ERS Breed Educatief Centrum: 'multifunctionele boom' •f Visser m Fonds culturele voorzieningen, integratie en betaalbare huizen ^Dogterom Veiling Spullenhulp: 11.479 Griftland klust voor bosmensen IO 141 52 smette* Voorlopig ontwerp van architect goed ontvangen in politieke kring EKRANT Diefstal 110 gulden kost politieagent nu 300 euro BUSINESSKOSTUUM vanaf 319," SPOED AGINA 2 f koïM WOENSDAG 16 OKTOBER 2002 SOESTER COURANT PAGINA 3 'Zoeken naar ander profiel van Smitsweg' PROFILZeoeSt Controle fietsverlichting Weinig ruimte voor moties bij begrotingsbehandeling Zeven boetes aan bromfietsers Geld provincie voor sociale huurwoningen Verdachte in hoger beroep René Corbeij debuteert in gemeenteraad BRASSERIE KEUZEMENU Vrijdagmorgen jaarlijkse actie leerlingen op straat Op Stap NIEUWE BEZORGERS r Witgoed specialis Service voor alle merken iSf. overl., ap e was- stookte i koper'? rkopen. dan t de makelaar dienst (make- akelaar dient 1 het belang nier van de om eveneens elang zijn een' schakelen. Hl 26-10-£ -2002 Hoewel architect C. Willems zich hoofdzakelijk bemoeit met het ontwerp voor het Breed Educatief Centrum (BEC), zou hij zich kunnen voorstellen dat het profiel van de Smitsweg wordt veranderd. Volgens hem zou er gedacht kunnen worden aan een 'woo nerfachtige' invulling. 'Zodat er langzamer gereden wordt en veiligere oversteekplaatsen kun nen komen.' Concrete plannen zijn er nog niet gemaakt. Door verkeers kundigen zou hem geadviseerd zijn het voorlopig zo te laten zoals het is. Wel zal dit aspect nog aandacht krijgen, want te verwachten valt dat er 's och tends, tussen de middag en aan het eind van de middag druk verkeer ontstaat tijdens het op halen en wegbrengen van de kinderen. Van het architectenbureau Teeuwisse Willems komt het idee om bij het BEC eventueel een Kiss Ride strook aan te leggen, waar auto's even kun nen stoppen om de jonge ge bruikers van het multifunctio nele centrum te laten uitstap pen. te FiersspeciAusT r/t/var Nieuweweg 97 - Soest Telefoon 035 - 58 804 72 Openingstijden dinsdag vrijdag De politie heeft donderdagavond tussen negen en tien uur fietslich- ten gecontroleerd op de kruising van de Beukenlaan en de Dalweg. Dat leverde vijf bekeuringen op. Ook schreef de politie twee boetes aan bromfietsers uit wegens het niet dragen van een helm. Het Breed Educatief Centrum in voorlopig ontwerp, gezien vanaf de Smitsweg. Teeuwisse Willems Archi tecten uit Den Haag hebben gekozen voor vier lagen, deels 'split level', met een aparte ingang voor de basis scholieren van de onderbouw, de peuterspeelzaal en het Kinderdag verblijf. Hetzelfde voorlopige ontwerp, maar ditmaal vanaf groepen van de openbare basisschool en Stichting Ba- de 'achterkant bekeken.Op de bovenste verdieping lans, een van de mede-gebruikers van het centrum dat worden lokalen gerealiseerd voor de vier bovenbouw- de gemeente 5 miljoen euro gaat kosten. Vanwege de (speei)weiden en de bomen in het Smitsveen is Teeuwisse Willems Archi tecten bij het voorlopig ont werp van het Breed Educatief Centrum (BEC) aan de Smits weg uitgegaan van een 'soort boom'. In de kleurstelling (groen en bruin en rode bakste nen) zal daarmee rekening worden gehouden. In de bui tenwanden is verder veel glas verwerkt. Het dak zal zich straks 8.50 meter boven de grond bevinden, terwijl de onderste vloer op 1.20 meter onder het maaiveld zal komen te liggen. Hier worden de vier onder- bouwgroepen van de basisschool, de peuterspeelzaal en het kinder dagverblijf 'geworteld'. Het is niet zo dat deze instellingen 'onder de grond worden gestopt'. Vanaf de buitenmuur zal de bodem lang zaam oplopen tot aan het maai veld. De drie gebruikers van de onder ste laag krijgen binnen de beschik king over een grote, gezamenlijke speelruimte en een brede gang, waarin eventueel (tijdelijke) activi teiten ontplooid kunnen worden. Voorts komt er een aparte ingang voor de onderbouw, Stichting Kindercentra Soest en Mickey's Kinderdagverblijven. Iri de vorm van een hellend toegangspad houdt de architect rekening met rolstoelers. Aan de andere zijde van het ge bouw komt de hoofdingang op de begane grond. Via de entree be reikt men de grote zaal die met schuifwanden zal zijn afgescheiden van het speellokaal van 84 vier kante meter. Door de wanden te verwijderen kunnen beide ruimten worden benut voor bijvoorbeeld voorstellingen, zowel van en voor de gebruikers als de wijkbewoners. Een 'halve (inspringende) verdie ping' hoger zal de keuken te vin den zijn, die niet alleen bedoeld is voor de verzorging van de aanwe zigen, maar tevens een educatief karakter kan krijgen, door er bij voorbeeld kookcursussen te hou den. De groepen 5 tot en met 8 van de nieuwe basisschool (na samengaan van De Desmond Tutu school en De Klimop) krijgen een eigen lo kaal op de bovenste verdieping. Daar worden tevens twee cursus- ruimten alsmede een kantoor voor de Stichting Balans ingericht. Ook komt er een zaal, waar mensen uit het Smitsveen, die thuis geen com puter hebben, kunnen internetten. Voor de GGD wordt eveneens een vestiging gecreëerd. Lift Alle vier niveaus van het BEC zul len van binnenuit bereikbaar zijn via een lift. Ma een intern slotsys- teem zal het tevens mogelijk zijn om in de avonduren en de week einden bepaalde delen van het BEC te gebruiken, zonder dat men in de andere segmenten kan ko men. j Volgens architect C. Willems uit Den Haag is het opmerkelijk en vooral 'ontzettend leuk' dat vanaf het beginstadium overleg heeft plaatsgevonden met kunstenaar Krijn de Koning. Hij zal een trap penhuis maken, dat helemaal wordt geïntegreerd met het BEC. Het dient daadwerkelijk als trap penhuis en krijgt op sommige plaatsen ook de functie van speel toestel. Een gymzaal is niet in het plan opgenomen, omdat er aan de overkant van de Smitsweg al een gymzaal staat, die kan worden ge bruikt. Buiten komen er speelvoorzienin- gen en uiteraard fietsenstallingen en parkeerplaatsen. Willems, die vorige week het voorlopig ontwerp aan de raadscommissie welzijn en belangstellenden van onder meer de toekomstige gebruikers en het wijkbeheerteam Smitsveen presen teerde, beperkte zich in zijn ver haal voornamelijk tot het gebouw. Afrastering Wat betreft de inrichting van de buitenkant moeten enkele zaken nog nader worden bekeken. Te denken valt aan het wel of niet af rasteren van de fietsenstalling voor de kinderen. Een hekwerk rond de speelplek voor de peuterspeelzaal en de kinderopvang zijn verplicht, bij die voor de onderbouw niet, maar daar valt kennelijk nog over te praten. Het schoolplein voor de bovenbouw wordt niet afgezet, omdat dit buiten schooluren toe gankelijk dient te zijn voor kinde ren uit de wijk. Overleg volgt er ook nog met de toekomstige gebruikers en het wijkbeheerteam over de indeling van het BEC, alvorens volgende week het definitieve ontwerp aan het projectteam wordt gepresen teerd. Het College stelt dat in no vember vast, waarna de besluitvor ming in de gemeenteraad in de cember zou kunnen plaatsvinden. In een eerste reactie op het voor lopig ontwerp lieten de meeste fracties zich vorige week overigens louter positief uit. In januari worden de gebruikers van het huidige wijkcentrum ver huisd naar de overkant, naast de eerdergenoemde gymzaal. Zodra dat achter de rug is, gaan de hui dige opstallen onder de slopersha mer en kan in het vooijaar met de bouw van het BEC worden begon nen. De opening van de multifunc tionele voorziening, die de ge meente 5 miljoen euro gaat kosten, volgt een jaar later. De kans dat er een fonds voor kleine culturele voorzieningen komt, is zeker niet gering. Van middag zou de gemeenteraad een besluit nemen tijdens de tweede ronde van de begro tingsbehandeling. Voor sportvoorzieningen bestaat al een potje met geld, waarop clubs een beroep kunnen doen als ze bij voorbeeld springmatten, jeugd- doeltjes, damborden, schaakklok- ken of een startpistool willen aan schaffen. Dit fonds loopt ten ein de, maar alle fracties vinden dat het moet worden voortgezet. Jaar lijks stopt de gemeente er zo'n 15 duizend euro in. Aan de aanvragen van de clubs is een maximum ver bonden, maar meestal verloopt het vraag en antwoordspelletje soepel en snel. Daarentegen moeten de culturele verenigingen in Soest soms hemel en aarde bewegen als ze ergens 500 euro voor nodig hebben. En daar moet verandering in komen, liet een aantal fracties maandag avond tijdens de eerste ronde van de begrotingsbehandeling weten. Verder zal/zou D66 vanmiddag een lans breken voor het opstellen van een cultuurbeleid en maandag zag het ernaar uit, dat fractievoor- Zondagavond heeft de politie bromfietsers gecontroleerd in Soestduinen. Zeven van hen kre gen een bekeuring. De bromfiet sers werden onder andere beboet, omdat ze geen helm droegen, met een gladde band reden of een te groot motorvermogen hadden. De provincie trekt 1,55 miljoen euro uit voor nieuwbouwprojecten voor jongeren, ouderen en minder validen. Hiervan is 187.500 euro bestemd voor projecten in Soest en Soesterberg. Zo worden volgend jaar 44 maiso- nettes gebouwd in de Boeren- streek. Het betreft sociale huurwo ningen. Om het huurtarief betaal baar te houden, stelt de provincie 66 duizend euro ter beschikking, wat neerkomt op 1500 euro per woning. Daarnaast is 18 duizend euro toe gezegd voor 't Fierhuis aan de Os- sendamweg, waarvoor volgend jaar de bouwwerkzaamheden zul len starten. Het komt te bestaan uit 12 sociale huurwoningen voor al leenstaanden die behoefte hebben aan zorg. Ook in dit geval is per woning 1500 euro gereserveerd. Hetzelfde geldt voor de 63 socia le huurwoningen die in 2004 wor den neergezet in de Generaal Spoorstraat in Soesterberg. Daar moeten eerst nog 71 bestaande huizen worden gesloopt. zitter Wim Roest er steun voor zou krijgen. Hij zou/gaat tevens een motie indienen voor een integra tiebeleid en ook daarin zal hij niet alleen staan. Meer moties zullen/zouden van middag aan bod komen. Maandag avond werden door de fracties - al dan niet in eendrachtige samen werking - reeds voorzetten gege ven voor onder meer een speel ruimteplan, steun voor de Mel- kert-banen, subsidie voor het Sla visch Koor Byzantium, het innen van bestuurlijke boetes (zie ook voorpagina), het starten van een plan voor betaalbare woningen voor jongeren en ouderen, een voortgangsrapportage over de uit breiding van Soesterberg, verlich ting voor de handboogschieters van het Bentinck Fonds en een plan om vervuiling ('en alles wat daarmee te maken heeft') in Soest tegen te gaan. D66 wil zelfs finan ciële steun aan Bosbad De Vuur- sche geven, omdat ook veel Soes- ters gebruik maken van het open luchtzwembad dat een onzekere toekomst tegemoet gaat. Het CDA vindt dat 'van den gekke'. 'Als we daar aan beginnen, is het hek van de dam. Denk aan De Flint en het bosbad in Amersfoort, FC Utrecht en Ajax. Ook daar kom je Soesters tegen.' Miezelbui In het verleden hoosde het meestal moties tijdens de begrotingsbehan delingen. Vanmiddag zal/zou het BANKETBAKKERIJ Voot u zelf of voor een ander geef 't gebak met liefde aan elkander Soesterbergsestraat 53, Soest Telefoon 035-6012050 bij een miezelbui blijven. Logisch, echt geld is er dit jaar niet te ver delen, omdat de hand op de knip moet worden gehouden. Maandagavond werden tijdens een tamelijk slaapverwekkende zitting niet meer dan vijftien moties aan gekondigd. Dat is exclusief de eventuele moties van WD en GL die gisteravond de knoop zouden doorhakken, maar dan nog staat het aantal voorstellen van de frac ties in geen verhouding met die van voorgaande jaren, waarin met meer regelmaat dan uitzondering de veertig werd overschreden. OZB Zoals eerder vermeld, zullen de belastingen en tarieven van de ge meente voor 2003 pas volgende maand onder de loep worden ge legd. Op dit moment zijn de gevol gen van kabinetsvoornemens nog niet helder genoeg om dat nu ie doen. Maandag werd al wel duide lijk dat de onroerend zakenbelas- ting (OZB) volgend jaar niet met 5, maar met 3 procent wordt ver hoogd, zoals het College onlangs voorstelde. Omdat Soest volgend jaar 906 duizend euro meer krijgt uit het gemeentefonds dan was verwacht, verlaagt het College 'als gebaar' de tariefsverhoging. Met name de oppositiepartijen vinden dit overbodig. 'Meer OZB is niet erg', stelde Ans Mann van GL. Ie mand die in een duur huis woont, betaalt immers veel meer OZB dan iemand die in een sociale huurwoning woont. En met de opbrengst van de OZB kunnen goede zaken worden gerealiseerd voor de gemeenschap. Meer OZB is volgens Mann dan ook alleen maar in het belang van de finan cieel 'zwakkeren' in Soest. Een meerderheid van de raad zal echter kiezen voor de 'lastenver lichting' van 2 procent. Het gaat dan om 140 duizend euro, ver deeld over circa twintigduizend adressen. Soesters, tel uitje winst! Omdat hij geld zou hebben ge stolen uit de kast met gevonden voorwerpen, is een Soester po litieagent donderdag door de Utrechtse politierechter ver oordeeld tot driehonderd euro boete. Er was 350 euro boete tegen de man geëist. De rechter achtte bewezen dat de agent twee jaar geleden op 29 juli gulden wegpakte uit een porte monnee die als gevonden voor werp bij het bureau in Soest was ingeleverd. Maar de agent ontkent ten stelligste dat hij degene was die het geld wegpakte. Naar zijn zeggen is hij de dupe van een collega. Deze had verklaard dat de agent bij de lunch had ge zegd dat hij geen geld had, terwijl hij daarna in het bezit van een tientje bleek. Volgens diezelfde collega was dat biljet op dezelfde wijze opgevouwen als het geld dat in de gevonden portemonnee zat. Bovendien had wederom dezelfde collega gezegd, dat hij enkele da gen na de diefstal een envelop op het bureau had gevonden, waarin 110 gulden zat. Op het briefje dat bij het geld zat, stond 'gevonden in kast'. Het handschrift op de enve- René Corbeij heeft maandagavond zijn debuut gemaakt in de ge meenteraad. Het lid van GGS werd voorafgaande aan de begro tingsbehandeling geïnstalleerd als raadslid. De leraar geschiedenis volgt Bert van 't Holt op, die vo rige maand met onmiddellijke in gang zijn zetel inleverde, omdat hij zich niet thuis voelde in het ge meentehuis en het politieke werk. Corbeij was sinds het voorjaar fractieassistent van GGS. De veiling van kringloopcentrum Spullenhulp heeft zondag een bedrag van 11.479,10 opgeleverd. Artis- hock, waarde veiling gehouden werd, zat van begin tot eind helemaal vol. De belangstelling was dit jaar enorm: mensen konden tussen 12:00 en 13:00 uur de curiosa bezichtigen, maar om 10:00 uurstonden geïn teresseerden al voor de deur om de schatten van dit jaar te bewonderen. De goede doelen, de Soester Vogelop vang en de Schaats en Skeeler Vereniging in Soester berg, kregen ieder 700 overhandigd van Thea Prin sen (zie foto 's). Het authentieke servies van Chris Ach terberg, uitgevoerd in het geel, leverde maar liefst 1650 op. Een artdeco vaas van Utrecht ging voor nog meer onder de hamer: 1700. Een groot deel van de opbrengst is dit jaar voor het kringloopcentrum zelf bestemd. De auto waarmee Spullenhulp haalt en brengt, is namelijk helemaal op en moet vervangen worden. lop en op het briefje was van de verdachte agent, zo bleek. Maar volgens de verdachte ging het vermoedelijk om een briefje en een envelop die hij eerder had ge schreven. Iemand zou die opnieuw hebben gebruikt, om het te laten lijken alsof hij spijt had gekregen van de diefstal. Advocaat mr M. Verleun wees er op dat naast zijn cliënt ook de be wuste collega die dag alleen op het bureau aanwezig was geweest. Hij veronderstelde dat deze het geld had gestolen, en vervolgens pro beerde de schuld in de schoenen van de verdachte te schuiven. Want, zo stelde Verleun, de agente die de gevonden portemonnee had ingenomen, had verklaard dat het geld helemaal niet op een bijzon dere manier was opgevouwen. Ook toonde hij aan dat het geld niet was gestolen op het moment dat zijn cliënt alleen op het bureau was. Volgens de officier van justitie was het bewijs tegen de verdachte over tuigend. Zij vermoedde dat de man, die ruim zeventien jaar in dienst was, het geld misschien even had weggepakt, om te lun chen. Vervolgens zou hij zijn ge schrokken van de reactie op de verdwijning. De rechter was het met de officier eens. Vooral het briefje met het handschrift vond hij zwaar wegen als bewijs. Hij stelde dat geen spra ke was van een groot vergrijp, maar vond ook dat van agenten mag worden verwacht dat zij ook dergelijke kleine misstappen niet maken. De advocaat en de verdachte gin gen direct na het vonnis in hoger beroep. Zij wezen er op dat meer dere rechters in de beroepsproce dure over het ontslag van de agent waren uitgegaan van zijn onschuld. U kunt een keuze maken uit een voorgerecht, hoofdgerecht en nagerecht 19,15 Salade met krokant gebakken bacon en croütons, rode ui en knoflook mayonaise Mosselen a l'escargot Pompoen ervrten roomsoep Parelhoen gevuld met banaan en ham gepaneerd met kokos, kerriesaus en pinda's Biefstuk van tonijn met sesamzaad, gegrild geserveerd met wasabi dip en mirinsaus Steak van lamsgehakt met aubergines en mangosaus Amandelbavaroise met rum rozijnensaus Citroen yoghurtijs met zwarte kersen Koffie of thee met bonbon *menu inclusief glas wijn en koffie (niet op feestdagen) Brasserie <l?vVV 035 - 603 60 10 Van maandag t/m zaterdag www.soesterduinen.nl Zuidpromenade 12 Soest 035-6023530 De tweedeklassers van het Griftland College gaan vrijdag 18 oktober weer de hele och tend de straat op om klusjes op te knappen. Om koffie te ver kopen, schoenen te poetsen, om winkelkarretjes terug te brengen en om wat ze verder allemaal niet meer bedenken. Doel van de jaarlijkse actie is zo veel mogelijk geld te verdienen voor het goede doel. Dit keer is dc opbrengst bestemd voor een wa terproject voor bosmensen in Zuid-India. Het is een project van de Derde Wereld Groep Soest. In de deelstaat Keralas ligt een ge bied ter grootte van de provincie Utrecht, waar ongeveer 3000 men sen wonen naast olifanten, apep, vogelspinnen en veel slangen. In het reservaat ontbreekt het aan wegen, maar ook aan georgani seerd onderwijs. De hygiënische omstandigheden zijn slecht. Het enige drinkwater is te vinden in een stuwmeer, waarin de bosmen sen zichzelf en hun kleren wassen en hun behoeften doen. Op het gebied van onderwijs, ge neeskundige zorg en hygiëne wordt in het gebied gewerkt om de leefsituatie te verbeteren. Er zijn leraren die in hun huisjes groepen van 30 mensen onderricht geven, er wordt (gratis) geneeskunst toe gepast en hulpverleners zijn bezig 15 drinkwaterputten en 52 latrines aan te leggen. Beide voorzieningen zijn van belang voor hygiënische re leefomstandigheden. De Derde Wereld Groep financiert de reali sering van de putten en latrines en het Griftland College wil de hel pende hand bieden. 'Het steunen van een project in India zorgt niet alleen voor ver bondenheid met de plaatselijke bevolking, maar attendeert de leer lingen ook op het omgaan met cul turele minderheden. Daadwerke lijke inzet voor de medemens sluit aan bij de identiteit van het Grift land College en: het is een gezel lige activiteit die erg goed is voor de groepsvorming en die de leer lingen een welkome onderbreking geeft van de dagelijkse schoolprak tijk', aldus de schoolleiding. Mensen op straat kunnen de scho lieren vrijdagmorgen tegenkomen in Soest. De leerlingen moeten zich wel aan bepaalde spelregels houden. De klussen moeten in groepsverband worden uitgevoerd, want individuele acties zijn niet toegestaan. Er mag evenmin wor den gecollecteerd. Mensen die op enigerlei wijze meedoen aan de actie, wordt verzocht hun naam en het bedrag op de klussenkaart in te vullen. Mochten er leerlingen zijn die zich niet gedragen, dan kan dit altijd bij de school worden gemeld, 88 6098200. De m.s.-patiënt, die bij coffeeshop Hacas aan de Koninginnelaan 25b zijn wekelijkse wietjointje wil ha len om zijn ziekte te verlichten, moet zeventien smalle traptreden beklimmen in het steegje er naast om boven te komen. Nog lastiger ligt dat voor de inva lide man, die zijn ontspanning zoekt in honderd gram White Widow of Kristal, maar onmoge lijk de trap op kan. Soft drugs zijn een uitkomst voor de klanten, die elke nacht wakker liggen, omdat ze niet kunnen sla pen. Voor de reuma- en kankerpa tiënten, die verlichting vinden in Northern Ligbt (biologisch ge teeld). En voor de ongelukkigen, die lijden aan eetstoornissen en hun heil zoeken in Honing Maroc en Nepal. Nee, ik ben niet op stap met de wijkagent. Veel toegankelijker zijn de talrijke mooie winkels en cafés in ons dorp waar sterke drank wordt aan geprijsd met schreeuwende recla meteksten. Feestelijk uitgedost zijn de zaken en benzinestations waar rookartikelen provocerend worden geëtiketteerd met RO KEN BRENGT U EN ANDE REN RONDOM U ERNSTIGE SCHADE TOE. Eenvoudig te betreden zijn de aan trekkelijke supermarkten waar voor scholieren vanaf 16 jaar ko ning alcohol voor het grijpen ligt. Boven bij Hacas vertelt uitbater Cas van Huigevoort (45), dat hij van de burgemeester in het zelfde pand niet naar beneden (nummer 25) mag verhuizen waar het voor malige eethuis leeg staat. Na twee gesprekken met de heer Janssen stapt hij nu naar de bestuursrech ter. Boven is de ruimte beperkt en brandgevaarlijk. De coffeeshop bestaat nu acht jaar, werd zes jaar gedoogd en heeft sinds 2000 een vergunning voor verkoop van soft drugs aan klanten boven 18 jaar. Hacas is een doodnormale zaak geworden net als Willem I er naast, Boni Su permarkt, Gall Gall, de Tobac- conist naast Metz en vele andere. Achter het barretje van Hacas schenkt Dick alleen maar thee, koffie, limonade en chocomel. De sfeer is ontspannen, de muziek pop. Enkele gasten spelen poolbil jart of leggen een kaartje. Aan de wand hangen Afrikaanse maskers en een voetbalfoto. Cas sponsort het tiende elftal van S.O. Soest. Nee, ik ben niet op stap met de wijkagent. Hacas hanteert strenge huisregels, wordt elke veertien dagen door de politie gecontroleerd. De door snee bezoekers zijn ouderen, wer kende volwassenen van alle ran gen en standen en enkele scholie ren. Er gebeurt nooit iets onregel matigs en dat geldt niet voor de hele Koninginnelaan... Beneden in het lege eetcafé is meer ruimte, het is er veiliger en transparanter door de grote etala geruit en de laagdrempelige in gang aan de straatkant. Het zou beter zijn als de burge meester zijn nutteloze acties laat varen en samen met Van Huige voort een voorlichtingscampagne organiseert over de gevaren van soft drugs bij overmatig gebruik. Ik weer wel een goede mediator. High stap ik op en zie voor de ge sloten deur van nummer 25 een dubbelpost staan van twee CDA- cherubs met flikkerend zwaard (Genesis 3 vers 24). Raadsleden, die op stap gaan met de wijkagent zou ik willen aanra den in ons duale stelsel zich te ver diepen in burgers en het controle ren van scheef liggende tegels, rui ge bermen, afgevallen herfstblade ren, hondenpoep, vervallen bank jes, trage files en kapotte flitspalen over te laten aan de fractie-assis tenten. De Soester Courant zoekt met spoed Heb je op woensdag tijd om een wijk te lopen? Bel snel 035-6014152 voor meer informatie. Ook invalbezorgers zijn welkom. SOEST Eigen technische dienst met 24-uur service. Geen voorrijkosten. Gratis bruikleen app. Alle reparaties aan huis. Soesterbergsestraat 35a Tel. 035 - 602 93 60

Soester Courant | 2002 | | pagina 3