Nieuwe voorzieningen zwembad Dalweg gaan goud geld kosten Geen autovrije Dalweg op de autovrije zondag Danscentrum Gerla co ^PAKKERS spaarpotje van 1 miljoen gulden opendag Mar^^p van Zijp C1000 mag ingang verplaatsen Visser 85,- iactueel l Heeskapel wordt woning Sluiting SEH in Baarn Uitbreiding Soesterberg RAGfeWQENSDAG 11 SEPTEMBER 2ÖÖ2 SOESTER COURANT Commissie schrikt van kosten: 1,1 miljoen euro (eten Baarn bv werper 9 13 september brons: 15 lessen voor 3' t* www.sepp.nl kapsalon BORGERS "ÖURANT !l- 601 41 52 Alleen nog discussie in gemeentehuis BRASSERIE KEUZEMENU 'Brasserie ster 035 - 603 60 10 Van maandag t/m zaterdag www.soesterduincn.nl Boetes voor rijder zonder gordel Nieuwe uitgever gemeentegids Beperkte dienst Publiekszaken 19 september Flitspaal in brand gestoken PAGINA 3 SOEST www.danscentrumgerla.nl Man betrapt op gestolen bromfiets Karteldemocratie 0800 - 0432 SCHRAVEMADE B.V. t adres voor uw RZORGDE SCHOTELS! 'leeswaren - div. salades gourmet - steengrill n fondue. it bij het Vleescentrum. 1AIRCOSMETICS is ae groot,, se multinational op het gebfed v™ 'ging met distributie exc usief i„ j inche. Het bedrijf beschikt Jvel- luctie en R&D faciliteiten en heek J 80 jaar wereldfaam verkreoef waliteits- en imago label. iJRCOSMCTICS exporteert naar Jn heelt ernen vestigingen in Frankriik/ USA/Atlonta. Het Tioofdkanloor L n een modem, stijlvol pand in Soes te website www.keune.com jakkingsmaterialen bij elkaar en van ongeveer 40 mensen. Het wordt prachtig bij het zwembad aan de Dalweg, als het tenminste allemaal door gaat. Het Spleasure Centrum, zoals het tegenwoordig heet, is na ruim tien jaar intensief ge bruik toe aan een opknap beurt, waardoor er misschien eindelijk eens iets terecht kan komen van het beloofde 'bui tenbad' in Soest. Wethouder iarry Witte ziet het wel zitten, jmaar er hangt een zéér fors prijskaartje aan... Dc gemeente Soest heeft een IV«| tei H m xoducten oducfen volgens diverse procedures i graag tegemoet op ons adres- ter attentie van de afdeling p&O Holtslag, telefoon 035-6016161 fewerkers. Vanwege de aar een zelfstandige, enthou- staan o.a. uit: de uitwerking an zowel binnen als buiten iar ook het assisteren tijdens ?de contactuele eigenschap- iffiniteit met computer- n soortgelijke functie. e vinden op ar rob@wentink-torsing.nl (zeg maar: 500.000 euro), het geld waarmee projectontwikkelaar Net jes de verplichting heeft afgekocht om bij Royal Pare in Soestduinen ooit nog eens een buitenbad te rea liseren (ter compensatie van het opgedoekte Soester Natuurbad). Met dat potje in het achterhoofd mocht SRO (de huidige exploitant van het bad aan de Dalweg) gaan itoeien met plannetjes voor een nieuwe, grotere 'buitenzwemvoor- ziening'. Dat heeft geresulteerd in een schetsontwerp van architect Johan Koenis, waarin een water speelplaats (een 'speel-, zand- en waterbassin') op de bestaande lig- weide - met name voor peuters en kleuters - een belangrijke plaats inneemt. De aantrekkelijkheid van het Spleasure Centrum wordt daarmee aanzienlijk vergroot. Koenis presenteerde het plan vori ge week in de raadscommissie too uur tot 22:00 uur 5«« i bekende kapsalon laande weg in Soest, ïrdan 25 jaar bekend 11 behandelpJaarsen, ten, voorraadruimte, atiebalie, oppervlakte rname betreft inventaris llef Personeel. T.e.a.b. voor handige starter, f 1 december a.s. >- 602 91 87. Sport/Onderwijs/Welzijn, nadat directeur Leo Steyn van SRO had uitgelegd dat het Centrum zonder diverse 'extra's' eigenlijk niet te exploiteren valt. Volgens hem heeft het zwembad-annex-sporthal de potentie van een 'bruisend cen trum', waar jong en oud elkaar ontmoeten en waar permanent wat te beléven valt. Voor aanvullende activiteiten - fitness, een fysiothe- rapiepraktijk, een kap- en beauty salon - is ook al belangstelling van enkele ondernemers (twee uit Soest, een van buiten), vertelde hij. Sociale veiligheid De geplande opknapbeurt gaat overigens aanzienlijk verder dan de aanleg van een nieuw 'buitenpiere- badje', zo bleek uit de toelichting van Koenis. Het bestaande uit- zwembad zou bijvoorbeeld afge scheiden moeten worden van het binnenrecreatiebad en deel gaan uitmaken van de (geprivatiseer de?) sauna. Daardoor neemt de sociale veiligheid in dit stukje van het zwembad toe, en dat is kenne lijk nodig. Op het noordelijk deel van de ligweide zou een accommo datie voor beachvolleybal ingericht kunnen worden, wat weer leuk is voor de oudere jeugd. Door de blinde wand aan de achterkant van het bad te 'openen' zou er een be tere relatie ontstaan tussen 'binnen' en 'buiten', door een serre met schuifwanden. Ook de glijbaan krijgt - vanwege de veiligheid - een andere constructie met een betere uitloop en een kortere om loop (van de gebruikers die nóg een keertje willen). In het restau rantgedeelte zouden de volleybal lers een 'gebiedje' moeten krijgen met hun eigen sfeertje. Geen ja of nee De raadscommissie toonde zich zeer geïnteresseerd. Voorzitter Henk Koning peilde de reacties, al zei hij er direct - en zichtbaar op gelucht - bij dat de raadsleden nü nog geen ja of nee tegen het plan hoefden te zeggen. 'Het ziet er ge likt uit,' stelde de commissie bij monde van o.a. Ellen Huberts (VVD) vast, 'maar kan het wel voor het geld dat we ervoor heb ben gereserveerd?' En Wiebe Mei lof (ChristenUnie) waarschuwde voor eventuele ontwikkelingen bij het Baarnse Bosbad. 'Hebben ze daar misschien nóg leukere plan nen...?' Steyn onderstreepte dat SRO geen marktonderzoek had gedaan, maar dat de gemeente dat had laten doen en dat daarin de wens van het 'water-zand-spel-gebeuren' was opgenomen. Hij deelde de commissie mee dat de realisering van de plannen 1,1 miljoen euro - dus ruim het dubbele van het be schikbare 'potje' - zou gaan kos ten. De commissie trok bij deze mededeling enigszins wit weg. Het bracht Huberts in elk geval tot de vraag wat Soest eventueel voor de helft van dat bedrag zou kunnen krijgen. Volgens Steyn paste het allemaal zo mooi bij elkaar dat hij de commissie dringend moest af raden om er elementen uit te ha len. 'Probeer in elk geval de inte- graliteit van het plan te handha ven.' Tarieven? De commissie leek. inmiddels al heel wat minder enthousiast en maakte zich o.a. zorgen over de mogelijke gevolgen voor de tarie ven van het bad. Ook de komst van de 'bedrijfjes' riep vragen op. Zou dat betekenen dat er bij het zwembad 'aanbouw' moet worden gepleegd? Op deze vragen kon Steyn nog geen duidelijk antwoord geven. Wel legde hij uit dat de ver gaderzaal ('nu een dooie hoek in het centrum') een mooi onderko men zou zijn voor een fysiothera- piepraktijk. Wethouder Harry Witte vertelde de commissie dat hij in het voor gesprek met SRO nog had geïnfor meerd of de nieuwe voorzieningen eventueel ook gefaseerd konden worden uitgevoerd. Dat zou echter betekenen dat het allemaal nog een beetje duurder zou worden. 'Het College is nu overtuigd dat het een goed concept is. Na tien jaar kan het centrum wel een im puls gebruiken.' Hij verwachtte dat het vernieuwde Spleasure Cen trum straks zeker een grote aan trekkingskracht op de regio zou uitoefenen. 'Wij zullen ons er in elk geval sterk voor maken.' Het SOAZ (Soester Overleg Autovrije Zondag) heeft het grootste deel van de geplande activiteiten voor de komende autovrije zondag - 22 septem ber afgeblazen. Reden daar voor is vooral de gebrekkige medewerking van het gemeen tebestuur. Het SOAZ is daar over 'erg teleurgesteld'. In Europa geldt de vaste datum van 22 september als de autovrije dag. Ook dit jaar ligt dan in veer tien grote Europese steden het ge motoriseerde verkeer volledig stil. Het Soester Overleg Autovrije Zondag (SOAZ) koos voor de Europese autovrije dag drie uit gangspunten: het afgeven van een duidelijk en indringend signaal om de aandacht van de Soester bevol king te vestigen op die dag, het organiseren van een goede discus sie over de problemen van de toe nemende automobiliteit: de aan slag op milieu, veiligheid, leefbaar heid en ruimte, het op een feeste lijke wijze gebruik maken van een rijweg en omgeving voor sportieve en plezierige bezigheden om te ervaren hoe prettig en leefbaar dat is. Als plaats voor dit programma koos het SOAZ voor de Dalweg. Het besloot aan Burgemeester en Wethouders van Soest te vragen op zondag 22 september die weg van één tot vijf uur 's middags af te sluiten voor het verkeer en voor de discussie de raadzaal te mogen gebruiken. Al in februari begon nen leden van het SOAZ daarover met daarbij betrokken ambtenaren overleg te plegen. Van die zijde attendeerde men erop dat er wel problemen waren verbonden aan een eventuele inwilliging van dat verzoek omdat aan die weg onder meer de brandweerkazerne, het zwembad, het verzorgingshuis Molenschot en een tweetal kerken gelegen zijn. Geadviseerd werd om overleg te plegen met die instellin gen en organisaties. Instemming Tot zijn vreugde kon het SOAZ, dat dit advies opvolgde, constate ren dat - soms na enige aarzeling en het zoeken van oplossingen Foto: Soester Courant PURE LUXE STIJL IN EDELMETAAL Uitgevoerd in goud, goud met briljant of zilver. Kom vrijblijvend kijken en ervaar zelf het raffinement van Finish. juwelier Van Weedestraat 145, Soest, Telefoon (035) 602 06 70 voor mogelijke knelpunten - in stemming met de plannen en me dewerking werden verkregen. Met alle fracties in de gemeenteraad nam het SOAZ contact op om die te informeren over zijn plannen en om instemming en steun te vragen. Het bleek, naar het oordeel van het SOAZ, dat er ook een politiek draagvlak daarvoor aanwezig was. De brief aan B&W met het ver zoek tot afsluiting van de Dalweg en het gebruik van de raadzaal ging al op 23 mei de deur uit. Er volgde nog overleg met een der verkeersambtenaren. Die deelde mee dat er nog nader overleg met politie en brandweer nodig was. Het SOAZ heeft daarmee onmid dellijk ingestemd. Tot dit overleg is het echter niet gekomen. Teleurstellend Na enkele malen informeren naar het antwoord op zijn verzoeken ontving de secretaris van het SOAZ dat uiteindelijk op 31 juli. Dit antwoord was erg teleurstel lend. Op grond van de gevoerde besprekingen werd verwacht dat op inwilliging van het verzoek tot afsluiting kon worden gerekend. Die toestemming bleek alleen ge geven te worden voor het deel van de Dalweg tussen de Albert Cuy- plaan en dc Beukenlaan. De afslui ting van dat gedeelte zou nauwe lijks een signaalfunctie hebben. De late reactie - inmiddels was het volop zomervakantie - en de be perking van de mogelijkheden maakten het voor het SOAZ on mogelijk de plannen voor het pro gramma te realiseren. Aan burge meester en wethouders is meege deeld dat van de toestemming tot gedeeltelijke afsluiting van de Dal weg geen gebruik zal worden ge maakt. Wel werd toestemming gegeven tot het gebruikmaken van de raadzaal voor een openbare discussie. Die toestemming is dankbaar aan vaard. Op zondag 22 september is de raadzaal open vanaf half twee 's middags. Deelnemers aan en be langstellenden voor die discussie, die "om twee uur 's middags begint, worden ontvangen met e,en kop koffie of thee. Met een onderbre king voor een pauze wordt gedacht dat die tot vier uur zal duren. U kunt een keuze maken uit een voorgerecht, hoofdgerecht en nagerecht 19,15 Gravad laks (Zweeds gemarineerde zalm) Salade met scampi's Spinazieroomsoep Gegrilde verse makreel met peperboter Gebakken eendenborst met sinaasappelsaus Oerham in originele klem met pittige tomatensaus Chocolademousse met passie vruchtensaus Gebakken peer met caramelsaus Koffie of thee met bonbon Op maandag menu inclusief glas wijn en koffie (niet op teestdagen) ook voor APS Vijf automobilisten hebben vrij dagmiddag op de Koningsweg een bekeuring gekregen, omdat ze hun autogordel niet om hadden. Bij een bromfietscontrole op de Maat- weg zijn diezelfde middag negen bromfietsers op de bon geslingerd. Ze konden geen bromfietscertifi caat tonen, hadden een gladde achterband of reden te hard. De gemeente gaat voor volgend jaar in zee met een andere uit gever voor de gemeentegids van Soest. Nadat in de uitgaven van Wegener Suurland Falkplan herhaaldelijk fouten verschenen heeft de gemeente haar oog la ten vallen op Akse bv te Veen- dam. De gids 2003 zal in april verschijnen. Instanties en verenigingen die wijzigingen in hun gepubliceer de gegevens willen laten aan brengen, kunnen deze schrifte lijk doorgeven aan de gemeen te Soest, antwoordnummer 120, 3760 VB Soest (postzegel niet nodig). E-mailen kan ook: posthus2000@soest.nl Op donderdag 19 september is de afdeling publiekszaken van de ge meente Soest overdag niet voor alle handelingen geopend. Over dag kunnen dan geen reisdocu menten en rijbewijzen worden aan gevraagd. Wel is het mogelijk om documenten af te halen, uittreksels van de basisadministratie aan te vragen en betalingen te doen. De beperkte dienstverlening overdag van publiekszaken heeft te maken met opleidingen die medewerkers volgen. Tijdens de wekelijkse avondopen stelling op donderdag (19:00- 20:00 uur) kunnen burgers weer wel terecht voor het aanvragen van reisdocumenten en rijbewijzen. Onbekenden hebben vorige week in de nacht van dinsdag op woens dag een flitspaal aan de Torenlaan in brand gestoken. De daders bon den een autoband met een staalka bel vast aan de paal en staken de band in brand. Om de paal te blus sen, moest de brandweer uitruk ken. De politie vraagt eventuele getuigen contact op te nemen met politiedistrict Eemland via tele foonnummer 0900-8844. De Heeskapel mag van het col lege van burgemeester en wet houders worden omgebouwd tot een woning. Met dit besluit gaat het college tegen het ad vies van de betrokken ambte- Het perceel waar de kapel op staat, gelegen aan de Insinger- straat, valt onder een bestem mingsplan uit 1961. De betreffen de plek heeft daarin een agrarische bestemming, net als het gebied er naast. Volgens de ambtenaar zal er, met de kapel als woning, meer druk komen te liggen op het ge- - 5 - TT,,.a-mol VVrdoro verstedelijking zou het gevolg kun nen zijn. Bovendien is op dit moment een nieuw bestemmingsplan in de maak. Daarin staat dat het perceel van de Heeskapel voor maatschap pelijke doeleinden moet worden gebruikt. Redenen genoeg dus voor de amb tenaar om het college te adviseren deze bouwaanvraag af te wijzen. Het college besloot tegen dat ad vies in te gaan, zodat de kapel ge handhaafd kan worden. De Heeskapel was tot voor enige jaren in gebruik bij de evangeliege- meente 'Jn de Ruimte'. Deze ging uiteindelijk failliet. (Vervolg van voorpagina) Overigens was het tot dusver zo dat 80, 90 procent van de mensen die naar de SEH in Baarn gingen, in de CKOV geholpen hadden kunnen worden, omdat het om re latief eenvoudige behandelingen ging. Hurkens: 'de verpleegkundi gen op de CKOV zijn ervaren mensen die ook goed kunnen in schatten of de patiënt in Baarn kan worden geholpen of toch naar Amersfoort moet. In dat geval wordt er snel een ambulance gere geld.' Indien nodig kunnen patiën ten in de tussentijd gestabiliseerd of gereanimeerd worden. Geen problemen Het ziekenhuis verwacht rond de sluiting geen problemen voor de patiëntenzorg. Betrokkenen zoals ambulancedienst, huisartsen en gemeenten zijn door het zieken huis op de hoogte gebracht. De bevolking wordt onder meer via de media geïnformeerd. Desondanks is niet uit te sluiten dat er de eer ste tijd nog wel enkele mensen zijn die zich zonder verwijzing van de huisarts op locatie Baarn melden. De eerste opvang en doorverwij zing naar Amersfoort worden door het ziekenhuis adequaat geregeld. De medewerkers van de SEH heb ben deze zomer de sluiting mede voorbereid. Enkele medewerkers gaan werken op de SEH in Amersfoort. Anderen blijven werkzaam in Baarn in het Cen trum voor Kleine Ongevallen en Verrichtingen. (Vervolg van voorpagina) Hier ligt nu nog de oor spronkelijke betonlaag die veel la waai veroorzaakt. Deze kwestie heeft de aandacht van de Tweede Kamer door CDA-vragen. Het antwoord van burgemeester en wethouders is niet relevant, want het gaat volkomen aan de vraag voorbij. Ze schrijven letter lijk: 'De eventuele aanleg van de spitsstrook op de A 28 staat los van de ontwikkeling van Soester berg'. Op andere vragen van de werk groep zeggen burgemeester en wethouders toe een vertegenwoor diger van de gemeente aan te wij zen als deelnemer in de werk groep. Verder zijn ze bereid twee keer een bedrag van 1.000 euro ter beschikking te stellen ter dekking van de kosten die de werkgroep maakt. Ten slotte laten ze desge vraagd weten geen opdracht te ge ven voor een ruimtelijk onderzoek voor de bouw van 800 woningen in Soesterberg: 'Wij beschikken over voldoende kennis.' C1000 mag zijn ingang ver plaatsen. De gemeente heeft hiervoor haar toestemming ge geven. De nieuwe ingang moet het parkeerprobleem oplossen waar de supermarkt al jaren mee kampt. De ingang ligt nu aan de Zuidpro menade, waar dan ook veel bezoe kers hun auto neerzetten. De weg raakt hierdoor overbelast. Aan de achterkant van de C1000 liggen een aantal parkeerplaatsen die ei genlijk nooit gebruikt worden, Beginners tót vergevorderden voor zowel paren als jeugd Country beginners tot vergevorderden Salsa Kids Danceparty INSCHRIJVING-INFORMATIE dagelijks (behalve op zondag) van 17.00 tot 20.00 uur Telefoon 035 - 602 28 11. Langskomen kan natuurlijk ook en wel elke ma. en wo. van 19.00 tot 20.00 uur, t/m maandag 23 sept in ons danscentrum aan de Alb. Cuyplaan 198b te Soest. omdat ze tc ver bij de ingang van daan zijn. Het is nu de bedoeling de ingang aan de zijkant, aan het Plein van Zuid, te maken. Zo wordt het aantrekkelijker voor de bezoekers om aan de achterkant van de C1000 te parkeren. De su permarkt hoopt dat hiermee het autoprobleem wordt opgelost. De oude ingang, aan de Zuidpro menade, zal zo'n 50 vierkante meter groter gemaakt worden. Om te voorkomen dat het een saaie en onaantrekkelijke muur wordt, komt op die plek waarschijnlijk een winkel na de verbouwing. Verhuizen Eerder wilde de C1000 al verhui zen wegens het parkeerprobleem. Maar dat was destijds niet moge lijk, omdat het in strijd was met de gemeentelijke .bestemmingsplan nen. Ook het nieuwe plan, waarmee de gemeente wel akkoord gaat, stuit op enige problemen. De C1000 werkt als zogenaamde trekker voor het winkelcentrum. De supermarkt heeft een grote aantrekkingskracht en zorgt ervoor dat dc kleine, meer specialistische winkels voldoende omzet draaien. Mensen die naar de CI000 gaan, doen vaak impuisin- kopen bij de omringende winkels. Bovendien sneuvelt voor de nieu- De politie heeft donderdagavond een man aangehouden omdat hij op een gestolen bromfiets reed. Rond middernacht werd de 20-ja- rige Soester gecontroleerd aan dc Wiardi Bcckmanstraat. Onderzoek wees uit dat de bromfiets gestolen was. De man is naar het bureau overgebracht voor verhoor. Foto: Soester Courant we ingang één parkeerplaats. En omdat het winkeloppervlak ver groot wordt, moet de supermarkt volgens de regels twee nieuwe par keerruimtes creëren. Het architec tenbureau dat het verbouwings- voorstel heeft ingediend, heeft be loofd voor drie extra plaatsen te zorgen. Openingstijden kantoor SOESTER COURANT ma. 9.° di. 9.i woe. 10.° do. vr. 10.° 10.° -17.01 - 16.°' - 17.01 - 16.°' - 15.™ uur uur uur uur uur TEL. 035-6014152 Belooft u niets anders dan de waarheid te zullen zeggen? Ik beloof. Ik open deze zitting van de enquê tecommissie opbouwfraude in Soest. Aan de orde is zegmaar het project breedtesport. Kunt u aan geven wat dat zegmaar precies is? Neen. Het is een niet te meten en te controleren project van het gemeen tebestuur, onder de mallote naam 'whoZnext', om voor veel geld on derhands een hopeloze actie te on dernemen om de jeugd van Soest in beweging te krijgen. Omdat jonge ren onder meer te veel achter de computer zitten en te weinig aan sport doen. Wie voeren dit project zegmaar uit? Een compleet nieuwe afdeling 'Sportinformatieloket' met een ei gen kamer en twee bewegingscon sulenten, jonge fitnessdames, die 21 scholen willen vertellen hoe ze moeten bewegen. De gemeentelijke sportcoördinator kan nog geen deuk in een pakje boter slaan, laat slaan a hole in one. Welke sportieve middelen zeg maar wendt het gemeentebestuur aan om hun doel (haha) te berei ken? Geen. Men beperkt zich tot kennis making (al een half jaar), onder zoek doen, nadenken over achter gronden, modules ontwerpen, en quêtes bedenken, netwerken onder houden, foldertjes en flyers uitde len, rapporten schrijven, leermetho des uitbouwen, de jeugd meer ver antwoordelijkheid geven en vakleerkrachten coachen die daar niet op zitten te wachten. Kunt u adstrueren dat dit project zegmaar tot mislukken is ge doemd? Twee dingen wil ik aanvoeren. Volgens Jaap Noorda van het Insti tuut Jeugd en Welzijn van de Vrije Universiteit moet er een einde ko men aan het projectenparadijs als vervanging van structurele voorzie ningen. Hij zegt in de Volkskrant: 'Het is weggegooid geld. Amateu risme viert hoogtij. Alles is hap snap. Uit onderzoek blijkt dat je er bent met 20 procent meer geld in onderwijs en jeugdzorg. Geen en kele politicus heeft het lef dat aan te kaarten. Ten tweede. De gemeente subsidi eert ook het verlies lijdende 'X- change' (weer zo'n naam) waar praatgroepen en internetcafé dezelf de jeugd na schooltijd moeten zoet houden. Ik vergelijk maar: met de linkerhand voer je campagne om niet te roken en met de rechterhand subsidieer je de aankoop van siga retten. Raad en College trekken één lijn in deze, veronderstel ik. College partijen en oppositie vormen in Soest één pot nat zegmaar. Hoe zou u als griffier dat willen ken merken? Dit is een zuivere vorm van kartel democratie. Dat is een democratie waarin politieke tegenstellingen door de politieke elite worden gede politiseerd. Het dualisme is in Soest nog niet ontdekt. A lle besluiten zijn in nauw vooroverleg afgekaderd. Ik dank u voor uw moedige optre den. Wilt u soms nog even de groe ten doen aan thuis? Nee? Dan moet u nog zegmaar het proces verbaal ondertekenen. Kinder- en jongerentelefoon Elke dag en nacht bereikbaar tandtechnisch laboratorium Voor al uw reparaties en adviezen. CE gecertificeerd. Torenstraat 13 - Soest - Telefoon 035 - 602 02 49 BAR, GRILL RESTAURANT Onze beroemde stoofpotjes? Onze enorme T-bone steaks? Onze in de wok geserveerde roerbakgerechten? Het blijft genieten! (al onze gerechten ook om af te halen) STEENHOFFSTRAAT 47 SOEST 035-6018252 WWW.IUYKJE.NL zaterdag 11 SEPTEMBER Van 10.30TOT 16.00 UUR. demonstratie KAARTEN maken (herfst en kerst) EN INTRODUCTIE NIEUW BOEKJE DOOR MERy COZIJNSEN t Handwerkhuis B'OerswelEnng5 Spakenburg Tel. 033 - 298 24 37

Soester Courant | 2002 | | pagina 3