Politiek ruziet om prioriteiten voor politiesurveillanten Visser VASTE 1GERS Politiespeerpunten 'per wijk' bevallen de politiek wel Auto's total loss tijdens storm FAAL4WCST? ACTUEEL >ER m/v Gevraagd Koningsvaren in verkoop Eigendomstede protesteert tegen bomenkap buurtpark Lars Meiners '•r;# §mmmM nniAm&r-- DUJETZ Mmt^rvari Zijp PAGINA? WOENSDAG 30 OKTOBER 2002 SOESTER COURANT PAGINA 3 >pij Zonen BV sst voor de L 52 'Minder gordel- en meer roodlicht-controles' Huizen kosten 411 tot 444 duizend euro Acton spreekt bestaan 'jeugdbendes' tegen BRASSERIE KEUZEMENU 'Brasserie "ester 1 Dronken bestuurder Illegaal plakken levert bekeuring op S§Sfpï Auto rijdt fietser aan SSÏIS Nel Koster Kunnen we wat aan doen. Kom op! Tt'TT/- Hl1 O O TISSOT SCHRAVEMADE B.V. Man zonder rijbewijs aangehouden Witgoed specialis Service voor alle merken ju ondersteunt de i van vergaderingen, de oor de directiesecretaresse, t besluitvaardig, uto per maand, efoon [0346] 33 33 10. voor de afdeling taire informatievoorziening. ipdracht redigeren van korte ling. ervaring met Is secretaresse. eslag. 0. Vacaturenummer: 033-02. 2t BVOM. U zoekt uit wat de stemming binnen het BVOM. it licht administratieve jgericht en heeft een accurate Ie, etc. U kunt goed luisteren ntietoeslag. jr de week kunnen worden swerkzaamheden en doet u n met leveranciers. U verzorgt n van de telefoon en het stiek coördinator, jen en instrumenten. u zorgvuldig en in staat om uw 3 10. Vacaturenummer: 035-02. :htoon of arbeidsgehandicapt, dienst. en recent curriculum vitae, enlïe wordt niet op prijs gesteld. Als je verder denkt XA> t"TV TE KOOP Varenstraat 61 te Soest zijn wij op zoek naar t de uitvoerder en organisatorische controleert het teriaalgebruik en u as aan bij leveran- 'oorselectie. leraannemers aan- ver telefonisch ns verzorgt u even- detailplanningen lema's, terrein- in het bouwproces, u Ie planning en de erwerkopstellingen. -innen werken •e arbeids- functie ren contact opnemen ■6018267. 3763 LX te Soest. Zoekt u een drive-in woning met mogelijkheden? Dan is een bezichti ging hier de moeite waard! Deze ruime drive-in woning biedt u de mogelijkheid tot kantoor/praktijk aan huis of wellicht tot gedeeltelijke ver huur. Bovendien zijn winkelcentra, scholen, openbaar vervoer, sporthal en zwembad op loopafstand te bereiken. Kindvriendelijk en rustig gelegen met aan de achterzijde vrij uitzicht over een plantsoen met speelweide en kin derspeeltoestellen. Belangrijke kenmerken inpandige garage tuinkamer op begane grond woonkamer en half open moderne keuken (met inbouwapparatuur) op le verdieping uitgebouwd balkon aan achterzijde op het zuiden 1 zeer royale slaapkamer met vaste kasten wand 1 ruime slaapkamer aan voorzijde moderne luxe badkamer met o.a. whirlpool inhoud ca. 400 m3 perceelsgrootte 130 m2 bouwjaar 1969 vraagprijs 224.000,- k.k. Documentatie over deze fraaie eigen tijdse woning kunt u vrijblijvend bij mij aanvragen. De Soester politiek is in het al gemeen best te spreken over de (zeven - als het goed is...) poli tiesurveillanten, die worden in gezet voor allerlei taken waar aan de 'gewone' politie niet toekomt en die de gemeente raad tóch belangrijk vindt. Soest betaalt de 'assistenten' dan ook uit eigen zak. Maar over de precieze invulling van hun taak bestaat al jaren on duidelijkheid. Elk halfjaar discussieert de raads commissie Algemene Bestuursza ken ritueel over het verslag van werkzaamheden van de surveillan ten. De politiek zit er, uiteraard, 'bovenop' voor wat betreft de re sultaten en de effecten van het sur- veillantenwerk. De commissie maakte zich maandagavond voor al veel zorgen om het relatief hoge ziekteverzuim (234 uur), dat vol gens de politie veroorzaakt was doordat één surveillant aan z'n been was geopereerd en wel ander half jaar uit de running was ge weest. Maar wat de commissie be hoorlijk dwars zat was dat ze nu pas - uit het rapport - tot de ont dekking was gekomen dat Soest het in het afgelopen jaar zonder drie van de zeven surveillanten heeft moeten stellen. Dat er zo maar drie gedurende langere tijd weg konden zijn - o.a. vanwege de opleiding - had gemeld moeten worden, vonden de raadsleden unaniem. 'En wij maar denken dat ze het hele jaar op sterkte zijn...' aldus Gerard van den Deijssel (GGS). Teun Middelkoop (Soest 2002) hoopte maar dat Soest er in elk geval nog enig profijt van zou heb ben. 'Als het verloop zo hoog is blijven we maar aan het opleiden... Dat is niet goed.' Volgens burge meester Janssen kan Soest met ze ven surveillanten weer 'volop aan de bak'. Ook tijdens de opleiding is de surveillant inzetbaar, liet me vrouw Acton nog weten. Wim Roest (D66) sneed een ander probleem aan: de prioriteiten bij de surveillanten bevielen hem niet. In plaats van de talrijke gordelcon troles (waarmee overtreders als het erop aankomt vooral zichzélf heb ben) zag hij liever meer inzet op bijvoorbeeld controles op snel heid- en roodlicht-overtredingen, waarvan altijd anderen het slacht offer kunnen worden. In het eerste halfjaar 2002 waren er wel 153 bekeuringen uitgedeeld voor de gordel, tegenover maar 4 voor rood licht, 25 voor snelheid en 9 voor het onveilig oversteken door de schooljeugd. Burgemeester Janssen wilde over de prioriteiten eigenlijk liever pas in januari praten, als het totale vei ligheidsbeleid op tafel komt, en niet vanavond, op basis van wat 'algemene noties'. Dat vond Roest niet leuk. 'Ik praat hier al zo lang over...' Ook Teun Middelkoop stelde vast dat het aantal van 216 bekeuringen voor het rijden door een 'geslotenverklaring' op een to taal van 705 processen-verbaal een enorme discrepantie vertoonde met andere overtredingen. Volgens hem waren die bonnen dan ook nog voor het grootste deel geval len op de in de spits afgesloten (/evt/O ê-i-né' TE KOOP Steenhoffstraat 68 te Soest Wilt u wonen op een levendige plek? Dan is dit de vrijstaande woning die u zoekt! Aan een doorgaande straat, in de zogeheten mooie kerkenbuurt, ligt deze charmante vrijstaande woning. De omgeving is landelijk en toch zijn de winkels, NS-station en scholen dichtbij. In de royale zonnige achtertuin met sierbestrating staat een guesthouse en een tuinhuis. Belangrijke kenmerken ruime L-vormige living (55 m2) met open haard aangebouwde eetkeuken met inbouwapparatuur kelder 3 ruime slaapkamers op le verdieping dakterras badkamer met ligbad, 2e toilet en wastafel bouwjaar circa 1912, geheel gerenoveerd in 1997 grotendeels isolerende beglazing CV-gas combiketel (1997) inhoud ca. 540 m3 achtertuin op het zuidwesten perceelsgrootte 560 m2 vraagprijs 453.000,- k.k. Documentatie over deze charmante woning kunt u vrijblijvend bij mij aanvragen. De Soester politiek is wel te spreken over het 'Wijkpro- gramma 2003-2006', waarin de politie haar speerpunten voor de komende jaren per wijk heeft vastgelegd. De acti viteiten zijn - op basis van het bedrijfsplan - geformuleerd vanuit de (sub)wijken en door de wijkagenten zelf. Het gaat met name om zaken als 'jeugd zorg', inbraken, geweld, ver keersveiligheid en veel voorko mende criminaliteit. In grote lijnen ging de raadscom missie Algemene Bestuurszaken dan ook akkoord met het pro gramma, al is het nog maar de vraag of de plaatselijke politiek er wel iets over te zeggen heeft. Maar gezien de goede verstandhouding tussen Soest en het district Eém- land-noord werd er onbekommerd over doorgepraat, ook over de streefgetallen ('resultaten 2002'), zoals 25 vermindering van de overlast van de opgeschoten jeugd op de Engh en Overhees, of 10 minder vandalisme, baldadigheid, vernielingen, openlijk geweld, het openbaar nuttigen van alcohol en drugs en andere overlast in heel Soest Overigens stelden sommige com missieleden droogjes vast dat het nieuwe plan als twee druppels wa ter op dat van het afgelopen jaar lijkt, maar dat weerhield ze niet van een uitvoerige discussie. Som mige raadsleden maakten het wel erg bont, zoals Gerard van den Deijssel (Gemeentebelangen Groen Soest) die zijn kans schoon zag om de politieleiding te over donderen met een groot aantal detailvragen. Hij werd daarvoor op zijn vingers getikt door o.a. Rein- ier Bordewij k, die hem nog eens herinnerde aan het afgesproken 'discussiëren over hoofdlijnen'. Gerard mopperde nog wat - o.a. over het feit dat CDA-fractievoor- zitter Koning ook naar de beken de weg vroeg met informatiever zoeken over de aanpak van Oud Nieuw - maar hield verder zijn mond. Burgemeester Janssen com plimenteerde hem overigens wel voor zijn grote betrokkenheid bij het onderwerp, maar dat klonk meer als een aai over Van den Deijssels bolletje. Janssen sugge reerde voortaan de details te be spreken in een voorafgaand werk overleg. Geen jeugdbendes! De commissie stond vooral stil bij het onderwerp jeugdcriminaliteit. In dat verband liet politiechef me vrouw Acton weten dat haar op merkingen over de aandacht voor jongerengroepen in o.a. het Smits veen, in een regionaal dagblad vol komen verkeerd waren weergege ven. Volgens haar was er absoluut geen sprake van 'jeugdbendes', hooguit van groepen jongeren die overlast bezorgen met een 'kern' die zich wel eens op het criminele pad begeeft. Voor het verschijnsel dat deze vorm van criminaliteit in Bunschoten juist afneemt, maar in Soest 40 en Eemnes 60%) juist fors groeit, had ze geen verklaring. Ook niet voor het feit dat het oplossingspercentage vol gens Eric Bervoets (PvdA) was gehalveerd. Burgemeester Janssen wees er nog op dat Soest een an der, horeca-regime' hanteert dan Bunschoten. Hij liet weten dat hij bezig was met het idee van een convenant met de plaatselijke ho reca, waarin ook (andere?) regels voor de sluitingstijdstippen van de cafés zouden kunnen worden op genomen. 'Maar dan moet daar natuurlijk wat tegenover staan...' overweg-Foekenlaan ('voor het comfort van een aantal laanbewo ners'). 'Populistisch' Burgemeester Janssen ontstak daarop in woede en verweet Mid delkoop dat hij 'buitengewoon po pulistisch' bezig was door de over tredingen op de Foekenlaan te ba gatelliseren. 'Dat is voor mij onbe staanbaar! Het is gewoon strafbaar en zeker net zo kwalijk als het rij den door rood licht!' Dat verwijt schoot Middelkoop weer geheel in het verkeerde keel gat. 'Ik voel me aangetast. Ik neem geen loopje met de regels; ik kies alleen voor andere prioriteiten. Door rood licht rijden is veel ge vaarlijker!' De ruzie bracht Reinier Bordewij k (WD) tot de uitspraak dat de raad niet moet schromen andere prioriteiten aan te geven, maar ook tot de vaststelling dat het beter zou zijn om die discussie niet in de openbare commissie te voeren - 'we rollen nu al vechtend over straat' - maar in een klein werk groepje. Dat vond voorzitter Karei van Geet ook wel een goed plan. Van Weedestraat Ans Mann (GroenLinks) drong aan op toezicht op het laden/los sen aan de Van Weedestraat, waar van politiechef mevrouw G. Acton beloofde dat het 'zeer binnenkort zou gaan gebeuren'. Volgens Mann zou bij wat intensievere controle in de Van Weedestraat wel eens kun nen blijken dat er helemaal geen rondweg nodig zal zijn. Gerard van den Deijssel (GGS) drong erop aan dat de politie meer informatie via de pers zou geven. 'Dan hoor je intern allerlei verhalen over zak kenrollers in het winkelcentrum, maar in de krant lees je daar niets over...' De commissie liet verder weten dat ze nu wel érg lang wacht op het rapport over de surveillanten dat ter sprake moet komen in de Be- leids Evaluatie Commissie van de gemeenteraad. Vorig jaar is er po litiek uitvoerig gesteggeld over het onderwerp van dit onderzoek, maar sindsdien is er weinig meer vernomen... De villa's aan de zijde van de Koningsweg kosten 411 tot 425 duizend euro, de twee-on- der-een kapwoningen aan de zijde van de Valeriaanstraat 427 tot 444 duizend euro. Het gaat dan om het nieuwbouw project Koningsvaren op de plek van de voormalige Mavo Soest. Amstelland Ontwikkeling is vori ge week begonnen met de verkoop ervan. Tot en met maandag 4 no vember (17:00 uur) kan worden ingeschreven. Bij een overvloed aan inschrijvers zal een notaris een dag later gaan loten. Het bouwplan behelst 20 twee-onder-een kapwo ningen (Eikvaren) en twaalf zoge noemde watervilla's (Kamvaren). U kunt een keuze maken uit een voorgerecht, hoofdgerecht en nagerecht 19,15 Salade met krokant gebakken bacon en croütons, rode ui en knoflook mayonaise Mosselen a l'escargot Pompoen erwten roomsoep Parelhoen gevuld met banaan en ham gepaneerd met kokos, kerriesaus en pinda's Biefstuk van tonijn met sesamzaad, gegrild geserveerd met wasabi dip en mirinsaus Steak van lamsgehakt met aubergines en mangosaus Amandelbavaroise met rum rozijnensaus Citroen yoghurtijs met zwarte kersen Koffie of thee met bonbon Op maandag menu inclusief glas wijn en koffie (niet op feestdagen) 035 - 603 60 10 Van maandag t/m zaterdag www.soesterduinen .nl Deze negen meter brede villa's met drie slaapkamers komen te staan aan de zijde van de Koningsweg en de bewoners krijgen de beschik king over een groot terras dat aan een aan te leggen vijver zal komen te liggen. Verder kunnen de kopers kiezen of ze al dan niet een kelder, een uitgebreide woonkamer en een dichte of open keuken willen heb ben. Het type Eikvaren krijgt vier slaapkamers met op de tweede verdieping de mogelijkheid voor nog eens twee slaapkamers. Bij elke woning wordt een garage en een oprit gerealiseerd. Opvallend aan het ontwerp van de Eikvaren is de klassieke lessen aarskap in de stijl van de jaren dertig en waar mee de architect meteen een link heeft gelegd naar de school die er tot voor kort stond. Belangstellenden kunnen tot en met zaterdag 2 november informa tie verkrijgen bij Makelaar Hol Molenbeek en Buijs Regiomake laars. In het voortraject bestond de mogelijkheid via een speciale web site (koningsvaren.nl) woonwensen kenbaar te maken. Honderden mensen reageerden op deze wijze, stelt Amstelland. Mede op basis hiervan heeft het bedrijf verschillende indelingsva rianten voor de woningen bedacht, zodat de kopers straks keuzemoge lijkheden hebben. Woensdagavond zagen agenten een bestelbusje slingerend over de Kerkstraat rijden. De bestuurder kreeg een stopteken en via de meldkamer werd het kenteken op gevraagd. Vervolgens bleek dat de bus vermoedelijk gestolen was. De 28-jarige bestuurder uit Soest werd aangehouden en voor verhoor overgebracht naar het bureau. Daar bleek dat de bus niet gesto len was, maar de Soester rook wel sterk naar alcohol. Hij werkte mee aan een ademanalyse waaruit bleek dat hij 2.15 promille alcohol in zijn lijf had. Het rijbewijs van de man werd ingenomen, er werd proces-verbaal opgemaakt en hij kreeg een rijverbod van elf uur. De rechter zal de straf voor de man bepalen. De kracht van de reclame ligt in de herhaling De inzichten en ervaringen, die ik de afgelopen jaren op het gebied van aankopen en verkopen van onroerend goed en van taxaties heb opgedaan, vormen - samen met mijn intentie om dit soort werkzaamheden snel, zakelijk en met oog voor het menselijk aspect af te ronden - de basis voor menige succesvolle transactie. Caroline Jagtenberg, makelaar/taxateur o.g. Als u nader geïnformeerd wilt worden over de verkoop van uw woning, de aankoop van een andere woning of een taxatie van de betreffende woningen, dan neem ik graag de tijd voor u. Speenkruidstraat 55 3 7 6 5 AB Soest lift RVT Tel 035 6037490 |Jj|| Fax 035 6037491 De vereniging van eigenaars van Eigendomstede heeft be zwaar aangetekend tegen de bomenkap tussen de Konings weg en de Valeriaanstraat. In verband met de aanleg van een buurtpark moeten daar onge veer 24 bomen plaatsmaken. 'Waarom moet er weer geld wor den verspild aan het slopen van oude, historische bomen en de aankoop van nieuwe bomen, die pas op hoogte zullen zijn als deze generatie is overleden', vraagt de vereniging zich af. 'Ook de kinde ren die gevochten hebben voor het behoud van hun esdoorn, zijn dan al lang uitgevlogen en vergeten dat de burgemeester ze op het verkeer de been heeft gezet.' De huidige bomen staan er al ja ren en vormen volgens Eigendom stede een natuurlijke geluidwal te gen overbodig lawaai. En dat laat ste verwachten de bewoners als straks jongeren bezit nemen van het buurtpark. 'Laat deze bomen toch voortbe staan, u bewijst niet alleen de be woners van de Eigendomweg en de Koningsweg een grote dienst, maar ook de belastingbetaler. Wij pleiten dan ook met klem voor behoud van de bomen in de hoek Eigendomweg/Koningsweg, te weten de 13 bomen met een rood kenmerk en de vijf bomen die zijn voorzien van een blauw merkte ken', schrijft de vereniging aan het College. Een 48-jarige Soester die pamflet ten aan het opplakken was, heeft daar woensdagavond een bekeu ring voor gekregen. Agenten zagen de man rond elf uur onder het via duct van de Rijksweg Al bij Eem nes. De Soester werd aangespro ken en beboet. De posters moes ten worden we; Een 46-jarige Baarnse heeft don derdagmorgen met haar auto een fietser aangereden op de kruising van de Burgemeester Grothestraat en de Inspecteur Schreuderlaan. De fietser, een 20-jarige Soesterse, reed op de rotonde. De automobi liste reed daar tegen haar aan. De Soesterse is met een ambulance naar het ziekenhuis gebracht. Ze bleek een lichte hersenschudding opgelopen te hebben. In haar rondzendbrief van oktober 2002 schrijft Nel Koster, die haar contract met het Zambiaanse 'City of Hope' met een jaar heeft ver lengd: 'Nu de beslissing is geval len, is het soms moeilijk tegensla gen te verwerken. Zaken die met de vaart van een slak voortgang vinden, honderd keer dezelfde vragen beantwoorden, blijven la chen en vooral geduld oefenen. Op zulke momenten denk ik dan soms: waar ben ik aan begonnen? In Soest kan ik met de benen op de bank tv kijken en een boek lezen.' Misschien zijn de Openbaringen van dominee Van Kooten ('De dingen die met haast geschieden moeten') iets voor haar. Met haar christelijke achtergrond kan ze ook lekker thuis in Soest op de bank bidden voor de hulpbehoe vende kindertjes in Afrika. Over die houding schrijft professor Kui- tert in zijn monumentale boek Voor een tijd een plaats van god' een aardige anekdote op blz. 175. Veertien dagen was Nel deze zo mer met vakantie in Nederland. Terug in Zambia bleek de tuinman overleden. Hij klaagde over pijn in zijn oor.Zo onrechtvaardig. Mo gelijk zou hij in het westen nu nog leven'. Verder verhaalt zij in haar brief over zwanger geworden meis jes, een mishandeld kind, princi piële discussies met de zusters over HlV-testen, het gebrek aan geld en medicijnen, de slechte me dische zorg, over haar moeizame lessen seksuele voorlichting en over nog veel meer. Van haar privé fondsje 'Melk voor Nel(k)' heeft ze een schooltje laten opknappen. Over de honger die in Zambia heerst, meldt ze: 'Mwana- wasa, de president, heeft de ban uitgesproken over genetisch gemo dificeerde maïs. Het idee bestaat hier dal dit soort maïs genetische veranderingen in het lichaam te weeg kan brengen. G.M. food is dus vergif in de ogen van de men sen hier. Principes zijn natuurlijk prima, maar honger...' Het is geen vrolijke, opgewekte rondzendbrief. Ze heeft het niet gemakkelijk. Ze stuurde ook een stapeltje kindertekeningen naar 'De Buut' van Marijke Kemp. Nel hoopt, dat de kinderen van deze Soester basisschool ook tekenin gen maken en opsturen. Steek Nel een hart onder de riem en schrijf haar eens. Schrijf, want deze woorden zijn getrouw en waarachtig (Openba ring 21 vers 5): City of Hope, P.O.Box 31151, Lusaka, Zambia. E-mail: volmak@zamnet.zm. Zie ook: www.cityofhope.nl Tijdens haar bliksembezoek aan Nederland kreeg ze van een kennis het boek 'De zwarte met het witte hart' cadeau. Ze schreef hier over: 'Erg intrigerend, het sprak me zeer aan. Een van de uitspraken in dit boek is: Kleur krijg je nooit zelf, kleur krijg je door anderen. Denk daar maar eens over na!' Op de Birkstraatzijn twee auto's verongelukt tijdens de zuidwester storm die zondag Nederland onveilig maakte. Een 32-jarige Soester reed in de richting van zijn woonplaats over de Birkstraat, waar hij linksaf sloeg.. Een hem tegemoetkomende 23-jarige man uit Amersfoort moest vervolgens uitwijken naar de over zijde van de weg om een aanrijding te voorkomen. Dat Groepstrainingen voor scholleren en studenten. Start: november 2002 Counseling Consultancy Coaching Van Hamelstraat 67 - Soest Telefoon: 035 - 52 38 567 Fax: 035 - 52 38 568 Geregistreerd bij Nederlandse Associatie voor Counseling. ■■f.Pt7',: 1 'i-i Goede kwaliteit en service hoeven niet duur te zijn: Kostuum 249,- Soesterberqsestraat 51Soest BAR, GRILL. RESTAURANT Onze heerlijke stoofpotjes? Onze geweldige visspecialiteiten? Onze beroemde satéschotels? Het blijft genieten! (al onze gerechten ook om af te halen) STEENHOFFSTRAAT 47 SOEST 035-6018252 WWW.IUYKJE.NL TISSOT PRS200 Swiss Watches since 1853 Van Weedestraat 145, Soest, Telefoon (035) 602 06 70 tandtechnisch laboratorium Voor al uw reparaties en adviezen. Ook voor ziekenfondsverzekerden. CE gecertificeerd. Torenstraat 13 - Soest - Telefoon 035 - 602 02 49 Openingstijden kantoor SOESTERGOURAÏtiT ma. 9.00 - 17.00 uur di. 9.15 -16.00 uur woe.10.00 - 17.00 uur do. 10.00 - 16.00 uur vr. 10.00 - 15.00 uur zou gelukt zijn, ware het niet dat ook hij een tegenlig ger op zijn pad vond, een 31-jarige Amersfoorter. De twee raakten elkaar behoorlijk, zoals aan de materiële schade op de foto te zien is. Ambulancepersoneel is aanwezig geweest om de betrokkenen te onderzoeken. Het is onduidelijk of deze ook mensen naar het zieken huis heeft moeten vervoeren. Foto: Foto Bell De politie heeft woensdagavond een man aangehouden die een auto bestuurde zonder rijbewijs. De agenten surveilleerden in een onopvallend voertuig. Rond elf uur zagen ze een auto met hoge snelheid aankomen op de kruising van de Dalweg en de Rubenslaan. Ze reden achter de bestuurder aan de Rubenslaan op, richting het Saenredamplantsoen. Daar par keerde de 19-jarige Soester de auto, waarna hij een woning in wil de gaan. De agenten in burger le gitimeerden zich en vroegen om zijn papieren. Die kon de Soester niet tonen. De man vertelde dat hij wel 20 rijlessen achter de rug had, maar nog niet in het bezit van een rijbewijs was. De agenten brachten hem vervolgens voor verhoor naar het bureau. Daar wees onderzoek uit dat de auto ook niet verzekerd was. Het voertuig werd in beslag genomen en de eigenaar mag de auto ophalen met een geldig verze keringsbewijs. De 19-jarige be stuurder werd naar huis gestuurd met diverse bekeuringen. SOEST Eigen technische dienst met 24-uur service. Geen voorrijkosten. Gratis bruikleen app. Alle reparaties aan huis. Soesterbergsestraat 35a Tel. 035 - 602 93 60

Soester Courant | 2002 | | pagina 3