. Ind,: hal, ruime lichte woonk. met allesbrander en zonnig balkon (z), moderne open keuken met inb.app., 2 sl.kmrs, toilet luxe badkamer met douchecabine, wastafelmeubel en as. wasmachine/ droger. Gehele appartement is v.v. lami naat en dubbel glas. Serv.ksten 125,= p.m. Vraagprijs 155.000,= k.k. Soest, Veenbesstraat 626 Dit 4-kamer hoekappartement (100 m2) gelegen op de 10e etage, biedt u een adembenemend, bijna panoramisch uit zicht over vijverpartijen, Hees en bosgebied van Soest. Uniek is dat dit appartement u wordt aangeboden met een garagebox en een berging in de onderbouw. Ind.: riante hal met garderobe, vanuit de royale, lichte woon kamer met (elektrische) haardpartij en de naastliggende kamer is het zonnige balkon (z.w.) bereikbaar, 2 slaapka mers, dichte keuken v.v. inb.app. Eigentijdse badkamer met vaste wastafel, ligbad, a.s. wasmachine. Separaat toilet. Serv.kstn 149,75 p.m. Vraagprijs 192.500,= k.k. Soest-Zuid, Plein van Zuid 5 Dit in Soest-Zuid gelegen luxe appartement (1998) met 2 balkons, biedt u een levendig uitzicht over winkelcentrum "Hartje Zuid". Het voormalige 3 k.appartement met lift is gelegen op de 1 verd. en heeft een woonopp. van ca. 100 m2. Ind.: entree, toilet, ruime living (ca 45 m2) met parketvloer en deur naar balkon aan voorzijde (zw), half-open moderne keuken met inb.app., roy. slaapk. met toegang tot 2® balkon (z), badk. met douchecabine en v.w. Het kleinschalig appartementencomplex ligt direct bij win kels en openb. vervoer. Serv.kstn 115,=. Vraagprijs 242.772,= k.k.

Soester Courant | 2002 | | pagina 15