LEEN BAKKER/ H*> VKZ&, u Rondweg: dan gedaa mondhygiëniste assistente ASSISTENT FILIAALMANAGER FILIAALMEDEWERKER HULPKRACHT GRIFTLAND een chauffeur HET VLEESCENTRUM SOEST 5.9C 7.9£ PERSONEEL GEVRAAGD Heembouw Higler of TE HUUR BEDRIJFSUNIT GRIFTLAND COLLEGE TE SOEST (LEERLING) SCHILDER! H. VAN DEN BOSCH 'Nadeel is dat je een docent godsdienst m/v een klassenassistent biologie m/v WOENSDAG 20 NOVEMBER 2002 SOESTER COURANT PAGINA 2 WOENSDAG 20 NO' succesvolle Diabetes de wereld uit. Giro 5766. Diabetes Fonds. Amersfoort. Deze week: Bij aankoop van 4 schnitzels ot 4 varkensoesters Gratis een heerlijke champignon-Jager- of pepersaus BIRKSTRAAT 49 TEL.: 601 24 77 FAX: 602 70 07 OPENINGSTIJDEN DONDERDAG VRIJDAG 8.00-12.30 13.30-17.00 UUR ZATERDAG 8.00 TO Supermalse Magere Runderlappen kilo Mooi stuk Rosbief of zigeunerbraadstuk kilo Altijd heerlijk gekruid en de kinderen zijn er dol op! Verse worst kilo3.50 Slavinken kilo€4.9£ pv^nTd^bötërhamll Filet Americain (div. smaken) 100 gramO.61 Ambachtelijke boerenham 100 gram1." Licht gezouten runderrookvlees 100 gram 1.™ Kalfssmeerleverworstje per stuk1." Wij hebben voor u panklaar, met naar keuze gratis rijst of puree Hertengoulash, Hazenpeper, Rundergoulash Boeuf Bourguignon, Hachee Pilavschotel, Bourgondische schotel Heembouw Higler Soest maakt onderdeel uit van Heembouw Groep, een totaalaanbieder in de bouw en vooral actief in de randstad. Binnen de Groep is de uitvoering in handen van de aannemersvestigingen in Bergschenhoek, Noordwijkerhout, Roelofarendsveen en Soest; dit gebeurt veelal op turn-key basis. Heembouw Vastgoed is actief op het gebied van project ontwikkeling; Habeon Architecten tekent voor het ontwerp, Heembouw Groep is met zo'n 210 medewerkers en een omzet van ruim 60 miljoen een in alle opzichten gezonde onderneming met de ambitie een duurzame groei Heembouw Higler Soest, Steenhoffstraat 5, Postbus 3160,3760 DD Soest, Tel. 035 541 24 30 Heembouw Higler Soest maakt sinds begin 2001 onderdeel uit van Heembouw Groep. Heembouw Higler Soest richt zich vooral op de utiliteitsbouw, bedrijfsgebouwen en renovatie en is specialist op het gebied van scholenbouw. Heembouw Higler biedt de klant een totaalproduct aan, waarbij klantvriendelijkheid, kennis en kwaliteit voorop staan. Met een omzet van ruim 8 miljoen en zo'n 30 medewerkers zijn wij een jonge en ambitieuze organisatie. Wegens uitbreiding van onze activiteiten zijn wij op zoek naar een fulltime Assistent Projectleider (m/v) Taken Verantwoordelijkheden: Je gaat deel uit maken van het uitvoeringsteam Renovatie Onderhoud en je zal een bijdrage gaan leveren aan het ver der uitbouwen van de afdeling. Je bent in deze allround functie verantwoordelijk voor het voorbereiden en begeleiden van meerdere projecten. Je verzorgt begrotingen en planningen, draagt zorg voor de inkoop en onderhandelt met onder aannemers. Je communiceert daarbij intensief met de projectleider, de uitvoerder en giet de opdrachtgever. Kennis Kunde: Voor deze functie is HTS werk- en denkniveau vereist, richting bouwkunde, dan wel een aantoonbaar vergelijkbaar niveau verkregen middels ervaring. Enige jaren ervaring in een bouwfunctie is noodzakelijk. Je beschikt over een rela- tiegerichte instelling, goede communicatieve vaardigheden en je bent creatief, resultaatgericht en kostenbewust. Daarnaast zijn wij op zoek naar een fulltime Commercieel Project Coördinator (m/v) Taken Verantwoordelijkheden: Binnen de unit Bedrijfsgebouwen Utiliteit ben je betrokken bij de acquisitie van nieuwe opdrachtgevers. Een deel van je werk bestaat uit het opbouwen en vervolgens beheren van een eigen (regionaal) netwerk teneinde nieuwe opdrach ten te verkrijgen. Wanneer een opdrachtgever voor samenwerking met Heembouw kiest, ben je verantwoordelijk voor bet begeleiden van het voortraject. Dat wil zeggen dat je het complete offerte-traject coördineert; je verzorgt calcula ties, werkt samen met architecten, constructeurs, onderaannemers en leveranciers en stelt ramingen, begrotingen en technische omschrijvingen op. Kennis Kunde: Voor deze functie is een HBO-opleiding vereist, bijvoorbeeld HTS Commercieel Ingenieur of vergelijkbaar. Je bent com mercieel en actiegericht, beschikt over goede communicatieve vaardigheden en inlevingsvermogen. Daarnaast ben je enthousiast, kom je afspraken na en beschik je over verantwoordelijkheidsgevoel. Vraag Aanbod: Voor beide functies geldt: Je zoekt een zelfstandige, afwisselende functie met daarbij behorende verantwoordelijkheden; Je verwacht gedegen coaching en begeleiding; Een groeiende organisatie met volop ontplooiingskansen past bij jou; Een prettige werksfeer met jonge en enthousiaste collega's is voor jou belangrijk; Je verwacht een goed primair en secundair arbeidsvoorwaardenpakket. Actie Reactie: Interesse? Wij zien graag een sollicitatiebrief met CV van je tegemoet! Je kan solliciteren, per e-mail: Personeelszaken@heembouw.nlof per post: Heembouw Groep, t.a.v. Birgite Kasten, personeelsfunctionaris, Postbus 30, 2370 AA in Roelofarendsveen. Voor meer informatie over deze vacature kan je bellen met Pieter van der Horst, vesti gingsmanager Heembouw Higler Soest, 035 - 541 24 30. Kijk ook op onze internetsite: www.heembouw.nl N.B. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Binnen deze functie vallen o.a. het verzorgen van: de order- en debiteurenadministratie; het ondersteunen van de afdeling verkoop zowel telefonisch als administratief. De juiste kandidaat heeft kennis van Exact, Excel en Word. Gezien onze contacten met buitenlandse leveranciers en afnemers beheerst u Duits en Engels in woord en geschrift. De compacte structuur van onze organsatie brengt met. zich mee dat u zelfstandig kunt functioneren waarbij u in staat bent probleemoplossend en accuraat te werken. Het betreft in principe een functie voor een 4 daagse werkweek. Indien u niet over de genoemde kennis beschikt, is het onnodig te reageren. Service Monteur m/v (38 uur) Voor de plaatsing en onderhoud aan onze buitenreclame objecten zijn wij opzoek naar een handige, zelfstandig werkende monteur. De geschikte kandidaat beschikt over basiskennis van electra en heeft een JRijbewijs B (bij Voorkeur B-E). Binnen deze functie krijgt u de beschikking over nieuw materieel waarmee het bijzonder prettig werken is. U bent in staat zelfstandig te opereren en zelf uw werkzaamheden efficiënt te plannen. Tevens bent u bereid kleine voorkomende (onderhouds) werkzaamheden binnen ons bedrijf te verrichten. 1 Voor beide functies geldt dat de geschikte kandidaten een prima beloning en soepele werktijden worden geboden. Sollicitaities kunt u richten aan: Reclanet BV, Birkstraat 165, 3768 HG SOEST Tel. 033 254 09 90 Fax 033 254 03 93 Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. R.M.H. van Hees Orthodontist M ariastraat 1 3762 CW SOEST vraagt een Werkzaamheden: Patiëntenbehandeling Schriftelijke sollicitaties voorzien van C.V. worden ingewacht op bovenstaand adres. Sluitingsdatum: 25 november 2002 Telefonische informatie: 035-603 72 20 (na 18.00 uur) 035-602 64 06 (praktijkuren) Op prachtige zichtlocatie gelegen. van 110 m2 verdeeld over 2 verdiepingen. Gelegen in Amersfoort op industrieterrein De Isselt. Inlichtingen: 06 519 333 99 06 204 344 66 of fax: 035 58 813 10 m Leen Bakker is een succesvolle internationale keten in de woning inrichtingbranche met circa 150 filialen in Nederland en België. Wij zijn een organisatie met korte lijnen en een open, informele sfeer. Onze ruim 2500 medewerkers zetten zich enthousiast in om de ambitieuze toekomstplannen te realiseren. In verband met de opening van ons nieuwe filiaal te 5oesterberg zijn wij op zoek naar kandidaten voor de functies van Als assistent-filiaalmanager bij Leen Bakker ben je medeverantwoordelijk voor de aansturing van circa 20 medewerkers. )e bent met name medeverantwoordelijk voor de realisatie van de omzetdoelstelling van het filiaal en de beheersing van de kosten. Je ambitie is natuurlijk om zelf filiaalmanager te worden. JE ACHTERGROND Wij zijn op zoek naar kandidaten met een mbo werk- en denkniveau die een commerciële instelling weten te koppelen aan een moderne managementaanpak. Kandidaten met minimaal 1 jaar werkervaring in een aansluitende functie binnen de retail en een leeftijd vanaf 20 jaar, worden van harte uitgenodigd te reageren. FULLTIME PARTTIME Als filiaalmedewerker bij Leen Bakker is de hele winkel je werkterrein. Zo kun je onder andere ingezet worden bij het adviseren van en verkopen aan onze klanten, bij kassawerkzaamheden, het vullen van schappen en het beprijzen van artikelen. Naar onze klanten toe ben je hét gezicht en hét visitekaartje van Leen Bakker. Als hulpkracht bij Leen Bakker werk je voornamelijk in het weekend of op (koop)avonden (maximaal 12 uur per week). Je wordt hoofdzakelijk ingezet bij het laden/lossen van de vrachtwagens en bij het vullen van de schappen. JE ACHTERGROND Wij zoeken voor bovengenoemde functies enthousiaste mensen vanaf 17 jaar, met een opleiding op minimaal lbo-niveau of studerende aan het ROC. Ervaring is niet noodzakelijk, aangezien je goed wordt ingewerkt. Voorwaarde is dat je er zelf plezier aan beleeft om met en vóór mensen te werken. WIJ BIEDEN - een uitstekend salaris; - een zeer goed pakket secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een passende reiskostenvergoeding; - goede opleidings- en trainingsmogelijkheden. JE REACTIE Voor de functies (assistent)filiaalmanager ontvangen wij graag binnen 10 dagen uw sollicitatiebrief CV. Voor de overige functies kunt u onderstaande antwoordcoupon invullen. U kunt uw reacties sturen naar Leen Bakker B.V. t.a.v. de heer T. Vos, Rayonmanager, Postbus 43, 4940 AA Raamsdonksveër. Sollicitatie op de functie van: In het filiaal Soesterberg Naam Voorletters Adres Postcode Woonplaats Telefoon Geboortedatum Opleiding Werkervaring Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Het bestuur van de S'tichting voor C.V.O. in Baarn/Soest vraagt per direct voor het Gastouderbureau Hilversum - Soest GASTOUDER - EEN BAAN VOOR U? U zorgt graag voor kinderen; U werkt het liefst thuis, zodat u werk en eigen huishouden kunt combineren; U regelt graag zelf op een flexibele manier uw werktijden; U wilt er voor zorgen dat een ouder met een gerust hart kan wer ken of studeren. We zoeken in Soest gastouders voor een aantal baby's voor 2 en 3 dagen per week. Voor een meisje van 3 zoeken we in Soest een gastouder op ma. en do. (per sept.'03 Da Costaschool). Meer informatie krijgt u bij het Gastouderbureau: Tel: 035-6281381 Of bezoek onze website: Ben jij die gemotiveerde Dan zijn wij op zoek naar jou! Bij ons vind je: Klein bedrijf met vooral particulier werk. Prettige, collegiale sfeer. Gelegenheid om het echte schildersvak te leren. Goede salariëring. Schilderwerk Klein onderhoud Laanstraat 91 - 3762 KC Soest Tel. 035-622 32 86 - Fax 035-6223287 - E-mail: schilderbosch@hetnet.nl Bel voor een afspraak met: Hans van den Bosch Stichting Kindercentra Soest zoekt: voor onze kinderen van de Buitenschoolse Opvang Als chauffeur breng je de kinderen (4 t/m 12 jaar) van de diverse scholen in Soest naar onze vestigin gen. Wij hebben hiervoor eigen taxibusjes ter be schikking. Wij zoeken iemand die: één öf meerdere middagen per week beschikbaar is in het bezit is van rijbewijs B een flexibele werkhouding heeft het leuk vindt om met kinderen om te gaan. De salariëring gebeurt volgens de CAO Kinderopvang. Met de VUT of pensioen of (gedeeltelijk) In de WAO? Reageer nu! Interesse? Bel voor meer informatie of een af spraak naar Martin van Rooijen, coördinator BSO, telefoon: 035 - 603 01 16. U kunt ook een brief schrijven, vóór 29 november a.s. naar de BSO, Postbus 73,3760 AB te Soest Internet: www.kinder-opvang.nl E-mail: office@kinder-opvang.nl Tevens invalkrachten BSO gevraagd: aantal uren flexibel, in overleg. Een rondweg aanleggen. 'Mak kelijker gezegd dan gedaan vindt commissaris van de kc ningin, mr. Boele Staal. 'Hf nadeel van een rondweg is al tijd dat je de mogelijkheid va bebouwing opent.' Als openbaar bestuur kun je vo gens Staal afspreken, dat je di bebouwing niet toelaat. 'Maar j weel nooit wat de bestuurders ovi twintig of dertig jaar zullen zeggei Het is veel makkelijker om voor huidige generatie te beslissen de voor de volgende. Je zult steeds c duurzaamheid van een besluit acht pioeten nemen', aldus Sta donderdag bij de afsluiting van zi werkbezoek aan Soest, dat vo een belangrijk deel over ruimtel ke ordening ging. In dat verband bezocht hij ond meer het Kodak-terrein en het Je surunkamp aan de Beaufortlaa Soest wil deze gebieden terugg ven aan de natuur. Dat spree Staal aan. 'Soest heeft veel te v< delen als het om rood en gro gaat. Het is ccn complexe za£ waar veel politieke moed voor n dig is. De financiële haalbaarhe is afhankelijk van waar je geld ki 0ct/i/O br**/ (j&gfë+Tsh. 6 lessen in het tweedegraads gebied inschaling: LB op de volgende dagen: maandag of dinsdag of woensdag van 08,30-15.00 uur donderdag van 13.45-15.00 uur vrijdag van 08.30-15.00 uur Taken: - assisteren van de docenten bij praktijklessen - toezicht houden op zelfstandig werkende leerlingen - overige werkzaamheden Functie-eisen: - opleiding: havo met biologie of vergelijkbare opleiding - graag willen werken met leerlingen van 12-18 jaar Inschaling vindt plaats in max. schaal 4 CAO-VO Van de kandidaten wordt verwacht dat zij instemmen met de christelijke identiteit van de school en meewerken aan de vertaling daarvan in het leven van iedere dag. U wordt verzocht uw sollicitatie zo spoedig mogelijk per brief of e-mail, onder vermelding van levensovertuiging en referenties, te richten aan: mw. M. Bax, Postbus 316, 3760 AH Soest. Tel. school (035) 609 82 00; e-mail: m.baxl@griftland.nl. Inlichtingen zijn bij haar te verkrijgen. Meer informatie over de school vindt u op onze website www.gridland.nl. Gordijnen en vloerbedekking zijn mede bepalend voor de sfeer in elke woonruimte. Op de totaal vernieuwde afdeling Woningtextiel vindt u bij Middelman Wonen een uitgebreide collectie tapijten en gordijnen. U krijgt vakkundig advies, eventueel óók thuis, door onze interieuradviseurs. Daarnaast heeft Middelman ervaren stoffeerders voor een snelle perfecte afwerking. De Middelman-collectie staat borg voor kwaliteit, allure en exclusiviteit Mooi bij Middelman en sfeervol bij u thuis! 5000mJWoonplezier aan de Birkstraat 99 te Soest. fl/V lm"" f|/TJ[ 1.1 x Telefoon 035-6011004. Vrijdag koopavond. iVtOOi ijiJ f rf/wC7€r ff f fCllf S Internet: www.middelman-wonen.nl woningtextiel L r De inzichten en ervaringen, dit afgelopen jaren op het gebie aankopen en verkopen van onr goed en van taxaties heb opg vormen - samen met mijn inter dit soort werkzaamheden snel, en met oog voor het menselijk af te ronden - de basis voor transactie. Caroline Jagtenberg, makeloor/toxi Als u nader geïnformeerd will de verkoop van uw wo aankoop van een andere wonii van de betreffende w dan neem ik graag de tijd vo< Het Grift land College is een scholengemeenschap voor vwo/havo/mavo met 1322 leerlingen en 135 personeelsleden. Het Griftland College staat voor: Uitdagend en doeltreffend onderwijs Ontwikkeling van eigen verantwoordelijkheid en zelfstandigheid Bewustwording van normen en waarden vanuit de christelijke identiteit van de school Culturele en creatieve vorming TE KOOP Varen straat 61 te Soest Zoekt u een drive-in woning mogelijkheden? Dan is een bezie ging hier de moeite waard! Deze ruime drive-in woning biedt mogelijkheid tot kantoor/praktijk huis of wellicht tot gedeeltelijke Bovendien zijn winkelcei scholen, openbaar vervoer, sporthi zwembad op loopafstand te berei Kindvriendelijk en rustig gelegen aan' de achterzijde vrij uitzicht een plantsoen met speelweide en derspeeltoestellen. Documentatie over deze fraaie ei tijdse woning kunt u vrijblijvend mij aanvragen. Het Griftland College loopt voorop bij het inzetten van 1CT. Belangrijkste kenmerken inpandige garage tuinkamer op begane grond woonkamer en half open moder keuken (met inbouwapparatuur] le verdieping uitgebouwd balkon aan achterz op het zuiden 1 zeer royale slaapkamer met v kastenwand 1 ruime slaapkamer aan voorzij moderne luxe badkamer met o.. whirlpool inhoud ca. 400 m3 bouwjaar 1969 perceelsgrootte 130 m2 vraagprijs 224.000, Speenkruidstraat 55 3765 AB Soest Tel 035 6037490 Fax 035 6037491

Soester Courant | 2002 | | pagina 2