Vijfgangenmenu' van pony's 'Fancy Fiddlers' treden op bij Muziekkring Femland JilloF de beste H 'De Steen van Soest' aruowocK CULTUUR t iard lEfiliifiJES Soester Orkest treedt op met Christoph Schuringa Eemland-postzegelbeurs voor jong en oud Expo Marie Javouhey in Anna Paulownahuis Seniorenrestaurant VOS driemaal per week open PAGINA 12 WOENSDAG 30 OKTOBER 2002 SOESTER COURANT PAGINA 13 MENS! U: CIALIST open dag op jarige Paardenkamp olksuniversiteit oest/Soesterberg ezing over uid Amerika Woensdag 6 november, PP-kerk Zaterdag 9 november, 'De Klarinet' Intrigerend, verrassend, verleidend Expositie Aart Nagelkerke Jazzclub Perron 5B met Sean Bergin Twintig jonge violisten in Hilton Royal Pare Ilse Huizinga sings Richard Rodgers 'Y tu mama también' shschotel tensoep ngoulash en klaar 1 -Tel. 601 24 25 derdag t/m zaterdag bakken wafels, geschminkte kinderen, een 'vijfgangenme nu' van IJslandse pony's, de- monstraties, een nieuwe video film en nog veel meer ken merkten zaterdag de tweede open dag van De Paardenkamp van dit jaar. Het resultaat was een gezellige dag in een onge- LER! ER! Uw totaalinstallateur P.A. van den DIJSSEL bv KWALITEIT SERVICE bij al uw installatiewerk LOODGIETER SANITAIR GASONDERHOUD CENTRALE VERWARMING ELEKTRA VERHUUR I GASTOESTELLEN levens Gösoryg Uneto-Vni O Laanstraat 34a - Soest Tel.: 035 601 24 72 Fax: 035 - 601 11 87 i Lassostaat 65% tel. 6022195 L ER! Page Toiletpapier Ultra comfort Pak 12 rollen L ER! Korenlanders Diverse soorten 800 grameer LER! PLUS Scharreleieren Middelgroot Doos 10 stuks X&T LER Slavinken 5 stuks a 100 gram idag 8.00-20.00 dag 8.00-18.00 jen, zetfouten en/of urtverkocht voorbehouden [p dinsdag 5 november, 20:00- 00 uur, geeft Frank van den irge voor Volksuniversiteit Soest in lezing getiteld 'Avonturen in lid-Amerika'. Van den Berge :ft al jarenlang diapresentaties 'er zijn unieke ervaringen in alle Uithoeken van de wereld. Tijdens :e lezing trekt hij met het open- vervoer door Colombia, Ecu- ir, Peru, Chili, Argentinië, Uru- ly, Paraguay, Brazilië en Bolivia, lezingen geven de toeschouwer t behulp van de prachtige dia's Frank maakt op zijn reizen, de is een gevoel te krijgen voor de est onbegaanbare plekken waar is geweest. Hij vertelt met ver ve over de avonturen die hij heeft ;emaakt en de mensen die hij ontmoet. Kosten voor de le- ig: 12,00. Jin Shin Jyutsu Op dinsdag 12 november start op- nieuw een cursus Jin Shin Jyutsu. Dit is een al eeuwen oude Japan se! levenskunst; een zelfhulpme thode, die gebaseerd is op het in evenwicht brengen van energieba- nen, die door ons lichaam stromen met als doel genezen en gezond houden. Jin Shin Jyutsu is niet be doeld als vervanging voor de regu liere medische zorg, maar wel be eld om de mens in een betere pditie te brengen, opdat hij een ntuele medische behandeling fter kan doorstaan en sneller kan bezen. Men leert gevoelens van verdriet, woede en bezorgd- lid op te lossen in plaats van er- ar verstrikt te raken. Door op manier met jezelf om te gaan t er meer energie over om pret- te leven. Tijd van de cursus: 3:30-15:50 uur. Cursusduur: 5 Issen. Cursusprijs: 49,00 17,50 voor Handboek Jin Shin utsu. Aanmelden: Volksuniversiteit oest, Di Lassostraat 65, 3766 EB Joest, ©6022.195, e-mail: vu- oesl@csnet.nl; maandag 13:00- |6:00 uur; dinsdag, woensdag en londerdag 10:00-13:00 uur. Zie bok: www.volksuniversiteit.nl/ foest. Wie alleen het cursuspro- Tamma wil aanvragen kan buiten [leze uren ook naam en adres tele fonisch inspreken, dan krijgt men het programma zo snel mogelijk [toegestuurd. dwongen sfeer, waarvan ruim duizend bezoekers proefden. Ter gelegenheid van het veertigja rig bestaan van het rusthuis voor paarden, had het bestuur het pro gramma, net als in het vooijaar, uitgebreider opgezet dan normali ter. Het aanbod was afwisselend, maar sloot naadloos op elkaar aan. Leuk om te zien was vooral het optreden van het Icelandic Horse Showteam. Waar paarden kunnen stappen, draven en galopperen, hebben de IJslandse pony's twee versnellingen extra. Zoals de 'tölt' die lijkt op de draf, maar toch net een tandje sneller gaat. Draai je de beelden vertraagd af, dan is goed te zien dat er telkens maar een been de grond raakt. Voor de rui ter is dit zeer comfortabel, wat het showteam bewees door al rijdend van een pul met bier te nippen. Ook de rentelgang van de pony's werd gedemonstreerd Belangstelling trokken ook de ver schillende demonstraties van de Oogstgroep uit Woudenberg die met onder meer hout en stoelen aan de gang ging, aan het dorsen sloeg en Oudhollandse wafelen bakte. Tussen de bedrijven door konden geïnteresseerden de nieu we videofilm over of foto's van de Paardenkamp bekijken en lieten kinderen zich massaal schminken. Vaste prik tijdens de open dag van IJslandse pony's in actie tijdens de open dag. Foto: Foto Bell de Paardenkamp is natuurlijk de komst van nieuwe bewoners en ditmaal konden er wel negen wor den begroet. Van heinde en verre kwamen de bezoekers naar boer derij Vosseveld om het programma geheel of gedeeltelijk mee te ma ken. Intussen is de rust weergekeerd aan de Birkstraat, maar het werk gaat uiteraard gewoon door. Van wege de uitbreiding, verderop aan de Birkstraat, is er veel te doen. De termijn, waarbinnen bezwaar kan worden gemaakt tegen de ver gunning voor de nieuwbouw van de uitbreiding, loopt een dezer dagen af, waarmee de Paarden kamp weer een stap verder in de procedure is. Intussen wordt ge werkt aan de sloopvergunning voor de huidige opstallen op het terrein dat de Stichting ruim een jaar geleden kon aankopen. Zodra het licht definitief op groen wordt gezet, wil de Stichting met voort varendheid de uitbreiding realise ren. Op de nieuwe locatie zal plaats zijn voor nog eens circa vijf tig paarden. Op Vosseveld genie ten reeds 67 paarden van hun oude Volgende week woensdag avond (6 november) geeft de Soester Orkestvereniging haar najaarsconcert in de Petrus en Pauluskerk. Daarbij treedt als solist ook de jonge pianist Christoph Schuringa op. Op het programma staan de vol gende werken. A. de Arriaga: Ou verture Los Esclavos felices; R. Schumann: Concert voor piano en orkest in a opus 54; en J. Haydn: Symfonie nr. 104 in D. Het geheel staat onder leiding van dirigent Stephan Pas. Het concert begint om 20:15 uur, de kerk is open vanaf 19:45 uuf. Entree: 9,00; CJP 8,00. Kaar ten zijn verkrijgbaar bij De Gou den Snaar, Steenhoffstraat, bij de leden van het orkest (info: ©6029192) en 's avonds aan de ingang van de kerk (Kerkplein 2). De bezoekers van de vernissage bij galerie De Steenlinde in Soest konden zondag hun.ogen niet gelo ven: er lag een reusachtige kei in de Lindenlaan, dat kwam toch niet door de heftige storm? Nee deze 'Verdwaalde steen' is een zwerfkei uit Scandinavië die 150.000 jaar voor Christus tijdens de ijstijd naar ons land is gekomen en vorige week verplaatst met zwaar transport, vanaf Kasteel Het Nijenhuis in Heino naar de Lindenlaan. Hij is inmiddels omgedoopt tot 'De Steen van Soest'. Desteen is van graniet en door beeldhouwer Adri Verhoe ven bewerkt en gepolijst. Professionele dressuuramazone, C. de Borst zoekt een... SPONSOR telefoonnr. 06-18633736 Uw bedrijfslogo zal op ons schitteren, en succesvol. De postzegelverenigingen Eem iand en Jong Eemiand Soest organiseren op zaterdag 9 no vember een open ruildag voor alle postzegelverzamelaars in de regio. Voor iedereen die postzegels spaart de gelegen heid zijn dubbele postzegels te ruilen en/of door kopen de verzameling uit te breiden. Voor de jeugd zijn er verschillen de activiteiten zoals een filatelisti sche bingo, postzegels raden en onderling 'postzegelen'. Er is een grote postzegelberg, waarin ieder een kan snuffelen. Daarnaast zijn er leden die informatie verstrekken over het opzetten van een Ianden- of thematische postzegelverzame ling. Daarbij wordt steeds vaker gebruik gemaakt van de pc. De heer Goedemans uit Bilthoven zal gedurende de dag laten zien hoe je met de computer zelf je eigen al bum- en tentoonstellingsbladen kunt maken. Ook is er een dia-le zing over De Bremer Stadsmuzi kanten, het verhaal in beeld ge bracht door postzegels. Een fraai voorbeeld van een thematische verzameling. De ruildag wordt om 15:00 uur afgesloten met een veiling, waarin ook restanten aanwezig zijn. Ge noeg redenen om te komen! De open ruildag wordt gehouden op zaterdag 9 november van 10:00 tot 15:00 uur in 'De Klarinet', Kla rinet 39 (Overhees). De toegang is gratis voor iedereen die interesse heeft in het verzamelen van post zegels. Informatie: jeugdleidster Binie van Ipenburg-van Geel (©6021706) en secretaris Sjaak van der Vos (©033-2534700; vos@pkm.nlV In het Anna Paulownahuis, Burgemeester Grothestraat 51, is van 31 oktober tot en met 15 december het werk te bezichti gen van Marie Javouhey. De kunstenares leeft en werkt in de rust van het Franse dorpje Auxois. Zij begon haar carrière buiten de gebaande paden, als autodidact. Tegenwoordig wordt haar werk erkend door de artistieke wereld. Het is vertegenwoordigd in talloze collecties in Europa en de Verenig de Staten. Het werk van Javouhey intrigeert, verrast en verleidt. Het heeft een mystieke uitstraling. Hel dere kleuren en luchtige lijnen ge ven het beeldverhaal iets positiefs. Hoewel men denkt niets van de voorstelling te begrijpen, voelt men er zich toch onmiskenbaar door aangesproken. Het landschappelij ke in de schilderijen van Javouhey wordt vaak benadrukt door de hoge horizon, soms vlak aan de Een van de tentoongestelde wer ken van Marie Javouhey. bovenrand van het werk. Voor de kijker opent zich een kleurige, sub tiel weergegeven werkelijkheid. Het Anna Paulownahuis is geo pend op donderdag, vrijdag, zater dag en zondag van 13:00 tot 17:00 uur. Informatie: ©6021983. De werkgroep VOS van de Stichting Welzijn Ouderen Soest organiseert het senioren restaurant. Driemaal in de week - op maandag, woensdag en vrijdag van 12:15 tot 14:15 uur - is het restaurant open. Zelfstandig wonende senioren (eventueel ook echtparen) zijn van harte welkom om een smaakvolle en gezonde driegangenmaaltijd te gebruiken in het seniorenrestau rant. Het is met name bedoeld voor senioren die zich wat een zaam voelen of die behoefte heb ben aan sociale contacten. Het res taurant bevindt zich in de recrea tiezaal van het verzorgingshuis Molenschot (Dalplein). Het samen gebruiken van de maaltijd stelt de bezoekers in de gelegenheid om nieuwe sociale contacten te maken met andere senioren, in een onge dwongen en gezellige sfeer. Een team van 18 vrijwilligers van de VOS zorgt ervoor dat alles goed verloopt. Door het aantal gasten dat per week het seniorenrestau rant bezoekt - op dit moment zijn het er 110 - kan men spreken van een succes. De gasten kunnen kiezen uit een driegangenmenu: de prijs bedraagt 4,50. Een smaakvolle vegetari sche maaltijd behoort ook tot de mogelijkheden. Een aperitiefje kost 0,80 of 1,00. Men kan zich tot één dag van te voren, tot uiterlijk 16:00 uur, op geven bij de SWOS/VOS aan het Dalplein, ©035-6023681. Wilt u meer informatie, bel dan naar de SWOS/VOS, Margöt Bultink, ©6023681. Steenhoffstraat 46, tel. 60195 77 Zaterdag 2 november Artishock-exposant in november is de Soester Aart Nagelkerke (69), die pas vijf jaar geleden zijn schil derstalent de vrije loop liet. Beslis send waren de schildersezel van zijn kinderen voor zijn 65e verjaar dag en de doortastendheid van zijn vrouw Grit, die hem spontaan aan meldde voor een schildercursus aan de Baarnse Volksuniversiteit. Vijf jaar later verstoutte de rijzige oud-onderwijs- en omroepman zichzelf tot het geven van zijn eer ste expositie. Voor het gedoe erom heen laat hij zich graag assisteren door oud-medecursiste en bijna- buur Jacqueline de Harder. Zijn onderwerpen variëren van land schappen en stadsgezichten tot stil levens en roerselen van de binnen wereld. Acryl en krijt zijn enkele favoriete materialen. Aart: 'Het onderwerp is altijd heel dwingend voor mij. Wat zich bin nen in mij opdringt wil ik op het doek krijgen en dat is iedere keer weer een worsteling. Met een beet je gelijkenis neem ik geen genoe gen. Het moet er echt bij in de buurt komen!' Aart Nagelkerke werd geboren in Vlissingen op 4 december 1932. Nog altijd heeft hij wat met water, zee en weidse luchten. Op zijn vijf de verhuisde het gezin naar Haar lem, waar Aart de lagere school en het gymnasium A B afliep. Lang bleven de uitingen van Aarts aanleg voor tekenen en schilderen beperkt tot gedroedel in zijn schrijfblok. Toch heeft hij ook in zijn jongere jaren geschilderd. Slechts één schilderstuk uit die tijd is bewaard gebleven: een gezicht op Bellagio aan het Comomeer. Het krijgt een ereplaats op de ex positie. Na het gymnasium studeerde Na gelkerke als theoloog af aan de Universiteit van Amsterdam. De preekstoel beklom hij slechts een enkele keer als invaller. Hij be landde in het voortgezet onderwijs en gaf daar vakken als godsdienst en oude geschiedenis. Aarts grote hart voor kinderen en zijn muzi sche talenten leidden ertoe dat een Amsterdamse scholengemeen schap door zijn toedoen vermaard werd vanwege de Music Hall's, die er onder zijn regie werden opge voerd. Op rijn vijfendertigste zag hij in dat het onderwijs niet iets was om tot je pensioen te blijven doen. We ritten midden zestiger jaren en zijn Music Hall-successen waren door gedrongen tot in de Gooise bure len van de NCRV. Na enkele ge sprekken werd hij aangesteld als Hoofd Documentaires TV. Later werd hij zelf programmamaker. Mooie herinneringen bewaart hij aan een serie programma's over muzikale grootheden, waaronder Arthur Rubinstein, Elisabeth Schwarzkopf en James Galway. Over zijn ontmoetingen met Ru- Aart Nagelkerke. binstein in het Amstelhotel kan hij menig anekdote vertellen. Herinneringen aan een programma dat hij maakte over naïeve schil ders als Bram Doorgeest en Cor Kaay brengen ons terug bij het schilderen. Aart: 'Je wist niet wat j'e zag. Ze schilderden zonder eni ge techniek, volstrekt onbevangen, schots en scheef, recht uit het hart de mooiste dingen. Soms met fietslak en karton of zo maar op de muur. Eigenlijk om jaloers op te zijn.' De opening van de expositie van Aart Nagelkerke is op zaterdaga vond 2 november om 21:00 uur. De toegang is gratis. De expositie loopt t/m 24 oktober en is veelal ook tijdens andere verenigingsac tiviteiten te bezichtigen. Nadere info: Semmy Prinsen, huismeester, ©6019577. Zaterdag 2 november Op zondagmiddag 3 november om 15:00 uur treden de 'Fancy Fiddlers' onder leiding van muziekpedagoge Coosje Wij zenbeek op voor de Muziek kring Eemiand. De uitvoering vindt plaats in de grote con certzaal ('Het Paviljoen') van het Hilton Royal Pare Hotel in Soestduinen. Het optreden van de 'Fancy Fidd lers' kan wel zeer bijzonder wor den genoemd, daar de jonge vio listen stuk voor stuk veelbeloven de talenten zijn. Onlangs hebben de violisten van Coosje Wijzen beek nog een masterclass gevolgd in het Cenakel, onder leiding van niemand minder dan Herman Krebbers. De 'Fancy Fiddlers' is een groep jonge getalenteerde strijkers, varië rend in leeftijd van 6 tot 18 jaar, die voor zijn opleiding wekelijks naar Hilversum komt. Het idee om in ensembleverband op te treden ontstond in 1984 naar aanleiding van een uitnodiging van Coosje Wijzenbeeks leerlingen. De en semble-formule bleek een succes en vele andere concerten en tour nees, o.a. door China en de VS, zouden volgen. Inmiddels zijn uit de 'Fancy Fiddlers' al diverse en sembles ontstaan met een rijk ge schakeerde concertpraktijk. De 'Fancy Fiddlers' traden eerder op met onder meer Herman Kreb bers, Isabelle van Keulen en Jaap van Zweden. Op het programma in Hilton Royal Pare staat kamer muziek voor verschillende bezet ting van onder meer Mozart, Tele- mann, Saint Saëns, Mendelssohn, Achron, Handel en Brahms. Di verse werken zullen met pianobe geleiding worden uitgevoerd. De Stichting Muziekkring Eem iand hoopt dat veel belangstellen den uit Soest en omgeving in de gelegenheid zijn dit bijzondere concert bij te wonen. Kaarten kun nen vanaf heden besteld worden bij de Klassieke Vakhandel 'De De 'Fancy Fiddlers'. Gouden Snaar', Steenhoffstraat 15, ©6012132. De entree voor be langstellenden bedraagt 11,00, incl. een glas wijn na afloop. Vrienden van de Stichting kunnen met voorrang reserveren bij de be kende reserveringsadressen. Doelstelling van de Stichting Mu ziekkring Eemiand is om, voor haar inmiddels 240 vrienden, klas sieke muziek van niveau te bren gen, waarna er onder het genot van een drankje met elkaar en de musici kan worden nagepraat. 1979) in New York geboren werd. Hij heeft een indrukwekkend oeuvre nagelaten van meer dan 900 songs en 40 musicals. Zijn car rière omspant zo'n 60 jaar en hij wordt beschouwd als een van de grootste Amerikaanse componis ten van de 20e eeuw. Zijn samen werking met tekstschrijvers Lorenz Hart en Oscar Hammerstein II re sulteerde in beroemde musicals als Babes in Arms, Oklahoma! cn The Sound of Music. Jazz-zangeres Ilse Huizinga zal Rodgers' muziek en teksten belichten aan de hand van klassiekers als My funny Valentine, Blue Moon, Bewitched en The Sound of Music. Van Dse verschenen inmiddels drie cd's die alle lovende kritieken oogstten van pers en publiek. De Volkskrant schreef: 'Ze is een van de sterkste jonge Nederlandse jazz-zangeressen' en het Algemeen Dagblad roemde Ilse om haar stem die 'zo mooi is dat het lijkt of een engel op aarde neerdaalt'. Inmid dels is haar gezicht bekend van de magazines en kranten; van De Te legraaf tot Talkies en van het NRC Handestlad tot Elegance. Bezet ting: piano: Erik van der Luijt - contrabas: Branko Teuwen. Aanvang: 15:00 uur. Toegang: 12,00. Sean Bergin. Sean Bergin, geboren in Durban Zuid-Afrika (29-06-1948) begon met saxofoonspelen met Lofty Schultz als leermeester. In de Blue Note Club in Durban, een muzi kantencollectief waar zwarte en blanke muzikanten illegaal samen konden spelen, werd hij o.a. beïn vloed door ervaren muzikanten als. Fat Mashakisa en Dick Xhosa. Later in Kaapstad speelde hij met Winston 'Mankunku' N'gosi, een van de topsaxofonisten van Zuid- Afrika. In 1973 vertrok hij naar Londen, omdat hij zich niet langer met de situatie in Zuid-Afrika' kon verenigen. Daar speelde hij met Zuid-Afrikaanse' 'exiles' als Louis Mohoto, Dudu Pukwana en Chris McGregor. Hierna speelde hij in de Verenigde Staten en in 1976 vestigde hij zich in Amster dam. Via het BIMhuis ontmoette hij veel Nederlandse muzikanten en speelde in verschillende groe pen, o.a. Theo Loevendie Consort, I.C.P, (Misha Mengelberg en Han Bennink), J.C. Tans-orkest, de Spring-band van Willem van Maanen, This that the other (Tristan Honsinger) en duo's met Ernst Reijziger. In 1991, '92 en '96 maakte hij korte tournees in Zuid- Afrika. waar hij o.a. met Louis Moholo's 'Viva La Black' speelde. In 1986 richtte hij zijn eigen groep op, M.O.B. (My Own Band), waarmee hij twee cd's uitbracht en een aantal tournees in binnen- en buitenland maakte. De M.O.B. speelt voornamelijk eigen compo sities van Sean Bergin, waarin zijn Zuid-Afrikaanse achtergrond vaak duidelijk naar voren komt. Tegen woordig speelt hij naast de M.O.B. o.a. met Trio San Francisco (bla zerstrio met Tobias Delius en Dan iël D'Agaro), Andaband (met o.a. Paul Stocker) en met Tristan Hon singer in diverse groepen. Aanvang: 21.00 uur. Toegang gra tis. Zondag 3 november Vorig jaar heeft Artishock samen met de volksuniversiteit in Soest een lezing en concert georgani seerd met als thema de muziek van Gershwin. Omdat dit een overwel digend succes was (uitverkochte zaal) is met dezelfde samenwer king nu gekozen voor een ander thema: Richard Rodgers, gezon gen door Ilse Huizinga. Dit jaar is het honderd jaar geleden dat com ponist Richard Rodgers (1902- Ilse Huizinga. Maandag 4 november (En je moeder ook) Aanstekelijke roadmovie over twee jongens en een knappe vrouw op weg naar het, imaginaire, mooiste strand ter wereld, werd de groot ste filmhit aller tijden in Mexico. Een verhaal over liefde, seks, vriendschap, politiek, de geneug ten van het leven, armoede en rijk dom, de stoutste dromen en de haast om volwassen te worden. De 17-jarige boezemvrienden Julio en Tenoch hebben zomervakantie. Wanneer ze op een feestje de 28- jarige beeldschone Luisa ontmoe ten, proberen ze haar te imponeren met een stoer, ter plekke verzon nen verhaal over een verre reis die ze gaan maken naar een exotisch strand. Tot hun stomme verbazing gaat Luisa in op de uitnodiging. De volgende dag vertrekt het drie tal in een geleende auto en volgen we hen op hun reis door het impo sante Mexicaanse landschap. Aanvankelijk staat alles in het te ken van het veroveren van Luisa, maar onderweg vinden er tal van turbulente situaties plaats waarin de verhoudingen tussen het drietal heftig op de proef worden gesteld. Gaandeweg ontwikkelt zich een heel bijzondere vriendschap waarin de drie persoonlijkheden verras send tot hun recht komen. De jongens delen de liefde voor marihuana, meisjes en Mexico, maar zijn niet zomaar twee hitsige pubers. In droge voice-overs wordt duidelijk gemaakt dat er in sociaal opzicht meer aan de hand is, waar bij de camera veelzeggende details van hun leven toont. De tamelijk expliciete seksscènes zijn ongefor ceerd en eerlijk en de seks zelf is, zoals dai bij tieners hoort, onhan dig en direct. Luisa transformeert tijdens de reis van lustobject tot praatpaal en lerares. De scènes in de dorpjes onderweg zijn prachtig. Luisa staat bijvoor beeld bij een familie-huisaltaartje, waar een pluchen muis herinnert aan de gestorven kleindochter met dezelfde naam. Luisa krijgt het als cadeautje mee. Dat Luisa afkom stig is uit Spanje, Mexico's vroege re kolonisator, wijst erop dat de reis ook opgevat kan worden als een parabel over een geheel land dat op het punt staat zijn puberteit in te leveren voor volwassenheid. 'Y tu mama tambien' is een 'co ming of age'-verhaal, een roadmo vie, een drama over liefde en vriendschap en een politieke para bel ineen. De film maakte vorig jaar furore op het Filmfestival Ve netië en was de grootste hit aller tijden in Mexico. 'Y tu mama tam bien' gaat niet alleen over de vol wassenwording van twee pubers en hun land, maar markeert ook de volwassenheid van de Mexicaanse film. (Mexico 2001, 105 min.) Aanvang: 20:30 uur. Entree 5,00; CJP/65+ 3,50. Reserve ren: maandag t/m vrijdag 9:00- 13:00 uur, ©6019577 Meer informatie op internet: film.artishock-soest.nl of artis- hock-soest.nl. Scène uit 'Y tu mama también'.

Soester Courant | 2002 | | pagina 13