Kansen nog niet besteed aan Soest m gOftRmwr Smeeing/BDC is 'de weg kwijt' Volgers SoVoCo verder achterop Red Stars jaagt iedereen van linoleum Met hangen en wurgen Ribberink terug bij 'oude liefde' asïïïssr»™ r SSSSS?"-'-"! Sn^rbesin,°-00^ Amsvorde maatje te groot SOESTERftCOURANT Erik Merkus behoedt Shot voor blamage tegen VTV 3 WOENSDAG 13 NOVEMBER 2002 ensdag 13 er Hans de Wit praat niet in termen van degradatievoetbal SOESTER COURANT PAGINA 17 ETB BINNEN E OETBAL- zondag meSHEATER ,WWNDERP0»1 [SEC haalt bekende als opvolger van Balthus Burgman VOETBAL I VOETBAL-zondag Gevraagd VASTE BEZORGERS in Soest voor de Aanmelden: tel. 601 41 52 Robin Ammerlaan deze week in Championship ROISTOELTENMS Busreis van bijna vier uur; omkleden en warming-up in vijf minuten HANDBAL Volleybalsters nu eerst tegen drie 'ploegen in nood' VOLLEYBAL TAFELTENNIS WATERPOLO Koploper speelt Duinkikkers weg ive gemeente Soest ing Communicatie luisplein 1 AV Soest on: (035) 609 34 55 I: postbus2000@soest.nl >k: www.soest.nl elektrotechnisch 6Q24&61 ïg 13 november FILM «tel is nog niet bekend" - 1 Bret'e Bibliotheek Soest Willamn 49, tel. kassa: 6095829 14.00 uur trijs: kinderen 3,50/ volwassei 16 november Concert (presentatie nieuwe uniformen) Muziekvereniging PVO ■:mnnentehUisSoest'Raadhui! 20.00 uur rijs: gratis 6 november rPDTER ZINGEN! EEN THEATERCON De van een blessure herstelde Jaap ten Haaf begon weer in de basis en LtKT h zou geel krijgen voor een overtreding op Jerry de Groot. Met Soest wil het Opus One nog niet vlotten. Na een aardige eerste helft liep de ploeg tegen de zesde 20.00 uur is: Toegang €12,50 Kortingstarief (ij dan 10 personen) 10 00 'ovember °nt™etingscentrum "De Deel" aan de Kerkstraat 11 b in Soest 15.00 uur Per keer een bijdrage van 7 - MC60,Me,5°f,hee)nadereinfo november Leeftijd: vanaf 6 jaar 14.00 uur ónderen 3,50/Vo|wassenen lovember ^"'ADRIAANVANDIS-Famfeiefl 9etel B^'ioth5ek Soest Willaertstraatl o'oo'ulu .™m0berrienden/CJP€5-00 -EDERDRACHT TUSSEN VECHT EN ^werkgroep klederdracht uit 1 Soester Kring oghlaan1rst:enstBOnd'Pieterde r|kkntfeen<tlL'drage van 2,30 60 7o oi 6e) nader info ember 1 is nog niet bekend el.teah6t58°2e9St'Wil'aertStraat 0 uur rnbef 3'5° vo'wassenen 4,50 3T s°ESTER TAALTEST ^tehuis, Raadhuisplein 1 achtereenvolgende nederlaag op. Het Haarlemse EDO verliet de Bos straat-Oost met een 0-3-zege. Foto: Foto Bell Weer lukte het Soest niet om de eerste overwinning van dit sei zoen te boeken, de gasten EDO uit Haarlem waren gelukkiger dan de thuisclub. Waar Soest |rzuimde te scoren, deden de isten het beter. Trainer Hans de Wit: Sve kregen in de begin- pse enkele kansen, maar bij j>ns gaan die er gewoon niet in, en bij de tegenstander gewoon vel, dat is kenmerkend voor ille wedstrijden tot nu toe.' Zoals De Wit al memoreerde be gon Soest voortvarend aan de Wedstrijd, maar was scoren een [probleem. Opponent EDO miste in die fase ook enkele mogelijkhe den. Toch had de achterhoede van gastheren de wedstrijd goed Onder controle. In de 31e minuut moest Wessel Sennef ingrijpen na een verkeerde terugspeelbal van Jelle Huizenga en voorkwam zo dat Mehmet Sim- sek de Haarlemmers op voor sprong zou zetten. Scheidsrechter Wezenberg uit Den Haag die ove rigens goed floot, gaf hierna geel aan Tarek Lehiba van EDO en aan Gerdo Kuenen die daardoor op nieuw zal worden geschorst. Na ruim een half uur spelen trok ken de Haarlemmers de wedstrijd naar zich toe en dat veroorzaakte paniekvoetbal in de achterhoede van Soest. Iedereen die Soest een warm hart toedraagt, haalde opge lucht adem toen Pascal Hogerhei- de alleen voor Sennef miste na knap aangeven van Jerry de Groot. Even later kreeg Jaap ten Haaf geel voor een overtreding op deze speler. Soest mocht van geluk spreken dat het de rust haalde met een 0-0 stand en dat de arbiter vlak voor de thee geen geel trok vóór Jelle Huizenga wegens shirttrekken. Na rust was de start van Soest een kopie van de eerste helft. Er werd flink aangedrongen, maar de klei ne kansen werden niet benut. Toch kregen de gasten uit Haarlem door slecht terugspelen van Huizenga op Sennef de eerste echte kans, maar Ossei Kwame wenste niet om het scorebord van de 0-0 te verlossen. Eindelijk werd Jordie Brouwer eens in stelling gebracht maar zijn schot ging over het vij andelijk doel. Gouden zet EDO trainer Verdonksloot besloot te wisselen en dat bleek een gou den zet, want amper een minuut in het veld scoorde Martin van Dijk met een gave treffer de 0-1. Nog geen 40 seconden later had hij de wedstrijd al kunnen beslissen, maar de bal verdween voor Soest langs de goede kant van de paal. Soest ging risico nemen, trok ten aanval. De Wit wisselde nog Jan de Vos voor Arjan van den Bree- mer. Maar dat kon verder onheil voor de thuisclub niet voorkomen, want in de 78e minuut omspeelde Pascal Hogerheijde doelman Sen nef na een fout in de achterhoede: 0-2. Dat even later na een doel- worsteling Jaap ten Haaf een eigen goal en 0-3 maakte was eigenlijk maar een formaliteit. Trainer Hans de Wit na afloop van de zesde achtereenvolgende neder laag: 'we hebben behoorlijke kan sen gehad. We speelden agressief en gaven weinig kansen weg, we hebben veel strijd geleverd en we maakten de fout dat we in de 2e helft teveel lange ballen gaven in plaats van te combineren. Ook de blessurelijst is vrij groot en het stoppen van Sulleyman Gunteppe is niet bevorderlijk voor mijn ploeg, volgende week treffen we ZAP op de Bosstraat en er is nog niets verloren. Ik praat nog steeds niet over degradatievoetbal.' n Parkeerkaart na te kijken tdatbn7SiSni,ett0egestaan; t dat u onverzekerd rond rijdt 'j g Z|jn- In z'n algemeen- duur van een rijbewijs wor- 'n?HWau ïn' Pers°nen die ouder hebben moe_ is afgewerkt" duren ^itenland dient u in het be- -isdocument. Voor sommige t> nodig. Informeer over het f consulaat van hetdesbe- en/vernieuwen van een taart duurt J week. Hier ^^jLuj/mhtLmegT^ it/an een gehandicapten eeft een beperkte gel- 1 Ie verlengen is soms ennng noodzakelijk. Dit cht u dus niet tot het '_taat_dus_geen '|([aaf tf>r. 'liekszaken gemeente René Ribberink keert als I hoofdtrainer terug bij SEC, de club waar hij als zesjarig jonge- I tje begon te voetballen. 'SEC is mijn oude liefde, er zitten veel vrienden en familie van me', zegt de Soester die volgend jaar zomer de taken van Balthus Burgman zal overnemen. De Baarnse oefenmeester en de clubleiding kwamen in goed over leg overeen, dat het na drie seizoe nen mooi is geweest. Reeds in het weekeinde werd Ribberink als de nieuwe trainer gepresenteerd. De overeenkomst heeft een looptijd van twee jaar. Voor Ribberink stond vast dat hij bij De Zebra's zou blijven, naar SEC zou gaan of het diploma Oe fenmeester II zou gaan halen. 'Ik ben de laatste tijd door andere clubs benaderd, maar ik moet er een goed gevoel bij hebben. Bij SEC proberen mensen als Jan van Rees, Willem van de Deijssel en Jos Kramer de club op te werken. Dat zijn allemaal vrienden van me. Het lijkt me leuk als ik als trainer kan meehelpen.' Het toeval wil dat Ribberink met zijn huidige club De Zebra's zon dagmiddag tegenover SEC staat in de vijfde klasse, net als vier keer eerder in de afgelopen twee sei zoenen. De Zebra's won drie keer, SEC een keer. Ribberink hoopt op een leuke wedstrijd. 'Bij SEC voet ballen veel jongens met wie ik in de zaal bij DVS speel. De druk ligt nu bij ons, wij staan tweede (SEC voorlaatste - red.), het gaat voor ons ergens om. We hopen het sei zoen met een feestje te kunnen af sluiten.' Als trainer van De Zebra's kan Ribberink beschikken over de oud-Seccers Ronald de Rooij, Ra- mon Heijnen, Niels Landaal en zijn zoon Wesley, én Marcel van Essen die jarenlang voor WZ'49 uitkwam. Ook allemaal vrienden. Dat ze in Hilversum gingen voet ballen, stond niet los van het feit dat Ribberink er trainer is. Hoe groot is de kans dat zij of een aan tal van hen straks de overstap naar SEC maken? 'Ik neem niemand mee. De jon gens hebben zelf de beslissing ge nomen naar De Zebra's te komen. We hebben de afspraak gemaakt om niet met volgend seizoen bezig te zijn, daar praten we niet over. Dat zou niet eerlijk zijn tegenover De Zebra's. Het zou onrust kun nen ge^an en daj. verdient de club niet. Ik wil hier ook graag kunnen terugkomen. De beslissing om te rug naar SEC te gaan, heb ik niet met deze jongens besproken. Voor hen was het net zo'n grote verras sing als voor de anderen. Zij heb ben het, net als ik, ontzettend naar hun zin bij De Zebra's. Straks zul len ze zelf de beslissing moeten nemen wat ze gaan doen.' Eén adem Ribberink terug naar SEC. Het klinkt alsof dan alles weer normaal- wordt. De 43-jarige Soester kan namelijk in één adem worden ge noemd met de club van de Bos straat-West. Daar doorliep hij alle leeftijdscategorieën en maakte hij als achttienjarige onder Hans Ooft zijn debuut in de hoofdmacht. Heel even ging hij er tussenuit, maar het uitstapje naar Hees ('om op zaterdag te kunnen voetballen') was van korte duur. Ribberink speelde voor de groenwitten als senior voornamelijk in het tweede elftal, trainde alle jeugdelftallen en had vier jaar lang het tweede elf tal onder zijn hoede. Toen drie jaar geleden voortijdig een einde kwam aan de samenwer king tussen SEC en de toenmali ge trainer Wim Mulder was Ribbe rink even verantwoordelijk voor de selectie. Omdat hij niet de vereis te papieren voor de vierde klasse had en het niet duidelijk was of SEC zich zou handhaven of zou degraderen naar de vijfde klasse, koos hij voor De Zebra's, waar hij hoofdtrainer kon worden. Anders was hij beslist bij SEC gebleven. Spijt van zijn stap heeft hij niet. 'Het is heel leerzaam om bij een andere club aan de slag te gaan. Om te zien hoe ze dingen aanpak ken en om met vreemde jongens te werken. Ik ga drie keer per week met veel plezier naar De Zebra's. Dat vind ik veel belangrijker dan straks eventueel een titel te win nen.' SEC ontving zondag Amsvor de op de Bosstraat-Oost en de koploper was duidelijk een maatje te groot voor de ploeg van Balthus Burgman. Na een ruststand van 0-1 werd het 0-2 voor de Amersfoorters. 'Amsvorde heeft vijf, zes spelers die op een hoger niveau kunnen spelen en dan ben je klaar. Tot de rust konden we niet imponeren en het spel niet maken. Daarna speel den we meer naar voren, maar konden we de bal niet in de ploeg houden. Soms mislukte zelfs een eenvoudige pass over tien meter', vertelde Burgman. Binnen het kwartier kwam Ams vorde op voorsprong en het kreeg met name in de tweede helft veel kansen, omdat SEC meer naar vo ren drong. Burgman had in de rust Wesley Brons in de kleedkamer gelaten en Antek Wojtkowski zijn trainingspak laten uittrekken. Met vier middenvelders was de aanslui ting met de voorste linie beter te belopen, maar dichter bij het doel van SEC kreeg Amsvorde wel meer ruimte. De gasten deden er aanvankelijk niets mee en mochten daarom blij zijn dat een schot van Mustafa Kurt de kruising van paal en lat als eindstation had. Kort daarna stelde Amsvorde de over winning veilig door een uitgespeel de aanval in te lijsten. Robin Ammerlaan speelt vanaf vandaag in de Wheelchairmas- ters in De Bokkeduinen. In het sportcentrum te Amersfoort komen de acht beste rolstoel tennissers van de wereld in ac tie om te strijden om het offi cieuze wereldkampioenschap 2002. Ammerlaan, medaillewinnaar op de laatste Paralympics en succesvol tijdens diverse toer nooien, staat tweede op de in ternationale ranking met een achterstand van 47 punten op Australiër David Hall. Voor de Soester is de Wheelchairmas- ters een mooie afsluiting van een bijzonder goed jaar. De loting voor zowel het heren als damestoernooi in drie cate gorieën vond gisteren plaats en vanaf vanmiddag wordt er ge speeld. De finales in de Bokke duinen staan zondag gepro grammeerd, vanaf 11:00 uur. Er is ook een demonstratie (om 12:20 uur) van Jacco Eltingh en Manon Bollegraf met twee rol stoeltennissers. Gaat Smeeing/BDC ook eens een keer per luxe touringcar naar een uitwedstrijd, weet de chauffeuse de weg niet te vin den. Drie uur en nog eens drie kwartier had ze nodig om vanuit Soest de sporthal van de Limburgse naamgenoot (BDC/Breakers) in Landgraaf te vinden. Het gevolg was dat de Soester handballers welgeteld vijf minuten en een beetje de tijd hadden om de bus te verlaten en omgekleed op het veld te gaan staan. De gevol gen waren desastreus. Paul van den Deijssel weet de 32-23-nederlaag dan ook voor 90 procent aan de slechte voorbereiding van de chauffeuse. Door de bekerwedstrijd van don derdagavond was de tactische voorbereiding op het competitie duel al komen te vervallen en dus had de trainer/coach genoeg za ken om vooraf met zijn spelers door te nemen. Hij had er nog wel aan gedacht om het praatje onder weg te houden, maar in een over volle bus met supporters was daar geen beginnen aan. Dat vervolgens de scheidsrechters zich niet cle ment opstelden en zich strikt aan de aanvangstijd hielden, droeg ook al niet bij aan de voorbereiding. Koud in het veld stond Smeeing/ BDC binnen enkele minuten met 4-1 achter. Even was er een ople ving (7-5), maar nog volledig on geconcentreerd door alle beslom meringen werd de ene na de ande re break geïncasseerd en zag Mare Vermaak de Limburgers van alle kanten op zich afkomen. In de rust (21-8) had Van den Deijssel eindelijk de gelegenheid om in tactisch opzicht orde op za ken te stellen. 'In de tweede helft hebben we laten zien, dat we zeker kansen hadden gehad als we goed voorbereid aan de wedstrijd waren begonnen', wees de Soesterberger op de positieve score van 11-15 in die periode. Maar de achterstand werd natuurlijk niet meer onge daan gemaakt. In Landgraaf kwam Bas de Pijper overigens niet in actie. Zijn blessu re houdt hem nog drie weken aan de kant. Doelman Manasse Wisse zal waarschijnlijk binnenkort de trainingen weer hervatten. Terugreis 'Het zou evengoed een moeilijke wedstrijd zijn geworden, maar nu wordt onze mooie serie (drie over winningen - red.) wel op een hele nare manier onderbroken', aldus Van den Deijssel die zich op de slechts tweeënhalf uur durende te rugreis onthield van commentaar aan het adres van de bestuurster. 'Ik krijg er toch geen punten voor terug en je moet er toch wat van maken, dus de sfeer heeft er op de terugweg niet onder geleden. Ver der is het aan het management om uit te zoeken wat er is misgegaan. Dat er geen navigatiesysteem in zo'n luxe bus is, vind ik vreemd, maar dan kun je toch vooraf een routeplanner bekijken. Zo doen wij dat ook.' Behalve naar Landgraaf zou Smeeing/BDC in de loop van het seizoen nog een keer de bus pak ken, maar als het aan Van den Deijssel ligt, stappen hij en de handballers dan gewoon in de ei gen auto's. 'Tenzij de busmaat schappij de reis ons ter compensa tie aanbiedt.' Beker In de bekerwedstrijd tegen SDS'99 van donderdag had Van den Deijs sel zoveel mogelijk spelers van de hoofdmacht rust gegeven. Alleen Dave de Jongh, Justin Haleber en Bob van den Berge waren van de partij. Ten koste van de Larense regioclub, gecoacht door de voor malige BDC-coach Gerard Tbk- ker, werd eenvoudig de derde ron de bereikt. Na een ruststand van 9- 11 werd het snel 15-24 en toen geloofden de Soesters het wel: 18-24. 'Dit was de lastigste 4-0 tot nu toe.' Dat zei Derk de Saegher na de ontmoeting van Stam/ SoVoCo met Sudosa dat derde stond. Met de nadruk op stond. Alle achtervolgers zagen het verschil met de vooralsnog on betwiste koploper uit Soest trouwens groeien. Op zes pun ten heeft DOK nu nog de mees te gj*ip, maar het touwtje wordt dunner. Niettemin was Stam/SoVoCo wel aan het schrikken gebracht in De Bunt. Er was niets aan de hand, het publiek was er weer eens voor gaan zitten of blijven staan en het werd 20-15. Sommige toeschou wers maakten zich alvast op om even de kantine in te duiken tus sen de twee sets door. En toen was het ineens 23 gelijk. Stam/SoVo- Co drukte door (25-23), maar toch. 'Er hoeft dan maar een bal verkeerd te vallen en je bent de set kwijt', realiseerde zich De Saegh er met terugwerkende kracht. Daarna kwam zijn ploeg niet meer in de problemen en kon de trai ner/ coach naar hartelust doorwis selen, al dan niet ingegeven door lichamelijke ongemakken of omdat het spelbeeld erom vroeg. Hoewel slechts de helft van de speelsters in het veld kan staan, komt tot nu toe vrijwel iedereen geregeld aan spe len toe. Dat was ook tegen Sudo sa het geval. Tamara Smit en Al- bertine de Haan begonnen vanwe ge kwetsuren aan de kant, maar zouden respectievelijk in de derde set en de laatste minuten toch weer invallen. Marieke Bender kreeg veel speeltijd, Elske van Diepen kwam aan bod en zo droeg ieder een zijn steentje bij aan alweer de zesde zege. 'Onze tweede keuzes, al kun je dat zo niet zeggen, zit vlak achter de eerste keuzes. Dat houdt de ploeg scherp. Gaat het niet goed, dan staan er zes meiden langs de kant die dat zien en denken: laat mij het dan maar doen. Als iemand niet goed speelt, kan ik meteen wisse len', aldus De Saegher. Een voor beeld daarvan gaf hij na twee sets. Basisspeelster Meike Martijn kwam matig voor de dag en werd daarom vervangen door Judith Rouwenhorst. Waarmee De Saegher niet wil zeg gen dat hij sociale wissels toepast. Zo werkt dat natuurlijk niet in de eerste divisie, waarin Stam/SoVo- Co momenteel de dienst uitmaakt. In het verleden stond de ploeg wel eens vaker aan kop, maar niet zo solide als nu. De twee volgende tegenstanders zijn Vovem (uit), Kangaroe (thuis) en Martinus 2 (uit) die alle onder aan bengelen. Dat zijn vijftien pun ten, zou de verwachting zeggen als ze kon spreken. De vraag is of DOK, dat zaterdag op bezoek moet bij Set Up'65, dezelfde sco re kan neerzetten. Waarschijnlijker is het, dat de voorsprong van Stam/SoVoCo op de nummer twee nog verder groeit, voordat deze twee teams elkaar op 14 de cember in Dwingeloo treffen. Voor gemakzucht is De Saegher niet bang. 'Daar ben ik voor, en anders waken enkele meiden er wel voor. Zij gaan er elke wedstrijd 100 procent voor en trekken, zo nodig, de rest wel mee. En zoals gezegd: de meiden aan de kant houden de basis scherp. Maar we zullen ook nog wel drie of vier keer verliezen hoor.' Heren Na de tot nu toe eenvoudigste overwinning kregen de heren van Stam/SoVoCo de koppositie min of meer in de schoot geworpen. De Soesters pakten LEOS (dat in zeven duels slechts een setje won) binnen het uur in (25-15, 25-14, 25-10, 15-18) en hoorden dat Oberon had verloren. Te vroeg aan de leiding? Voor trainer/coach Jurjan van Slooten maakt het niet echt veel uit. 'Misschien dat andere ploegen nu tegen ons extra gemo tiveerd zijn, maar wij moeten ge woon naar onszelf blijven kijken.' Het moet raar lopen, willen de heren van Red Stars de huidige serie van tien wedstrijden niet als winnaar afsluiten. Zelfs Niels Stensen, tot zaterdag me dekoploper en eerder verant woordelijk voor de enige Soes ter nederlaag, werd met kraak heldere cijfers aan de kant ge schoven: 57-85. Dat was voor een belangrijk deel te danken aan afwisselend Manf- red Dikkers en Christiaan Glerum die, al dan niet geholpen door Frank van der Wal, de Utrechtse center Martin Hoogendoorn af zonderden van zijn teamgenoten. Hoogendoorn, normaal topscorer, kwam daardoor geen moment op dreef. De verdediging van Red Stars zat meestal op slot, niet in de laatste plaats ook door goed werk van Marcel,Slagter. In de eerste helft schommelde de voorsprong van de Soester basketballers tussen de vijf en elf punten. Het enige minpuntje was een slordige eindfase, waar door het verschil halverwege slechts een driepunter en een lay- upje bedroeg: 35-40. In het ver volg van het duel was het ontke tende Red Stars niet meer te stop pen. Herhaaldelijk werd de bal af gepakt, voordat Niels Stensen maar kon denken aan een schotpo ging. Frank Renzenbrink gaf met 26 punten weer het voorbeeld in de aanval en in toenemende mate zette Red Stars met de motion- aanval de Utrechtse verdedigings linie voor schut. In het derde kwart viel de beslissing toen het 44-63 werd. 'We hebben de laatste weken veel getraind op hoe we hun center konden uitschakelen. Manfred en Christiaan moesten telkens voor hem komen en deden dat perfect. Als de bal al over hen heen kwam, blokte Manfred hun center of had deze meteen Frank voor zijn neus staan. Zo'n grote zege had ik niet verwacht, maar we hebben de bes te wedstrijd van het seizoen ge speeld. Dit was een echte team- prestatie, iedereen heeft zijn bij drage geleverd', aldus coach Ro- bert Oosterhof kus, Jansen en uiteindelijk ook weer Fransen trokken de stand re delijk eenvoudig weer in even wicht. Omdat Jansen vervolgens een 20-15-voorsprong verspeelde en in twee games verloor, moest Merkus een nederlaag afwenden. Hij deed dat door ook zijn derde partij te winnen. 'Het ging lekker. Hans van Gooi zegt altijd dat ik naar de zwaktes van de tegenstan der moet kijken en dat heb ik van- Voor Shot was het zaterdag de wedstrijd van de gemiste kan sen. Telkens als een game spannend werd, trok VTV 3 aan het langste eind. De Soes ters kwamen dan ook niet ver der dan 5-5. Nadat Erik Merkus Shot aan een 1-0-voorsprong had geholpen, ging het mis. Martin Fransen durf de niet voluit te gaan tegen Marco Langerak en verloor met 20-22 in de derde game. Ook Marcel Jan sen moest diep in de verlenging het hoofd buigen tegen Marco Grunter. Het dubbelspel werd ook al in de derde game prijsgegeven: 21-19. Het stond daardoor 1-3 voor de gasten en het werd erger. Fransen kwam in de vijfde partij eindelijk op stoom, maar liep toen een ver velende blessure aan zijn vinger op, zodat hij de winst bijna letter lijk uit handen moest'geven. Een blamage dreigde, maar Mer- Allesbehalve bescheiden stelde het vierde team van De Ham zich op in Spleasure Centrum. De Duin kikkers werd in 'eigen bad' met 2- 18 finaal weggespeeld. Na het eer ste kwart waren de Soesters al kansloos (0-8), in de tweede pe riode deden Pieter van Schalkwijk en Marcel Pappot weliswaar iets terug. De basketbalsters van Red Stars bleven zaterdag aan de winnende hand, maar ze etaleerden zich in Beuken dal niet bepaald als een ongeslagen koploper. Met han- van Maanen een voor dit seizoen nieuwe ervaring mee. Halverwege keek het namelijk tegen een 15-22-achter- stand aan. Het herstel zette zich vlot in en vier speel- iii bi i i tn li 7/1,1. u i nj. Tti/ i,in. /ii/.'.f. li. gen en wurgen werd de zesde achtereenvolgende over- minuten later was het weer gelijk (24-24Wat volgde winning geboekt. Dat gebeurde ten koste van Argon, was een tamelijk slaapverwekkend speelkwartier waarvan in de uitwedstrijd met 44-59 was gewonnen, waarin Red Stars wel aan de goede kant van de score Ditmaal stond de productie op een lager pitje. Na een bleef Op de foto heeft Suzanne Visser zojuist een grillig scoreverloop werd het 41-33 voor Red Stars. In schotpoging gewaagd. Zij maakte 8 punten, Tessa de een traag tempo worstelden de ploegen zich door de Bruin 13. eerste periode 9-8). Daarna maakte het team van Jan Foto- Foto Bell

Soester Courant | 2002 | | pagina 17