Hl INTJES KRJE T)ogter6m Snel en effectief ontharen bij schoonheidssalon Constanze Van Breukelen en Oostergracht nu samen in fraai nieuw pand SOEST BV Let's talk Fish!' aroline Jagtenberg: 6Tk hou van de diversiteit •Sri f991 iHANDEL (t S! Ei Amersfoortse banenmarkt: voor werk in de regio Roei-actie bij Aangepast Bewegen en Sporten ft 90 _gAGlNA WOENSDAG 30 OKTOBER 2002 OS 55+ Bingo voor uw trouwe aar lang Henk, Henny, Alie akelaardij bestaat 10 jaar FEIKEISJ SOESTER COURANT PAGINA 7 Alleen achter een goede naam staat NVM. Hé verplegende Zin in een werkvakantie W 6 1 II I I - I I I I A LIFE LESS ORDINARY expert schoemaker 50% korting op div. showroomkeukens! Opbrengst voor Colombinehuis Nieuw: flitslichtmethode (IPL) Seminar bedrijfverkoop FLITSaCHHE! Garnalenrol 40 Visbami Rode haringsalade Verse zalmfilet 1 50 RUUD SMIT visspecialiteiteri Open dag op zaterdag 23 november A.J.W. Bedrijfshygië,,. üngediertebesirïjdino houtworm/bokt™ Bel. 033-2462248/ 06-53446804 corri- aliteit met 035 aran vloerkorwektoren vloerverwarming boilers/geysers thermostaten en», hulpmaterialen I Alle bekende mat Ie zien en direki ut voorraad leverbaar I SPECIALE AANBIEDING GESLOTEN GASWANDKETt .mus®»"'"1* tijdelijk W WO ARNHEMSEWEG 149 - AMERSF001I TEL: 033-4621162- FAX: 465S42J www.feiken-verwarming.nl [weer tien jaar geleden begon iroline Jagtenberg voor zich- ilf als taxateur en huizenver- per. Haar klantenbestand is in dat decennium enorm ge- ^oeid, maar de Soesterse pie kert er niet over haar kantoor aan huis in te ruilen voor een luxe bedrijfspand. 'Het bevalt me wel zo.' SSEN ;t star- Ruim kinder- 'NER IER 3 8 19600 IBII drijf i g i fair 1 faar kantoor bevindt zich op de NVM ]|fnectenverdieping van het pand aan de Speenkruidstraat 55. 'Bo ven wonen, beneden werken,' zegt |ggtenberg trots als ze haar riante intoorruimte laat zien. In haar Don kamer op de eerste verdie- ng zit de reden voor het kantoor fin huis: haar 5-jarige dochter, lovendien ben ik veel procent van lijn tijd bezig met taxaties van oningen en bedrijfspanden, aarvoor heb ik geen vitrine in in drukke winkelstraat nodig.' .gtenberg biedt iets anders dan de mgbare etalage met foto's van te •op staande huizen. Persoonlijk •ntact ziet de makelaar als haar lisitekaartje. 'Misschien cliché, taar wel waar. Mensen kunnen e altijd bellen, ook in het week ind.' Jagtenberg voelt zich betrok ken bij haar klanten en ze probeert ach dan ook 'vrouwelijk' te onder scheiden. 'De aan- of verkoop van :en huis is een belangrijk moment Wil ji| de Zonnebloem in 2003 helpen om ruim 6400 langdurig zieken en (zwaar) lichamelijk gehandicapten eei onvergetelijke vakantie te bezorgen' Sluit |e dan aan bij ons enthousiaste en supergemotiveerde team van mee: I dan 6700 vrijwilligers, waaronder een groot aantal verpleegkundigen en ziekenverzorgenden Het kost je een j weekje van je vrije tijd, maar je krijgt er dan ook heel vrat voor terug Meer informatie? Bel (076) 564 63 62 of kijk op www.zonnebloem.nl in het leven. Naast het zakelijke moet je eveneens het menselijke aspect veel aandacht geven. Vrou wen hebben op dit gebied toch een voorsprong op mannen.' Het ondernemerschap zit Jagten berg in het bloed. Haar vader had een architectenbureau in Drieber gen. Op die plek begon de Soes terse ook tien jaar geleden haar makelaardij. 'Daarvoor werkte ik in het bankwezen en bij andere makelaarskantoren. Een eigen makelaardij lag ook voor de hand: zowel mijn broer als vader zitten in de bouwsector.' Toentertijd deed ze vooral taxaties voor twee grote opdrachtgevers. Inmiddels zijn dat er meer dan tien. Jagtenberg werkt over het al gemeen voor financiële instellin gen. 'Maar ik doe ook taxaties voor particulieren. Daarnaast be middel ik graag bij de verkoop van woningen en help ik mensen met het zoeken naar een nieuwe wo ning. Ik hou van die diversiteit.' Bovendien geniet ze ervan veel onderweg te zijn als makelaar. 'Je komt nog eens ergens.' Tien jaar betekent veel verandering voor Jagtenberg en toch ook weer niet: begonnen met bedrijfspan den, woningen werden toegevoegd en tegenwoordig taxeert ze weer steeds vaker bedrijfsonroerend- goed. Ver jaar geleden maakte ze tevens de stap naar Soest. Een jaar Makelaar Caroline Jagtenberg samen met haar administratief me dewerker Sylvia de Bruin Teeuwen voor haar woning annex kantoor aan de Speenkruidstraat. Foto: Herman van Dam later werd ze bestuurslid van de vereniging van Register Vastgoed Taxateurs (RVT). 'Dat is de enige organisatie voor taxateurs in Ne derland.' De RVT staat garant voor kwaliteit: aangeslotenen mo gen zich volgens de instelling met recht 'taxateurs met een titel' noe men. Ook heeft ze deze zomer voor het eerst personeel aangeno men: een administratief medewer ker. 'Een hele stap', vindt Jagten berg, 'maar het geeft wel aan dat het goed gaat met de zaken.' Voor meer informatie of een vrij blijvend gesprek kunnen mensen contact op nemen met Caroline Jagtenberg op S8 6037490. Voor al uw verzekeringen - pensioenen - hypotheken - financieringen - beleggingen. Krommeweg 3A Soest Tel. 035 - 601 60 11 Fax 603 55 74 info: www.korenassurantien.nl e-mail: info@korenassurantien.nl de Zonnebloem ratst in de Soester Courant Te koop aangeboden Te huur gevraagd Handel 6,55 8,09 9,64 11,19 12,73 14,28 15,83 17,37 18,92 20,47 22,02 23,56 25,11 ister Courant, ij -ontant te worden betaald. woensdag |f ien incl. BTW I De magie van glazen deurtjes die soepel open- glijden en de cd-speler die zich opent, CD's afspelen is vanaf nu niet slechts luistergenot, maar ook een fascinerend schouwspel, terwijl het display u informeert over de status. De BeoSound 3000 verenigt een radio met RDS en een schrandere cd-speler in zich, die tot wel 200 cd's kan herkennen en bovendien de namen ervan laat zien Als u dat wilt, speelt de BeoSound 3000 van uw lievelingsmuziek alleen de nummers die u wilt horen en slaat uw minder favoriete nummers over. Geschikt voor alle' Bang Olufsen actieve luidsprekers. Een compleet muzieksysteem, met alleen de essentiële functies, lijkt zo'n eenvoudig idee. Toch heeft het ontwerpen van de BeoSound Century ons nogal wat hoofdbrekens bezorgd. Met radio, cd en cassette beschikbaar, zijn er natuurlijk nogal wat bedieningsfuncties. Maar daar heeft Bang Olufsen iets op gevonden. Alleen die toetsen zijn verlicht, die op dat moment van toepassing zijn. Dankzij een solide en robuuste behuizing kan de BeoSound 1 overal en altijd worden gebruikt. Van huis mee naar het werk, overal waar een stopcontact te vinden is. CD en radio in een functionele plug-and-play opzet. Verborgen achter de compacte, lichtgebogen vorm zijn een vijftal krachtige actieve luidsprekers, elk met een eigen versterker, met een dynamische weergave die ver uitstijgt boven de bescheiden afmetingen van het geheel. Verkrijgbaar in de aluminium kleurenzilver, zwart, groen, roodbruin en lichtblauw. Burg. Grothestraat 9, 5oest. Telefoon 035 601 03 44 BANG 6. OLUFSEN Op zoek naar üw ideale KEUKEN of BADKAMER? Keukens Badkamers Badkamer- en sanitairartikelen ERGO-keukens t.b.v. gehandicapten in het kader van de W. V.G. Complete montages Wand- en vloertegels Tegel- en stucwerk Vrijstaand en inbouwapp. Wandkasten Ook keuken- en badkamerrenovaties Deskundig advies (ook bij u thuis!); vrijblijvende offertes. Showroom geopend: Dinsdag t/m vrijdag: 09.30 - 17.30 uur Zaterdag: 10.00 - 16.00 uur; 's maandags gesloten Veldweg 4, Soest. Tel. (035) 6014878, Fax (035) 6028029 IMS SOEST BV al 33 jaar meerwaarde in wonen! Voor banenzoekers en school verlaters wordt op 7 november in De Flint te Amersfoort een scholings- en banenmarkt ge houden. Het ROC Amerlan- den organiseert de dag, samen met het Centrum voor Werk en Inkomen (CWI). De markt geeft een goed beeld van de mogelijkheden in de regio. Op de markt, die van 14:00 tot 21:00 uur duurt, presenteren op leidingsinstituten hun cursussen. Bedrijven en uitzendbureaus bie den vacatures aan. Naast werkzoe kenden, die bij het CWI staan in geschreven, richt de markt zich uit drukkelijk op mensen die van baan willen veranderen of opnieuw aan het werk willen. Daarom duurt de markt tot en met de avond. Ook voor jongeren is dat interessant: zij zitten overdag op school en kun nen zo toch meer informatie krij gen over beroepsopleidingen. Bo vendien blijkt dat ouders, die vaak overdag werken, het prettig vinden om samen met hun kind te zoeken naar een geschikte opleiding. Op de markt zijn veel stands waar cur sussen worden aangeboden voor bijna elk denkbaar beroep. Het banenaanbod is gevarieerd en uitgebreid. Een groot aantal zorg instellingen zoekt naar nieuwe medewerkers en leerlingen. Ook wordt veel personeel gezocht voor de technische sector. Een ander omvangrijk deel van de standhou ders is actief in uitzendwerk en detachering. Zij bieden een breed scala werk aan in alle voorkomen de beroepen. Het CWI en het ROC organiseren de markt gezamenlijk, omdat vol gens hen scholing en bemiddeling voor werk onverbrekelijk met el kaar verbonden zijn. Het ROC Amerlanden schoolt bijvoorbeeld volwassenen en jongeren voor be roepen waar vraag naar is. Het Amersfoortse CWI zoekt vervol gens een passende plek op de ar beidsmarkt voor deze cursisten. BANKETBAKKERIJ Voor u zelf of voor een ander geef't gebak met liefde aan elkander Soesterbergsestraat 53, Soest Telefoon 035-6012050 Actieve en niet-actieve inwo ners van Soest worden uitgeno digd om op zaterdag 9 novem ber bij Aangepast Bewegen en Sporten aan de Beukenlaan mee te doen met een sponsor- roeiactie ten gunste van het Co lombinehuis, het vakantiehuis voor zorgkinderen in Bidding huizen. Niet alleen het zieke kind, maar het hele gezin is daar welkom, want ook broertjes, zusjes of ouders worden vaak extra belast door de ziekte van het kind. Bij het Colombinehuis worden de kinde ren de hele dag op een unieke manier bezig gehouden. Verkleed partijen, toneelstukken, dieren ver zorgen, maar ook naar Six Flags of een boottocht over de meren. Het hoort er allemaal bij. Er wordt ook heerlijk gekookt en zo komen ouders eens even een paar dagen toe aan zichzelf! Het ronde 'moederhuis' biedt een prachtige theaterzaal en een ge meenschappelijke ruimte voor de ouders. Vanuit deze ruimte is er constant toezicht mogelijk op de 'huisjes' waar de kinderen liggen te slapen. Een prachtig initiatief! De 'vakantiegangers' betalen zelf een bedrag, maar het grootste deel komt uit sponsorgeld. Sporters van Aangepast Sporten en Bewegen in Soest voelen zich nauw betrokken bij dit initiatief. Zij weten als geen ander hoe het is om te leven met een chronische ziekte en de hoge (medische) kos ten die dit met zich mee brengt. Daarom hebben zij besloten om een eigen sponsoractie te organise ren om het Colombinehuis te on dersteunen. Zij nodigen iedereen uit om voor dit goede doel in de 'boot' te springen! Gedurende de hele dag kan men op zaterdag 9 november kortere of langere trajecten roeien op een fit- ness-roeiapparaat. De deelnemers betalen zelf een start-sponsorbe drag om mee te mogen doen, maar natuurlijk kunnen ze zich ook nog extra laten sponsoren door familie, vrienden of collega's. In het kader van de integratie kunnen zowel sporters als niet-sporters meedoen, zowel gezonde sporters als mensen met een beperking (ziekte, leeftijd enz.), zowel roeiers als niet-roeiers, zowel senioren als kinderen (van af ongeveer 8 jaar). Schrijf je bij voorbeeld in samen met een paar klasgenootjes. Een paar minuutjes... Een paar minuten roeien kan ie dereen wel. Zeker als het voor/ko'n goed doel is! En voor het zelfde geld kan men dan ook wat langer roeien! Om 09:00 uur zal de start o.a. geroeid worden door burge meester Janssen, waarna er in vier 'ploegen' een zo groot mogelijke afstand geroeid zal worden. Tot ver in de middag is er de gelegenheid om te roeien. Bedrijven kunnen zich aanmelden als 'sponsor per km' en deelnemers kunnen zich voor 2 november aanmelden, waarna zij ingedeeld worden, zo dat men niet de hele dag aanwezig hoeft te zijn. Gedurende de hele dag zal een stand van het Colombinehuis aan wezig zijn voor informatie en Co- lombientje zal het startsein geven. Informatie en aanmelding: Aange past Sporten, Beukenlaan 63, S86029805. Eigenaresse Connie Beijen van schoonheidssalon Constanze heeft de ontwikkelingen op het gebied van ontharen van over tollig haargroei op de voet ge volgd en gekozen voor een re volutionaire nieuwe manier voor pijnloos ontharen met be hulp van IPL, Intense Pulse Light binnen haar salon. IPL is een hoog geconcentreerde lichtstraal die via het pigment van het haar, door verhitting van het haarzakje, de haarwortel vernietigt, waardoor er geen nieuwe haren meer worden gevormd. Om ver branding en pigmentverkleuringen van de huid te voorkomen wordt de lichtbundel gefilterd, waardoor de huid wordt beschermd. Door een speciale scanner met een wa terkoelsysteem blijft de bovenlaag van de huid koel; daardoor is het prikkelend gevoel tijdens de be handeling aanzienlijk minder. Deze lichtflitsmethode is pijnloos en zonder risico. Na twee succesvolle jaren van elektrisch ontharen met de epileer der zijn de cliënten tevreden, maar de ontharing van grotere lichaams delen blijkt aanzienlijk langduriger en intensiever te zijn dan de ont haring in het gezicht. Met de flits lichtmethode wordt een sneller en blijvend resultaat bereikt; vooral op de bikinilij n, de boven- en on derbenen, de oksels, de armen en natuurlijk ook het gezicht worden definitief onthaard. Alleen de ha ren die geen pigment bevatten, zoals blond, grijs en licht rood, blij ven behandeld worden met de elektrische epileermethode. Deze nieuwe ontharingsmethode wordt zowel bij mannen als vrou wen toegepast. Over de behande ling van meer gebieden tegelijk kunnen afspraken worden ge maakt. De flitslichtmethode dient verschillende malen uitgevoerd te worden tot het haar verdwenen is. Het aantal behandelingen is per persoon afhankelijk van de terug- groeisnelheid. In vele gevallen wordt de behandeling in het ge zicht vergoed door de zorgverze De Kamer van Koophandel (KvK) Gooi en Eemland houdt op 3 no vember een seminar voor onderne mers die hun bedrijf willen verko pen. Hoe creëer ik waarde in mijn zaak, hoe stel ik een prijs vast en hoe vind ik een geschikte koper? Dat zijn vragen die tijdens de bij eenkomst aan de orde komen. De KvK organiseert deze seminar, omdat steeds meer ondernemers hun bedrijf van de hand willen doen. Vooral de zogenaamde ba byboomers bereiken een leeftijd waarop dit onderwerp nadrukkelij ker gaat spelen. Onderzoeksbu reau NIPO becijferde eind vorig jaar zelfs dat in de komende vijf jaar zo'n 90.000 ondernemers hun zaak zullen verkopen. Tij dens de seminar krijgen onderne mers praktische tips en handvatten waar ze direct mee aan de slag kunnen. Voor meer informatie 82 033-4535700 of www.kvk.nl/na- jaarsprogramma. Iff SÊtÊÊÊ i keraar. Connie Beijen werkt samen met een team van verschillende schoonheidsspecialisten, die deze nieuwe methode van veilig en ef ficiënt ontharen met behulp van IPL kunnen uitvoeren. Zij maken een afspraak voor een vrij blijvend en oriënterend gesprek van een half uur. Het telefoon nummer is 6010717. De openings tijden zijn: maandag t/m vrijdag 09:00-18:00 uur; maandag, woensdag en vrijdagavond tot 22:00 uur; zaterdag 09:00-17:00 uur. per stuk f 100 gram V| 100 gram I f 100 gram I Van Weedestraat 149 - 3761 CD Soest - Tel. 035 - 601 52 E Aannemingsmaatschappij A.A. van Breukelen Zonen en Oostergracht Meubelwerk op Maat zijn inmiddels geves tigd aan de Oostergracht 13- 15, gelegen op het nieuwe ge deelte van bedrijventerrein 'De Grachten'. Na een periode van voorbereiden, bouwen en in richten was het afgelopen vrij dag zover dat de officiële ope ningvan het nieuwe pand heeft plaatsgevonden. Aannemingsmaatschappij A.A. van Breukelen Zn. heeft de nieuwbouw van het pand in eigen beheer gebouwd, naar een ont werp van het Architectenbureau Bos Partners te Baarn. Van Breukelen Sr. heeft samen met de binnenhuisarchitect de heer H. van Wieren het interieur ontworpen, dat is uitgevoerd door het 'eigen' interieurbedrijf: Oostergracht Meubelwerk op Maat. De aannemingsmaatschappij houdt zich bezig met het bouwen van allerlei aard; o.a. nieuwbouw, verbouw, renovatie en zeker het kleinschalige werk behoort tot de doelgroep. Het interieurbedrijf produceert en ontwerpt maatwerk keukens, badkamermeubels, kas- tenwanden en overig divers meu bilair voor de inrichting van de woning in elk gewenst materiaal. Daarnaast begeleidt en realiseert het complete kantoor- en winkel inrichtingen. Tevens worden hou ten kozijnen, ramen en deuren voor klein - en grootschalige bouw projecten geproduceerd. Wie als particulier of als bedrijf het pand wil komen bezichtigen is op zaterdag 23 november 2002 van harte welkom op de open dag, waar de binnenhuisarchitect ook aanwezig zal zijn. (Zie de adver tentie de komende weken.)

Soester Courant | 2002 | | pagina 7