BUS E w Meander Medisch Centrum: nieuwe naam van ziekenhuis Soester ontkent drugshandel 'Stuiptrekking' Mavo Soest VADERDAG JAN van ZAL artfóhocK Behoud Molendael kiest ook voor andere naam Fietsboot vaart tussen keistad en Spakenburg WOENSDAG 12 JUNI 2002 SOESTER COURANT PAGINA 7 we zijn op je!! Voor Door fusie MC Molendael en Eemland >auer$ Kwinu 26,25 'aardij! Eis: 1,5 jaar cel wegens o.m. 'rapedrug' GHB L-/ SCHRAVEMADE B.V. Taxatiedag oud-speelgoed aan Veldweg Tentoonstelling maand langer Winkeldievegge Lever zaterdag een oude stropdas van je vader in en betaal geen 7,25 maar5/~ voor een hazelnoottaartje I 1 ^'banketbakkerij! Mstellen?- AUTOSCHADESPECIALIST focwa Werken te zien van Wilma Merks in de Bundeling College praat met 't Hart en Soestdijk Meer dan 600 oud-leerlingen en -medewerkers op reünie Muziek voor het oog expert g) schoemaker toorinstallaties Nijverheidsu/eg 13 Lamberi T.k. lieve Duitse uc. - PUPS met starnhn?9 "1 gordijnen, etc. veld, Nieuwstraa Tel. 035-5238324 tijden: ma. 13.00-isiv' 10.00-18.00 enig»®1 zat, 10.00-17.00af spraak. Tonijncocktail Kervelbouil/on Gamba sin oempiadeeg Gebakken zalmfilet Citroensorbet BURG, GR0THESTRAAT5'| - SOEST - TELEFOON 035 - 601 25IS» E-mail: restaurant@baueis'.{' websile: www.bauersnl .Ook verkoop dinerbonnen kleurenbrochure die schijnwerpers zet, biedt 'Ie ingrediënten voor j oop! Bel voor een itaxatie 035-6016251. Meander Medisch Centrum is de nieuwe naam van MC Mo lendael en Ziekenhuis Eem land die al bijna 20 jaar samen werken en vorig jaar zijn gefu seerd. Op de locaties in Soest, Baarn en Amersfoort werden de naam en het nieuwe logo vrijdagmorgen onthuld. Bij de polikliniek op het Dalplein deed burgemeester Koos Jans sen dat. Gekozen is voor Meander (loop van de rivier), omdat een rivier als levensader van een gebied, een mooie vergelijking oplevert met een ziekenhuis. 'Een rivier zoekt zijn eigen weg en vormt met al zijn vertakkingen een netwerk dat ver der reikt dan op het eerste gezicht lijkt', zegt voorzitter Jan-Willem Brinkman van de Raad van Be stuur. 'Een meanderende rivier brengt overal waar hij stroomt be weging en ontwikkeling. Dat is ook waar wij voor staan. We willen professioneel zorg leveren en ons voortdurend ontwikkelen. Boven dien willen we een goede partner zijn in het netwerk van zorgaanbie ders, om ons samen met onder anderen huisartsen, verloskundi gen en verpleeg- en verzorgings huizen in te zetten voor goede zorg aan de patiënt. Alleen als we de krachten bundelen, blijft het moge lijk om medische zorg van hoge kwaliteit in de volle breedte aan te bieden.' Het logo van Meander Medisch Centrum lijkt op een stromende rivier, maar ook op een esculaap, het logo van de arts. Zowel de naam als het logo zijn bedacht en ontworpen door Ontwerpbureau Jasper Co uit Bilthoven dat des tijds ook het logo van Molendael ontwierp. Transparantie, betrouw baar, ambitieus en sprankelend waren de trefwoorden die het bu reau meekreeg van de ziekenhui zen. In verband met de naamswijziging is een speciale informatiekrant ge maakt. Deze extra editie bevat achtergrondinformatie over de nieuwe ziekenhuisorganisatie en wordt deze week huis-aan-huis verspreid in het verzorgingsgebied van Meander. Er zijn nog wel oude folders en andere papieren in omloop met de oude namen van beide ziekenhui zen. Gedurende enkele maanden kan het zijn dat op verschillende uitgaven van Meander nog de oude naam en logo staan. Op de vier locaties (Soest, Baarn en tweemaal Amersfoort) zullen vanaf september ook nog hier en daar verbouwingen en verhuizin gen plaatsvinden. Brinkman: 'Hiervoor hebben we doordachte plannen gemaakt, in goed overleg met alle betrokkenen. Zo staan we met onze ruim 3000 medewerkers ook in de tóekomst garant voor Burgemeester Koos Janssen ont hulde bij de polikliniek het nieuwe naambord. Foto: Herman van Dam uitstekende ziekenhuiszorg.' Naar verwachting in 2008 zal in Amersfoort een nieuw ziekenhuis gereedkomen, waarin de vestigin gen De Lichtenberg en St. Elisa- beth zullen worden ondergebracht. Het oude Molendael in Baarn gaat verder als profielziekenhuis met 100 bedden. Ongeveer 80 procent van de zorg die Molendael voor heen bood, blijft voor Baarn be houden. De Eerste Hulp zal niet meer 24 uur per dag open zijn. De kinder afdeling is verdwenen en er kun nen in Baarn geen patiënten gy naecologie meer worden opgeno men. Daar tegenover staat dat de afde ling geriatrie verhuist van Amers foort naar Baarn. Het aantal ope ratiekamers wordt uitgebreid van drie naar vier en mogelijk komt er een dagcentrum voor oogheelkun de. Poliklinisch kunnen vrijwel alle patiënten in Baarn terecht. Bij op namen wordt bekeken of dat in Baarn of Amersfoort gebeurt. In dien mogelijk gebeurt dat in Baarn, maar in geval van verhoogd risico vindt opname in Amersfoort plaats. Dat was eigenlijk al lange tijd het geval. •r centraal gelegen ijk Overhees. Winkels en bus- Bossen op loopafstand. Op 'ingsverkeer dus ook voor kin- in9 wörd in 1978 met spouw- u volledig geïsoleerd: zowel ils glasisolatie. Alle kozijnen, 998 vernieuwd, deels alumi- 'kwaliteit. Sinds 1998 zorgen 'steem, een HR cv-ketel met or zeer lage energiekosten 'laats op eigen terrein. Inde- 'd toilet, tuingerichte woonka- ie keuken (1998) met inbouw- slaapkamers, ruime badka- wastafel en 2e toilet. Vaste !der, ruime zolderkamer met iendelijke locatie in hele breedte uitgebouwde liepe (ca. 18 m) tuin. Winkels hal met toilet, m.k. en trap- loer en open haard, halfopen chuifpui naar de tuin. Verdie- 3 slaapkamers met inbouw- Jchehoek, vaste wastafel en et opstelling cv-ketel. Bijzon- as, uitbouw uit 1977, inhoud 199 ma, bouwjaar ca. 1963. 212 dement (ca. ivé parkeerplaats en berging an het centraal gelegen, luxe ice Souveraine. Residence s 55+er een heel nieuw con- g wonen en tegelijkertijd kunt als het nodig blijkt. Dit zoge- et ware een verzekering voor a gedachte! Voorts wordt het n liftinstallatie en is er een doeleinden gebruikt wordt, t uw beschikking, systeem en garderobe, mo- n2) met haardpartij, aanslui- e slaapkamer). Vanuit de li- w.) dat uitkijkt over de groene e moderne keuken met inb. rslaapkamer is de ruime bad- elmeubel en 2e toilet bereik- i op de 1e verd. De maand- et zorg basispakket 218,72 Tegen een ex-militair uit Soest is maandag voor de Utrechtse echtbank anderhalf jaar ge- angenisstraf, waarvan een half jaar voorwaardelijk, geëist. De 47-jarige man zou in drugs hebben gedeald, zowel voor als na zijn ontslag bij de Koninklij ke Luchtmacht. De Soester, als onderofficier werk- lam op de vliegbasis Soesterberg, reeg november vorig jaar eervol itslag nadat hij in juli was aange houden wegens het bezit van xtc en cocaïne. De arrestatie was het gevolg van een onderzoek door de larechaussee naar de handel in en iet gebruik van harddrugs op de >asis. Voor het drugsbezit moet de ïan zich waarschijnlijk nog ver- ïtwoorden bij de militaire strafka- ïer in Arnhem. )e verdachte werd in juni na drie lagen uit voorarrest ontslagen, ïaar de marechaussee bleef on derzoek naar hem doen. Uit aan- ïkeningen in 's mans agenda was iet vermoeden gerezen dat hij landelde in de 'rapedrug' GHB en laar ook seksueel misbruik van iad gemaakt bij jonge vrouwen in let uitgaanscircuit. Het middel, tak wel 'olifantennarcose' ge- ïoemd, kan slachtoffers willoos laken en is alleen op doktersre cept legaal verkrijgbaar. In 1998 lakten twee jongeren na gebruik tan GHB in een coma. loewel twee vrouwen verklaarden [dat ze na gebruik van de drug met de verdachte naar bed waren ge- Veest, deden ze geen aangifte. Er was niets tegen hun wil gebeurd. De Soester werd op 25 maart van dit jaar opnieuw aangehouden. In zijn woning vond de politie, naast 376 xtc-pillen en 1,2 gram cocaï ne, ook 0,76 liter GHB in een fles in de meterkast. De man zit sinds dien vast. De Soester ontkende op de zitting dat hij in drugs handelde. De GHB was naar zijn zeggen voor eigen gebruik - als slaapmiddel, aldus de verdachte - maar op ver zoek gaf hij wel eens wat aan be kenden als zij er om vroegen. Het zelfde gold voor de xtc-pillen en de cocaïne, aldus de Soester. Hij verklaarde altijd te hebben gewaar schuwd de GHB niet te gebruiken in combinatie met alcohol, om bij werkingen te voorkomen. De ver dachte zou nooit geld hebben ge vraagd voor de drugs. Volgens een getuige kocht hij ech ter wekelijks ampullen GHB bij de Soester. Andere getuigen, opmer kelijk vaak jonge vrouwen tussen de 15 en 21 jaar oud, verklaarden van de man GHB te hebben gekre gen, maar ook andere drugs. Soms moest daar voor worden betaald. De politie luisterde bovendien een telefoongesprek af, waarin werd gesproken over de levering van xtc en GHB. Diverse medewerkers van een discotheek in Huizen, waar de Soester na zijn ontslag uit het le ger als bedrijfsleider werkte, ver klaarden de verdachte met drugs te hebben gezien of drugs door hem aangeboden te hebben gekregen. De Soester ontkende dat hij in de discotheek dealde. 'Als ik werk heb ik nooit drugs bij me', aldus de man. 'Het ging niet aan', aldus raadsman R. Maanicus, dat de officier van justitie in haar requisitoir opnieuw was ingegaan op het vermeende misbruik van jonge vrouwen door de Soester. Daarvan was geen aan gifte gedaan en het stond ook niet op de dagvaarding, aldus de advo caat. Officier van justitie E. van Dus- schoten verdedigde zich door er op te wijzen dat het vermeende mis bruik aanleiding was geweest om, na diens eerste aanhouding vorig jaar juni, onderzoek te blijven doen tegen de Soester. Waar Van Dusschoten de verdach te zag 'als een promotor van drugs die speelde met de levens van an deren', probeerde Maanicus enkele nuanceringen aan te brengen. De Soester had zich na een stukgelo pen, jarenlange relatie in het uit gaansleven gegooid en was lang zaamaan bergafwaarts gegled Maar van een grote crimineel was geen sprake, aldus de advocaat. De Soester had 27 jaar bij de lucht macht gezeten en was nog nooit eerder met justitie in aanraking geweest. Maanicus pleitte voor een celstraf gelijk de duur van het voorarrest en het opleggen van een taakstraf gecombineerd met een voorwaar delijke gevangenisstraf. De rechtbank doet maandag 24 juni uitspraak. ffT*) tandtechnisch laboratorium Voor al uw reparaties en adviezen. CE gecertificeerd. Torenstraat 13 Soest Telefoon 035 - 602 02 49 Ook de Stichting Behoud Mo lendael heeft haar naam gewij zigd. Voortaan heet ze de Stich ting Cliëntenbelang Zieken huiszorg. Daarin komt ook naar voren dat de doelstelling van de organisatie is veran derd. Omdat het voortbestaan van Mo lendael (Meander Medisch Cen trum) in Baarn is gewaarborgd als profielziekenhuis, richt de stichting zich voortaan vooral op de belan genbehartiging van de cliënten. In dat verband wenst ze ook aan het stakeholdersoverleg deel te nemen. Dat is het overleg dat belangheb bende externe partijen voeren met de directie over de fusie tussen Molendael en Ziekenhuis Eem land. De stichting heeft inmiddels 'constructieve' gesprekken gevoerd met de Raad van Bestuur van het ziekenhuis en verwacht binnenkort te worden toegelaten tot het stake holdersoverleg. 'Het gefuseerde medisch centrum heeft een roos kleurige toekomst, maar waak zaamheid blijft geboden', stelt de stichting die blij is met de komst van J.P.R.G. Kleijne als voorzitter van de Raad van Bestuur. Wie oud of antiek speelgoed al tijd zuinig heeft bewaard, kan dit op zaterdag 15 juni gratis laten taxeren aan de Veldweg. De Stichting Speelgoedmuseum Brummen houdt dan een taxa tiedag bij Kave Keukencen trum, te vinden op nummer 4. Dinky Toys, blikken treinen, kinderservies, Meccano bouw dozen, het maakt niet uit, alle speelgoed kan worden meege nomen, als het maar oud of an tiek is. Tussen 12:00 en 17:00 uur zit ten bij Kave taxateurs van het speelgoedmuseum Toy Gallery te Brummen. Ook voor advies over het opknappen van kapot speelgoed kan men bij deze mensen terecht. Toy Gallery is een voortzetting van het speel goedmuseum dat voorheen in Barneveld was gevestigd. In Brummen beschikt het over driemaal zo veel ruimte. Tijdens de taxatiedag wordt ook infor matie verstrekt over het mu seum. Voor meer inlichtingen, 88 6019101. De tentoonstelling over 50 jaar Soest-Soest in Museum Oud Soest is met een maand ver lengd. Deze week zouden de spullen worden opgeruimd en geretourneerd aan degenen die het materiaal in bruikleen heb ben gegeven. Besloten is nu dat de tentoonstelling tot het eerste weekeinde van juli te zien blijft. Museum Oud Soest is te vinden aan de Steenhoffstraat. De ope ningstijden zijn zaterdag en zondag van 13:30 tot 17:00 uur. Groepen kunnen op afspraak ook op andere dagen terecht voor een rondleiding 88 6023878). Nieuweweg 97 - Soest Telefoon 035 - 58 804 72 openingslijden dinsdag t/m vrijdag Maandagmiddag is een 53-jarige vrouw aangehouden wegens win keldiefstal. Omstreeks 12:00 uur verliet de Soesterse een winkel aan de Parallelweg zonder enkele goe deren af te rekenen. Dit werd ge zien door winkelpersoneel en de politie werd gewaarschuwd. De vrouw werd aangehouden en over gebracht naar het bureau. Na het in ontvangst nemen van een boete van 115 euro kon de vrouw het bureau weer verlaten. De gestolen goederen, kattenvoer en snoep, gingen weer terug naar de winkel. Zolang de voorraad strekt Kijk ook op www.lexverklev.nl Van Weedestraat 76 3761 CH Soest Telefoon 035-601 28 23 Fax 035 - 602 61 42 Mijn naam is Gijs Kok. Als Financieel Directeur bij Procar ben ik zeer tevreden over de rechtstreekse afhandeling met de verzekeraar. Op de euro nauwkeurig geregeld door de dames van administratie bij Van Zal. Beckeringhstraat 11. 3762 EV Soest, tel.: 035 - 6011018, fax: 035 - 6026672 De Hypotheker Steenhoffstraat 66 - Soest Telefoon (035) 6036000 Aquarel van Wilma Merks. Wilma Merks uit Soest exposeert momenteel in de Bundeling aan de Schoutenkampweg. Te zien van haar zijn aquarellen, vooral van bloemen, waarnaar haar voorkeur uitgaat. Deze belangstelling is ont staan tijdens cursussen in Leusden. Begin jaren negentig zette Wilma Merks haar eerste stappen op het gebied van aquarellen in de Ewijck Hoeve in Lage Vuursche. Kleuref fecten bereikt ze door de zoge noemde nat in nattechniek. De expositie van haar in het ge zondheidscentrum is op werkda gen te zien van 8:00 tot 12:30 uur en van 13:30 tot 17:00 uur. Voor meer informatie, 88 6028781 of wilma. merks@wanadoo. nl Vanaf zaterdag 15 juni vaart de fietsboot weer over de Eem en het Eemmeer. Drie maanden lang zal de toeristische lijn dit jaar dagelijks van Amersfoort naar Spakenburg en weer te rug-varen en fietsers, maar na tuurlijk ook voetgangers bedie- De fietsboot is vooral ideaal voor mensen die een stukje willen fiet sen, maar de route te ver vinden om helemaal op het zadel af te leg gen. De boot vaart dagelijks van Amersfoort naar Spakenburg en weer terug en legt onderweg aan in Baarn en Eemdijk. Vorig jaar voer de lijn op proef en dat is goed be vallen. De gemeenten Soest, Amersfoort, Baarn, Bunschoten en Eemnes, de provincie Utrecht en een aantal sponsors gaven geld om de boot aan te schaffen. De initia tiefnemers richtten de Stichting Eemlijn op en vonden vrijwilligers die de fietsboot gaan bemannen. Zij verwachten deze zomer veel passagiers die vanaf het zonnedek de Eem, het Eemdal en het Eem meer kunnen bekijken. Het is tevens de bedoeling dat er binnenkort een gids meevaart die de passagiers vertelt over de bij zonderheden die onderweg te zien zijn. Vanaf vrijdag 14 juni ligt er op de VW kantoren een folder van de fietsboot. Informatie over de vaarlijn is ook te vinden op www.eemlijn.nl Telefonisch is de fietsboot bereikbaar via 06 51 94 22 79. Van de passagiers waren er vorig jaar 325 die in het gastenboek Na de proef van vorig jaar vaart de fietsboot deze zomer drie maan den lang over de Eem. schreven en de reacties waren overwegend enthousiast en posi tief. De passages zijn goed gelezen, want mede op basis van de menin gen van de passagiers is de boot nu voorzien van brede schuifdeuren en een loopplank, waarop men gemakkelijk met de fiets de boot of de wal kan bereiken. Elke dag vertrekt de fietsboot om 10:00 uur vanaf de Kleine Koppel in Amersfoort. Om 11:15 wordt aangemeerd bij Taveerne Eemlust in Baarn en om 11:30 uur gaat de reis verder naar Eemdijk, waar 100 meter ten noorden van de veer pont een kleine jachthaven is. Van daar vaart de boot om 12:30 uur naar Spakenburg, waar ze aan meert aan de westelijke pier. De terugreis begint om 13:45 uur en gaat via dezelfde haltes (vertrek Eemdijk 15:00, vertrek Baarn 16:00 en aankomst Amersfoort 17:00). Dit jaar is er geen aanleg steiger in Flevoland. Een enkeltje Amersfoort-Baam of Baam-Spakenburg kost 4,50 euro per persoon, de fiets kan mee voor 1 euro. Wie de hele tocht per boot wil maken, betaalt 16 euro en voor gezinnen van 5 tot en met 7 personen past de Eemlijn een kor ting toe. Uw totaalinstallateur P.A. van den DIJSSELbv KWALITEIT SERVICE bij al uw installatiewerk LOODGIETER SANITAIR GASONDERHOUD CENTRALE VERWARMING ELEKTRA VERHUUR GASTOESTELLEN Tevens Gosowkrfmcl Laanstraat 34a - Soest Tel.: 035 - 601 24 72 Fax: 035 - 601 11 87 1 uur fotoservice óók voor APS en digitaal Bewoners van de wijk Soestdijk 't Hart kunnen alvast in hun agen da maandag 9 september reserve ren. De wethouders Harry Witte en Bart Krol komen dan namens het College naar de zaal van de Emmakerk om met de wijkbewo ners te praten. Soesters kunnen dan in een persoonlijk gesprek met hen vertellen wat hen dwars zit, wat ze graag zouden willen of wat dan ook. Het- wijkspreekuur van het College in de zaal aan de Re- gentesselaan, het eerste na de zo mervakantie, zal waarschijnlijk om 20:00 uur beginnen, daarover volgt later nog bericht. Op de Mavo Soest wordt er niet meer vooruit gekeken. De school is dicht, maar zaterdag werd er nog wel een keer mas saal teruggeblikt. Door meer dan zeshonderd oud-leerlin gen en -medewerkers. Niet eer der was het zo druk in het schoolgebouw aan de Valeri aanstraat. Anekdotes vlogen als broodjes over de toonbank. Kameraden die vroeger dagelijks met elkaar op trokken, vriendinnen die elkaar toen alles vertelden, oude liefdes, iedereen kwam elkaar weer tegen tijdens de nostalgische middag, waarvoor foto's uit oude lijstjes of stoffige dozen en versleten albums waren gehaald. De volle lokalen en aula vormden een schril contrast met het afgelo pen schooljaar, toen nog maar 32 leerlingen plaatsnamen in de ban ken. Het was een stuiptrekking van een zeventig jaar oude school, maar wel een zeer bijzondere en leuke. Doordat steeds meer basisscholie ren het advies kregen te kiezen voor een scholengemeenschap, door vooroordelen van ouders over de 'Zwarte Mavo', maar ook vanwege een hogere rijksnorm voor het aantal leerlingen bleek de thuiswerkvrije school niet meer in staat overeind te blijven. Drie jaar geleden werd het vonnis voltrok ken, waarna het idee ontstond om nog een keer een reünie te houden. Daarmee sloot de school in stijl af. Wellicht een tikkie gespannen, mogelijk opgewonden, maar in elk geval nieuwsgierig meldden ruim 600 oud-leerlingen zich in de Mavo Soest. Foto Bell Deze week wordt het interieur op geruimd. Volgende week worden veel spullen en materialen opge haald door onder meer scholen die er voor hebben ingetekend. Wat overblijft, gaat via een stichting naar landen in Oost-Europa. Op 26 juni is de allerlaatste diploma uitreiking (in de Rank), op 28 juni de afscheidsavond voor bestuur, directie en schoolteam. In de zo mer maakt het pand (sinds 1974) plaats voor 20 twee onder een kap- en 12 vrijstaande geschakel de woningen. Steenhoffstraat 46, tel. 60195 77 Maandag 17 juni Gosford park November 1932. Gosford Park is het prachtige landhuis waar Sir William McCordle en zijn vrouw een jachtpartij organiseren. Ze hebben de hele Engelse high-so- ciety ontboden, onder wie een gra vin, een held uit de Eerste Wereld oorlog, het vrouwenidool Ivor No- vello, en een Amerikaanse film producer. Terwijl het chique gezel schap zich verzamelt in de salons, zijn de dienstmeisjes en butlers in de kelders druk in de weer. Aldus is Gosford Park netjes verdeeld in twee werelden: die van boven en die van beneden, elk met zijn eigen wetten en omgangsvormen. De decadente elite boven houdt zich bezig met status, machtsspelletjes en roddels, het personeel beneden slooft zich uit. Die orde wordt doorbroken als de gastheer, die meer vijanden dan vrienden blijkt te hebben, vermoord wordt aange troffen. Zo krijgt de film plotseling iets van een klassiek Agatha Chris- tie-drama. De 78-jarige Ameri kaanse regisseur Robert Altman (M.A.S.H., Short Cuts) laat Gos ford Park moeilijk in een vakje plaatsen. Het etiket 'komedie' zou passen: zo wordt de moordzaak aangepakt door een pijprokende, stuntelende detective Stephen Fry (recent nog in The Discovery of Heaven), die zich met veel bomba rie en weinig resultaat vast bijt in de affaire. 'Sociaal-realistische aan klacht' zou ook goed kunnen, want de film laat genadeloos de tegen stelling aristocratie versus plebs zien, en toont ook messcherp dat de Britse 'upper class' zelfs al vóór de oorlog zijn beste tijd had gehad. Maar misschien is 'relatiedrama' nog het meest van toepassing: In de film draait het vooral om de spanning tussen de verschillende personages, die zich gedurende de vrij lange film prachtig blijft ont wikkelen. De zeven Oscarnomina ties dankt de film aan de geweldi ge Engelse acteurs, aan de onbe rispelijke kostuums en art direc- tion, en vooral aan het grote oog voor detail van de maar liefst drie scenaristen. Aanvang 20:30 uur; entree 5,00 - c.j.p./65+ 3,50; reserveren: maandag t/m vrijdag 9.00-13.00 uur- 88 6019577. De BeoSound Ouverture is een compleet muzieksysteem. Met AM/FM-radio met RDS, cd-speler en cassettedeck. Maar er is meer te vertellen over het plezier dat de BeoSound Ouverture u geeft Kom dichterbij met uw hand en de deurtjes glijden geruisloos opzij. Een zacht licht overstraalt het gehele paneel. Zo heet de BeoSound Ouverture u welkom in een muziek wereld die alle zintuigen boeit. Geschikt voor alle Bang Olufsen actieve luidsprekers A LIFE LESS ORDINARY Burg. Grotbestraat 9, Soest. Telefoon 035 601 03 44 BANG S. OLUFSEN

Soester Courant | 2002 | | pagina 7