ffl 5CH 'Facelift' herenkapsalon Mus'ab Rookworst Van Asch: 3x goud! Grote 'Pin-en-Win'-actie in winkelcentrum Hartje-Zuid fhaalcentrum 1'Italiano pent vrijdag zijn deuren Tirstlady'-Schuitemaker krijgt totaal nieuwe presentatie Huidverbetering bij Body Touch 1 HANDEL £t WANDEL PAGINA 9 Soester slagerij opnieuw onderscheiden Hans Anders Opticiens reikt kleurprijzen uit 0 Financiële Diensten, Voor al uw Verzekeringen, Hypotheken en Pensioenen IJST i/of H.G. ».=3ijkman en zonen PAGINA 5 00 L 6012372 ETALEN ETALEN ET ALEN ET ALEN ETALEN rogramma 8 WOENSDAG 6 NOVEMBER 2002 SOESTER COURANT Van 11 november tot 14 december ïzza s, pasta s en andere delicatessen SCHRAVEMADE B.V. Damesmodezaak ruimt op t/m 23 november Nieuweweg Telefoon 035 zaterdag In de afgelopen weken heeft het interieur van de be kkende herenkapsalon Mus'ab aan de Beukenlaan 66 leen opvallende verandering ondergaan. Niet alleen werd de salon opnieuw geschilderd, maar ook kwamen ter nieuwe gordijnen en fraaie rieten stoelen en tafeltjes, Waar de (eventueel) wachtende klanten enige tijd aan- a dat u perfect kunt aanpassen olenstraat 142 - 3 Witstraat 29 - itseweg 4a - www.soesteronderlinee.nlinfo@soesteronderlinge.nl SO©St©r Soesterbergsestraat 26, Soest. 035 - 6029060 OildCrlillfl© NADE MET GECERTIFICEERD Plasweg 24 - Soest - Tel. 035 - 60 19666 *0? DIAMANTAIRS-JUWELIER Laanstraat 18, Baarn, tel.: 035 - 541 59 37 OFSCHOTEL -ITEIT VAN MZE KOKKIN ïEHAKTBAL, - HUTSPOT - ORST GROF EEN G iNEN ng: hoek Van taalt stechls 9- oop van een ikboek op de cursus vnendfim komt, ia ook gewoon thuis )p cd-rom. afsiankpakket voor 632218 of www.wwmp5.nl o«Jcn («n deel vin) de kosten. llIjksQ cur n is enkel geldig Bij de nationale vakwedstrij den in Arnhem heeft de beken de Soester slagerij Van Asch (Van Weedestraat) vorige week weer een bijzondere prestatie geleverd. De worstmakers van Van Asch scoorden driemaal goud. 'Arnhem Rookworststad' is de grootste nationale vakwedstrijd voor Gelderse rookworst in Neder land. Het was vorige week de 28 editie van deze landelijke 'kracht meting'. Van Asch deed voor de zevende achtereenvolgende keer mee. De firma legde de afgelopen jaren al diverse malen beslag op de eerste prijzen en ook nu brachten de worstmakers Henk de Ruig en Arjan de Vries maar liefst drie gouden bekers mee terug naar Soest. De bekers - voor rookworst fijn, rookworst grof en runderrook worst (met die laatste deed Van Asch voor het eerst mee) - staan inmiddels in de winkel aan de Van Weedestraat te glimmen, met de bijbehorende oorkondes. De wedstrijden zijn bedoeld om slagers en worstmakers uit het hele land hun vakkundigheid te laten tonen. Het evenement wordt altijd georganiseerd in samenwerking met SVO, het opleidingsinstituut voor de vleessector. De onder scheiding betekent erkenning en waardering voor ambachtelijk vak- V.l.n.r. worstmakers Henk de Ruig en Arjan de Vries, Jeannette en Richard van Asch. Foto: Soester Courant, manschap. Aanbieding Slagerij Van Asch viert de drievou dige bekroning van de rookworst met een feestelijke aanbieding: vanaf morgen zijn de 'gouden' rookworsten alle drie in de recla me: fijne rookworst - twee voor 3,50; grove rookworst - even eens twee voor 3,50; runder rookworst - twee voor 4,50. In hef winkelcentrum Hartje- Zuid wordt onder de naam 'Pin-en-Win' van 11 november tot 14 december een actie ge voerd om het betalen van de aankopen door middel van pinnen te bevorderen. Het doel van deze actie is veiligheid en gemak voor zowel de klant als de winkelier. Elke week zijn er prachtige prijzen te winnen, die door de winkeliers van Hartje-Zuid beschikbaar zijn gesteld. Aan het eind van deze vier weken durende actie wordt de hoofdprijs getrokken. De actie werkt als volgt. Bij beta ling van de aankoop door middel van pinnen bij de winkeliers met de Pin-en-Win-poster in het win kelcentrum ontvangt men een strookje waarop naam en telefoon nummer vermeld moeten worden. De formulieren worden door de winkeliers verzameld. Iedere weck is er een trekking uit dc in die week ingeleverde formulieren. Op de zaterdag daaropvolgend worden de weekprijzen uitgereikt. De for mulieren van alle weken dingen mee naar de hoofdprijs, die zal worden uitgereikt op zaterdag 14 december tijdens de traditionele kerstmarkt in Hartje-Zuid. Pinnen bevordert dus niet alleen de veiligheid en het gemak, maar kan deze keer ook mooie prijzen opleveren. Dus pin zoveel moge lijk! genaam kunnen doorbrengen. Eigenaar Abdullah Güler en zijn vijf medewerkers - die sinds kort ook al lemaal in uniforme bedrijfskleding zijn gestoken - zijn uiteraard bijzonder trots op de facelift' van de zaak, die inmiddels al zo'n zes jaar aan de Beukenlaan ge vestigd is. 'Het is weer toppie,aldus Abdullah. Foto: Soester Courant. Een totaal nieuwe Firstlady- Schuitemaker - dat is de ver wachte uitkomst van de groot scheepse verbouwing die bin nen enkele weken plaatsvindt bij de bekende damesmode zaak in Soest-Zuid. Voor het zo ver is wordt de volledige be staande collectie opgeruimd tegen bijzonder aantrekkelijke kortingen. Volgens Firstlady-eigenaar R. Schuitemaker en zijn vrouw gaat er in het interieur van de winkel veel veranderen. Ze wijzen o.a. op de 'puist' in de zaak, waarin zich een trappenhuis bevindt. Die ruimte - zo'n veertig vierkante meter extra - komt vrij en wordt bij de zaak getrokken, zodat de totale presen tatie aanzienlijk beter tot haar recht komt. 'We zetten de zaak helemaal opnieuw op,' aldus de Schuitemakers. Er komen andere wanden, nieuwe paskamers en moderne presentatiemeubels en rekken. 'Ook de 'routing' door de zaak wordt logischer en efficiënter, en het geheel wordt daarmee ook een stuk luchtiger en overzichtelij ker.' De grotere ruimte wordt met name gebruikt om de collectie te verdie pen en te verbreden. Zo komt er niet alleen van de bekende en ver trouwde merken méér in voorraad, maar krijgen ook een aantal leuke 'jonge' merken - zoals Street One, Cecil, Tom Tailor en S'Oliver - straks volop de aandacht die ze verdienen. De voorraad wordt we kelijks op peil gebracht; elke maand komt de nieuwe collectie binnen. Straks, in december (als de verbouwing achter de rug is), geeft het nieuwe Firstlady uiteraard al vast een knipoog naar het komen de vooijaar. 11 december Op zaterdag 23 november sluit Firstlady voorlopig de deuren aan de Soesterbergsestraat 49A. Ze gaan naar verwachting op woens dag 11 december weer open. First lady mist daardoor de rommelige Sinterklaas-tijd - 'wij zijn er pas weer als de goedheiligman weg is' - maar in de tussentijd zullen de Schuitemakers zeker niet stil zitten en al hun aandacht besteden aan de nieuwe collectie. Bovendien gaat de heropening straks gepaard met een aantal leuke aanbiedingen. Ter geruststelling hebben de Schuitemakers de afgelopen week al vaak antwoord moeten geven op vragen als 'U gaat toch niet weg...?' of 'De collectie blijft toch wel hetzelfde...?' Ze geven de ver zekering dat de klanten zich ook in de nieuwe zaak volkomen thuis zullen kunnen voelen. Maar voor het zo ver is moet er nog wel een flinke klus geklaard worden. In elk geval kunnen de klanten nog drie weken in de' 'oude' zaak terecht. De collectie is daar echter bijzon der snel aan het slinken, dus wie nog wil profiteren van de verbou wingsopruiming moet niet te lang aarzelen. tandtechnisch laboratorium Voor al uw reparaties en adviezen. Ook voor ziekenfondsverzekerden. CE gecertificeerd. Torenstraat 13 - Soest - Telefoon 035 - 602 02 49 Toos van der Wal werkt al ruim 30 jaar als schoonheidsspecia liste. Maar daar is het niet bij gebleven. Uit enthousiasme en interesse voor het vak deed ze diverse extra opleidingen. Toos: 'Ik wil huidverbetering en dus resultaat boeken.' De Soesterse heeft haar eigen huidstudio, genaamd 'Body Tou ch', gelegen aan de Ereprijsstraat 223. Toos werkt alleen en heeft een grote vaste klantenkring. 'Maar ik heb wel verschillende ca bines, zodat ik wat meer discipli nes tegelijk kan bieden.' Waaronder QMS. Dat is een nieu we, gepatenteerde methode om collageen samen met zuurstof handmatig in de huid te sluizen. 'Het blijkt een revolutionaire ma nier om rimpels en huidverslap ping te behandelen. Na een half jaar QMS ziet de huid er zo'n tien jaar jonger uit.' De methode is ontwikkeld door de Duitse dr. Erick Schutte, een plastisch chi rurg. In 1994 won hij zelfs een in ternationale prijs voor zijn uitvin ding op het gebied van huidveijon- ging. Maar Toos doet nog veel meer. Zo maakt ze gebruik van de meest ef fectieve methode om van onge wenste haargroei af te komen: de laser. 'Op alle gewenste lichaams delen. Juist ook voor heren kan de laserontharing een uitkomst zijn.' De techniek kan eveneens gebruikt worden om rode adertjes, ofwel couperose, te verhelpen. Daartoe is bij Body Touch een medisch la sercentrum werkzaam. Make-up Een half uur eerder opstaan om make-up op te doen, hoeft dank zij Body Touch ook niet meer. 'Ai- tijd een verzorgd uiterlijk, op elk gewenst moment van de dag. Wenkbrauwen, eyeliners en lipli- ners kunnen permanent aange bracht worden met huidvriendelij- verse tomaten). Bijzonder smake lijk is ook de Insalata Caprese (sa lade met mozzarella en tomaten). Zo zijn er nog tal van 'aparte' ge rechten, zoals de echte, heerlijke mozzarella met pepertjes en buffel ham - afkomstig uit de omgeving van Napels, 'dus 't beste van 't bes te,' aldus de heren Rojch en Gen- tile. Uiteraard zijn er ook diverse vlees- en visgerechten, evenals de beken de Italiaanse 'antipasti misti', met allerlei uiterst smakelijke vleeswa ren of in vegetarische uitvoering, dus bijvoorbeeld met paddestoe len, courgette, olijven, artisjokken etc. Ook voor heerlijke Italiaanse wijnen, zoals Chianti en Barolo (altijd per fles), maar ook de be faamde witte en rode wijn van Sar dinië en de voortreffelijke Sicili- aanse rode wijn, kan men bij 1'Italiano uitstékend terecht. Daar naast is er ook heerlijk zelfgebak ken stokbrood met o.a. een bijzon der smakelijke 'huisgemaakte' kruidenboter. Bij 1'Italiano wordt uiteraard heel veel aandacht besteed aan de kwa liteit van de producten. Daarom wordt het op prijs gesteld om de vleesgerechten - zoals ossenhaas (tournedos) en kalfsvlees in diver se smaken en sauzen - een dag te voren te bestellen. Ook voor de catering zien ze bij 1'Italiano 't liefst enige tijd van tevoren contact opgenomen worden. De prijzen zijn overigens net zo mals als het vlees bij 1'Italiano: pizza's vanaf 5,50, pasta's vanaf 7,50, sala des vanaf 3,75 en antipasti vanaf 7,75. De zaak is op woensdag gesloten, maar alle andere dagen geopend van 11:00 tot 21:30 uur. Voor piz za's, pasta's en de bezorging (vja SS5885506) kan men er terecht van 16:30 tot 21:30 uur. Afgelopen vrijdag kregen zes weken na de opening van de optiekwinkel Hans Anders Opticiens - enkele kinderen uit Soest een prijs voor hun in zending in de tekenwedstrijd. Vera den Breejen (7jr), Kaakar Özkaya (7jr) en Charelle Zo mer (5jr), alledrie uit Soest, kregen van opticien Paul Ver ver een luxe tekendoos uitge reikt. Tijdens de feestelijke opening kre gen alle kinderen een kleurplaat; ze konden die ingekleurd weer in leveren. De kinderen waren blij met de prijs en zowel de kinderen als de ouders kregen de gelegen heid om vragen te stellen over en kele apparaten. Het is nu anderhalve maand gele den dat Paul Verver zich in Soest vestigde. Over de reacties tot nu toe zegt hij: 'Ik heb alleen maar positieve reacties ontvangen, zowel van klanten als van collega's. Men sen zijn nog steeds verbaasd over de exireëm lage prijzen, en ae kwaliteit die daar tegenover staat. Ook denkt men dat medewerkers van Hans Anders niet of nauwe- Opticien Paul Verver met Vera, Charelle en Kaakar. lijks geschoold zijn. Niets is min der waar! Ik ben vakbekwaam op ticien, wat inhoudt dat ik na. een volledige studie een examen ge daan en gehaald heb! Ondanks dat de prijzen laag zijn is de kwaliteits eis hoog, en dat moet ook wel om mensen van een goede bril of con tactlenzen te voorzien. Graag no dig ik iedereen uit om eens langs te komen.' Hans Anders Opticiens is geves tigd aan de Van Weedestraat 82, ^(035) 5885042; geopend van dinsdag tot en met zaterdag en op koopavond. ke pigmentvioeistotten.' Alles blijtt drie tot vijf jaar op zijn plaats zit ten. 'En het loopt niet meer uit.' Wie toch liever zelf make-up aan brengt, kan uitgebreid geadviseerd worden bij Body Touch. De schoonheidsspecialiste organiseert regelmatig workshops. Een visagis- te komt dan vertellen over make- up en ze maakt de cursisten per soonlijk op. Wie het tijd vindt worden voor een maatje minder, kan ook terecht bij Toos. 'Gegarandeerd afslanken, soms tot tientallen centimeters.' De schoonheidsspecialiste maakt gebruik van zogenaamde diepte warmte. Vet wordt zo afgebroken via hevige transpiratie. 'Een zeer aangename en ontspannen manier van afvallen.' Tot slot doet dc Soesterse aan lym- fedrainages. Met eer. zachte mas sagetechniek wordt vocht uit de weefsels afgevoerd. Toos maakt gebruik van de enige erkende me thode op dit gebied van dr. Vod der. 'Tevens verzorg ik de nabe handeling van plastisch chirurgi sche ingrepen, door middel van lymfedrainages en mijn andere technieken. Voor velen is het een opluchting om zo sneller van de zwellingen af te zijn.' Op 13 en 27 november houdt de schoonheidsspecialiste demodagen over de mogelijkheden bij Body Touch. Wie meer informatie wil, kan contact opnemen met Toos van der Wal op 88 035-6012153. Toos van der Wal in haar huid studio Body Touch. Jfltaliano is een heel bijzonder res- lurant. Je kunt er namelijk niet ;aan zitten om te eten. Het is dan tok een 'meeneem-restaurant' of fhaalcentrum'. De klanten doen ;r hun bestellingen en nemen die 'olgens het bekende afhaalsysteem ee om ze thuis te verorberen. Ze -orden desgewenst ook thuis be- leggen de eigenaars - de leren Sebastiano Rojch en Nino entile - uit. 'Het gaat dus alleen im afhalen en bezorgen, maar we ferzorgen ook catering. p de menulijst van 1'Italiano irijkt een groot aantal origineel- aliaanse gerechten: pizza's uiter- rd - in wel meer dan dertig uit voeringen! - maar ook pasta's, intipasta's, en allerlei andere Ita- aanse delicatessen, zoals scam- li's, carpaccio en nog veel meer ikkere hapjes, zoals olijven, artis- ikken, courgette in heerlijke olijf- ilie. 1'Italiano gebruikt allerlei spe- [iale, verse producten, zoals ver- hillende soorten kaas, salami en larmaham, maar ook diverse soor- :n Sardijnse worst en nog veel ieer. eerlijk is bijvoorbeeld de pizza iet presaola (runderham a la de skende carpaccio), met o.a. rau we ham, olijfolie en citroen; of de rizza 1'Italiano (met Parmaham en r Komende vrijdag - 8 novem ber - opent 1'Italiano zijn deu ren voor het Soester publiek. Vanaf 11:00 uur 's morgens kunnen liefhebbers van origi nele Italiaanse gerechten te- echt in deze nieuwe zaak aan tle Burgemeester Grothestraat 36 (hoek Heuvelweg). Sebastiano Rojch en Nino Gen- tile bij TItaliano'. Foto: Soester Courant.

Soester Courant | 2002 | | pagina 9