ra] Deelen Makelaars te koop -m Schoeman Cu Een publicatie van de Soester NVM-makelaars. Cursus voor mensen met fibromyalgie in I NVM UW WONING VERKOPEN? ra WOENSDAG 11 SEPTEMBER 2002 SOESTER COURANT Soesterbergsestraat 43, Soest Pü] wWmS Telefoon: 035 - 601 53 60 nvm www.deelen.nl E-mail: makelaars@deelen.nl 175.000.-k.k. 219.000.- k.k. aeSË585.000.-k.k. Makelaars Bij Thuiszorg Eemland PAGINA WOENS Str3t©rMakelaardij o.g. info@stratermakelaardij.nl - www.stratermakelaardij.nl VI VOORNEVELD Srt wmam i: BEL UW MAKELAAR: 035-601 13 04 GRATIS WAARDEBEPALING Hol Molenbeek NVM te KOOP VeenbesstraatJ Vedelaarpad) Diverse 4-kamerappartementeri, waarvan 1 hoekappartement, met mooi vrij uitzicht. Woonoppervlakte 100 m2, inhoud 260 m3. Indeling: entree, ruime hal, royale woonk. en aparte eetk. met toegang tot balkon, dichte keuken, toilet, badkamer met wastafel en douche/ligbad en 2 slaapkamers. Servicekos ten ca 148,- per maand. Vraagprijs: vanaf .164.000,- k.k. In rustige en kindvriendelijke woonwijk gele gen middenwoning (1975) met vrijst. stenen schuur in de zonnige besloten achtertuin. Perceelopp.: 96 m2, inhoud ca. 220 m3. Inde ling: entree, hal, toilet, woonk. met laminaat- vloer en opensl. deur naar de tuin, moderne keuken. Verd.: 3 slaapk. (vh. 2) en badkamer met douche, wastafel. De woning is geheel v.v. dubbel glas. Vraagprijs: 180.000,- k.k. Ook 's zaterdags geopend: van 9.30 - 13.00 uur. Soest Veenbesstraat 526 Soest Ereprijsstraat 139 0p de 5e verdieping gelegen ruim 4-kamerappartement (ca. 110 m2) met balkon en zeer (raaie kijk op vijver en prachtig weids uitzicht naar de bossen van de Utrechtse Heuvelrug. Het appartement verkeert in keurige slaat van onderhoud en is gelegen in een goed onderhou den appartementencomplex nabij winkels en openbaar vervoer. Gunstige ligging met prach tig vrij uitzicht naar zowel voor- als achterzijde. Indeling: entree met intercom, trapopgang en liftinstallatie, galerij, entree, ruime hal met garderobe, stookruimte met cv ketel (2000), toilet. Riante woonkamer (ca. 30 m2), volledig vernieuwde dichte keuken met vaatwasser en veel kastruimte, 2 slaapkamers, badkamer met douche, dubb. wastafel en aansl. wasm. Ruim, zonnig balkon en is aan 2 zijden voorzien van beglazing. Het appartement beschikt over een berging in de onderbouw. Aanvaarding in overleg. Koopsom Aan hofje gel. goed onderhouden drive-in woning met vrij uitzicht aan voor- en achterzij de. Parterre: entree, hal, m.k., toeg. tot inp. berging m. aansl. voor wasm./droger. Roy. woonk. v.v. div. inb.app., geh. part. v.v. laminaatvloer. 1e Verd.: overloop, kast m. c.v. ke- telopst., pantry. Woonk. 40 m2 m. open haard, via schuifpui nr. balkon aan voor- en achterz. De geh. verd. is v.v. een recent aangel. massieve houten vloer. 2e Verd.: overl., voorsl.kamer m. wast. en vaste kast, 1 gr. achtersl.kamer en 1 kleinere sl.kamer, gemod. badk. v.v. ligb., wast. en toilet. Aanvaarding in overleg. Koopsom Van Burenlaan11 Op zeer aantrekkelijke locatie, in een rustige villawijk in Soestdijk gel. royaal karakteris tiek geschakeld herenhuis, 1988, met o.a. dubb. gar. in souterrain, optimale privacy en ruime besloten tuin met zuidoostligging, perceel 455 m2. Ind.: hal, toilet, hardhouten trap nr. souterrain en verd. Dichte inb.keuken m. div. app. Tuinger. woonk. 60 m2 m. haardka- naal en schuifpui. Verd.: overloop, 2 sl.kamers (vh 3), afz. 2e toilet, luxe badk. m. dubb. wast., ligbad, afz. douche. Trap nr. 2e verd. m. 2 kamers. Souterrain: dubb. gar., wijnkamer en gr. werkkamer. Inhoud 715 m3. Aanvaarding in overleg. Middelwijkstraat 54, 'Soest Telefoon 035 - 60 36 282 www.schoeman.nl Tevens kantoren in Almere, Amersfoort, Arnhem. Hoofddorp, Houten, Lelystad. Leusden, Nijkerk. Tiel en Veenendaal Stichting Thuiszorg Eemland organiseert in septem ber de cursus 'Fibromyalgie, hoe verder?' Bij fi bromyalgie is er sprake van chronische pijn in spie ren en gewrichten; soms heeft men ook last van hoofdpijn, slecht slapen en moeheid. Aan de buitenkant is fibromyalgie niet te zien; dat leidt soms tot onbegrip van mensen in de directe omgeving. Dagelijkse bezigheden kosten veel meer moeite dan voor heen en lukken soms niet zonder hulp van anderen. Goede en slechte dagen wisselen elkaar af. Het duurt soms lang voordat de diagnose gesteld wordt en aan de onzekerheid een eind komt. Helaas is de oorzaak van fibromyalgie nog niet bekend en genezing nog niet mogelijk. De cursus 'Fibromyalgie, hoe verder?' helpt om bovenge noemde klachten een plaats te geven in het leven. Centraal in de cursus staat het leren omgaan met de veranderingen die door fibromyalgie zijn ontstaan en het behouden van zelf standigheid. Er is veel aandacht voor het uitwisselen van ervaringen met lotgenoten en het vinden van steun bij el kaar. Daarnaast komen de volgende onderwerpen aan de orde: betekenis van fibromyalgie voor jezelf en je naasten, eigen grenzen Ieren kennen en bewaken, omgaan met emo ties, stress en ontspanning. De cursus bestaat uit acht bijeenkomsten van twee uur. Bij voldoende belangstelling start de cursus op dinsdagmiddag 24 september, van 13:30 tot 15:30 uur, Hobbemastraat 69 in Amersfoort. Aanmelden kan tot 16 september; een infor matieset met aanvraagformulier is aan te vragen bij het Afspraken- en CuTsusbureau, #033-4600046. Leden van Stichting Thuiszorg Eemland betalen 52,20 voor de cursus; anders kost de cursus 58,00. Genoemde bedragen zijn inclusief cursusmateriaal en consumpties. Verschillende zorgverzekeraars geven korting op de cursus sen die Thuiszorg Eemland organiseert. Een greep uit ons aanbod SOEST KERKPAD ZUIDZIJDE 51 Vrijstaande fraaie DERTIGER JAREN VILLA, landelijk gelegen met uitzicht op het geitenweitje. Grote, mooie aangeleg de vrije achtertuin, kas en garage. Perc.opp. 520 m2, inhoud ca. 500 mri. De woning verkeert in prima staat van onder houd. Ind.: entree, kelder, toilet, halfopen moderne keuken, lichte woonkamer met nieuwe par ketvloer. Verd.: 3 ruime slaapkamers, nieuwe badkamer, zolder met bergruimte en 4e slaapkamer. VRAAGPRIJS: 635.000,- k.k. SOEST VREDEHOFSTRAAT 14 Op een schitterend perceel grond van wel 680 m2 ligt deze royale vooroorlogse, nog in originele staat verkerende, HALF- VRIJSTAANDE VILLA met garage. De achtertuin ligt op het oosten en is meer dan 20 meter diep. Ind.: entree, hal, toilet, L-vormige woonka mer, keuken, bijkeuken, kelder. Verd.: over loop, 2 ruime slaapkamers, 3e kamer, bad kamer, balkon, zolder met 4e en mogelijkheid voor 5e kamer, veel bergruim te. VRAAGPRIJS: 650.000,- k.k. Soesterbergsestraat 79, Soest. 035 -601 61 51 HUIS KOPEN? Neem je eigen makelaar mee. Met een NVM-makelaar koop je zonder zorgen VOOKNJHVELD NVM Parklaan 100 SOEST Aan rustige, doodlopende laan in Soest-Zuid gelegen uiterst charmant en pittoresk rietgedekt villaatje, op ruim 1.100 meter eigen grond. In de met zorg aangelegde fraaie gazon- en bostuin staat een degelijk vrijstaand houten chalet waarin de vrije beroepsbeoefenaar, kun stenaar of ondernemer zijn beroep of bedrijf kan uitoefe nen. Dit sfeervolle villaatje heeft een oprit voor meerdere auto's en een knusse veranda met een prachtig uitzicht op de tuin. Overdekte buiten entree, ruime hal, toilet met fonteintje, royale gezellige woonkamer met erker en open haard, open keuken en bijkeuken met wasmachine- en droger- aansluiting. Verdieping: overloop, 2 (voorheen 3) royale slaapkamers met balkons en een badkamer met douche en toilet. Gelegen nabij diverse winkels en station Soest-Zuid. 1. De woning kan volgens het thans vigerende bestem mingsplan worden uitgebouwd met een vleugel aan de linkerzijkant, waardoor er aanzienlijk meer ruimte ontstaat. Bovendien kan de woning aan de achterkant worden uitgebouwd met een serre. 2. Er kunnen ook twee woningen worden opgetrokken in de huidige stijl. Ook hiervan info via ons kantoor. Vraagprijs 587.500,- k.k. Aanvaarding in overleg Gijsbrecht van Amstelstraat 303/ hoek Oude Loosdrechtseweg, Hilversum Tel. 035-6248076 www.voorneveld.nl Soesterberg Apollo 212 In kindvriendelijke wijk gelegen perfect onderhouden hoek woning met carport en blokhut. De woning is volledig geï - soleerd. v.v. kunststof kozijnen en is luxe afgewerkt Indeling: Entree, toilet met fonteintje, woonkamer met massieve licht eikenhouten parketvloer, luxe moderne half open keuken met inbouwapparatuur en bijkeuken/berging. Verdieping: 3 royale slaapkamers, waarvan er 2 verbon den zijn door een toog. Een van de kamers is voorzien van een spiegelkastenwand. Luxe badkamer met bubbel bad, 2e toilet en separate massagedouche. De bergvliering is bereikbaar via een vlizotrap. Inhoud woning ongeveer 350 m3, perceelsoppervlakte 215 m2. De woning dient absoluut van binnen gezien te worden! Vraagprijs: 259.000,- k.k. Soest Lange Brinkweg Op n van de unieke plekken in Soest gelegen karakte ristieke jaren 30-woning met magnifiek uitzicht. Het royale perceel (529 m!) biedt naast een forse garage (geschikt voor meerdere auto' s), zowel een fraaie voor als achtertuin met voldoende zonligging. Garage is volle- dig gesoleerd en biedt meerdere mogelijkheden. Indeling: entree,'gang, toilet, ruime woonkamer (45 rrr) met aparte voorkamer. Keuken met gang naar douche kamer. 1e verdieping: overloop met 3 slaapkamers en vaste tra; naar zolder met extra slaapkamer en bergvliering. Inhoud woning ongeveer 435 m\ perceelsoppervlakte 529 m2. Vraagprijs: 443.879,- k.k. Soest Nieuweweg 4 Deze twee-onder-een kap woning uit de jaren 60 geeft u mede door het royale perceel van 697 m2 een unieke com binatie van privacy, ruimte en een goede bereikbaarheid. Het forse bijgebouw (50m!) biedt de bewoner een scala aan mogelijkheden, van praktijkruimte tot hele grote garage. Indeling: Entree, ruime keuken. Royaal, tuingericht eetge- deelte, woonkamer. 4 slaapkamers, badkamer. De woning heeft een inhoud van ongeveer 460 m3, en een perceelsoppervlakte van 697 m2: Zoekt u een woning met mogelijkheid tot praktijkruimte, of een gezinshuis met eèn forse tuin?.. Kom gerust eens kijken bij deze woning en laat de opties op u inwerken. Vraagprijs: 395.000,- k.k. Soest Nieuweweg 58 Zoekt u een leuke vrijstaande woning in een betaalbare prijsklasse?., deze woning is keurig afgewerkt en volledig gemoderniseerd. Dient absoluut van binnen gezien te worden!! Leuke vrijstaande woning (jaren 30) met eigen opnt en garage Optimaal gemod., v.v. moderne keuken, nieuwe bdkmr. en volledig gesoleerd. Verd. met 2 goede slpkmrs. en toegang tot riant dakterras met optimale zonligging en privacy De woning heeft een inhoud van ongeveer 300 m3, en een perceelsoppervlakte van 177 m2. Vraagprijs: 247.500,- k.k. Soest Nieuwstraat 1 Vrijstaande jaren 30 villa op leuk centraal punt gelegen met veel ruimte en privacy Een fors perceel (715 m2) en een royale woonruimte maken deze woning zeer aantrekkelijk Ind.: entree, hal, ruime wnkmr., keuken met inbwapp., Verd.: 3 slpkmrs., badkamer+ ligbad Tuin rondom die u verzekert van zon en privacy. Vrijstaande berging en carport V.v. kenmerken die een jaren 30 woning zo leuk maken zoals glas-in-loodramen en granitovloeren De buitenkant verraadt de binnenkant niet! Maak een afspraak en kom eens binnen kijken in deze woning met karakter! Vraagprijs: 549.000,- k.k. Soest Van Burenlaan 3 Op schitterende locatie gelegen, royale halfvrijstaande villa (inhoud 500m3). Mooie rustige omgeving met veel privacy in en om de woning. Ruime L-vormige woonkamer (50m2) met open haard, luxe keuken v.v. inbouwapparatuur Extra slaapkamer met badkamer aangebouwd op begane grond Verd.: 3 slaapkamers met royale badkamer en vaste trap naar de 2e verdieping. Fraaie, ruime villa in perfecte staat van onderhoud die van binnen bekeken dient te worden Vraagprijs: 499.000,- k.k. Soest Van Straelenlaan 6B Op toplocatie in Soestdijk gelegen, moderne vrijstaande villa (1988). Wonen op stand, voorzien van alle moderne gemakken, royale leefruimte en schitterende ruime (perceel 670 m3!!) tuin op het zuiden. Wnkmr. met erker en open haard. Mod. keuken (2001), schitterende serrekmr., forse kelder. 1e Verd.: 4 slpkmrs., 1 met balkon en eigen bdkmr. De villa kenmerkt zich door veel licht, een royale woonka mer, een fors perceel, hoog afwerkingsniveau en een topligging. Vraagprijs: 679.000,- k.k. Soest Wiardi Beckmanstraat 519 Zoekt u een gezinswoning die fors meer ruimte biedt dan een standaard middenwoning? En moet die woning dan ook nog helemaal af zijn en perfect onderhouden? Deze centraal gelegen woning is dan voor u. Wnkmr. v.v. laminaat (34 m2). Moderne keuken met app. Achtertuin op het zuiden. 1e Verd.: 3 slpkmrs. (o.a.17m2 en 15m22E Verd.: Royale zolder met slpkmr en werkruimte. C.V.-combiketel 2001 Wees gewaarschuwd: de buitenkant van de woning ver raadt de binnenkant niet! Kom gerust eens binnen kijken! Vraagprijs: 259.000,- k.k. Soest Rubenslaan 110 Lekker ruim appartement (ongeveer 80 m2) op de eerste verdieping!! Een goed opgeknapt app., uitzicht op groenvoorziening aan balkonzijde, redelijke servicekstn, rustig en zonnig balkon wat wil je als zoeker naar een dergelijk apparte ment nog meer? Het appartement ziet er verzorgd uit. Ind: ruime woonkmr, eetkmr, royale slpkmr, badkmr douche, keuken bijkeuken. Kom gerust eens binnen kijken en laat de voordelen van dit appartement op je inwerken! Vraagprijs: 127.500,- k.k. De Soester pos Boer kwam ons brengen. Het hi staan aan de P en de mensen iets te maken he lie Klomp. Met gen we op zoek doorgaans veel Boer was warn zien we de kinc omstreeks 1880 Klomp, van be ambte. Hij woo op Beetzlaan no staat het huisje nu vermoedelijk De jongen mei Klomp, hij lijk ouder, maar is foto werd gem; meisje met fiet: waarden, met wi trouwen. Het kit broertje van Gei een nakomertje. Soest bekend i nog weer later de ziekenwagen meisje is zusje naar wij hoorde ter getrouwd rr Schagt. Georgc begon n; zijn oudeTS in t Beetzlaan 13 e Op het reclame staat Georgc KI delaar en Re] Het repareren hebben wc ons 1; liep goed, maa van ccn rijwiel voor de koper a koper nog ccn 1 Wilde iemand ee NVM nvaT.w IrTVri Soest, woningmakelaardij Burg. Grothestraat 32, tel. (035) 601 13 04 soest@holenmolenbeek.nl Woning- en Assurantiemakelaars uil

Soester Courant | 2002 | | pagina 10