RA Concert van Thé Millennium Jazz Orchestra Barchem Soest 50 jaar geleden Muziekkring Eemland biedt weer sfeervol concertseizoen Verdwenen Soest hervonden Delcorf Meel fk 7 kilo U J\ SMOm LEDIKANT GOR DIJNEN 'IZIÏ.60 WfMiod Variatie bij SWOS in aanbod van cursussen Loeki Stardust Kwartet in Kasteel Groeneveld PAGlMi 18 Soest, ndia Soest WOENSDAG 28 AUGUSTUS 2002 SOESTER COURANT PAGINA 7 Zondag 1 september in Cabrio DE GROOTSTE COLLECTIE museer je slank eer van start ISHANDEL Hoekje antie -6.25 11.00 -10.25 17.50 4.40 -5.75 5.75 -...2.25 2.05 op 3 september |Üeauty Corner Meningen I van lezers! Hoogbouw Beukenlaan Avondrondleiding door Cantonspark 'A day in 4': muzikale tijdservaring 'De besloten tuin en de ruimte' in de Steenlinde Informatiedag KBO in Klarinet over cruise Yoga Centrum Bloemschikclub Waarnemingen bij PASÖ hervat expert schoemaker sn 'QSte klanten jfendertig jQQr en meer dan :ervice! "Wilt u uw figuur bli» corrigeren en wilt u méér taliteit en energie? Dan met HERBALIFE! Bel? 035-6839701. Succes o? randeerd." Ongeb. vrouw, 74 jr, z.k.za vriend voor de weekend-» vakanties. Hobbies: na' tochten, lezen, bridge ft ter, musea. Reacties graat o. nr. B16 Bur. Soester ft rant, PB 57, 3760 AB Sok' Cursus De nieuwe VlTf TEIT 'Leef weer met piet werk aan: persoonlijke plooiing, een groter zelf*, trouwen en een krachtige taliteit. Cursusleiding: Ma ten Nederhorst. Start september 10 - 12.30 i> Soest. Opgave: 035-6936S AANBIEDING: INCL LATEX-MATRAS WASIEL STEITNER S L A A P S T U O I 0 T A P IJ T LANGE 5 R I N K W G 3 8 Soest, t.o REMU-Tel. 035 - 60 9S0G BI] WASIEL STEITNER WASIEL STEITNER SLAAPSTUD 10 T A P IJ T LANGE B P I N K W E G 3 8 Soest to. REMU -Tel.: 035 - 60196 00 Hetl Millennium Jazz Or chestra bestaat uit professione le musici uit heel Nederland en staa^ onder leiding van Joan Reinders. Hi] beschikt over musici die goed genoeg zijn voor prominent solowerk: saxofonist Gerlo Hesselink, trompettist Jan Wessels, drum mer Martijn Vink, pianist Rob Hprsting. Het orkest is een hechte eenheid, die op basis van inventieve arran- ^jenten en een stuwende ritme iep een hoogst adequaat big- igeluid produceert. Joan Rein- irs is ook arrangeur en schrijft ir o.a. het Metropole Orkest, de Band van de Hessischer Rud- nfünk (Frankfurt), het Orkest van ffif Koninklijke Luchtmacht en voor het orkest van Cor Bakker. Zijn compositie 'Confluence' werd Hg juli '99 door het Metropole ^^kst o.l. v. Vince Mendoza opge- In 1992 presenteerde de band zijn eerste cd, 'Some frames of mind', door Jazz Nu in december van dat jaar uitgeroepen tot cd van de maand. Ook werd in datzelfde jaar de le prijs in de catagorie 'veelbe lovende bands' behaald op het Tros Big Band Festival te Lelystad. Dat resulteerde in een viertal suc cesvolle live radio-uitzendingen voor Tros Sesjun. De cd 'Magni- fying-glass' bevat composities en arrangementen van orkestleider Joan Reinders en als gastsolist speelt de beroemde Duitse so praan- en tenorsaxofonist Peter Weniger mee. De beroemde Bel gische gitarist Philip Catherine is gastsolist op de nieuwste cd 'Trian- gular'. Deze produktie is tot stand geko men in samenwerking met Artis- hock. Aanvang: 14:30 uur. Entree: 7,00. Kaarten zijn verkrijgbaar aan de kassa van het theater, de WV-Soest en bij drogisterij Suk- king, Soesterberg. Uit de Soester Courant van Dinsdag 26 Augustus 1952 HET VERKEER NAAR ARNHEM NIET MEER DOOR SOEST? Het snelverkeer tussen Amster dam en Arnhem maakt momen teel gebruik van de rijksweg door onze gemeente, om daarna om Amersfoort naar Woudenberg te rijden en vandaar via Ede naar Arnhem. Aan deze route zijn, uit een oog punt van verkeersveiligheid, grote bezwaren verbonden, n.1., zo zegt de A.N.W.B., de beruchte traver se door Soest, de sle,chte verbin dingswegen om Amersfoort, het gevaarlijke kruispunt te Wouden berg en de traverse door Scherpen- zeel. Naar de mening van de A.N.W.B, kunnen deze bezwaren worden vermeden, door het verkeer Am sterdam-Arnhem via de onlangs opengestelde nieuwe Rijksweg Baam-Hoevelaken te leiden en voorts van de rijksweg Hoevela- ken-Apeldoorn via Barneveld en Ede naar Arnhem. Het laatste traject van deze route voldoet echter nog niet aan de ei sen, welke het moderne snelver keer stelt; speciaal het gedeelte van de rijksweg Hoevelaken- Apeldoorn naar Barneveld en de traverse door Barneveld schieten te kort. In verband hiermede heeft de A.N.W.B. het College van Gede puteerde Staten van Gelderland verzocht de verbindingsweg Ede- Barneveld-rijksweg Hoevelaken- Apeldoorn zodanig te doen recon strueren, dat het snelverkeer van deze weg gebruik kan maken en dit traject in de nieuwe route Am sterdam-Arnhem kan worden op genomen. tLEh TR1SCHE LATTENBODEM Voor al uw verzekeringen pensioenen - hypotheken - inancieringen - beleggingen. Krommeweg 3A Soest Tel. 035 - 601 60 11 Fax 603 55 74 info: www.korenassurantien.nl e-mail: info@korenassurantien.nl elefoon: 601 84 02 ?E WEEK lel aaars 3de ardvis osselen 5 maten mosselkruiden an ook sausjes en orde mosselen ■9 stoofpaling en ■Jsselmeerpaling De cursus Amuseer je slank gaat m$> dinsdag 3 september weer van start. Belangstellenden kunnen gaandag 2 september een infor matiebijeenkomst bijwonen bij portstudio Physical aan de Dal- Jeg 2a. Die begint om 20:00 uur. ï|e cursus bestaat uit een wekelijk- sportavond (donderdag), een Jreede sportieve les (het tijdstip gin zelf worden bepaald) en een pedingsles (meestal op dinsdag- wond). De duur van de cursus is wie maanden. pantwoord bewegen en eten pan centraal in de afslankcursus, waarin de deelnemers worden be- gleid door een diëtist en een ortinstructeur. Er wordt ook een Icursie gemaakt en verder krijgen de cursisten onder meer een voe- dingsmiddelengids. Wie niet op de informatieavond kan komen, maar wel inlichtingen •wenst, kan bellen naar Physical (tel. 6016000) of Fit Consulting (tel. 06-16208647). Nieuweweg 97 - Soest Telefoon 035 - 58 804 72 Openingstijden dinsdag /rl/dag Op zondag 6 oktober start het nieuwe (zesde) seizoen van de Stichting Muziekkring Eem land in de geheel gerenoveerde 'Concertzaal' van Hilton Royal Pare in Soestduinen. Wat eens begon in een gezellige wijnkel der in Soesterberg, waar klas sieke muziek werd gecombi neerd met een goed glas wijn, heeft zich gecontinueerd op deze schitterende locatie in de bossen van Soestduinen. Inmiddels zijn er rond de twee honderd 'Vrienden' van de Mu ziekkring Eemland en is het voor velen een waar genoegen om op de zondagmiddag deelgenoot te zijn van de concerten die in Soest duinen worden gegeven. Met name de combinatie van mooie klassieke muziek met na afloop een goed glas wijn, dat in de toe gangsprijs is inbegrepen, slaat erg aan. Voor de liefhebbers is er ook nog de mogelijkheid om na afloop van hetconcert van een zeer smaakvol driegangen concertbuffet gebruik te maken. Kortom, een sfeervolle klassieke uitgaansgele genheid vlakbij huis (wat ook wel omschreven zou kunnen worden als een klassieke sociëteit) waar het fijn is elkaar te ontmoeten. Het bestuur van de Stichting Mu ziekkring Eemland laat zich onder steunen door een artistieke com missie, allen professionals uit de klassieke muziekwereld, die zorg draagt voor de kwaliteit van de gecontracteerde musici. Daarnaast bestaat er een Comité van Aanbe veling waarop de Muziekkring desgewenst kan terugvallen ten behoeve van specifieke adviezen. Ook van groot belang zijn de sponsors van de Muziekkring, die mede zorgdragen voor een finan cieel gezonde organisatie, waar door concerten van hoge kwaliteit gegeven kunnen worden. Nu de Concertzaal van Hilton Royal Pare gerenoveerd is, is er ook wat meer ruimte ontstaan, waardoor de 'vriendenstop' voor enkele nieuwe concertbezoekers tijdelijk kan worden opgeheven. Kandidaat-'vrienden' van de stich ting kunnen daarvoor contact op nemen met de secretaris/penning meester, Bert Smit, #035- 6019815. Programma Het programma voor het komen de seizoen ziet er (onder voorbe houd) als volgt uit. 6 oktober, 15:00 uur: Reicha Quintet (houtblazers); Esther de Graaf, fluit; Jan Jimkes, hobo; Willem van de Laar, klarinet; Jaap van der Vliet, hoorn; Jan Berend Kan, fagot; werken van o.a.: Ar- pad Balasz, Franz Danzi, Darius Milhaud en Luciano Berio. 3 november, 15:00 uur: (zeer speciaal concert in de gróte zaal) De 'Fancy' Fiddlers o.l.v. Coosje Wijzenbeek; strijkersgroep be staande uit 20 jonge talentvolle leerlingen o.l.v. vioolpedagoge Coosje Wijzenbeek; werken van: Schubert, Mozart, Wieniawski en Handel. 15 december, 15:00 uur: 'kerst concert'; Erika Waardenburg, harp; Ernest Rombout, hobo; en leerlingen; muziek van diverse componisten in kerstsfeer. 12 januari, 15:00 uur: Ivo Jans sen, pianorecital; werken van o.a.: Bach, Debussy, Chopin en Schu- 2 februari, 15:00 uur: Trio Su- leika (pianotrio); Frederieke Sayes, viool; Maurice Lammerts van Bueren, piano; Pepijn Meeuws, cello; werken van o.a. Schumann en Brahms. 9 maart, 15:00 uur: Romeo Kwartet (strijkkwartet); Cindy Al- bracht, viool; Juijen Soeting, viool; Constantijn van de Wetering, alt viool; Teye Hylkema, cello; wer ken van o.a. Beethoven en Schu bert. 30 april, 15:00 uur: 'koiiinginne- dagconcert'; Jeugd Concerteert: getalenteerde jonge laureaten; pro gramma wordt op basis van indivi duele prestaties nader bekend ge maakt. 25 mei, 15:00 uur: 'Vrienden dag'; bijzonder concert voor 'Vrienden' en sponsors van de Stichting. ft Huidverzorgingsinstituut Vanaf 1 september ook behandeling voor: - elektrisch epileren, blend Diathermie - beauty tatoos (semi-permanent) - specialistische acne-behandelingen - de maand september 10% korting op harsen van benen-oksels-liezen. Tot ziens! Ereprijsstraat 109 tel. 6022310 De Stichting Welzijn Ouderen Soest (SWOS) heeft weer vele interessante cursussen in het seizoen 2002-2003 voor 55- plussers uit Soest. Wie méér wil bewegen, kan kiezen uit: gymnastiek, sport en spel, yoga, countryline dans, jeu de boules, koersbal, bowls, tai' chi quan en zwemmen. Creatief bezig zijn, kan in de cur sus tekenen schilderen en op de losse creatief- of handwerkmidda- gcn. En op drie plaatsen in Soest kan men aanschuiven als men zin heeft om elke weck, of af en toe, eens uit volle borst te zingen! lu cui ausscïi LngcL cn Frans wordt de taal kennis opgefrist, aangeleerd of verbeterd. Steeds meer ouderen ontdekken de plezierige kanten van de com puter. De SWOS biedt veel korte cursussen aan, op verschillende niveaus, in Ontmoetingscentra De Drie Eiken en De Klarinet. Cursusboekjes en inschrijfformu lieren zijn verkrijgbaar in het ge meentehuis, de bibliotheek, de woon een tra, de verzorgingshuizen. Bij de ouderenbonden en de SWOS (Dalplcin 6, tel. 602 36 81) is ook een flinke voorraad aanwe zig. Dc meeste cursussen gaan binnen enkele weken van start. TWEE HOOIBERGEN IN DE BRAND. In de nacht van Zaterdag op Zon dag werd, te ongeveer 1 uur, brand ontdekt in twee van de vijf hooi bergen, welke zich achter de boer derij van de landbouwer A. Hil- horst aan de Lange Brinkweg be vinden. De brandweer, die uiterst snel ter plaatse was (de nevcispuit gaf al water toen de brand-sirene nog alarm-signaal gaf), tastte met 6 stralen de vuurmassa aan. De 30 vrijwilligers slaagden erin drie hooibergen, elk met 50.000 k.g. hooi, volledig te behouden, alsme de de boerderij van de heer P. Hil- horst, welke op korte afstand is gelegen en met riet gedekt is. Na een half uur was de vlammenzee bedwongen, doch de nablussing vorderde zeer veel tijd. De twee bergen werden afgezaagd, waar door nog een groot deel van het hooi is behouden. Er moest zoveel werk worden ver zet, dat de brandweer eerst Zon dagavond, te 5.30 uur, kon inruk ken. De brand ontstond onder in de bergen, waar takkenbossen en stro een dankbare prooi der vlammen werden. Hooibroei is bij deze brand uitgesloten, daar hooi van twee jaar geleden de onderste laag in de bergen vormden. Het betreft hier dus voor de zo veelste maal een hooibergbrand, waarvan de oorzaak niet bekend is, zodat moet worden aangenomen, dat brandstichting de oorzaak is. De nevelspuit bewees ook ditmaal zeer grote diensten en gaf 15 uur achtereen met twee stralen water. Het offensief van de Brandweer bij deze brand, was zo krachtig, dat de Watertoren in de Oranjelaan op een zeker ogenblik geen water meer bevatte, doch ook hiervoor werd spoedig een oplossing gevon den. De Hypotheker Steenhoffstraat 66 - Soest Telefoon (035) 6036000 Volgens B en W (Soester Courant 21 augustus) valt het allemaal nog al mee met die hoogbouw, omdat er ten opzichte van de huidige laagbouw slechts één bouwlaag extra zal worden gerealiseerd. In aanmerking nemend dat de huidi ge laagbouw twee bouwlagen heeft (ik zie althans nergens aldaar een derde bouwlaag), zou dat op drie bouwlagen neerkomen. Dat is ech ter in strijd met de eerder bekend geworden plannen, waarin sprake is van hoogbouw tot 13 meter (Soester Courant 24 juli) en van vier bouwlagen (Gooi- en Eemlan- der 20 juli). Het kan natuurlijk zijn dat e.e.a. verkeerd in de kranten is gekomen of dat de plannen van B en W inmiddels gewijzigd zijn, maar dat lijkt mij onwaarschijnlijk, al was het maar omdat er geen rec tificatie gegeven is. Als het boven staande juist is, moet dus worden geconcludeerd dat hier een regel recht rookgordijn wordt gelegd over de gemeentelijke plannen. Overigens wil ik ook nog wel op merken dat als van twee bouwla gen de bovenste een schuine kap heeft, dat een geheel andere in druk maakt dan wanneer er spra ke is van een vierkant gebouw met drie (resp. vier) bouwlagen, zeker wanneer het - zoals in de huidige situatie - om losstaande en geheel van elkaar verschillende woningen gaat. Dus ook om die reden plaats ik grote vraagtekens bij de opstel ling van B en W. W. Zweers Op donderdag 29 augustus verzor gen de Vrienden van het Can tonspark weer een rondleiding in het Cantonspark in Baarn. Aan vang 19:30 uur. De rondleiding begint bij het tennishuisje, aan het eerste pad links vanaf de hoofdin gang aan de Faas Eliaslaan, duurt ongeveer anderhalf uur en is gra tis. Gebruikt wordt de route door het park zoals die beschreven is in de Gids voor het Cantonspark (2001, 2e druk), die desgewenst ter plaatse kan worden aangeschaft voor 7,95. De wandelgids biedt een uitgebreid overzicht van de in het park aanwezige bomen en struiken en een beschrijving van de cultuurhistorische elementen in het park. De gids is ook te verkrijgen bij Bockhandel Den Boer en de VVV-Baarn. U gelooft het misschien niet, maar de Soester Courant wordt over de hele wereld gelezen. Verdwenen Soest (hervonden) wordt ook nog eens trouw op internet gezet en zo komt het dat iemand in Amerika of Ca nada op een zolderkamertje achter het scherm zit te surfen en de artikeltjes uit de Soester Courant kan lezen. Soms slaan het verlangen naar Soest en de nostalgie toe. Zo ontvingen wij onlangs het volgende mailtje van Leida Rademaker. 'Mijn naam is Leida Rademaker, dochter van Willem Rademaker Truus de Wit uit Hilversum. Ik woon nu in Brockville, Ontario, Canada. Allereerst mijn compli menten voor 'Verdwenen Soest - Hervonden Soest'. De verhaaltjes zijn erg leuk. Ik heb net een arti kel gelezen over Soester kleder dracht, (Verdwenen Soest van 2001) waarin gevraagd werd of er ook 'n Soester kap bestond. Dit is 'n foto van mijn grootmoeder Aal tje van Roomen met haar zondagse kap met gouden oorijzers. Het kan zijn dat zij de Hamerveldse kap droeg, want daar was zij geboren. Ze droeg altijd 'n lange, zwarte jurk. Jammer genoeg is dit de bes te foto, die ik heb. Aaltjes eerste man was Willem Peters van Roomen (overleden 31/1/1899) en zij woonden aan de Grote Melm. Zij trouwde met mijn grootvader Wouter Radema ker in 1900 en verhuisde toen naar Hilversum. In 1933 verhuisde ze naar Laren, waar ze in 1945 is overleden. Mijn grootvader was 'n zoon van Jan Rademaker en Heil- tje van de Heijsteeg. Jan was 'n zoon van Jan Rademaker en Wil- lemijntje Hannessen Smorenburg. Waarmee ik maar wil zeggen dat mijn wortels in Soest liggen. Als jullie meer willen weten, dan hoor ik 't wel. Vriendelijke groeten', Leida Rademaker 12-11 Schofield Ave Brockville, Ont. K6V 7A6 Canada. Leida stuurde met de mail ook een foto van haar grootmoeder mee met kap op. De werkgroep genea logie van de historische vereniging kan Leida Rademaker misschien wel in haar bestand vinden. We hebben haar teruggemaild en wel licht horen we nog eens iets van Leida. Verder moeten wij nog iets recht zetten over Hervonden Soest van 17 juli j.J. over het 'arbeidershuisje bij de H.H. Familiekerk Soest - Zuid'. We schreven dat het plan was om van het arbeidershuisje een verenigingsgebouwtje of jeugdhonk te maken en dat de ge meente tegen dit plan was. Henk van de Hengel maakte ons er op attent dat de gemeente juist voor dit plan was. Zij kon niet anders, want in het toenmalige bestem mingplan was er ruimte voor zo'n initiatief. Door het gemor van de bewoners van de Braamweg heeft het kerkbestuur gemeend het plan te moeten afgeblazen. Als pleister op de wonde plaatsen we een luchtfoto van de H.H.Familiekerk zonder jeugdhonk. Internetadies Verdwenen-Her- vonden Soest: www.brumbiz.com, daarna klikken op verdwenen-her- vonden soest vshs canadal0.jpg Kasteel Groeneveld, nationaal centrum voor bos, natuur en landschap, organiseert dit jaar een project rond het fenomeen Tijd. Het project bestaat uit twee tentoonstellingen en daaraan verbonden evenemen ten, zoals een debattenserie, voorleesmiddagen, poëzie- avonden en muziekuitvoerin gen. Op vrijdag 30 augustus, aanvang 21:30 uur, is er een avondconcert op het voorplein van Kasteel Groeneveld met het vermaarde Amsterdam Loeki Stardust Kwar tet. Zij voeren daar hun muziek spel 'A day in 4' op. 'A day in 4' behandelt de vier stadia van de dag. Het spel begint in het duister van de nacht en voert ons door middel van uitgekiende belichting verder door de ochtend, middag en avond. De muziek, die door het blokfluitenensemble gespeeld wordt, is een collage van muziek uit de renaissance, barok, moder ne en populaire muziek. Het en semble maakt daarbij gebruik van een indrukwekkend aantal fluiten, variërend in lengte van enkele cen timeters tot twee meter. Het Amsterdam Loeki Stardust Kwartet bestaat inmiddels al 25 jaar. Het kwartet heeft een uniek repertoire opgebouwd voor de blokfluit als ensemble-instrument. Geworteld in de barokmuziek be weegt de muziekkeuze zich van de renaissance tot de moderne tijd met composities, die speciaal voor het kwartet zijn geschreven. De discografie is indrukwekkend met inmiddels meer dan 15 titels. Kaarten a 10,00 zijn te bestellen bij het reserveringsbureau van Kas teel Groeneveld, 88035-5480994; fax: 035-5421819.; e-mail: reserveringsburcau@i fa. agronl De expositie 'De besloten tuin en de ruimte' is vanaf 1 september te zien bij Galerie de Steenlinde aan de Lindelaan. Schilderijen van Manuel Claasen, beeldhouwwerk van Fiona Zondervan en keramiek van Jolanda Prinsen vormen de tentoonstelling. Manuel Claasens werk bestaat uit landschappen. Geen landschappen in de zin dat ze teruggaan op de bestaande omgeving. Ze geven geen 'buitenruimte', maar een 'binnenruimte'weer. De Amsterdamse dierenbeeld- houwster Fiona Zondervan stelt eenentwintig beelden in brons en steen ten toon. Jolanda Prinsen heeft speciaal voor deze expositie een twintigtal objec ten gemaakt van keramiek in orga nische vormen. De tentoonstelling loopt van 1 september tot en met 20 oktober en is geopend van donderdag tot en met zondag van 13:00 tot 17:00 uur of op afspraak. Meer informa tie via Rqh Geurs,#. 6026409, of: www.steenlinde.nl, www.fionazondervan.nl. www.manuelclaasen.nl. Op dinsdag 3 september is het ontmoetingscentrum De Klarinet aan de Klarinet 39 de plaats waar mevrouW R. Korte-Tieland een informatiemiddag verzorgt over de achtdaagse cruise die de KBO Soest/Soesterberg heeft georgani seerd. De bijeenkomst begint om 10:00 uur. Ook niet-ieden kunnen voor deze cruise inschrijven. Dc achtdaagse cruise in het voor jaar van 2003 kent verschillende bestemmingen. Aan boord is plaats voor 130 passagiers. Omdat de ervaring heeft geleerd dat er al tijd veel belangstelling is voor dit reisprogramma, raadt mevrouw Ticland aan tijdig te boeken. Op de infomiddag zijn inschrijfformu lieren beschikbaar. Dan wordt ook de prijs van de cruise bekendge maakt. Deze bedraagt nog geen 500 euro. Daarbij is alles inbegre pen, zoals acht dagen vol pension, busvervoer van en naar dc boot, en alle verzekeringen. Voor de deel nemers zijn tweepersoons hutten beschikbaar, inclusief eigen douche en toilet. Geïnteresseerden kunnen voor alle reisinformatie bellen met 6013960. Onze yogalessen beginnen weer! Voor info en aanmeldingen bel: 035-6021397 Mieliaël Hermans Mnrgn Kinassen Kerkstraat 45 - Soest Kinderparadijs I De Vrije Teugel Vedelaarpad 53, tel. 601 81 36 De bloemschikclub van de Vrije Teugel wordt dit jaar van 17 sep tember tot en met 8 oktober ge houden. De vier creatieve bijeen komsten op dinsdagen zijn be stemd voor kinderen van 9 tot en met 12 jaar en deelname kost 20 euro. Opgeven kan tot 10 september bij het kinderparadijs, waar op werk dagen tussen 9:00 en 11:00 uur ook meer informatie over de bloemschikclub kan worden inge wonnen, 88 6018136. PASO hervat op maandag 2 sep tember de waarnemingen in ge bouw De Vriendschap aan de Nachtegaalweg. Tijdens de eerste bijeenkomst van dit seizoen zullen waarnemingen worden verricht aan de hand van foto's van overle den personen. Om 20:00 uur wordt begonnen, de zaal gaat een halfuur daarvoor open. De entree bedraagt 2 euro voor leden en 4,50 voor anderen. De juiste combinatie De BeoCenter 2300 is een combinatie van een radio en een cd-speler met een aantal extra programmeerfuncties. De titels van maximaal 100 cd's kunnen worden opgeslagen en verschijnen in de display. BANG t» OLUFSEN Burg. Grothestraat 9, Soest. Telefoon 035 601 03 44 OOIT KIEST U VOOR MOOIST

Soester Courant | 2002 | | pagina 7