expert ieuwe locatie voor Ico-Jan an Foeken Schilderwerken Kerstmarkt nu met solexrace Kapsalon Trendies Hairstyling nu ook gevestigd in Soest Prijzenfestival Winkelkring SCHOEMAKER Sint bij Pin-en-Win-actie Hartje-Zuid Let's talk Fishl' i inschrijvin rPin RUUD SMIT visspecialiteiten raag tol ziens bij bUetmjn Gemeentehuis eerder dicht expert ©e SCHOEMAKER OENSDAG 4 DECEMBER 2002 oester schildersbedrijf is 'groter gegroeid' Bij A.P. van Doorn op 14 en 15 december SCHRAVEMADE B.V. PAGINA 9 124.500.-k.k. of TE KOOP IIJFSUNIT SOESTER COURANT 398.000.- k.k. 515.000.-k.k. Voor al uw Verzekeringen, A Financiële Diensten, Hypothekeit en Pensioenen ^mmÊÊKMÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊm Het blijft prijzen regenen in Van Weedestraat m 11 if* jfiiij i' i nririirwiBW Accor Lekkerhekjes Hollandse garnalenkroket Makreel americain 1 55 11 Mosterdrolletjes Soesterbergsestraat 13 Soest-Zuid (035-6035546) idschap. Een woono^. t uitstraalt Schilderwerken S«ii r«l.0}$-602»»04 Steenhoffstraat 66 - Soest Telefoon (035) 6036000 Zoals een groot aantal bedrij ven en zaken gaat ook het ge meentehuis morgen wat eerder dicht. Dat heëft natuurlijk te maken met pakjesavond. De deuren van het gemeentehuis aan het Raadhuisplein gaan daarom morgen reeds om 15:00 uur op slot. De avondopenstel ling van de afdelingen publieks- zaken en bouwzaken (19:00- 20:00 uur) komt op deze don derdag te vervallen. Van Weedestraat 149 - 3761 CD Soest-Tel. 035 - 601 52 88 We laten zien dat strijken sneller én beter kan. LauraStar BESTE SE RVI Cl EXPERT, DAAR WORD Ditmaal geen race met kame len of andere dieren, maar met de solex op de kerstmarkt van A.P. van Doorn. Op het terrein van de Soester ondernemer aan de Koningsweg zullen za terdag 14 december ongeveer 25 voertuigen van dit oude type bromfiets aan de start ver schijnen. De eigenaren van de solexen dos sen zich speciaal voor de gelegen heid uit als kerstman. De races vinden plaats tussen 14:00 en 17:00 uur. Maar er staat veel meer op het programma van de jaarlijkse kerst markt die zaterdag van 9:00 tot 17:00 uur en zondag van 10:00 tot 17:00 uur wordt gehouden. Op zondag gaat een grote groep ezels aan tafei voor een gezamenlijke maaltijd, waarbij kinderen natuur lijk een rol kunnen spelen als ze dat willen. Ook worden de ezels gekeurd. Verder zijn er arrensle- des, waarin een ritje kan worden gemaakt. Van Doorn heeft voorts een groot aantal particulieren en verenigin gen een kraam ter beschikking ge steld. Er zijn geen plaatsen meer vrij, want zowel de grote hal als het buitenterrein zijn reeds volgeboekt. In de kramen kan de bezoeker te recht voor de meest uiteenlopende spullen en accessoires die met kerst te maken hebben. Uiteraard kan men op de kerst markt bij A.P. van Doorn ook te recht voor kerstbomen. Ze zijn er verkrijgbaar in alle soorten en ma ten, met of zonder kluit, al naar gelang de wens. De kerstmarkt bij het bedrijf dat onder meer in hout handelt, is de laatste jaren uitgegroeid tot een traditie. Ook dit jaar worden veel bezoekers verwacht. tandtechnisch laboratorium Voor al uw reparaties en adviezen. Ook voor ziekenfondsverzekerden. CE gecertificeerd. Torenstraat 13 - Soest - Telefoon 035 - 602 02 49 ;ek ligt in het buiten gemeente Soest, nahi, al in Nederland ligt sluiting naar de e woningen zijn gele- in de nabijheid van de igweg met twee Danen en een groene ie de Boerenstreek art., vrij uitzicht. Het appart. verkeert in lerende beglazing en recent buitenschil- Vern. bet. badk. met douche, wastafel- >nk. met laminaatvloer, zijgevelraam, 5.etkeuken (voorheen keuken en bijkeu- nvloer en aansl. wasm. Het appart. be- Aanvaarding in overleg. lustrieterrein De Isselt. 110 m2 2 verdiepingen, nen eventueel ld worden. 06 519 333 99 06 204 344 66 035 58 813 10 ^vriendelijke en rustige buurt gelegen zijtuin en verbouwde garage. De wo- iar: 1935, Perceeloppervlakte: 298 m2. zij-ingang, hal, toilet, kelder en meter- n diverse inbouwapparatuur. Woonka- I i) met diverse opbergkasten. Zolder: rding in overleg. axibedrijf. Nieuwbouw gerealiseerd in avelgrootte ca. 1.000m2. Hoekperceel i. hekwerk en representatieve uitstra- Pgang n. verdieping. Parterre ca. 100 itoorvertrekken v.v. systeemplafonds grote vrachtwagens. Optimaal geïso- www.soesteronderlinge.nlinfo@soesteronderlinge.nl SO©St©F Soesterbergsestraat 26, Soest. 035 - 6029060 Ond©Hiilfl© Sinds afgelopen zaterdag heeft Soest er een nieuwe kapsalon bij: Trendies Hairstyling geves tigd in het nieuwbouwproject op de hoek Soesterberg- sestraat-Korte Ossendam. De moderne familiekapsalon wordt gerund door het team van Hair Society, voorheen ge vestigd aan de Kerkstraat. 'We zaten bijna 5 jaar in ons pand aan de Kerkstraat en overwogen aanvankelijk een restyling van het interieur,' vertelt Marianne Hensen van Trendies Hairstyling. 'Aange zien we eigenlijk dichter bij het winkelcentrum Soest-Zuid wilden zitten omdat klanten ons dan ge makkelijker kunnen bereiken, kwam uiteindelijk het idee van een verhuizing naar de Korte Ossen- dam naar voren. Daar zijn we nu erg blij mee.' Eerder dit jaar werd Trendies Hairstyling Baarn in de Brinkstraat geopend. Ook hier was voorheen Hair Society gevestigd. Na de ver bouwing en introductie van Tren dies Hairstyling is de klandizie al daar verdubbeld. De zaak in Soest is volgens hetzelfde concept opge zet en belooft eveneens een groot succes te worden. De inrichting van het nieuwe pand kwam voor rekening van het be kende Belgische architectenbureau PAC Projects, dat zich specifiek met de vormgeving van kapsalons bezighoudt en daar een uniek con cept voor ontwikkelde. Alle knowhow die deze professionele interieurbouwers in de loop der jaren verzamelden - zij richtten onder andere de bekende Sham poo-kapsalonketen in België en Frankrijk in - is in Tïendies Hairstyling verwerkt. Het resultaat heeft zich bewezen. Cool, helder, toegankelijk, zomaar een aantal termen die op de nieu we kapsalon van Trendies van toe passing zijn. De huisstijl is minima listisch en functioneel, open en modern, u vindt hier geen overbo dige luxe en alles heeft een vaste plaats. De huiskleuren, inclusief de bedrijfskleding zijn fris rood/wit, met grijze accenten. Ook over alle gebruikte materialen en de inde ling is goed nagedacht. De kapsa lon oogt harmonieus en rustig. De reacties zijn dan ook unaniem zeer Het team van de nieuwe kapsa lon Trendies Hairstyling. Foto: Foto Bell. positief. Door de grootschalige inkoop en samenwerking tussen de Trendies kapsalons hebben klanten maan delijks grote kortingen op behan delingen. Zo geldt er in de maand december de korting op wassen, knippen en drogen voor dames van 25 voor 20 euro en bij heren knippen van 19 voor 14 euro (al leen in Soest). U kunt bij Tïendies Hairstyling voor alle behandelin gen terecht, inclusief hair-exten- sions en dreadlocks, jong en oud is welkom. De salon is gespeciali seerd in haarkleuringen met de hoogwaardige producten van 1'Oreal. Trendies Hairstyling (Korte Os sendam 56, 3768 CT Soest, §26012175, www.trendies.nl) is open: maandag 13:00-18:00 uur, dinsdag t/m donderdag 09:00-18:00 uur, vrijdag 09:00- 21:00 uur en zaterdag 09:00-16:00 uur. BURG. GROTHESTRAAT 9 - SOEST - TELEFOON 035 - 601 03 44 fflajke/ DE H00GE VUURSCHE Kerstconcert op zondag 15 december 2002 een Nieuwjaarsconcert op zondag 19 januari 2003 Het Kerstconcert zal in het teken staan van dwarsfluit, Desirée Vergers harp, Carla Bos Het Nieuwjaarsconcert zal gevuld worden met 'Liederen door de eeuwen heen' gezongen door Bas Ramselaar begeleidt met piano, Jean van Vugt Wij ontvangen U graag om 14.30 uur met een heerlijk kopje koffie of thee waarna om 15.30 uur het concert begint. Na het kasteelconcert serveren wij een aangeklede middagborrel, waar u samen met de musici kan napraten. Om 17.30 uur sluiten wij deze middag af. De prijs per persoon is 22,50 all in per concert. Reserveer direct telefonisch of per e-mail voor 13 december a.s. (Kerstconcert) of voor 17 januari a.s. (Nieuwjaarsconcert) Hilversumsestraatweg 14, 3744 KC BAARN, Telefoon: 035- 541 25 41 E-mail: H2114@accor-hotels.com per stuk 1,75 3 VOOR4| per stuk 0,95 4 voor<3 100 gram 100 gram In het prijzenfestival van de Winkelkring Van Weedestraat zijn vrijdag bij Foto Swager drie volauto matische fotocamera 's van Samsung weggegeven. De prijswinnaars waren ditmaal mevrouw Volkers en de heren Van der Meer en M. Brouwer die zeer in hun nopjes waren met het apparaat. Zij werden welkom geheten door Pieter-Paul Swager van de fotozaak en Emile Wortmann, de voorzitter van de winkelkring die tegelijkertijd met onze fotograaf een plaatje probeerde te schieten met een aanzienlijk ouder toestel. Het blijft voorlopig nog prijzen regenen in de Van Weedestraat. Iedereen die een kans kaart verzilvert uit het onlangs verspreide bonnenboekje van de verenig de winkeliers, maakt deze maand nog kans op fraaie prijzen. Tot en met 27 december zijn er elke vrijdag prijsuitreikingen. ïortium Boerenstreek al Eemland van de Grift Onroerend Goed BV I DE GRIFT W B E D R I J F Buijs Regiomakelaars Burgemeester Grothestraat 13 Soest Tel. 035 - 603 27 37 Afgelopen zaterdag heeft Sint Nicolaas weer een be- zoek gebracht aan winkelcentrum Hartje-Zuid. Tij- j dens dat bezoek heeft hij aan 23 winnaars van de Pin- en-Win-actie van vorige week de prijzen uitgereikt. De Sint vertelde dat de hoofdprijzen, die ook door de win- I keiiers beschikbaar zijn gesteld, tijdens de kerstmarkt in het winkelcentrum door de Kerstman worden over handigd. Sinterklaas en zijn Pieten bedankten de win keliers voor de ontvangst in het centrum en wenste ie dereen een gezellige Kerstmarkt op zaterdag 14 decem ber in Hartje-Zuid. Daar wordt u weer wijzer van. Het strijksysteem von LauraStar is uitgerust met alle professionele functies. Zo krijgt u een meer dan perfect resul taat in een veel kortere strijktijd. Het geheim? De stoom. Die blijft voortdurend constant en droog. En door de actieve strijkplank met afzuig en aanblaas- systeem. Deze maakt korte metten met elke vouw. Het lijkt alsof uw strijkgoed rechtstreeks van de stomerij komt. Kom op zaterdag 7 december van 10.00 tot 17.00 uur naar de grote LauraStar strijkdemonstratie bij Expert Schoemaker en ontdek dat het strijken sneller en beter kan! Van Foekens klantenbestand be staat voor meer dan 90 procent uit particuliere opdrachtgevers en kleinere aannemersbedrijven. Hij verzorgt zowel binnen- als buiten schilderwerk, evenals wandafwer king - ook behangen - waarvoor hij gebruik maakt van de modern ste methoden, bijvoorbeeld de meerkleuren-spuittechniek met speciale tinten. Daarnaast doet hij ook veel 'grondwerk', o.a. kozijnen voor een plaatselijke timmerfa briek. Van Foeken gebruikt voor het bin- nenschilderwerk steeds vaker 'wa tergedragen' verf. Het is volgens hem een sprookje dat zulke verf niet goed zou zijn. Voor het bui tenwerk wordt meestal nog verf met oplosmiddel toegepast, omdat dat voor dit doel nu eenmaal een hogere kwaliteit biedt. Het 'pak ket' dat Ico-Jan zijn klanten te bie den heeft gaat overigens wel iets verder dan verf en behang alleen: eventueel schakelt hij het binnen huisadviesbureau 'Incasu Lacasa' van Ria van Dijk in, die de klan ten o.a. adviezen geeft over kleur stellingen en de toepassing van Ico-Jan van Foeken en zijn me dewerkers. Foto: Foto Bell. meubelstoffen. Kwaliteit Kwaliteit en klantgerichtheid staan bij Ico-Jan van Foeken dus hoog in het vaandel. 'De opdrachtgever is altijd de baas...', vindt hij. En wat die kwaliteit betreft: hij gebruikt voornamelijk het topmerk Sikkens en hanteert daarbij het huisschil derplan van Sikkens. Verder sluit hij graag onderhoudscontracten af met zijn opdrachtgevers, zodat ze niet in één keer voor grote uitga ven staan maar de kosten over een aantal jaren kunnen spreiden. Van Foeken draait zijn hand niet om voor welke klus dan ook, en het is hem niet gauw te klein. 'We komen ook voor een dakkapel of alleen een lijst. Voor kleine klussen voelen we ons niet te groot...' Hij is voor alle informatie en opdrach ten te bereiken via §8035-6028804 of 06-51316397. Sinds vorige week is Tco-Jan yan Foeken Schilderwerken', zoals het schildersbedrijf offi cieel heet, gevestigd op een fonkelnieuwe locatie: unit 58 van het moderne bedrijfsverza melgebouw Koningspark aan de Koningsweg 2. Begin vol gend jaar komt er nog een offi ciële opening met een feestelijk tintje. Met het werk wordt daar niet op I gewacht, want het zijn drukke tij- I den voor Ico-Jan en zijn medewer- kers Remi, Danny, Anton, Aldad- I din, Rodney (en Peter, die echter I tijdelijk uitgeschakeld is). De schil- I der - zijn naam duidt op een Frie- I se afkomst - begon een jaar of I acht geleden voor zichzelf en werkte aanvankelijk vanuit een I tweetal garageboxen aan de Varen- I straat. Later vond hij onderdak aan het Weteringpad, maar hij is bij zonder te spreken over zijn nieuwe onderkomen aan de Koningsweg. Op deze plek was tot voor kort het opleidingscentrum voor de metaal- I industrie gevestigd.

Soester Courant | 2002 | | pagina 9