ja n I G Smeeing/BDC trotseert koploper WZ'49 klimt verder in kopgroep Bauers Red Stars toe aan tegenstand KS Situatie Soest 'beetje' kritiek Stam/SoVoCo moet heel diep gaan HOOFD KUSSENS Ben Beek"' S Zuiaergracm Lr zit wel muziek in bij Hees PAGlNA^d WOENSDAG 6 N0VÊMBÊR~2QQ2~ Bauers Kwintet 26,25 D Restaurant 25 VERSCHILLENDtl HOOFDKUSSENS Zonnehemel te huur (035) 542 23 92 Vorm van Soester handballers groeit als kool: 23-18 mm HANDBAL Zowel heren als dames halverwege aan de leiding BASKETBAL Jan Bos tevreden na bezoek aan Eemdijk BADMINTON Blessureleed van Badso nog groter door Kleijwegt BADMINTON Koploper Selby mept hekkensluiter Irene van de baan s.v. WZ'49 - BENSCHOP WATERPOLO Duinkikkers in derde periode de weg kwijt Vijfde achtereenvolgende competitienederlaag VOETBAL zondag j Ondanks puntverlies loopt volleybalploeg verder uit VOLLEYBAL Teamspel Soesters wint het van individualistisch AMVJ: 3-1 SOESTER COURANT PAGINA 17 NVM jnt. Met garage en een e verd. van het gebouw installatie. Ind.: ner met zelfs 2 baltons. vloderne open keuken in en schuifdeur naar ir met toilet, douche en beglazing, keurig g 13 -MERSFOORT :80 50 1 80 51 3feelaars.nl 'Buijsregiomakelaars.nl E81 31.91 :NDE IERS Zalmcocktail Wildbouillon Ossenhaas in Gandaham Citroensorbet BURG. GROTHESTRAAT 551 - SOEST - TELEFOON 035 - 601 25 161 E-mail: restaurant@bauers.nl website: www.bauers.nl Ook verkoop dinerbonnen j VRAAG NAAR ONZE TESTKUSSENS! WASIEl STEITNEI S L A A P S T U D 1 0 T A P IJ T LANGE B R I N K W E G 3 B Soest, to. REMU -TeL 035 601 96® - met gezichtsbruiner 3 weken 90 6 weken 150 (ook voor de koop) TROPICAL Eveline S+egengo ^Tuinadvies en -ontwerp Een tuin die bij u past? Welke pion ten? Ontevreden over uw tuin? I Noem maar op! Ook kleine tuinen U kunt het ontwerp zelf uitvoert of door een hovenier laten d'~" Sloothaak 5 3763 ZA Soest telefoon: 035-6026809 email; eatc@wanadoo.n r 'v- Met een verrassende, maar niet minder overtuigende 23-18- zege heeft Smeeing/BDC pe riodekampioen White De mons van de eerste plaats ge stoten en zichzelf opgewerkt naar de achtste positie. Na een tegenvallende seizoenstart die werd gekenmerkt door blessu res en uitvallers lijkt de hand- balploeg het succesvolle pad san vorig seizoen te hebben hervonden. In de eerste helft was Smeeing/ BDC even de weg kwijt, maar toen de trein weer op de rails was gezet, denderde deze voort en was de koploper uit Berkel-Enschot de kluts volledig kwijt. Hoewel de Soesters slordig om sprongen met de kansen, hadden ze de tactische tips van coach Paul van den Deijssel in hun oren ge knoopt. Het gevolg was een ver diende 6-3-voorsprong, maar die werd in de laatste tien minuten voor rust cadeau gedaan. De af- speelfouten aan de zijde van Smeeing/BDC waren in deze fase desastreus: 6-10. Pas op slag van rust zorgde Robert Wijnen, die in de opbouwrij goed werk verrichte, vanaf de zeven meterlijn voor 7- 10. Van den Deijssel en zijn assistent Cleem Diemers waren furieus over de gang van zaken en in de kleed kamer vielen harde woorden. Deze misten hun uitwerking niet. Hoofdrol Bas de Pijper verbeet de pijn van zijn blessure en reeg een kwartet doelpunten aaneen, zodat de Soes ters weer op voorsprong kwamen (11-10). Smeeing/BDC leek niet meer te stoppen en raasde verder. Een hoofdrol was weggelegd voor Mare Vermaak. De doelman voor kwam tenminste zes 'zekere' tref fers en dreef zijn tegenstanders tot wanhoop. Wijnen, sinds twee wedstrijden weer van de partij, had ook zijn bijdrage. Hij zorgde 12 minuten voor tijd voor de 17-12. De terug gekeerde speler was inmiddels op gesteld als linker opbouwer, omdat De Pijper toch geblesseerd was uit gevallen. Met de treffer van Wij nen leek het vonnis over de bezoe kers geveld. White Demons weigerde evenwel zonder slag of stoot te capituleren en perste er een laatste offensief uit. De gasten vochten zich terug tot 19-16, maar verder liet Smeeing/BDC het niet komen. De ploeg bewaarde de rust. Ondanks de agressieve dekking van White Demons kwam onder anderen Jos Lans tweemaal keurig door in de linker hoek en werd de derde ach- Charles van Kordelaar wringt zich door de defensie van White Demons. Foto: Foto Bell tereenvolgende overwinning over de streep getrokken. Hierdoor passeerde Smeeing/ BDC twee ploegen op de ranglijst (DES en Groene Ster) en is er in middels sprake van een behoorlij ke kloof met de plaatsen 13 en 14 die aan het eind van het seizoen degradatie betekenen. HEC mag nu al als zekere degradant worden aangestipt. De Haagse ploeg ver liest wekelijks met groot verschil. Swift heeft het ook moeilijk. Met zeven punten heeft Smeeing/BDC slechts twee punten achterstand op de vierde plek, waarmee nogmaals is aangegeven dat er in de enige eerste divisie van ons land van al les mogelijk is en de belangstellen den verzekerd zijn van een boeiend verloop. Het wordt tijd dat de samen stelling van de verschillende ni veaus in de basketbalcompeti tie weer tot normale proporties wordt teruggebracht. De vrije inschrijvingen hebben tot ge volg dat de krachtsverhoudin gen soms helemaal scheef wor den getrokken. Red Stars kan er over meepraten. iVorig seizoen klopte Red Stars ■tweemaal het eerste team van Ju- Jventus, zaterdagavond rolde het de ('reserves' van de Schiedamse club pp: 48-101. Het was de vierde monsterzege in vijf duels. Halver wege de najaarscompetitie leidden de Soesters de dans, samen met Niels Stensen dat aanstaande za terdag als gastheer zal fungeren. De uitslag van deze topper doet er eigenlijk niet veel meer toe, want beide teams zijn al nagenoeg zeker van een plek in de winnaarpoule die eind januari met zes teams be gint. Het is voor de talentvolle bas ketballers uit Soest te hopen dat ze dan op meer tegenstand kunnen rekenen, want dat verdienen ze wel. Pas dan kunnen ze echt laten zien wat ze in huis hebben en of ze ook onder druk kunnen functione ren. Juventus 2 hield het tien minuten vol (14-19), maar werd daarna aan alle kanten voorbij gedraafd door Red Stars dat in de rust al zicht groep verder. Maar ik wil wel elke week een junior erbij hebben en vanaf deze week gaan ze vaker meetrainen', aldus Bos die de jeugd er volgend seizoen helemaal bij wil betrekken. 'We zullen nooit een hoofdklasser worden, maar er zit wel muziek in.' E VOETBAL-zaterdag Bet was een beetje een thuis wedstrijd voor Jan Bos, maar Jat was niet de reden dat de trainer van Hees na de 4-2-ne- Berlaag bij Eemdijk tevreden an het veld stapte. 'De over winning was verdiend, maar we hebben ze het toch een poosje hoeilijk gemaakt.' Dat de 'Diekers' technisch verder zijn dan de roodwitten was al be kend en valt ook uit de ranglijst op temaken. Maar met drie junioren, en later zelfs vier, sloeg Hees alles behalve een slecht figuur. In de tweede helft liet Eemdijk zich zelfs Sferugvallen en mocht het van geluk jipreken dat de naar voren gestuur de Robert Schadee de gelijkmaker |p een haar miste. In de slotfase |icnde Eemdijk na een uitval de eslissende tik uit. Sees was op voorsprong gekomen floor een schitterend doelpunt van )anny Brandenburg, maar stond n de rust al met 3-1 achter, om- Jat Eemdijk een tandje bij had gezet. Daarop besloot Bos zijn op- Stelling op sommige posities te wij zigen wat goed uitpakte. De oefen- neester was vooral te spreken over het enthousiasme en de inzet, wat vooral werd veroorzaakt door de [jeugdspelers op wie als gevolg van leen blessuregolf steeds vaker een [beroep wordt gedaan. 'Ze durven te voetballen, je ziet ze een actie maken en ze krijgen zelfvertrou wen. Ik ga het juniorenelftal nu niet uit elkaar halen en als ieder een fit is, ga ik weer met de oude had op de zege (24-45). Het werd nog veel pijnlijker voor de thuis club die op 36-73 terugschakelde naar een zoneverdediging. Prompt knalde Red Stars er binnen twee minuten vijf driepunters in, waar mee de suprematie nog eens werd onderstreept. Bij Red Stars was een opvallende rol weggelegd voor Christiaan Gle- rum. De center kreeg veel speel tijd, omdat de licht geblesseerde Manfred Dikkers veel rust kreeg van Robert Oosterhof. Glerum schaadde het vertrouwen van zijn coach niet en werd topscorer met 21 punten. Frank Renzenbrink (19) en Thomas Kok (18) waren ook op dreef. Dames Bij de dames werden de scores eveneens verdeeld. De ploeg van Jan van Maanen startte overweldi gend en nam een 17-0-voorsprong op BC Utrecht 4 dat daarna tot de rust gelijke tred hield: 31-16. In het derde kwart bouwden de bas- ketbalsters de voorsprong uit tot 23 punten, waarna dé wedstrijd in Beukendal ontspannen kon wor den uitgespeeld: 68-43. Red Stars heeft nu alle vijf opponenten een keertje ontmoet en staat ongesla gen op de eerste plaats. Blessureleed blijft Badso achter volgen. Tegen Koto Misi viel Maureen Kleijwegt, die normaliter de meeste punten binnenslaat, in het damesdubbel uit met een pijn lijke achillespees. Erik Stokkentre was er nog steeds niet bij. Zijn vervanger Jan Timmerman kwam op de beslissende momen ten snelheid tekort. Eerste heer Rob Stomp won wel, niet dan na dat hij de eerste set had ingeleverd. Na de winst van Kleijwegt in het enkelspel werd het 2-2, omdat Bea Kaspers verloor. Zij werd gehin derd door een pijnlijke arm die ze nog niet voluit durft te belasten. Omdat de dames moesten worden opgegeven en Stomp en Timmer man niet op elkaar zijn ingespeeld, werden de dubbelspelen verloren. Stomp en Kaspers pakten daarna wel hun mix, maar het andere ge mengd dubbel ging, vanwege de blessure van Kleijwegt, reglemen tair naar Koto Misi. Daardoor liet Badso in Utrecht noodgedwongen punten liggen. Ook zonder de geblesseerde Her man Scheerhoorn had Selby geen kind aan het vijfde team van Ire ne. De hekkensluiter werd van de baan gemept door de Soesters die slechts een game afstonden. In to taal scoorden de Bilthovenaren niet meer dan 78 punten. Bij de koploper speelde Marcel Pas voor het eerst dit seizoen een enkelpartij. Met 15-10 en 15-9 vierde hij deze 'rentree' met een overwinning. Johan Meijer won ook (15-8, 15-12), terwijl Jolanda van Cleef en Gerdie van Kooten elk niet meer dan drie punten te gen kregen. Dat Meijer en Pas aan elkaar moesten wennen, bleek in de eer ste game, de enige die door Irene werd gewonnen. Daarna ging het weer van een leien dakje met ga- mestanden als 15-5, 11-0 (twee maal) en 11-1 (tweemaal). Selby hoopt zaterdag thuis tegen Hoevelaken, dat derde staat, de eerste competitiehelft zonder ver lies af te sluiten. Daarna zal het nog lastig kunnen worden, bijvoor beeld doordat Meijer straks van wege werk twee duels zal moeten missen. Zaterdag 9 november a.s. aan de Eemweg aanvang 14.30 uur De wedstrijdbal wordt aangeboden door: BEN BECKER TRANSPORT Hoofdsponsor: Procar B.V. Co-sponsor: Bosman Bedrijven BV Kledingsponsor: Sport 2000 Sub-sponsors: Bar Eetcafé d'Oude Enghe Bar Eetcafé Centraal Bouwbedrijf Van den Hengel Overige selectie-ondersteunende sponsors zijn: ASBO Groep B.V. Bakker Bedrijfswagen Groep Becker Int. Transport Scholierenpub The Cardinal Deelen B.V. Makelaars Esso Servicecenter Zaal Harrie Toonen Assurantiën Linden Bedrijfskleding B.V./ Jasper Mode - Printkado Promotie/ Relatiegeschenken - Van Hengstum Apparatenbouw B.V. - Van de Meer Dakbedekkingen - Van de Munt Automaterialen B.V. Soest-Nijkerk Van 't Net B.V. Verhuizingen - Wasiel Steitner - Wilhelm en Partners Het lukt de Duinkikkers nog maar niet te winnen na de degradatie in het afgelopen seizoen. Zaterdaga vond was het tweede team van het Y te sterk: 10-5. De Amsterdam mers counterden in de eerste mi nuten naar een 3-0-voorsprong. In het tweede kwart kwamen de Soesters terug, maar in plaats van 4-4 werd het 5-3. In de derde pe riode was Duinkikkers volledig de weg kwijt. Het Y scoorde uit een man meer situatie 6-3 en kon in de daaropvolgende anderhalve mi nuut nog twee maal juichen. Daar mee was het duel beslist. In de laatste periode scoorden beide ploegen nog tweemaal. Voor de Duinkikkers scoorde Ruud Leclu- se twee keer, Marcel Brittijn, Mar- co Bremer en Peter Oosthof ieder eenmaal. Voor Soest wordt de situatie zo langzamerhand kritiek. Welis waar heeft het nog zestien van de 22 wedstrijden voor de boeg, de spreekwoordelijke rode lantaarn wordt steeds he ter in de handen van de blauw- witten die zondag met 2-0 ver loren van Nijenrodes. Aan de nederlaag viel niets af te dingen. Behoudens de eerste tien minuten beet Soest niet echt van zich af. Daarna kwam Nijenrodes veelvuldig in de buurt van Wessel Sennef. De thuisclub claimde tweemaal tevergeefs een strafschop en zag een doelpunt afgekeurd, omdat Sennef in zijn doelgebied zou zijn aangevallen. Ook nadat de Breukelense ploeg in de 24° minuut op 1-0 was geko men, bleven de vijf verdedigers achterin op hun hoede. Daardoor kon Gerdo Kuenen alvast gaan nadenken of een rol in een televi sie-expeditie op een eiland hem op het lijf geschreven is. De hardwer kende Jordie Brouwer ontbeerde eveneens de ondersteuning om de defensie van Nijenrodes zenuw achtig te kunnen maken. Toen Nijenrodes kort na de hervat ting de tweede treffer maakte, zat de wedstrijd op slot en was Soest nog kanslozer dan ervoor. Arjan van de Breemer en Jaap ten Haaf werden nog gewisseld voor Dennie Holwerda en Jaap Hanse. Ook Peter de Wit verliet het veld, om dat hij zijn tweede gele kaart incas seerde en dus ook de rode prent te zien kreeg. Ex-prof Bert Aipassa (FC Utrecht) moest om dezelfde reden eerder naar de kant. Door de vijfde achtereenvolgende competitienederlaag blijft Soest staan op de twee punten die het in de eerste twee duels sprokkelde. De achterstand op de Koninklijke HFC, Hellas Sport en DWV bleef vier punten, omdat ook deze ploe gen verloren, van respectievelijk De Kennemers, AFC'34 en Quick. De Amersfoorters vergrootten daardoor het gat tot zeven punten en passeerden ZAP, dat nog steeds vijf punten meer heeft dan Soest. Door de geringe onderlinge ver schillen is er nog geen absolute re den tot paniek op de Bosstraat- Oost. Daar is overigens komende zondag EDO (derde in het klasse ment) te gast. In de eerste compe titiehelft komt Soest verder nog te staan tegenover ZAP, Quick en DWV die alle in het rechter rijtje zijn terug te vinden. Er is dus nog hoop, maar ook nog een hoop werk aan de winkel. Voor het eerst moesten de da mes van Stam/SoVoCo diep gaan om de winst te grijpen. Flash - vorig seizoen gerenom meerd, nu afgezakt - maakte het de lijstaanvoerder bijzon der moeilijk, maar uiteindelijk kwam de Soester ploeg met de schrik vrij: 2-3. Aanvankelijk was er in Veendam geen vuiltje aan de lucht. Het werd 0-8 en 1-10 voor Stam/SoVoCo toen ineens Tamara Smit op de grond lag. De beste middenaanval- ster van de ploeg moest vanwege een enkelblessure per brancard worden weggedragen. De oprech te bezorgdheid van haar me despeelsters kwam de concentratie niet ten goede en dat was terug te zien aan het spel. Uiterst moei zaam werd de eerste set nog wel ingepakt (26-28), maar de klad zat er in. 'Het team was helemaal van de kaart en raakte geen pepernoot meer', draaide Derk de Saegher de film terug. De val was nog niet ten einde, want in de tweede en derde set had Stam/SoVoCo niets in te brengen. De anders oppermachti ge formatie, die in vier duels slechts een setje afstond, moest met de billen bloot: 25-16 en 25- 18. De Saegher: 'dan denk je: het gaat gebeuren, we gaan vandaag verliezen.' Het doemscenario werd verijdeld door de ploeg die toch weer op veerde. Vrij gemakkelijk baande Stam/SoVoCo zich een weg naar de 'gelijkmaker', maar op 16-22 stokte de aanval opnieuw. De Sae gher moest twee time-outs nemen, wisselde door en zag tot zijn op luchting dat Stam/SoVoCo vanaf 23-23 de set alsnog naar zich toet rok. In de beslissende aflevering van het duel werd rigoureus het kaf Van het koren gescheiden: 6- 15. De Saegher vond dat heel goed. 'Dat we keihard ons best hebben moeten doen om te winnen. Zij hebben een hele goede dag gehad, bij ons liep het niet. Niemand speelde goed, behalve Reina Wie- berdink. Boos was ik niet, teleur gesteld wel. Maar vorig jaar zou den we deze wedstrijd met 3-1 hebben verloren. Daarom vind ik het belangrijk, dat we nu toch ge wonnen hebben, daar ben ik trots op.' Hoewel Stam/SoVoCo twee van de vijf punten in het noorden moest achterlaten, liep het verder uit van de directe concurrentie. DOK verloor immers met 3-2 van Alterno, zodat het verschil met de nummer twee nu vier wedstrijd- punten bedraagt. Alterno - dat eerder met 4-0 werd geklopt door Stam/SoVoCo - staat nu derde, samen met Sudosa dat zaterdag middag zijn opwachting maakt in de Bunt. De stand in de eerste divisie A na vijf wedstrijden is: 1. Stam/SoVo- Co 22, 2. DOK 18, 3. Sudosa 16, 4. Alterno 16, 5. Armixtos 15, 6. Lycurgus 13, 7. Set Up'65 12, 8. Sneek 11, 9. Flash 10, 10. Kange- roe 8, 11. Vovem'90 5, 12. Marti- nus 2 4. Heren De koppositie hebben de heren nog niet in handen, maar dat kan een kwestie van tijd zijn. Vijf pun ten morsten de volleyballers in de eerste vier duels, maar in de Bunt werd zaterdag gemakkelijk met 4- 0 gewonnen van Keistad 5. Bij een identiek scoreverloop ging het steeds tot 7-7 of 8-8 gelijk op, waarna de Soesters een gat van zes, zeven punten maakten en de set uitspeelden: 25-17,25-15, 25- 18, 25-20. Roy van de Broek stond voor het eerst dit seizoen in de basis en deed het goed. Zoals iedereen, want Juijan van Slooten wisselde veel door. Na de slechte prestatie tegen Keistad 6 (nipte 2-3-zege) had hij zijn team voorgehouden, dat het zich meer moest richten op het eigen spel. 'We hebben afge sproken dat we er meer van moe ten genieten dat we goed kunnen volleyballen en onszelf minder druk opleggen dat we moeten win nen. Dat hebben ze redelijk goed Met een punt minder dan Oberon (dat tot dusver een gemakkelijk programma had af te werken) en twee punten voorsprong op Uni- cornus staat Stam/SoVoCo mid den in de top drie die inmiddels een ruime voorsprong heeft op de rest van het deelnemersveld. VOETBAL-zaterdag Zaterdag pakte WZ'49 door met 3-1 van AMVJ uit Amstel veen te winnen drie belangrijke punten en naderde het de kop- lopeis waarvan alleen Roda'49 geen punten verspeelde. De overwinning kwam tot stand omdat WZ'49 als team aan de wedstrijd begon. Dit in tegen stelling tot AMVJ dat 11 spe lers had opgesteld die alleen maar met hun eigen ego bezig waren. Gelijk na de aftrap werd al duide lijk dat WZ'49 en AMVJ totaal verschillende spelopvattingen had den. WZ'49 bouwde vanuit ach teren de aanvallen op, terwijl de tegenstander het middenveld over sloeg en veel energie verspeelde door met lange rushes het doelge bied van WZ'49 probeerde te be reiken. Al in de tweede minuut mochten de Soesters drie hoek schoppen op rij nemen, maar dk leverden niets op. Even later wa. het bijna raak door een kopbal van Stephan de Koning maar die kop te recht in de handen van doelman Ferrari van AMVJ. In de achter hoede moest de attent spelende Eloy Kok ingrijpen bij een paar (toen nog snelle) counters van de Amstelveners. Maar het was toch WZ'49 dat een overwicht opbouwde. En dat leverde in de zestiende minuut de openingstreffer van De Koning op. Hij benutte een kans en schoot de 1-0 nog wel met zijn linkse voet in! In de achterhoede van WZ'49 werd attent gespeeld en zo gaven de gastheren weinig kansen weg, doelman Michiel Kok toonde zich een goede vervanger voor Pascal Kamerbeek en trad enkele keren goed handelend op. Gaaf je Dezelfde Kok was even later wel kansloos bij een inzet van AMVJ- spits Ottenheim die profiteerde toen er ineens wel een gaatje in de Soester verdediging was te vinden: 1-1. Even later kwam Paul Hil- horst oog in oog met de Amstel- veense doelman, maar zijn inzet ging net naast. Na ongeveer een half uur liet WZ'49 zich toch wat terugdrukken en de gasten namen het initiatief over. VVZ'49 mocht van geluk spreken dat de zwak lei dende scheidsrechter Puiyk uit Blaricum op de hand van de Soes ters was, want de gasten uit Am stelveen konden niet veel goed doen in zijn ogen. En dat bespaar de WZ'49 gele kaarten. In de rust wisselde Heerschop Gert van de Munt voor Jacky Bauw, met deze wissel kwam er wat dreiging in het spel van de thuisclub. Toch was het AMVJ dat de eerste kans kreeg maar de spits miste voor open doel. Dat Was ge lijk ook het laatste wapenfeit van de tegenstander. De gasten begon nen steeds meer tegen elkaar te schelden en zelfs de trainer deed er aan mee. WZ'49 had geen waardige tegen stander meer aan AMVJ en rook de overwinning. Toch zorgde scheidsrechter Puiyk nog voor eni ge commotie, hij deed wat hij al eerder had moeten doen en gaf in een keer drie gele kaarten. Wijn- hard van AMVJ was het veld on gevraagd ingegaan om Bas van Doorn en Scheepstra uit elkaar te houden, de twee spelers hadden het met elkaar aan de stok. De goede bedoeling van de wisselspe ler werd niet gewaardeerd door de arbiter, die ze allen geel gaf. Genadeklap De wedstrijd begon voor de thuis club gunsiig uit te pakken, want de tegenstanders waren conditioneel op, ze hadden teveel lucht voor het praten verbruikt. WZ'49 was niet onder de indruk geraakt van de Amstelveense Talkshow, en de ge nadeklap werd dan ook uitgedeeld door Gijs Schaap die na een fraaie assist van De Koning diagonaal inschoot 2-1. Heerschop zette Ge- rard Becker in voor Hilhorst en Gert van de Munt verhuisde van de rechter- naar de linkervleugel. Dezelfde Van de Munt faalde op die positie alleen voor de doelman. Ook Remco Veenendaal werd in gezet voor Johan Walem met nog 10 minuten te gaan. In de 35e mi nuut liet Stephan de Koning zich vallen in het strafschopgebied en arbiter Puiyk trapte erin. Bas van Doorn liet de bal in de uiterste hoek verdwijnen 3-1. Bijna was het nog meer geworden als Gerard Becker na een lange solo niet net naast gemikt had. Maar WZ'49 was tevreden met de uitslag. En zoals trainer Ronald Heerschop na afloop zei: 'Het was een matige wedstrijd, maar ik vond WZ'49 als team beter dan AMVJ, wij waren conditioneel sterker. Als de tegenstander ook als team had opgetreden, dan had den we het vanmiddag zeker lasti ger gehad. Ook vond ik dat wij de scheidsrechter niet echt tegen had den.' Foto: Foto Bell Twee Amstelveners worden op het verkeerde been gezet door VVZ'49 dat door een 3-1-zege te rechtkwam op de derde plek. De achterstand op lijstaanvoerder Roda '46 bedraagt drie punten.

Soester Courant | 2002 | | pagina 17