Deelen Makelaars WD te koop Schoeman HYPOTHEEK ACTIETARIEF M M H Incompl StratPr m Soest wint n wijzigin: reslaagd c iutch Swii Voor meer informatie Telefoon (035) 6016824 Verrips Makelaardij o.g. 8 Verrips Makelaardij o.g. 8 Soesterbergsestraat 43, Soest PU] Telefoon: 035 - 601 53 60 www.deelen.nl E-mail: makelaars@deelen.nl 298.000.- Makelaars AvAN GELDER HYPOTHEKEN 1 jaar vanaf Verhuizen? Haal de erkende vakman in huis! NVM HUIS KOPEN? Neem je eigen makelaar mee. Met een NVM-makelaar koop je zonder zorgen NVM rwww/.verrips.ni wil ulwl Makelaardij o.g. Soesterbergsestraat 79, Soest. 035 -601 61 51 WOENSDAG 20 NOVEMBER 2002 SOESTER COURANT PAGINA 18 te koop F C- Kuyperstraat; Op een levendige locatie gelegen 3-kamer- appartement met balkon en een berging in de onderbouw. Indeling: Hal, keuken met div. inbouwapp., apart toilet, vernieuwde badka mer ('99) met douche, wastafelmeubel, twee slaapkamers. De hal is vv. een plavuizen vloer en heeft veel kastruimte. Woonkamer v.v. gestucte muren, inbouwkast, t.t balkon. Vraagprijs: 140.000,- k.k. Stadhouderslaan In woonwijk gel. helft van een dubbele villa met fraai aangel. tuin en ruime schuur, Ind.: hal, toilet, trapkast. Woonkamer, schuifpui en opensl. deuren met t.t. ruime zonnige tuin. Open keuken met div. inbouwapp. ruime studeerkamer. 1e Verd.: Badk. met bad, douche en dub. wastafel, 4 ruime slaapk. w.v. 1 met balkon, toilet. Zolder: Vaste trap, slaapk. m. dakkapel, voorzolder,aansl. wasnU Vraagprijs: 498.000,- k.k. Helft van dubbele villa (1955) met garage en diepe besloten tuin Perceelopp. 645 m2, inh. ca. 450 m3. Ind.: entree, hal, toilet, royale L-vormige woonk. met parketvloer, open h. en schuifpui, ruime keuken v.v div. inbouwapp Verd.: 3 slaapk. (w.v. één met opensl. deuren naar balkon) met inbouwk., ruime badk. met dubb. wastafel, toilet douche en aparte ruimte met aansl. voor wasm droger Vaste trap naar ruime voorzolder, 4° slaapk. en gesloten berging Vraagprijs: 475.000,- k.k. Op fantastische en rustige locatie gel. vrijst. rietgedekte villa met garage en privacyvolle tuin.; Perceelopp.: 445 m2, inh. ca. 410 m3. Ind.: hal, kelder, toilet, moderne keuken v.v. div. inb. app., sfeervolle woonk. met 3 erkers, open haard en parketvloer. 1e Verd.: moderne compl. badk., 2 slaapk., werkk. Zolderverd.: via vaste trap bereik baar met mogelijkheid voor 2 kl. slaapk. Alarmin- stall. en deels dubb. glas. Vraagprijs: 625.000,- k.k. NVM s geopend: van 9.30 13.00 uur. Soest WiardiBeckmanstraat517 Royale middenwoning met veel leefruimte, gunstige bezonning (zw) en nabij supermarkt, scholen en uitvalswegen gelegen Nieuw schilder- en stucwerk. Voor- en achtertuin met berging Ind.: Beg.gr.: vooringang met trapopgang, meterkast, toilet en voorraadkast onder de trap. Doorzonwconk. (34 m2) voorzien van dubbele beglazing en dichte keuken aan tuin- zijde. 1e verd.: 3 royale slaapkamers (o.a. 17 m2 en 15 m2) en een badkamer v.v. douche, wastafel en 2e toilet Zolderverd.: vaste trap naar royale slaapkamer en werkruimte met c.v.-cpst. Vraagprijs 225.000 - k.k. Soest Laanstraat 5 Aan doorg. weg gel.vrijstaand woonhuis (1935) met aangeb. garage/werkplaats op per ceel van 330 m2. Het woonhuis heeft een inhoud van ca. 400 m3. De garage/werkplaats heeft een opp. van ca. 30 m2, is v.v. een vliering en biedt een doorgang naar het woonhuis. Ind.: zij-entree, hal met tegelvloeren trapopgang, vern. meterkast, garderobe, vern, toilet. Woonkamer van 42 m2 met erker en zijuitbouw, dichte keuken. Bijkeuken en vernieuwde badkamer. Verd.: 3 slaapkamers. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs Middelwijkstraat 54, Soest Telefoon 035 - 60 36 282 www.schoeman.nl Tevens kantoren in Almere, Amersfoort, Arnhem, Hoofddorp, Houten, Lelystad, Leusden, Nijkerk, Tiel en Veenendaal 2,90 VAN Kl TOREN Compleet verzorgde verhuizingen Tijdelijke opslag Overzeeverhuizingen Projectverhuizingen 06-022.31.91 ,it Van Buuren verhuizingen bvtingsweg 29 3762 EA Soest Tel., gratis 06 - 022 31 91 HERKENDE VERHUIZERS Soest Nieuweweg NIEUW IN DE VERHUUR Aan doorgaande weg gelegen half- vrijstaand winkelpand van ca. 65 m2. Aanvaarding in overleg. Huurprijs €1.130,- per maand Soest Burgemeester Grothestraat Aan doorgaande weg te Soest gelegen markant vrijstaande kantoorvilla met garage en vijf parkeerplaatsen. Uitstekende zichtlocatie. Villa verkeert in uitstekende staat van onderhoud en wordt turn-key opgeleverd. Kantoor ruimte van ca. 350 m2 verdeeld in drie lagen. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 5.500,- per maand NIEUW IN DE VERHUUR Soest Weteringpad NIEUW IN DE VERKOOP Op een modern bedrijventerrein - nabij uitvalswegen - bedrijfsunit met vier eigen parkeerplaatsen. Bouwjaar 2000. Optimaal geïsoleerd. De begane grond heeft een oppervlakte van 112 m2 en de verdieping ca. 100 m2. Voorzien van verwarming, kracht stroom en overheaddeur. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 225.000,- k.k. Soest Talmalaan Nabij winkels en openbaar vervoer rus tig gelegen ruim halfvrijstaand woonhuis met garage en een vrije fraaie aangelegde achtertuin op het zuiden. Bouwjaar 1960. Indeling: entree, ruime hal, toilet, gar derobe, woonkamer met parketvloer en open haard, keuken. Verdieping: overloop, vier slaapkamers, badkamer met ligbad en toilet, vaste trap naar zolder met kamer en bergruimte. Voor zien van gas c.v. en gedeeltelijk thermopane beglazing. Aanvaarding in overleg. NIEUW IN DE VERKOOP Vraagprijs 295.000,- k.k. Soest Dorresteinweg Op een goede en rustige locatie gele gen flink uitgebouwd geheel gemoder niseerd halfvrijstaand woonhuis met een onderkelderde hobbyruimte van NIEUW IN I ca. 40 m2 met stahoogte, geschikt te maken voor garage, en een vrije beslo- DE VERKOOP ten tuin. Bouwjaar 1974. Indeling: entree, toilet, provisiekelder, ruime L-vormige woonkamer, moderne woonkeuken met allerlei apparatuur. Verdieping: overloop, drie slaapka mers, badkamer met ligbad en toilet, zolder met mogelijkheid voor kamer, parterre voorzien van laminaatvloer. Voorzien van gas c.v. en geïsoleerd. Aan vaarding in overleg. Vraagprijs 335.000,- k.k. Soest Gustaaf Gelderhof NIEUW IN DE VERKOOP miww.verrips.nl Zeer kindvriendelijk en centraal in Soest gelegen middenwoning met een verrassende indeling en veel ruim te (inhoud ca. 375 m3). Doordat de keuken verplaatst is naar de inpandige schuur heeft u beneden flink wat leef ruimte gekregen. Indeling: entree, hal, m.k., toilet, ruime, lichte woonkamer van 38 m2 met houten vloer en spach- telputz wanden, halfopen luxe keuken ('99) met vaatwasser, koelkast, afzuig kap en combimagnetron, trapkast. Ver dieping: overloop, badkamer met lig bad, v.w. en toilet, tweede overloop, ouderslaapkamer van ca. 14 m2 en 2 slaapkamers van 10 m2, bergkast, vaste trap naar ruime voorzolder met CV en wasmachine-opstelling, vierde en vijfde slaapkamer met bergruimte. De achter tuin is via een achterom te bereiken. In de achtertuin staat een houten schuur voor de fietsen en tuinspullen. Scholen, winkels en o.v. liggen op loopafstand. De woning is gedeeltelijk voorzien van thermopane beglazing en goed onderhou den. Vraagprijs 225.000,- k.k. M Burg. Grothestraat 15, 3761 CK Soest, Tel. 035 - 6030025 E-mail: info@verrips.nl n Soest Prins HendriklaanJ In het service-appartementengebouw "Hoog Soestdijk" - nabij winkels en openbaar vervoer - gelegen tweeka merappartement op de derde woon laag met balkon. Indeling: entree, hal, royale woonka mer, keuken, slaapkamer, badkamer en toilet. Servicekosten 540,- per maand. Eventueel garage apart bij te kopen. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 45.000,- k.k. Soesterberg Mercury Aantrekkelijk en zonnig gelegen mo derne royale bungalow - verkeert in perfecte staat van onderhoud - met dubbele schuur en een besloten tuin op het zuiden met optimale privacy. Indeling: entree, ruime hal, toilet, tuingerichte woonkamer ca. 32 m2 met schuifpui naar terras, luxe open keu ken met allerlei inbouwapp., drie slaapkamers met kastenwanden, bad kamer met douche en wastafel. Voor zien van gas c.v. en optimaal geïso leerd. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 275.000,- k.k. Soest Vinkeriweg Aantrekkelijk en rustig gelegen char mant karakteristiek vrijstaand woon huis met schuur-en een stenen bijge bouw van ca. 110 m2 voor vele doeleinden geschikt- op maar liefst 810 m2 eigen grond. Achtertuin op het zuiden gericht. Indeling: entree, hal, toilet, L-vormige woonkamer, woonkeuken ca. 16m2, provisiekelder. Verdieping: overloop, vijf slaapkamers, douche en bergvlie- ring. Voorzien van gas c.v. en deels geï soleerd. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 425.000,- k.k. Soest Verlengde Talmalaan Op prachtige locatie gelegen uitge bouwde helft van een dubbel woon huis met grote garage op 434m2 grond. Bouwjaar 1937. Vanuit de woonkamer heeft u schitterend uit zicht. Indeling: entree, hal, kelderkast, kamer en suite met suitedeuren, uitge bouwde keuken met daarachter de bijkeuken. Verdieping: slaapkamer van ca 15m2 met balkon, slaapkamer van ca 14m2 en slaapkamer van ca 4 m2, badkamer met ligbad en vaste wastafel. Vaste trap naar ruime zolder met kamer en veel bergruimte. Achter in de tuin staat een grote garage met ruimte voor minimaal 2 auto's. Voorzien van gas C.V. en gedeeltelijk thermopane begla zing. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 439.000,- k.k. Soest Middelwijkstraat Centraal in Soest gelegen sfeervol gerenoveerde vrijstaande riet- gedekte villa met prachtig aange legde tuin met landelijk en vrij uitzicht. Indeling: entree, ruime hal, woonka mer en suite met achterkamer met open haard en serre, voorkamer met schouw en vrij uitzicht, moderne dichte inbouwkeuken in lichte kleurstelling met alle apparatuur en toegang tot een grote berging (22 m2), via de berging toegang tot de tuin, separaat toilet in de hal. Vanuit de keuken toegang tot een volledig ingerichte wijnkelder. Via een authentieke trappartij toegang tot de verdieping met een ruime overloop, twee slaapkamers waarvan 1 met dakkapel en vaste wastafel, ouderslaapkamer met vaste wastafel en balkon, afzonderlijk toilet, moderne en luxe badkamer met o.a. douchecabine, bidet en wastafel. Via een vlizotrap is de zolderverdieping te bereiken met veel bergruimte. De woning is goed onderhouden en heeft achter een ongekend vrije ligging. Perceelopp. 630 m2. Voorzien van gas c.v. (1999) en geïsoleerd. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 565.000,- k.k. M Burg. Grothestraat 15, 3761 CK Soest, Tel. 035 - 6030025 E-mail: info@verrips.nl info@stratermakelaardij.nl - www.stratermakelaardij.nl SOESTDIJK - SOPHIALAAN Charmante HALFVRIJSTAANDE JAREN DERTIG VILLA aele- gen in Soestdijk op 288 m2 grond. Ind.. entree hal, garderobe, woonkamer met parketvloer en open haard, luxe halfopen keuken, bijkeuken, fietsenberging, toilet studeer kamer met openslaande deuren naar de tuin, kelder. Verd 3 slaapka mers, badkamer met ligbad en toilet, zolder met 2 slaapkamers en bergruimte. VRAAGPRIJS: 525.000,- k.k. OE lint Nicolaas is weer in het and en hij heeft inmiddels ook oesterberg bezocht. Zaterdag- niddag werden de Sint en zijn TOte gevolg van Zwarte Pieten ,'itbundig ingehaald. Bij het )0rpshuis Burgstede op het )orpsplein had zich een grote jnderschare verzameld, de neesten vergezeld van ouders, m de Sint een handje te geven, edichten en wensenlijstjes toe e stoppen of om pepernoten an de gulle Pieten aan te pak ten. op het dak van de aanbouw van iet Dorpshuis werd de Sint aange- ondigd door Patricia Vonk van de lichting Balans die de intocht had eorganiseerd. Zij vroeg de kinde en of hen iets aan Sinterklaas was jpgevallen. Dat was het geval: de laf ontbrak, zijn grote boek en de iracbtige ring die hij altijd draagt. Ichuldig hieraan, vertelde Sinter laas, was de opruim-Piet, die niet neer wist waar hij de spullen had elaten. Ook de papiertjes waar hij 'it had op had geschreven, waren wijtgeraakt. De Sint vroeg de inderen om hem bij terugkomst in t Dorpshuis te helpen zoeken, een grote witte en open Ame- kaanse slee maakten de Sint en nkele Pieten, omringd door een ertigtai zwarte andere knechten, en rondrit door het dorp, vooraf- egaan door leden van ue uruin- anfare van de Koninklijke Lucht- )e Raad van State heeft de be- lissing van het Ministerie van )efensie over de aanvraag van Ie gemeente Soest tot wijziging an de geluidszone rond de liegbasis Soesterberg vernie- igd. Het ministerie wilde niet ngaan op het verzoek van ioest om de geluidszone in ivereenstemming te brengen net het werkelijke gebruik van Ie vliegbasis. Zou de aanvraag vel zijn gehonoreerd, dan zou lit de grenzen verleggen, waar- linnen woningbouw kan wor- len gerealiseerd. )e geluidszone werd ingesteld in :en periode dat op Soesterberg log een Amerikaans squadron was ;estationeerd, dat met straaljagers 'loog. Rond de vliegbasis werd op rond van berekeningen (kosten- enheden) een zone vastgesteld, waarbinnen geen woningbouw lag worden gerealiseerd in ver and met de geluidshinder. zaal van het Oftïcierscasino Soesterberg was goed gevuld toen het harmonieorkest van muziekvereniging Odeon uit oesterberg voor de tweede laal in het jubileumjaar een roots concert verzorgde. De aal zat vol met zowel trouwe Jezoekers van Odeon als met lefhebbers van de befaamde Hitch Swing College Band, die °lop genoten van dit unieke oncert. Iet programma van de 75-jarige muziekvereniging stond voor de auze in het teken van een aantal r°te componisten, zoals Copland, ternstein en Gershwin. Het har monieorkest van Odeon gaf onder eiding van dirigent Gerrit de Veerd de aftrap met het fraaie ■muziekstuk 'Candide Suite' (L. lernstein). Een bijzender afwissel end stuk dat met veel gedreven- meid en expressionisme ten geho- werd gebracht.

Soester Courant | 2002 | | pagina 18