ld* 03 KEINB MODELLEN I GEVRAAGD imai VASTE BEZORGERS socstoScouraw MODELMAKER/ TIMMERMAN IQ. Justitie VASTE BEZORGERS Secretaresse Stafbureau Secretaresse afdeling Bedrijfsvoering Medewerker Receptie Huismeester/Klusjesman wAldheim-mavo Gevraagd WOENSDAG 30 OKTOBER 2002 SOESTER COURANT PAGINA 2 WOENSDAG 30 PERSONEEL GEVRAAGD - BEZORGERS 'ItaCiano i-b.v. rijbewijs - WINKELMEDEWERKSTER ENTHOUSIAST MEDEWERKER RESTAURANT m/v Gevraagd in Soest voor de Aanmelden: tel. 601 41 52 Het Bureau Verkeershandhaving Openbaar Ministerie [BVOM] zoekt: GASTOUDER - EEN BAAN VOOR U? huishoudelijke hulp die met Prefab Beton Soest BAARN docent frans docent handvaardigheid docent CKV Soester Courant-Reclamekrant Alleen achter een goede naam staat NVM. A.A. van Bj Zonen BV ERVAREN WERKVOORBEREIDER m/v in Soest voor de Aanmelden: tel. 601 41 52 iiiNiiy .Sr» www.justitie.nl Justitie werkt aan een veilige en rechtvaardige samenleving. Zij waarborgt de rechten van burgers. Rechtszekerheid, rechtsbescherming en rechtsgelijkheid staan daarbij voorop. Justitie draagt verantwoordelijkheid voor crim inaliteitspreven tie, wetgeving, rechtshandhaving en het uitvoeren van straffen en maatregelen. Hierbij werkt Justitie samen met anderen, binnen en buiten de overheid. Van haar medewerkers verwacht Justitie integriteit, bekwaamheid en betrokkenheid. Het Bureau Verkeershandhaving Openbaar Ministerie [BVOM] adviseert het College van procureurs-generaal [het landelijk bestuur van het Openbaar Ministerie] over wet- en regelgeving op verkeersgebied. Bovendien heeft het BVOM een 'spilfunctie' als het gaat om advisering bij de regionale plannen verkeershandhaving. Dit zijn speciale verkeersprojecten in heel Nederland wharvoor de politiekorpsen extra mensen en geld krijgen. Daarnaast houdt het BVOM zich ook bezig met de afdoening van straf- en beroepszaken. Zo verzorgt het BVOM onder andere de verwerking van de beroepen die worden ingediend door verkeersdeelnemers die het niet eens zijn met de acceptgiro die zij in de bus hebben gekregen vooreen verkeersovertreding. Het BVOM is op zoek naar kandidaten voor verschillende functies. <jt Pizzeria Met spoed gevraagd voor nieuwe pizzeria. (auto en/of brommer) 3 uur per avond ook voor aannemen telefonische bestellingen. Tel. 5885506. "De Kastelein" is het succesvolle Tuincafé binnen tuin- adviescentrum 't Vaarderhoogt in Soest. Niet alleen de unieke inrichting, maar ook de creatief ingevulde en billijk geprijsde menukaart brengen steeds meer en trouwere bezoekers over de vloer. "De Kastelein" is op vrij korte termijn op zoek naar een Iemand die met grote mate van zelfstandigheid de dagelijkse leiding op zich neemt. Je regelt alle algemene zaken, start dagelijks op, doet inkopen, maar je treedt ook op als gastheer/vrouw. Om deze uitdaging aan te kunnen moet je veel ge voel voor horeca en dienstverlening hebben en over leidinggevende talenten beschikken. Daarnaast zijn pit en ambitie belangrijke sleutelwoorden en moet je geen "9 tot 5"-mentaliteit hebben. Ben je jong en wil je meer dan "zomaar een baan" stuur dan zo snel mogelijk een schriftelijke reactie naar: R. Heinen, Dorresteinweg 72b, 3763 LL Soest e-mail: de-kastelein@hotmail.com v/m36uur Taken De secretaresse verricht haar werkzaamheden voor het stafbureau van het BVOM. Het Stafbureau ondersteunt de bureauleiding en het management team zowel beleidsmatig als ook secretarieel. De hoofdtaken van de secretaresse zijn het agendabeheer, de behandeling van in- en uitgaande correspondentie, het notuleren van vergaderingen, de afhandeling van telefoongesprekken, het in opdracht redigeren van korte notities, archiefbeheer en verder alle voorkomende secretariële werkzaamheden. Bovendien fungeert de secretaresse als achtervang voor de directiesecretaresse. Functie-eisen U beschikt over goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, een flexibele werkhouding, ervaring met geautomatiseerde systemen als Word. Excel en Power Point. U bent besluitvaardig, dienstverlenend en accuraat. U heeft werkervaring als secretaresse en/of een opleiding op MBO-niveau secretarieel. Sfli<iris Het salaris bedraagt minimaal 1594,80 en maximaal €2166.24 [schaal 6] bruto per maand, exclusief 8% vakantietoeslag. Inlichtingen Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij mevrouw drs. M.W. du Pon. Hoofd Stafbureau of bij mevrouw J. de Lely, Directiesecretaresse, telefoon [0346] 33 33 10. Vacaturenummer: 032-02. Taken De secretaresse verricht haar werkzaamheden voor de afdeling Bedrijfsvoering van het BVOM. De afdeling Bedrijfsvoering ondersteunt de afdelingen en de bureauleiding op het gebied van financiën, personeel en organisatie, automatisering, logistiek/inkoop en documentaire informatievoorziening De hoofdtaken van de secretaresse zijn het agendabeheer, de behandeling van in- en uitgaande correspondentie, het notuleren van [afdelingsjvergaderingen, de afhandeling van telefoongesprekken, het in opdracht redigeren van korte notities, archiefbeheer en verder alle voorkomende secretariële werkzaamheden. FlUlCtlG-ClSCIl U beschikt over goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, een flexibele werkhouding, ervaring met geautomatiseerde systemen als Word, Excel en Power Point. U bent besluitvaardig, dienstverlenend en accuraat. U heeft een opleiding op MBO-niveau secretarieel en bij voorkeur enkele jaren werkervaring als secretaresse. Affiniteit met de taken waar de afdeling bedrijfsvoering voor staat is een pré. Salaris Het salaris bedraagt minimaal 1594,80 en maximaal 2166,24 [schaal 6] bruto per maand, exclusief 8% vakantietoeslag. Inlichtingen Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer drs. A. Uijlenhoet, Hoofd Bedrijfsvoering of bij mevrouw E. van Tamelen, Afdelingssecretaresse, telefoon [0346] 33 33 10. Vacaturenummer: 033-02 v/m28uur Taken U verzorgt het ontvangst van bezoekers en u fungeert als eerste aanspreekpunt voor bezoekers aan het BVOM. U zoekt uit wat de reden van het bezoek is en u verwijst zo nodig bezoekers door naar de afdelingen. U stelt interne medewerkers ervan op de hoogte als er bezoekers zijn. Zo nodig begeleidt u het bezoek naar de plaats van bestemming binnen het BVOM U verstrekt relevante algemene informatie over het BVOM aan de bezoekers. Verder behoort het tot uw taak om de telefoon aan te nemen en deze eventueel door te verbinden naar de medewerkers. U verricht licht administratieve werkzaamheden, zoals het aanbrengen van mutaties in de telefoongids en het bijhouden van de zaalreservering. FlinCtl6-01S6ïl U beschikt over MBO werk- en denkniveau. U bent klant- en servicegericht en heeft een accurate en flexibele werkhouding. U beschikt over goede communicatieve vaardigheden en een goede beheersing van de Nederlandse taal. Voorts heeft u ervaring met geautomatiseerde systemen als Word. Schedule, etc. U kunt goed luisteren en bent representatief. Bij voorkeur heeft u ervaring als receptioniste/telefoniste. Salaris Het salaris bedraagt minimaal 1409,64 en maximaal 1957,36 [schaal 4] bruto per maand, exclusief 8% vakantietoeslag. Bijzonderheden Het gaat hier om een functie voor twee vaste dagen in de week [woensdag en vrijdag], waarbij de overige acht uren in overleg met de andere receptie-medewerkers verspreid over de week kunnen worden ingevuld. Inlichtingen Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij mevrouw E. van Tamelen, Secretaresse afdeling Bedrijfsvoering, telefoon [0346] 33 33 10. Vacaturenummer: 034-02. v/m5-10uur Taken Als huismeester/klusjesman verricht u regulier en op afroep beheers- en onderhoudswerkzaamheden en doet u voorstellen ter verbetering van het onderhoud, gebruik en beheer van de gebouwen en de inventaris. U bent aanspreekpunt voor vragen, problemen en storingen op facilitair gebied en onderhoudt contacten met leveranciers. U verzorgt en coördineert [interne] verhuizingen. Mede in dat kader bent u verantwoordelijk voor de ontvangst en opslag van goederen. Na kantoortijd [van 17.00 tot 18.00 uur] assisteert u de receptie bij het aannemen van de telefoon en het wegbrengen van externe post. Tenslotte onderhoudt u namens het BVOM contacten met de schoonmaakmedewerkers en sluit u de gebouwen af. Als huismeester legt u direct verantwoording af aan de logistiek coördinator. Functie-eisen U heeft minimaal VBO werk- en denkniveau. U bent vaardig in het uitvoeren van routinematige onderhoudswerkzaamheden. U heeft praktische kennis van materialen, gereedschappen en instrumenten. U beschikt over goede mondelinge uitdrukkingsvaardigheid. U heeft een flexibele werkhouding en een dienstverlenende instelling. U bent goed in staat om prioriteiten in uw werk te bepalen. Tenslotte bent u zorgvuldig en in staat om uw eigen werk en dat van anderen/derden te controleren op fouten. Salaris Het salaris bedraagt minimaal 1409,64 en maximaal 1957,36 [schaal 4] bruto per maand, exclusief 8% vakantietoeslag. Inlichtingen Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer drs. A. Uijlenhoet, Hoofd Bedrijfsvoering, of bij mevrouw E. van Tamelen, Afdelingssecretaresse, telefoon [0346] 33 33 10. Vacaturenummer: 035-02. Voor alle functies geldt: Standplaats Soesterberg. Voorkeursgroepen Justitie wil de samenstelling van haar personeelsbestand in overeenstemming brengen met die van de samenleving. Bent u vrouw, allochtoon of arbeidsgehandicapt, dan wordt u nadrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Bijzonderheden De aanstelling geldt voor een proeftijd van.een jaar. Bij goed functioneren wordt deze omgezet in een aanstelling in vaste dienst. Een antecedentenonderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Sollicitatiewijze Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, onder vermelding van het vacaturenummer en onder bijvoeging van een recent curriculum vitae, richten aan Bureau Verkeershandhaving Openbaar Ministerie, ter attentie van de heer mr. J. Spee, Hoofd BVOM, Postbus 15, 3769 ZG Soesterberg. De uiterste reflectietermijn is 9 november 2002. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Werken bij betj I Als je verder denkt Gastouderbureau J' Hilversum - Soest U zorgt graag voor kinderen; U werkt het liefst thuis, zodat u werk en eigen huishouden kunt combineren; U regelt graag zelf op een flexibele manier uw werktijden; U wilt er voor zorgen dat een ouder met een gerust hart kan wer ken of studeren. We zoeken een gastouder voor o.a. Een jongetje van 3 mnd. op dl. do. en vr. Ook zoeken we een gastouder die bij een gezin aan huis wil opvan gen (max. 2 dagen p.w.) Meer informatie krijgt u bij het Gastouderbureau: Tel: 035-6281381 Of bezoek onze website: www.aastouderbureau.net Wij zoeken een zelfstandig werkende plezier 4 tot 6 uur per week bij ons wil wer ken. Wij bewonen een huis met annex kan toorruimte in Colenso. Telefoon 6017731 of 06-53128366. Ons bedrijf is gespecialiseerd in bouwelementen van beton. zoekt: - opleiding LBO-niveau werkzaamheden: - bouwen van mallen Wij bieden: - uitstekend salaris - prettige werksfeer - goede secundaire arbeids voorwaarden - eindejaarsuitkering Sollicitaties richten aan: Prefab Beton Soest Zuidergracht 52 - Postbus 149 - 3760 AC Soest Inlichtingen: B.M. Lenarduzzi Tel. 035 - 602 30 55 De Waldheim-mavo is een kleine, categoriale mavo met 320 leerlin gen en een gezellig team van ruim 30 per sonen. Wij bieden onze leerlin- 'gen modern onderwijs in een zorgzame en veilige omgeving. Onze school is geves tigd in een fraai ge bouw op een mooie locatie, dichtbij het station. Wij hebben met ingang van 1 januari 2003 de volgende vacature: voor 9 lesuren met ingang van 1 februari 2003: voor 6 lesuren met ingang van 1 augustus 2003: voor 3 lesuren Gegadigden dienen met de christelijke identiteit van de school in te stemmen. U kunt ook solliciteren naar een combinatie van valcken. Informatie over deze vacatures is verkrijgbaar bij dhr. S. Baars, directeur van de school, tel. nr. 035-5429743 (school) of 0186-614064 (privé). Uw sollicitatiebrief ontvan gen wij graag zo spoedig mogelijk op het adres van de school: Vondellaan 2 - 4,3743 HZ Baarn, per fax: 035-5429744 of per e-mail: directie@wald- heim.nl. Op onze website www.waldheim.nl vindt u meer informatie over onze school. NVM THE ART OF HAIR DESIGN Keune Haircosmetics gevestigd te Soest, ontwikkelt en produceert met groot succes haarverzorgingsproducfen, exclusief voor de professionele kappersmarkt. Voor de toepassing van onze nieuwste producten zijn wij op zoek naar dames die regel matig tijd hiervoor vrij willen maken. Tevens zijn wij op zoek naar: - vlotte trendy modellen m/v, leeftijd 17-30 jaar voor shows en presentofies die wij geven. - modellen van 40 jaar en ouder met grijs, vergrijsd haar. Ben jij geïnteresseerd, bel dan tijdens kantooruren ons Keune Studio/Vaktechnisch kennis- en trainingscentrum: 035-6016161, Koningsweg 15 in Soest. AANNEMINGSMAATSCHAPPIJ Wegens uitbreiding van onze werkzaamheden zijn wij op zoek naar een: Als werkvoorbereider werkt u nauw samen met de uitvoerder en bent u verantwoordelijk voor de technische en organisatorische voorbereiding van de uit te voeren projecten. U controleert het tekenwerk op gehanteerde maatvoering en materiaalgebruik en u signaleert de afwijkingen hierin. U vraagt offertes aan bij leveran ciers en onderaannemers. U vergelijkt deze offertes en maakt hierin een voorselectie. U beantwoordt vragen van leveranciers en onderaannemers aan gaande het bestek en tekenwerk, u voert hierover telefonisch overleg met architecten en constructeurs, tevens verzorgt u even tuele aanvullingen hierop. U stelt de overall- en detailplanningen vast en werkt deze uit tot bijvoorbeeld werkschema's, terrein plannen, bouwroutings en leveringsschema's. U ondersteunt de uitvoering bij het bewaken van het bouwproces, u signaleert mede afwijkingen ten opzichte van de planning en de werkbegroting en u verzorgt de meer- en minderwerkopstellingen. Onze vereisten: - nauwkeurig en zelfstandig kunnen werken - flexibel en stressbestendig - minimaal MTS - kennis van Word en Excel Wij bieden: - goede primaire en secundaire arbeids voorwaarden passend bij de functie Voor nadere informatie kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met Mw. L.F.M. van Breukelen-Verhoef, tel 035-6018267. Schriftelijke reacties: p/a Oostergracht 13-15,3763 LX te Soest, e-mail: v.breukelen@worldonline.nl TE KOOP Varenstraat 61 te Soes Zoekt u een drive-in woninc mogelijkheden? Dan is een bei ging hier de moeite waard.' ruime drive-in woning biedt mogelijkheid tot kantoor/praktv huis of wellicht tot gedeeltelijk huur. Bovendien zijn winkelc scholen, openbaar vervoer, sport zwembad op loopafstand te ber Kindvriendelijk en rustig gelege aan de achterzijde vrij uitzich' een plantsoen met speelweide e derspeeltoestellen. Belangrijke kenmerken inpandige garage tuinkamer op begane grond woonkamer en half open modi keuken (met inbouwapparatuu le verdieping uitgebouwd balkon aan achtei op het zuiden 1 zeer royale slaapkamer met kastenwand 1 ruime slaapkamer aan voorz moderne luxe badkamer met o.a. whirlpool inhoud ca. 400 m3 perceelsgrootte 130 m2 bouwjaar 1969 vraagprijs 224.000 Documentatie over deze fraaie tijdse woning kunt u vrijblijve mij aanvragen. TE KOOP Steenhoffstraat 68 te S< Wilt u wonen op een levendigi Dan is dit de vrijstaande woni u zoekt! Aan een doorgaande in de zogeheten mooie kerkei ligt deze charmante vrijs woning. De omgeving is lande toch zijn de winkels, NS-stat scholen dichtbij. In de royale z achtertuin met sierbestrating een guesthouse en een tuinhui: Belangrijke kenmerken ruime L-vormige living (55 m open haard aangebouwde eetkeuken met inbouwapparatuur kelder 3 ruime slaapkamers op le verdieping dakterras badkamer met ligbad, 2e toil< wastafel bouwjaar circa 1912, geheel gerenoveerd in 1997 grotendeels isolerende begla: CV-gas combiketel (1997) inhoud ca. 540 m3 achtertuin op het zuidwesten perceelsgrootte 560 m2 vraagprijs 453.001 Documentatie over deze ché woning kunt u vrijblijvend aanvragen. (ya^Vt ■C 6-v-rve- De inzichten en ervaringen, d afgelopen jaren op het geb aankopen en verkopen van or goed en van taxaties heb op vormen - samen met mijn inte dit soort werkzaamheden snel, en met oog voor het menselijl af te ronden - de basis voor succesvolle transactie. Caroline Jagtenberg, makelaar/taxi Als u nader geïnformeerd wilt over de verkoop van uw wo: aankoop van een andere wonir taxatie van de betreffende w dan neem ik graag de tijd voc Speenkruidstraat 55 3765 AB Soest Tel 035 6037490 Fax 035 6037491

Soester Courant | 2002 | | pagina 2