Hm van Brederode Mode i PROGRAMMA - OVERZICHT Somatische dagbehandeling vanaf overmorgen bij Daelhoven BOEKHANDEL JONGERIUS "Culinaria Frankrijk" 1 PRIKBORD j Broers Ott meest markante liorecamensen in Utrecht Zondagmiddagconcert in De Open Hof op 30 juni "^GÏNAioï WOENSDAG 26 JUNI 2002 SOESTER COURANT PAGINA 21 ONIC It's Adam per 1 juli naar Oostergracht soesterScxrjrant ^BurgerHjk^tandJj Dierenlief Dierenleed Voorlichting bij RIAGG over wao MEDISCHE DIENST De lopers van de week Auto slingert Orde en gezag: voor anderen? KERKDIENSTEN Jan Jansen in zomerorgelserie PROFILZ meer dan 450 pag. reis- kookboek van 29,90 met bori 23,90 oest Klassiek Ontmoeting met Paul Lemmen Cultuur in de Regio Soester en zijn muziek Raad Daad KONINGINNELAAN 24 - SOESTDIJK tel. 035-6035744 Jenden |0 draaibaar 0 minuten timer met tomatische afschakeling rstelbare bladen 0 Volt/40 Watt ietzangerstraat 1 Bussum, Laarder- Jen, Hamersveldse- tn Weedestraat 141 vzee 27 «Zeist, Van 53 paelhoven centrum voor Ver- leegThuiszorg in Soest en Jiarn heeft al sedert 1997 een ligbehandeling voor psycho- rriatrische cliënten. Hier was ilijd plaats voor gemiddeld 12 «oekers per dag van maan- jg tot en met zaterdag. hnnenkort wordt het zorgaanbod foor de inwoners van Soest en iaarn uitgebreid met somatische jgbehandeling, bedoeld om on- :ersteuning te bieden aan mensen ael chronisch aandoeningen en/of tamelijke beperkingen. Deze erpleeghuisvoorziening ontbrak ot op heden in onze gemeenten, vaardoor mensen die op deze orm van dagbehandeling waren aangewezen hiervoor naar Amers- oort moesten. In goed overleg iet Zorgaccent Amersfoort, loca- ie Birkhoven en het zorgkantoor seen aantal plaatsen van Birkho- en overgenomen. Vanaf 28 juni zal in Daelhoven gestart worden met somatische iagbehandeling, op maandag en dag voor gemiddeld 10 bezoe- s per dag. De psychogeriatri sche dagbehandeling wordt dan in Soest op dinsdag, woensdag, don derdag en zaterdag geboden. Doe len van dagbehandeling zijn het welbevinden van de cliënt en zijn/ haar omgeving vergroten, de zelf redzaamheid van de cliënt in stand houden of verbeteren, en/of de cliënt zolang mogelijk in zijn thuis situatie laten functioneren. Om deze doelen te bereiken wordt bin nen de somatische dagbehandeling een gestructureerd dagprogramma geboden met voldoende ruimte voor de individueel gerichte the rapieën. De indicatie voor alle vor men van dagbehandeling wordt gesteld door het RIO (regionaal, indicatie, orgaan) op basis van een aanvraag door de huisarts of het zorgloket. Natuurlijk kan men voor informatie ook rechtstreeks bij de dagbehandeling terecht, tel: 6036300. De behandeling en begeleiding zijn in handen van een multidisciplinair team dat bestaat uit ziekenverzor genden, activiteitenbegeleider, ver pleeghuisarts, fysiotherapeut en ergotherapeut. Zo nodig kan een beroep worden gedaan op logopedist, maatschap pelijk werker en psycholoog. De uitbreiding van de dagbehandeling betekent ook een uitbreiding van het aantal medewerkers. Omdat er ook binnen Daelhoven en de Ver- pleegThuiszorg nieuwe medewer kers worden gevraagd houdt de organisatie op dinsdag 2 juli een open avond onder het motto 'Last Minute'. Tijdens deze avond kun nen belangstellenden nog voor hun vakantie een beeld krijgen van de bijzondere wijze van zorgverlening die Daelhoven biedt. Of men nu een opleiding in de zorg heeft ge daan of er aan toe is om te ontdek ken wat Daelhoven kan bieden, men kan in ieder geval genoeg in drukken opdoen om deze in de vakantie eens rustig te overdenken. En misschien wel straks op pad gaan met de Daelhoven vakantie- mand. Op dinsdag 2 juli wordt vanaf 19:30 uur een open avond gehou den in Daelhoven aan de Graanak ker. Adv./26_G1 I 'Deie «llelen verkopen wij lijdelijk. I Mochten lij ondanks zorgvuldige planning Ie snel zijn uitverkocht, don vragen wij hiervoor begrip. De verpakking von de afgebeelde artikelen kunnen afwijken. I Zei- en drukfouten rijn voorbehouden x ian en Sebastian Ott van h-VilIa Van den Brink zijn >or Horeca Nederland uitge- lepen tot de meest markante irecaondernemers van Mid- in-Nederland. it de broers van een traditioneel, v iollig restaurant binnen korte ileen modern horecabedrijf heb ei gemaakt, is volgens de jury de ornaamste reden van de uitver- fting. Geroemd wordt het twee- vanwege zijn doordachte idee- iover de omgang met personeel, v"" uv r klingen en de gasten. De jury: iide broers hebben voorheen in /dei bedrijven gewerkt en weten e ze zelf als werknemer behan- fftó willen worden. Zo gaan zij met hun medewerkers om. Ze ver plaatsen zich in de gast.' Als het gewenst is, kunnen kinde ren van gasten boven op zolder slapen. Afwijken van het menu kan, jaarlijks wordt er een activiteit georganiseerd, waarbij de Eet-Villa zich inzet voor een goed doel en zo zijn er nog meer redenen waarom Stephan en Sebastian Ott werden uitgeroepen tot de meeste markan te horecaondernemers. Kandidaten worden meestal voor gedragen door collega's, organisa ties en bedrijven die betrokken zijn in de horecatak. Met elf andere re gionale winnaars dingen ze mee naar de Horeca Nederland Award 2002. Later dit jaar zal tijdens het jaarcongres van de organisatie de winnaar bekend worden gemaakt. Aangezien It's Adam Meubelwerk op Maat aan de Beckeringhstraat uit z'n jasje is gegroeid, verhuist de zaak per 1 juli naar een nieuw be drijfspand aan de Oostergracht 13- 15. Meteen wordt de handelsnaam gewijzigd in Oostergracht Meubel werk aan Maat. Op het nieuwe adres kan het be drijf de werkzaamheden uitbrei den. De productie van maatwerk keukens, badkamermeubels, kas- tenwanden en complete kantoor- en projectinrichting zal op grotere schaal plaatsvinden evenals de fa bricage en verkoop van materialen voor kleine en grootschalige bouw projecten. Er wordt samengewerkt met projectadviseurs. Met de nieuwste computerprogramma's kan Oostergracht Meubelwerk op Maat de klanten laten zien wat ze kunnen verwachten van de op drachten. Gevraagd vaste bezorgers in Soest voor de* Aanmelden: tel. 6014152 Opgave gemeente Soest GBA (gemeen telijke Basisadministratie Personen) Periode 13 juni t/m 19 juni 2002. GEBOREN: Geen opgave. AANGIFTE HUWELIJK/ PARTNERSCHAP: René Ruttenberg en Elisabeth Anna Catharina van Schalkwijk. - Johannes Coenraad Jalving en As- trid Susan Posthouwer. VOLTREKKINGHUWELIJK/ PARTNERSCHAP: Abraham Petrus Koks en Elisabeth Cornelia Hoogendoorn. - Ger- hard Nicolaas Schreuder en Elisa beth Arenda Diane Boone. - Jo- han Christiaan Berends en Mary- Ann Monique Milangela Wout. - Ramon Eduard Karsters en Danië- 11e Walet. OVERLEDEN: Wijtze de Boer, echtgen. van Rens- je Rensje. - Sara Harmina Sliep, wed. van A. Smit. - Jan van Dijk, wed. van J. Hol en J. van Vuuren. - Hendrik Rouw, echtgen. van L. Wolf. - Wilhelmina Margaretha Visser. - Gerrit Hendrikus van Rouwendaal, echtgen. van E. Ei- lers. - Helena Levina Verpoorten, wed. van Harm Jan Meijering. Amivedi, ^035-6012697; j.ruijssenaars@worldonline.nl VERMIST 24 juni - Cyperse poes, Hartman- laan. 18 juni - Witte poes of kater met een kaal plekje boven het oog, kan lopen tussen Van Goyenlaan en Choristenpad. 17 juni - Witte poes zij heeft één vies oog, Koekoeklaan. 22 juni - Zwart/wit hangoorkonijn met zwarte oren, Dalweg. GEVONDEN 24 juni - Rode gecastreerde kater, Amersfoortsestraatweg. 7 juni - witte gecastreerde kater met een cyperse vlek op kop en staart, Nieuwerhoek. 20 juni - Beige kater met hapjes uit beide oren, Laanstraat. 23 juni - Vaalrccb Pers, Foeken- laan. 19 juni - Gele Parkiet, Nieuweweg. Voor informatie: José Rui sse- naars, Amivedi Soest Baarn, tel./fax. 6012697. Het RIAGG houdt dinsdag 9 juli een voorlichtingsbijeenkomst over allerlei zaken waarmee wao-ers te maken (kunnen) krijgen. Informa tie wordt gegeven over (herkeu ringen, de wet en praktijkvoorbeel den. De bijeenkomst begint om 14:00 uur en vindt plaats in het RLAGG-gebouw in Amersfoort. Aanmelden kan telefonisch bij Cora van Horssen van het Provin ciaals Utrechts wao-bcraad, 88 030-2880012. De Hypotheker Steenhoffstraat 66 - Soest Telefoon (035)6036000 Zaterdag 29 juni zondag 30 juni Huisarts groep A, zaterdag 08:00 - zondag 08:00 uur: P. Mout, Schoutenkampweg 4, 88 6020168 Huisarts groep A, zondag 08:00 - zondag 24:00 uur: B.E. Spelberg, Klarinet 37 88 6 025544 Huisarts groep B, zaterdag 08:00 - zondag 08:00 uur: E.J. Oudshoorn, Lange Brinkweg 63a, 88 6090423 Huisarts groep B, zondag 08:00 - maandag 08:00 uur: R. von Bartheld, Prins Hendriklaan 3, SS 6013322 Groep A: Bavinck, Van Dorssen, Van Kranenburg/ten Berge, Krijger, Mout, Spelberg, Vrijmoet, Walter. Groep B: Von Bartheld, De Haan, V.d. Geest/Ver- berne/Weusten ('De Linde'), Huitema, Oudshoorn, Overbeek, Smits-Schaffels. Het is aan te raden niet direct naar de dienstdoende arts te gaan. Eerst opbel len! Apotheek, vanaf vrijdag 17:30 uur: Apotheek Julius, Laanstraat 26, Baarn, 88 5412432 Apotheek, extra dienst zaterdag 10:00-13:00 uur: Apotheek Overhees, Tamboerijn 35, 88 6025073 Nachtdienst apotheek na 21:00 uur: ^033-4328500. Tandarts, zaterdag en zondag 13:00-13:30 uur: W.S. Roorda, Ereprijsstraat 57, &i 6010162 Thuiszorg, 24 uur per dag: Stichting Thuiszorg Eemland: verpleegkundige hulpverlening, 88 033-4220500 (van 's avonds 17:00 tot 's ochtends 08:00 uur en in de weekeinden alleen voor spoedeisende situaties). Dierenarts, vrijdag 20:00 - zondag 24:00 uur: J. Meursing, Van Mecklenburghlaan 13-15, 88 6015215 Dierenambulance, 24 uur per dag: Dierenambulance Amersfoort e.o., 8806-54337407. De sopraan Machteld Venne- vertloo en de organist Cees van der Poel geven zondag 30 juni een concert in de Open Hof. Op het programma staan wer ken van onder anderen Böhm, Caldara, Handel, Carissimi en Bach. Vennevertloo studeerde in 1999 af als Uitvoerend Musicus aan het Conservatorium van Amsterdam en aan De Nieuwe Opera Acade mie. Ze nam deel aan masterclas- ses en zong inmiddels verschillen de rollen, waaronder die van Despina uit Mozarts Cosi fan tut te. Verder geeft Vennevertloo re gelmatig recitals met de pianiste Mirjam Karres en anderen. In het najaar zal de sopraan de rol vertol ken van Micaela uit La tragédie de Carmen van Bizet. Cees van der Poel studeerde orgel en kerkmuziek aan het Sweelinck Conservatorium Amsterdam en volgde op het Conservatorium Maastricht een pianostudie. In "Dat mag in de krant," hoor je de mensen wel eens zeggen als iemand een mooie prestatie heeft geleverd. Dat vinden wij ook en daarom zwaaien we hier graag lof toe aan "de lopers van de week". Dat zijn de jongens en meisjes die de krant rondbrengen en daarbij een tijd lang - twee maanden - geen enkele klacht hebben gekregen. Ze krijgen een extraatje (voor het goede voorbeeld) én een eervolle ver melding. Deze week zijn het: Stephen van Steenveld Tom van Hees 1992 won hij de eerste prijs van het Nationaal Ürgelconcours voor vakstudenten. Hij was te horen op de radio, maakte een cd en werkt als docent orgel en piano en is te vens dirigent. Verder treedt hij op als solist, begeleider en in ensem- bleverband. Als cantor-organist is hij verbonden aan De Morgenster in Hilversum. Het concert, georganiseerd door de werkgroep concerten van de Open Hof, begint om 16:00 uur. De toegang is gratis, maar een bij drage in de kosten is welkom. Omdat de bestuurder voor haar wel heel erg met zijn auto over de Koninginnelaan slingerde, besloot een automobiliste de politie te bel len. Dat was zaterdag, kort na mid dernacht, waarna de politie de be stuurder aanhield. Uit de blaastest kwam naar voren, dat hij een alco holpromillage van 1,7 had, terwijl 0,5 de limiet is. Het rijbewijs van de man uit Bussum werd ingeno men en met een dagvaarding op zak mocht hij daarna lopend het bureau verlaten. ■f Orde en gezag zijn de laatste tijd ineens sterk in de belangstelling gekomen. Toch is iedereen ook erg gesteld op zijn vrijheid. Gezag en regels, oké, maar niet te veel. De bijbel leert de diepere waarde van orde en leiding te zien. Daarover gaat de preek van ds. De Hullu zondag 30 juni in de gereformeer de kerk vrijgemaakt aan de Paral lelweg. De diensten beginnen om 10:00 en 17:00 uur. Zaterdag 29 juni Rooms-katholiek, Petrus en Pauluskerk, Kerkplein 2 19:00 pr. H. van de Schepop, eucharistieviering met samenzang Zondag 30juni Rooms-katholiek, Petrus en Pauluskerk, Kerkplein 2 09:30 pr. H. van de Schepop en José Kodden, eucharistieviering met gemengd koor Rooms-katholiek, Mariakerk, Burg. Grothestraat 82 11:00 pr. H. Goddijn, eucharistieviering met samenzang Rooms-katholiek, H. Familiekerk, Willihrordusstraat 19 11:00 pr. K. van Schadewijk, eucharistieviering. Rooms-katholiek, Joanneskerk, Willaertstraat 51 09:30 pr. J. Houben, communieviering Samen op Weg, Emmakerk, Regentesselaan 2 10:00 ds. P. Goedendorp Samen op Weg, De Open Hof, Veenbesstraat 2 10:00 ds. G.H. Olsman Samen op Weg, Oude Kerk, Torenstraat 1 10:00 ds. R. Bartlema Samen op Weg, Wilhelminakerk, Soesterbergsestraat 18 10:00 drs. M. Koole Nederlands-hervormd, Ichthuskerk, Alhert Cuyplaan 2 10:00 en 17:00 ds. R. van Kooten Christelijk-gereformeerd, Julianalaan 90 09:30 en 16:30 ds. N. Ribbers, Gorinchem Gereformeerd-vrijgemaakt, Parallelweg 1 10:00 ds. W. Sherff, Spakenburg; 17:00 ds. A.M. de Hullu, Bunscho ten Gereformeerde gemeente, Rehobothkerk, Dalweg 44 09:30 en 19:00 ds. J.M. Kleppe Vrijz. geloofsgemeenschap NPB, Rembrandtlaan 20 10:15 mw. C.W. Grijns-Hoedemaker, Bilthoven Evangeliegemeente, Julianakerk, Julianalaan 19A 10:00 M. Rotman Christengemeente, Griftland College, Noorderweg 79 10:00 geen opgave Jehovah's Getuigen, St. Theresiastraat 18 dinsdag 19:25 uur; zaterdag 18:00 uur Apostolisch Genootschap, Talmalaan 44 09:30 dienst Baarn Doopsgezind, Eemnesserweg 63B 10:30 ds. F.Ph. Groeneveld, doopdienst Nederlands-gereformeerd, Waldheim Mavo, Vondellaan 2 10:00 ds. M. Janssens Meander MC, Molenweg 2 10:00 ds. L. van den Berg Legér des Heils, Acacialaan 6 09:30 bidstond; 10:00 samenkomst Amersfoort Evangelisch-luthers, Lutherse kerk, Langestraat 61 10:30 prof. Dr. J.P. Boenermaker, Hilversum Orthodox, H. Cornelius de Honderdman, Stadsring 137 woensdag 19:00 vespers; zaterdag 19:00 vespers; zondag 09:00 metten; zondag 10:30 goddelijke liturgie Nieuw-apostolisch, Utrechtseweg 73-1 zondag 10:00 uur; woensdag 20:00 uur Amersfoorts Christelijk Centrum, Natriumweg 6 zondag 10:00 G.J. Goldschmeding (translation in English); 19:00 ge nezingsdienst (le zondag van de maand); vrijdag 19:30 Victory Life Jeugd Evangeliegemeente De Tabernakel, 'De Roef, Assenraadstraat 2 10:30 G.A. Anthony Voor al uw Verzekeringen, A Financiële Diensten, Hypotheken en Pensioenen jHr www.soestcronderlinge.nlinfo@soesteronderlinee.nl Soester Soesterbergsestraat 26, Soest. 035 - 6029060 OndCrlill(JQ ..i-„ Jan Jansen bijt zaterdag 6 juni het spits af in de zomerorgelserie in de Domkerk te Utrecht. De Domor- ganist speelt stukken van Bach, Franck en Alain. Het concert be gint om 15:30 uur en de toegang is gratis. Nieuweweg 97 - Soest Telefoon 035 - 58 804 72 Openingstijden dinsdag t/m vrijdag Tiny en Piet Jongerius Van Weedestraat 29 3761 CB Soest tel (035) 588 01 22 fax (035) 588 01 21 boekhandeljongerius@wxs.nl FM 107.9 (stereo) ether: FM 105.9 Tekst TV ptem uw televisietoestel ook eens p! op kanaal 29 en u komt waar- pijnlijk tot uw verrassing oog in ®°g met de Tekst TV die Radio P°cst en Omroep Amersfoort in ^menwerking met elkaar 24 uur jjer dag presenteren. Van 's mid- °ags 5 uur tot 's nachts 1 uur en s morgens van 8 tot 10 uur wordt Tekst TV uitgebreid met een 'dit tv-jouraal, waarin elke dag het 'okale en regionale nieuws in beeld *'°rdt gebracht. De Tekst TV en J"el tv journaal, elk ongeveer een bartier, worden continue her naald. Tekst TV wordt dagelijks yerverst en waar nodig aangevuld toet actueel nieuws. Wilt u meer toformatie vinden over Radio r*st kijkt u dan op teletekstpagi- na 540 voor de uitgebreide pro gramma-informatie van onze eigen 'Male omroep. Deze teletekstpagi- na s kunnen door de kijker op elk moment worden geraadpleegd. ®erHoz kon geen bloed rh oen hjj na zijn middelbare oi aan zijn studie medicijnen gon, moest hij afhaken. Als n van een arts was hij natuur lijk voorbestemd voor een studie medicijnen, maar zijn liefde voor de muziek boeide hem mateloos. Hij ging naar het conservatorium en dat maakte zijn vader razend en hij trok terstond zijn maandgeld in. Wie kon toen vermoeden dat Hec- tor Berlioz de grootste van de Franse romantische componisten zou worden. Zondag 30 juni ma ken we om twee uur 's middags in 'Soest Klassiek' kennis met de Symphony Fantastique, dat het bekendste van al zijn werken is. In het tweede uur van 'Soest Klas siek' komen we zondagmiddag uit bij Camille Saint-Saens, ook een Franse romantische componist. Wij laten u de derde orgclsymp- honie horen en La Carnaval des Animaux. Het orgel neemt in de eerste compositie het voortouw in een schitterende hymne, die in zijn grootsheid voor niets anders on derdoet. Techniek en productie: Jacques van de Griendt. Presenta tie: Berna Kousemaker. De Soester Mick van Ec was ze ventien jaar toen de Japanners Ne derlands Indié binnen vielen. Eind 1942 kwam hij in een burgerkamp in Bandoeng op Java. Over deze periode heeft Mick van Ee een boek geschreven over zijn eerste jaar in het Tjitarocmpleinkamp. Op 28 mei jl. is zijn tweede boek verschenen over de twee jaar die Mick doorbracht in het Kamp Tji- mahi met als titel Het ontstaan van Boys Town, barak 20 in het bur germannenkamp Baros - 5 in Tjimahi. In het programma Ontmoeting met, dat gepresenteerd wordt door Karin de Lange een gesprek met de auteur van dit boek. Uitzending op vrijdag 28 juni om 13:00 uur met een herhaling op dinsdag 2 juli om 10:00 uur. In het program ma 'Raad Daad - uit het dagboek van een raadslid' praten Werner Paans en Jan Visser zondag flfli: 30 juni om J| 16:00 uur met Paul Lemmen (56), het nieuwe raadslid van de Partij van de Arbeid in Soest. Lemmen woont sinds 10 jaar in Soest, is adviseur sociaal beleid en tot voor kort directeur van Divo- sa, de vereniging van directeuren sociale dienst. Als ex-voorzitter van de voormalige Sportraad Soest gaat zijn politieke belangstelling vooral uit naar sport en algemene bestuurszaken. Hij is actief in werkgroepen van de Wiardi Beck- manstichting en van het Centrum Lokaal Bestuur van de PvdA. Dit programma wordt herhaald op maandag 1 juli om 11:00 uur. Techniek: Kemal Sahingöz. Morgen, donderdag 27 juni om 10:00 uur, voorlopig de laatste uit zending van het programma Cul tuur in de Regio van presentatrice Lonneke Meijer. Voor deze laatste uitzending heeft zij uitgenodigd Catty Engström van het Figi Thea ter in Zeist en Lidwien Vork van het Beauforthuis in Austerlitz. Bei de dames vertellen over de pro grammering voor het nieuwe thea terseizoen. In september komt Cultuur in de Regio weer terug. Voor theatervoorstellingen en ex positie deze zomer verwijzen wij naar ons programma Lunchroom. Deze keer ontvangt Lonneke Me ijer Wim Prins die na 44 jaar van het onderwijs afscheid neemt op vrijdag 28 juni in het Griftland College. Nadat hij in 1953 was af gestuurd op dc Mulo ging hij naar de kweekschool. Nadat hij zijn hoofdakte had behaald, koos hij als taal Frans. Later heeft hij ook nog Duits gehaald. Wim heeft les gegeven op diverse scholen in de Randstad, op de christelijke Mavo in Amersfoort en op de Christelij ke Mavo in Soest. Door de fusie met het Griftland College kwam Wim daar terecht op de Noorderweg. En nu gaat Wim met pensioen. En dat is een reden voor Radio Soest hem uit te nodigen. En zoals het programma zegt, ook de muziek komt aan bod en daarom neemt onze gast zijn muziekkeuze mee. Dit programma wordt uitgezonden op donderdag 27 juni om 17:00 uur met een herhaling op maandag 1 juli om 10:00 uur. Morgenochtend, donderdag 27 juni om 11:00 uur, een bijzondere aflevering van het programma 'Raad Daad'. Dit wordt een rechtstreekse uitzending vanuit de raadzaal, waar Werner Paans en Jan Visser een live interview heb ben met het voltallige College van Burgemeester Wethouders, dat inmiddels 100 dagen ons dorp be stuurt. Zie ook de column VIS SER op pagina drie van dit blad. U kunt deze uitzending gratis bij wonen in het gemeentehuis. Tech niek: Jaap Pastijn cn Fredy Tim mer. Herhaling: zondag om 12:00 uur. Elke dag nieuws op de hele uren DONDERDAG 27 JUNI 08:00 Goedemorgen Soest 09:00 Soest Actueel 10:00 Cultuur in de regio (h) 11:00 Raad Daad 12:00 Lunchroom 13:00 Kleinkunst en cabaret 14:00 Operetteland Der Bettelstudent 15:00 Soest Actueel (li) 16:00 Lunchroom (h) 17:00 Soesters en hun muziek gast: Wim Prins. 18:00 Radio M VRIJDAG 28 JUNI 08:00 Goedemorgen Soest 09:00 Soest Actueel 10:00 Radio Soest non stop 11:00 Soest 55-pIus 12:00 Lunchroom 13:00 Ontmoeting met... gast: M. van Ee 14:00 Jazzy Listening 15:00 Soest Actueel (li) 16:00 Lunchroom (h) 17:00 Radio Soest non stop 18:00 Jazz uit Artishock 19:00 Radio M ZATERDAG 29 JUNI 08:00 Goedemorgen Soest 09:00 Oud Goud 12:00 Cocktail 15:00 Radio M ZONDAG 30 JUNI 08:00 Goedemorgen Soest 09:00 Religie en poëzie 10:00 Ommetje in de natuur (h) 11:00 Van 't Raadhuisplein (h) 12:00 Raad Daad De eerste 100 dagen van het College 13:00 Dit was de week 14:00 Soest Klassiek 16:00 Raad Daad 17:00 Musica Aeterna 18:00 Kerkdienst 19:00 Christelijke muziek 20:00 Samen bijhei lezen 21:00 Radio M ZOMERPROGRAMMERING PER 1 JULI 12:00 Lunchroom 13:00 A Country Song 14:00 Operetteland (h) 15:00 Soest Actueel (h) 16:00 Lunchroom (h) 17:00 Radio M WOENSDAG 3 JULI 08:00 Goedemorgen Soest 09:00 Soest Actueel 10:00 Ommetje in de natuur 11:00 Van 't Raadhuisplein gemcentevoorlichting, met de column van burgemeester Janssen .12:00 Lunchroom 13:00 Over het voetlicht musical en cabaret 14:00 Soest 55-plus (h) 16:00 Lunchroom (h) 17:00 Radio M MAANDAG 1 JULI 08:00 Goedemorgen Soest 09:00 Soest Actueel 10:00 Soesters en hun muziek (h) 11:00 Raad Daad (h) 12:00 Lunchroom 13:00 Muziekpalet klassiek en opera 14:00 The Beatles 15:00 Soest Actueel (h) 16:00 Lunchroom (h) 17:00 Radio M DINSDAG 2 JULI 08:00 Goedemorgen Soest 09:00 Soest Actueel 10:00 Ontmoeting met... (h) 11:00 Radio Soest non stop In dit programma-overzicht van Ra dio Soest vindt men elke week de gegevens over de uitzendingen van donderdag tot en met woensdag, die 's morgens vanaf acht uur tot in de namiddag (op een enkele uit zondering na) worden uitgezonden via de kabel en de ether. Na deze lokale uitzendingen wordt overge schakeld naar de regionale zender Radio M tot 's morgens acht uur. Kopij van buitenstaanders (inge zonden brieven, tips, ideeën cn reacties) voor deze rubriek moet ui terlijk donderdagmorgen in de stu dio worden ingeleverd. Het adres van Radio Soest is: Raad huisplein 1, Postbus 3062, 3760 DB Soest, 88 035-6093851- fax: 035-6093860; c-mail: radio@soest.nl. Ook voor program ma-ideeën, persberichten, aankon digingen, verenigingsnieuws, club bladen, etc.

Soester Courant | 2002 | | pagina 21